Spała 26 - 27.08.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.04 | FLEJSZAR Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1983 | U23 | PM | -1.2 | I | ||||||||||
1 | e | 1 | 12.50 | KOWALSKA Hanna | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1987 | U18 | WP | -1.6 | II | B.D. | |||||||||
2 | e | 1 | 12.55 | KRAJEWSKA Agnieszka | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U18 | PD | -1.6 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | e | 2 | 11.74 | DŁUGA Monika | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1978 | Sen | PM | +1.5 | M | # | |||||||||
1 | e | 2 | 12.61 | JANKOWSKA Agata | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U18 | LB | -1.1 | II | ||||||||||
2 | e | 2 | 12.41 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U20 | PM | +1.5 | II | ||||||||||
1 | e | 3 | 12.16 | GÓRSKA Dorota | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U23 | DS | -0.8 | II | ||||||||||
2 | e | 3 | 12.45 | ŻYNEL Magdalena | KS Podlasie Białystok # | 1983 | U23 | PD | -0.8 | II | # | |||||||||
1 | f | 11.81 | FLEJSZAR Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1983 | U23 | PM | +1.0 | M | |||||||||||
1 | f | 12.38 | KOWALSKA Hanna | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1987 | U18 | WP | -0.8 | II | B.D. | ||||||||||
2 | f | 11.83 | DŁUGA Monika | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1978 | Sen | PM | +1.0 | M | # | ||||||||||
2 | f | 12.58 | KRAJEWSKA Agnieszka | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U18 | PD | -0.8 | II | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 12.15 | GÓRSKA Dorota | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U23 | DS | +1.0 | I | |||||||||||
3 | f | 12.62 | JANKOWSKA Agata | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U18 | LB | -0.8 | II | |||||||||||
4 | f | 12.27 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U20 | PM | +1.0 | II | |||||||||||
4 | f | 12.70 | RADZIMIRSKA Marta | KKL Kielce # | 1987 | U18 | SK | -0.8 | II | # | ||||||||||
5 | f | 12.40 | GABRYELEWICZ Joanna | KS AZS AWF Poznań # | 1985 | U20 | WP | +1.0 | II | |||||||||||
6 | f | 12.43 | ŻYNEL Magdalena | KS Podlasie Białystok # | 1983 | U23 | PD | +1.0 | II | # | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 59.17 | SIECZKOWSKA Justyna | MKST Astra Nowa Sól # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||
1 | s | 1 | 59.37 | KRÓLICKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn # | 1985 | U20 | WN | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 57.57 | ŁUKASIK Bożena | RLTL ZTE Radom | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 58.59 | PURA Edyta | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||
1 | s | 3 | 57.99 | PYTKA Dorota | MLUKS Tarnów | 1987 | U18 | MA | II | |||||||||||
2 | s | 3 | 58.63 | WIJAS Izabela | UKS WiR Łopuszno | 1987 | U18 | SK | II | |||||||||||
3 | s | 3 | 59.72 | TUSZYŃSKA Marlena | MLKS Ostróda | 1988 | U18 | WN | III | |||||||||||
4 | s | 3 | 59.95 | TRAWIŃSKA Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:39.45 | PRUSZKOWSKA Anna | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1987 | U18 | PD | II | |||||||||||||
2 | 4:25.82 | KACZOR Joanna | LKS Znicz Biłgoraj # | 1981 | Sen | LU | I | |||||||||||||
2 | 4:41.65 | GIELEC Ewa | KKL Kielce # | 1988 | U18 | SK | II | |||||||||||||
3 | 4:28.80 | KŁUCZYŃSKA Marzena | OŚ AZS Poznań # | 1984 | U23 | WP | I | # | ||||||||||||
3 | 4:45.12 | WATRAK Malwina | LKS Agros Rejowiec Fabryczny # | 1988 | U18 | LU | III | B.D. | ||||||||||||
4 | 4:29.73 | NOWAKOWSKA Dominika | Akademia Biegowa Kartuzy # | 1985 | U20 | PM | I | NOWAKOWSKI Karol # | Z/0352/12 | 2024 | ||||||||||
4 | 4:45.20 | KNAP Ilona | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
