Kraków 28.05.2016 11. Otwarte Mistrzostwa Kraków U16 / 2. Otwarte Mistrzostwa Krakowa Dzieci Młodszych i Starszych |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 9.25 | OSUCH Joanna | Kraków Athletics Team # | 2005 | U12 | MA | +0.7 | -- | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/3688/17 | , 2021 | LDK! | |||||
2 | 4 | s | 1 | 9.36 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # | 2006 | U12 | SL | +0.7 | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 6 | s | 1 | 9.71 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2007 | U12 | DS | +0.7 | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0737/18 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 13 | s | 1 | 9.97 | BULEK Julia | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | +0.7 | -- | FRANKIEWICZ Wioletta | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 15 | s | 1 | 10.06 | JEWUŁA Dominika | WKS Wawel Kraków | 2006 | U12 | MA | +0.7 | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy # | Z/3172/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
6 | 31 | s | 1 | 11.10 | NOWAK Roksana | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | +0.7 | -- | |||||||||
7 | 32 | s | 1 | 11.21 | BASKA Julia | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | +0.7 | -- | |||||||||
1 | 7 | s | 2 | 9.75 | ROMPAŁA Marcelina | UKS Maraton Sękowa | 2005 | U12 | MA | +0.9 | -- | |||||||||
2 | 9 | s | 2 | 9.76 | KOŁODZIEJ Gabriela | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2005 | U12 | SK | +0.9 | -- | MIREK Andrzej # | Z/0465/19 | 2021 | 4 | |||||
3 | 16 | s | 2 | 10.08 | GÓRSKA Julia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2006 | U12 | MA | +0.9 | -- | |||||||||
4 | 18 | s | 2 | 10.12 | OCIEPKA Lena | SKS Kusy Kraków | 2006 | U12 | MA | +0.9 | -- | |||||||||
5 | 35 | s | 2 | 11.44 | KŁECZEK Jaśmina | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | +0.9 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 5 | s | 3 | 9.37 | KOPIENIAK Oliwia | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U12 | MA | +0.5 | -- | B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy | , Z/2484/18 | , 2023 | LDK! | |||||
2 | 11 | s | 3 | 9.84 | KRÓL Małgorzata | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | +0.5 | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3684/17 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 20 | s | 3 | 10.16 | DYLIK Teresa | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | +0.5 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 21 | s | 3 | 10.27 | SZCZYPKA Klaudia | KB MOSiR Jastrzębie | 2005 | U12 | SL | +0.5 | -- | |||||||||
5 | 22 | s | 3 | 10.30 | KUBIŃSKA Oliwia | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U12 | MA | +0.5 | -- | MICHNIAK Jan | Z/2524/18 | 2023 | LDK! | |||||
6 | 26 | s | 3 | 10.64 | MĘDRECKA Magdalena | Kraków Athletics Team # | 2005 | U12 | MA | +0.5 | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/2483/18 | 2023 | ||||||
7 | 27 | s | 3 | 10.75 | ARCZYŃSKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
8 | 30 | s | 3 | 10.93 | ŻAK Oliwia | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 4 | 9.03 | PIERKIEL Natalia | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | +2.0 | -- | # | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 4 | 9.24 | TADYCH Justyna | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | +2.0 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 8 | s | 4 | 9.75 | ŁACNY Łucja | OLA Małopolskie # | 2006 | U12 | MA | +2.0 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 10 | s | 4 | 9.81 | KACZKOWSKA Kamila | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | +2.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3682/17 | 2020 | 5 | LDK! | ||||
5 | 23 | s | 4 | 10.34 | BOCHENEK Weronika | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | +2.0 | -- | |||||||||
6 | 28 | s | 4 | 10.80 | LASKOWSKA Aleksandra | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2006 | U12 | MA | +2.0 | -- | |||||||||
1 | 12 | s | 5 | 9.88 | PATYK Zuzanna | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | +1.9 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 24 | s | 5 | 10.54 | SIEG Laura | IKS Olkusz | 2005 | U12 | MA | +1.9 | -- | BUJAS Marcin BUJAS Marcin | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 25 | s | 5 | 10.57 | TRYFANÓW Wiktoria | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | +1.9 | -- | SIERKA Ewa | 4 | LDK! | ||||||
4 | 29 | s | 5 | 10.81 | WRÓBEL Nikola | OLA Małopolskie # | 2006 | U12 | MA | +1.9 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 34 | s | 5 | 11.39 | KOŻUCH Natalia | OLA Małopolskie # | 2006 | U12 | MA | +1.9 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 14 | s | 6 | 9.97 | SEMPER Dominika | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | +0.3 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 17 | s | 6 | 10.11 | SEMPER Ola | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | +0.3 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 19 | s | 6 | 10.14 | SPIECHOWICZ Alicja | UKS Polfin Oświęcim | 2006 | U12 | MA | +0.3 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 33 | s | 6 | 11.35 | MACIĄG Alicja | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
5 | 36 | s | 6 | 11.59 | MĘDRZAK Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
6 | 37 | s | 6 | 12.10 | HRAPKOWICZ Paulina | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.90 | SACHMERDA Wiktoria | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | -0.1 | V | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. | Z/0064/17 | 2022 | LDK! | |||||
2 | 5 | s | 1 | 14.27 | KAMIŃSKA Martyna | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -0.1 | V | NOWAKOWSKA Agnieszka DZIEDZIAK Jerzy | , Z/3873/16 | , 2017 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 6 | s | 1 | 14.33 | WALUŚ Karolina | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2004 | U14 | SL | -0.1 | V | SYSAK Tomasz | 5 | LDK! | ||||||
4 | 10 | s | 1 | 14.73 | WIELGUS Gabriela | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | -0.1 | -- | GIZA Andrzej # | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 11 | s | 1 | 14.82 | BLUTKO Zuzanna | TL Athletics Jastrzębie # | 2004 | U14 | SL | -0.1 | -- | |||||||||
1 | 9 | s | 2 | 14.66 | JĘZYK Agnieszka | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U14 | MA | -0.6 | -- | |||||||||
2 | 14 | s | 2 | 15.35 | ŻAK Gabriela | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -0.6 | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3690/17 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 17 | s | 2 | 15.47 | BOBREK Kamila | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -0.6 | -- | MĘDRECKA Małgorzata B.D. | Z/3676/17 | 2019 | 5 | LDK! | ||||
4 | 18 | s | 2 | 15.52 | WALCZAK Wiktoria | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | -0.6 | -- | |||||||||
5 | 23 | s | 2 | 16.12 | TOMAL Dominika | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -0.6 | -- | |||||||||
6 | 25 | s | 2 | 16.27 | BUCZEK Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -0.6 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 4 | s | 3 | 14.23 | HYRLIK Laura | AKL Ursynów Warszawa # | 2004 | U14 | MZ | +1.7 | V | B.D. | 4 | LDK! | ||||||
2 | 15 | s | 3 | 15.36 | RĄCZKA Roksana | LKS Brzezina Osiek | 2004 | U14 | MA | +1.7 | -- | |||||||||
3 | 16 | s | 3 | 15.43 | KACZKOWSKA Justyna | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | +1.7 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 19 | s | 3 | 15.63 | BAŁŁA Weronika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | +1.7 | -- | |||||||||
5 | 26 | s | 3 | 16.31 | WĘGLARZ Marcelina | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | +1.7 | -- | # | LDK! | |||||||
6 | 30 | s | 3 | 16.94 | MAGIERA Natalia | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | +1.7 | -- | |||||||||
7 | 33 | s | 3 | 17.42 | DĄBEK Kornelia | OLA Małopolskie # | 2004 | U14 | MA | +1.7 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 21 | s | 4 | 15.76 | WIDŁAK Natalia | LKS Kłos Olkusz | 2004 | U14 | MA | +0.7 | -- | |||||||||
2 | 22 | s | 4 | 16.11 | STARZYCKA Julita | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | +0.7 | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 24 | s | 4 | 16.23 | NOSEK Angelika | MLUKS Tarnów # | 2004 | U14 | MA | +0.7 | -- | KACZMARCZYK Tomasz | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 27 | s | 4 | 16.51 | KLUPA Natalia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | +0.7 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 28 | s | 4 | 16.57 | ZNAMIROWSKA Barbara | MLUKS Tarnów # | 2004 | U14 | MA | +0.7 | -- | KACZMARCZYK Tomasz | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 5 | 14.21 | GRZYB Aleksandra | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2004 | U14 | SK | -0.4 | V | MIREK Andrzej # | Z/2713/16 | 2021 | 3 | |||||
2 | 7 | s | 5 | 14.34 | CHMURA Julia | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -0.4 | V | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3564/17 | 2019 | 5 | |||||
3 | 12 | s | 5 | 14.94 | ŁYSIN Milena | UKS Sokół Zator | 2003 | U14 | MA | -0.4 | -- | KAJTOCH Jolanta | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 31 | s | 5 | 16.94 | JAWORSKA Aleksandra | IKS Olkusz | 2004 | U14 | MA | -0.4 | -- | CEMBRZYŃSKA Izabela | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 32 | s | 5 | 17.31 | HACZEK Oliwia | ULKS Bielgim Bielany | 2004 | U14 | MA | -0.4 | -- | |||||||||
1 | 2 | s | 6 | 13.92 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U14 | MA | -2.0 | V | SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. | , Z/0065/17 | , 2023 | LDK! | |||||
2 | 8 | s | 6 | 14.59 | ŚLUSARCZYK Oliwia | MOSM Tychy | 2003 | U14 | SL | -2.0 | -- | PRZYBYCIN Bogdan # | Z/0458/17 | 2022 | 3 | |||||
3 | 13 | s | 6 | 15.18 | RUSECKA Aleksandr | UKS Polfin Oświęcim | 2004 | U14 | MA | -2.0 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | |||||||
4 | 20 | s | 6 | 15.70 | MIKRUTA Wiktoria | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -2.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3875/16 | 2017 | 5 | |||||
5 | 29 | s | 6 | 16.79 | SZKLARCZYK Julita | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -2.0 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 1 | s | 7 | 12.87 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | +1.4 | III | BIELA Marek B.D. # | Z/4607/15 | 2022 | ||||||
