Zielona Góra 27 - 28.12.2019 Halowe Sylwestrowe Zawody Lekkoatletyczne |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
e | 8.31 | NOWACKA Oliwia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/2826/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 8.39 | DZIADEK Karolina | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
e | 8.44 | WOŁCZAK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # | Z/0727/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
e | 8.49 | SZYMAŃSKA Oliwia | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz # | , Z/5561/18 | , 2024 | LDK! | |||||||||
e | 8.55 | KONURY Julia | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2005 | U16 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/5045/18 | 2024 | 5 | |||||||||
e | 8.56 | PAWŁOW Nina | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
e | 8.59 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||||
e | 8.68 | SENFTLEBEN Joanna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/5033/19 | 2021 | LDK! | |||||||||
e | 8.69 | CARUK Anna | MLKS Agros Żary | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
e | 8.71 | KULUS Daria | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | CZARNECKI Mateusz # | Z/2828/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 8.73 | CYMBALISTA Paulina | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2006 | U16 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/5044/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
e | 8.74 | SALAMON Blanka | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||||
e | 8.77 | MARCZUK Dagmara | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | ŁABUL Wioletta | 4 | LDK! | ROSU | |||||||||
e | 8.96 | SZAŁAS Martyna | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2006 | U16 | LB | -- | WALCZAK Piotr | Z/0818/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 8.96 | MARCZUK Roksana | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
e | 8.99 | ŁOZIŃSKA Karolina | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina | BEZ | LDK! | ||||||||||
e | 8.99 | MARCINIAK Maria | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta # | BEZ | LDK! | ||||||||||
e | 8.99 | JANKA Otylia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2006 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
e | 9.12 | RYBAK Agata | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2005 | U16 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
e | 9.13 | FICYGOWSKA Aleksandra | KL Lumel Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | LANDYSZKOWSKI Sławomir # | Z/13673/21 | 2023 | LDK! | |||||||||
e | 9.15 | OGNIK Iga | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
e | 9.18 | BEZULSKA Kinga | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U18 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
e | 9.19 | PAWELCZYK Wiktoria | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2003 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
e | 9.23 | NASKRENT Adrianna | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
e | 9.36 | BOROŃ Magdalena | ZLKL Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
e | 9.49 | PIRÓG Amelia | LKS Lubusz Słubice | 2008 | U14 | LB | -- | NOGA Grzegorz | Z/4607/21 | 2023 | LDK! | |||||||||
e | 9.63 | DUNAJSKA Marlena | LKS Lubusz Słubice | 2008 | U14 | LB | -- | NOGA Grzegorz | Z/1627/20 | 2023 | LDK! | |||||||||
e | 9.85 | WOJAKOWSKA Natalia | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
e | 9.88 | LOC Pola | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2009 | U12 | LB | -- | WALCZAK Piotr | Z/3286/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 10.33 | NOWAK Anna | ZLKL Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
e | 10.79 | PIRÓG Sara | LKS Lubusz Słubice | 2010 | U12 | LB | -- | NOGA Grzegorz | Z/8117/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 11.00 | KUPNY Zofia | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
1 | f | A | 8.42 | DZIADEK Karolina | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U18 | LB | -- | |||||||||||
2 | f | A | 8.45 | WOŁCZAK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # | Z/0727/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | f | A | 8.48 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
4 | f | A | 8.60 | PAWŁOW Nina | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | f | A | 8.78 | CARUK Anna | MLKS Agros Żary | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | A | 8.81 | MARCZUK Dagmara | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | ŁABUL Wioletta | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | f | B | 8.45 | NOWACKA Oliwia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/2826/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | B | 8.62 | KONURY Julia | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2005 | U16 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/5045/18 | 2024 | 5 | |||||||
