Sosnowiec 07.05.2006 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.77 | SZCZĘSNA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | -1.3 | III | # | |||||||||
2 | e | 1 | 12.83 | KSIˇŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | -1.3 | III | # | |||||||||
3 | e | 1 | 12.98 | MATUSIŃSKA Tina | UKS Chromik Mysłowice # | 1988 | U20 | SL | -1.3 | III | # | |||||||||
4 | e | 1 | 13.02 | ADAMCZYK Justyna | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | -1.3 | III | B.D. B.D. | |||||||||
5 | e | 1 | 13.25 | PURGAT Monika | niest. Katowice # | 1990 | U18 | SL | -1.3 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | e | 1 | 13.58 | PAWLOK Anna | MKS-MOS Katowice | 1989 | U18 | SL | -1.3 | IV | ||||||||||
1 | e | 2 | 13.03 | PŁOSKONKA Wioleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | +0.8 | III | ||||||||||
2 | e | 2 | 13.36 | SZEWCZYK Klaudia | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U18 | SL | +0.8 | IV | ||||||||||
3 | e | 2 | 13.43 | BITNEROWICZ Bożena | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | +0.8 | IV | ||||||||||
5 | e | 2 | 13.61 | SZEWCZYK Karolina | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U18 | SL | +0.8 | IV | ||||||||||
1 | e | 3 | 13.63 | SMUTEK Sylwia | LKS Kłos Olkusz # | 1991 | U16 | MA | -0.3 | IV | # | |||||||||
2 | e | 3 | 13.71 | NOWAK Sandra | AZS-AWF Gorzów # | 1991 | U16 | LB | -0.3 | IV | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 26.16 | MATUSIŃSKA Tina | UKS Chromik Mysłowice # | 1988 | U20 | SL | -3.1 | II | # | |||||||||
2 | e | 1 | 26.43 | ADAMCZYK Justyna | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | -3.1 | III | B.D. B.D. | |||||||||
3 | e | 1 | 27.13 | BITNEROWICZ Bożena | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | -3.1 | III | ||||||||||
4 | e | 1 | 27.30 | SZEWCZYK Klaudia | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U18 | SL | -3.1 | III | ||||||||||
5 | e | 1 | 27.97 | SZEWCZYK Karolina | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U18 | SL | -3.1 | IV | ||||||||||
1 | e | 2 | 26.81 | PURGAT Monika | niest. Katowice # | 1990 | U18 | SL | -0.3 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | e | 2 | 27.90 | DURASIEWICZ Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | -0.3 | IV | ||||||||||
3 | e | 2 | 28.81 | NOWAK Sandra | AZS-AWF Gorzów # | 1991 | U16 | LB | -0.3 | V | ||||||||||
5 | e | 2 | 29.14 | HEMLOWSKA Milena | MKS Górnik w Zabrzu # | 1989 | U18 | SL | -0.3 | -- | B.D. | |||||||||
1 | e | 3 | 28.48 | ¦LIWA Sandra | MOSM Tychy | 1990 | U18 | SL | -1.2 | IV | ||||||||||
5 | e | 3 | 30.74 | STANKIEWICZ Karolina | UKS Dziesi±tka Radomsko # | 1990 | U18 | LD | -1.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 30.05 | KATANA Sylwia | KB MOSiR Jastrzębie # | 1988 | U20 | SL | -1.4 | -- | ||||||||||
5 | e | 4 | 33.26 | MENDECKA Michalina | MOSiR Łaziska Górne # | 1992 | U16 | SL | -1.4 | -- | BONK Anna # | Z/1549/11 | 2019 | 1 | ||||||
1 | e | 5 | 27.93 | BLACH Agata | TS AKS Chorzów # | 1989 | U18 | SL | -2.2 | IV | ||||||||||
3 | e | 5 | 31.47 | WÓJCIK Joanna | UKS Gminy Brzeszcze # | 1991 | U16 | MA | -2.2 | -- | ||||||||||
5 | e | 5 | 32.64 | TRYKA Iwona | KB MOSiR Jastrzębie # | 1988 | U20 | SL | -2.2 | -- | ||||||||||
500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:15.64 | DOMAŃSKA Justyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 1:17.90 | LENERT Aneta | MKS-MOSM Bytom | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 1:18.21 | KINDER Karolina | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 1:18.56 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | -- | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | |||||||
