Wałbrzych 17.02.2018 Halowe mistrzostwa dolnego śląska U16 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.07 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | GIM | |||||||
2 | e | 1 | 8.22 | SAMIEC-TALAR Karolina | MKS MOS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KUCZA Roman B.D. # | 3 | LDK! | ||||||||
3 | e | 1 | 8.37 | KRAUZE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek # | 3 | LDK! | GIM | |||||||
4 | e | 1 | 8.39 | LÜDTKE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | 4 | LDK! | GIM | |||||||
5 | e | 1 | 8.41 | SITEK Zuzanna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
6 | e | 1 | 8.58 | KRUPA Milena | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
1 | e | 2 | 8.72 | URYSZ Nadia | WLKS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 8.93 | BRĘCZEWSKA Zofia | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 8.97 | MASAJADA Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 9.06 | KUTEK Maja | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/2188/17 | 2022 | 4 | GIM | ||||||
5 | e | 2 | 9.16 | STRZELCZYK Gabriela | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | GIM | ||||||||||
6 | e | 2 | 9.26 | DATTNER Emilia | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 8.81 | BRLJACIC Martyna | MLKS Sokół Lubin | 2004 | U16 | DS | -- | KNULL Elżbieta | LDK! | GIM | ||||||||
2 | e | 3 | 8.98 | CZUBAK Aleksandra | MKS Szerszeń Bogatynia | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 8.99 | BELKNER Anna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 3 | 9.00 | NIEZGODA Natalia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | WYSOCKA Wanda # | 5 | LDK! | ||||||||
5 | e | 3 | 9.05 | GRZECHOWIAK Lena | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 9.37 | KAROLAK Oliwia | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | LDK! | |||||||||
1 | e | 4 | 9.04 | BOLUK Kamila | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 9.06 | GRZESIAKOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 9.35 | MYCEK Anita | LZS KL Kotwica Brzeg # | 2003 | U16 | OP | -- | MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman | , Z/0436/17 | , 2021 | LDK! | |||||||
4 | e | 4 | 9.66 | RUTKOWSKA Natalia | WLKS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | e | 4 | 9.87 | KALEMBA Kinga | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # | , Z/1310/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ||||||
6 | e | 4 | 10.33 | ROGOWSKA Wiktoria | UKS Orlica Domaniów | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Mateusz | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | e | 5 | 8.82 | PIETRZYK Milena | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | e | 5 | 9.33 | SETERA Amelia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 9.43 | PRZYSTAŚ Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 5 | 9.56 | GÓROWSKA Oliwia | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł # | , Z/1285/18 | , 2022 | 4 | LDK! | ||||||
5 | e | 5 | 9.67 | STADNIK Aleksandra | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
6 | e | 5 | 9.79 | ZEMŁA Dobrosława | ULKS Muflon Bielawa | 2004 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | Z/1238/18 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | e | 6 | 8.88 | ŻABSKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1259/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 6 | 8.90 | MICHALAK Nikola | UKS Sokół Żmigród | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 6 | 9.28 | ROLSKA Helena | WKS Śląsk Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 6 | 9.32 | REKOWSKA Wiktoria | WLKS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | e | 6 | 9.44 | WESOŁOWSKA Hanna | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 6 | 9.56 | JASINA Daria | SSMKS Parasol Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 7 | 8.24 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | GIM | |||||||
2 | e | 7 | 8.73 | KRUK Julia | ULKS Muflon Bielawa | 2004 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | , Z/0852/18 | , 2022 | 4 | LDK! | ||||||
3 | e | 7 | 9.19 | PUZIO Izabela | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | e | 7 | 9.22 | GUT Agata | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # | , Z/1283/18 | , 2020 | 4 | LDK! | ||||||
5 | e | 7 | 9.33 | PROMIRSKA Jagoda | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 7 | 9.52 | KOŁŁĄTAJ Nikola | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 8 | 8.89 | MIAŻDŻYK Karolina | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 8 | 9.29 | SZYMAŃSKA Aleksandra | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 8 | 9.56 | BUSZTA Karolina | KL Ziemia Kłodzka | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 9 | 8.89 | MROWIEC Wiktoria | LKS Górnik Wałbrzych | 2005 | U14 | DS | -- | KOTYNIA Hanna # | LDK! | |||||||||
