Gdańsk 14.05.2014 Okręgowa liga młodzików - I rzut |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.53 | GOŁˇBEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U20 | PM | -0.8 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 13.22 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -0.8 | IV | # | |||||||||
3 | s | 1 | 14.16 | MOSZCZYŃSKA Marzena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U18 | PM | -0.8 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 14.69 | SZYMANKIEWICZ Laura | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | -0.8 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 14.79 | KONIUSZY Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -0.8 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 14.97 | MARCZAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -0.8 | -- | # | |||||||||
1 | s | 2 | 13.18 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -1.8 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.43 | STAŃCZYK Julia | WKS Flota Gdynia | 2000 | U16 | PM | -1.8 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.80 | KA¬MIERCZAK Zuzanna | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -1.8 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 14.06 | PELICA Wiktoria | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -1.8 | V | ||||||||||
5 | s | 2 | 14.82 | BYCZKOWSKA Aleksandra | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U16 | PM | -1.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 14.00 | WALKUSZ Wiktoria | SKLA Sopot # | 2000 | U16 | PM | +4.4 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 14.32 | MINGA Wiktoria | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U16 | PM | +4.4 | V | # | |||||||||
3 | s | 3 | 14.39 | MUDLAFF Agnieszka | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U16 | PM | +4.4 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 14.41 | SUCHY LIPIŃSKA Marta | UKS Lipusz | 2000 | U16 | PM | +4.4 | V | # | |||||||||
5 | s | 3 | 14.59 | LASKA Karolina | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | +4.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 14.90 | MAJCHRZAK Julia | KL Gdynia # | 1999 | U16 | PM | +4.4 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 14.92 | PUHANOWSKA Kamila | MMKS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | +4.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 13.57 | DˇBROWSKA Maja | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | +0.9 | IV | ||||||||||
2 | s | 4 | 13.84 | GŁODEK Magdalena | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | +0.9 | V | B.D. | 4 | ||||||||
3 | s | 4 | 14.02 | CHOJNOWSKA Maria | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | +0.9 | V | ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
4 | s | 4 | 14.49 | MIKOŁAJEWSKA Weronika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U16 | PM | +0.9 | V | # | LDK! | ||||||||
5 | s | 4 | 14.53 | RYNGWELSKA Natalia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U16 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 13.46 | PAETZKE Julia | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 5 | 14.35 | KRYZEL Marta | UKS Lipusz | 2000 | U16 | PM | 0.0 | V | # | |||||||||
3 | s | 5 | 14.38 | CZAPIEWSKA Monika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U16 | PM | 0.0 | V | ||||||||||
4 | s | 5 | 14.46 | GIELNIAK Wiktoria | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | 0.0 | V | ||||||||||
5 | s | 5 | 14.58 | GREIG Sophie | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 15.21 | KIRSZ Karolina | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 15.32 | STEINIGER Dominika | LKS Zantyr Sztum | 2001 | U14 | PM | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.30 | WALUKIEWICZ Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 48.21 | CZAPIEWSKA Monika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 49.20 | KOWALSKA Katarzyna | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 49.26 | KEMU¦ Marika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 51.19 | NIEMTZ Magdalena | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 52.87 | KRUPA Klaudia | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 63.59 | LADEMAN Anna | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 45.36 | LESZCZYŃSKA Alicja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U16 | PM | IV | LDK! | ||||||||||
2 | s | 2 | 47.03 | FELCZAK Kinga | KKL Rodło Kwidzyn | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 47.31 | FIERKA Jagoda | MKS Sambor Tczew | 2000 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 47.80 | OSTRZYNIEWSKA Wiktoria | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 48.92 | WO¬NICA Martyna | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | 4 | |||||||||
6 | s | 2 | 53.80 | STEFAŃCZYK Agnieszka | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 44.35 | PLISZKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 48.00 | ROMANOWSKA Zuzanna | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 3 | 49.15 | KOWALCZYK Alicja | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 49.74 | SZORNAK Beata | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 50.05 | HEJNA Paulina | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 53.32 | GŁOWACKA Laura | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 45.61 | KA¬MIERCZAK Zuzanna | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 4 | 47.16 | JACHOREK Aleksandra | SKLA Sopot | 2001 | U14 | PM | V | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 4 | 49.07 | GRZELAK Magda | SKLA Sopot | 2001 | U14 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 51.27 | WRUK Wiktoria | SKLA Sopot | 2001 | U14 