Poznań 19 - 20.05.2018 Mityng okręgowy [DMP] |
|||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.17 | KOSTKA Marianna | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -1.6 | III | GOŚCINIAK Marcin | 3 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.29 | JĘDRASZAK Roksana | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -1.6 | IV | GOŚCINIAK Mateusz B.D. # | Z/2912/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 13.35 | OSTRYCHARCZYK Ines | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | -1.6 | IV | LDK! | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 13.47 | KWIATKOWSKA Katarzyna | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2002 | U18 | WN | -1.6 | IV | PRUSAKOWSKI Leon | Z/2685/17 | 2019 | 3 | LDK! | GIM | ||||
5 | 5 | s | 1 | 13.61 | ŁUCZAK Aleksandra | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2004 | U16 | WP | -1.6 | IV | KABZA Agata OLEJNICKA Dominika | 4 | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 13.68 | WITKOWSKA Julia | KS Gwardia Piła | 2004 | U16 | WP | -1.6 | IV | LDK! | |||||||||
7 | 9 | s | 1 | 13.78 | CIESIELSKA Natalia | MKL Jarocin # | 2000 | U20 | WP | -1.6 | IV | GOŚCINIAK Mateusz | Z/1554/15 | 2019 | 3 | ||||||
1 | 7 | s | 2 | 13.70 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U16 | ZP | +1.3 | IV | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3364/18 | 2024 | |||||||
2 | 8 | s | 2 | 13.74 | SZWANKE Anna | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | +1.3 | IV | ||||||||||
3 | 10 | s | 2 | 13.83 | IWAN Weronika | OŚ AZS Poznań | 2005 | U14 | WP | +1.3 | V | ||||||||||
4 | 11 | s | 2 | 13.84 | GRAMZA Oliwia | OŚ AZS Poznań | 2004 | U16 | WP | +1.3 | V | LDK! | |||||||||
5 | 13 | s | 2 | 14.26 | DĄBROWSKA Michalina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2005 | U14 | WN | +1.3 | V | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | , Z/2295/20 | , 2022 | LDK! | ||||||
6 | 14 | s | 2 | 14.47 | MAZUREK Aleksandra | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | +1.3 | V | ||||||||||
1 | 12 | s | 3 | 14.16 | CHOMIAK Emilia | RKL Kusy Rokietnica # | 2006 | U14 | WP | -1.4 | V | # | LDK! | ||||||||
2 | 15 | s | 3 | 14.62 | ROJNA Zuzanna | UKS Dąb Suchy Las | 2003 | U16 | WP | -1.4 | -- | KASPRZYK Marek | 5 | LDK! | |||||||
3 | 16 | s | 3 | 14.96 | BOĆ Natasza | UKS Dąb Suchy Las | 2004 | U16 | WP | -1.4 | -- | CECH Aleksandra | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 17 | s | 3 | 17.87 | KOWALSKA Jagoda | OKL Oborniki | 2007 | U12 | WP | -1.4 | -- | # | LDK! | ||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 42.39 | NAPIERAŁA Aleksandra | UKS Dąb Suchy Las | 2004 | U16 | WP | II | CECH Aleksandra | 2 | LDK! | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 43.48 | GOŚCINIAK Marcelina | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | III | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # | , Z/0688/19 | , 2023 | 3 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 1 | 44.80 | KLIMCZAK Karolina | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | III | |||||||||||
4 | 6 | s | 1 | 45.08 | DOMAŃSKA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U14 | WP | IV | BIERŁA Dawid | Z/0749/18 | 2023 | 4 | |||||||
5 | 10 | s | 1 | 45.51 | MATUSZCZAK Gabriela | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | IV | GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert B.D. | , Z/0300/17 | , 2023 | LDK! | GIM | ||||||
6 | 15 | s | 1 | 46.50 | WOJCIECHOWSKA Dominika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | IV | HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. | Z/0222/17 | 2021 | 3 | LDK! | GIM | |||||
7 | 21 | s | 1 | 54.81 | MRÓWCZYŃSKA Marlena | MKL Jarocin # | 2002 | U18 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz | Z/0915/16 | 2019 | BEZ | |||||||
1 | 4 | s | 2 | 44.56 | RUNKA Laura | KS Energetyk Poznań | 2004 | U16 | WP | III | GRENDA Jan # | Z/0255/16 | 2023 | 3 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 2 | 45.45 | MATAN Zuzanna | MKL Jarocin # | 2001 | U18 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz | Z/1670/15 | 2019 | 4 | |||||||
3 | 11 | s | 2 | 45.74 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U16 | ZP | IV | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3364/18 | 2024 | ||||||||
4 | 12 | s | 2 | 45.88 | SZWANKE Anna | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | IV | |||||||||||
5 | 14 | s | 2 | 46.17 | GRAMZA Oliwia | OŚ AZS Poznań | 2004 | U16 | WP | IV | LDK! | ||||||||||
6 | 18 | s | 2 | 48.14 | CHOMIAK Emilia | RKL Kusy Rokietnica # | 2006 | U14 | WP | V | # | LDK! | |||||||||
7 | 19 | s | 2 | 49.55 | JAŁOSZYŃSKA Magdalena | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | -- | REJEWSKI Robert B.D. | Z/2811/18 | 2023 | ||||||||