5 | 4:32.19 | KLEPACKA Monika | WKS Wawel Kraków # | 1983 | U23 | MA | II | |||||||||||||
5 | 4:46.86 | BABICKA Marta | LKS Pomorze Stargard # | 1988 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
6 | 4:34.09 | BERNARDELLI Iwona | KS Prefbet-Sonarol # | 1985 | U20 | PD | II | B.D. # | Z/1932/11 | 2024 | ||||||||||
6 | 4:48.88 | WOŁOS Ewelina | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1987 | U18 | PD | III | |||||||||||||
7 | 4:34.14 | KOWALSKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U20 | KP | II | NOWAKOWSKI Marian | Z/2631/11 | 2023 | MM | |||||||||
7 | 4:49.47 | SZMIGIEL Aleksandra | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1988 | U18 | PD | III | B.D. | 3 | |||||||||||
8 | 4:38.66 | KOWALSKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U20 | KP | II | NOWAKOWSKI Marian | Z/2631/11 | 2023 | MM | |||||||||
8 | 4:49.89 | MAŃSKA Krystyna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||||
9 | 4:53.49 | CENTKOWSKA Aleksandra | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U18 | KP | III | # | ||||||||||||
10 | 4:54.57 | CZERNIEWICZ Natalia | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||||
11 | 4:54.75 | SMOLIŃSKA Daria | MLKS Ostróda | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||||
12 | 4:54.78 | LATUSZEWSKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
13 | 4:55.07 | DUDZIC Weronika | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1987 | U18 | SK | III | |||||||||||||
14 | 4:55.68 | CICH Ewelina | MLUKS Tarnów | 1987 | U18 | MA | III | |||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.23 | GRABAREK Monika | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U18 | LB | -2.1 | II | ||||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 14.59 | GORZELAŃCZYK Beata | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U20 | LB | -0.9 | II | ||||||||||||
2 | 15.06 | CHARTANOWICZ Monika | KBWiR Dystans Ełk # | 1986 | U20 | WN | -0.9 | II | PAZIEWSKI Janusz | |||||||||||
3 | 15.22 | TEUL Joanna | KS Podlasie Białystok # | 1985 | U20 | PD | -0.9 | II | ||||||||||||
4 | 15.78 | MUS Katarzyna | ULKS Zielony Dąb Żarów # | 1985 | U20 | DS | -0.9 | III | ||||||||||||
5 | 15.97 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | -0.9 | III | ||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.75 | ZARECKA Aleksandra | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | I | # | ||||||||||||
2 | 1.72 | LIĆWINKO Kamila | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | I | # | ||||||||||||
3 | 1.69 | GIBAS Marlena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1984 | U23 | PM | II | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | ||||||||||||
4 | 1.66 | FUMINKOWSKA Marlena | MULKS MOS Sieradz # | 1985 | U20 | LD | II | |||||||||||||
5 | 1.63 | GÓRSKA Aleksandra | LKS Pomorze Stargard # | 1986 | U20 | ZP | II | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.53 | BACHMATIUK Magdalena | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U20 | WP | +0.6 | II | # | |||||||||||
1 | 6.36 | CHUKWU Sandra | MKL Szczecin # | 1987 | U18 | ZP | +0.3 | M | # | |||||||||||
2 | 5.53 | MISZCZAK Dominika | PLKS Gwda Piła # | 1985 | U20 | WP | +0.8 | II | ||||||||||||
2 | 5.54 | CICHOWLAS Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1988 | U18 | WP | +0.4 | II | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/2495/11 | 2020 | 1 | ||||||||
3 | 5.39 | RŻEWSKA Katarzyna | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | +0.2 | III | ||||||||||||
3 | 5.52 | MODRZEJEWSKA Ewelina | MKL Szczecin # | 1985 | U20 | ZP | +0.3 | II | # | |||||||||||
4 | 5.25 | NOWICKA Aneta | WLKS Nowe Iganie # | 1987 | U18 | MZ | +0.3 | III | ||||||||||||
4 | 5.43 | SIWEK Paulina | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | +0.3 | II | ||||||||||||
