Gdańsk 04 - 05.10.2003 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 25.73 | FRANKIEWICZ Marta | BKS Bydgoszcz | 1985 | U20 | KP | -0.7 | II | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 2:16.53 | UZAR Katarzyna | SKLA Słupsk # | 1988 | U16 | PM | II | ||||||||||||
2 | 1 | 2:16.68 | URBANOWICZ Paulina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U16 | PM | II | ||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 62.15 | ŻOCHOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.60 | GÓRSKA Iwona | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 1.55 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.95 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U16 | PM | +1.3 | IV | # | |||||||||||
1 | 5.14 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | -1.5 | III | B.D. # | 3 | ||||||||||
1 | 5.23 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U16 | PM | 0.0 | III | # | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.89 | SMĘTEK Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | I | |||||||||||||
2 | 12.07 | GORCZYCA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
4 | 9.80 | GRUBBA Izabela | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 49.62 | URBANIAK Daria | SKLA Sopot | 1982 | U23 | PM | I | |||||||||||||
2 | 42.18 | POGORZELSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | II | |||||||||||||
3 | 39.80 | KOZŁOWSKA Dorota | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
4 | 35.44 | OCZAK Justyna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 37.20 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
1 | 55.09 | MADEJCZYK Barbara | LKS Jantar Ustka # | 1976 | Sen | PM | M | # | ||||||||||||
2 | 35.93 | DOMŻALSKA Dorota | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
2 | 38.96 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
7-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 4107 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
2 | 3990 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 3917 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 3913 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
5 | 3550 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 3430 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
7 | 3420 | JAŻDŻEWSKA Izabela | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
8 | 3416 | KLIMASZEWSKA Małgorzata | KL Gdynia | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
9 | 3300 | ANDRZEJEWSKA Beata | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
10 | 3171 | SYNORADZKA Renata | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
11 | 3113 | DOMŻALSKA Dorota | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
12 | 3070 | DORAWA Agnieszka | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
13 | 2929 | LASS Lucyna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1988 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
14 | 2846 | METEL Justyna | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
15 | 2748 | CZAPIEWSKA Marzena | UKS Jedynka Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
16 | 2692 | UMECKA Anna | KL Gdynia | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
17 | 2645 | WOJNIK Paulina | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
18 | 2253 | KORZYCZKOWSKA Aleksandra | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
7-bój K | ||||||||||||||||||||
1 | 3430 | DETTLAF Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | IV | |||||||||||||
1 | 4449 | MADEJCZYK Barbara | LKS Jantar Ustka # | 1976 | Sen | PM | II | # | ||||||||||||
1 | 4449 | MADEJCZYK Barbara | LKS Jantar Ustka # | 1976 | Sen | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 2131 | POGROSZEWSKA Agnieszka | LKS Jantar Ustka # | 1977 | Sen | PM | -- | |||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 3 | 22.88 | KOCHAŃSKI Rafał | SKLA Sopot # | 1986 | U18 | PM | -0.6 | III | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 1:50.46 | WALCZAK Mariusz | KS Wejher Wejherowo # | 1975 | Sen | PM | I | WALCZAK Mariusz | |||||||||||
2 | 3 | 2:06.48 | STACHOWIAK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | IV | ||||||||||||
3 | 3 | 2:06.73 | TAMIŁA Rafał | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | IV | KWIATKOWSKI Lech | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8:23.92 | RZESZEWICZ Karol | LKS Zantyr Sztum # | 1983 | U23 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 8:41.59 | LABUDDA Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
3 | 9:08.89 | SOKOŁOWSKI Ryszard | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U18 | PM | III | B.D. | Z/4670/19 | 2024 | ||||||||||
4 | 9:10.50 | SZAŁACH Jacek | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
6 | 9:14.11 | BARAN Łukasz | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | III | |||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 15.68 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | +0.8 | III | |||||||||||
2 | 1 | 16.98 | ŻMUDA Adam | KL Gdynia | 1987 | U18 | PM | +0.8 | -- | |||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | 15.79 | KOBUS Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -1.1 | III | |||||||||||
2 | 3 | 16.50 | PISKULSKI Paweł | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | -1.1 | III | |||||||||||
