Zielona Góra 17 - 18.01.2020 Halowe noworoczne zawody lekkoatletyczne |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
e | 8.15 | BALON Nicola | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U18 | LB | -- | LDK! | ZKN | |||||||||||
e | 8.18 | SZYMANKIEWICZ Wiktoria | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U20 | LB | -- | |||||||||||||
e | 8.44 | NOWACKA Oliwia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/2826/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 8.51 | PAWŁOW Nina | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
e | 8.67 | CHMIELEWSKA Anita | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U20 | LB | -- | |||||||||||||
e | 8.70 | MARCZUK Dagmara | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | ŁABUL Wioletta | 4 | LDK! | ROSU | |||||||||
e | 8.87 | SENFTLEBEN Joanna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/5033/19 | 2021 | LDK! | |||||||||
e | 9.06 | FICYGOWSKA Aleksandra | KL Lumel Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | LANDYSZKOWSKI Sławomir # | Z/13673/21 | 2023 | LDK! | |||||||||
e | 9.13 | WASILEWSKA Adrianna | MLKS Agros Żary | 2008 | U14 | LB | -- | WISZ Mateusz # | Z/5563/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
e | 9.19 | BOROŃ Magdalena | ZLKL Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
e | 9.22 | MARCINIAK Maria | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta # | BEZ | LDK! | ||||||||||
e | 9.29 | PIRÓG Amelia | LKS Lubusz Słubice | 2008 | U14 | LB | -- | NOGA Grzegorz | Z/4607/21 | 2023 | LDK! | |||||||||
e | 9.30 | KOKOT Maria | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
e | 9.40 | NASKRENT Adrianna | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
e | 9.45 | JAŚNIEWSKA Oliwia | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
e | 9.56 | URSZULAK Blanka | Akademia Biegowa Żary # | 2009 | U12 | LB | -- | URSZULAK Marcin # | Z/13558/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 9.58 | POŚLEDNIK Martyna | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
e | 9.59 | DUNAJSKA Marlena | LKS Lubusz Słubice | 2008 | U14 | LB | -- | NOGA Grzegorz | Z/1627/20 | 2023 | LDK! | |||||||||
e | 9.64 | NOWACKA Laura | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | KOŁACZ Dariusz # | BEZ | LDK! | ||||||||||
e | 9.67 | SUCHODOLSKA Amelia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
e | 9.69 | TOMCZYK Katarzyna | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
e | 9.70 | KONDRACKA Hanna | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
e | 9.76 | GUTOWSKA Amelia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
e | 9.85 | BYKOWSKA Hanna | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
e | 9.95 | POLIS Julia | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
e | 10.28 | SIKORA Malina | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
e | 10.42 | PIRÓG Sara | LKS Lubusz Słubice | 2010 | U12 | LB | -- | NOGA Grzegorz | Z/8117/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 10.44 | GRZEGORCZYK Klaudia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
1 | f | A | 8.55 | PAWŁOW Nina | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | f | A | 8.74 | MARCZUK Dagmara | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | ŁABUL Wioletta | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
3 | f | A | 9.35 | NASKRENT Adrianna | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||
4 | f | A | 9.46 | KOKOT Maria | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | f | A | 9.78 | NOWACKA Laura | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | KOŁACZ Dariusz # | BEZ | LDK! | ||||||||
6 | f | A | 11.03 | GRZEGORCZYK Klaudia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | LDK! | ||||||||||
1 | f | B | 9.11 | FICYGOWSKA Aleksandra | KL Lumel Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | LANDYSZKOWSKI Sławomir # | Z/13673/21 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | B | 9.28 | PIRÓG Amelia | LKS Lubusz Słubice | 2008 | U14 | LB | -- | NOGA Grzegorz | Z/4607/21 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | B | 9.39 | WASILEWSKA Adrianna | MLKS Agros Żary | 2008 | U14 | LB | -- | WISZ Mateusz # | Z/5563/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | f | B | 9.57 | DUNAJSKA Marlena | LKS Lubusz Słubice | 2008 | U14 | LB | -- | NOGA Grzegorz | Z/1627/20 | 2023 | LDK! | |||||||