3 | f | B | 8.80 | KULUS Daria | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | CZARNECKI Mateusz # | Z/2828/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | B | 8.83 | CYMBALISTA Paulina | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2006 | U16 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/5044/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | f | B | 8.86 | SENFTLEBEN Joanna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/5033/19 | 2021 | LDK! | |||||||
6 | f | B | 8.91 | ŁOZIŃSKA Karolina | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | f | C | 8.45 | SZYMAŃSKA Oliwia | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz # | , Z/5561/18 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | C | 9.22 | FICYGOWSKA Aleksandra | KL Lumel Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | LANDYSZKOWSKI Sławomir # | Z/13673/21 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | C | 9.36 | PIRÓG Amelia | LKS Lubusz Słubice | 2008 | U14 | LB | -- | NOGA Grzegorz | Z/4607/21 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | f | C | 9.54 | DUNAJSKA Marlena | LKS Lubusz Słubice | 2008 | U14 | LB | -- | NOGA Grzegorz | Z/1627/20 | 2023 | LDK! | |||||||
5 | f | C | 9.89 | LOC Pola | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2009 | U12 | LB | -- | WALCZAK Piotr | Z/3286/20 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | C | 12.14 | WOJAKOWSKA Natalia | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
e | 9.75 | ZAORSKA Natalia | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||||
e | 10.23 | CYMBALISTA Julia | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2006 | U16 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/3362/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
e | 10.53 | SALAMON Blanka | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||||
e | 10.80 | JANKA Otylia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2006 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
e | 10.99 | RYCIAK Arancia | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/3442/19 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
e | 11.03 | MARCINIAK Patrycja | MKS Piast Głogów | 2007 | U14 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/4179/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
e | 11.23 | WALKOWIAK Zuzanna | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
e | 11.92 | KWIATEK Amelia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2006 | U16 | LB | -- | WALCZAK Piotr | Z/1575/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 11.97 | SZAŁAS Agata | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2006 | U16 | LB | -- | KOWALSKI Zenon # | Z/0817/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 13.88 | DOBEK Katarzyna | ZLKL Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
1 | f | 10.20 | CYMBALISTA Julia | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2006 | U16 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/3362/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
2 | f | 10.65 | JANKA Otylia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2006 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||||
3 | f | 10.84 | SALAMON Blanka | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | f | 10.94 | MARCINIAK Patrycja | MKS Piast Głogów | 2007 | U14 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/4179/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
e | 9.07 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U18 | KP | -- | B.D. # | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||||
e | 9.99 | MARCZUK Dagmara | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | ŁABUL Wioletta | 4 | LDK! | ROSU | |||||||||
e | 10.49 | ADAMOWICZ Iga | MLKS Agros Żary | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
1 | f | 9.15 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U18 | KP | -- | B.D. # | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | f | 10.00 | MARCZUK Dagmara | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | ŁABUL Wioletta | 4 | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | f | 10.28 | ADAMOWICZ Iga | MLKS Agros Żary | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
e | 9.51 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||||
e | 9.65 | SURA Kornelia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # | , Z/0631/17 | , 2024 | LDK! | KNF | ||||||||
e | 9.76 | PAWŁOW Nina | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
e | 10.37 | KULUS Matylda | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
e | 10.81 | MARCINIAK Kamila | MKS Piast Głogów | 2002 | U20 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
1 | f | 9.55 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||||
2 | f | 9.73 | PAWŁOW Nina | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
3 | f | 9.85 | SURA Kornelia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # | , Z/0631/17 | , 2024 | LDK! | KNF | |||||||