2 | e | 9 | 9.03 | KIELAR Amelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2006 | U14 | DS | -- | BANASZEK Grzegorz | Z/0642/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 9 | 9.80 | MARKOWSKA Nikola | ULKS Muflon Bielawa | 2004 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | e | 9 | 10.35 | SZUKALSKA Zuzanna | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | JANECZEK Jarosław | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
1 | f | 1 | 7.95 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | GIM | |||||||
2 | f | 1 | 8.15 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | GIM | |||||||
3 | f | 1 | 8.17 | SAMIEC-TALAR Karolina | MKS MOS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KUCZA Roman B.D. # | 3 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 8.29 | SITEK Zuzanna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
5 | f | 1 | 8.31 | LÜDTKE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | 4 | LDK! | GIM | |||||||
6 | f | 1 | 8.33 | KRAUZE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek # | 3 | LDK! | GIM | |||||||
1 | f | 2 | 8.55 | KRUPA Milena | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
2 | f | 2 | 8.60 | URYSZ Nadia | WLKS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 8.68 | KRUK Julia | ULKS Muflon Bielawa | 2004 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | , Z/0852/18 | , 2022 | 4 | LDK! | ||||||
4 | f | 2 | 8.89 | BRLJACIC Martyna | MLKS Sokół Lubin | 2004 | U16 | DS | -- | KNULL Elżbieta | LDK! | GIM | ||||||||
5 | f | 2 | 9.04 | ŻABSKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1259/18 | 2024 | LDK! | |||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.3 r | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | GIM | |||||||
2 | s | 1 | 47.8 r | ŚLEMP Julia | UKS Sprint Legnica # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 48.6 r | KRUPA Milena | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
4 | s | 1 | 49.8 r | KĘDZIERSKA Iga | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz # | 3 | LDK! | ||||||||
5 | s | 1 | 51.5 r | CHAIKH-ALI Natalia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 53.0 r | CZUBAK Aleksandra | MKS Szerszeń Bogatynia | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 49.4 r | URYSZ Nadia | WLKS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 49.6 r | SITEK Zuzanna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
3 | s | 2 | 50.3 r | KRAUZE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek # | 3 | LDK! | GIM | |||||||
4 | s | 2 | 54.6 r | KOZICA Karina | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 2 | 55.4 r | FRANKOWICZ Dominika | SSMKS Parasol Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 56.8 r | KOBA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 48.0 r | SAMIEC-TALAR Karolina | MKS MOS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KUCZA Roman B.D. # | 3 | LDK! | ||||||||
2 | s | 3 | 51.7 r | PUZIO Izabela | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 3 | 52.4 r | BELKNER Anna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 3 | 55.4 r | BUSZTA Karolina | KL Ziemia Kłodzka | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 3 | 55.8 r | RUTKOWSKA Natalia | WLKS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 3 | 56.0 r | KALEMBA Kinga | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # | , Z/1310/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ||||||
7 | s | 3 | 60.0 r | MIERZWA Wiktoria | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 4 | 49.8 r | KRUK Julia | ULKS Muflon Bielawa | 2004 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | , Z/0852/18 | , 2022 | 4 | LDK! | ||||||
2 | s | 4 | 50.1 r | LÜDTKE Martyna | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | 4 | LDK! | GIM | |||||||
3 | s | 4 | 51.8 r | PLECIŃSKA Paulina | MLKS Sokół Lubin | 2004 | U16 | DS | -- | WIŚNIEWSKA Gabriela | LDK! | GIM | ||||||||
4 | s | 4 | 53.9 r | GUT Agata | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # | , Z/1283/18 | , 2020 | 4 | LDK! | ||||||
5 | s | 4 | 54.1 r | REKOWSKA Wiktoria | WLKS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 54.5 r | ZEMŁA Dobrosława | ULKS Muflon Bielawa | 2004 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | Z/1238/18 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
7 | s | 4 | 58.4 r | STADNIK Aleksandra | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:03.0 r | BABISZEWSKA Weronika | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:04.2 r | WIDULIŃSKA Wiktoria | MLKS Sokół Lubin # | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