5 | f | B | 9.71 | URSZULAK Blanka | Akademia Biegowa Żary # | 2009 | U12 | LB | -- | URSZULAK Marcin # | Z/13558/21 | 2024 | LDK! | |||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.37 | ZIOBER Zuzanna | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | e | 1 | 12.31 | KOKOT Maria | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 11.99 | KOKOT Maria | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.06 | MARCZUK Dagmara | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | ŁABUL Wioletta | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | e | 1 | 10.80 | ADAMOWICZ Iga | MLKS Agros Żary | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | f | 1 | 10.03 | MARCZUK Dagmara | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | ŁABUL Wioletta | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | 1 | 10.33 | ADAMOWICZ Iga | MLKS Agros Żary | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.68 | PAWŁOW Nina | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | e | 1 | 10.67 | MARCINIAK Kamila | MKS Piast Głogów | 2002 | U20 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | f | 1 | 9.55 | PAWŁOW Nina | MLKS Agros Żary | 2002 | U20 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.60 | ZABŁOCKA Adrianna | LKS Lubusz Słubice | 2002 | U20 | LB | III | CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. | , Z/0910/16 | , 2022 | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | 1.35 | CZUPRYŃSKA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2007 | U14 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/4181/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
3 | 1.35 | ŁUKA Julia | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
3 | 1.35 | SZULAK Izabela | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
5 | 1.30 | NASKRENT Adrianna | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
6 | 1.30 | ŁUKA Oliwia | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
7 | 1.20 | NAGLIK Julia | ZLKL Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.58 | WAWROWSKA Emilia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | II | KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. | , Z/0325/17 | , 2024 | LDK! | KNF | ||||||||
2 | 4.68 | MARCINIAK Maria | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | V | KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta # | BEZ | LDK! | ||||||||||
3 | 4.62 | ADAMOWICZ Iga | MLKS Agros Żary | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
4 | 4.56 | NOWACKA Oliwia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | V | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/2826/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
5 | 4.40 | SENFTLEBEN Joanna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/5033/19 | 2021 | LDK! | |||||||||
6 | 4.22 | SALAMOŃSKA Hanna | MLKS Sokół Lubin | 2006 | U16 | DS | -- | B.D. | ||||||||||||
7 | 4.07 | BOROŃ Magdalena | ZLKL Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.92 | CZUPRYŃSKA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2007 | U14 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/4181/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
2 | 4.48 | ŁUKA Oliwia | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
3 | 4.32 | WASILEWSKA Adrianna | MLKS Agros Żary | 2008 | U14 | LB | -- | WISZ Mateusz # | Z/5563/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | 4.30 | URSZULAK Blanka | Akademia Biegowa Żary # | 2009 | U12 | LB | -- | URSZULAK Marcin # | Z/13558/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
5 | 4.25 | JAŚNIEWSKA Oliwia | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
6 | 4.12 | ŁUKA Julia | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
7 | 4.11 | NOWACKA Laura | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | KOŁACZ Dariusz # | BEZ | LDK! | ||||||||||
8 | 4.08 | SUCHODOLSKA Natalia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
9 | 4.05 | GUTOWSKA Amelia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
10 | 3.98 | FICYGOWSKA Aleksandra | KL Lumel Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | LANDYSZKOWSKI Sławomir # | Z/13673/21 | 2023 | LDK! | |||||||||
11 | 3.97 | KOKOT Maria | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
12 | 3.93 | KONDRACKA Hanna | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
13 | 3.93 | BYKOWSKA Hanna | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
14 | 3.92 | KUPNY Zofia | ZLKL Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