5 | 5.12 | STRZAŁKOWSKA Magdalena | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U18 | PD | +0.3 | III | ||||||||||||
5 | 5.42 | DETTLAF Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | +0.3 | II | ||||||||||||
6 | 5.10 | PRZESTRZELSKA Monika | OKLA Ostrołęka # | 1987 | U18 | MZ | +0.5 | III | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.90 | JAWOROWSKA Marta | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | II | # | ||||||||||||
2 | 11.87 | MAŃKOWSKA Aleksandra | LZS Płock # | 1987 | U18 | MZ | II | |||||||||||||
3 | 11.42 | KARŁOWICZ Joanna | LUKS Hańcza Suwałki # | 1987 | U18 | PD | III | |||||||||||||
4 | 11.01 | SIELUK Agnieszka | ULKS Ilno Torzym # | 1988 | U18 | LB | III | |||||||||||||
5 | 10.97 | GUBAŃSKA Anna | WLKS Wrocław # | 1988 | U18 | DS | III | B.D. | ||||||||||||
6 | 10.55 | KAMIŃSKA Agnieszka | ZLKL Zielona Góra | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
7 | 10.31 | WITTING Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | III | LANGOWSKI Jarosław | ||||||||||||
8 | 10.29 | LEWANDOWSKA Kamila | LKS Polkowice | 1988 | U18 | DS | III | |||||||||||||
1 | f | 14.75 | DZIERZĘCKA Magdalena | MUKL Brodnica # | 1981 | Sen | KP | I | ||||||||||||
2 | f | 14.62 | KORALEWSKA Izabela | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U20 | LB | I | # | |||||||||||
3 | f | 14.28 | JARMUŻEK Agnieszka | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1984 | U23 | LU | I | ||||||||||||
4 | f | 13.27 | KITA Katarzyna | KS Agros Zamość # | 1984 | U23 | LU | I | ||||||||||||
5 | f | 13.00 | SITARZ Katarzyna | KS Polonia Pasłęk # | 1986 | U20 | WN | I | ||||||||||||
6 | f | 12.75 | KRUK Karolina | LKS Maraton Turek # | 1982 | U23 | WP | I | ||||||||||||
7 | f | 12.51 | NOWOSIELSKA Aurelia | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U23 | DS | I | ||||||||||||
8 | f | 12.11 | WOJTYŁA Paulina | LKS Pomorze Stargard # | 1986 | U20 | ZP | II | ||||||||||||
9 | f | 11.51 | WIKIERA Joanna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1985 | U20 | KP | III | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 40.88 | GRASZKA Małgorzata | UKS Błyskawica Domaniewice # | 1987 | U18 | LD | II | |||||||||||||
1 | 51.19 | PIWNICKA Urszula | SKLA Sopot # | 1983 | U23 | PM | I | # | ||||||||||||
2 | 36.86 | DYL Małgorzata | KS Polonia Pasłęk # | 1987 | U18 | WN | III | B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 39.19 | GRALICKA Julia | UKS Cyprianka # | 1985 | U20 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | ||||||||||||
3 | 34.84 | RAPUCHA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U18 | PD | III | |||||||||||||
3 | 39.17 | GUZEK Marlena | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | III | |||||||||||||
4 | 38.23 | MARZEJON Alicja | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1984 | U23 | PM | III | |||||||||||||
5 | 38.16 | WIEKIERA Renata | LUKS Dwójka Namysłów # | 1985 | U20 | OP | III | GŁOWACKI Leszek | ||||||||||||
6 | 37.40 | ŻYCH Agata | LKS Pomorze Stargard # | 1986 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 25:05.75 | SPYCHALSKA Wioletta | KS Agros Zamość # | 1982 | U23 | LU | -- | |||||||||||||
1 | 26:37.21 | ŚWIERCZYŃSKA Justyna | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U18 | WP | II | KRZEWIŃSKI Ignacy # | Z/2852/11 | 2020 | 3 | |||||||||
2 | 26:52.38 | BARTKOWIAK Anna | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1987 | U18 | WP | II | |||||||||||||
3 | 27:06.55 | CHRUŚCIEL Lucyna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | III | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.78 | KOSSOWSKI Daniel | RLTL Optima Radom # | 1981 | Sen | MZ | -0.1 | I | B.D. # | Z/1716/13 | 2023 | 3 | ||||||