4 | f | 10.19 | KULUS Matylda | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.55 | SURA Kornelia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | III | WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # | , Z/0631/17 | , 2024 | LDK! | KNF | ||||||||
2 | 1.55 | MARCINIAK Patrycja | MKS Piast Głogów | 2007 | U14 | DS | III | KARPOWICZ Tadeusz | Z/4179/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | 1.55 | KULUS Matylda | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U20 | WP | III | |||||||||||||
4 | 1.50 | KWIATKOWSKA Adrianna | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | IV | WISZ Dariusz | Z/0494/16 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
5 | 1.40 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||||
6 | 1.40 | RYCIAK Arancia | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | V | KARPOWICZ Tadeusz | Z/3442/19 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
7 | 1.35 | WALKOWIAK Zuzanna | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
8 | 1.35 | CYMBALISTA Julia | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2006 | U16 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/3362/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
8 | 1.35 | ZAORSKA Natalia | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||||
10 | 1.35 | NAGLIK Julia | ZLKL Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
11 | 1.30 | DOBEK Katarzyna | ZLKL Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
12 | 1.30 | BAŃKA Natalia | MKS Piast Głogów | 2007 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
12 | 1.30 | NASKRENT Adrianna | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
14 | 1.25 | ŁUKA Julia | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
14 | 1.25 | NOWACKA Oliwia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/2826/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
16 | 1.25 | SALAMON Blanka | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||||
16 | 1.25 | KWIATEK Amelia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2006 | U16 | LB | -- | WALCZAK Piotr | Z/1575/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
18 | 1.25 | DŁUGI Jagoda | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2007 | U14 | LB | -- | WALCZAK Piotr # | Z/0814/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
19 | 1.20 | MARCINIAK Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | CZARNECKI Mateusz # | Z/0159/20 | 2021 | LDK! | |||||||||
20 | 1.15 | LOC Pola | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2009 | U12 | LB | -- | WALCZAK Piotr | Z/3286/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.47 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U18 | KP | II | B.D. # | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | 5.15 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | III | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||||
3 | 5.07 | WYRWAS Julia | LKS Lubusz Słubice | 2003 | U18 | LB | IV | CZERNIK Edward | Z/2111/17 | 2023 | 5 | ZKN | ||||||||
4 | 4.80 | ZABŁOCKA Adrianna | LKS Lubusz Słubice | 2002 | U20 | LB | IV | CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. | , Z/0910/16 | , 2022 | LDK! | ZKN | ||||||||
5 | 4.80 | KULUS Daria | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | IV | CZARNECKI Mateusz # | Z/2828/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
6 | 4.77 | DZIADEK Karolina | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
7 | 4.76 | ADAMOWICZ Iga | MLKS Agros Żary | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
8 | 4.45 | MARCINIAK Maria | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta # | BEZ | LDK! | ||||||||||
9 | 4.40 | SZAŁAS Martyna | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2006 | U16 | LB | -- | WALCZAK Piotr | Z/0818/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
10 | 4.40 | MEJZA Zofia | MLKS Agros Żary # | 2005 | U16 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
11 | 4.30 | SZAŁAS Agata | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2006 | U16 | LB | -- | KOWALSKI Zenon # | Z/0817/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
12 | 4.28 | ŁOZIŃSKA Karolina | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina | BEZ | LDK! | ||||||||||
13 | 4.25 | SENFTLEBEN Joanna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/5033/19 | 2021 | LDK! | |||||||||
14 | 4.10 | OGNIK Iga | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
15 | 4.01 | RYBAK Agata | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2005 | U16 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
16 | 4.00 | WALKOWIAK Zuzanna | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
17 | 3.85 | MEJZA Zuzanna | MLKS Agros Żary # | 2005 | U16 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
18 | 3.80 | RYCIAK Arancia | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/3442/19 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
19 | 3.78 | MARCINIAK Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | CZARNECKI Mateusz # | Z/0159/20 | 2021 | LDK! | |||||||||