15 | 3.75 | PRZYCHODECKA Zuzanna | MKS Piast Głogów | 2009 | U12 | DS | -- | |||||||||||||
16 | 3.58 | GRZEGORCZYK Klaudia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
17 | 3.50 | SIKORA Malina | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.00 | WYRWAS Julia | LKS Lubusz Słubice | 2003 | U18 | LB | I | CZERNIK Edward | Z/2111/17 | 2023 | 5 | ZKN | ||||||||
2 | 11.22 | MARKOWSKA Wiktoria | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | U20 | LB | III | WOŹNIAK Daniel | 3 | LDK! | ZKN | |||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
e | 7.12 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U20 | ZP | -- | B.D. # | ZKN SKN | |||||||||||
e | 7.28 | WYRWAS Krzysztof | LKS Lubusz Słubice | 2001 | U20 | LB | -- | CZERNIK Edward | Z/2872/16 | 2022 | ZKN | |||||||||
e | 7.44 | SAFIAN Miłosz | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U20 | LB | -- | |||||||||||||
e | 7.45 | RADZEWICZ Jędrzej | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. | Z/5771/15 | 2023 | ZKN | |||||||||
e | 7.48 | OŚKO Krzysztof | UKS Achilles Leszno | 1998 | U23 | WP | -- | |||||||||||||
e | 7.66 | MAC Szymon | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz | Z/3656/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||||
e | 7.70 | PILICHOWSKI Bartosz | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U18 | LB | -- | GRZEŚKOWIAK Jacek | Z/4095/18 | 2022 | 4 | |||||||||
e | 7.72 | SZAKOŁA Jakub | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz WISZ Mateusz # | Z/5632/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 7.81 | PANKOWSKI Kamil | LKS Lubusz Słubice | 2002 | U20 | LB | -- | B.D. | ||||||||||||
e | 7.92 | SINGH Kewin | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | WISZ Dariusz # | Z/0787/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
e | 7.93 | FILMANOWICZ Herbert | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
e | 8.04 | PUCZKO Michał | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U23 | LB | -- | |||||||||||||
e | 8.06 | DEĆ Fabian | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz # | Z/5625/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
e | 8.09 | WIŚNIEWSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
e | 8.12 | ALBINOWSKI Aleksander | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
e | 8.19 | FILA Wojciech | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U18 | LB | -- | GRZEŚKOWIAK Jacek # | Z/4816/19 | 2023 | ||||||||||
e | 8.20 | FOŁTYN Damian | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
e | 8.23 | RUDNIK Błażej | KL Lumel Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | FILIPOWSKI Krzysztof # | Z/2897/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
e | 8.35 | KOSZKAŁO Nikodem | ZLKL Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
e | 8.38 | KOŁA Kamil | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
e | 8.50 | NOWAKOWSKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U18 | LB | -- | KONSUR Paweł | LDK! | ROSU | ||||||||||
e | 8.54 | DZIOK Bartosz | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | WISZ Dariusz # | Z/1623/20 | 2023 | LDK! | |||||||||
e | 8.61 | WIŚNIEWSKI Łukasz | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
e | 9.08 | ANDRYSZKOWSKI Bartosz | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
e | 9.39 | ZAGUŁA Jakub | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
e | 9.42 | KLUJ Aleksander | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
e | 9.60 | OCHOCKI Antoni | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
e | 9.99 | SZEWEŁA Aleksander | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
e | 10.13 | RUSNAK Igor | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
e | 10.40 | SZYMAŃSKI Wiktor | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | HUDYMA Grzegorz | Z/2400/21 | 2022 | LDK! | |||||||||
1 | f | A | 7.12 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U20 | ZP | -- | B.D. # | ZKN SKN | |||||||||
2 | f | A | 7.64 | OŚKO Krzysztof | UKS Achilles Leszno | 1998 | U23 | WP | -- | |||||||||||
3 | f | A | 7.81 | PANKOWSKI Kamil | LKS Lubusz Słubice | 2002 | U20 | LB | -- | B.D. | ||||||||||
4 | f | A | 8.01 | PUCZKO Michał | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U23 | LB | -- | |||||||||||
5 | f | A | 8.30 | FILA Wojciech | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U18 | LB | -- | GRZEŚKOWIAK Jacek # | Z/4816/19 | 2023 | ||||||||