1 | e | 1 | 11.06 | LEWANDOWICZ Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U18 | LB | +0.3 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 10.90 | KRUSZEWSKI Krystian | KS AZS AWF Wrocław # | 1983 | U23 | DS | -0.1 | I | ||||||||||
2 | e | 1 | 11.33 | ROSZKO Jacek | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U18 | PD | +0.3 | III | # | |||||||||
1 | e | 2 | 10.84 | TALKOWSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1984 | U23 | KP | -1.1 | I | ||||||||||
1 | f | 10.75 | TALKOWSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1984 | U23 | KP | -0.2 | I | |||||||||||
1 | f | 11.14 | LEWANDOWICZ Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U18 | LB | -0.7 | II | |||||||||||
2 | f | 10.79 | KOSSOWSKI Daniel | RLTL Optima Radom # | 1981 | Sen | MZ | -0.2 | I | B.D. # | Z/1716/13 | 2023 | 3 | |||||||
3 | f | 10.88 | KRUSZEWSKI Krystian | KS AZS AWF Wrocław # | 1983 | U23 | DS | -0.2 | I | |||||||||||
5 | f | 11.00 | SIENKIEWICZ Karol | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | -0.2 | II | # | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.68 | GRZEGORCZYK Karol | PLKS Gwda Piła # | 1984 | U23 | WP | I | |||||||||||||
1 | 48.99 | BARANOWSKI Patryk | AZS Łódź # | 1986 | U20 | LD | II | |||||||||||||
2 | 48.23 | ZRADA Piotr | LUKS Orneta # | 1984 | U23 | WN | I | |||||||||||||
3 | 48.82 | CZAPIEWSKI Paweł | LKS Lubusz Słubice # | 1978 | Sen | LB | II | |||||||||||||
1 | s | 1 | 49.51 | DOBEK Paweł | KS Sprintwarsaw # | 1987 | U18 | MZ | II | MALANOWSKI Łukasz | Z/0125/24 | 2024 | ||||||||
1 | s | 2 | 51.05 | ADAMCEWICZ Piotr | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 51.16 | RASZEWSKI Gracjan | MLKS Echo Twardogóra # | 1987 | U18 | DS | III | |||||||||||
1 | s | 3 | 49.20 | PAWŁOWSKI Grzegorz | ULKS Lipinki | 1987 | U18 | MA | II | |||||||||||
2 | s | 3 | 50.03 | ROŻEJ Damian | MKS Olimp Końskie # | 1988 | U18 | SK | II | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 3 | 50.66 | ŚPIEGOWSKI Jakub | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||
4 | s | 3 | 51.37 | SZCZOTKA Wojciech | MLKS Sparta Złotów # | 1988 | U18 | WP | III | |||||||||||
5 | s | 3 | 51.40 | STANISZEWSKI Michał | RLTL ZTE Radom | 1987 | U18 | MZ | III | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3:49.94 | SZYMKOWIAK Tomasz | MKL Toruń # | 1983 | U23 | KP | II | GĘSICKI Marian # | Z/2657/11 | 2020 | 1 | |||||||||
1 | 4:07.22 | ZŁOTEK Dariusz | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 3:50.27 | KRUPA Piotr | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
2 | 4:07.32 | KUBIEC Dawid | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1987 | U18 | SK | III | KRÓL Zbigniew B.D. # | Z/1459/11 | 2019 | 2 | |||||||||
3 | 3:53.61 | SAFARYN Krzysztof | niest. Szczecin # | 1985 | U20 | ZP | II | |||||||||||||
3 | 4:07.48 | SITEK Grzegorz | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1988 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
4 | 3:54.04 | BRESZKA Michał | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1984 | U23 | PM | II | POBŁOCKI Piotr # | Z/0673/11 | 2021 | 1 | |||||||||
4 | 4:09.39 | PIETRYNIAK Tomasz | LKS Omega Kleszczów # | 1987 | U18 | LD | III | # | ||||||||||||
5 | 3:54.50 | POKROP Hubert | WKS Grunwald Poznań # | 1985 | U20 | WP | II | # | ||||||||||||
5 | 4:10.16 | RUTKOWSKI Piotr | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U18 | PD | III | |||||||||||||
6 | 3:56.27 | DANILEWICZ Adrian | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | II | |||||||||||||
9 | 3:59.58 | ZABŁOTNY Piotr | MUKL Brodnica # | 1986 | U20 | KP | II | |||||||||||||
10 | 3:59.88 | SŁODOWICZ Adam | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | II | |||||||||||||