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 54.96 | KOPACZ Natalia | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 40.11 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot | 1990 | Sen | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 5 | 40.34 | PÓLKOWSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1996 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 40.63 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot | 1992 | U23 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 5 | 48.96 | GRZYBEK Barbara | WKS Flota Gdynia # | 2001 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 45.71 | PAETZKE Julia | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 6 | 47.26 | MŁOT Karolina | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 6 | 48.07 | BRZESKA Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | V | B.D. # | Z/1839/16 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | s | 6 | 54.27 | KIRSZ Karolina | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 6 | 54.80 | WALKIEWICZ Weronika | MMKS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 6 | 56.50 | GOMBIOWSKA Natalia | O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:47.18 | RENKE Maria | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | V | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:52.43 | STOLICKA Anna | LKB im. Braci Petk Lębork | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/1386/15 | 2018 | BEZ | |||||||
3 | s | 1 | 1:54.50 | ZAKRZEWSKA Sara | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U16 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz # | Z/1859/15 | 2020 | 4 | |||||||
4 | s | 1 | 2:03.01 | BIELECKA Laura | LKB im. Braci Petk Lębork | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:03.52 | TOMASZEWSKA Anna | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:07.35 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:09.08 | GRABAS Agata | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:15.56 | MYMA Ewa | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:30.29 | ELLWARD Syntia | WKS Flota Gdynia | 1993 | U23 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:45.51 | NAWROCKA Weronika | UKS Wiking Rychnowy | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:50.02 | STRUPIŃSKA Renata | LKB im. Braci Petk Lębork | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/1387/15 | 2020 | BEZ | |||||||
3 | s | 2 | 1:53.43 | PAWŁOWSKA Aleksandra | CMKL Człuchów | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:53.99 | MARZEC Aleksandra | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:58.75 | ¦WIĘTOWSKA Zuzanna | CMKL Człuchów | 2001 | U14 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:04.18 | ŁOBOCKA Agata | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:06.20 | MARCINKOWSKA Dominika | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:10.54 | KUROWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 2:11.83 | LITWIŃSKA Liza | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:49.84 | ROCŁAWSKA Katarzyna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:51.72 | DOMŻALSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 1:52.67 | WERC Barbara | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:55.55 | DAMPC Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 1:55.89 | UHRYN Milena | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 2:05.12 | PYTLARCZYK Zuzanna | KKL Rodło Kwidzyn | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | s | 3 | 2:06.07 | WOJDYŁO Emilia | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 2:19.64 | STUPIŃSKA Mariola | LKB im. Braci Petk Lębork | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/0548/16 | 2018 | BEZ | |||||||
2 | s | 4 | 1:35.19 | NIEĆKO Martyna | KS Wejher Wejherowo | 1997 | U18 | PM | -- | ROLBIECKI Zbigniew | Z/0697/13 | 2015 | 2 | |||||||
3 | s | 4 | 1:39.04 | TOPKA Beata | UKS Barnim Goleniów # | 1999 | U16 | ZP | III | KOSTRZEBA Jacek | Z/0345/15 | 2024 | ||||||||
4 | s | 4 | 1:42.98 | STOLARCZYK Laura | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||
5 | s | 4 | 1:44.67 | KOTŁOWSKA Agata | GKS Żukowo | 2000 | U16 | PM | IV | KRÓL Krzysztof B.D. # | Z/1156/15 | 2021 | ||||||||
6 | s | 4 | 1:44.78 | GROTH Dagmara | GKS Żukowo | 1999 | U16 | PM | IV | KRÓL Krzysztof | Z/2372/15 | 2018 | 4 | |||||||
7 | s | 4 | 2:03.15 | NACZK Wiktoria | LKB im. Braci Petk Lębork | 2002 | U14 | PM | -- | PILARSKA Klaudia MIELEWCZYK Łukasz # | Z/1385/15 | 2023 | LDK! | |||||||
8 | s | 4 | 2:15.04 | HAWO Dirie | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 4 | 2:29.30 | BEJMA Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:15.73 | SÓJKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 1 | 3:16.74 | TREDER Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:19.45 | GAŁKA Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | IV | ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
4 | s | 1 | 3:21.65 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:22.73 | DIAS Julia | GKS Żukowo # | 1999 | U16 | PM | V | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1305/15 | 2021 | ||||||||
6 | s | 1 | 3:23.29 | MIGORA Aleksandra | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 3:23.84 | GRĘBOWSKA Sylwia | KKL Rodło Kwidzyn | 2000 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 3:29.26 | KRAUSE Wiktoria | UKS Wiking Rychnowy | 2001 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 3:33.78 | SIP Martyna | SKS Sokół Malbork | 2000 | U16 | PM | -- | GODLEWSKI Łukasz SAJKOWSKI Norbert | , Z/2025/15 | , 2015 | BEZ | |||||||