2 | 3 | s | 7 | 13.49 | DYBAŁA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | +1.4 | IV | GIZA Maciej | 3 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 7 | 13.74 | WŁODARCZYK Nikola | MOSM Tychy | 2001 | U16 | SL | +1.4 | IV | |||||||||
4 | 9 | s | 7 | 13.96 | KOS Katarzyna | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | +1.4 | V | |||||||||
5 | 17 | s | 7 | 14.50 | FLASZ Sandra | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | +1.4 | V | |||||||||
1 | 5 | s | 8 | 13.69 | MICHALAK Antonia | TL Athletics Jastrzębie # | 2001 | U16 | SL | 0.0 | IV | # | ||||||||
2 | 8 | s | 8 | 13.96 | LAGA Joanna | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | 0.0 | V | MENTLEWICZ Janusz B.D. # | Z/6011/15 | 2022 | ||||||
3 | 11 | s | 8 | 14.06 | SACHA Laura | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U16 | MA | 0.0 | V | B.D. | ||||||||
4 | 13 | s | 8 | 14.19 | SOWA Joanna | MLUKS Tarnów | 2002 | U16 | MA | 0.0 | V | JASICZ Ryszard # | 5 | LDK! | ||||||
5 | 14 | s | 8 | 14.25 | MAZUR Dorota | UKS Kobylanka | 2002 | U16 | MA | 0.0 | V | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3736/16 | 2018 | BEZ | |||||
6 | 15 | s | 8 | 14.32 | SURMIAK Zofia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | 0.0 | V | |||||||||
7 | 21 | s | 8 | 14.81 | ŁASZYN Anna | UKS Kobylanka | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy # | Z/3738/16 | 2016 | BEZ | |||||
8 | 24 | s | 8 | 15.36 | MAZUR Klaudia | UKS Kobylanka | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy # | BEZ | |||||||
1 | 12 | s | 9 | 14.14 | PALUCH Karolina | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | -0.3 | V | |||||||||
2 | 18 | s | 9 | 14.50 | BAŁŁA Karolina | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U16 | MA | -0.3 | V | |||||||||
3 | 20 | s | 9 | 14.67 | KUBAŃSKA Natalia | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U16 | MA | -0.3 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 23 | s | 9 | 15.13 | STANUCH Dominika | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | -0.3 | -- | |||||||||
5 | 27 | s | 9 | 17.45 | STANEK Magdalena | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | -0.3 | -- | |||||||||
1 | 2 | s | 10 | 13.33 | WSOŁEK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -1.2 | IV | GIZA Andrzej B.D. | Z/1746/16 | 2024 | ||||||
2 | 4 | s | 10 | 13.52 | KUSIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój # | 2001 | U16 | MA | -1.2 | IV | # | ||||||||
3 | 22 | s | 10 | 14.94 | RACHEL Patrycja | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | -1.2 | -- | |||||||||
4 | 25 | s | 10 | 15.45 | MIKRUT Weronika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | -1.2 | -- | |||||||||
5 | 26 | s | 10 | 15.52 | POMORSKA Maja | KS AZS AWF Kraków | 2002 | U16 | MA | -1.2 | -- | |||||||||
1 | 7 | s | 11 | 13.92 | JAGIEŁO Wiktoria | KB MOSiR Jastrzębie | 2001 | U16 | SL | -1.9 | V | |||||||||
2 | 10 | s | 11 | 14.00 | ZYCH Julia | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | -1.9 | V | # | ||||||||
3 | 16 | s | 11 | 14.40 | SZLÓSARCZYK Magdalena | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -1.9 | V | B.D. | 5 | |||||||
4 | 19 | s | 11 | 14.56 | TOBIASZ Julia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2001 | U16 | MA | -1.9 | -- | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 50.83 | MORĄG Alicja | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata B.D. | Z/3687/17 | 2019 | 4 | LDK! | |||||
2 | 4 | s | 1 | 51.56 | PASTUSZAK Roksana | TL Athletics Jastrzębie # | 2005 | U12 | SL | -- | LDK! | |||||||||
3 | 9 | s | 1 | 56.66 | BIERNAT Nikola | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
4 | 10 | s | 1 | 56.71 | KRÓL Małgorzata | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3684/17 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 13 | s | 1 | 58.25 | BULEK Julia | AL WF Krzeszowice | 2005 | U12 | MA | -- | FRANKIEWICZ Wioletta | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 22 | s | 1 | 62.52 | MĘDRECKA Magdalena | Kraków Athletics Team # | 2005 | U12 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/2483/18 | 2023 | |||||||
7 | 24 | s | 1 | 64.01 | LUKOSCHEK Karolina | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 49.99 | PIERKIEL Natalia | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 3 | s | 2 | 50.96 | FORC Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2006 | U12 | SK | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | 5 | s | 2 | 52.75 | BIES Oliwia | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
4 | 15 | s | 2 | 59.58 | MYJAK Julia | UKS Kusy Bukowno | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
5 | 20 | s | 2 | 61.18 | OCIEPKA Lena | SKS Kusy Kraków | 2006 | U12 | MA | -- | ||||||||||
6 | 25 | s | 2 | 65.52 | ŻAK Oliwia | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
7 | 29 | s | 2 | 73.02 | OSUCH Anna | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
1 | 6 | s | 3 | 53.29 | KOŁODZIEJ Gabriela | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2005 | U12 | SK | -- | MIREK Andrzej # | Z/0465/19 | 2021 | 4 | ||||||
2 | 8 | s | 3 | 56.19 | PATYK Zuzanna | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 12 | s | 3 | 57.52 | JEWUŁA Dominika | WKS Wawel Kraków | 2006 | U12 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy # | Z/3172/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 18 | s | 3 | 60.53 | GAŁUSZKA Emilia | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
5 | 23 | s | 3 | 63.83 | ŚWIĘTEK Agata | UKS Sokół Zator | 2005 | U12 | MA | -- | LDK! | |||||||||
6 | 26 | s | 3 | 67.17 | KOLASA Sara | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
7 | 28 | s | 3 | 71.40 | BURY Hanna | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | -- | ||||||||||
1 | 7 | s | 4 | 56.04 | SPIECHOWICZ Alicja | UKS Polfin Oświęcim | 2006 | U12 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 14 | s | 4 | 58.73 | SEMPER Dominika | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 16 | s | 4 | 59.75 | WRÓBEL Nikola | OLA Małopolskie # | 2006 | U12 | MA | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 17 | s | 4 | 59.87 | SEMPER Ola | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 19 | s | 4 | 60.83 | DYLIK Teresa | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 11 | s | 5 | 56.99 | ŁACNY Łucja | OLA Małopolskie # | 2006 | U12 | MA | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 21 | s | 5 | 61.43 | KULIK Amelia | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | -- | ||||||||||
3 | 27 | s | 5 | 67.29 | KOŻUCH Natalia | OLA Małopolskie # | 2006 | U12 | MA | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | s | 6 | 46.25 | SKIMINA Emilia | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | IV | GIZA Andrzej GIZA Maciej # | , Z/0274/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 6 | 47.19 | CZARNOTA Milena | LKS Kłos Olkusz | 2003 | U14 | MA | V | # | LDK! | ||||||||
3 | 4 | s | 6 | 47.89 | FOLWARSKA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | V | # | |||||||||
4 | 5 | s | 6 | 47.94 | KAMIŃSKA Martyna | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | V | NOWAKOWSKA Agnieszka DZIEDZIAK Jerzy | , Z/3873/16 | , 2017 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 6 | s | 6 | 48.38 | SROKA Paulina | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U14 | MA | V | ŚLUSARCZYK Ewa | 3 | LDK! | |||||||
6 | 14 | s | 6 | 52.84 | WALCZAK Wiktoria | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 7 | 47.78 | BINIEK Martyna | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | V | GIZA Andrzej GIZA Maciej # | , Z/0272/18 | , 2020 | LDK! | ||||||
2 | 12 | s | 7 | 51.65 | ŁOSOŃ Oliwia | MOSM Tychy | 2003 | U14 | SL | -- | ||||||||||
3 | 16 | s | 7 | 53.30 | CIĘCIWA Anna | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3679/17 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 22 | s | 7 | 58.57 | WRÓBEL Weronika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
5 | 23 | s | 7 | 59.41 | MIKOŚ Zofia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
6 | 25 | s | 7 | 62.93 | BIEDROŃ Weronika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
7 | 26 | s | 7 | 64.38 | CZYŻ Natalia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 8 | s | 8 | 50.60 | JĘZYK Agnieszka | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
2 | 11 | s | 8 | 51.62 | MIKRUTA Wiktoria | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3875/16 | 2017 | 5 | ||||||
3 | 13 | s | 8 | 52.07 | SZTANDO Anita | OKA Tarnów | 2003 | U14 | MA | -- | KACZMARCZYK Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 17 | s | 8 | 54.68 | NOSEK Angelika | MLUKS Tarnów # | 2004 | U14 | MA | -- | KACZMARCZYK Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 20 | s | 8 | 56.91 | ZNAMIROWSKA Barbara | MLUKS Tarnów # | 2004 | U14 | MA | -- | KACZMARCZYK Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 21 | s | 8 | 57.95 | KAPERA Aleksandra | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
7 | 24 | s | 8 | 61.77 | KOTNIS Malwina | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3685/17 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 7 | s | 9 | 50.60 | OLEJARZ Anita | UKS Polfin Oświęcim | 2003 | U14 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | ||||||||
2 | 9 | s | 9 | 51.47 | BUCHOWICZ Sara | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2003 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
3 | 10 | s | 9 | 51.50 | PTASZEK Monika | MLUKS Tarnów | 2003 | U14 | MA | -- | KACZMARCZYK Tomasz # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 15 | s | 9 | 53.27 | NIZIAŁEK Oliwia | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/1628/19 | 2019 | BEZ | ||||||
5 | 18 | s | 9 | 55.66 | NAPEROTTI Elena | KB MOSiR Jastrzębie | 2003 | U14 | SL | -- | ||||||||||
6 | 19 | s | 9 | 56.75 | SUŚLIK Urszula | UKS Polfin Oświęcim | 2003 | U14 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | ||||||||
1 | 1 | s | 10 | 42.63 | WSOŁEK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | II | GIZA Andrzej B.D. | Z/1746/16 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 10 | 43.57 | DYBAŁA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | III | GIZA Maciej | 3 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 10 | 44.56 | SERAFIN Katarzyna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U16 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0063/16 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 5 | s | 10 | 44.67 | JAGIEŁO Wiktoria | KB MOSiR Jastrzębie | 2001 | U16 | SL | III | ||||||||||
