Białogard 12.06.2010 Mityng kwalifikacyjny (Zawody Ligowe) [DMP] |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.34 | PODLASZCZAK Natalia | MKL Szczecin # | 1993 | U18 | ZP | -0.4 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.61 | KOTLICKA Kamila | MKL Szczecin | 1993 | U18 | ZP | -0.4 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 12.64 | FABIAŃCZYK Sylwia | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | -0.4 | II | # | |||||||||
4 | s | 1 | 12.64 | KIBATSHI Delfina | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | -0.4 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 12.77 | SROKA Olga | MKL Szczecin | 1993 | U18 | ZP | -0.4 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
6 | s | 1 | 12.79 | WRÓBLEWSKA Katarzyna | UKL Ósemka Police | 1991 | U20 | ZP | -0.4 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.21 | JA¦KIEWICZ Diana | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | +0.2 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.41 | LEWANDOWSKA Klaudia | MLUKS Mokasyn Płoty | 1996 | U16 | ZP | +0.2 | IV | KECLER Szymon | Z/1711/12 | 2015 | 4 | ||||||
3 | s | 2 | 13.42 | CHRZANOWSKA Magdalena | MKS Hermes Gryfino | 1992 | U20 | ZP | +0.2 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 2 | 13.45 | STĘPIEŃ Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1996 | U16 | ZP | +0.2 | IV | # | |||||||||
5 | s | 2 | 14.91 | KECLER Aleksandra | MLUKS Mokasyn Płoty | 1997 | U14 | ZP | +0.2 | -- | KECLER Szymon # | Z/1754/13 | 2018 | 3 | ||||||
6 | s | 2 | 15.47 | MORAWSKA Dominika | MKS Hermes Gryfino | 1997 | U14 | ZP | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 13.34 | ROMEJ Aleksandra | ŁKB Trucht Łobez # | 1996 | U16 | ZP | -0.3 | IV | ROMEJ Elżbieta # | Z/0776/12 | 2014 | BEZ | ||||||
2 | s | 3 | 14.19 | PRZERADZKA Karolina | MKS Olimp Łobez | 1997 | U14 | ZP | -0.3 | V | ||||||||||
3 | s | 3 | 15.22 | KECLER Katarzyna | MLUKS Mokasyn Płoty | 1995 | U16 | ZP | -0.3 | -- | KECLER Szymon | Z/5092/11 | 2017 | BEZ | ||||||
4 | s | 3 | 16.18 | SZYMANEK Agata | MKS Olimp Łobez | 1997 | U14 | ZP | -0.3 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 16.19 | SUBKOWSKA Paulina | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U14 | ZP | -0.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 14.08 | DRĘTKIEWICZ Renata | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U16 | ZP | -0.4 | V | # | |||||||||
2 | s | 4 | 14.32 | SERKIES Klaudia | GULKS Barwice | 1995 | U16 | ZP | -0.4 | V | ||||||||||
3 | s | 4 | 14.42 | LECKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U16 | ZP | -0.4 | V | ||||||||||
4 | s | 4 | 14.70 | WYSOCKA Magda | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U18 | ZP | -0.4 | -- | # | |||||||||
5 | s | 4 | 15.05 | KWA¦NIK Anna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U14 | ZP | -0.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 15.62 | KASZAK Dominika | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U16 | ZP | -0.4 | -- | ||||||||||
1 | f | 12.52 | PODLASZCZAK Natalia | MKL Szczecin # | 1993 | U18 | ZP | +0.2 | II | |||||||||||
2 | f | 12.66 | KOTLICKA Kamila | MKL Szczecin | 1993 | U18 | ZP | +0.2 | II | # | ||||||||||
3 | f | 12.72 | KIBATSHI Delfina | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | +0.2 | II | |||||||||||
4 | f | 12.74 | FABIAŃCZYK Sylwia | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | +0.2 | II | # | ||||||||||
5 | f | 12.79 | WRÓBLEWSKA Katarzyna | UKL Ósemka Police | 1991 | U20 | ZP | +0.2 | III | |||||||||||
6 | f | 12.88 | SROKA Olga | MKL Szczecin | 1993 | U18 | ZP | +0.2 | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
7 | f | 13.34 | JA¦KIEWICZ Diana | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | +0.2 | IV | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 26.97 | PODLASZCZAK Weronika | MKL Szczecin # | 1995 | U16 | ZP | -0.2 | III | ||||||||||||