10 | s | 1 | 3:36.77 | DURAWA Izabela | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:37.37 | KOWALEWSKA Magda | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.12 | DURAWA Maja | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 52.41 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 54.25 | PORĘBA Dominika | KL Gdynia | 2000 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 54.35 | KRAWCZYŃSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 55.15 | STENCEL Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 44.94 | BASA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 45.07 | KU¬NICKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 47.81 | MIGDAŁ Hanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 49.44 | OSIOWY Weronika | CMKL Człuchów | 1998 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 53.69 | BORAWSKA Agata | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 53.37 |
GŁODEK Magdalena KA¬MIERCZAK Zuzanna ZAJˇCZKOWSKA Anna ROMANIUK Katarzyna |
SKLA Sopot | 1999 2000 1999 1999 |
U16 | POM | -- |
B.D. WERNER Bernard |
Z/0128/15 |
2016 |
4 3 |
|||||||
2 | s | 1 | 53.94 |
DURAWA Maja PLISZKA Anna HOŁOWIEJ Aleksandra TOPKA Beata |
ULKS Talex Borzytuchom | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | POM | -- |
KOSTRZEBA Jacek |
Z/0345/15 |
2024 |
||||||||
3 | s | 1 | 56.36 |
PELLOWSKA Milena SUCHY LIPIŃSKA Marta KRYZEL Marta GLISZCZYŃSKA Zofia |
UKS Lipusz | 1999 2000 2000 2000 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 56.52 |
GIELNIAK Wiktoria PORĘBA Dominika MAJCHRZAK Julia A A |
KL Gdynia | 1999 2000 1999 1999 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 57.33 |
CZAPIEWSKA Monika KEMU¦ Marika MIKOŁAJEWSKA Weronika RYNGWELSKA Natalia |
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 2000 2000 1999 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
6 | s | 1 | 57.36 |
KOWALSKA Katarzyna STENCEL Angelika SZYMEROWSKA Aleksandra LE¦NIK Dominika |
KS Wejher Wejherowo | 1999 2000 1999 1999 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 53.74 |
URYGA Anna CHALECKA Laura NOWICKA Zuzanna STAŃCZYK Julia |
WKS Flota Gdynia | 1999 1999 1999 2000 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
2 | s | 2 | 56.01 |
ZEMBRZUSKA Zuzanna CHOJNOWSKA Maria PELICA Wiktoria GREIG Sophie |
MMKS Gdańsk | 2000 2000 2000 2000 |
U16 | POM | -- |
ADAMCZYK Dariusz |
||||||||||
3 | s | 2 | 57.62 |
JACHOREK Aleksandra GRZELAK Magda GRZYBEK Barbara WRUK Wiktoria |
SKLA Sopot | 2001 2001 2001 2001 |
U14 | POM | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.67 | ZAJˇCZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | II | WERNER Bernard # | Z/0128/15 | 2016 | 3 | |||||||
2 | f | 1 | 1.54 | DEPTULSKA Maria | MKS Sambor Tczew | 2000 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.51 | KALINOWSKA Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.51 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U14 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.48 | SAPIŃSKA Weronika | SKLA Sopot # | 2000 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.45 | LECHMAN Julia | MKS Sambor Tczew | 2000 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.42 | CIESIELSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.38 | SZYMEROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.38 | MAMCARZ Maja | MKS Sambor Tczew | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.38 | KULESZA Julia | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.34 | CHOJNOWSKA Maria | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
12 | f | 1 | 1.34 | PELLOWSKA Milena | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.30 | KOŁODZIEJSKA Kaja | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
14 | f | 1 | 1.26 | GORAJDOWSKA Martyna | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 1.26 | KOSTUCH Wiktoria | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | POTAPCZUK Andżelika | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.20 | LIPIŃSKA Milena | O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1999 | U16 | PM | II | MIGDA Leszek B.D. # | Z/0583/15 | 2021 | ||||||||
2 | f | 1 | 3.10 | CELEJ Natalia | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 2.90 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 2.70 | WEJMAN Karolina | KL Gdynia | 2001 | U14 | PM | III | KASZUBA Tomasz # | Z/5427/15 | 2023 | 1 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 2.50 | MŁOT Karolina | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 2.50 | ROMANIUK Katarzyna | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 2.50 | KAWKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
8 | f | 1 | 2.50 | BARTEL Agata | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 2.30 | A A | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 2.20 | BLOK Natalia | O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 2001 | U14 | PM | V | |||||||||||
11 | f | 1 | 2.10 | SKONIECZNA Emilia | KL Gdynia | 2001 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 2.00 | URYGA Anna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
13 | f | 1 | 2.00 | PORĘBA Martyna | KL Gdynia | 2002 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
14 | f | 1 | 1.70 | PASEK Dominika | KL Gdynia | 2001 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
15 | f | 1 | NM | FRˇCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | Sen | PM | -- | # | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.18 | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | +0.6 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 4.81 | STAŃCZYK Julia | WKS Flota Gdynia | 2000 | U16 | PM | +0.6 | IV | ||||||||||
3 | f | 1 | 4.74 | KOSEL Agata | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.5 | V | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.61 | GLISZCZYŃSKA Zofia | UKS Lipusz | 2000 | U16 | PM | +1.1 | V | # | |||||||||