3 | 3 | 16.70 | STRZELCZYK Michał | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | -1.1 | III | |||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 59.03 | SZCZYGIEŁ Bartosz | KS Wejher Wejherowo # | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:10.36 | DROP Tomasz | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
2 | 6:20.57 | HEBEL Łukasz | LKS Zantyr Sztum # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 6:21.80 | MAZUR Bartosz | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
5 | 6:24.79 | URBANOWSKI Marcin | LKS Zantyr Sztum # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.97 | MALIJEWSKI Maciej | MKS Truso Elbląg # | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||||
2 | 1.90 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U18 | WN | III | |||||||||||||
3 | 1.90 | OLSZEWSKI Adrian | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U18 | WN | III | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.60 | STRZELCZYK Michał | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
1 | 4.70 | GRUBECKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1981 | U23 | PM | I | |||||||||||||
1 | 4.70 | KOLASA Marcin | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | I | |||||||||||||
1 | 5.10 | GRUBECKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1981 | U23 | PM | I | |||||||||||||
2 | 3.30 | GROCHOCKI Daniel | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 3.60 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 4.20 | ZIĘTEK Błażej | MKL Szczecin # | 1986 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||||
2 | 4.50 | WĘGRZYŃSKI Jerzy | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 2.80 | BULIKOWSKI Artur | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 3.60 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 3.70 | PISKULSKI Paweł | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
4 | 2.70 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
4 | 3.60 | PRUSZAK Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.09 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | +0.9 | IV | ||||||||||||
3 | 5.78 | RADOMSKI Kacper | KL Gdynia | 1988 | U16 | PM | +1.4 | V | ||||||||||||
4 | 5.64 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U16 | PM | +0.6 | V | # | |||||||||||
5 | 5.61 | JAMIOŁKOWSKI Maciej | BKS Bydgoszcz | 1990 | U14 | KP | +0.7 | V | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.53 | WOŁYNIEC Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | I | |||||||||||||
2 | 16.03 | NIEMKIEWICZ Michał | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
3 | 15.08 | BULSKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
4 | 14.45 | JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
5 | 14.08 | BALUKIEWICZ Piotr | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | III | |||||||||||||
7 | 11.66 | ŻUKIEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.55 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 15.78 | ZAKRZEWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | II | |||||||||||||
3 | 14.27 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | II | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
4 | 12.82 | WASIAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 12.45 | KAZUBOWSKI Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | IV | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.32 | ZIELIŃSKI Dominik | WKS Flota Gdynia # | 1980 | Sen | PM | I | # | ||||||||||||
2 | 16.00 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 14.22 | GRZENKOWICZ Grzegorz | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1981 | U23 | PM | II | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3459/11 | 2021 | 1 | |||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 64.58 | ZAKRZEWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 48.93 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
10-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 5678 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | III | |||||||||||||
2 | 5252 | KOLASA Marcin | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 4900 | WOŹNIAK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 4590 | GROCHOCKI Daniel | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 4569 | BORZYSZKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 4462 | PRZYSIĘŻNY Oskar | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1986 | U18 | PM | -- | B.D. | Z/0427/13 | 2016 | 2 | |||||||||
7 | 4239 | ŻMUDA Adam | KL Gdynia | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
8 | 4232 | BULIKOWSKI Artur | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
9 | 3271 | KOSECKI Sebastian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
10-bój M | ||||||||||||||||||||
1 | 5405 | PRUSZAK Piotr | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
2 | 5283 | STRZELCZYK Michał | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
3 | 5169 | WĘGRZYŃSKI Jerzy | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
4 | 5118 | PISKULSKI Paweł | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
5 | 5059 | KOBUS Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
6 | 4900 | BOCIĄG Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | IV | |||||||||||||
7 | 4358 | BARSKI Krystian | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U20 | PM | IV | |||||||||||||
8 | 3977 | SŁOMIŃSKI Dominik | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.82321310043335 sekund |