2 | 27.20 | ROMEJ Aleksandra | ŁKB Trucht Łobez # | 1996 | U16 | ZP | -0.2 | III | ROMEJ Elżbieta # | Z/0776/12 | 2014 | BEZ | ||||||||
3 | 27.83 | STĘPIEŃ Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1996 | U16 | ZP | -0.2 | IV | # | |||||||||||
4 | 33.25 | KALISIŃSKA Joanna | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | -0.2 | -- | ||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.00 | LEWANDOWSKA Klaudia | MLUKS Mokasyn Płoty | 1996 | U16 | ZP | III | KECLER Szymon | Z/1711/12 | 2015 | 4 | |||||||
2 | s | 1 | 47.43 | PLUCIŃSKA Klaudia | GULKS Barwice | 1997 | U14 | ZP | V | B.D. | 5 | |||||||||
3 | s | 1 | 49.49 | SENDYK Dominika | MKS Hermes Gryfino | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 50.49 | KECLER Katarzyna | MLUKS Mokasyn Płoty | 1995 | U16 | ZP | -- | KECLER Szymon | Z/5092/11 | 2017 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 49.46 | KECLER Aleksandra | MLUKS Mokasyn Płoty | 1997 | U14 | ZP | -- | KECLER Szymon # | Z/1754/13 | 2018 | 3 | |||||||
2 | s | 2 | 52.09 | CIPORA Kamila | GULKS Barwice | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 54.22 | POPRAWA Patrycja | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U12 | ZP | -- | # | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 59.99 | NOWAK Natalia | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 62.10 | WITEK Paulina | MKS Hermes Gryfino | 1993 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
3 | 63.25 | GˇSKA Karolina | UKS Barnim Goleniów | 1995 | U16 | ZP | IV | # | ||||||||||||
4 | 69.85 | ROBAK Izabela | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:51.85 | KU¬NIECOW Paula | UKS Jedynka Szczecinek | 1998 | U14 | ZP | -- | TOBOŁA Roman | BEZ | |||||||||||
2 | 1:53.60 | PAWŁOWSKA Barbara | MLUKS Mokasyn Płoty | 1995 | U16 | ZP | -- | KECLER Szymon | 5 | |||||||||||
3 | 1:57.24 | SZALEWICZ Magdalena | GULKS Barwice | 1997 | U14 | ZP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 1:57.95 | SZYJA Klaudia | ULKS Barwice # | 1998 | U14 | ZP | -- | SZYMAŃSKI Sylwester # | Z/0253/14 | 2017 | BEZ | |||||||||
5 | 2:04.36 | WARDZIAK Paulina | GULKS Barwice | 1997 | U14 | ZP | -- | KIELING Mariusz | BEZ | |||||||||||
6 | 2:05.85 | POLEWSKA Karolina | MKL Szczecin # | 1999 | U12 | ZP | -- | # | ||||||||||||
7 | 2:06.83 | DRˇŻEWSKA Aleksandra | UKS Jedynka Szczecinek | 1999 | U12 | ZP | -- | |||||||||||||
8 | 2:07.28 | RYGAS Kamila | UKS Barnim Goleniów | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
9 | 2:08.26 | POPIEL Natalia | UKS Jedynka Szczecinek | 1998 | U14 | ZP | -- | |||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:19.20 | SZYCH Klaudia | RAZ Szczecin # | 1993 | U18 | ZP | III | SZYCH Robert # | Z/1597/11 | 2021 | 1 | |||||||||
2 | 2:21.33 | PO¦NIAK Patrycja | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
4 | 2:27.70 | SZURGOCIŃSKA Nikolina | MKS Hermes Gryfino | 1993 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
5 | 2:28.23 | PAKIET Agnieszka | UKL Ósemka Police | 1988 | U23 | ZP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:57.09 | POŻAROWSZCZYK Karolina | UKS Barnim Goleniów | 1989 | U23 | ZP | -- | |||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:39.93 | RYCHTER Antonina | MKL Szczecinek # | 1985 | Sen | ZP | III | TOBOŁA Roman # | Z/0788/11 | 2014 | 2 | |||||||||
2 | 11:24.35 | KONIKOWSKA Justyna | MKS Hermes Gryfino | 1993 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
3 | 11:55.40 | KULESZA Klaudia | MLUKS Mokasyn Płoty | 1992 | U20 | ZP | -- | KECLER Szymon | 4 | |||||||||||
4 | 11:42.70 | MARCINIAK Patrycja | MLUKS Mokasyn Płoty | 1993 | U18 | ZP | -- | KECLER Szymon | BEZ | |||||||||||
5 | 11:40.85 | OSTROWSKA Aleksandra | UKS Jedynka Szczecinek | 1991 | U20 | ZP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
6 | 12:28.89 | ŁUKASIEWICZ Ewelina | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U18 | ZP | -- | TOBOŁA Roman ROLBIECKI Janusz | , Z/0001/12 | , | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