6 | e | 1 | 1:19.69 | JAKSA Anna | AZS-AWF Katowice | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 1:19.97 | KASPRZYCKA Daria | niest. Katowice # | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:19.02 | WALCZYK Katarzyna | AZS-AWF Katowice | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 1:21.73 | CHWASTEK Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 1:21.95 | STASIŃSKA Paulina | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 1:22.89 | KORNAS Beata | TS AKS Chorzów # | 1986 | U23 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 1:19.79 | SAJDAK Natalia | KB MOSiR Jastrzębie # | 1988 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 1:24.16 | KRZYSTAŃSKA Kinga | LKS Kłos Olkusz # | 1990 | U18 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 1:24.20 | LUBSZCZYK Izabela | UKS Czwórka Żory # | 1991 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | e | 4 | 1:18.52 | PRZYBYŁA Beata | AZS-AWF Katowice | 1983 | Sen | SL | -- | # | ||||||||||
2 | e | 4 | 1:19.46 | ¦LIWA Sandra | MOSM Tychy | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:12.52 | DEPTUŁA Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:14.58 | CIWIS Ewelina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:17.81 | GIZA Karolina | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1989 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 2:18.36 | FAJ Anna | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:19.04 | BARTU¦ Maja | UKS Olimpia Zabrze # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 2:23.41 | SZARUGA Małgorzata | UKS Romer Rabka-Zdrój # | 1988 | U20 | MA | III | B.D. | Z/6104/22 | 2023 | ||||||||
7 | e | 1 | 2:24.23 | MATUSZEWSKA Roksana | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
8 | e | 1 | 2:25.59 | JANDA Beata | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | IV | |||||||||||
2 | e | 2 | 2:26.76 | MARKIEL Natalia | UKS Gminy Brzeszcze # | 1989 | U18 | MA | IV | |||||||||||
3 | e | 2 | 2:26.80 | SKOŁUBOWICZ Emilia | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U18 | SL | IV | |||||||||||
4 | e | 2 | 2:27.46 | CZAPIGA Kornelia | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||
6 | e | 2 | 2:31.34 | BUDZIŃSKA Irena | MKS Górnik w Zabrzu # | 1990 | U18 | SL | IV | B.D. | ||||||||||
7 | e | 2 | 2:32.74 | GAŁĘZIOWSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 2 | 5:15.46 | PEPEL Katarzyna | MOSiR Łaziska Górne # | 1982 | Sen | SL | -- | B.D. | ||||||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 6:16.54 | MICHALAK Sandra | Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # | 1987 | U20 | SL | -- | OPUCHLIK Tomasz # | Z/2320/11 | 2023 | ||||||||
2 | f | 2 | 6:22.72 | STANEK Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U23 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 6:31.53 | JARAWKA Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||
4 | f | 2 | 6:37.07 | PALKA Adrianna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
5 | f | 2 | 6:46.53 | SUWAJ Aneta | TL Athletics Jastrzębie # | 1986 | U23 | SL | -- | B.D. | Z/0731/11 | 2024 | ||||||||
7 | f | 2 | 6:59.36 | KOSIŃSKA Iwona | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 18.50 | GIZA Karolina | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1989 | U18 | MA | -0.6 | -- | # | |||||||||
1 | e | 2 | 15.74 | PIETRAKOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | -1.2 | II | ||||||||||
2 | e | 2 | 15.75 | WASYLUK Natalia | MOSM Tychy | 1990 | U18 | SL | -1.2 | II | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 15.88 | KOŁACZ-BUCKA Patrycja | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1987 | U20 | MA | -0.6 | III | B.D. # | Z/5612/23 | 2024 | |||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 1.70 | NOWAK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | I | |||||||||||
2 | f | 2 | 1.60 | SETLA Teresa | UKS Junior Kamesznica # | 1988 | U20 | SL | III | B.D. | ||||||||||
4 | f | 2 | 1.35 | PIETRAKOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 5.63 | KSIˇŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | +1.2 | II | # | |||||||||
2 | f | 2 | 5.25 | SIWEK Oliwia | RMKS Rybnik | 1990 | U18 | SL | +0.3 | III | ||||||||||
3 | f | 2 | 5.23 | STEFANIAK Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | +0.7 | III | ||||||||||
4 | f | 2 | 5.19 | KOŁACZ-BUCKA Patrycja | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1987 | U20 | MA | +2.3 | III | B.D. # | Z/5612/23 | 2024 | |||||||
