Kędzierzyn-KoĽle 06.06.2013 Mityng z okazji 65-lecia Zakładów Azotowych Kędzierzyn i Dnia Chemika |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.73 | WEDLER Weronika | KS AZS AWF Wrocław | 1989 | Sen | DS | +0.9 | M | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 12.39 | LINKIEWICZ Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | +0.9 | II | # | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 12.44 | ROSIAK Ewa | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1991 | U23 | WP | +0.9 | II | WALCZAK Marek | Z/2238/11 | 2017 | M | |||||
4 | 4 | s | 1 | 12.52 | SIEWRUK Katarzyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U20 | OP | +0.9 | II | # | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 12.81 | SZYMKOWICZ Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | +0.9 | III | B.D. # | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 12.82 | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | +0.9 | III | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 13.27 | PAKOS Nina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U20 | OP | +0.9 | IV | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 13.44 | IMIOŁEK Monika | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | +0.9 | -- | |||||||||
1 | 9 | s | 2 | 14.26 | KORDEK Natalia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | +1.3 | V | |||||||||
2 | 10 | s | 2 | 14.77 | TARKA Weronika | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | +1.3 | -- | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23.74 | WEDLER Weronika | KS AZS AWF Wrocław | 1989 | Sen | DS | -0.6 | M | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 24.85 | LINKIEWICZ Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -0.6 | I | # | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 27.37 | PAKOS Nina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U20 | OP | -0.6 | IV | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:49.91 | CZARNOWSKA Natalia | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1999 | U16 | OP | V | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:23.46 | CELNER Angelika | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U18 | OP | III | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:31.65 | GIET Magdalena | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U18 | OP | IV | B.D. B.D. SKRZYDLEWSKI Marek # | , Z/0819/13 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:32.47 | WANICKA Weronika | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1998 | U16 | OP | V | ||||||||||
s | 1 | DNF | KISIEL Karolina | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1994 | U20 | OP | -- | ||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 17.67 | CZOPEK Oliwia | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1998 | U16 | OP | +1.0 | V | # | ||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 17.09 | ŁUKASZYŃSKA Katarzyna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | +1.0 | IV | # | ||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.45 | IMIOŁEK Monika | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | +1.0 | I | |||||||||
s | 1 | DQ | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | +1.0 | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 1.40 | KORDEK Natalia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.30 | RUDZIŃSKA Małgorzata | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U16 | OP | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.52 | ROSIAK Ewa | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1991 | U23 | WP | 0.0 | II | WALCZAK Marek | Z/2238/11 | 2017 | M | ||||||
2 | f | 1 | 4.80 | MYNTE Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | 0.0 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.13 | ŁACIAK Jagoda | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.90 | BˇK Weronika | UKS-MOS Opole | 1996 | U18 | OP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.11 | STRONSKI Maja | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U18 | OP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.97 | PONIKIEWSKA Martyna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | IV | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.69 | WLOKA Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1993 | U23 | OP | M | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.35 | MO¦ Katarzyna | O¦ AZS Poznań # | 1994 | U20 | WP | III | B.D. # | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.86 | MO¦ Katarzyna | O¦ AZS Poznań # | 1994 | U20 | WP | II | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 27.15 | STRONSKI Maja | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U18 | OP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 25.86 | BˇK Weronika | UKS-MOS Opole | 1996 | U18 | OP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 25.09 | KOMOR Aneta | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U18 | OP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 23.61 | PONIKIEWSKA Martyna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.66 | KO¦CIELNY Patryk | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U18 | OP | +0.4 | III | # | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 11.73 | CYBIŃSKI Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U20 | OP | +0.4 | III | B.D. # | 3 | |||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23.69 | WIERZBICKI Jacek | TS AKS Chorzów | 1983 | Sen | SL | -0.8 | -- | WIDERA Jan | Z/3230/11 | 2023 | BEZ | |||||
2 | 2 | s | 1 | 25.05 | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | -0.8 | V | # | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 26.06 | SROKA Filip | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1997 | U18 | OP | -0.8 | -- | |||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:49.24 | KIJASZEK Dawid | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1998 | U16 | OP | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:15.12 | SCHNEIDER Mateusz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1999 | U16 | OP | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:15.67 | SZYMCZYK Kacper | O¦ AZS Poznań # | 2000 | U14 | WP | -- | GRENDA Jan | Z/3457/23 | 2023 | |||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16.34 | WELKE Michał | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1998 | U16 | OP | -0.6 | III | # | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 16.61 | NEUBERT Patryk | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1998 | U16 | OP | -0.6 | III | # | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 16.94 | ZALEWSKI Michał | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1998 | U16 | OP | -0.6 | III | # | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 17.89 | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | -0.6 | V | # | ||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 16.80 | STOBRAWE Andrzej | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U18 | OP | -0.6 | -- | |||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 10:04.55 | SIKORA Artur | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1995 | U20 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 11:01.77 | KIJASZEK Dawid | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1998 | U16 | OP | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | KUBOWICZ Kamil | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1997 | U18 | OP | -- | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
3 | f | 1 | 1.75 | GRZELAK Mieszko | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | IV | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
3 | f | 1 | 5.84 | GRZELAK Mieszko | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.75 | CYBIŃSKI Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U20 | OP | 0.0 | -- | B.D. # | 3 | ||||||||
6 | f | 1 | 5.43 | PALUSZEK Michał | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1999 | U16 | OP | 0.0 | -- | # | |||||||||
7 | f | 1 | 4.87 | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | 0.0 | -- | # | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.73 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 12.96 | PAWLAK Jarosław | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U18 | OP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.72 | NOWAK Jakub | UKS-MOS Opole | 1996 | U18 | OP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 11.56 | KANDUT Adam | UKS-MOS Opole | 1996 | U18 | OP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 11.45 | STOBRAWE Andrzej | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U18 | OP | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 10.37 | KRÓLIK Radosław | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U18 | OP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 10.29 | WIECZOREK Bartosz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1998 | U16 | OP | -- | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.32 | KUBUS Paweł | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1998 | U16 | OP | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 37.06 | WIECZOREK Bartosz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1998 | U16 | OP | IV | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.61 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 40.68 | KANDUT Adam | UKS-MOS Opole | 1996 | U18 | OP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 40.63 | NOWAK Jakub | UKS-MOS Opole | 1996 | U18 | OP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 39.65 | PAWLAK Jarosław | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U18 | OP | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 39.53 | GIBASZEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | III | PIˇTEK Mirosław # | Z/0821/13 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 37.46 | MICHAŁEK Mateusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U18 | OP | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 31.07 | STOBRAWE Andrzej | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U18 | OP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 31.06 | DZIUBA Krzysztof | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U18 | OP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 28.51 | KRÓLIK Radosław | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U18 | OP | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.61924290657043 sekund |