5 | f | 1 | 4.52 | NAUTZ Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.0 | V | # | |||||||||
6 | f | 1 | 4.51 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | +1.3 | V | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.48 | WICA Zuzanna | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U16 | PM | +1.9 | -- | # | |||||||||
8 | f | 1 | 4.39 | FARASIEWICZ Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | 0.0 | -- | # | |||||||||
9 | f | 1 | 4.25 | KULESZA Julia | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 4.24 | HALMAN Karolina | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | +0.2 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.24 | LE¦NIK Dominika | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.24 | SAPIŃSKA Weronika | SKLA Sopot # | 2000 | U16 | PM | +1.5 | -- | # | |||||||||
13 | f | 1 | 4.13 | MARZENTA Martyna | AML Słupsk # | 2000 | U16 | PM | +1.3 | -- | # | |||||||||
14 | f | 1 | 4.09 | ZEMBRZUSKA Zuzanna | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 3.99 | DˇBROWSKA Maja | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
16 | f | 1 | 3.98 | LITERSKA Natalia | UKS Lipusz | 2000 | U16 | PM | -0.8 | -- | ||||||||||
17 | f | 1 | 3.98 | PUHANOWSKA Kamila | MMKS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | +2.4 | -- | ||||||||||
18 | f | 1 | 3.97 | SZYMANKIEWICZ Laura | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
19 | f | 1 | 3.71 | POTAPCZUK Andżelika | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
20 | f | 1 | 3.67 | KOPACZ Natalia | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.14 | JAKIMOWICZ Julia | LKS Fenix Słupsk # | 2000 | U16 | PM | IV | GRECKA Ewa | Z/4294/15 | 2019 | 2 | |||||||
1 | f | 1 | 14.96 | SUŁEK Nikola | MMKS Gdańsk | 1998 | U18 | PM | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 9.96 | OSSOWSKA Justyna | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | IV | B.D. B.D. | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 10.35 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U18 | PM | IV | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | ||||||||
3 | f | 1 | 9.82 | CIAPKA Monika | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 9.87 | CUPPA Natalia | LKS Jantar Ustka # | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.51 | KIELIŃSKA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1998 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.61 | KANKOWSKA Natalia | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.10 | GŁOMBIOWSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.90 | PARCHEM Patrycja | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.81 | DUBIEŃSKA Nikola | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 8.05 | SZORNAK Klaudia | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 7.93 | TALA¦KA Weronika | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 7.93 | GRZONKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 7.92 | GRUBBA Karolina | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 7.89 | KINOWSKA Klaudia | UKS Lipusz | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 7.86 | PŁUŻYCKA Eliza | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 7.84 | OCHOCKA Beata | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | MICHAŁEK Piotr B.D. | BEZ | |||||||||
15 | f | 1 | 7.82 | KUNIKOWSKA Klaudia | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 7.76 | SZYMEROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
17 | f | 1 | 7.37 | STENCEL Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 6.60 | MURYN Magdalena | MTS Junior Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 5.65 | BERENDT Martyna | MTS Junior Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.75 | CIAPKA Monika | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 30.38 | PRĘDKA Natalia | ULKS Skoczek Pogórze # | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 22.72 | PAPKE Oliwia | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 22.10 | PŁUŻYCKA Eliza | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 19.07 | OCHOCKA Beata | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | MICHAŁEK Piotr B.D. | BEZ | |||||||||
6 | f | 1 | 18.10 | TALA¦KA Weronika | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 17.03 | MURYN Magdalena | MTS Junior Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 15.68 | BERENDT Martyna | MTS Junior Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | NM | MIROWICZ Julia | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.13 | ROSIAK Sara | AZS-AWF Warszawa # | 1997 | U18 | MZ | I | B.D. | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 53.70 | WO¬NIAK Angelika | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U16 | LD | I | SZYMAJDA Mieczysław # | Z/4015/15 | 2020 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 42.12 | GRASZKA Paulina | UKS Błyskawica Domaniewice | 1997 | U18 | LD | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 41.85 | WOLIŃSKA Dorota | UKS Błyskawica Domaniewice | 1997 | U18 | LD | III | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 24.30 | JAKUBEK Paulina | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 17.80 | KO¦LA Julia | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | CUPPA Natalia | LKS Jantar Ustka # | 1999 | U16 | PM | -- | # | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.00 | WO¬NIAK Angelika | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U16 | LD | IV | SZYMAJDA Mieczysław # | Z/4015/15 | 2020 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 34.12 | GRZONKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 33.08 | SZRAMIAK Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | IV | GRENDA Jan # | ||||||||||