5 | f | 2 | 5.18 | DUDA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | +1.5 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
7 | f | 2 | 4.59 | CIE¦LIK Monika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | +0.8 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
8 | f | 2 | 4.53 | WŁODARCZYK Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U16 | MA | +0.8 | V | # | |||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 10.94 | STEFANIAK Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | +2.0 | III | ||||||||||
2 | f | 2 | 10.89 | GDULSKA Agnieszka | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | +2.0 | III | # | |||||||||
3 | f | 2 | 10.48 | DUDA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | +3.1 | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 16.78 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | M | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 11.47 | GRAJDEK Katarzyna | AZS-AWF Katowice | 1986 | U23 | SL | III | |||||||||||
3 | f | 2 | 10.87 | DUSZA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 10.85 | KI¦LUK Izabela | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||
5 | f | 2 | 10.70 | KIERES Alina | AZS-AWF Katowice | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
6 | f | 2 | 10.67 | ORCZYK Agnieszka | TS AKS Chorzów # | 1986 | U23 | SL | III | |||||||||||
7 | f | 2 | 9.35 | GAŁˇ¬ Agnieszka | LKS Kłos Olkusz # | 1989 | U18 | MA | IV | ADAMCZEWSKI Ryszard | ||||||||||
10 | f | 2 | 7.89 | STALA Dagmara | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 47.35 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | I | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 38.45 | KIERES Alina | AZS-AWF Katowice | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | f | 2 | 33.52 | MECH Paulina | AZS-AWF Katowice | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||
4 | f | 2 | 30.95 | STEFAŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||
5 | f | 2 | 30.58 | MAJCHRZAK Agnieszka | UKS Dziesi±tka Radomsko # | 1988 | U20 | LD | IV | B.D. LASOŃ Krzysztof | 3 | |||||||||
6 | f | 2 | 29.95 | DUSZA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
7 | f | 2 | 28.10 | KURDZIEL Adrianna | MKS Będzin | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||
8 | f | 2 | 27.31 | ORCZYK Agnieszka | TS AKS Chorzów # | 1986 | U23 | SL | -- | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 58.38 | MIREK Magdalena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 41.36 | STALA Dagmara | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 38.96 | KIERES Alina | AZS-AWF Katowice | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 34.76 | PIECHA Martyna | TS AKS Chorzów # | 1989 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 34.11 | WAWOCZNY Klaudia | RMKS Rybnik | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 31.14 | NORAS Marta | MOSM Tychy | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 29.66 | SENYK Katarzyna | MOSM Tychy | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 28.07 | MECH Paulina | AZS-AWF Katowice | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
9 | f | 0 | 20.61 | STEFAŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
10 | f | 0 | 20.47 | CHRZˇ¦CIEL Kinga | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.91 | PLUTA Mateusz | O¦ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | -0.4 | II | # | |||||||||
2 | e | 1 | 11.23 | PIETRONIEC Sebastian | TS AKS Chorzów # | 1986 | U23 | SL | -0.4 | II | ||||||||||
4 | e | 1 | 11.54 | LOREK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U23 | SL | -0.4 | III | ||||||||||
5 | e | 1 | 11.57 | WALASZCZYK Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U20 | LB | -0.4 | III | ||||||||||
6 | e | 1 | 11.62 | PODCHUL Krzysztof | TS AKS Chorzów # | 1979 | Sen | SL | -0.4 | III | ||||||||||
2 | e | 2 | 11.55 | NOWAKOWSKI Mariusz | GKS Piast Gliwice # | 1988 | U20 | SL | -0.6 | III | ||||||||||
4 | e | 2 | 11.69 | DREJ Maciej | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | -0.6 | III | ||||||||||
