Ostrava (CZE) 14 - 17.07.2011 Mistrzostwa Europy U23 |
||||||||||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
5 | 10 | w | 1 | 2:23.07 | MIKOŁAJCZYK Izabela | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U23 | MZ | III | ZAMECZNIK Jacek # | Z/4081/11 | 2021 | M | 782 | |||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
4 | f | 4:22.06 | BRONIATOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1990 | U23 | MA | I | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0090/11 | 2021 | M | ||||||||
5 | f | 4:22.37 | CIEŚLAK Danuta | KKS Victoria Stalowa Wola | 1989 | U23 | PK | I | # | |||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
2 | 5 | e | 2 | 44.68 |
ZARĘBSKA Ewa KOŁDEJ Małgorzata OPOŃ Martyna KIEŁBASIŃSKA Anna |
POLSKA | 1990 1990 1991 1990 |
U23 | POL | -- |
SKRZYSZOWSKI Jarosław |
Z/2684/11 |
2024 |
MM |
||||||
6 | f | 44.67 |
ZARĘBSKA Ewa KOŁDEJ Małgorzata OPOŃ Martyna KIEŁBASIŃSKA Anna |
POLSKA | 1990 1990 1991 1990 |
U23 | POL | -- |
SKRZYSZOWSKI Jarosław |
Z/2684/11 |
2024 |
MM |
||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
4 | f | 3:36.42 |
SADŁOWSKA Kinga BAUMGART-WITAN Iga KOŚCIELNIAK Marzena LINKIEWICZ Joanna |
POLSKA | 1990 1989 1989 1990 |
U23 | POL | -- |
BAUMGART Iwona ROŻEJ Marek |
Z/3124/11 Z/3750/11 |
2024 2024 |
MM MM |
||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
4 | f | 6.62 | JAGACIAK MICHALSKA Anna | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U23 | WP | +1.8 | MM | |||||||||||
3 | 4 | w | B | 6.05 | MIKOŁAJCZYK Izabela | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U23 | MZ | +1.6 | I | ZAMECZNIK Jacek # | Z/4081/11 | 2021 | M | 865 | ||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
13 | w | 38.45 | MIKOŁAJCZYK Izabela | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U23 | MZ | III | ZAMECZNIK Jacek # | Z/4081/11 | 2021 | M | 638 | |||||||
7-bój K | ||||||||||||||||||||
10 | f | 5729 | MIKOŁAJCZYK Izabela | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U23 | MZ | M | ZAMECZNIK Jacek # | Z/4081/11 | 2021 | M | ||||||||
Chód 10 km K | ||||||||||||||||||||
7 | + | 49:55 r | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | U23 | SL | I | B.D. # | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | ||||||||
13 | + | 51:14 r | JASIŃSKA Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U23 | SL | I | # | |||||||||||
Chód 20 km K | ||||||||||||||||||||
7 | f | 1:39:36 r | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | U23 | SL | M | B.D. # | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | ||||||||
10 | f | 1:44:18 r | JASIŃSKA Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U23 | SL | I | # | |||||||||||
f | DQ | LITWINIUK Agata | AZS UMCS Lublin | 1991 | U23 | LU | -- | |||||||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
7 | f | 8:45.33 | ZALEWSKI Krystian | UKS Barnim Goleniów | 1989 | U23 | ZP | I | KOSTRZEBA Jacek | Z/1331/11 | 2024 | MM | ||||||||
10 | f | 8:52.38 | OŚLIZŁO Łukasz | AZS-AWF Katowice | 1989 | U23 | SL | I | ||||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
3 | 6 | e | 1 | 39.96 |
BIEGAJŁO Mateusz ZACZEK Artur BAGIŃSKI Cezary ZIMNIEWICZ Grzegorz |
POLSKA | 1991 1989 1989 1991 |
U23 | POL | -- |
GÓRSKI Dariusz |
Z/3398/11 |
2022 |
M |
||||||
4 | f | 39.40 |
BIEGAJŁO Mateusz ZACZEK Artur BAGIŃSKI Cezary ZIMNIEWICZ Grzegorz |
POLSKA | 1991 1989 1989 1991 |
U23 | POL | -- |
GÓRSKI Dariusz |
Z/3398/11 |
2022 |
M |
||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 3:03.62 |
PIETRZAK Michał KRZEWINA Jakub KRAWCZUK Łukasz FÓRMAŃSKI Mateusz |
POLSKA | 1989 1989 1989 1991 |
U23 | POL | -- |
B.D. |
1 |
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
4 | f | 2.21 | KIECANA Szymon | KS Agros Zamość | 1989 | U23 | LU | I | ||||||||||||
6 | f | 2.21 | RUTKOWSKI Jarosław | WLKS Nowe Iganie # | 1991 | U23 | MZ | I | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
10 | f | 16.21 | HOFFMANN Karol | AZS UMCS Lublin # | 1989 | U23 | LU | +1.4 | M | # | ||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 78.54 | FAJDEK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U23 | WP | MM | ZIÓŁKOWSKI Szymon # | Z/3286/11 | 2024 | |||||||||
5 | f | 72.20 | NOWICKI Wojciech | KS Podlasie Białystok | 1989 | U23 | PD | M | FIODOROW Joanna # | Z/3138/11 | 2024 | MM | ||||||||
11 | f | 70.44 | RAUHUT Norbert | KS Agros Zamość # | 1990 | U23 | LU | M | ROSA Mikołaj # | Z/2075/11 | 2021 | |||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
5 | + | 43:00 r | TOMALA Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U23 | OP | I | TOMALA Grzegorz # | Z/2971/11 | 2024 | MM | ||||||||
9 | + | 43:32 r | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów | 1989 | U23 | PK | I | ||||||||||||
10 | + | 43:40 r | HALMAN Wojciech | KL Lechia Gdańsk | 1990 | U23 | PM | I | STASIEWICZ Mirosław | Z/1229/11 | 2012 | BEZ | ||||||||
Chód 20 km M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1:24:21 r | TOMALA Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U23 | OP | MM | TOMALA Grzegorz # | Z/2971/11 | 2024 | MM | ||||||||
9 | f | 1:29:46 r | HALMAN Wojciech | KL Lechia Gdańsk | 1990 | U23 | PM | I | STASIEWICZ Mirosław | Z/1229/11 | 2012 | BEZ | ||||||||
f | DQ | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów | 1989 | U23 | PK | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.43940591812134 sekund |