Stockholm (SWE) 18 - 19.06.2011 Drużynowe Mistrzostwa Europy |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
6 | 8 | s | 1 | 24.03 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | Sen | KP | -2.2 | I | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/2191/11 | 2024 | MM | |||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
6 | 4:09.75 | EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia | WKS Śląsk Wrocław | 1984 | Sen | DS | M | |||||||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
9 | 16:22.81 | FRANKIEWICZ Wioletta | KS AZS AWF Kraków | 1977 | Sen | MA | I | |||||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
3 | 8 | s | 1 | 13.51 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot | 1984 | Sen | PM | -1.0 | M | # | ||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
4 | 9 | s | 1 | 3:35.65 |
BAUMGART-WITAN Iga WYCISZKIEWICZ Patrycja LINKIEWICZ Joanna BEDNAREK Agata |
POLSKA | 1989 1994 1990 1988 |
Sen | POL | -- |
BAUMGART Iwona KOSTRZEBA Jacek B.D. ROŻEJ Marek B.D. |
Z/3124/11 Z/0658/11 Z/3750/11 |
2024 2024 2024 |
MM MM MM M |
||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
7 | 1.80 | ZAWIŁA Karolina | KS AZS AWF Kraków | 1986 | Sen | MA | I | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
8 | 6.41 | DOBIJA Teresa | AZS Łódź | 1982 | Sen | LD | +1.2 | M | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
6 | 16.08 | GUBA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 1991 | U23 | LU | M | LIĆWINKO Michał # | Z/4665/11 | 2023 | MM | |||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
3 | 59.29 | GLANC Żaneta | OŚ AZS Poznań | 1983 | Sen | WP | MM | |||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 20.83 | KRYŃSKI Kamil | KS Podlasie Białystok | 1987 | Sen | PD | -1.8 | M | |||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:46.50 | KSZCZOT Adam | RKS Łódź | 1989 | U23 | LD | MM | # | ||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
12 | 8:21.61 | ZALEWSKI Krystian | UKS Barnim Goleniów | 1989 | U23 | ZP | II | KOSTRZEBA Jacek | Z/1331/11 | 2024 | MM | |||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
3 | 4 | s | 2 | 13.72 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | Sen | MZ | -2.4 | M | # | ||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
7 | 8:41.50 | SZYMKOWIAK Tomasz | MKL Toruń # | 1983 | Sen | KP | I | GĘSICKI Marian # | Z/2657/11 | 2020 | 1 | |||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
4 | 4 | s | 2 | 3:04.42 |
WIADEREK Piotr MARCINISZYN Marcin BUDZIEJEWSKI Kamil FÓRMAŃSKI Mateusz |
POLSKA | 1984 1982 1988 1991 |
Sen | POL | -- |
B.D. |
1 |
||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
4 | 5.60 | MICHALSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | Sen | KP | MM | |||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
4 | 16.78 | HOFFMANN Karol | AZS UMCS Lublin # | 1989 | U23 | LU | +2.2 | M | # | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
3 | 61.66 | MAŁACHOWSKI Piotr | WKS Śląsk Wrocław | 1983 | Sen | DS | M | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
2 | 76.98 | FAJDEK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U23 | WP | MM | ZIÓŁKOWSKI Szymon # | Z/3286/11 | 2024 | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.30981993675232 sekund |