1 | e | 3 | 11.57 | MYRTA Szymon | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1988 | U20 | MA | -0.1 | III | B.D. # | Z/2321/11 | 2020 | |||||||
3 | e | 3 | 11.76 | MARCINKIEWICZ Paweł | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1990 | U18 | OP | -0.1 | IV | # | |||||||||
2 | e | 4 | 12.10 | NIEJADLIK Łukasz | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | -0.3 | IV | B.D. | |||||||||
3 | e | 4 | 12.13 | NOWAKOWSKI Ryszard | niest. Katowice # | 1954 | Masters | SL | -0.3 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | e | 5 | 12.26 | SKUPIEŃ Michał | MKS Górnik w Zabrzu # | 1990 | U18 | SL | -0.1 | -- | B.D. | |||||||||
1 | e | 6 | 12.22 | NIEMIEC Łukasz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1986 | U23 | SL | +0.8 | -- | ||||||||||
5 | e | 6 | 13.14 | RUDNICKI Dawid | niest. Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | +0.8 | -- | B.D. | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 22.36 | PLUTA Mateusz | O¦ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | -3.3 | II | # | |||||||||
2 | e | 1 | 22.50 | PIETRONIEC Sebastian | TS AKS Chorzów # | 1986 | U23 | SL | -3.3 | II | ||||||||||
3 | e | 1 | 23.04 | BORYS Maciej | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | -3.3 | III | # | |||||||||
3 | e | 1 | 23.11 | WALASZCZYK Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U20 | LB | -3.3 | III | ||||||||||
5 | e | 1 | 23.17 | NOWAKOWSKI Mariusz | GKS Piast Gliwice # | 1988 | U20 | SL | -3.3 | III | ||||||||||
6 | e | 1 | 23.97 | LOREK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U23 | SL | -3.3 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 23.17 | MYRTA Szymon | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1988 | U20 | MA | +0.2 | III | B.D. # | Z/2321/11 | 2020 | |||||||
3 | e | 2 | 23.36 | ¦LED¬ Dominik | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | +0.2 | III | # | |||||||||
4 | e | 2 | 23.48 | DREJ Maciej | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | +0.2 | III | ||||||||||
3 | e | 3 | 24.23 | NOWAKOWSKI Ryszard | niest. Katowice # | 1954 | Masters | SL | +0.3 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | e | 3 | 24.87 | ZAPART Bartosz | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 24.73 | GARCZARCZYK Michał | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1987 | U20 | SL | -1.3 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | e | 4 | 24.76 | NIEJADLIK Łukasz | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | -1.3 | -- | B.D. | |||||||||
3 | e | 5 | 25.12 | NORAS Piotr | SPLA Tychy # | 1990 | U18 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
1 | e | 6 | 26.07 | KIJONKA Bartosz | MKS Będzin | 1990 | U18 | SL | -1.9 | -- | ||||||||||
1 | e | 7 | 24.28 | NIEMIEC Łukasz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1986 | U23 | SL | -0.8 | -- | ||||||||||
500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:03.22 | PAPUGA Sebastian | BKL Bełchatów # | 1985 | U23 | LD | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 1:03.77 | OCIEPKA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 1:04.17 | KARP Sławomir | RKS ŁódĽ # | 1982 | Sen | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 1:04.41 | FAERBER Marcin | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1986 | U23 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 1:04.63 | DOMAŃSKI Grzegorz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 1:06.49 | PAWUSZ Michał | AZS-AWF Katowice | 1986 | U23 | SL | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 1:07.07 | KNOP Tomasz | GKS Piast Gliwice # | 1986 | U23 | SL | -- | |||||||||||
8 | e | 1 | 1:09.17 | MENTLEWICZ Szymon | LKS Kłos Olkusz # | 1987 | U20 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:06.79 | STANEK Bartosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 1:07.14 | KAMIŃSKI Szymon | MKS Iskra Pszczyna # | 1988 | U20 | SL | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | e | 2 | 1:08.24 | LONCIERZ Artur | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 1:09.13 | MACIASZCZYK Kamil | BKL Bełchatów | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 1:13.12 | WOSZCZYŃSKI Damian | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | -- | CZECH Klaus # | Z/3222/11 | 2011 | BEZ | |||||||