5 | 6 | s | 10 | 45.08 | DUDA Dominika | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | IV | GIZA Maciej | 4 | LDK! | |||||||
6 | 7 | s | 10 | 45.14 | SKOWRON Aleksandra | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2001 | U16 | MA | IV | KUKLA Rafał # | 4 | LDK! | |||||||
7 | 8 | s | 10 | 45.24 | MICHALAK Antonia | TL Athletics Jastrzębie # | 2001 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
8 | 9 | s | 10 | 45.53 | RUSEK Aleksandra | UKS Kusy Bukowno | 2001 | U16 | MA | IV | KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna | Z/0607/15 | 2021 | 4 | ||||||
1 | 10 | s | 11 | 46.22 | CABAJ Anna | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U16 | MA | IV | MENTLEWICZ Janusz # | Z/1210/16 | 2022 | 4 | LDK! | |||||
2 | 11 | s | 11 | 46.59 | MAZUR Dorota | UKS Kobylanka | 2002 | U16 | MA | V | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3736/16 | 2018 | BEZ | ||||||
3 | 12 | s | 11 | 46.87 | HAZIK Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U16 | PK | V | MAZUR Janusz # | 3 | LDK! | |||||||
4 | 15 | s | 11 | 47.76 | BIAŁEK Joanna | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | V | B.D. # | |||||||||
5 | 16 | s | 11 | 47.97 | WŁODARCZYK Nikola | MOSM Tychy | 2001 | U16 | SL | V | ||||||||||
6 | 20 | s | 11 | 49.35 | KOWALIK Emilia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | LDK! | ||||||||
7 | 22 | s | 11 | 49.63 | KRZEMIŃSKA Sandra | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | -- | ||||||||||
8 | 23 | s | 11 | 50.78 | SURÓWKA Magda | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 4 | s | 12 | 44.56 | SALA Emilia | GKS Start Długołęka # | 2002 | U16 | DS | III | KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian | , Z/1543/16 | , 2023 | LDK! | ||||||
2 | 13 | s | 12 | 47.30 | SACHA Laura | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U16 | MA | V | B.D. | |||||||||
3 | 24 | s | 12 | 50.87 | ŁASZYN Anna | UKS Kobylanka | 2001 | U16 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy # | Z/3738/16 | 2016 | BEZ | ||||||
4 | 25 | s | 12 | 51.34 | SZYMAŃSKA Sandra | UKS Kusy Bukowno | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 26 | s | 12 | 53.91 | MIKRUT Weronika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
6 | 27 | s | 12 | 55.05 | BIEL Julia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
1 | 14 | s | 13 | 47.50 | TOBIASZ Julia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2001 | U16 | MA | V | ||||||||||
2 | 17 | s | 13 | 48.05 | BOGDAŃSKA Wiktoria | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2002 | U16 | MA | V | ||||||||||
3 | 18 | s | 13 | 48.50 | KUBASIAK Patrycja | UKS bieganie.pl Stryszawa # | 2001 | U16 | MA | V | KUKLA Rafał | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 19 | s | 13 | 48.97 | ŚWIERKOSZ Wiktoria | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U16 | MA | -- | KUKLA Rafał | 5 | LDK! | |||||||
5 | 21 | s | 13 | 49.42 | SZLÓSARCZYK Magdalena | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | B.D. | 5 | ||||||||
6 | 28 | s | 13 | 55.64 | KOCJAN Wiktoria | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:31.28 | NAGIĘĆ Nikola | KS AZS AWF Kraków # | 2005 | U12 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej # | , Z/2156/20 | , 2022 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:36.80 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2007 | U12 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0737/18 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:40.26 | MICHOŃ Oliwia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2005 | U12 | MA | -- | B.D. # | 5 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:41.22 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # | 2006 | U12 | SL | -- | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:49.06 | BAGIER Julia | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:53.86 | GÓRSKA Julia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2006 | U12 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:54.10 | SKOCZYLAS Julia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:55.10 | LASKOWSKA Aleksandra | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2006 | U12 | MA | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:55.13 | AMANOWICZ Aleksandra | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
10 | 10 | s | 1 | 1:59.33 | JEWUŁA Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy | Z/3173/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:46.12 | NAJBEREK Weronika | MLUKS Tarnów | 2003 | U14 | MA | V | JASICZ Ryszard B.D. # | 2 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:46.76 | KMIECIK Monika | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U14 | MA | V | GIZA Andrzej B.D. # | 3 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:50.14 | CEBULA Julia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | -- | GIZA Andrzej | 5 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:57.58 | BODZIOCH Alicja | MLUKS Tarnów # | 2004 | U14 | MA | -- | KACZMARCZYK Tomasz B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:02.23 | MICHOŃ Emilia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | -- | B.D. # | 5 | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:04.65 | PONISZ Maja | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:08.32 | BOGUNIA Melania | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:10.51 | BAŁŁA Weronika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:11.10 | ZASĘPA Dobrawa | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:13.95 | PAŁKA Kinga | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:39.19 | SOWA Oliwia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | III | MIREK Wacław B.D. | Z/2094/15 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:41.51 | KAPUSTKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U16 | MA | III | GIZA Maciej GIZA Maciej | , Z/0237/16 | , 2021 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 1:41.92 | MAŁEK Monika | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | III | MIREK Wacław B.D. B.D. # | Z/0509/16 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 2 | 1:43.61 | CHMIEL Natalia | UKSM Ekipa Bielachy Kielce # | 2001 | U16 | SK | IV | BIELACHA Maciej # | Z/0878/16 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 2 | 1:43.94 | ZAJĄC Anna | KS Cracovia 1906 Kraków | 2001 | U16 | MA | IV | ||||||||||
6 | 6 | s | 2 | 1:47.44 | ŁABUZ Karolina | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | V | ||||||||||
7 | 7 | s | 2 | 1:47.82 | RAŹNA Aleksandra | KS Cracovia 1906 Kraków | 2002 | U16 | MA | V | ||||||||||
8 | 8 | s | 2 | 1:48.89 | KLĘSK Patrycja | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U16 | MA | V | LDK! | |||||||||
9 | 11 | s | 2 | 1:52.36 | TOBIASZ Antonina | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
10 | 14 | s | 2 | 1:54.46 | RUDZIŃSKA Angelika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
1 | 9 | s | 3 | 1:51.42 | OSTACHOWSKA Aleksandra | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U16 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 10 | s | 3 | 1:52.27 | MAKSYMIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój # | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
3 | 12 | s | 3 | 1:53.85 | MODRAS Gabriela | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | -- | MIREK Andrzej # | Z/2710/16 | 2021 | 3 | ||||||
4 | 13 | s | 3 | 1:54.08 | MUSKAŁA Natalia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 15 | s | 3 | 1:55.93 | LINCZOWSKA Weronika | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
6 | 16 | s | 3 | 2:04.09 | GAMRAT Natalia | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
7 | 17 | s | 3 | 2:10.12 | NOWOTARSKA Anna | OLA Małopolskie # | 2001 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 18 | s | 3 | 2:12.57 | PALECZNY Anna | OLA Małopolskie # | 2002 | U16 | MA | -- | KUKLA Rafał # | BEZ | LDK! | |||||||
9 | 19 | s | 3 | 2:16.46 | PATYK Dżesika | OLA Małopolskie # | 2001 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 1:48.50 | MORĄG Magdalena | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | V | 550 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 1:50.85 | GROMADA Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | -- | MIREK Andrzej B.D. | Z/2712/16 | 2021 | 508 | ||||||
3 | 3 | w | 1 | 1:51.69 | RYBKA Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | # | LDK! | 493 | |||||||
4 | 4 | w | 1 | 1:52.89 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | 473 | ||||||
5 | 5 | w | 1 | 1:56.71 | POPARDOWSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | -- | # | LDK! | 410 | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:09.00 | SZYMKIEWICZ Julia | SSR Olimp Strawczyn | 2001 | U16 | SK | III | WOŹNIAK Łukasz | Z/1753/15 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:09.78 | FRĄCZEK Karolina | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2001 | U16 | MA | III | KLIMEK Józef # | Z/0910/15 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:10.33 | BIELSKA Monika | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2001 | U16 | MA | III | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:13.81 | SYDORCHUK Anna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U16 | MA | IV | SOBCZYK Grzegorz # | Z/1425/16 | 2022 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:14.60 | SERWIN Antonina | MLUKS Tarnów | 2001 | U16 | MA | IV | LDK! | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:21.89 | DRWAL Sara | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | IV | MIREK Wacław B.D. # | Z/5361/15 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:22.24 | SIEDLARZ Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U16 | MA | IV | B.D. SUDOŁ Grzegorz | , Z/0557/16 | , 2024 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:24.33 | PIETRUSIŃSKA Sara | MLUKS Tarnów | 2001 | U16 | MA | V | LDK! | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:35.56 | KLUCZEWSKA Anna | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U16 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.68 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U16 | MA | -0.1 | III | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 12.72 | PALUCH Karolina | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | -0.1 | III | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 12.79 | HAJDUK Julia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -0.1 | III | GIZA Maciej | 2 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 12.79 | FILAR Gabriela | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U16 | PK | -0.1 | III | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 12.91 | DEC Sara | CWKS Resovia Rzeszów # | 2001 | U16 | PK | -0.1 | III | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 13.80 | MIĄSO Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U16 | PK | -0.1 | IV | TITTINGER Michał B.D. # | Z/2337/16 | 2024 | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 14.55 | DĘBSKA Ilona | UKS Sokół Zator | 2002 | U16 | MA | -0.1 | V | # | ||||||||