11 | 3:59.97 | LITWIC Adrian | UKL Ósemka Police # | 1986 | U20 | ZP | II | # | ||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 9:03.54 | SZYLAR Sebastian | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||||
2 | 9:05.29 | TRUSZKOWSKI Łukasz | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U18 | PD | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
3 | 9:05.74 | ŚWIĄCKIEWICZ Tomasz | LUKS Centrum Zdzieszowice # | 1988 | U18 | OP | III | B.D. | ||||||||||||
4 | 9:09.66 | PROKOPOWICZ Bartłomiej | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # | 1988 | U18 | DS | III | |||||||||||||
5 | 9:12.94 | WLAZŁY Grzegorz | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1988 | U18 | WP | III | |||||||||||||
6 | 9:13.90 | STANOCH Mateusz | KKL Kielce # | 1987 | U18 | SK | III | |||||||||||||
7 | 9:14.93 | KOPCIUCH Bartosz | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U18 | WP | III | |||||||||||||
8 | 9:15.60 | BRZEZIŃSKI Błażej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U18 | KP | IV | B.D. # | Z/1711/11 | 2024 | 1 | |||||||||
9 | 9:15.77 | SARDAKOWSKI Maciej | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
10 | 9:16.48 | ŁACH Piotr | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 14:41.23 | KUZDRA Dariusz | KS Agros Zamość # | 1975 | Sen | LU | II | |||||||||||||
2 | 14:45.40 | PUT Janusz | LKS Lubusz Słubice # | 1984 | U23 | LB | II | # | ||||||||||||
3 | 15:01.15 | SMALEC Michał | KS Podlasie Białystok # | 1981 | Sen | PD | II | |||||||||||||
5 | 15:57.05 | WALECZKO Maciej | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U20 | KP | III | NOWAKOWSKI Marian # | 2 | |||||||||||
6 | 16:03.38 | LABUDDA Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.10 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U18 | KP | +0.6 | I | B.D. # | M | ||||||||||
2 | 14.51 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | +0.6 | II | # | |||||||||||
3 | 15.43 | JASIONEK Grzegorz | MLKS Sokół Lubin # | 1988 | U18 | DS | +0.6 | III | ||||||||||||
4 | 15.59 | WOŹNIAK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | +0.6 | III | B.D. | 2 | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.33 | KUŚMIREK Piotr | KS Wisła Puławy # | 1985 | U20 | LU | +0.8 | II | ||||||||||||
2 | 15.64 | ANTKOWIAK Rafał | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1984 | U23 | WP | +0.8 | II | ||||||||||||
3 | 15.81 | GWOREK Łukasz | LKS Kłos Olkusz # | 1986 | U20 | MA | +0.8 | III | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.15 | BAŁKOWIEC Grzegorz | WLKS Nowe Iganie # | 1984 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
2 | 2.00 | ŁĄCZKOWSKI Bartłomiej | ZLKL Zielona Góra | 1982 | U23 | LB | II | |||||||||||||
3 | 2.00 | KWIATKOWSKI Dawid | ZLKL Zielona Góra | 1986 | U20 | LB | II | |||||||||||||
4 | 1.95 | ŚMIGIELSKI Przemysław | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1986 | U20 | WP | II | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.12 | LEWANDOWSKI Mariusz | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U18 | KP | 0.0 | II | B.D. | |||||||||||
1 | 7.40 | BAŁKOWIEC Grzegorz | WLKS Nowe Iganie # | 1984 | U23 | MZ | +0.2 | I | ||||||||||||
2 | 7.12 | TOMCZAK Cezary | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U18 | WP | -0.1 | II | ||||||||||||
2 | 7.20 | ŚWIDERSKI Paweł | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1983 | U23 | LU | -0.1 | II | ||||||||||||
3 | 7.08 | ROSIAK Michał | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U20 | KP | 0.0 | II | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/3681/11 | 1 | |||||||||
3 | 7.08 | LEŚNIAK Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | +0.3 | II | ||||||||||||
4 | 6.88 | MATEUSIAK Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | +0.5 | II | # | |||||||||||
4 | 6.96 | LEWANDOWSKI Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | -0.2 | II | # | |||||||||||