4 | f | 1 | 33.02 | JAKIMOWICZ Julia | LKS Fenix Słupsk # | 2000 | U16 | PM | IV | GRECKA Ewa | Z/4294/15 | 2019 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 29.77 | WOJACZEK Nikola | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 29.04 | KIELIŃSKA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1998 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 27.67 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | ||||||||
8 | f | 1 | 27.34 | SŁOMIŃSKA Weronika | SKLA Słupsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 25.86 | KRÓL Marta | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 23.98 | WERC Barbara | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 20.75 | JĘDRZEJEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 19.94 | BARANOWSKA Marta | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 19.83 | STRUZIK Paulina | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 19.39 | GÓRSKA Angelika | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 18.32 | GŁOMBIOWSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 15.78 | RYWALSKA Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15:32.26 | CZAJA Zuzanna | SKLA Sopot | 1998 | U18 | PM | -- | CZAJA Bogdan | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 16:34.66 | DRYGALSKA Zuzanna | CMKL Człuchów | 1999 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 16:35.35 | HOPA Klaudia | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | III | STASIEWICZ Mirosław | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 18:20.83 | JAKIMOWICZ Alicja | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław | Z/0625/15 | 2017 | 3 | |||||||
5 | s | 1 | 21:08.50 | KALINOWSKA Kamila | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
6 | s | 1 | 21:48.65 | ZIEMNIEWICZ Zofia | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 22:17.73 | KOROL Julia | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 22:32.52 | PLONA Wiktoria | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 22:33.57 | WARKUSZ Kinga | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 29:49.69 | LACH Adrianna | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U18 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/1510/14 | 2015 | 3 | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.79 | GRUNWALD Daniel | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | +2.6 | -- | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.80 | OSSOWSKI Paweł | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | +2.6 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 12.89 | SKWIERCZ Kamil | CMKL Człuchów | 1998 | U18 | PM | +2.6 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.95 | SZYMANSKI Paweł | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | +2.6 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 14.02 | DˇBROWSKI Daniel | KS Wejher Wejherowo # | 1999 | U16 | PM | +2.6 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 14.51 | WALKOWIAK Hubert | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | +2.6 | -- | ||||||||||
7 | s | 1 | 14.56 | WENTA Paweł | KS Wejher Wejherowo # | 2000 | U16 | PM | +2.6 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 12.42 | FIGURSKI Nikodem | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.6 | V | # | |||||||||
2 | s | 2 | 12.84 | ZYWIEC Hubert | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | +1.6 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 12.89 | WAŁDOWSKI Dawid | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | +1.6 | -- | # | |||||||||
4 | s | 2 | 12.93 | GÓRZNY Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.6 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 13.11 | MACIˇG Franciszek | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | +1.6 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 13.95 | BELECKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | +1.6 | -- | # | |||||||||
1 | s | 3 | 12.30 | CZURYLIK Michał | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -1.4 | V | # | |||||||||
2 | s | 3 | 12.44 | WACHOWSKI Aleksander | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -1.4 | V | ||||||||||
3 | s | 3 | 12.58 | KUROWSKI Ernest | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -1.4 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 13.02 | CWIKLIŃSKI Kacper | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -1.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 13.02 | SZYCA Aleksander | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U16 | PM | -1.4 | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | s | 3 | 13.96 | RUTKOWSKI Bartłomiej | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -1.4 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 15.07 | URBANOWICZ Karol | KL Lechia Gdańsk | 2001 | U14 | PM | -1.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 11.76 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U18 | PM | +0.4 | IV | B.D. # | |||||||||
2 | s | 4 | 12.44 | PEPLIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | +0.4 | V | # | |||||||||
3 | s | 4 | 12.76 | FIGURSKI Dawid | KS Wejher Wejherowo | 1998 | U18 | PM | +0.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 12.77 | SPIECK Robert | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +0.4 | -- | # | |||||||||
1 | s | 5 | 12.65 | WYCZLING Paweł | MKS Sambor Tczew # | 2000 | U16 | PM | +2.1 | V | ||||||||||
2 | s | 5 | 12.79 | KRAWCZYK Maciej | KL Lechia Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | +2.1 | -- | ||||||||||