8 | 8 | s | 1 | 14.66 | ŁAKOTA Klaudia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | -0.1 | V | BIELA Marek B.D. # | Z/4616/15 | 2018 | ||||||
1 | w | 1 | 13.02 | GROMADA Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | +0.8 | IV | MIREK Andrzej B.D. | Z/2712/16 | 2021 | 708 | ||||||
2 | w | 1 | 13.93 | KOŁODZIEJ Urszula | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | +0.8 | V | 579 | |||||||||
3 | w | 1 | 13.96 | POPARDOWSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | +0.8 | V | # | LDK! | 575 | |||||||
4 | w | 1 | 14.04 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | +0.8 | V | B.D. | 3 | LDK! | 564 | ||||||
5 | w | 1 | 14.13 | RYBKA Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | +0.8 | V | # | LDK! | 552 | |||||||
6 | w | 1 | 14.14 | MORĄG Magdalena | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | +0.8 | V | 551 | |||||||||
7 | w | 1 | 14.48 | SROKA Paulina | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U14 | MA | +0.8 | V | ŚLUSARCZYK Ewa | 3 | LDK! | 507 | ||||||
200 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 30.40 | FILAR Gabriela | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U16 | PK | +0.2 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 31.45 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U16 | MA | +0.2 | II | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 4 | s | 1 | 33.53 | HAZIK Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U16 | PK | +0.2 | IV | MAZUR Janusz # | 3 | LDK! | ||||||
4 | 5 | s | 1 | 35.70 | KOWALIK Emilia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | +0.2 | V | GIZA Maciej B.D. | LDK! | |||||||
5 | 6 | s | 1 | 38.70 | PIETRZAK Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | +0.2 | -- | |||||||||
1 | 3 | s | 2 | 32.12 | HAJDUK Julia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | +0.6 | III | GIZA Maciej | 2 | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 2 | 39.03 | SOWA Joanna | MLUKS Tarnów | 2002 | U16 | MA | +0.6 | -- | JASICZ Ryszard # | 5 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 2 | 42.62 | PATYK Dżesika | OLA Małopolskie # | 2001 | U16 | MA | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 9 | s | 2 | 43.30 | NOWOTARSKA Anna | OLA Małopolskie # | 2001 | U16 | MA | +0.6 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.49 | JASTRZĘBSKA Wiktoria | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.46 | WOJTYGA Julia | SKS Kusy Kraków | 2000 | U18 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.43 | MIĄSO Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów | 2001 | U16 | PK | V | TITTINGER Michał B.D. # | Z/2337/16 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.43 | DĘBSKA Ilona | UKS Sokół Zator | 2002 | U16 | MA | V | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.43 | SACHMERDA Wiktoria | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | V | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. | Z/0064/17 | 2022 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.40 | DOROSZKO Dorota | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | V | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 1.37 | KAMIŃSKA Kamila | WKS Wawel Kraków # | 2003 | U14 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.34 | ROGULSKA Maria | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3874/16 | 2018 | 5 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.34 | TUCHOWSKA Zuzanna | MKS Tempo Kęty | 2004 | U14 | MA | -- | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz | Z/0600/18 | 2021 | 3 | LDK! | |||||
10 | 10 | f | 1 | 1.31 | RACHEL Patrycja | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 1.28 | PRAJSNAR Wiktoria | UKS Maraton Sękowa | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 1.22 | STARZYCKA Julita | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | |||||||
13 | 13 | f | 1 | 1.19 | FILIP Małgorzata | LKS Brzezina Osiek | 2004 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 1.10 | WÓJCIK Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
f | 1 | NM | BEDNARZ Wiktoria | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3677/17 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | w | 1 | 1.55 | GROMADA Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | III | MIREK Andrzej B.D. | Z/2712/16 | 2021 | 678 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 1.46 | POPARDOWSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | IV | # | LDK! | 577 | |||||||
3 | 3 | w | 1 | 1.40 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | V | B.D. | 3 | LDK! | 512 | ||||||
4 | 4 | w | 1 | 1.34 | MORĄG Magdalena | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | 449 | |||||||||
5 | 5 | w | 1 | 1.31 | KOŁODZIEJ Urszula | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | 419 | |||||||||
6 | 6 | w | 1 | 1.25 | RYBKA Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | # | LDK! | 359 | |||||||
w | 1 | DNS | SROKA Paulina | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | 3 | LDK! | 0 | ||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.01 | KOS Katarzyna | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | 0.0 | IV | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.98 | DOROSZKO Dorota | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | 0.0 | IV | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.77 | KOWALSKA Julia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | 0.0 | V | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.58 | PNIACZEK Martyna | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U16 | MA | 0.0 | V | KUKLA Rafał B.D. # | LDK! | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.53 | ZYCH Julia | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | 0.0 | V | # | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.14 | KOŁAŚ Julia | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.13 | RACHEL Patrycja | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.11 | STANUCH Dominika | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 3.79 | KRZEMIŃSKA Sandra | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | 0.0 | -- | |||||||||
f | 1 | NM | KUSIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój # | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | # | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 4.99 | POPARDOWSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | 0.0 | IV | # | LDK! | 557 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 4.79 | GROMADA Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | 0.0 | V | MIREK Andrzej B.D. | Z/2712/16 | 2021 | 503 | |||||
3 | 3 | w | 1 | 4.43 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | B.D. | 3 | LDK! | 411 | |||||
4 | 4 | w | 1 | 4.37 | MORĄG Magdalena | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | 396 | ||||||||
5 | 5 | w | 1 | 3.86 | RYBKA Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | 276 | ||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.70 | KAMIŃSKA Kamila | WKS Wawel Kraków # | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | B.D. | 3 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.63 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. | , Z/0065/17 | , 2023 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 1 | 4.50 | WALUŚ Karolina | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz | 5 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.49 | HYRLIK Laura | AKL Ursynów Warszawa # | 2004 | U14 | MZ | 0.0 | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.46 | FOLWARSKA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.37 | CHMURA Julia | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3564/17 | 2019 | 5 | |||||
7 | 7 | f | 1 | 4.29 | PRAJSNAR Wiktoria | UKS Maraton Sękowa | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.23 | TUCHOWSKA Zuzanna | MKS Tempo Kęty | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz | Z/0600/18 | 2021 | 3 | LDK! | ||||
9 | 9 | f | 1 | 4.13 | OLEJARZ Anita | UKS Polfin Oświęcim | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | |||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.07 | KACZKOWSKA Justyna | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
11 | 11 | f | 1 | 4.05 | BREJ Karolina | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy # | Z/3741/16 | 2021 | 4 | |||||
12 | 12 | f | 1 | 4.04 | ROGULSKA Maria | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3874/16 | 2018 | 5 | |||||
13 | 13 | f | 1 | 4.01 | SROKA Paulina | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | 3 | LDK! | ||||||
14 | 14 | f | 1 | 3.99 | MICHOŃ Emilia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | B.D. # | 5 | LDK! | ||||||
15 | 15 | f | 1 | 3.96 | ŚLUSARCZYK Oliwia | MOSM Tychy | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | PRZYBYCIN Bogdan # | Z/0458/17 | 2022 | 3 | |||||
16 | 16 | f | 1 | 3.91 | BOBREK Kamila | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata B.D. | Z/3676/17 | 2019 | 5 | LDK! | ||||
17 | 17 | f | 1 | 3.89 | RUSECKA Aleksandr | UKS Polfin Oświęcim | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | |||||||
18 | 18 | f | 1 | 3.86 | LOSE Małgorzata | TL Athletics Jastrzębie # | 2003 | U14 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
19 | 19 | f | 1 | 3.81 | PTASZEK Monika | MLUKS Tarnów | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | KACZMARCZYK Tomasz # | BEZ | LDK! | ||||||
20 | 20 | f | 1 | 3.78 | ŁYSIN Milena | UKS Sokół Zator | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | KAJTOCH Jolanta | BEZ | LDK! | ||||||
