Kraków 05 - 06.06.2010 Eliminacje do OOM. Ponadwojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych (brak fotofiniszu) |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 26.02 | NYCZ Nina | AZS-AWF Warszawa # | 1993 | U18 | MZ | +0.1 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 27.24 | CHMIELEWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +0.1 | III | B.D. # | 1 | ||||||||
3 | s | 1 | 27.28 | CUBER Agnieszka | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1994 | U18 | MA | +0.1 | III | B.D. B.D. # | |||||||||
4 | s | 1 | 27.72 | KRZYWDA Malwina | SKS Kusy Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.1 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 28.44 | WESOŁOWSKA Małgorzata | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.1 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 28.75 | ŻULIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -0.7 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 28.87 | WIERTEL Iwona | UKS Polfin Oświęcim | 1994 | U18 | MA | -0.7 | -- | KRZYZAK Stanisław # | Z/5239/11 | 2013 | BEZ | ||||||
3 | s | 2 | 29.25 | WINDAK Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -0.7 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 29.37 | PUZIO Anna | MKL Sparta Stalowa Wola | 1994 | U18 | PK | -0.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 25.91 | JÓŹWIK Joanna | KS AZS AWF Warszawa # | 1991 | U20 | MZ | +0.7 | II | OGONOWSKI Jakub # | Z/4322/11 | 2022 | |||||||
2 | s | 3 | 26.58 | HAYDER Kamilia | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | +0.7 | III | MIREK Wacław # | Z/1926/11 | 2019 | 1 | ||||||
3 | s | 3 | 26.59 | ROJOWSKA Maria | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | +0.7 | III | # | |||||||||
4 | s | 3 | 27.05 | BRZOZOWSKA Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | +0.7 | III | ||||||||||
5 | s | 3 | 27.08 | BODURKA Agnieszka | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | +0.7 | III | # | |||||||||
6 | s | 3 | 27.17 | BAK Diana | KKS Victoria Stalowa Wola | 1991 | U20 | PK | +0.7 | III | ||||||||||
7 | s | 3 | 27.55 | GŁOWNIAK Magdalena | UKS Żaczek Połaniec | 1991 | U20 | SK | +0.7 | IV | # | |||||||||
8 | s | 3 | 28.04 | LIS Katarzyna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1991 | U20 | PK | +0.7 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | s | 4 | 26.81 | ZIELINKIEWICZ Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.7 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | s | 4 | 27.00 | PĘDZIWIATR Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +0.7 | III | B.D. # | |||||||||
3 | s | 4 | 27.39 | WOLNICKA Izabela | SKS Kusy Kraków | 1995 | U16 | MA | +0.7 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 4 | 27.55 | BOMBA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | +0.7 | -- | # | |||||||||
5 | s | 4 | 28.75 | MROZOWSKA Ewelina | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +0.7 | V | ||||||||||
6 | s | 4 | 28.87 | DOROZ Izabela | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +0.7 | V | ||||||||||
7 | s | 4 | 31.40 | KRATA Natalia | MUKS ILKUS Olkusz | 1995 | U16 | MA | +0.7 | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | ||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 67.82 | GĄBKA Martyna | LKS Stal Mielec | 1994 | U18 | PK | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 68.06 | MAZAN Żaneta | CWKS Resovia Rzeszów | 1992 | U20 | PK | III | B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 68.36 | HAJNOSZ Barbara | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 92.33 | PTASZEK Paulina | LKS Kłos Olkusz | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 60.98 | GIZA Karolina | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1989 | U23 | MA | I | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 65.17 | ŻUREK Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | II | B.D. | M | |||||||||
3 | s | 2 | 65.28 | ŚLIŻ Anna | CWKS Resovia Rzeszów | 1992 | U20 | PK | II | |||||||||||
4 | s | 2 | 68.11 | ZAMBROWSKA Magdalena | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1991 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 69.06 | RUSAK Eliza | UKS Trójka Sandomierz | 1992 | U20 | SK | IV | |||||||||||
6 | s | 2 | 70.37 | BYCZEK Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 71.38 | ŚLIWIAK Patrycja | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1995 | U16 | PK | IV | OLEKSYK Grzegorz | Z/0125/11 | 2013 | 3 | |||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.56 | KALANDYK Hubert | KS Agros Zamość # | 1994 | U18 | LU | -1.3 | II | WIERZBICKI Mirosław # | Z/2748/11 | 2019 | 1 | ||||||
2 | s | 1 | 23.07 | STAWIARZ Dariusz | niest. Kraków # | 1993 | U18 | MA | -1.3 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 23.44 | SARNECKI Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -1.3 | III | B.D. # | 1 | ||||||||