8 | 20 | s | 2 | 49.60 | PERZ Marianna | UKS Dąb Suchy Las | 2004 | U16 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna # | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | 3 | s | 3 | 44.03 | TROCHOLEPSZA Martyna | AZS-AWF Gorzów # | 2004 | U16 | LB | III | GOŚCINIAK Marcin B.D. PAPUGA Sebastian | , Z/0297/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 7 | s | 3 | 45.39 | OSTRYCHARCZYK Ines | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | IV | LDK! | ||||||||||
3 | 9 | s | 3 | 45.49 | SKOWRON Hanna | MKL Jarocin # | 2001 | U18 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz | Z/2247/18 | 2019 | BEZ | |||||||
4 | 13 | s | 3 | 46.02 | IWAN Weronika | OŚ AZS Poznań | 2005 | U14 | WP | IV | |||||||||||
5 | 16 | s | 3 | 47.19 | KASPRZAK Rozalia | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U14 | WP | V | |||||||||||
6 | 17 | s | 3 | 47.20 | DĄBROWSKA Michalina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2005 | U14 | WN | V | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | , Z/2295/20 | , 2022 | LDK! | |||||||
7 | s | 3 | 48.61 | MAZUREK Aleksandra | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:38.82 | KORNACKA Kinga | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | II | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/1125/17 | , 2022 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:44.95 | STEMPNIAK Paulina | KS Energetyk Poznań # | 2004 | U16 | WP | IV | GRENDA Jan | Z/1642/18 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:46.75 | ŁUGIEWICZ Alina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2005 | U14 | WN | V | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/2294/20 | , 2023 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:49.54 | FRĄCKOWIAK Teresa | MKS Baszta Szamotuły | 2004 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:54.83 | NOWAK Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U20 | WP | -- | |||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:57.00 | KOWALAK Laura | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | -- | OLEJNICKA Dominika | 5 | LDK! | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:57.43 | CINCIO Martyna | UKS Piątka Jarocin | 2004 | U16 | WP | -- | SZYMKOWIAK Marcin | Z/1641/18 | 2019 | BEZ | |||||||
1 | 1 | w | 1 | 1:42.07 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | III | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | GIM | 674 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 1:42.34 | WIELEWIS Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | III | SZYMAŃSKI Tomasz # | 2 | LDK! | GIM | 669 | ||||||
3 | 3 | w | 1 | 1:45.60 | BALICKA Kornelia | UKS Dąb Suchy Las | 2003 | U16 | WP | IV | B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek | 3 | LDK! | 605 | |||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 2:49.59 | CZERNIAK Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U20 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1230/15 | 2019 | 4 | 468 | ||||||
1 | 1 | w | 2 | 2:34.68 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. MODELSKI Michał | , Z/1291/15 | , 2024 | ZKN | 635 | ||||||
2 | 2 | w | 2 | 2:34.80 | HOROWSKA Nikola | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2001 | U18 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. # | Z/3097/15 | 2024 | ZKN | 634 | ||||||
3 | 3 | w | 2 | 2:45.60 | WEISS Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2001 | U18 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/5946/15 | 2019 | BEZ | 510 | ||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:59.36 | STYŚ Aleksandra | MKL Jarocin # | 2001 | U18 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz | Z/1355/15 | 2020 | 1 | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:04.88 | PAWEŁCZYK Julia | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/2910/16 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:08.62 | MAZUR Wiktoria | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | III | CHMIELARZ Lucyna | 3 | LDK! | GIM | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:12.67 | MŁYNARCZYK Liliana | MKST Astra Nowa Sól | 2003 | U16 | LB | IV | BIESIADA Ryszard B.D. | Z/0444/17 | 2024 | LDK! | GIM | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:15.94 | TWARDOWSKA Agata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | IV | ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek # | Z/3760/17 | 2019 | 3 | LDK! | GIM | |||||