3 | s | 1 | 2:05.2 r | PRUCHNIK Roksana | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:05.5 r | SALAMAGA Malwina | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | B.D. | 5 | LDK! | GIM | |||||||
5 | s | 1 | 2:08.5 r | TOMKÓW Joanna | UKS Sokół Żmigród # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:55.8 r | DATTNER Emilia | KS AZS AWF Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:59.4 r | BIELAK Dominika | UKS Sokół Żmigród # | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:00.6 r | SŁOMIAN Jagoda | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2004 | U16 | DS | -- | JANECZEK Jarosław | Z/1270/18 | 2020 | 5 | LDK! | ||||||
4 | s | 2 | 2:02.6 r | BANASIK Marcelina | GKS Start Długołęka # | 2004 | U16 | DS | -- | BENKOWSKA Nina # | Z/1275/18 | 2022 | LDK! | |||||||
5 | s | 2 | 2:08.0 r | ZAKRZEWSKA Marta | SSMKS Parasol Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:58.8 r | WARDĘGA Weronika | SSMKS Parasol Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 3 | 2:01.3 r | KOWALIŃSKA Kinga | UKS Sokół Żmigród # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 2:05.9 r | SKIBA Natalia | MKS Osa Zgorzelec # | 2004 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 2:16.3 r | DRZĄKOWSKA Nikola | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
s | 3 | DNF | KWIATKOWSKA Alicja | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | ||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:29.4 r | MŚCISZ Daria | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 2003 | U16 | DS | -- | BIALIC Marek | 3 | LDK! | GIM | |||||||
2 | s | 1 | 3:32.3 r | SIKORA Julia | SSMKS Parasol Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:36.1 r | ŚLIWIŃSKA Joanna | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 1 | 3:40.7 r | WOJAKIEWICZ Matylda | SSMKS Parasol Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:46.7 r | KICULA Tamara | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 1 | 3:53.3 r | KANIKOWSKA Weronika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 1 | 3:54.0 r | HUZARSKA Julia | MLKS Sokół Lubin | 2003 | U16 | DS | -- | WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz KNULL Mariusz | LDK! | |||||||||
8 | s | 1 | 4:05.2 r | KRAWIEC Laura | SSMKS Parasol Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.63 | GÓRECZNA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | KNULL Marta | 2 | LDK! | ||||||||
2 | e | 1 | 9.73 | JĘDREJKO Gloria | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | GIERCZYK Estera | 3 | LDK! | ||||||||
3 | e | 1 | 9.83 | JACKOWSKA Amelia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | 3 | LDK! | GIM | |||||||
4 | e | 1 | 9.93 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | GIM | |||||||
5 | e | 1 | 10.37 | TOWENEK Malwina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
6 | e | 1 | 11.78 | DEBERNY Natalia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 2 | 10.0 r | WIELEWIS Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | SZYMAŃSKI Tomasz # | 2 | LDK! | GIM | |||||||
2 | e | 2 | 10.3 r | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 2 | 10.7 r | MASAJADA Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 11.1 r | CHAIKH-ALI Natalia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 11.5 r | GÓROWSKA Oliwia | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł # | , Z/1285/18 | , 2022 | 4 | LDK! | ||||||
6 | e | 2 | 12.6 r | SŁOMIŃSKA Kaja | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
1 | e | 3 | 10.43 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0742/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 3 | 10.93 | BRZEZIŃSKA Karina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | e | 3 | 11.39 | CHMIELOWSKA Wiktoria | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 3 | 11.77 | KOBA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
5 | e | 3 | 12.44 | KOŁŁĄTAJ Nikola | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 9.57 | OLSZOWA Małgorzata | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | e | 4 | 11.25 | SZYMAŃSKA Aleksandra | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 4 | 11.35 | MIAŻDŻYK Karolina | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 11.92 | PROMIRSKA Jagoda | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 9.57 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław | 3 | LDK! | GIM | |||||||
2 | f | 1 | 9.59 | WIELEWIS Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | SZYMAŃSKI Tomasz # | 2 | LDK! | GIM | |||||||
3 | f | 1 | 9.67 | GÓRECZNA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | KNULL Marta | 2 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 9.69 | JACKOWSKA Amelia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | 3 | LDK! | GIM | |||||||