20 | 3.69 | BOROŃ Magdalena | ZLKL Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.62 | MARCINIAK Patrycja | MKS Piast Głogów | 2007 | U14 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/4179/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
2 | 4.54 | BAŃKA Natalia | MKS Piast Głogów | 2007 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
3 | 4.44 | JANKOWSKA Maja | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2007 | U14 | LB | -- | WESOŁEK Krzysztof # | Z/1486/22 | 2022 | V | LDK! | ||||||||
4 | 4.39 | SZYMAŃSKA Oliwia | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz # | , Z/5561/18 | , 2024 | LDK! | |||||||||
5 | 4.28 | SAMEK Alicja | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2007 | U14 | LB | -- | WESOŁEK Krzysztof | Z/1491/22 | 2022 | LDK! | |||||||||
6 | 4.24 | KOPACZ Natalia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | U14 | WP | -- | WEISS Elżbieta # | Z/5032/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
7 | 4.14 | FICYGOWSKA Aleksandra | KL Lumel Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | LANDYSZKOWSKI Sławomir # | Z/13673/21 | 2023 | LDK! | |||||||||
8 | 4.05 | DŁUGI Jagoda | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2007 | U14 | LB | -- | WALCZAK Piotr # | Z/0814/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
9 | 4.00 | PLEWA Kornelia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2008 | U14 | LB | -- | WESOŁEK Krzysztof | Z/1531/22 | 2022 | LDK! | |||||||||
10 | 3.98 | NAGLIK Julia | ZLKL Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
11 | 3.95 | WOJAKOWSKA Natalia | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
12 | 3.93 | ŁUKA Julia | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
13 | 3.82 | JAŚNIEWSKA Oliwia | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
14 | 3.78 | SZCZECIŃSKA Maja | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
15 | 3.68 | KRZEMIEŃ Emilia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2007 | U14 | LB | -- | WESOŁEK Krzysztof | Z/1488/22 | 2022 | LDK! | |||||||||
16 | 3.62 | KOSOWICZ Nikola | ZLKL Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
17 | 3.60 | NOWAK Anna | ZLKL Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
18 | 3.60 | ŁÓJ Kornelia | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
19 | 3.58 | SZPYNDA Nikola | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
20 | 3.50 | MIŚKOWIEC Aleksandra | ZLKL Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
21 | 3.42 | KUPNY Zofia | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
22 | 3.20 | SKORUPSKA Anna | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2007 | U14 | LB | -- | WESOŁEK Krzysztof | Z/0633/22 | 2022 | LDK! | |||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.11 | WYRWAS Julia | LKS Lubusz Słubice | 2003 | U18 | LB | III | CZERNIK Edward | Z/2111/17 | 2023 | 5 | ZKN | ||||||||
2 | 10.22 | ZABŁOCKA Adrianna | LKS Lubusz Słubice | 2002 | U20 | LB | IV | CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. | , Z/0910/16 | , 2022 | LDK! | ZKN | ||||||||
3 | 9.32 | BEZULSKA Kinga | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U18 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
e | 7.09 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U23 | DS | -- | ZKN | ||||||||||||
e | 7.18 | BROJANOWSKI Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | U20 | LB | -- | |||||||||||||
e | 7.20 | WYRWAS Krzysztof | LKS Lubusz Słubice | 2001 | U20 | LB | -- | CZERNIK Edward | Z/2872/16 | 2022 | ZKN | |||||||||
e | 7.23 | RATAJCZYK Jakub | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
e | 7.47 | SOŁTYSIAK Daniel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | -- | ROŻEJ Marek B.D. | Z/0234/19 | 2024 | ||||||||||
e | 7.49 | ŚWIERGOCKI Eryk | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U20 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/3744/16 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
e | 7.50 | DEJNEKO Kamil | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | -- | ROSU ZKN | ||||||||||||
e | 7.57 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U18 | KP | -- | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman # | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
e | 7.59 | SOŁTYSIAK Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | -- | ROŻEJ Marek | Z/0233/19 | 2024 | ||||||||||
e | 7.61 | PIÓRO Olaf | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. | Z/5773/15 | 2023 | ||||||||||
e | 7.67 | ISZTWAN Przemysław | MKS Piast Głogów # | 2006 | U16 | DS | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||||
e | 7.68 | MAC Szymon | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz | Z/3656/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||||
e | 7.71 | SZAKOŁA Jakub | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz WISZ Mateusz # | Z/5632/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 7.94 | BRYL Fabian | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2006 | U16 | LB | -- | WALCZAK Piotr # | Z/5418/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