6 | 6 | s | 1 | 3:19.97 | DUCKA Aleksandra | MKST Astra Nowa Sól | 2004 | U16 | LB | IV | CEGIEŁKA Grzegorz | 3 | LDK! | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:21.55 | CHOROSTKOWSKA Zofia | MKST Astra Nowa Sól | 2004 | U16 | LB | IV | MARYSIAK Adam # | Z/0804/18 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:22.46 | KOWALCZYK Oliwia | MKS Jedynka Jarocin | 2003 | U16 | WP | IV | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1573/17, Z/1573/17 | , 2018, | 4 | LDK! | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:24.06 | DRATWA Zofia | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | V | # | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:34.37 | KURZAWA Marta | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # | , Z/1775/18 | , 2020 | 5 | LDK! | ||||||
11 | 11 | s | 1 | 4:16.03 | WŁODARCZAK Julia | OKL Oborniki | 2005 | U14 | WP | -- | NOWICKI Sebastian # | Z/2818/18 | 2024 | BEZ | |||||||
12 | 12 | s | 1 | 4:30.24 | MARCINKOWSKA Marta | OKL Oborniki | 2003 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.33 | GÓRECZNA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -0.8 | II | KNULL Marta | 2 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 12.83 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -0.8 | III | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 13.08 | JANKOWSKA Angelika | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -0.8 | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 13.65 | WOJCIECHOWSKA Dominika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | -0.8 | IV | HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. | Z/0222/17 | 2021 | 3 | LDK! | GIM | ||||
5 | 5 | s | 1 | 13.96 | MATUSZEWSKA Maria | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -0.8 | V | GOŚCINIAK Marcin | 5 | LDK! | GIM | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 15.28 | RUTKOWSKA Sandra | MKS Baszta Szamotuły | 2002 | U18 | WP | -0.8 | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 12.64 | WIELEWIS Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | 0.0 | III | SZYMAŃSKI Tomasz # | 2 | LDK! | GIM | 765 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 13.14 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | 0.0 | IV | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | GIM | 690 | ||||
3 | 3 | w | 1 | 14.83 | BALICKA Kornelia | UKS Dąb Suchy Las | 2003 | U16 | WP | 0.0 | -- | B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek | 3 | LDK! | 463 | ||||||
200 m pł K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 31.81 | GÓRECZNA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -1.7 | III | KNULL Marta | 2 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 32.39 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -1.7 | III | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 34.61 | JANKOWSKA Gracjana | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -1.7 | V | # | LDK! | GIM | |||||||
s | 1 | DNF | JANKOWSKA Angelika | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -1.7 | -- | ||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.57 | WAJNERT Samanta | LUKS Orkan Września | 2003 | U16 | WP | III | CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław | Z/0413/17 | 2020 | 3 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.40 | KUCZMYŁO Olga | AZS-AWF Gorzów # | 2003 | U16 | LB | V | KONTEK Robert ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2680/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
1 | 1 | w | 3 | 1.47 | WIELEWIS Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | IV | SZYMAŃSKI Tomasz # | 2 | LDK! | GIM | 588 | ||||||
2 | 2 | w | 3 | 1.32 | BALICKA Kornelia | UKS Dąb Suchy Las | 2003 | U16 | WP | -- | B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek | 3 | LDK! | 429 | |||||||
3 | 3 | w | 3 | 1.29 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | GIM | 399 | |||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.23 | WITKOWSKA Julia | KS Gwardia Piła | 2004 | U16 | WP | -1.0 | III | LDK! | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.55 | KORNACKA Kinga | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | -1.4 | V | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/1125/17 | , 2022 | LDK! | GIM | |||||
3 | 3 | f | 1 | 4.43 | GRONOWSKA Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -0.8 | -- | KASPRZYK Marek # | 4 | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.32 | PYCZEK Aleksandra | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -1.3 | -- | GOŚCINIAK Marcin | 5 | LDK! | GIM | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 3.02 | KOWALSKA Jagoda | OKL Oborniki | 2007 | U12 | WP | -1.9 | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 4.33 | CZERNIAK Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U20 | WP | -0.6 | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1230/15 | 2019 | 4 | 386 | |||||
