Gdańsk 09.09.2006 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 4 | 12.91 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U18 | PM | +1.4 | III | # | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 5 | 42.58 | FIGAT Magdalena | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1991 | U16 | WN | II | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:40.44 | DYSZER Julita | MUKS Olimpijczyk Rajkowy # | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:40.59 | GAŁKOWSKA Monika | SKLA Słupsk | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:41.01 | SKWIERAWSKA Martyna | KUKS Remus Kościerzyna # | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:41.50 | ZAKRZEWSKA Dominika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:42.15 | GWIŻDŻ Sylwia | LKS Prime Food Brda Przechlewo # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:34.60 | NOWAK Agnieszka | UKS Bliza Władysławowo # | 1991 | U16 | PM | II | B.D. | BEZ | |||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 3:11.84 | GAŁKOWSKA Monika | SKLA Słupsk | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.77 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 1991 | U16 | PM | +0.5 | III | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | ||||||
2 | s | 1 | 15.92 | DRZYCIMSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | +0.5 | III | B.D. B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | s | 1 | 16.32 | KUC Patrycja | SKLA Sopot | 1991 | U16 | PM | +0.5 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 16.22 | GRZĄDZIELA Olga | KL Gdynia | 1991 | U16 | PM | +1.9 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 17.33 | NIEWIŃSKA Katarzyna | MKS Truso Elbląg # | 1991 | U16 | WN | +1.9 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 18.45 | TRZEBIATOWSKA Ewa | ULKS Talex Borzytuchom # | 1992 | U16 | PM | +1.9 | V | # | |||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 49.94 | GRABIŃSKA Elżbieta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.63 | LANGOWSKA Alina | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 1.55 | ORLIKOWSKA Aleksandra | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
3 | 1.55 | SEROCKA Barbara | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
5 | 1.50 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 1991 | U16 | PM | IV | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | |||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.50 | KOLASA Agnieszka | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | I | # | ||||||||||||
2 | 3.30 | KUC Patrycja | SKLA Sopot | 1991 | U16 | PM | I | |||||||||||||
4 | 2.80 | BLOCH Joanna | SKLA Sopot | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.08 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum # | 1991 | U16 | PM | +9.9 | IV | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | ||||||||
2 | 4.90 | SKRZYPCZYK Paulina | ULKS Talex Borzytuchom # | 1991 | U16 | PM | +9.9 | IV | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.82 | KOWALCZUK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 11.61 | WIŚNIEWSKA Natalia | SKLA Sopot | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 10.75 | KAMIŃSKA Magda | LKS Jantar Ustka # | 1991 | U16 | PM | IV | B.D. # | 3 | |||||||||||
4 | 10.52 | NAGÓRSKA Maria | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U16 | KP | IV | B.D. | 2 | |||||||||||
5 | 10.27 | STOKOWSKA Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 9.58 | PACAN Katarzyna | KKL Rodło Kwidzyn # | 1991 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
7 | 9.57 | DRANIEWICZ Anita | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 34.07 | KOWALCZUK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 31.10 | KAMIŃSKA Magda | LKS Jantar Ustka # | 1991 | U16 | PM | IV | B.D. # | 3 | |||||||||||
3 | 30.39 | KRAMEK Marta | SKLA Sopot | 1991 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 29.02 | BISKUP Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1991 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
6 | 25.42 | WIŚNIEWSKA Natalia | SKLA Sopot | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
7 | 24.98 | STOKOWSKA Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||||
8 | 23.92 | KURKOWSKA Paulina | UKS Lipusz # | 1993 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 34.95 | ŚLEBODA Izabela | LKS Jantar Ustka # | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
2 | 26.99 | ZAWADZIŃSKA Karina | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 26.74 | MIKOŁAJCZUK Martyna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 35.61 | STOKOWSKA Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 33.88 | NAGÓRSKA Maria | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U16 | KP | IV | B.D. | 2 | |||||||||||
3 | 33.27 | KĄKOL Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
4 | 31.89 | WALKUSZ Dominika | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||||
5 | 29.70 | PUDŁOWSKA Marta | SKLA Słupsk | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
7 | 28.02 | BERBEKA Natalia | SKLA Słupsk | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
8 | 27.23 | DRANIEWICZ Anita | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
2 | 18:20.87 | STASIEWICZ Marta | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | B.D. STASIEWICZ Mirosław # | , Z/2629/11 | , 2014 | BEZ | |||||||||
3 | 18:53.37 | ZOLNIK Paulina | UKS Korczak Rumia # | 1991 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 19:05.98 | TROJAŃCZYK Monika | RKS Rumia | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 2 | 11.75 | PAŁUBICKI Łukasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1991 | U16 | PM | +1.9 | III | ||||||||||
1 | F | 11.55 | PAŁUBICKI Łukasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1991 | U16 | PM | +2.0 | III | |||||||||||
2 | F | 11.89 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | +2.0 | IV | # | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:28.50 | EGGERT Adam | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:28.60 | TAS Mariusz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:29.45 | RUTKOWSKI Tomasz | KS Wejher Wejherowo # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:29.96 | HERING Mateusz | ULKS Talex Borzytuchom # | 1991 | U16 | PM | III | ŚCIGAŁA Jarosław # | Z/4205/11 | 2011 | BEZ | |||||||