21 | 21 | f | 1 | 3.72 | GACEK Julia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
23 | 23 | f | 1 | 3.60 | OGÓREK Monika | MKS Tempo Kęty | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | ||||||
24 | 24 | f | 1 | 3.59 | DĄBEK Kornelia | OLA Małopolskie # | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
25 | 25 | f | 1 | 3.58 | HACZEK Oliwia | ULKS Bielgim Bielany | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
26 | 26 | f | 1 | 3.57 | WĘGLARZ Marcelina | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
27 | 27 | f | 1 | 3.56 | PŁACHTA Zuzanna | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
28 | 28 | f | 1 | 3.54 | KAPERA Aleksandra | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
29 | 29 | f | 1 | 3.49 | CZYŻ Natalia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
30 | 30 | f | 1 | 3.43 | KLUPA Natalia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
31 | 31 | f | 1 | 3.34 | FILIP Małgorzata | LKS Brzezina Osiek | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | ||||||||
32 | 32 | f | 1 | 3.29 | WRÓBEL Weronika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
33 | 33 | f | 1 | 3.24 | OLAJOSSY Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | SZUBERLA Stanisław # | Z/4591/17 | 2023 | 3 | LDK! | ||||
34 | 34 | f | 1 | 3.23 | SZKLARCZYK Julita | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
35 | 35 | f | 1 | 3.18 | BOREK Martyna | WKS Wawel Kraków | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
36 | 36 | f | 1 | 3.15 | PAŁKA Kinga | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
37 | 37 | f | 1 | 3.04 | STATEK Karolina | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 4.10 | PIERKIEL Natalia | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 2 | 3.90 | NAWŁATYNA Oliwia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej # | Z/3190/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 3 | f | 2 | 3.88 | FORC Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2006 | U12 | SK | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
4 | 4 | f | 2 | 3.62 | ŁACNY Łucja | OLA Małopolskie # | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 2 | 3.58 | KOPIENIAK Oliwia | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy | , Z/2484/18 | , 2023 | LDK! | |||||
6 | 6 | f | 2 | 3.52 | MICHOŃ Oliwia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. # | 5 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 2 | 3.45 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2007 | U12 | DS | 0.0 | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0737/18 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 8 | f | 2 | 3.43 | ROMPAŁA Marcelina | UKS Maraton Sękowa | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 2 | 3.42 | BIES Oliwia | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 2 | 3.40 | LUKOSCHEK Karolina | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
12 | 12 | f | 2 | 3.26 | LESZCZYŃSKA Wiktoria | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
14 | 14 | f | 2 | 3.14 | KULIK Amelia | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | 0.0 | -- | |||||||||
14 | 13 | f | 2 | 3.19 | JEWUŁA Dominika | WKS Wawel Kraków | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy # | Z/3172/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
15 | 15 | f | 2 | 3.10 | WRÓBEL Nikola | OLA Małopolskie # | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
16 | 16 | f | 2 | 3.02 | TRYFANÓW Wiktoria | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa | 4 | LDK! | ||||||
17 | 17 | f | 2 | 3.02 | KOLASA Sara | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
17 | 11 | f | 2 | 3.39 | BOCHENEK Weronika | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
18 | 18 | f | 2 | 3.00 | SIEG Laura | IKS Olkusz | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | BUJAS Marcin BUJAS Marcin | BEZ | LDK! | ||||||
19 | 20 | f | 2 | 2.98 | MĘDRECKA Magdalena | Kraków Athletics Team # | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/2483/18 | 2023 | ||||||
20 | 19 | f | 2 | 2.98 | JEWUŁA Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy | Z/3173/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||
21 | 21 | f | 2 | 2.96 | ŚWIĘTEK Agata | UKS Sokół Zator | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
22 | 22 | f | 2 | 2.94 | MACIĄG Alicja | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
23 | 23 | f | 2 | 2.92 | GAŁUSZKA Emilia | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
24 | 24 | f | 2 | 2.90 | KACZKOWSKA Kamila | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3682/17 | 2020 | 5 | LDK! | ||||
25 | 25 | f | 2 | 2.90 | KOŻUCH Natalia | OLA Małopolskie # | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
26 | 26 | f | 2 | 2.81 | ARCZYŃSKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
27 | 27 | f | 2 | 2.80 | BASKA Julia | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | 0.0 | -- | |||||||||
28 | 28 | f | 2 | 2.76 | MĘDRZAK Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
29 | 29 | f | 2 | 2.64 | NOWAK Roksana | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
30 | 30 | f | 2 | 2.62 | BURY Hanna | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U12 | SK | 0.0 | -- | |||||||||
31 | 31 | f | 2 | 2.57 | KŁECZEK Jaśmina | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
32 | 32 | f | 2 | 2.24 | ADAMCZYK Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka # | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.92 | BREJ Karolina | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy # | Z/3741/16 | 2021 | 4 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 8.55 | GURBIEL Nikola | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 8.50 | POPIEL Nikola | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.03 | GACEK Julia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 7.72 | SZAREK Gabriela | UKS Maraton Sękowa | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 7.70 | PRZYTULSKA Daria | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 7.44 | PIENIĄŻEK Anita | MUKS ILKUS Olkusz | 2004 | U14 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/5340/18 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
8 | 8 | f | 1 | 7.15 | SZKLARCZYK Julita | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
9 | 9 | f | 1 | 6.76 | OLAJOSSY Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | SZUBERLA Stanisław # | Z/4591/17 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
10 | 10 | f | 1 | 6.40 | CEPIGA Klaudia | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3678/17 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
11 | 11 | f | 1 | 6.04 | KOWAL Ewa | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
12 | 12 | f | 1 | 5.44 | KALETA Magdalena | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.88 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.32 | MIKLUSIAK Krystyna | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U16 | MA | V | KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. | Z/1447/16 | 2022 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.22 | KOZAK Natalia | ULKS Technik Trzcinica # | 2001 | U16 | PK | V | B.D. | 4 | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 9.13 | ZYGUŁA Gabriela | WKS Wawel Kraków # | 2001 | U16 | MA | V | # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 8.91 | GROMADA Karolina | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 2001 | U16 | SK | V | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 8.88 | PIETRUSZA Natalia | UKS Kobylanka | 2001 | U16 | MA | V | DZIEDZIAK Jerzy # | Z/3740/16 | 2020 | 4 | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 8.82 | PRZEPIÓRKA Kamila | MUKS ILKUS Olkusz | 2002 | U16 | MA | V | BORAWSKI Krzysztof | Z/2465/16 | 2017 | 5 | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 8.60 | ŚLIWIŃSKA Klaudia | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U18 | MA | -- | DRABEK Krzysztof | Z/4638/15 | 2018 | 3 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 8.14 | MŁOCEK Monika | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/5982/15 | 2020 | BEZ | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 8.11 | SŁAWOSZEWSKA Dominika | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 7.82 | ŚLIWA Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 7.35 | MAZGAJ Sylwia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 6.77 | WÓJCIK Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 6.42 | NOWOTARSKA Anna | OLA Małopolskie # | 2001 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
15 | 15 | f | 1 | 5.95 | ŁYSIN Milena | UKS Sokół Zator | 2003 | U14 | MA | -- | KAJTOCH Jolanta | BEZ | LDK! | |||||||
16 | 16 | f | 1 | 5.50 | PATYK Dżesika | OLA Małopolskie # | 2001 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
17 | 17 | f | 1 | 5.30 | BARTOŃ Magdalena | OLA Małopolskie # | 2001 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 9.46 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | V | B.D. | 3 | LDK! | 494 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 9.40 | GROMADA Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | V | MIREK Andrzej B.D. | Z/2712/16 | 2021 | 490 | ||||||
3 | 3 | w | 1 | 8.36 | POPARDOWSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | -- | # | LDK! | 423 | |||||||
4 | 4 | w | 1 | 8.10 | MORĄG Magdalena | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | 406 | |||||||||
5 | 5 | w | 1 | 6.47 | RYBKA Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | # | LDK! | 301 | |||||||
w | 1 | DNS | KOŁODZIEJ Urszula | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | 0 | |||||||||||
Ppal (150) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 39.50 | TOMAL Dominika | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 37.50 | KAMIŃSKA Kamila | WKS Wawel Kraków # | 2003 | U14 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 34.00 | PRAJSNAR Wiktoria | UKS Maraton Sękowa | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 33.50 | SZKLARCZYK Julita | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 33.00 | GURBIEL Nikola | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 32.00 | GACEK Julia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 32.00 | POPIEL Nikola | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 31.50 | SZAREK Gabriela | UKS Maraton Sękowa | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 30.00 | KAPERA Aleksandra | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 29.50 | PRZYTULSKA Daria | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 29.50 | CIĘCIWA Anna | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3679/17 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