5 | f | 1 | 9.72 | JĘDREJKO Gloria | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | GIERCZYK Estera | 3 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 10.27 | OLSZOWA Małgorzata | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | f | 2 | 10.49 | BRZEZIŃSKA Karina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | f | 2 | 10.73 | MASAJADA Anna | KS AZS AWF Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 10.84 | CHAIKH-ALI Natalia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.47 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | IV | GIZA Maciej | Z/1799/17 | 2024 | LDK! | GIM | ||||||
2 | f | 1 | 1.45 | TOWENEK Malwina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | IV | MARKOWSKI Tomasz | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
3 | f | 1 | 1.40 | WRZESIŃSKA Zuzanna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.40 | SYSAK Hanna | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | V | LDK! | GIM | |||||||||
5 | f | 1 | 1.35 | OSSOWSKA Natalia | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
5 | f | 1 | 1.35 | STRZELCZYK Gabriela | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | GIM | ||||||||||
7 | f | 1 | 1.35 | ZIAJA Justyna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.30 | KUTEK Maja | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/2188/17 | 2022 | 4 | GIM | ||||||
9 | f | 1 | 1.25 | PRUCHNIK Roksana | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | DIENSTBIER Hanna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.26 | OŻGA Weronika | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U16 | DS | III | ULIASZ Małgorzata | 3 | LDK! | GIM | |||||||
2 | f | 1 | 5.02 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | IV | KOBIAŁKA Kamil | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 4.81 | JACKOWSKA Amelia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | IV | MARKOWSKI Tomasz | 3 | LDK! | GIM | |||||||
4 | f | 1 | 4.78 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | V | GIZA Maciej | Z/1799/17 | 2024 | LDK! | GIM | ||||||
5 | f | 1 | 4.57 | PIOTROWSKA Daria | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | V | MARKOWSKI Tomasz # | 3 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 4.50 | ŁOKIETKO Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | V | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1260/18 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 4.47 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0742/18 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 4.45 | JĘDREJKO Gloria | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | GIERCZYK Estera | 3 | LDK! | ||||||||
9 | f | 1 | 4.38 | ŻABSKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1259/18 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | f | 1 | 4.16 | MICHALAK Nikola | UKS Sokół Żmigród | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 4.10 | MYCEK Anita | LZS KL Kotwica Brzeg # | 2003 | U16 | OP | -- | MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman | , Z/0436/17 | , 2021 | LDK! | |||||||
12 | f | 1 | 4.08 | BOLUK Kamila | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 3.94 | DEBERNY Natalia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
14 | f | 1 | 3.88 | PAWŁOWICZ Martyna | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
14 | f | 1 | 3.91 | ROLSKA Helena | WKS Śląsk Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 3.88 | KĘDZIERSKA Iga | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz # | 3 | LDK! | ||||||||
16 | f | 1 | 3.88 | CZACHARA Kaja | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
17 | f | 1 | 3.83 | SYSAK Hanna | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
18 | f | 1 | 3.81 | DIENSTBIER Hanna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
19 | f | 1 | 3.71 | ROGOWSKA Wiktoria | UKS Orlica Domaniów | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Mateusz | BEZ | LDK! | ||||||||
20 | f | 1 | 3.71 | BRZEZIŃSKA Karina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
21 | f | 1 | 3.59 | NIEZGODA Natalia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | WYSOCKA Wanda # | 5 | LDK! | ||||||||
22 | f | 1 | 3.12 | MAZURKIEWICZ Katarzyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.42 | ŻYGADŁO Nikola | MKS Szerszeń Bogatynia | 2003 | U16 | DS | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.91 | ŚLAWSKA Kamila | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U16 | DS | IV | ULIASZ Małgorzata # | 3 | LDK! | GIM | |||||||
