Grudziądz 11 - 12.01.2003 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 8.12 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
2 | 8.10 | FRANKIEWICZ Marta | BKS Bydgoszcz | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
2 | 8.33 | KOPYCKA Monika | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U16 | PD | -- | # | ||||||||||||
2 | 8.38 | ZAPALSKA Klaudia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
3 | 8.48 | WOJENKO Agata | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
3 | 9.16 | KUJAWSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U14 | KP | -- | |||||||||||||
4 | 8.53 | DZIEL Monika | MKS Zryw Toruń # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
5 | 8.67 | JAŻDŻEWSKA Izabela | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.84 | TUTAK Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | -- | |||||||||||||
1 | 45.44 | SKWERES Anna | MLKS Baszta Bytów # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 45.74 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
2 | 43.52 | CYTA Iwona | LKS Brodnica | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
2 | 45.94 | DUDEK Malwina | KS Wda Świecie # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
3 | 43.93 | NIEWIADOMSKA Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 44.50 | SZARZYŃSKA Katarzyna | MLKS Baszta Bytów # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 48.26 | JAŻDŻEWSKA Izabela | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | V | |||||||||||||
5 | 45.05 | JARZĘBSKA Paulina | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
5 | 50.34 | WŁODARCZYK Magdalena | MUKL Brodnica # | 1990 | U14 | KP | -- | |||||||||||||
6 | 45.34 | POZNAŃSKA Dominika | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:44.85 | SAS Joanna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
1 | 1:47.61 | ZDROJEWSKA Magdalena | RKS Rumia | 1988 | U16 | PM | V | |||||||||||||
2 | 1:49.13 | MARKIEWICZ Katarzyna | PKS Gwardia Szczytno # | 1989 | U16 | WN | V | |||||||||||||
3 | 1:47.64 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 1:47.87 | REJENT Natalia | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 1:49.79 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U16 | KP | V | |||||||||||||
5 | 1:54.68 | NOWAK Dorota | niest. Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -- | B.D. | ||||||||||||
6 | 1:55.50 | METEL Justyna | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:04.94 | NAJDA Anna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U20 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | ||||||||||||
1 | 3:05.72 | DRYPS Emilia | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
1 | 3:14.44 | TUSZYŃSKA Marlena | MLKS Ostróda # | 1988 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
2 | 3:09.67 | HINC Katarzyna | Olimpia Dobre Miasto | 1987 | U18 | WN | -- | DZIĄBA Bogusław | ||||||||||||
2 | 3:15.46 | BABICZ Paulina | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
3 | 3:11.71 | MAJEWSKA Anna | MLKS Ostróda | 1987 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 3:17.88 | POLIŃSKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
4 | 3:11.76 | ŻUREK Monika | KS Wda Świecie # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
4 | 3:19.64 | NOWAK Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 3:23.11 | KOZŁOWSKA Karolina | MLKS Ostróda # | 1990 | U14 | WN | V | # | ||||||||||||
5 | 3:15.05 | SMOLIŃSKA Daria | MLKS Ostróda | 1987 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
5 | 3:24.09 | LĄKIERT Marta | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U16 | KP | V | |||||||||||||
5 | 3:29.58 | RUMIŃSKA Kamila | ULKS Talex Borzytuchom # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
6 | 3:28.34 | LĄKIERT Dorota | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U16 | KP | V | |||||||||||||
7 | 3:28.36 | GROSS Katarzyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U16 | KP | V | |||||||||||||
8 | 3:40.04 | KOZŁOWSKA Kinga | MLKS Ostróda # | 1989 | U16 | WN | -- | B.D. | ||||||||||||
8 | 3:40.67 | DĘBIŃSKA Karolina | MUKL Brodnica # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
9 | 3:40.67 | DĘBIŃSKA Karolina | MUKL Brodnica # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
9 | 3:44.23 | SADOWSKA Magdalena | LKS Brodnica | 1990 | U14 | KP | -- | |||||||||||||
60 m pł K Mł K | ||||||||||||||||||||
3 | 10.72 | WOLSKA Hanna | MLKS Baszta Bytów # | 1988 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.58 | ROCZNIAK Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.57 | CHLEBOWSKA Natalia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | -- | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.65 | DEJEWSKA Tatiana | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | II | |||||||||||||
2 | 1.60 | JANKOWSKA Karolina | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U20 | KP | III | |||||||||||||
3 | 1.60 | ŚNIADAŁA Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | III | |||||||||||||
4 | 1.55 | LIS Aleksandra | MLKS Agros Żary # | 1988 | U16 | LB | III | |||||||||||||
5 | 1.55 | STUDZIŃSKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | III | |||||||||||||
6 | 1.55 | KAPŁANEK Agata | KS Wda Świecie # | 1986 | U18 | KP | III | |||||||||||||
7 | 1.50 | DASIEWICZ Natalia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
8 | 1.50 | JANKOWSKA Marta | KS Wda Świecie # | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.29 | CHLEBOWSKA Natalia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | III | |||||||||||||
2 | 5.15 | MŁODZIANKIEWICZ Kamila | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U20 | KP | III | |||||||||||||
3 | 4.92 | LANGOWSKA Martyna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
4 | 4.80 | ZAPALSKA Klaudia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
9 | 4.57 | KRAJEWSKA Liwia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | V | |||||||||||||
17 | KWIATKOWSKA Anna | KKL Rodło Kwidzyn # | 1987 | U18 | PM | |||||||||||||||
20 | 4.28 | KWIATKOWSKA Natalia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1990 | U14 | KP | -- | |||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.01 | LEWANDOWSKA Ewelina | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
2 | 10.80 | MŁODZIANKIEWICZ Kamila | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U20 | KP | III | |||||||||||||
3 | 10.54 | GROSS Magdalena | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1985 | U20 | KP | IV | |||||||||||||
4 | 10.07 | SZTUBECKA Paulina | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.05 | TALKOWSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1984 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