5 | 6.70 | WIKTORSKI Tomasz | OKLA Ostrołęka # | 1988 | U18 | MZ | 0.0 | III | # | |||||||||||
5 | 6.91 | DUDEK Marcin | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | +0.8 | II | # | |||||||||||
6 | 6.64 | WIŚNIEWSKI Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | +0.1 | III | ||||||||||||
6 | 6.75 | OLIWKOWSKI Tomasz | UKS Cyprianka # | 1985 | U20 | KP | +0.5 | III | MAŃKOWSKI Edward | BEZ | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 19.28 | RADZIWON Piotr | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U18 | PD | I | # | ||||||||||||
2 | 16.81 | LIĆWINKO Michał | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U18 | PD | II | |||||||||||||
3 | 16.03 | JUREWICZ Kamil | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U18 | LU | II | # | ||||||||||||
4 | 15.08 | MARKIEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | II | BORYSEWICZ Zbigniew | ||||||||||||
5 | 14.43 | CZAJKOWSKI Przemysław | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U18 | KP | III | # | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.89 | HODUN Michał | AZS UMCS Lublin # | 1983 | U23 | LU | M | # | ||||||||||||
2 | 16.30 | MROZIK Andrzej | LLKS Pomorze Stargard # | 1984 | U23 | ZP | I | GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4961/11 | 2013 | 1 | |||||||||
3 | 15.59 | MISZKURKA Daniel | WLKS Nowe Iganie # | 1986 | U20 | MZ | I | |||||||||||||
5 | 15.35 | CZARNIK Marek | LKS Polkowice | 1981 | Sen | DS | I | |||||||||||||
6 | 15.13 | GRZEGORCZYK Kamil | ULKS Uczniak Szprotawa # | 1986 | U20 | LB | I | SZWARC Zygmunt | 1 | |||||||||||
7 | 15.06 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
8 | 14.35 | BUDNIK Marcin | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | II | # | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.96 | RADZIWON Piotr | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U18 | PD | II | # | ||||||||||||
2 | 46.26 | JUREWICZ Kamil | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U18 | LU | II | # | ||||||||||||
3 | 45.00 | CZAJKOWSKI Przemysław | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U18 | KP | II | # | ||||||||||||
4 | 42.05 | KRYSIUK Kamil | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U18 | PD | III | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.75 | MARKIEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | II | BORYSEWICZ Zbigniew | ||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 78.72 | KÓŁKO Rajmund | LKS Polkowice | 1971 | Sen | DS | MM | PIERZCHALA Robert | 1 | |||||||||||
2 | 69.22 | PRZERADZKI Konrad | UKS Cyprianka # | 1982 | U23 | KP | I | MAŃKOWSKI Edward # | ||||||||||||
3 | 68.80 | SADOWSKI Dominik | RLTL ZTE Radom | 1982 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
4 | 64.77 | SZYMAŃSKI Marcin | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | I | |||||||||||||
5 | 62.33 | DĘBICKI Sebastian | ULKS Technik Trzcinica # | 1978 | Sen | PK | I | |||||||||||||
6 | 62.10 | SADOWSKI Sławomir | KBWiR Dystans Ełk # | 1986 | U20 | WN | I | B.D. | ||||||||||||
7 | 57.10 | KĄKOL Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
8 | 57.09 | KRUSZEWSKI Piotr | KS Podlasie Białystok # | 1984 | U23 | PD | II | |||||||||||||
9 | 55.68 | TOMASZEWSKI Karol | AZS-PWSZ Gorzów # | 1985 | U20 | LB | II | |||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 41:09.99 | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin # | 1980 | Sen | LU | I | # | ||||||||||||
2 | 42:52.22 | KALKA Kamil | PLKS Gwda Piła # | 1981 | Sen | WP | I | |||||||||||||
3 | 43:01.09 | GRZONKA Paweł | MLKS Baszta Bytów # | 1984 | U23 | PM | I | # | ||||||||||||
4 | 52:19.83 | GOŁAWSKI Rafał | WLKS Nowe Iganie # | 1988 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.357941865921 sekund |