3 | s | 5 | 12.81 | KUZA Łukasz | SKLA Słupsk | 2000 | U16 | PM | +2.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 13.12 | TEREBUS Bartłomiej | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | +2.1 | -- | B.D. | |||||||||
5 | s | 5 | 13.24 | LIPIŃSKI Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1999 | U16 | PM | +2.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 13.64 | KARWOWSKI Hubert | KL Gdynia # | 2000 | U16 | PM | +2.1 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 13.75 | TRZEPACZ Filip | KL Gdynia # | 2000 | U16 | PM | +2.1 | -- | ||||||||||
8 | s | 5 | 14.56 | NOWICKI Szymon | KL Lechia Gdańsk # | 2001 | U14 | PM | +2.1 | -- | WIETEK Zbigniew | BEZ | ||||||||
1 | s | 6 | 13.73 | HETMAŃSKI Karol | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -1.3 | -- | ||||||||||
2 | s | 6 | 14.02 | SIEG Miłosz | CMKL Człuchów | 1999 | U16 | PM | -1.3 | -- | ||||||||||
3 | s | 6 | 14.35 | ROMAN Kacper | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -1.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 6 | 15.48 | MARZEC Krystian | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -1.3 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 39.32 | ¦WIˇTKOWIAK Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 39.38 | LIEDTKE Bartosz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 41.48 | WAŁDOWSKI Dawid | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 41.92 | BURCZYK Andrzej | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 43.49 | USTARBOWSKI Szymon | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 44.62 | ANGEL Patryk | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | -- | WALCZAK Mariusz # | Z/1918/18 | 2018 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 39.87 | RASSMUS Kosma | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 40.04 | GRUNWALD Daniel | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 42.04 | BRZĘK Jakub | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 42.22 | MACIˇG Franciszek | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 47.04 | TISZBEIN Miłosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 48.06 | OŻÓG Patryk | MMKS Gdańsk | 2001 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 36.83 | CHOJNACKI Dominik | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 3 | 37.11 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 38.05 | JATKIEWICZ Iwo | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
4 | s | 3 | 42.15 | ŻYWICKI Julian | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 3 | 44.83 | SIWCZAK Łukasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 47.05 | ZDZIENNICKI Michał | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 47.57 | WALKOWIAK Hubert | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:32.58 | HESSE Mateusz | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:36.66 | WESTFAL Dariusz | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:36.67 | JUREWICZ Jakub | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:39.41 | CYRSON Dominik | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U16 | PM | V | LDK! | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:39.78 | TANA¦ Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:47.50 | ROCŁAWSKI Radosław | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:53.85 | ŁASZYN Bogdan | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:58.83 | KUCZMIŃSKI Wojciech | LKS Zorza Gdynia | 2001 | U14 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
9 | s | 1 | 2:09.35 | GRUDNIEWSKI Kacper | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:33.22 | ROZWADOWSKI Patryk | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:33.66 | GROTH Patryk | GKS Żukowo | 2000 | U16 | PM | IV | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1154/15 | 2019 | ||||||||
4 | s | 2 | 1:34.80 | BOKSAN Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:40.60 | WOLAK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:44.01 | ORZEŁ Mateusz | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 1:47.35 | SZADACH Maciej | GKS Żukowo | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:02.18 | SOKOŁOWSKI Kacper | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:44.41 | WI¦NIEWSKI Mateusz | KKL Rodło Kwidzyn | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:46.20 | KOPECKI Marcin | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:52.54 | DˇBROWSKI Stanisław | KKL Rodło Kwidzyn | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:54.69 | BUKOWSKI Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:59.35 | MALICH Kacper | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:59.82 | BYCZKOWSKI Robert | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 3:03.97 | WIRKUS Kacper | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U16 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz # | Z/1861/15 | 2020 | BEZ | |||||||
8 | s | 1 | 3:04.63 | SINICKI Bartosz | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:16.98 | FEDDE Wiktor | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 3:29.98 | PILIPCZUK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:33.06 | WOSZCZYK Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:35.54 | GRZECA Dawid | LKS Zorza Gdynia | 2001 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:52.99 | JEFIMCZYK Norbert | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | V | B.D. B.D. | Z/0687/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 2:59.35 | KASZUBOWSKI Jakub | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | V | B.D. | 5 | |||||||||
3 | s | 2 | 2:59.53 | LANDOWSKI Damian | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | V | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 2 | 3:01.29 | POŁOM Damian | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | KOZŁOWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||
