Rzeszów 07 - 08.06.2008 Eliminacje do OOM |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 24.62 | RYBAK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U20 | MA | -1.6 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 24.93 | LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | -1.6 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 25.27 | PACHEL Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | -1.6 | II | B.D. | |||||||||
6 | s | 1 | 26.26 | SUCHOWIECKA Paula | niest. Kraków # | 1989 | U20 | MA | -1.6 | III | NOWAK Marcin | 1 | ||||||||
7 | s | 1 | 26.30 | KIPIEL Joanna | UKS Maraton Sękowa # | 1990 | U20 | MA | -1.6 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 26.94 | REC Natalia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1990 | U20 | PK | -1.4 | III | # | |||||||||
3 | s | 2 | 27.99 | MIGAS Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1993 | U16 | PK | -1.4 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 27.30 | JAROCH Kamila | UKS Tempo 5 Przemyśl # | 1994 | U16 | PK | -1.7 | III | # | |||||||||
2 | s | 3 | 27.33 | JERZMANOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U16 | MA | -1.7 | IV | ||||||||||
1 | s | 5 | 28.02 | KOPCZAK Kamila | UKS Kusy Warszawa # | 1995 | U14 | MZ | -1.6 | IV | # | |||||||||
1 | 25.86 | RZĄDECZKA Sylwia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U18 | PK | -1.2 | II | ||||||||||||
2 | 26.45 | WALASZCZYK Anna | ULKS Technik Trzcinica # | 1992 | U18 | PK | -1.2 | III | # | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:09.78 | JACNIAK Ewa | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U20 | LU | I | B.D. # | 1 | |||||||||||
2 | 2:09.83 | BRONIATOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | I | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0090/11 | 2021 | M | |||||||||
3 | 2:10.47 | CIEŚLAK Danuta | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U20 | PK | I | # | ||||||||||||
4 | 2:12.87 | SUDER Izabela | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | II | # | ||||||||||||
5 | 2:14.18 | FLIS Monika | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U20 | PK | II | # | ||||||||||||
6 | 2:16.22 | ZIELINKIEWICZ Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U20 | MA | II | B.D. # | 3 | |||||||||||
7 | 2:17.05 | PLĄDER Marzena | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U20 | MA | II | |||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:21.26 | WACŁAWSKA Natalia | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U18 | MA | II | # | ||||||||||||
2 | 10:45.85 | KOWAL Matylda | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U20 | PK | III | KOWAL Piotr # | Z/0093/11 | 2023 | MM | |||||||||
3 | 10:49.82 | NIERODA Iwona | CWKS Resovia Rzeszów # | 1990 | U20 | PK | III | |||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 64.23 | JARMUŁA Katarzyna | MLUKS Tarnów | 1989 | U20 | MA | II | |||||||||||||
1 | 65.68 | ŻUREK Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U18 | MA | II | B.D. | M | |||||||||||
2 | 65.07 | ORACZEWSKA Agnieszka | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U23 | MA | II | |||||||||||||
2 | 68.47 | MAZAN Żaneta | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U18 | PK | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
3 | 67.08 | BANASIK Monika | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U20 | MA | III | # | ||||||||||||
3 | 71.46 | LIS Katarzyna | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1991 | U18 | PK | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.65 | GAUDYN Weronika | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U18 | MA | +1.9 | II | ||||||||||||
1 | 5.77 | KOWALSKA Patrycja | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | +1.9 | II | ||||||||||||
2 | 5.54 | GIEŁBAGA Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | +1.6 | II | # | |||||||||||
3 | 5.31 | PABICH Marta | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U20 | MA | +1.7 | III | # | |||||||||||
3 | 5.47 | BIELEC Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U18 | PK | +1.6 | II | # | |||||||||||
4 | 5.30 | ZIOMEK Małgorzata | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U20 | PK | +1.2 | III | # | |||||||||||
4 | 5.32 | OLECHOWSKA Sylwia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1991 | U18 | PK | +0.8 | III | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||||