12 | 12 | f | 1 | 29.00 | WIELGUS Gabriela | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U14 | MA | -- | GIZA Andrzej # | BEZ | LDK! | |||||||
13 | 14 | f | 1 | 27.00 | STATEK Karolina | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
14 | 15 | f | 1 | 27.00 | BUCZEK Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
15 | 13 | f | 1 | 27.00 | ZASTĘPA Dobrawa | niest. Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
16 | 16 | f | 1 | 25.50 | CEPIGA Klaudia | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3678/17 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
17 | 17 | f | 1 | 25.00 | KACZKOWSKA Justyna | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
18 | 18 | f | 1 | 23.00 | NIZIAŁEK Oliwia | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/1628/19 | 2019 | BEZ | ||||||
19 | 19 | f | 1 | 21.50 | MAGIERA Natalia | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
20 | 20 | f | 1 | 20.50 | SZNAJDER Kinga | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3691/17 | 2017 | BEZ | LDK! | |||||
21 | 21 | f | 1 | 20.00 | KALETA Magdalena | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
22 | 22 | f | 1 | 19.00 | KOTNIS Malwina | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3685/17 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
23 | 23 | f | 1 | 16.50 | DĄBEK Kornelia | OLA Małopolskie # | 2004 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
24 | 24 | f | 1 | 16.50 | KOWAL Ewa | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 36.50 | TADYCH Justyna | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | -- | LDK! | |||||||||
2 | 2 | f | 2 | 34.00 | KOPIENIAK Oliwia | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U12 | MA | -- | B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy | , Z/2484/18 | , 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 2 | 32.00 | KUBIŃSKA Oliwia | WKS Wawel Kraków # | 2005 | U12 | MA | -- | MICHNIAK Jan | Z/2524/18 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 2 | 31.00 | MORĄG Alicja | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata B.D. | Z/3687/17 | 2019 | 4 | LDK! | |||||
5 | 5 | f | 2 | 29.00 | LUKOSCHEK Karolina | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | LDK! | |||||||||
6 | 6 | f | 2 | 28.50 | KUSAK Daria | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
7 | 7 | f | 2 | 27.50 | BOCHENEK Weronika | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 2 | 20.50 | TRYFANÓW Wiktoria | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa | 4 | LDK! | |||||||
9 | 9 | f | 2 | 18.50 | ARCZYŃSKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 2 | 17.00 | KŁECZEK Jaśmina | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
11 | 11 | f | 2 | 16.50 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2007 | U12 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0737/18 | 2024 | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 2 | 15.50 | HRAPKOWICZ Paulina | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
13 | 13 | f | 2 | 11.00 | ADAMCZYK Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka # | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 29.00 | MIKLUSIAK Krystyna | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U16 | MA | IV | KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. | Z/1447/16 | 2022 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 26.01 | PIETRUSZA Natalia | UKS Kobylanka | 2001 | U16 | MA | V | DZIEDZIAK Jerzy # | Z/3740/16 | 2020 | 4 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 22.81 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 22.80 | HETMAN Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 29.86 | ŚLIWIŃSKA Klaudia | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U18 | MA | IV | DRABEK Krzysztof | Z/4638/15 | 2018 | 3 | ||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 35.86 | SURMIAK Zofia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 27.20 | ŚLIWA Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 22.40 | MŁOCEK Monika | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ŁYSEK Tadeusz # | Z/5982/15 | 2020 | BEZ | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 22.25 | POŁEĆ Karolina | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 21.80 | FIUT Marzena | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 20.51 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 18.62 | UBUSZAJEW Katarzyna | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5-bój K MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 2887 | GROMADA Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2002 | U16 | SK | III | MIREK Andrzej B.D. | Z/2712/16 | 2021 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 2542 | POPARDOWSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | IV | # | LDK! | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 2454 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | IV | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 2352 | MORĄG Magdalena | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 1981 | RYBKA Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
f | 1 | DNF | KOŁODZIEJ Urszula | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
f | 1 | DNF | NYKAZA Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.16 | MIŚTAK Nikodem | MLUKS Tarnów # | 2003 | U14 | MA | +0.2 | -- | JASICZ Ryszard # | 4 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 1 | 9.57 | NIKIEL Nikodem | KB MOSiR Jastrzębie | 2005 | U12 | SL | +0.2 | -- | |||||||||
3 | 14 | s | 1 | 10.28 | CHUDY Mateusz | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | +0.2 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 13 | s | 1 | 10.28 | PATYK Eryk | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | +0.2 | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 15 | s | 1 | 10.39 | KACZMARCZYK Emil | OLA Małopolskie # | 2005 | U12 | MA | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 16 | s | 1 | 10.71 | SYKUŁA Fabian | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | +0.2 | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 2 | 9.34 | SRAGA Jakub | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | -0.4 | -- | CZYŻ Paweł | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 9 | s | 2 | 9.76 | JAMRÓZ Paweł | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | -0.4 | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 10 | s | 2 | 9.80 | A O | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -0.4 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 17 | s | 2 | 10.75 | GABRYŚ Bartosz | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | -0.4 | -- | |||||||||
1 | 4 | s | 3 | 9.40 | WÓJCIK Paweł | OLA Małopolskie # | 2005 | U12 | MA | +1.0 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 3 | 9.55 | LASYK Filip | IKS Olkusz | 2005 | U12 | MA | +1.0 | -- | B.D. CEMBRZYŃSKA Izabela CEMBRZYŃSKA Izabela | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 3 | 10.05 | STĘPAK Alan | OLA Małopolskie # | 2006 | U12 | MA | +1.0 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 3 | 10.07 | BARAN Kacper | IKS Olkusz | 2005 | U12 | MA | +1.0 | -- | CEMBRZYŃSKA Izabela CEMBRZYŃSKA Izabela | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 19 | s | 3 | 11.10 | TRYFANÓW Patryk | KS Victoria Trzebinia # | 2007 | U12 | MA | +1.0 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 4 | 9.11 | PIŁKA Dariusz | LKS Kłos Olkusz # | 2005 | U12 | MA | -0.1 | -- | BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz # | , Z/3095/18 | , 2022 | 5 | LDK! | ||||
2 | 6 | s | 4 | 9.45 | ŁYSIN Bartosz | UKS Sokół Zator | 2005 | U12 | MA | -0.1 | -- | KAJTOCH Jolanta | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 4 | 9.45 | ŚLIWIŃSKI Dawid | UKS Sokół Zator | 2005 | U12 | MA | -0.1 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 18 | s | 4 | 10.86 | MAKAR Bartłomiej | niest. Kraków | 2008 | U12 | MA | -0.1 | -- | |||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 13.10 | WÓJCIK Dawid | MOSM Tychy | 2004 | U14 | SL | +0.9 | -- | |||||||||
2 | 4 | s | 1 | 13.57 | KWIECIŃSKI Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U14 | MA | +0.9 | -- | GIZA Andrzej # | 5 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 1 | 13.83 | SIKORA Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | +0.9 | -- | KUKLA Rafał | 2 | LDK! | ||||||
4 | 13 | s | 1 | 14.49 | WOZIWODZKI Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | +0.9 | -- | MUNIAK Michał # | 5 | LDK! | ||||||
5 | 15 | s | 1 | 14.65 | ŁUKASIEWICZ Sebastian | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | +0.9 | -- | MUNIAK Michał # | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 17 | s | 1 | 14.73 | KWAK Patryk | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | +0.9 | -- | |||||||||
7 | 19 | s | 1 | 14.84 | SUDER Alan | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | +0.9 | -- | MUNIAK Michał GUJA Marta # | , Z/1247/18 | , 2023 | LDK! | |||||
8 | 21 | s | 1 | 15.14 | WYWIAŁ Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 11 | s | 2 | 14.27 | SZCZUREK Patryk | KS Victoria Trzebinia # | 2003 | U14 | MA | +1.8 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 12 | s | 2 | 14.41 | PIWOWARCZYK Przemysław | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | +1.8 | -- | # | LDK! | |||||||
3 | 20 | s | 2 | 14.85 | KACZMARCZYK Dariusz | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | +1.8 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 22 | s | 2 | 15.29 | CIESIELSKI Oliwier | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | +1.8 | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 23 | s | 2 | 15.30 | GLONEK Michał | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | +1.8 | -- | MUNIAK Michał # | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 8 | s | 3 | 13.90 | ŁUCZKOWIEC Mirosław | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U14 | MA | +0.5 | -- | # | ||||||||
2 | 9 | s | 3 | 14.05 | MACHLOWSKI Bartosz | WKS Wawel Kraków | 2004 | U14 | MA | +0.5 | -- | B.D. # | 4 | LDK! | ||||||