e | 7.96 | TURBAŃSKI Mateusz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
e | 7.96 | HIRSCH Paweł | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
e | 8.05 | FILMANOWICZ Herbert | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
e | 8.06 | ZBORALSKI Mateusz | UKS Ares Nowa Sól | 2002 | U20 | LB | -- | |||||||||||||
e | 8.08 | FOŁTYN Damian | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
e | 8.28 | WIŚNIEWSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
e | 8.32 | REWAJ Dawid | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | WISZ Mateusz | Z/4688/17 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
e | 8.39 | KOSZKAŁO Nikodem | ZLKL Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
e | 8.75 | MARCZAK Piotr | AZS-AWF Gorzów | 2006 | U16 | LB | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
e | 8.79 | DZIOK Bartosz | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | WISZ Dariusz # | Z/1623/20 | 2023 | LDK! | |||||||||
e | 8.79 | WIŚNIEWSKI Łukasz | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
e | 9.13 | KARSKI Mateusz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2007 | U14 | LB | -- | WALCZAK Piotr | Z/0840/20 | 2023 | LDK! | |||||||||
e | 9.46 | SUWALD Bartłomiej | LKS Lubusz Słubice | 2008 | U14 | LB | -- | NOGA Grzegorz | Z/1629/20 | 2023 | LDK! | |||||||||
e | 10.37 | CZUPRYŃSKI Bartek | ZLKL Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
e | 10.57 | SUWALD Marcel | LKS Lubusz Słubice | 2011 | U12 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
1 | f | A | 7.08 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U23 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
2 | f | A | 7.31 | WYRWAS Krzysztof | LKS Lubusz Słubice | 2001 | U20 | LB | -- | CZERNIK Edward | Z/2872/16 | 2022 | ZKN | |||||||
3 | f | A | 7.34 | RATAJCZYK Jakub | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -- | LDK! | ||||||||||
4 | f | A | 7.43 | SOŁTYSIAK Daniel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | -- | ROŻEJ Marek B.D. | Z/0234/19 | 2024 | ||||||||
5 | f | A | 7.58 | SOŁTYSIAK Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | -- | ROŻEJ Marek | Z/0233/19 | 2024 | ||||||||
6 | f | A | 7.61 | PIÓRO Olaf | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. | Z/5773/15 | 2023 | ||||||||
1 | f | B | 7.56 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U18 | KP | -- | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman # | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | f | B | 7.85 | TURBAŃSKI Mateusz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | f | B | 7.99 | HIRSCH Paweł | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | f | B | 8.02 | FOŁTYN Damian | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | f | B | 8.20 | REWAJ Dawid | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | WISZ Mateusz | Z/4688/17 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
1 | f | C | 7.65 | ISZTWAN Przemysław | MKS Piast Głogów # | 2006 | U16 | DS | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||
2 | f | C | 7.68 | MAC Szymon | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz | Z/3656/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | C | 7.87 | SZAKOŁA Jakub | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz WISZ Mateusz # | Z/5632/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | C | 8.16 | BRYL Fabian | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2006 | U16 | LB | -- | WALCZAK Piotr # | Z/5418/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | f | C | 10.92 | FILMANOWICZ Herbert | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.46 | KACZMAREK Wojciech | KL Lumel Zielona Góra # | 2005 | U16 | LB | -- | FILIPOWSKI Krzysztof # | Z/4025/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | e | 1 | 9.83 | KOŁODZIEJ Adrian | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/4319/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | e | 1 | 9.90 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | e | 1 | 10.11 | ROKASZEWICZ Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz | Z/4330/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | e | 1 | 10.28 | POPRAWSKI Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz | Z/4331/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | e | 1 | 12.13 | SZYRNER Adam | MKS Piast Głogów | 2007 | U14 | DS | -- | BIELAWA Przemysław # | Z/4180/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | f | 9.46 | KACZMAREK Wojciech | KL Lumel Zielona Góra # | 2005 | U16 | LB | -- | FILIPOWSKI Krzysztof # | Z/4025/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | 9.71 | KOŁODZIEJ Adrian | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/4319/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
3 | f | 9.88 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
4 | f | 10.19 | POPRAWSKI Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz | Z/4331/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||||