5 | 5.12 | BENEDYK Karina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1993 | U16 | PK | +1.3 | III | ||||||||||||
5 | 5.26 | WOLSKA Natalia | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U18 | MA | +1.1 | III | # | |||||||||||
6 | 5.06 | MIGAS Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1993 | U16 | PK | +1.7 | IV | ||||||||||||
6 | 5.26 | STÓJ Joanna | ULKS Technik Trzcinica # | 1991 | U18 | PK | +1.2 | III | ||||||||||||
7 | 4.86 | ZARYCH Dominika | CWKS Resovia Rzeszów # | 1993 | U16 | PK | +1.8 | IV | ||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 30.78 | WARDZIŃSKA Paulina | LKS Stal Mielec # | 1991 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 33.85 | RAŁOWSKA Anna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1992 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
7-bój K | ||||||||||||||||||||
1 | 4522 | KUŚ Maria | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | I | |||||||||||||
2 | 3652 | KOPEĆ Jowita | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | III | # | ||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 26:43.65 | OSINIAK Kinga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1992 | U18 | PK | II | # | ||||||||||||
2 | 27:12.64 | WOSIEK Sonia | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1991 | U18 | MA | III | # | ||||||||||||
3 | 27:16.58 | MAZIARZ Monika | LKS Stal Mielec # | 1993 | U16 | PK | III | |||||||||||||
4 | 28:59.43 | SERAFIN Małgorzata | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1992 | U18 | PK | III | # | ||||||||||||
5 | 29:34.44 | KALINA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U18 | PK | III | |||||||||||||
6 | 29:35.37 | RUSIN Weronika | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U18 | PK | III | |||||||||||||
7 | 31:01.79 | DROZD Monika | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1991 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
8 | 31:46.42 | OZIMEK Paulina | OTG Sokół Mielec # | 1992 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
9 | 33:48.30 | ŚWITEK Małgorzata | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
10 | 35:35.64 | GERYCZ Karolina | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1992 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.14 | STOPYRA Artur | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U20 | PK | -1.5 | II | B.D. B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 1 | 22.15 | PIERÓG Paweł | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U23 | MA | -1.5 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 22.16 | ROMAŃSKI Marcin | WKS Wawel Kraków # | 1985 | Sen | MA | -1.5 | II | ||||||||||
3 | s | 3 | 25.73 | KUŚNIERZ Jarosław | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U16 | MA | -1.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 25.89 | KOZIOŁ Przemysław | ULKS Lipinki | 1993 | U16 | MA | -1.3 | -- | # | |||||||||
1 | 22.67 | RUMAK Bartłomiej | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U18 | PK | -1.6 | II | ||||||||||||
2 | 23.05 | DRABICKI Konrad | MKS Tempo Kęty # | 1991 | U18 | MA | -1.6 | III | # | |||||||||||
3 | 23.06 | KONIARZ Patryk | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U18 | PK | -1.6 | III | ||||||||||||
4 | 23.15 | POŁUDNIAK Dariusz | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U18 | PK | -1.6 | III | ||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:55.86 | MIERZWA Mariusz | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U20 | PK | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:57.72 | CZEREBAK Grzegorz | SKB Kraśnik | 1991 | U18 | LU | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:01.98 | KULKA Szymon | RLTL Optima Radom # | 1993 | U16 | MZ | III | TRZOS Leszek # | Z/2485/11 | 2023 | ||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8:52.57 | SIÓDMIAK Andrzej | LKS Stal Mielec # | 1992 | U18 | PK | III | B.D. | ||||||||||||