1 | 7.11 | GLIŃSKI Marcin | MKL Toruń # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
1 | 7.78 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 7.47 | LISTKIEWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
2 | 7.49 | BOCIĄG Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 7.55 | PODBIELSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
2 | 7.92 | KOROTKIEWICZ Adrian | MKS Truso Elbląg # | 1989 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 7.51 | STACHOWIAK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 7.67 | ZIÓŁKOWSKI Marek | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
3 | 8.00 | BUGAJSKI Piotr | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
4 | 7.17 | DRAPAŁA Radosław | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
4 | 7.77 | KLEJNA Łukasz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
5 | 8.01 | LIPIŃSKI Łukasz | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
6 | 8.30 | SMACKI Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
7 | 7.39 | GÓRAS Radosław | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 37.10 | TALKOWSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1984 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
1 | 38.97 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
2 | 38.02 | REJMAK Mieszko | MKS Truso Elbląg # | 1984 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
2 | 40.87 | STACHOWIAK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | V | |||||||||||||
3 | 39.37 | BOCIĄG Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 40.69 | LISTKIEWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
4 | 43.95 | LIPIŃSKI Łukasz | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
5 | 44.01 | OPALEWSKI Dawid | MKS Zryw Toruń # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:27.29 | DZMIT Łukasz | LUKS Orneta # | 1986 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
1 | 1:28.09 | ANGIELCZYK Daniel | KS AZS AWF Poznań # | 1984 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
2 | 1:28.73 | KOWALSKI Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
4 | 1:31.86 | JANICKI Mateusz | LUKS Orneta # | 1986 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 1:32.55 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U18 | WN | -- | KOZŁOWSKI Zbigniew # | Z/2130/11 | 2020 | M | |||||||||
4 | 1:44.09 | FORMAN Arkadiusz | MKS Zryw Toruń # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
5 | 1:33.85 | UFNALEWSKI Kacper | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
6 | 1:47.67 | KRUPA Mateusz | LKS Zantyr Sztum # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
8 | 1:48.97 | WIELICZKO Adrian | LKS Zantyr Sztum # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:38.70 | MARACH Gracjan | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
1 | 3:43.74 | FRYDRYCH Kamil | PKS Gwardia Szczytno # | 1985 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
2 | 2:38.95 | BRESZKA Michał | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1984 | U20 | PM | -- | POBŁOCKI Piotr # | Z/0673/11 | 2021 | 1 | |||||||||
3 | 2:39.62 | PRABUCKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
5 | 2:48.34 | PIERWONICKI Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 5:44.11 | WALCZAK Krzysztof | LKS Zorza Gdynia # | 1984 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 6:04.99 | KUROPATWA Łukasz | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
2 | 5:50.61 | ZBLEWSKI Tadeusz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1984 | U20 | PM | -- | B.D. # | Z/0523/12 | 2022 | ||||||||||
2 | 6:08.37 | PIECHOWSKI Michał | MKS Truso Elbląg # | 1985 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 5:55.34 | KAZIMIERSKI Łukasz | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
5 | 5:59.82 | SULKOWSKI Krystian | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
6 | 6:08.59 | SADOWSKI Robert | LKS Żelazny Opoczno Running Team # | 1985 | U20 | LD | -- | B.D. # | Z/0551/12 | 2023 | ||||||||||
6 | 6:37.76 | ORDOŃSKI Wojciech | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U16 | KP | V | |||||||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 9.07 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | |||||||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | 9.07 | JÓŹWIAK Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
2 | 9.17 | BUJAK Ireneusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.95 | MALIJEWSKI Maciej | MKS Truso Elbląg # | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||||
2 | 1.90 | ZIELIŃSKI Dawid | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
3 | 1.80 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | IV | |||||||||||||
4 | 1.80 | WITEK Radosław | KS Wda Świecie # | 1988 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
5 | ŚLEBODA Piotr | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | # | ||||||||||||||
5 | 1.75 | ŚLEBODA Piotr | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
2 | 6.64 | TĘCZA Damian | KS Sprintwarsaw # | 1985 | U20 | MZ | III | MALANOWSKI Łukasz # | Z/0612/22 | 2024 | ||||||||||
3 | 6.63 | ZIELIŃSKI Adam | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U20 | KP | III | |||||||||||||
4 | 6.39 | ROSIAK Michał | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U18 | KP | III | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/3681/11 | 1 | ||||||||||
5 | 6.38 | CHLEBOWSKI Paweł | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U18 | LU | III | |||||||||||||
6 | 6.15 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
7 | 6.08 | BRZOZOWSKI Piotr | BKS Bydgoszcz | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
14 | 5.66 | APANOWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U16 | KP | V | |||||||||||||
20 | 5.26 | WOJTAKOWSKI Dawid | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.93 | LEWANDOWSKI Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | III | # | ||||||||||||
2 | 13.55 | BELOWSKI Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
3 | 13.34 | ŁOJKO Piotr | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
4 | 12.96 | KLESZCZYŃSKI Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1985 | U20 | KP | IV | |||||||||||||
5 | 12.78 | STAWICKI Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
6 | 12.77 | LEŚNIAK Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
7 | 12.60 | WEŁNICKI Radosław | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
8 | 12.30 | APANOWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U16 | KP | V | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.88967108726501 sekund |