3 | f | 1 | 10.70 | POHL Natalia | WKS Śląsk Wrocław | 2004 | U16 | DS | IV | MIKOŁAJCZYK Wiesława # | 3 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 10.33 | PIOTROWSKA Daria | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | IV | MARKOWSKI Tomasz # | 3 | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 10.20 | MURDZA Aleksandra | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.74 | ODUCHOWSKA Oliwia | MKS Szerszeń Bogatynia | 2003 | U16 | DS | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.72 | CZACHARA Kaja | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | V | LDK! | GIM | |||||||||
8 | f | 1 | 8.57 | SETERA Amelia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 8.55 | KIPINIAK Natalia | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 8.26 | BYRA Agata | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U16 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata # | 4 | LDK! | GIM | |||||||
11 | f | 1 | 7.72 | WESOŁOWSKA Hanna | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 7.55 | SIKORA Iga | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
13 | f | 1 | 7.39 | MAZURKIEWICZ Katarzyna | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
14 | f | 1 | 7.36 | ŁOKIETKO Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1260/18 | 2024 | LDK! | |||||||
15 | f | 1 | 7.29 | OSSOWSKA Natalia | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
16 | f | 1 | 6.00 | NEWSKA Kinga | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.68 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | GIM | |||||
2 | e | 1 | 7.70 | DANIEL Arkadiusz | MLKS Sokół Lubin | 2004 | U16 | DS | -- | KNULL Mariusz | 4 | LDK! | ||||||||
3 | e | 1 | 7.74 | KAWIŃSKI Karol | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/2847/17 | 2022 | 4 | GIM | ||||||
4 | e | 1 | 7.76 | BRZEZIŃSKI Konrad | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/2442/17 | 2024 | GIM | |||||||
5 | e | 1 | 7.94 | SZEWCZYK Kamil | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 8.12 | GARBACZEWSKI Karol | MLKS Sokół Lubin | 2004 | U16 | DS | -- | KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta | 5 | LDK! | GIM | |||||||
1 | e | 2 | 7.92 | KUREK Aleksander | MLKS Polonia Środa Śląska | 2003 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 8.05 | MOŻDŻEŃ Karol | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 8.10 | KIEREPKA Konrad | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 2 | 8.32 | KAMIŃSKI Kacper | WLKS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | e | 2 | 8.40 | JANIC Przemysław | MLKS Sokół Lubin | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 12.60 | PYTLIK Jakub | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1993/17 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | e | 3 | 7.7 r | TABORSKI Andrzej | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | e | 3 | 7.7 r | KISIL Kamil | WLKS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | e | 3 | 8.0 r | DURSKI Krzysztof | SSMKS Parasol Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 3 | 8.0 r | KUBERA Dawid | MLKS Polonia Środa Śląska # | 2004 | U16 | DS | -- | B.D. | 5 | LDK! | ||||||||
5 | e | 3 | 8.2 r | JANCZYK Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U16 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata | 5 | LDK! | GIM | |||||||
6 | e | 3 | 8.4 r | OSCINSKI Hubert | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 4 | 7.76 | ZDUNEK Marcin | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | MALCZEWSKI Jacek | Z/0256/17 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
2 | e | 4 | 7.94 | RYNDAK Antoni | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 8.35 | WOLIŃSKI Stanisław | MKS MOS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | WOLIŃSKI Wojciech # | Z/1299/18 | 2024 | 5 | |||||||
4 | e | 4 | 9.24 | KUCHCIŃSKI Kacper | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
5 | e | 4 | 9.30 | ŚMIAŁOWSKI Jędrzej | MKS MOS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 7.57 | KISIL Kamil | WLKS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 7.59 | TABORSKI Andrzej | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 7.68 | DANIEL Arkadiusz | MLKS Sokół Lubin | 2004 | U16 | DS | -- | KNULL Mariusz | 4 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 7.71 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | GIM | |||||
5 | f | 1 | 7.73 | ZDUNEK Marcin | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | MALCZEWSKI Jacek | Z/0256/17 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 7.77 | KAWIŃSKI Karol | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/2847/17 | 2022 | 4 | GIM | ||||||
1 | f | 2 | 7.7 r | BRZEZIŃSKI Konrad | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/2442/17 | 2024 | GIM | |||||||
