Grosseto (ITA) 20 - 23.07.2017 24. Mistrzostwa Europy U20 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
6 | f | 11.96 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U20 | KP | -1.4 | I | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | ||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
3 | 10 | e | 5 | 24.27 | KOTWIŁA Martyna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | -1.3 | I | JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof | Z/0634/15 | 2024 | ||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
3 | 10 | p | 1 | 54.62 | KACZMAREK Natalia | KS Podlasie Białystok # | 1998 | U20 | PD | I | B.D. ROŻEJ Marek # | , Z/1152/14 | , 2024 | |||||||
3 | 5 | p | 2 | 53.86 | ŁOZOWSKA Karolina | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U20 | MZ | M | OGONOWSKI Jakub # | Z/0304/15 | 2023 | |||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
6 | 14 | w | 3 | 2:22.29 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz # | 1999 | U20 | KP | III | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | 793 | ||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
3 | 8 | e | 1 | 4:22.62 | TOPKA Beata | UKS Barnim Goleniów # | 1999 | U20 | ZP | I | KOSTRZEBA Jacek | Z/0345/15 | 2024 | |||||||
8 | 14 | e | 2 | 4:27.21 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U20 | PM | I | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0084/14 | 2024 | 1 | LDK! | |||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | e | 1 | 13.59 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | +0.1 | M | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0137/14 | 2024 | MM | |||||
4 | 19 | e | 2 | 14.12 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U20 | LD | -0.5 | I | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | ||||||
5 | 20 | e | 5 | 14.15 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | +0.5 | I | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | ||||||
1 | 3 | p | 1 | 13.54 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | -2.3 | M | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0137/14 | 2024 | MM | |||||
5 | 15 | p | 2 | 14.13 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U20 | LD | -2.4 | I | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | ||||||
6 | 22 | p | 3 | 14.54 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | -1.4 | II | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | ||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | e | 2 | 59.47 | WOSZTYL Natalia | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | M | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0635/15 | 2023 | |||||||
4 | 19 | e | 4 | 61.11 | SMOLIŃSKA Izabela | RLTL Optima Radom # | 1999 | U20 | MZ | I | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/0633/15 | 2024 | |||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
5 | 9 | e | A | 1.80 | SKOCZYLAS Patrycja | RKS Łódź # | 1999 | U20 | LD | I | B.D. | |||||||||
6 | 12 | e | B | 1.80 | NOWAKOWSKA Aleksandra | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | I | B.D. # | |||||||||
e | B | NM | BORYS Paulina | SKLA Sopot | 1998 | U20 | PM | -- | BORYS Jerzy B.D. | Z/0014/14 | 2024 | M | ||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
3 | 4 | w | A | 6.15 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz # | 1999 | U20 | KP | +0.1 | I | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | 896 | |||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
5 | f | 13.09 | BEDNAREK Agnieszka | AZS Łódź # | 1998 | U20 | LD | +2.2 | I | SADACH Aneta B.D. # | Z/0907/14 | 2024 | 1 | |||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
3 | 3 | e | A | 15.80 | NIEDBAŁA Anna | WKS Wawel Kraków | 1998 | U20 | MA | I | # | |||||||||
9 | 16 | e | A | 14.40 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | I | WALCZAK Aleksandra | Z/0093/14 | 2024 | M | ||||||
2 | 6 | e | B | 15.48 | ŚLEPOWROŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | I | # | |||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 53.88 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | I | WALCZAK Aleksandra | Z/0093/14 | 2024 | M | ||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
7 | 7 | e | A | 58.19 | MACIEJEWSKA Patrycja | UKS Achilles Leszno | 1999 | U20 | WP | I | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
24 | 24 | w | A | 33.35 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz # | 1999 | U20 | KP | IV | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | 540 | ||||||
7-bój K | ||||||||||||||||||||
7 | f | 5784 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz # | 1999 | U20 | KP | M | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | |||||||||
DNF | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | -- | B.D. # | |||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 6 | e | 5 | 21.34 | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U20 | WN | 0.0 | M | BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # | Z/0647/15 | 2022 | ||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 7 | p | 1 | 47.10 | ZIMNY Tymoteusz | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | M | BAUMGART Iwona # | Z/0812/14 | 2023 | |||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
4 | 4 | e | 3 | 1:51.75 | KOZŁOWSKI Patryk | RLTL Optima Radom # | 1998 | U20 | MZ | I | TRZOS Leszek | Z/0697/15 | 2023 | M | ||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
3 | 19 | e | 4 | 14.21 | SIEROCKI Michał | AZS UMCS Lublin | 1999 | U20 | LU | 0.0 | I | SIEROCKI Michał B.D. B.D. # | Z/0724/15 | 2024 | ||||||
e | 6 | 99.99 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U20 | ZP | 0.0 | -- | B.D. | M | |||||||||
7 | 21 | p | 1 | 14.38 | SIEROCKI Michał | AZS UMCS Lublin | 1999 | U20 | LU | 0.0 | I | SIEROCKI Michał B.D. B.D. # | Z/0724/15 | 2024 | ||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
4 | 11 | e | 2 | 9:11.17 | DWORCZAK Nikodem | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1998 | U20 | WP | II | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0525/14 | 2023 | 1 | ||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 7.66 | RÓŻAŃSKI Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U20 | MA | +1.8 | I | ||||||||||||
2 | f | 8.02 | ANDRZEJCZAK Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U20 | LD | +1.6 | MM | |||||||||||
6 | f | 7.78 | RÓŻAŃSKI Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U20 | MA | +2.3 | I | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 20.70 | MAZUR Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | I | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/0477/14 | 2024 | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.44608306884766 sekund |