1 | 1 | w | 2 | 5.25 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U18 | PM | +0.1 | III | B.D. MODELSKI Michał | , Z/1291/15 | , 2024 | ZKN | 628 | |||||
2 | 2 | w | 2 | 4.93 | HOROWSKA Nikola | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2001 | U18 | LB | -2.7 | IV | SASKA Tomasz B.D. # | Z/3097/15 | 2024 | ZKN | 540 | |||||
3 | 3 | w | 2 | 3.27 | WEISS Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2001 | U18 | WP | -1.0 | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/5946/15 | 2019 | BEZ | 155 | |||||
1 | 1 | w | 3 | 4.79 | BALICKA Kornelia | UKS Dąb Suchy Las | 2003 | U16 | WP | +0.9 | V | B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek | 3 | LDK! | 503 | ||||||
2 | 2 | w | 3 | 4.59 | WIELEWIS Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -1.7 | V | SZYMAŃSKI Tomasz # | 2 | LDK! | GIM | 451 | |||||
3 | 3 | w | 3 | 4.58 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | -1.7 | V | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | GIM | 448 | ||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 8.42 | DOMINIKOWSKA Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin | 5 | LDK! | GIM | |||||||
1 | 1 | w | 1 | 9.34 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | V | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | GIM | 486 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 8.58 | WIELEWIS Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | SZYMAŃSKI Tomasz # | 2 | LDK! | GIM | 437 | ||||||
3 | 3 | w | 1 | 7.85 | BALICKA Kornelia | UKS Dąb Suchy Las | 2003 | U16 | WP | -- | B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek | 3 | LDK! | 390 | |||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 34.34 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U18 | PM | IV | B.D. MODELSKI Michał | , Z/1291/15 | , 2024 | ZKN | 559 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 26.10 | HOROWSKA Nikola | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2001 | U18 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. # | Z/3097/15 | 2024 | ZKN | 403 | ||||||
3 | 3 | w | 1 | 16.82 | WEISS Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2001 | U18 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/5946/15 | 2019 | BEZ | 230 | ||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 21.57 | CZERNIAK Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U20 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1230/15 | 2019 | 4 | 318 | |||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 2910 | WIELEWIS Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | III | SZYMAŃSKI Tomasz # | 2 | LDK! | GIM | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 2697 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | III | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 2390 | BALICKA Kornelia | UKS Dąb Suchy Las | 2003 | U16 | WP | IV | B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek | 3 | LDK! | ||||||||
7-bój J MŁ K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4559 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U18 | PM | II | B.D. MODELSKI Michał | , Z/1291/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 4257 | HOROWSKA Nikola | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2001 | U18 | LB | II | SASKA Tomasz B.D. # | Z/3097/15 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 2439 | WEISS Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2001 | U18 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/5946/15 | 2019 | BEZ | |||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3004 | CZERNIAK Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U20 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1230/15 | 2019 | 4 | ||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.87 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | +0.8 | IV | ||||||||||
2 | 3 | s | 1 | 12.31 | KLIMASZEWSKI Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | +0.8 | V | ||||||||||
3 | 7 | s | 1 | 12.71 | ORLIK Miłosz | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | +0.8 | V | OLEJNICKA Dominika | 5 | LDK! | GIM | ||||||
4 | 8 | s | 1 | 13.11 | JANKOWIAK Jan | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | +0.8 | -- | ZWIRN Magdalena # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 2 | s | 2 | 11.96 | BOGACZYŃSKI Igor | MKL Jarocin # | 2003 | U16 | WP | +0.8 | IV | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1779/18 | , 2024 | 2 | LDK! | |||||
2 | 4 | s | 2 | 12.35 | GÓRNIAK Łukasz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | +0.8 | V | ||||||||||
3 | 5 | s | 2 | 12.46 | KAMIŃSKI Kacper | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | +0.8 | V | # | |||||||||
4 | 6 | s | 2 | 12.71 | LEJA Bartosz | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | +0.8 | V | # | |||||||||