2 | f | 2 | 7.7 r | DURSKI Krzysztof | SSMKS Parasol Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
3 | f | 2 | 7.7 r | KUBERA Dawid | MLKS Polonia Środa Śląska # | 2004 | U16 | DS | -- | B.D. | 5 | LDK! | ||||||||
4 | f | 2 | 7.8 r | SZEWCZYK Kamil | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 7.8 r | RYNDAK Antoni | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 2 | 7.9 r | KUREK Aleksander | MLKS Polonia Środa Śląska | 2003 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.3 r | NOWAK Noel | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
2 | s | 1 | 45.4 r | JANCZYK Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U16 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata | 5 | LDK! | GIM | |||||||
3 | s | 1 | 45.6 r | MOŻDŻEŃ Karol | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 46.3 r | ŚNIEŻKO Jakub | MLKS Sokół Lubin # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
5 | s | 1 | 47.8 r | ZDUNEK Marcin | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | MALCZEWSKI Jacek | Z/0256/17 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
6 | s | 1 | 48.7 r | RADZIK Adam | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
1 | s | 2 | 45.6 r | ARNISTA Jakub | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 2 | 46.2 r | KAMIŃSKI Kacper | WLKS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 2 | 46.4 r | SZEWCZYK Kamil | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 46.7 r | OSCINSKI Hubert | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 2 | 48.8 r | ULIASZ Błażej | LKS Górnik Wałbrzych # | 2004 | U16 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata # | BEZ | LDK! | ||||||||
s | 2 | DNF | KUREK Aleksander | MLKS Polonia Środa Śląska | 2003 | U16 | DS | -- | # | |||||||||||
1 | s | 3 | 44.4 r | TABORSKI Andrzej | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 3 | 44.7 r | KUBERA Dawid | MLKS Polonia Środa Śląska # | 2004 | U16 | DS | -- | B.D. | 5 | LDK! | ||||||||
3 | s | 3 | 45.7 r | WRÓBEL Dominik | MKS Piast Głogów | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 3 | 50.0 r | MAŁY Samuel | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 3 | 53.3 r | ŚMIAŁOWSKI Jędrzej | MKS MOS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 53.5 r | KUCHCIŃSKI Kacper | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:39.5 r | KAŁWIŃSKI Dawid | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | SZAŁEK Andrzej # | Z/0254/17 | 2022 | 2 | LDK! | GIM | |||||
2 | s | 1 | 1:41.4 r | KAWIŃSKI Karol | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/2847/17 | 2022 | 4 | GIM | ||||||
3 | s | 1 | 1:42.2 r | SZCZECH Kacper | UKS Sprint Legnica # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:44.0 r | SOBOLEWSKI Hubert | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
5 | s | 1 | 1:48.3 r | BARAN Piotr | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 1 | 1:48.5 r | KATA Łukasz | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 1 | 1:56.4 r | ŚPIEWAK Aleksander | SSMKS Parasol Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:58.4 r | DOŁOSZYŃSKI Dominik | UKS Piast Bolków # | 2004 | U16 | DS | -- | WÓJCIAK Tomasz # | Z/1314/18 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:04.5 r | KURAS Wojciech | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
2 | s | 1 | 3:04.6 r | PACHNIK Stanisław | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz # | Z/1206/17 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 3:07.6 r | BANAŚ Szymon | UKS Sokół Żmigród | 2004 | U16 | DS | -- | B.D. # | Z/1210/18 | 2019 | 3 | |||||||
4 | s | 1 | 3:08.9 r | KOCHLEWSKI Wiktor | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | BIALIC Katarzyna | 5 | LDK! | GIM | |||||||
5 | s | 1 | 3:16.3 r | POLAK Bartosz | KL Ziemia Kłodzka | 2003 | U16 | DS | -- | WOŚ Michał | Z/0399/17 | 2022 | ||||||||
6 | s | 1 | 3:27.0 r | LACHOWSKI Dawid | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 1 | 4:25.6 r | KOLAŃCZYK Krzysztof | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | GŁUCH Szymon | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2003 | U16 | DS | -- | ||||||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.81 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | |||||
2 | e | 1 | 9.00 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | GIM | |||||
3 | e | 1 | 9.81 | BRZEZIŃSKI Konrad | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/2442/17 | 2024 | GIM | |||||||
4 | e | 1 | 10.27 | CIEŚLAK Szymon | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2837/17 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
1 | e | 2 | 11.06 | GRUSZECKI Kornel | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | 5 | LDK! | GIM | |||||||