4 | e | 4 | 1:13.50 | RÓŻYCKI Marcin | UKS Czwórka Żory # | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 1:12.99 | NORAS Piotr | SPLA Tychy # | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:54.88 | MICHALIK Krzysztof | GKS Piast Gliwice # | 1985 | U23 | SL | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 1:55.22 | DOMBEK Łukasz | UKS Hajduki Chorzów # | 1988 | U20 | SL | II | B.D. | ||||||||||
3 | e | 1 | 1:56.94 | FLIS Tomasz | LKS Kłos Olkusz # | 1986 | U23 | MA | II | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 1:57.68 | RUT Kamil | GKS Piast Gliwice # | 1984 | U23 | SL | III | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:58.73 | KURYLAS Maciej | MKS-MOSM Bytom | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 1:58.80 | ZIOŁA Mateusz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||
6 | e | 2 | 2:04.74 | GAŁĘCKI Dariusz | UKS Hajduki Chorzów # | 1988 | U20 | SL | IV | |||||||||||
7 | e | 2 | 2:05.18 | WYLĘŻEK Łukasz | MKS-MOSM Bytom | 1986 | U23 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 2:02.65 | JANICKI Maciej | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | IV | |||||||||||
3 | e | 3 | 2:02.70 | GÓRALCZYK Daniel | UKS Olimpia Zabrze # | 1988 | U20 | SL | IV | |||||||||||
4 | e | 3 | 2:03.81 | MARUNOWSKI Mateusz | KS Energetyk Jaworzno # | 1988 | U20 | SL | IV | |||||||||||
5 | e | 3 | 2:03.90 | PÓŁROLA Maciej | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
7 | e | 3 | 2:07.13 | SZKLARZ Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||
1 | e | 4 | 2:04.84 | CHODACZEK Bartłomiej | LKS Kłos Olkusz # | 1987 | U20 | MA | IV | |||||||||||
2 | e | 4 | 2:05.05 | TRZASKOWSKI Przemysław | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1991 | U16 | OP | IV | |||||||||||
4 | e | 4 | 2:07.37 | PŁONKA Wojciech | KB MOSiR Jastrzębie # | 1988 | U20 | SL | IV | |||||||||||
1 | e | 5 | 2:23.36 | PSZCZÓŁKA Józef | MKS Tempo Kęty # | 1959 | Masters | MA | -- | SYSAK Tomasz # | Z/2049/20 | 2021 | BEZ | |||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 4:18.31 | CZERWIŃSKI Robert | KB MOSiR Jastrzębie # | 1989 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 4:19.23 | SAMBORSKI Arkadiusz | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1990 | U18 | OP | IV | |||||||||||
7 | f | 2 | 4:52.15 | BROŻEK Kamil | KB MOSiR Jastrzębie # | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 5:34.85 | KOSIŃSKI Robert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 5:52.58 | CZAPLA Piotr | UKS Olimpia Zabrze # | 1990 | U18 | SL | -- | GAJEWSKI Wojciech B.D. # | Z/2436/11 | 2021 | 2 | |||||||
5 | f | 2 | 5:55.67 | TRZECIAK Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
9 | f | 2 | 5:58.82 | PAPIERZAŃSKI Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U23 | SL | -- | |||||||||||
10 | f | 2 | 6:04.86 | MISZTAL Adam | AZS-AWF Katowice | 1987 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
11 | f | 2 | 6:07.87 | STRZESZEWSKI Sebastian | LKS Kłos Olkusz # | 1986 | U23 | MA | -- | |||||||||||
12 | f | 2 | 6:13.45 | REDZIAK Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 15.76 | SKUPIEŃ Michał | MKS Górnik w Zabrzu # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | IV | B.D. | |||||||||
2 | f | 2 | 20.05 | PÓŁROLA Mateusz | UKS Dziesi±tka Radomsko # | 1989 | U18 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
2 | 1.85 | CHOLEWIŃSKI Bartosz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
1 | f | 2 | 2.10 | THEINER Wojciech | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U23 | OP | I | # | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 7.32 | THEINER Wojciech | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U23 | OP | +1.8 | I | # | |||||||||
2 | f | 2 | 6.96 | DUDA Grzegorz | RMKS Rybnik | 1988 | U20 | SL | +0.4 | II | ||||||||||
4 | f | 2 | 5.98 | GARCZARCZYK Michał | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1987 | U20 | SL | +0.2 | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