5 | s | 2 | 14.82 | DROŻDŻYŃSKI Bartosz | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | +0.8 | -- | |||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 34.89 | ZDROJEWSKI Amadeusz | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U23 | WP | -- | B.D. | ZKN | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 38.28 | DUDZIAK Maciej | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | III | OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika | 3 | LDK! | GIM | |||||||
3 | 4 | s | 1 | 38.59 | MACHOŃSKI Jakub | MKL Jarocin # | 2000 | U20 | WP | -- | B.D. B.D. | Z/2384/16 | 2019 | ||||||||
4 | 6 | s | 1 | 40.71 | JĘDRZEJCZAK Jakub | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | V | OLEJNICKA Dominika | 4 | LDK! | GIM | |||||||
5 | 8 | s | 1 | 40.81 | WIKTOROWICZ Paweł | WMLKS Pomorze Stargard # | 2002 | U18 | ZP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
6 | 10 | s | 1 | 42.08 | JACKOWSKI Filip | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | V | OLEJNICKA Dominika | 5 | LDK! | GIM | |||||||
7 | 12 | s | 1 | 42.83 | ŁAZOWY Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1792/18 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 2 | 38.33 | PIETRZAK Jakub | MKS Baszta Szamotuły | 2001 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | 5 | s | 2 | 38.70 | KOWALSKI Maciej | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | III | GRENDA Jan NOWAK Łukasz | Z/0605/18 | 2024 | ||||||||
3 | 7 | s | 2 | 40.76 | KUŁDO Jakub | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | V | # | ||||||||||
4 | 9 | s | 2 | 41.40 | GÓRNIAK Łukasz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | 11 | s | 2 | 42.15 | NOWICKI Jakub | KS Energetyk Poznań | 2004 | U16 | WP | V | GUMNY Andrzej GRENDA Jan # | , Z/1095/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||||
6 | 13 | s | 2 | 52.64 | ŁESZYK Maksymilian | OŚ AZS Poznań | 2004 | U16 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:32.24 | SZPANELEWSKI Dawid | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2004 | U16 | WN | IV | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/5433/19 | , 2022 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:36.30 | BALEWSKI Dawid | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | V | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/1443/17 | , 2021 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:40.87 | SZCZUREK Kacper | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | -- | GIM | ||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:42.57 | OLSZEWSKI Bartłomiej | UMKS Iskra Wolsztyn | 1994 | Sen | WP | -- | |||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:51.03 | BIELECKI Marek | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2003 | U16 | WP | V | BYTNIEWSKI Szymon # | LDK! | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:51.40 | SOKOŁOWSKI Kamil | KS Energetyk Poznań | 2004 | U16 | WP | V | GRENDA Jan | Z/1110/17 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:55.63 | KOKOCIŃSKI Dawid | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | V | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1384/17 | 2023 | 5 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:57.53 | GRZYMSKI Stanisław | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | V | BERLIŃSKI Florian | Z/2668/17 | 2024 | 4 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:57.70 | BAŁASZ Dawid | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U16 | ZP | V | KECLER Dorota | 5 | LDK! | GIM | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:58.59 | ORYWAŁ Mateusz | KS Energetyk Poznań | 2003 | U16 | WP | V | # | LDK! | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:01.18 | KUBIAK Kacper | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1776/18 | , 2021 | 5 | LDK! | ||||||
1 | 1 | w | 1 | 3:08.29 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | GIM | 585 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 3:18.24 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | -- | 497 | ||||||||||
3 | 3 | w | 1 | 3:20.59 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | 477 | ||||||
4 | 4 | w | 1 | 3:42.44 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | 309 | ||||||
110 m pł MŁ M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 17.01 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | +1.3 | IV | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | GIM | 623 | ||||
2 | 2 | w | 1 | 17.45 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | +1.3 | IV | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | 578 | |||||
3 | 3 | w | 1 | 18.20 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | +1.3 | V | 505 | |||||||||