4 | s | 1 | 24.04 | PIETRYKA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -1.3 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 24.43 | MACIOŁEK Piotr | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -1.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 24.88 | GAJEWSKI Szymon | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | -1.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 23.96 | PITRUS Michał | KS Komunalni Sanok | 1993 | U18 | PK | -1.1 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 24.09 | BIELATOWICZ Bernard | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1993 | U18 | PK | -1.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 24.30 | SZCZUPAK Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -1.1 | IV | # | |||||||||
4 | s | 2 | 24.94 | OLEJARSKI Kamil | KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 | U18 | PK | -1.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 25.00 | KASPRZAK Patryk | UKS Gimpel Nowy Targ | 1993 | U18 | MA | -1.1 | -- | # | |||||||||
6 | s | 2 | 25.82 | SUROWANIEC Robert | KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 | U18 | PK | -1.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 22.04 | PARTYKA Michał | CWKS Resovia Rzeszów | 1989 | U23 | PK | +0.2 | II | ||||||||||
2 | s | 3 | 22.19 | SOBÓR Damian | WKS Wawel Kraków | 1988 | U23 | MA | +0.2 | II | KOLODZIEJ Roman | 2 | ||||||||
3 | s | 3 | 23.10 | GAUDYN Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +0.2 | III | ||||||||||
4 | s | 3 | 23.11 | BEZWIERCHNY Dariusz | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1987 | Sen | MA | +0.2 | III | KOLODZIEJ Roman | 2 | ||||||||
5 | s | 3 | 23.46 | DUNAL Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | +0.2 | III | ||||||||||
6 | s | 3 | 23.47 | ZIĘBA Szymon | WKS Wawel Kraków | 1989 | U23 | MA | +0.2 | III | ||||||||||
7 | s | 3 | 23.89 | DRABICKI Konrad | MKS Tempo Kęty | 1991 | U20 | MA | +0.2 | IV | # | |||||||||
1 | s | 4 | 23.38 | KUBIS Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -1.3 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 4 | 23.89 | LASIK Karol | KS Cracovia 1906 Kraków | 1991 | U20 | MA | -1.3 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 24.01 | GRZYBOWSKI Jacek | MKL Sparta Stalowa Wola | 1992 | U20 | PK | -1.3 | IV | # | |||||||||
4 | s | 4 | 24.06 | PAWŁOWSKI Tomasz | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -1.3 | IV | # | |||||||||
5 | s | 4 | 24.08 | GUT Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | -1.3 | -- | KOLODZIEJ Roman | BEZ | ||||||||
6 | s | 4 | 24.71 | DROŻDŻ Filip | SKS Kusy Kraków | 1994 | U18 | MA | -1.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 23.36 | WACHTA Bartłomiej | LKS Stal Mielec | 1992 | U20 | PK | +0.1 | III | ||||||||||
2 | s | 5 | 23.75 | IDZINIAK Wojciech | MKL Sparta Stalowa Wola | 1991 | U20 | PK | +0.1 | IV | # | |||||||||
3 | s | 5 | 24.22 | SUPERSON Marcin | KU AZS Politechniki Krakowskiej # | 1988 | U23 | MA | +0.1 | -- | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/1356/12 | , 2012 | 3 | ||||||
4 | s | 5 | 24.39 | KORNAŚ Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | +0.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 24.41 | KOLAWA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +0.1 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
6 | s | 5 | 25.09 | WOŹNICZKO Dawid | MUKS ILKUS Olkusz | 1991 | U20 | MA | +0.1 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 25.76 | ZIARNO Bartłomiej | LKS Kłos Olkusz | 1991 | U20 | MA | +0.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 24.68 | RABENDA Bartłomiej | KKB MOSiR Krosno # | 1996 | U16 | PK | +0.4 | V | ||||||||||
2 | s | 6 | 25.20 | WARMUZ Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | +0.4 | V | # | |||||||||
3 | s | 6 | 25.97 | MIREK Krzysztof | SKS Kusy Kraków | 1996 | U16 | MA | +0.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 6 | 27.37 | GŁUSZEK Kamil | UKS bieganie.pl Stryszawa # | 1996 | U16 | MA | +0.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 6 | 27.67 | ŻELAZNY Patryk | MUKS ILKUS Olkusz | 1997 | U14 | MA | +0.4 | -- | ||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
4 | f | 1 | 61.05 | ŁUKASIK Łukasz | ZKS Unia Tarnów | 1993 | U18 | MA | -- | WAŁASZEK Jarosław | Z/4313/11 | 2011 | 4 | |||||||
5 | f | 1 | 62.41 | GÓRKIEWICZ Michał | LKS Kłos Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 62.99 | FRĄCZEK Kamil | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U18 | KP | -- | B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz | ||||||||||
7 | f | 1 | 63.13 | LEŚNIAK Szymon | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 56.28 | GNAT Krystian | LKS Stal Mielec | 1991 | U20 | PK | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 57.04 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | III | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 60.20 | LIGIĘZA Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.78021001815796 sekund |