5 | f | 10.99 | ROKASZEWICZ Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz | Z/4330/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||||
6 | f | 12.31 | SZYRNER Adam | MKS Piast Głogów | 2007 | U14 | DS | -- | BIELAWA Przemysław # | Z/4180/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.56 | GEREGA Bartosz | MKS Piast Głogów | 2004 | U18 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/0733/19 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | e | 1 | 8.68 | JANIAK Adam | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
3 | e | 1 | 8.96 | SZNAJDER Patryk | MKS Piast Głogów | 2003 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 1 | 8.99 | RADZIMSKI Filip | MLKS Agros Żary | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
5 | e | 1 | 9.00 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U18 | KP | -- | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman # | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
6 | e | 1 | 9.49 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U18 | WP | -- | |||||||||||
1 | f | 8.69 | GEREGA Bartosz | MKS Piast Głogów | 2004 | U18 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/0733/19 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | f | 8.72 | JANIAK Adam | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | -- | # | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
3 | f | 8.90 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U18 | KP | -- | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman # | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
4 | f | 8.91 | RADZIMSKI Filip | MLKS Agros Żary | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
5 | f | 9.25 | SZNAJDER Patryk | MKS Piast Głogów | 2003 | U18 | DS | -- | LDK! | |||||||||||
6 | f | 9.99 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 8.49 | RADZEWICZ Jędrzej | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. | Z/5771/15 | 2024 | ZKN | ||||||||
2 | e | 8.65 | ŚWIERGOCKI Eryk | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U20 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/3744/16 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
1 | f | 8.58 | RADZEWICZ Jędrzej | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. | Z/5771/15 | 2024 | ZKN | ||||||||
2 | f | 8.74 | ŚWIERGOCKI Eryk | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U20 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/3744/16 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 8.97 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U23 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. | Z/3102/15 | 2023 | |||||||||
1 | f | 9.11 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U23 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. | Z/3102/15 | 2023 | |||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.95 | KOWALSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U23 | LB | II | |||||||||||||
2 | 1.90 | KLIMIUK Jakub Tomasz | LKS Lubusz Słubice | 2002 | U20 | LB | III | CZERNIK Edward | Z/1216/17 | 2022 | ZKN | |||||||||
3 | 1.90 | OSTROWSKI Norbert | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | III | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/5776/15 | 2022 | 3 | |||||||||
4 | 1.85 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | III | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
5 | 1.65 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U23 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||||
5 | 1.65 | FOŁTYN Damian | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | V | LDK! | ROSU | |||||||||||
7 | 1.65 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U16 | WP | V | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
8 | 1.65 | KOŁODZIEJ Adrian | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | V | KARPOWICZ Tadeusz | Z/4319/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
8 | 1.65 | CHAMIOŁO Daniel | MKS Piast Głogów | 2003 | U18 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2835/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
10 | 1.60 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
11 | 1.55 | KOWALSKI Kacper | MKS Piast Głogów | 2004 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
12 | 1.50 | KOŚCIELNIAK Marek | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | HUDYMA Grzegorz # | Z/2928/20 | 2024 | ||||||||||
13 | 1.45 | ROKASZEWICZ Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz | Z/4330/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
14 | 1.40 | MUSZYŃSKI Maciej | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
15 | 1.40 | WODECKI Mikołaj | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | HUDYMA Grzegorz # | Z/1751/19 | 2024 | BEZ | |||||||||
16 | 1.40 | KOWALCZYK Grzegorz | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
17 | 1.35 | POPRAWSKI Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz | Z/4331/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
