Kraków 14.04.2007 |
||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 14:22.30 | ZAGRODNIK Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
2 | 14:58.56 | BOROŃ Sylwia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 16:35.14 | WLAZŁO Natalia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1994 | U14 | PK | III | |||||||||||||
4 | 16:36.39 | BOROŃ Kinga | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 16:38.57 | KISZKA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U16 | PK | III | |||||||||||||
6 | 16:41.96 | ZIĘBA Ewa | CWKS Resovia Rzeszów # | 1994 | U14 | PK | III | B.D. # | ||||||||||||
7 | 16:50.81 | RUSIN Weronika | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U16 | PK | III | |||||||||||||
8 | 16:53.02 | KISZKA Andżelika | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 1993 | U16 | PK | III | # | ||||||||||||
9 | 17:11.19 | ŻMUDA Ewelina | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 1992 | U16 | PK | III | |||||||||||||
10 | 17:28.85 | KUBAS Bożena | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 1994 | U14 | PK | III | |||||||||||||
11 | 17:50.33 | KALINA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
12 | 18:08.44 | ¦PIEWAK Patrycja | OTG Sokół Mielec # | 1992 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
Chód 10 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 47:00.16 | BURGHARDT Katarzyna | RLTL ZTE Radom # | 1985 | U23 | MZ | M | # | ||||||||||||
2 | 48:12.14 | OLESZ Agnieszka | AZS-AWF Katowice | 1979 | Sen | SL | I | |||||||||||||
3 | 49:25.05 | DYGACZ Agnieszka | SPLA Tychy # | 1985 | U23 | SL | I | B.D. # | Z/2958/11 | 2022 | ||||||||||
4 | 53:44.59 | ¦WIERCZYŃSKA Justyna | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U23 | WP | III | KRZEWIŃSKI Ignacy # | Z/2852/11 | 2020 | 3 | |||||||||
5 | 54:58.88 | MICHALAK Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1986 | U23 | SL | III | |||||||||||||
6 | 56:53.30 | JACHYM Joanna | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | III | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 25:19.45 | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda # | 1957 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
2 | 25:50.05 | KOKOSZKA Radosław | OTG Sokół Mielec # | 1991 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 28:40.68 | GRUSZKA Adam | OTG Sokół Mielec # | 1992 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 40:58.89 | SUDOŁ Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1978 | Sen | MA | I | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/1907/11 | 2022 | ||||||||||
2 | 41:33.25 | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin # | 1980 | Sen | LU | I | # | ||||||||||||
3 | 42:48.53 | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U23 | SL | I | LAMCH Czesław # | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||||
4 | 43:24.20 | BRZOZOWSKI Artur | KKL Stal Stalowa Wola # | 1985 | U23 | PK | I | B.D. # | Z/0001/11 | 2024 | ||||||||||
5 | 44:06.49 | SIKORA Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | I | KISIEL Krzysztof # | Z/0346/11 | 2024 | ||||||||||
6 | 44:42.63 | ŁUNIEWSKI Paweł | MKSŁ Konradia Gdańsk # | 1987 | U23 | PM | I | # | ||||||||||||
7 | 45:33.45 | AUGUSTYN Łukasz | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | II | # | ||||||||||||
8 | 46:46.88 | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U20 | PK | II | |||||||||||||
9 | 52:30.51 | MACHLOWSKI Łukasz | WKS Wawel Kraków # | 1986 | U23 | MA | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.39011907577515 sekund |