6 | f | A | 8.33 | NOWAKOWSKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U18 | LB | -- | KONSUR Paweł | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | f | B | 7.73 | SZAKOŁA Jakub | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz WISZ Mateusz # | Z/5632/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | B | 8.13 | DEĆ Fabian | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz # | Z/5625/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | B | 8.31 | RUDNIK Błażej | KL Lumel Zielona Góra # | 2007 | U14 | LB | -- | FILIPOWSKI Krzysztof # | Z/2897/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | B | 8.63 | DZIOK Bartosz | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | WISZ Dariusz # | Z/1623/20 | 2023 | LDK! | |||||||
5 | f | B | 9.52 | ZAGUŁA Jakub | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||
6 | f | B | 9.68 | KLUJ Aleksander | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | f | C | 7.59 | MAC Szymon | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz | Z/3656/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | C | 7.67 | PILICHOWSKI Bartosz | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U18 | LB | -- | GRZEŚKOWIAK Jacek | Z/4095/18 | 2022 | 4 | |||||||
3 | f | C | 7.87 | SINGH Kewin | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | WISZ Dariusz # | Z/0787/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
4 | f | C | 8.18 | WIŚNIEWSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | |||||||||||
5 | f | C | 8.42 | FOŁTYN Damian | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
6 | f | C | 8.45 | KOSZKAŁO Nikodem | ZLKL Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.22 | KACZMAREK Wojciech | KL Lumel Zielona Góra # | 2005 | U16 | LB | -- | FILIPOWSKI Krzysztof # | Z/4025/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | e | 1 | 10.09 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | f | 1 | 9.48 | KACZMAREK Wojciech | KL Lumel Zielona Góra # | 2005 | U16 | LB | -- | FILIPOWSKI Krzysztof # | Z/4025/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 1 | 10.03 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.54 | GEREGA Bartosz | MKS Piast Głogów | 2004 | U18 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/0733/19 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | e | 1 | 9.28 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 9.70 | SZNAJDER Patryk | MKS Piast Głogów | 2003 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | f | 1 | 9.13 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U18 | WP | -- | |||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.07 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U20 | ZP | -- | B.D. # | ZKN SKN | |||||||||
2 | e | 1 | 8.29 | RADZEWICZ Jędrzej | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. | Z/5771/15 | 2023 | ZKN | |||||||
1 | f | 1 | 8.07 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U20 | ZP | -- | B.D. # | ZKN SKN | |||||||||
2 | f | 1 | 8.22 | RADZEWICZ Jędrzej | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U20 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. | Z/5771/15 | 2023 | ZKN | |||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.03 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U23 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||
1 | f | 1 | 9.00 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U23 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.00 | KOWALSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U23 | LB | II | |||||||||||||
2 | 1.90 | KLIMIUK Jakub Tomasz | LKS Lubusz Słubice | 2002 | U20 | LB | III | CZERNIK Edward | Z/1216/17 | 2022 | ZKN | |||||||||
3 | 1.80 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | IV | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
4 | 1.75 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | IV | ŁOŚ Dariusz | Z/0636/18 | 2024 | ||||||||||
5 | 1.70 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U23 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||||
5 | 1.70 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U16 | WP | V | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
7 | 1.70 | FILA Wojciech | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U18 | LB | -- | GRZEŚKOWIAK Jacek # | Z/4816/19 | 2023 | ||||||||||
8 | 1.65 | KOŚCIELNIAK Marek | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | V | HUDYMA Grzegorz # | Z/2928/20 | 2024 | ||||||||||
9 | 1.55 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