4 | 4 | w | 1 | 19.92 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | +1.3 | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | 356 | |||||
200 m pł M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 28.59 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | +0.4 | IV | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 29.73 | SZPANELEWSKI Dawid | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2004 | U16 | WN | +0.4 | V | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/5433/19 | , 2022 | LDK! | GIM | |||||
3 | 3 | s | 1 | 30.20 | KRUGER Filip Jędrzej | SL Olimpia Poznań # | 2004 | U16 | WP | +0.4 | V | CZERNIAK Przemysław | Z/5690/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 34.46 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | +0.4 | -- | ŁOŚ Dariusz # | Z/0636/18 | 2024 | |||||||
2000 m prz M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:18.13 | LASOŃ Przemysław | UKS Dziesiątka Radomsko | 1990 | Sen | LD | -- | B.D. | 3 | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:40.69 | MACIASZCZYK Michał | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2002 | U18 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | Z/0870/16 | 2021 | 3 | ZKN | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:40.72 | WALEWSKI Grzegorz | UKS Achilles Leszno | 2001 | U18 | WP | IV | ZKN | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 6:54.06 | OLSZEWSKI Wojciech | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | -- | B.D. | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 7:26.98 | WIEJA Jonasz | UKS Achilles Leszno | 2000 | U20 | WP | -- | |||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 7:57.52 | HASIAK Mateusz | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U18 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna B.D. | BEZ | LDK! | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 7:57.53 | CZYŻ Wiktor | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U18 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.90 | KOWALSKI Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2003 | U16 | WP | III | PAWLAK Przemysław | 3 | LDK! | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.60 | ŁUCZAK Bartosz | LUKS Orkan Września | 2004 | U16 | WP | -- | CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław | Z/1163/18 | 2020 | 5 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.55 | ORLIK Miłosz | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | -- | OLEJNICKA Dominika | 5 | LDK! | GIM | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.50 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz # | Z/0636/18 | 2024 | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 1.57 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | 441 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 1.51 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | 396 | ||||||
3 | 3 | w | 1 | 1.51 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | GIM | 396 | |||||
4 | 4 | w | 1 | 1.36 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | -- | 290 | ||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.46 | JANKOWIAK Jan | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | +0.1 | -- | ZWIRN Magdalena # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | w | 5.91 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -1.7 | IV | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | GIM | 567 | |||||
2 | 2 | w | 4.96 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | +0.8 | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | 375 | ||||||
3 | 3 | w | 4.87 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | +0.4 | -- | 358 | ||||||||||
4 | 4 | w | 4.79 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -1.0 | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | 343 | ||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.15 | PRZYBYŁA Konrad | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | V | ||||||||||||
1 | w | 1 | 9.04 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | -- | 428 | |||||||||||
2 | w | 1 | 8.87 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | GIM | 418 | ||||||
3 | w | 1 | 6.94 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | 304 | |||||||
4 | w | 1 | 6.61 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | 284 | |||||||
5-bój M MŁ M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 2589 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | IV | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 2078 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | -- | |||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1975 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 1888 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 5.7874171733856 sekund |