3 | 24 | s | 3 | 15.58 | JANUS Jakub | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
4 | 27 | s | 3 | 16.12 | ŻELASZKIEWICZ Nikodem | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | +0.5 | -- | MUNIAK Michał # | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 29 | s | 3 | 16.34 | FLOREK Sebastian | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U14 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 4 | 12.96 | PUCHAŁA Łukasz | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | +0.3 | -- | SYSAK Tomasz | 3 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 4 | 13.31 | GRYZIK Dawid | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | +0.3 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | |||||||
3 | 5 | s | 4 | 13.60 | PIECZARA Grzegorz | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | +0.3 | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 10 | s | 4 | 14.24 | GROCHAL Jakub | WKS Wawel Kraków | 2003 | U14 | MA | +0.3 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 14 | s | 4 | 14.64 | PŁONKA Kacper | ULKS Bielgim Bielany | 2003 | U14 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
6 | 16 | s | 4 | 14.67 | PIETKUN Dominik | KB MOSiR Jastrzębie | 2004 | U14 | SL | +0.3 | -- | |||||||||
7 | 18 | s | 4 | 14.73 | KOPEĆ Michał | UKS Polfin Oświęcim | 2004 | U14 | MA | +0.3 | -- | KRZYZAK Stanisław # | BEZ | LDK! | ||||||
8 | 31 | s | 4 | 17.06 | WAŁACH Liwiusz | OLA Małopolskie # | 2004 | U14 | MA | +0.3 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 7 | s | 5 | 13.86 | SZCZUKA Kacper | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U14 | MA | -0.5 | -- | CZYŻ Paweł B.D. | , Z/3871/18 | , 2018 | 5 | LDK! | ||||
2 | 25 | s | 5 | 15.70 | ŚWIĘCICKI Szymon | WKS Wawel Kraków | 2004 | U14 | MA | -0.5 | -- | |||||||||
3 | 26 | s | 5 | 16.05 | PAJOR Paweł | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -0.5 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 28 | s | 5 | 16.23 | CHWAST Klaudiusz | LKS Kłos Olkusz | 2004 | U14 | MA | -0.5 | -- | MENTLEWICZ Czesława | BEZ | |||||||
5 | 30 | s | 5 | 16.71 | ŻERDA Piotr | OLA Małopolskie # | 2004 | U14 | MA | -0.5 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 6 | 12.08 | WDOWIK Oliwer | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U16 | PK | -1.4 | IV | MAZUR Janusz B.D. # | Z/2338/16 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 6 | 12.42 | PIETRUSA Jakub | KS Agros Zamość # | 2002 | U16 | LU | -1.4 | V | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/2859/16 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 6 | 12.46 | GORCZYCA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U16 | MA | -1.4 | V | B.D. SZKOŁA Sebastian # | , Z/3868/16 | , 2024 | ||||||
4 | 5 | s | 6 | 12.57 | ŻYCZYŃSKI Maximilian | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U16 | PK | -1.4 | V | MAZUR Janusz # | 3 | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 6 | 12.71 | ŻYCZYŃSKI Tomasz | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U16 | PK | -1.4 | V | MAZUR Janusz # | 3 | LDK! | ||||||
6 | 12 | s | 6 | 12.79 | RUMIAN Jan | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -1.4 | -- | |||||||||
7 | 16 | s | 6 | 12.97 | SAMEL Jakub | KS AZS AWF Kraków | 2001 | U16 | MA | -1.4 | -- | ZAPART Stanisław | Z/2528/16 | 2021 | 3 | |||||
1 | 6 | s | 7 | 12.57 | MIŚKIEWICZ Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -1.3 | V | GIZA Maciej | 5 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 7 | 12.66 | GIEBAŁ Kamil | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | -1.3 | V | |||||||||
3 | 9 | s | 7 | 12.71 | FRANKOWICZ Jakub | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -1.3 | V | |||||||||
4 | 13 | s | 7 | 12.80 | CZECH Kacper | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | -1.3 | -- | |||||||||
5 | 15 | s | 7 | 12.89 | ŁEPKOWSKI Jakub | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -1.3 | -- | |||||||||
6 | 20 | s | 7 | 13.53 | WAŁASZEK Mikołaj | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | -1.3 | -- | |||||||||
1 | 18 | s | 8 | 13.33 | POCZĘSNY Łukasz | MUKS ILKUS Olkusz | 2002 | U16 | MA | -1.1 | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/2466/16 | 2017 | BEZ | |||||
2 | 21 | s | 8 | 13.58 | RUDEK Maciej | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | -1.1 | -- | |||||||||
3 | 23 | s | 8 | 13.70 | SETLIK Daniel | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | -1.1 | -- | |||||||||
4 | 25 | s | 8 | 13.90 | CHARNIK Maciej | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | -1.1 | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 26 | s | 8 | 13.92 | FICEK Jakub | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | -1.1 | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 27 | s | 8 | 14.36 | ŁUKASIAK Bartosz | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -1.1 | -- | |||||||||
7 | 29 | s | 8 | 14.59 | FURMANEK Kacper | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | -1.1 | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 9 | 12.48 | ZIEN Kamil | MOSM Tychy | 2001 | U16 | SL | -0.5 | V | |||||||||
2 | 7 | s | 9 | 12.65 | CZYSZCZOŃ Maciej | MKS Rabka-Zdrój # | 2002 | U16 | MA | -0.5 | V | |||||||||
3 | 11 | s | 9 | 12.79 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -0.5 | -- | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | |||||
4 | 14 | s | 9 | 12.87 | ZAGÓL Krzysztof | MLUKS Tarnów | 2002 | U16 | MA | -0.5 | -- | B.D. # | 5 | LDK! | ||||||
5 | 17 | s | 9 | 13.12 | TENEROWICZ Dariusz | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | -0.5 | -- | |||||||||
6 | 24 | s | 9 | 13.70 | KRETOWICZ Wiktor | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | -0.5 | -- | |||||||||
7 | 28 | s | 9 | 14.52 | SROKA Konrad | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U16 | MA | -0.5 | -- | |||||||||
1 | 19 | s | 10 | 13.36 | DUBASZEK Adrian | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | -0.9 | -- | |||||||||
2 | 22 | s | 10 | 13.64 | STROJNY Antoni | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U16 | MA | -0.9 | -- | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 48.39 | SRAGA Jakub | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | -- | CZYŻ Paweł | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 51.04 | ZADWORNY Franciszek | KB MOSiR Jastrzębie | 2005 | U12 | SL | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 53.42 | ŚLIWIŃSKI Dawid | UKS Sokół Zator | 2005 | U12 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 6 | s | 1 | 56.71 | ŁYSIN Bartosz | UKS Sokół Zator | 2005 | U12 | MA | -- | KAJTOCH Jolanta | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 8 | s | 1 | 58.66 | WÓJCIK Paweł | OLA Małopolskie # | 2005 | U12 | MA | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 10 | s | 1 | 61.36 | STĘPAK Alan | OLA Małopolskie # | 2006 | U12 | MA | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 12 | s | 1 | 62.99 | PŁONKA Marcin | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 55.25 | CHUDY Mateusz | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 5 | s | 2 | 56.47 | GABRYŚ Paweł | LKS Brzezina Osiek | 2006 | U12 | MA | -- | LDK! | |||||||||
3 | 7 | s | 2 | 57.71 | DRABEK Piotr | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
4 | 9 | s | 2 | 59.84 | SITARSKI Oliwier | UKS Kusy Bukowno | 2005 | U12 | MA | -- | # | |||||||||
5 | 11 | s | 2 | 62.33 | MAKAR Bartłomiej | niest. Kraków | 2008 | U12 | MA | -- | ||||||||||
6 | 13 | s | 2 | 72.46 | HAŁAT Jakub | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 43.32 | URBANEK Łukasz | TL Athletics Jastrzębie # | 2003 | U14 | SL | -- | # | |||||||||
2 | 2 | s | 3 | 44.97 | KWIECIŃSKI Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U14 | MA | -- | GIZA Andrzej # | 5 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 3 | 48.27 | TWARDOWSKI Wiktor | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2004 | U14 | SK | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | 5 | s | 3 | 49.95 | SERWAŃSKI Filip | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 6 | s | 3 | 50.54 | KOPEĆ Michał | UKS Polfin Oświęcim | 2004 | U14 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław # | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 7 | s | 3 | 52.84 | BANACHOWICZ Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | -- | MUNIAK Michał | 5 | LDK! | |||||||
7 | 9 | s | 3 | 54.67 | RYLEWICZ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 4 | 48.92 | SZCZUKA Kacper | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U14 | MA | -- | CZYŻ Paweł B.D. | , Z/3871/18 | , 2018 | 5 | LDK! | |||||
2 | 8 | s | 4 | 54.51 | PAJOR Paweł | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 10 | s | 4 | 55.29 | OSTROWSKI Kacper | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
4 | 11 | s | 4 | 55.70 | PŁONKA Kacper | ULKS Bielgim Bielany | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
5 | 12 | s | 4 | 57.28 | STĘŻOWSKI Szczepan | OKA Tarnów | 2004 | U14 | MA | -- | KACZMARCZYK Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 13 | s | 4 | 58.88 | FLOREK Sebastian | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
7 | 14 | s | 4 | 66.30 | ŻERDA Piotr | OLA Małopolskie # | 2004 | U14 | MA | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 2 | s | 5 | 39.37 | GIEBAŁ Kamil | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | IV | ||||||||||
2 | 3 | s | 5 | 40.47 | GORCZYCA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U16 | MA | IV | B.D. SZKOŁA Sebastian # | , Z/3868/16 | , 2024 | |||||||
3 | 6 | s | 5 | 42.35 | SITEK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U16 | PK | V | TITTINGER Katarzyna | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 8 | s | 5 | 43.00 | CZYSZCZOŃ Maciej | MKS Rabka-Zdrój # | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 9 | s | 5 | 44.15 | WAŁASZEK Mikołaj | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
6 | 11 | s | 5 | 46.53 | FURMANEK Kacper | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 14 | s | 5 | 48.34 | ZUŻAŁEK Szymon | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 6 | 39.24 | SOBURA-DURMA Jakub | KKL Kielce | 2002 | U16 | SK | IV | TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł | Z/1101/16 | 2023 | 2 | LDK! | |||||