3 | 18.07 | SWARCEWICZ Kinga | GULKS Barwice | 1996 | U16 | ZP | +0.2 | V | KIELING Mariusz # | Z/1421/12 | 2012 | BEZ | ||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.24 | SOCHAŃSKA Sylwia | MKL Szczecin | 1992 | U20 | ZP | +0.2 | II | # | |||||||||||
2 | 15.60 | GIERGIEL Martyna | MKL Szczecin | 1992 | U20 | ZP | +0.2 | II | B.D. | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.40 | ZIEMBA Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1995 | U16 | ZP | V | # | ||||||||||||
2 | 1.30 | PAJˇK Paula | MKS Hermes Gryfino | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
3 | 1.25 | ŁUSZCZYŃSKA Natalia | MKS Hermes Gryfino | 1997 | U14 | ZP | -- | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.31 | CHRZANOWSKA Magdalena | MKS Hermes Gryfino | 1992 | U20 | ZP | 0.0 | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 8.27 | KRENCA Natalia | KL Iskra Białogard | 1996 | U16 | ZP | -- | # | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.81 | MI¦TA Monika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1993 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
2 | 8.82 | KALISIŃSKA Joanna | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 28.25 | MAKUCH Gabriela | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1994 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.10 | ZIELIŃSKI Andrzej | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U23 | MA | +0.2 | II | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | s | 1 | 11.26 | WINTROWICZ Miłosz | MLKS Krajna Sępólno | 1995 | U16 | KP | +0.2 | II | PATYNA Tomasz | Z/3747/11 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 11.51 | PAZDERSKI Marcin | STS Pomerania Szczecinek # | 1990 | U23 | ZP | +0.2 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | s | 1 | 11.60 | ZIEJEWSKI Adrian | MKL Szczecin | 1992 | U20 | ZP | +0.2 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 11.67 | KOPROWSKI Amadeusz | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | +0.2 | III | # | |||||||||
6 | s | 1 | 11.71 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek # | 1993 | U18 | ZP | +0.2 | III | JUNIEWICZ Jakub B.D. # | Z/0786/11 | 2020 | 2 | ||||||
1 | s | 2 | 11.05 | ROKICKI Łukasz | KL Iskra Białogard # | 1983 | Sen | ZP | 0.0 | II | B.D. | Z/3085/18 | 2023 | BEZ | ||||||
2 | s | 2 | 11.65 | RYCHLIK Łukasz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1992 | U20 | ZP | 0.0 | III | B.D. B.D. | |||||||||
3 | s | 2 | 11.78 | POPŁAWSKI Tomasz | KS Żak Wałcz | 1992 | U20 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 11.90 | JANISZAK Kamil | MKS Junior Złocieniec | 1995 | U16 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 12.31 | JÓZEFÓW Patryk | STS Pomerania Szczecinek # | 1994 | U18 | ZP | 0.0 | -- | # | |||||||||
1 | s | 3 | 12.52 | TRZEPACZ Dawid | MKS Hermes Gryfino | 1996 | U16 | ZP | -0.3 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 12.76 | ¦LUSARZ Paweł | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | -0.3 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 13.12 | MAJ Grzegorz | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U14 | ZP | -0.3 | -- | # | |||||||||
4 | s | 3 | 14.24 | AWTUCH Grzegorz | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U14 | ZP | -0.3 | -- | # | |||||||||
1 | f | 11.04 | ZIELIŃSKI Andrzej | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U23 | MA | -0.1 | II | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | f | 11.18 | ROKICKI Łukasz | KL Iskra Białogard # | 1983 | Sen | ZP | -0.1 | II | B.D. | Z/3085/18 | 2023 | BEZ | |||||||
3 | f | 11.30 | WINTROWICZ Miłosz | MLKS Krajna Sępólno | 1995 | U16 | KP | -0.1 | II | PATYNA Tomasz | Z/3747/11 | 3 | ||||||||