10 | 1.55 | FOŁTYN Damian | MLKS Agros Żary | 2005 | U16 | LB | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
11 | 1.45 | KOWALCZYK Grzegorz | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
12 | 1.30 | TETERA Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.10 | WYRWAS Krzysztof | LKS Lubusz Słubice | 2001 | U20 | LB | II | CZERNIK Edward | Z/2872/16 | 2022 | ZKN | |||||||||
2 | 6.06 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U23 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||||
3 | 5.90 | JUNG Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | IV | KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz | , Z/4684/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
4 | 5.85 | SINGH Kewin | MLKS Agros Żary | 2004 | U18 | LB | -- | WISZ Dariusz # | Z/0787/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
5 | 5.67 | TOMYS Jakub | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U16 | WP | V | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/3120/19 | 2023 | LDK! | |||||||||
6 | 5.60 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
7 | 5.46 | SZUSTAK Jakub | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
8 | 5.32 | MARTYNYSHYN Valentyn | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
9 | 5.19 | GRYCZYŃSKI Szymon | UKS Ares Nowa Sól | 2005 | U16 | LB | -- | NOWAKOWSKA Aleksandra SZPIGUN Zenon WIERZBICKA Małgorzata # | , Z/2237/20 | , 2022 | LDK! | |||||||||
10 | 5.14 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz | Z/0636/18 | 2024 | ||||||||||
11 | 5.11 | SZAKOŁA Jakub | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz WISZ Mateusz # | Z/5632/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
12 | 5.11 | WIŚNIEWSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
13 | 5.10 | KOŚCIELNIAK Marek | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | HUDYMA Grzegorz # | Z/2928/20 | 2024 | ||||||||||
14 | 5.09 | KOŁA Kamil | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
15 | 5.01 | GAWŁOWSKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
16 | 4.87 | WYRWAS Wojciech | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
17 | 4.83 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
18 | 4.82 | POŻEŻYŃSKI Mateusz | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
19 | 4.67 | DEĆ Fabian | MLKS Agros Żary | 2006 | U16 | LB | -- | WISZ Dariusz # | Z/5625/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
20 | 4.64 | WIŚNIEWSKI Łukasz | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
21 | 4.37 | KOSZKAŁO Nikodem | ZLKL Zielona Góra | 2006 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
22 | 3.94 | KOWALCZYK Grzegorz | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.97 | DZIOK Bartosz | MLKS Agros Żary | 2007 | U14 | LB | -- | WISZ Dariusz # | Z/1623/20 | 2023 | LDK! | |||||||||
2 | 4.95 | WOŹNIAK Marcel | UKS Ares Nowa Sól # | 2007 | U14 | LB | -- | CEGIEŁKA Grzegorz WIERZBICKA Małgorzata # | LDK! | |||||||||||
3 | 4.28 | ZAGUŁA Jakub | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
4 | 4.24 | SAWICKI Oskar | MKS Piast Głogów | 2009 | U12 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2779/21 | 2023 | LDK! | |||||||||
5 | 4.08 | KLUJ Aleksander | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
6 | 4.04 | CZUPRYŃSKI Bartek | ZLKL Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||||
7 | 4.01 | SZEWEŁA Aleksander | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
8 | 3.86 | ANDRYSZKOWSKI Bartosz | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
9 | 3.83 | RUSNAK Igor | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | LDK! | ||||||||||||
10 | 3.65 | SZYMAŃSKI Wiktor | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U14 | LB | -- | HUDYMA Grzegorz | Z/2400/21 | 2022 | LDK! | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 12.12 | CHAMIOŁO Daniel | MKS Piast Głogów | 2003 | U18 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2835/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||||
2 | 10.02 | TETERA Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
3 | 8.88 | KOWALCZYK Grzegorz | MKS Piast Głogów | 2006 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
4 | 8.52 | SAWICKI Oskar | MKS Piast Głogów | 2009 | U12 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2779/21 | 2023 | LDK! | |||||||||
5 | 7.35 | ZAGUŁA Jakub | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.1998178958893 sekund |