5 | s | 2 | 3:01.64 | LEWANDOWSKI Michał | MKS Sambor Tczew | 2000 | U16 | PM | -- | MARKOWICZ Eugeniusz # | Z/1944/15 | 2020 | 3 | |||||||
6 | s | 2 | 3:03.26 | KOLASIŃSKI Szymon | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | CZAJA Bogdan | BEZ | |||||||||
7 | s | 2 | 3:03.88 | MIELEWCZYK Bartłomiej | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 3:07.80 | SUMIŃSKI Adam | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:09.01 | MATYJASZCZYK Jan | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 3:12.02 | MAŃSKI Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | s | 2 | 3:17.83 | CESAK Adam | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 2 | 3:18.76 | MEGIER Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | s | 2 | 3:20.20 | JANKOWSKI Mateusz | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | s | 2 | 3:21.96 | LEWOWICKI Jarosław | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | s | 2 | 3:23.69 | GODWIN Piotr | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:15.40 | KRYZEL Daniel | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | IV | JOST Zbigniew # | Z/1856/15 | 2024 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 6:28.57 | SZYSZKA Michał | CMKL Człuchów | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 6:36.34 | ZIEGERT Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 6:47.45 | SZWED Maciej | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 6:55.80 | GOŁĘBIEWSKI Tomasz | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U16 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz # | Z/1866/15 | 2020 | 4 | |||||||
6 | s | 1 | 7:13.34 | PROCAJŁO Patryk | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 7:17.26 | TARASZKIEWICZ Marcin | KKL Rodło Kwidzyn | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 8:35.72 | RYDLEWSKI Hubert | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 9:23.46 | MARCINKOWSKI Jan | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.53 | BOGUSZ Igor | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | Sen | PM | -- | WALCZAK Mariusz # | Z/0282/11 | 2019 | ||||||||
2 | s | 1 | 39.09 | PÓLKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U23 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 39.15 | WOLSKI Marek | WKS Flota Gdynia # | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
4 | s | 1 | 48.34 | WANDA Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 52.69 | KNITTER Michał | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.53 |
SZYMANSKI Paweł CHAMSKI Tomasz PEPLIŃSKI Kacper CWIKLIŃSKI Kacper |
MKS Sambor Tczew | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 49.78 |
SADOWSKI Szymon KUZA Łukasz KORDOŃSKI Adrian SZTYLKA Karol |
SKLA Słupsk | 1999 2000 1999 1999 |
U16 | POM | -- |
GRECKA Ewa NIEMCZYN Dariusz |
Z/4200/15 Z/0688/15 |
2020 2022 |
1 2 |
|||||||
3 | s | 1 | 51.66 |
BURNICKI Dawid KNITTER Michał STANDURA Jakub KARWOWSKI Hubert |
KL Gdynia | 2000 1999 2000 2000 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 53.49 |
KWIDZIŃSKI Marcin DˇBROWSKI Daniel ANGEL Patryk WENTA Piotr |
KS Wejher Wejherowo | 2000 1999 1999 2000 |
U16 | POM | -- |
WALCZAK Mariusz |
Z/1918/18 |
2018 |
BEZ |
|||||||
1 | s | 2 | 49.46 |
FIGURSKI Nikodem BOKSAN Kamil GÓRZNY Przemysław CYMERMAN Jakub |
AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 1999 1999 2000 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
2 | s | 2 | 49.85 |
BRZĘK Jakub CZURYLIK Michał ORZEŁ Mateusz SPIECK Robert |
MMKS Gdańsk | 2000 1999 2000 1999 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
3 | s | 2 | 51.27 |
BUKOWSKI Paweł MALICH Kacper ¦WIˇTKOWIAK Paweł WOLAK Patryk |
ULKS Talex Borzytuchom | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
4 | s | 2 | 52.34 |
SINICKI Bartosz JUREWICZ Jakub KOPECKI Marcin WESTFAL Dariusz |
LKS Zantyr Sztum | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
5 | s | 2 | 53.20 |
PARZYSZEK Fryderyk HACZ Karim USTARBOWSKI Szymon RASSMUS Kosma |
SKLA Sopot | 1999 2000 2000 2000 |
U16 | POM | -- |
B.D. B.D. |
BEZ |
|||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.85 | MRZYGŁÓD Cyprian | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U18 | LB | III | PAWELSKI Grzegorz # | Z/0962/14 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 1.65 | GAWIN Krystian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.65 | CHAMSKI Tomasz | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.60 | NOGA Dawid | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | f | 1 | 1.60 | CWIKLIŃSKI Kacper | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.60 | ZYWIEC Hubert | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.55 | KWIDZIŃSKI Marcin | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.55 | KORDOŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | -- | NIEMCZYN Dariusz # | Z/0688/15 | 2022 | 2 | |||||||
9 | f | 1 | 1.50 | SZYMANSKI Paweł | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.50 | GOLUMWSKI Dawid | MKS Sambor Tczew | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.50 | ŁESZCZYŃSKI Michał | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.45 | WENTA Piotr | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.45 | KORALEWSKI Jędrzej | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
14 | f | 1 | 1.45 | PAWLAK Bartosz | KS Piast Wilczęta | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 1.45 | JEREMICZ Michał | SKLA Sopot # | 2001 | U14 | PM | -- | MICHAŁEK Piotr B.D. B.D. # | 4 | |||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.80 | SPRENGEL Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.80 | BLEJA Jacek | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | V | B.D. B.D. # | ||||||||||