6 | s | 1 | 1:31.10 | SZOK Filip | MLKS Baszta Bytów # | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:31.86 | SOBCZAK Tomasz | SKLA Słupsk | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:31.88 | WESOŁOWSKI Maciej | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:38.64 | KOWALSKI Marek | GKS Żukowo # | 1991 | U16 | PM | III | B.D. B.D. # | Z/0988/11 | 2018 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 2:40.11 | REJTER Adam | GKS Żukowo # | 1991 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:41.34 | BLEWĄSKA Adam | LKS Zorza Gdynia # | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:43.61 | JANKOWSKI Mateusz | MKL Lider Malbork # | 1991 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 2:35.26 | KUJAWSKI Łukasz | GKS Żukowo # | 1988 | U20 | PM | -- | B.D. # | Z/1513/11 | 2021 | 2 | |||||||
2 | s | 3 | 2:40.05 | REJMUS Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:06.83 | WERNER Karol | Olimpijczyk Pelplin | 1991 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 6:14.63 | NOGA Grzegorz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.54 | KRZYŻANOWSKI Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U16 | PM | +0.8 | III | B.D. | |||||||||||
2 | 17.81 | KLAK Mateusz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U16 | PM | +0.8 | V | B.D. | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.64 | GRUGIEL Bartosz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
2 | 45.39 | MIKUCIŃSKI Patryk | KL Lechia Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.75 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
2 | 1.70 | GADALIŃSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 3.70 | KŁOS Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | = | 3.40 | TORKOWSKI Rafał | OSOT Szczecin # | 1992 | U16 | ZP | IV | # | |||||||||||
2 | = | 3.40 | KARCZEWSKI Adrian | SKLA Sopot | 1991 | U16 | PM | IV | ||||||||||||
5 | 3.00 | GRUGIEL Bartosz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
6 | 2.80 | ŚWISTELNICKI Patryk | KL Gdynia | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
7 | 2.60 | JACHOWICZ Łukasz | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
8 | 2.40 | PLICHTA Tomasz | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
9 | 2.20 | BOSACKI Paweł | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
10 | 2.20 | PEK Mateusz | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
11 | = | 2.20 | BĄCZKOWSKI Tomasz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
11 | = | 2.20 | MAMAJEK Karol | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.35 | REJMUS Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | +9.9 | III | # | |||||||||||
2 | 6.07 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | +9.9 | IV | # | |||||||||||
3 | 5.77 | KACZMAR Paweł | KL Gdynia | 1991 | U16 | PM | +9.9 | V | # | |||||||||||
4 | 5.75 | TOPOLIŃSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | +9.9 | V | # | |||||||||||
5 | 5.75 | KUROSZ Rafał | LKS Zantyr Sztum # | 1990 | U18 | PM | +9.9 | -- | ||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.84 | LEWANDOWSKI Mateusz | MKS Truso Elbląg # | 1991 | U16 | WN | III | |||||||||||||
2 | 14.81 | ZAKRZEWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 13.24 | FIKUS Karol | GKS Luzino | 1991 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 12.85 | ZYCH Krystian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | V | # | ||||||||||||
5 | 12.28 | BONDARENKO Krystian | LKS Fenix Słupsk # | 1991 | U16 | PM | V | GRECKA Ewa # | Z/4497/11 | 2022 | M | |||||||||
6 | 12.21 | ZYCH Nikita | SKLA Sopot | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
7 | 12.15 | KAMELA Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.04 | NIEMKIEWICZ Marcin | SKLA Sopot # | 1991 | U16 | PM | II | B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | 42.68 | LEWANDOWSKI Mateusz | MKS Truso Elbląg # | 1991 | U16 | WN | III | |||||||||||||
3 | 39.27 | ZYCH Krystian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||||
4 | 39.04 | ZYCH Nikita | SKLA Sopot | 1991 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 37.65 | BARTCZAK Kamil | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
6 | 36.70 | SUWAŁA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
Młot (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.41 | WAŁDOCH Mariusz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
2 | 42.72 | GRAJEWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U14 | PM | V | # | ||||||||||||
3 | 38.71 | SZKOŁUT Jarosław | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
4 | 37.39 | GRAJEWSKI Wojciech | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1991 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 51.40 | KAMELA Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 48.31 | BONDARENKO Krystian | LKS Fenix Słupsk # | 1991 | U16 | PM | III | GRECKA Ewa # | Z/4497/11 | 2022 | M | |||||||||
3 | 44.98 | TRACZ Przemysław | ULKS Talex Borzytuchom # | 1991 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 43.39 | MIELEWCZYK Mateusz | GKS Luzino | 1991 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 41.94 | BARNIAK Marcin | ULKS Talex Borzytuchom # | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
6 | 41.09 | KROPIDŁOWSKI Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||||
7 | 41.04 | GÓRAK Maciej | SKLA Sopot # | 1992 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
8 | 40.41 | WALCZAK Przemysław | KL Lechia Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 24:37.07 | KISTOWSKI Rafał | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 24:58.76 | SZPEFLIK Patryk | KKL Rodło Kwidzyn # | 1991 | U16 | PM | II | B.D. | ||||||||||||
3 | 28:38.83 | MOSTOWSKI Piotr | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 29:30.57 | ŻÓŁTAŃSKI Grzegorz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1992 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
5 | 30:01.10 | PIETRZAK Krystian | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||||
6 | 30:43.54 | ŁOBACZEWSKI Andrzej | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | V | STASIEWICZ Mirosław # | Z/4785/11 | 2015 | BEZ | |||||||||
7 | 33:08.99 | I O | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
8 | 33:56.87 | KLIN Tomasz | SKLA Słupsk | 1991 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.94823098182678 sekund |