5 | f | 2 | 5.69 | MARCINKIEWICZ Paweł | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1990 | U18 | OP | +2.1 | -- | # | |||||||||
6 | f | 2 | 5.63 | SIWIEC OK. Adam | LUKS Zabrzeg | 1991 | U16 | SL | +1.2 | V | ||||||||||
9 | f | 2 | 5.28 | TARGIEL Damian | MOSM Tychy | 1990 | U18 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 15.66 | PARLICKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U23 | SL | +2.0 | I | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 16.65 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 14.73 | ZIELE¬NIK Mateusz | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||
3 | f | 2 | 13.77 | LASOTA Mariusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 13.63 | GRABARCZYK Damian | GKS Piast Gliwice # | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||
7 | f | 2 | 12.67 | BODANKA Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
8 | f | 2 | 12.62 | MOCHEREK Dominik | MCKiS Jaworzno # | 1991 | U16 | SL | IV | BEDNARCZYK Józef # | Z/4086/11 | 2020 | 1 | |||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 2 | 14.79 | SZYMCZAK Krzysztof | KS Energetyk Jaworzno # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | f | 2 | 13.99 | MAZUR Adrian | AZS-AWF Katowice | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 16.08 | BARON Radosław | MOSiR Łaziska Górne # | 1985 | U23 | SL | I | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 13.48 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 13.13 | PAWLUKIEWICZ Damian | AZS-AWF Katowice | 1986 | U23 | SL | III | |||||||||||
4 | f | 2 | 10.48 | STRZELCZYK Marcin | MKS Budomark Mysłowice # | 1986 | U23 | SL | -- | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 41.10 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 37.23 | WIĘCH Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||
4 | f | 2 | 37.21 | MOCHEREK Dominik | MCKiS Jaworzno # | 1991 | U16 | SL | IV | BEDNARCZYK Józef # | Z/4086/11 | 2020 | 1 | |||||||
6 | f | 2 | 34.70 | BUKOWSKI Paweł | MOSM Tychy | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 45.61 | KUTEK Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 44.93 | SZYMCZAK Krzysztof | KS Energetyk Jaworzno # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
4 | f | 2 | 36.72 | MAZUR Adrian | AZS-AWF Katowice | 1987 | U20 | SL | IV | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 46.92 | WACŁAWIK Radosław | AZS-AWF Katowice | 1987 | U20 | SL | I | |||||||||||
2 | f | 2 | 45.03 | MALISZEWSKI Andrzej | niest. Katowice # | 1957 | Masters | SL | II | B.D. B.D. | , Z/0356/19 | , 2019 | BEZ | |||||||
3 | f | 2 | 44.11 | PRZYBYŁKOWICZ Marcin | AZS-AWF Katowice | 1980 | Sen | SL | II | |||||||||||
5 | f | 2 | 35.53 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 59.75 | BAŁAMUCKI Adrian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | II | |||||||||||
2 | f | 2 | 52.74 | BODANKA Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 48.38 | PROCH Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | IV | |||||||||||
4 | f | 2 | 42.09 | LASOTA Mariusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
5 | f | 2 | 34.66 | SKRZYPCZYŃSKI Michał | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 53.65 | SROKA Robert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
2 | f | 2 | 45.98 | GRUDZIEŃ Adam | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | III | GRZESIK Zygmunt # | Z/3204/11 | 2023 | 1 | |||||||
3 | f | 2 | 45.51 | CICHUTA Adam | RMKS Rybnik | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | f | 2 | 32.52 | CZEREDA Łukasz | MOSM Tychy | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 48.81 | KACZOROWSKI Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U20 | OP | II | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 46.26 | BAŁAMUCKI Adrian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | II | |||||||||||
3 | f | 2 | 43.80 | SROKA Robert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | f | 2 | 37.75 | BODANKA Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.1820359230042 sekund |