3 | f | 1 | 2.70 | PARZYSZEK Fryderyk | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
4 | f | 1 | 2.60 | WASILEWSKI Filip | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 2.20 | STANDURA Jakub | KL Gdynia | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.46 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | +1.8 | -- | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | ||||||
2 | f | 1 | 5.21 | WACHOWSKI Aleksander | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.21 | KRAMPICHOWSKI Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U16 | PM | -0.3 | -- | # | |||||||||
4 | f | 1 | 5.12 | GAWIN Krystian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.12 | RUTKOWSKI Bartłomiej | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -0.7 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.90 | DALECKI Kordian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U16 | PM | +1.3 | -- | # | |||||||||
7 | f | 1 | 4.82 | KORDECKI Paweł | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | +0.4 | -- | CZAJA Bogdan | BEZ | ||||||||
8 | f | 1 | 4.80 | JURGIELEWICZ Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | 0.0 | -- | # | |||||||||
9 | f | 1 | 4.63 | SŁAWNY Jerzy | UKS Lipusz | 2000 | U16 | PM | -2.0 | -- | # | |||||||||
10 | f | 1 | 4.58 | CYMERMAN Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | +1.1 | -- | # | |||||||||
11 | f | 1 | 4.47 | ADAMCZYK Dariusz | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -1.6 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.41 | MODRZEJEWSKI Błażej | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | +1.2 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.38 | PORYDZAJ Łukasz | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +0.5 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.34 | GUZE Jakub | KKL Rodło Kwidzyn | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.50 | MICHALUK Amadeusz | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.42 | KOBIELLA Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.92 | SZCZYPIOR Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 9.69 | KACZMARKIEWICZ Konrad | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.58 | SZCZEPAŃSKI Tomasz | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
7 | f | 1 | 9.20 | SZYNSZECKI Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.17 | KASZEWSKI Dawid | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 9.15 | BIAŁKOWSKI Rafał | KL Gdynia | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 8.98 | JUREK Jarosław | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 8.97 | CZAPIEWSKI Mateusz | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 8.90 | KUNIKOWSKI Kamil | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 8.86 | DOMASZK Adam | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 8.55 | KINDEL Oskar | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 8.21 | DˇBROWSKI Michał | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 7.29 | GÓRSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. | Z/5953/15 | 2024 | ||||||||
17 | f | 1 | 6.66 | BAGIŃSKI Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.14 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 33.93 | LALOWSKI Łukasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 33.08 | KOBIELLA Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 26.93 | ZABOROWSKI Wojciech | UKS Lipusz | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 20.95 | GÓRSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. | Z/5953/15 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 16.63 | BAGIŃSKI Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 20.34 | CYBA Piotr | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.94 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 44.97 | MICHALUK Amadeusz | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 42.66 | DOLNY Adrian | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 40.87 | KRASIŃKI Oskar | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 37.12 | RICHERT Adam | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 37.03 | VU CAO Mateusz | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | V | GRECKA Ewa | Z/4203/15 | 2018 | 3 | |||||||
7 | f | 1 | 36.67 | MAZURCZYK Michał | LKS Fenix Słupsk # | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 35.06 | PŁOTKA Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 34.61 | GRZESZKOWIAK Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 32.12 | JAGIEŁŁO Aleksander | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 30.60 | STRZYŻEWSKI Mateusz | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 27.93 | SZCZEPAŃSKI Tomasz | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
13 | f | 1 | 26.05 | FIGURSKI Dawid | KS Wejher Wejherowo | 1998 | U18 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 23.96 | SZYMAŃSKI Robert | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25:47.47 | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda | 1957 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 27:43.15 | STOSIK Michał | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | IV | CZAJA Bogdan # | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 32:26.70 | MATCZAK Michał | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | V | STASIEWICZ Mirosław | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 34:05.26 | CIERLICKI Damian | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/5350/15 | 2015 | 4 | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.0751950740814 sekund |