4 | f | 11.66 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek # | 1993 | U18 | ZP | -0.1 | III | JUNIEWICZ Jakub B.D. # | Z/0786/11 | 2020 | 2 | |||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.34 | PŁYTNIK Wojciech | MKL Szczecin | 1992 | U20 | ZP | +0.5 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | s | 1 | 23.31 | OLSZEWSKI Maciej | LLKS Pomorze Stargard | 1993 | U18 | ZP | +0.5 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 1 | 23.65 | RYCHLIK Łukasz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1992 | U20 | ZP | +0.5 | IV | B.D. B.D. | |||||||||
4 | s | 1 | 23.71 | POPŁAWSKI Tomasz | KS Żak Wałcz | 1992 | U20 | ZP | +0.5 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 22.95 | PAZDERSKI Marcin | STS Pomerania Szczecinek # | 1990 | U23 | ZP | 0.0 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | s | 2 | 27.36 | TRZEPACZ Dawid | MKS Hermes Gryfino | 1996 | U16 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.96 | GUMIŃSKI Bartłomiej | MKS Hermes Gryfino | 1997 | U14 | ZP | -- | |||||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.76 | PLESIAK Jakub | LLKS Pomorze Stargard | 1992 | U20 | ZP | II | B.D. | 3 | |||||||||||
2 | 50.08 | WOJCIECHOWSKI Marcin | UKS Barnim Goleniów | 1993 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
3 | 52.45 | WERMUTH Mateusz | MKS Hermes Gryfino | 1992 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
4 | 52.81 | SEPOŁOWSKI Marek | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1994 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:37.86 | SKAZIŃSKI Piotr | MKS Junior Złocieniec | 1994 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:58.33 | WORONIAK Rafał | MKL Szczecin | 1992 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 2:00.50 | DEC Michał | UKS Barnim Goleniów | 1992 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
3 | 2:00.65 | MIASKOWSKI Rafał | O¦ AZS Poznań # | 1993 | U18 | WP | III | B.D. # | 1 | |||||||||||
3 | 2:25.19 | A A | UKS Jedynka Szczecinek | 1995 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
4 | 2:00.67 | SZWED Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 1993 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
5 | 2:05.46 | CHIMIAK Rafał | MKS Hermes Gryfino | 1993 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
6 | 2:05.69 | RESZCZYŃSKI Kacper | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1994 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
7 | 2:08.58 | WO¬NY Marcin | UKS Jedynka Szczecinek | 1990 | U23 | ZP | -- | TOBOŁA Roman | BEZ | |||||||||||
8 | 2:08.63 | TOMCZYK Adam | MKS Hermes Gryfino | 1991 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
9 | 2:11.56 | AFTYKA Mateusz | UKS Jedynka Szczecinek | 1992 | U20 | ZP | -- | B.D. TOBOŁA Roman | ||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:45.60 | ¦WITAŁA Marcin | UKS Jedynka Szczecinek | 1994 | U18 | ZP | -- | TOBOŁA Roman | Z/0785/11 | 2011 | 5 | |||||||||
2 | 2:51.13 | BIAŁKOWSKI Radosław | UKS Jedynka Szczecinek | 1996 | U16 | ZP | V | TOBOŁA Roman | 4 | |||||||||||
3 | 2:55.94 | LEWANDOWSKI Michał | UKS Barnim Goleniów | 1995 | U16 | ZP | V | # | ||||||||||||
4 | 2:56.40 | CHYLIŃSKI Maciej | UKS Jedynka Szczecinek | 1995 | U16 | ZP | V | TOBOŁA Roman | Z/0784/11 | 2011 | ||||||||||
5 | 2:59.55 | SIENKIEWICZ Adrian | MKL Szczecinek # | 1996 | U16 | ZP | V | TOBOŁA Roman # | Z/1032/13 | 2013 | BEZ | |||||||||
6 | 3:01.68 | GESSEL Grzegorz | MKS Junior Złocieniec | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
7 | 3:10.69 | KALISZEWSKI Szymon | UKS Barnim Goleniów | 1995 | U16 | ZP | -- | # | ||||||||||||
8 | 3:14.18 | GAŁAN Kacper | LŁKB Trucht Łobez # | 1998 | U14 | ZP | -- | KIEDROWICZ Piotr # | Z/2620/15 | 2016 | BEZ | LDK! | ||||||||
9 | 3:24.58 | BANASIAK Piotr | UKS Barnim Goleniów | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
10 | 3:25.23 | PAWLAK Jakub | UKS Barnim Goleniów | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