2 | e | 2 | 11.12 | CHAMIOŁO Daniel | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2835/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | e | 2 | 11.19 | ONOSZKO Marek | MKS Piast Głogów | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 2 | 13.02 | MROZOWSKI Szymon | MKS Piast Głogów | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | f | 1 | 8.76 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | |||||
2 | f | 1 | 9.11 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | GIM | |||||
3 | f | 1 | 10.38 | CIEŚLAK Szymon | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2837/17 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 10.88 | GRUSZECKI Kornel | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | 5 | LDK! | GIM | |||||||
5 | f | 1 | 11.28 | CHAMIOŁO Daniel | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2835/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
f | 1 | DNF | BRZEZIŃSKI Konrad | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/2442/17 | 2024 | GIM | ||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.78 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | IV | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | |||||
2 | f | 1 | 1.60 | MOROZ Krzysztof | UKS Orlica Domaniów | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | RYNDAK Antoni | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.60 | OLANIUK Kacper | UKS Orlica Domaniów | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | f | 1 | 1.55 | ROMANOWSKI Filip | WKS Śląsk Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | SIERADZKI Andrzej # | Z/0732/18 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 1.50 | CHAMIOŁO Daniel | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2835/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 1.45 | GRZYWACZ Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.35 | SARGALSKI Szymon | SL GKS Olsza Olszyna | 2003 | U16 | DS | -- | URBATZKA Natalia | Z/0130/16 | 2021 | 5 | |||||||
8 | f | 1 | 1.35 | WIATROWSKI Michał | UKS Orlica Domaniów | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.26 | CIEŚLAK Szymon | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2837/17 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 5.16 | GARBACZEWSKI Karol | MLKS Sokół Lubin | 2004 | U16 | DS | -- | KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta | 5 | LDK! | GIM | |||||||
3 | f | 1 | 5.12 | WOLIŃSKI Stanisław | MKS MOS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | WOLIŃSKI Wojciech # | Z/1299/18 | 2024 | 5 | |||||||
4 | f | 1 | 5.05 | DANIEL Arkadiusz | MLKS Sokół Lubin | 2004 | U16 | DS | -- | KNULL Mariusz | 4 | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 5.00 | GRUSZECKI Kornel | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | 5 | LDK! | GIM | |||||||
6 | f | 1 | 4.94 | DZIUBIŃSKI Grzegorz | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U16 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
7 | f | 1 | 4.70 | RADZIK Adam | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
8 | f | 1 | 4.63 | WRÓBEL Dominik | MKS Piast Głogów | 2004 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 4.35 | ONOSZKO Marek | MKS Piast Głogów | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 4.26 | SZAMOCKI Grzegorz | MLKS Sokół Lubin | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
11 | f | 1 | 4.10 | SARGALSKI Szymon | SL GKS Olsza Olszyna | 2003 | U16 | DS | -- | URBATZKA Natalia | Z/0130/16 | 2021 | 5 | |||||||
12 | f | 1 | 3.85 | MROZOWSKI Szymon | MKS Piast Głogów | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.67 | GRZYWACZ Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | V | LDK! | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.26 | SAWA Filip | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.98 | WOJCIECHOWSKI Maciej | LKS Górnik Wałbrzych | 2004 | U16 | DS | V | ULIASZ Małgorzata # | 2 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 10.46 | LEŚNIOWSKI Oskar | LKS Górnik Wałbrzych | 2004 | U16 | DS | -- | KOTYNIA Hanna # | 5 | LDK! | GIM | |||||||
5 | f | 1 | 10.26 | CZERWIŃSKI Mateusz | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | |||||||||
6 | f | 1 | 9.63 | KAWECKI Arkadiusz | UKS Sokół Żmigród | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.58 | KALISZUK Aleksander | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 8.38 | MĄCZKA Mateusz | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 8.18 | CHABINIAK Paweł | MKS Piast Lwówek Śląski | 2004 | U16 | DS | -- | BIALIC Marek | BEZ | LDK! | ||||||||
10 | f | 1 | 7.02 | KIEREPKA Konrad | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.8566641807556 sekund |