2 | 8:53.11 | STADNICKI Jarosław | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 1990 | U20 | PK | III | |||||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 55.63 | CETNAROWICZ Artur | ULKS Lipinki | 1991 | U18 | MA | II | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 55.74 | GNAT Krystian | LKS Stal Mielec # | 1991 | U18 | PK | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 56.72 | ŻĄDŁO Jacek | LKS Stal Mielec # | 1991 | U18 | PK | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 56.82 | MISZCZAK Jakub | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U18 | MA | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 61.27 | WILK Krystian | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 58.76 | CETNAROWICZ Rafał | ULKS Lipinki | 1992 | U18 | MA | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 59.38 | KUC Tomasz | LKS Stal Mielec # | 1992 | U18 | PK | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 60.25 | IDZINIAK Wojciech | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1991 | U18 | PK | IV | # | ||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.07 | GURDAK Kamil | MKS Stal Nowa Dęba # | 1990 | U20 | PK | II | ZIĘBA Julian # | Z/4890/11 | 2016 | 1 | |||||||||
2 | 55.17 | JAJUGA Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | II | |||||||||||||
3 | 56.81 | STANISZEWSKI Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | Sen | MA | III | # | ||||||||||||
4 | 57.64 | PASTERNAK Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U20 | MA | III | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.08 | LABUT Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U23 | MA | I | |||||||||||||
2 | 1.92 | LUTY Przemysław | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U18 | PK | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 1.80 | ZAWADA Karol | UKS Tempo 5 Przemyśl # | 1993 | U16 | PK | IV | # | ||||||||||||
4 | 1.75 | CIEŚLIK Miłosz | LKS Narew Łomża # | 1993 | U16 | PD | IV | KOTOWSKI Jan # | Z/3911/23 | 2023 | ||||||||||
5 | 1.70 | SABAT Piotr | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1993 | U16 | PK | V | # | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.59 | LENTOWICZ Jarosław | LKS Stal Mielec # | 1992 | U18 | PK | +0.5 | III | # | |||||||||||
1 | 14.64 | MIODOŃSKI Robert | niest. Kraków # | 1986 | U23 | MA | +1.7 | II | # | |||||||||||
2 | 13.56 | CZARNY Kamil | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U18 | PK | +0.4 | III | ||||||||||||
2 | 14.17 | TWARDOWSKI Adrian | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U20 | MA | +0.9 | III | # | |||||||||||
3 | 12.56 | KĘDZIOR II Mateusz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1992 | U18 | PK | +1.4 | -- | # | |||||||||||
3 | 13.64 | DONIEC Andrzej | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U20 | MA | +1.2 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||||
4 | 12.55 | KĘDZIOR I Mateusz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1992 | U18 | PK | +1.2 | -- | ||||||||||||
4 | 13.37 | SERAFIN Dariusz | LKS Stal Mielec # | 1990 | U20 | PK | +1.6 | III | ||||||||||||
Młot (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.98 | MARSZAŁEK Wojciech | LKS Stal Mielec # | 1993 | U16 | PK | IV | # | ||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 39.27 | ŁÓJ Patryk | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.42 | BANAŚ Adrian | ULKS Fajfer 2001 Łapanów # | 1993 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.92 | NYCZ Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U18 | PK | III | |||||||||||||
2 | 54.48 | PORADZISZ Patryk | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U18 | MA | III | # | ||||||||||||
3 | 48.34 | NOWOTARSKI Piotr | MKS Tempo Kęty # | 1992 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 60.27 | DĘBICKI Sebastian | ULKS Technik Trzcinica # | 1978 | Sen | PK | II | |||||||||||||
8-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
0.00 | KĘPA Bogdan | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | -- | ||||||||||||||
1 | 4693 | BALCERZAK Mikołaj | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1991 | U18 | PK | III | |||||||||||||
2 | 3861 | SOKÓŁ Mateusz | LKS Stal Mielec # | 1991 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 45:30.27 | PIÓREK Kamil | MKS Stal Nowa Dęba # | 1989 | U20 | PK | II | B.D. # | BEZ | |||||||||||
1 | 47:43.58 | KOKOSZKA Radosław | OTG Sokół Mielec # | 1991 | U18 | PK | II | |||||||||||||
2 | 46:08.31 | AUGUSTYN Łukasz | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U20 | PK | II | # | ||||||||||||
2 | 49:26.27 | STALA Jakub | LKS Stal Mielec # | 1991 | U18 | PK | III | # | ||||||||||||
3 | 46:49.46 | BIK Michał | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U20 | PK | II | # | ||||||||||||
3 | 49:45.11 | HERBA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | III | # | ||||||||||||
4 | 65:55.81 | FABIAN Marek | OTG Sokół Mielec # | 1993 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.044163942337 sekund |