11 | 3:37.68 | WO¬NY Przemysław | MKL Szczecinek # | 1997 | U14 | ZP | -- | TOBOŁA Roman | BEZ | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4:16.79 | SOWIŃSKI Cezary | MKL Szczecin | 1993 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||||
2 | 4:20.39 | WNUK Dominik | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1992 | U20 | ZP | IV | |||||||||||||
3 | 4:22.15 | DROZD Mariusz | UKS Jedynka Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | -- | TOBOŁA Roman | Z/0782/11 | 2011 | BEZ | |||||||||
4 | 4:32.02 | HELON Radosław | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | -- | B.D. B.D. # | Z/1151/11 | 2024 | 2 | |||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.95 | BOGDANOWICZ Michał | MKL Szczecin # | 1995 | U16 | ZP | +0.2 | III | B.D. # | 3 | ||||||||||
2 | 18.27 | MAZIARZ Kamil | GULKS Barwice | 1995 | U16 | ZP | +0.2 | V | KIELING Mariusz # | Z/1423/12 | 2012 | 4 | ||||||||
3 | 18.62 | CYWIŃSKI Michał | GULKS Barwice | 1995 | U16 | ZP | +0.2 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.90 | OGIELSKI Radosław | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1993 | U18 | ZP | -0.4 | IV | ||||||||||||
2 | 16.27 | OGIELSKI Radosław | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1993 | U18 | ZP | +0.3 | IV | ||||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.82 | PŁYTNIK Wojciech | MKL Szczecin | 1992 | U20 | ZP | +0.3 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.75 | TYCZKA Damian | MKS Hermes Gryfino | 1992 | U20 | ZP | IV | |||||||||||||
2 | 1.60 | GIŻYCKI Łukasz | STS Pomerania Szczecinek # | 1996 | U16 | ZP | -- | # | ||||||||||||
3 | 1.55 | CYWIŃSKI Michał | GULKS Barwice | 1995 | U16 | ZP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 1.50 | MAZIARZ Kamil | GULKS Barwice | 1995 | U16 | ZP | -- | KIELING Mariusz # | Z/1423/12 | 2012 | 4 | |||||||||
5 | 1.30 | STEFAŃSKI Grzegorz | MKS Hermes Gryfino | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.87 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | U23 | ZP | -0.1 | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | |||||||||
2 | 4.95 | STACHURA Norbert | MKS Junior Złocieniec | 1993 | U18 | ZP | +0.1 | -- | ||||||||||||
3 | 4.50 | AWTUCH Grzegorz | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U14 | ZP | -0.1 | -- | # | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.00 | KAMIONKA Wojciech | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1993 | U18 | ZP | -0.1 | IV | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 10.94 | DZIEDZIC Maciej | MLUKS Mokasyn Płoty | 1993 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
2 | 9.74 | JANISZEWSKI Sebastian | KL Iskra Białogard | 1995 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 9.58 | PAJOR Dawid | MLUKS Mokasyn Płoty | 1990 | U23 | ZP | -- | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.52 | SADOWSKI Wojciech | MKL Szczecin | 1991 | U20 | ZP | II | # | ||||||||||||
2 | 10.21 | CZARNAS Mateusz | MLUKS Mokasyn Płoty | 1987 | Sen | ZP | -- | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 39.57 | WALKOWIAK Marcin | MKS Junior Złocieniec | 1994 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 17.05 | DZIEDZIC Maciej | MLUKS Mokasyn Płoty | 1993 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 22.25 | CZARNAS Mateusz | MLUKS Mokasyn Płoty | 1987 | Sen | ZP | -- | |||||||||||||
2 | 20.30 | PAJOR Dawid | MLUKS Mokasyn Płoty | 1990 | U23 | ZP | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.65 | DZIECIˇTKOWSKI Adrian | MKS Junior Złocieniec | 1995 | U16 | ZP | IV | # | ||||||||||||
2 | 40.43 | MARACH Kamil | MKL Toruń # | 1996 | U16 | KP | V | HULISZ Robert B.D. | Z/1631/13 | 2018 | 1 | |||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.43 | STACHURA Norbert | MKS Junior Złocieniec | 1993 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 65.15 | PIELECKI Krzysztof | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1990 | U23 | ZP | I | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 5.2157809734344 sekund |