18 | 1.30 | SZYRNER Adam | MKS Piast Głogów | 2007 | U14 | DS | -- | BIELAWA Przemysław # | Z/4180/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
19 | NM | TOMYS Jakub | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/3120/19 | 2023 | LDK! | |||||||||
20 | NM | KOŁA Kamil | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.28 | CIEŚLAK Szymon | MKS Piast Głogów | 2003 | U18 | DS | IV | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2837/17 | 2024 | 5 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | 6.07 | ZBORALSKI Mateusz | UKS Ares Nowa Sól | 2002 | U20 | LB | IV | |||||||||||||
3 | 5.94 | BRUDŁO Wiktor | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
4 | 5.87 | SZUSTAK Jakub | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
5 | 5.62 | CHAMIOŁO Daniel | MKS Piast Głogów | 2003 | U18 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2835/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
6 | 5.55 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U23 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||||
7 | 5.42 | ŻARKOWSKI Paweł | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
8 | 5.40 | TURBAŃSKI Mateusz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
9 | 5.28 | HIRSCH Paweł | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
10 | 5.28 | KOWALSKI Kacper | MKS Piast Głogów | 2004 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
11 | 5.22 | POPRAWSKI Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz | Z/4331/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
12 | 5.20 | TOMYS Jakub | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/3120/19 | 2023 | LDK! | |||||||||
13 | 5.19 | GRYCZYŃSKI Szymon | UKS Ares Nowa Sól | 2005 | U16 | LB | -- | NOWAKOWSKA Aleksandra SZPIGUN Zenon WIERZBICKA Małgorzata # | , Z/2237/20 | , 2022 | LDK! | |||||||||
14 | 5.16 | GAWŁOWSKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
15 | 5.16 | SZAKOŁA Jakub | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz WISZ Mateusz # | Z/5632/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
16 | 5.10 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
17 | 5.10 | WIŚNIEWSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
18 | 5.10 | KOŁODZIEJ Adrian | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/4319/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
19 | 5.07 | KOŚCIELNIAK Marek | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | HUDYMA Grzegorz # | Z/2928/20 | 2024 | ||||||||||
20 | 5.04 | KOŁA Kamil | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
21 | 4.90 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
22 | 4.77 | WODECKI Mikołaj | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | HUDYMA Grzegorz # | Z/1751/19 | 2024 | BEZ | |||||||||
23 | 4.72 | REWAJ Dawid | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | WISZ Mateusz | Z/4688/17 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
24 | 4.72 | KOSZKAŁO Nikodem | ZLKL Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
25 | 4.70 | ROKASZEWICZ Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz | Z/4330/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
26 | 4.52 | WYRWAS Wojciech | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
27 | 4.47 | KIRAGA Jakub | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
28 | 4.46 | SINIAWA Krystian | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
29 | 4.30 | MUSZYŃSKI Maciej | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
30 | 4.13 | POŻEŻYŃSKI Mateusz | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
31 | 3.84 | WIŚNIEWSKI Łukasz | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
32 | 3.80 | KOWALCZYK Grzegorz | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.00 | WOŹNIAK Marcel | UKS Ares Nowa Sól # | 2007 | U14 | LB | -- | CEGIEŁKA Grzegorz WIERZBICKA Małgorzata # | LDK! | |||||||||||
2 | 4.44 | SZYRNER Adam | MKS Piast Głogów | 2007 | U14 | DS | -- | BIELAWA Przemysław # | Z/4180/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | 4.12 | KARSKI Mateusz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2007 | U14 | LB | -- | WALCZAK Piotr | Z/0840/20 | 2023 | LDK! | |||||||||
4 | 3.94 | CZUPRYŃSKI Bartek | ZLKL Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
5 | 3.29 | DZIOK Bartosz | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | WISZ Dariusz # | Z/1623/20 | 2023 | LDK! | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.66 | CIEŚLAK Szymon | MKS Piast Głogów | 2003 | U18 | DS | III | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2837/17 | 2024 | 5 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | 12.18 | CHAMIOŁO Daniel | MKS Piast Głogów | 2003 | U18 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2835/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | 11.24 | KOWALSKI Kacper | MKS Piast Głogów | 2004 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
4 | 9.02 | SINIAWA Krystian | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.814838886261 sekund |