2 | 4 | s | 6 | 40.66 | PIETRUSA Jakub | KS Agros Zamość # | 2002 | U16 | LU | V | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/2859/16 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 6 | 40.83 | MIŚKIEWICZ Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | V | GIZA Maciej | 5 | LDK! | |||||||
4 | 7 | s | 6 | 42.41 | CZECH Kacper | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | V | ||||||||||
5 | 10 | s | 6 | 44.94 | STROJNY Antoni | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
6 | 12 | s | 6 | 46.94 | DUBASZEK Adrian | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
7 | 13 | s | 6 | 47.99 | KINALSKI Rafał | UKS Polfin Oświęcim | 2002 | U16 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | Z/3869/16 | 2017 | BEZ | ||||||
500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:30.55 | WALA Piotr | TL Athletics Jastrzębie # | 2005 | U12 | SL | -- | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:32.72 | ZAGÓRSKI Kacper | TS Wieliczanka Wieliczka | 2005 | U12 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:41.68 | WÓJCIK Paweł | OLA Małopolskie # | 2005 | U12 | MA | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:49.89 | OLAJOSSY Szymon | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy # | Z/4004/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 1:54.48 | PATYK Eryk | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:57.58 | OLSZOK Kacper | KB MOSiR Jastrzębie | 2005 | U12 | SL | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:05.12 | KACZMARCZYK Emil | OLA Małopolskie # | 2005 | U12 | MA | -- | LDK! | |||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:30.63 | JĘDRZEJAK Szymon | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2001 | U16 | MA | III | KUKLA Rafał | 4 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:31.60 | SWALSKI Kamil | KB MOSiR Jastrzębie | 2001 | U16 | SL | III | STAŚKIEWICZ Jakub | Z/0818/15 | 2019 | 3 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:39.93 | DOBOSZ Jakub | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | V | # | LDK! | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:49.17 | KONOPKA Bartosz | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2001 | U16 | MA | -- | KLIMEK Józef # | Z/1758/17 | 2018 | BEZ | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:52.44 | STACH Grzegorz | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U16 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:53.39 | KRETOWICZ Wiktor | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:15.68 | KLIMOWSKI Jakub | LKS Kłos Olkusz | 2003 | U14 | MA | -- | MENTLEWICZ Czesława | BEZ | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:15.75 | SIKORA Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | -- | KUKLA Rafał | 2 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:20.71 | MAREK Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | -- | B.D. GIZA Maciej # | , Z/0271/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:24.10 | ŚWIERZ Filip | UKS Kobylanka | 2004 | U14 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3429/19 | 2021 | BEZ | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:29.74 | BARCIK Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U14 | MA | -- | GIZA Andrzej MIREK Wacław # | , Z/0074/17 | , 2022 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:43.93 | PIÓRKOWSKI Kacper | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:47.34 | WACŁAWIK Jakub | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:49.96 | BATKO Bartłomiej | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:52.38 | WÓJCIK Tomasz | UKS Polfin Oświęcim | 2003 | U14 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław # | Z/1670/17 | 2017 | BEZ | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:54.58 | RADECKI Sebastian | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U14 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław # | Z/4452/18 | 2023 | BEZ | ||||||
1 | s | 2 | 2:54.81 | ZABAGŁO Paweł | Kraków Athletics Team # | 2002 | U16 | MA | V | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/1440/16 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 3:00.11 | HALUCH Karol | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U16 | MA | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 3:00.92 | CZERWIŃSKI Krzysztof | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2002 | U16 | MA | -- | KLIMEK Józef B.D. # | Z/0506/16 | 2019 | ||||||||
4 | s | 2 | 3:03.29 | CHOJECKI Przemysław | MLUKS Tarnów | 2002 | U16 | MA | -- | GAWRON Anna # | BEZ | LDK! | ||||||||
5 | s | 2 | 3:03.84 | KOŁODZIEJ Adam | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 2001 | U16 | SK | -- | MIREK Andrzej | Z/2504/17 | 2024 | 1 | |||||||
6 | s | 2 | 3:12.54 | MADEJA Krzysztof | MKS Tempo Kęty | 2002 | U16 | MA | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 3:26.28 | BURY Kacper | UKS bieganie.pl Stryszawa # | 2002 | U16 | MA | -- | KUKLA Rafał # | 4 | LDK! | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 3:04.32 | KOCOT Mateusz | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | 623 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 3:08.22 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2023 | LDK! | 586 | |||||
3 | 3 | w | 1 | 3:09.67 | LENART Tymoteusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej # | 3 | LDK! | 573 | ||||||
4 | 4 | w | 1 | 3:10.68 | GOŁOMBEK Kevin | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej # | 2 | LDK! | 563 | ||||||
5 | 5 | w | 1 | 3:22.30 | BABICZ Wiktor | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | WÓJCIK Teodor B.D. # | Z/2981/16 | 2024 | 462 | ||||||
6 | 6 | w | 1 | 3:39.21 | POLEWAJCZYK Adam | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | -- | 332 | |||||||||
7 | 7 | w | 1 | 3:40.19 | PANEK Jakub | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej | 4 | LDK! | 325 | ||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16.55 | MORAWSKI Kacper | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | +0.9 | III | GIZA Maciej | 3 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 17.75 | KRUCZEK Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | +0.9 | IV | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 16.13 | PANEK Jakub | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | +0.9 | III | SACZKO Andrzej | 4 | LDK! | 718 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 16.85 | GOŁOMBEK Kevin | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | +0.9 | III | SACZKO Andrzej # | 2 | LDK! | 640 | |||||
3 | 3 | w | 1 | 17.19 | KOCOT Mateusz | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | +0.9 | IV | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | 605 | |||||
4 | 4 | w | 1 | 17.29 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | +0.9 | IV | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2023 | LDK! | 594 | ||||
5 | 5 | w | 1 | 17.33 | LENART Tymoteusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | +0.9 | IV | GIZA Maciej # | 3 | LDK! | 590 | |||||
6 | 6 | w | 1 | 17.79 | BABICZ Wiktor | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | +0.9 | V | WÓJCIK Teodor B.D. # | Z/2981/16 | 2024 | 544 | |||||
7 | 7 | w | 1 | 18.06 | POLEWAJCZYK Adam | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | +0.9 | V | 518 | ||||||||
200 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 27.79 | MORAWSKI Kacper | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | -0.2 | III | GIZA Maciej | 3 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 29.42 | WDOWIK Oliwer | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U16 | PK | -0.2 | V | MAZUR Janusz B.D. # | Z/2338/16 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 29.94 | ŻYCZYŃSKI Tomasz | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U16 | PK | -0.2 | V | MAZUR Janusz # | 3 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 31.32 | ŻYCZYŃSKI Maximilian | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U16 | PK | -0.2 | -- | MAZUR Janusz # | 3 | LDK! | ||||||
1 | 5 | s | 2 | 31.70 | RUDEK Maciej | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
2 | 6 | s | 2 | 33.37 | ZAGÓL Krzysztof | MLUKS Tarnów | 2002 | U16 | MA | +0.5 | -- | B.D. # | 5 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 33.70 | FRANKOWICZ Jakub | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
4 | 8 | s | 2 | 36.31 | TRYFANÓW Adrian | OLA Małopolskie # | 2001 | U16 | MA | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.62 | SAMEL Jakub | KS AZS AWF Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ZAPART Stanisław | Z/2528/16 | 2021 | 3 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.59 | WAJDZIK Kamil | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U16 | MA | -- | KUKLA Rafał | 3 | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.59 | KOS Patryk | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.56 | TENEROWICZ Dariusz | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.53 | STRZELEC Jakub | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | 4 | LDK! | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.38 | ZIELEŃ Michał | CWKS Resovia Rzeszów # | 2002 | U16 | PK | -- | KOWAL Piotr B.D. # | Z/3739/16 | 2024 | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.35 | PIECZARA Grzegorz | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 2 | 1.35 | ŚWIERZ Kacper | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3743/16 | 2019 | BEZ | ||||||
3 | 4 | f | 2 | 1.32 | JUSZCZYK Bartłomiej | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 3 | f | 2 | 1.32 | ŁUKASIEWICZ Sebastian | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | -- | MUNIAK Michał # | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 5 | f | 2 | 1.29 | RZEPKA Bartosz | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | ||||||||
6 | 6 | f | 2 | 1.29 | KOSIBA Arkadiusz | UKS Maraton Sękowa | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 2 | 1.26 | AUST Alex | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 8 | f | 2 | 1.20 | BINKIEWICZ Maciej | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | |||||||
9 | 9 | f | 2 | 1.15 | JUSZCZAK Mateusz | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | Z/3886/16 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 1 | w | 2 | 1.86 | KOCOT Mateusz | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | III | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | 679 | ||||||
2 | 2 | w | 2 | 1.77 | PANEK Jakub | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | IV | SACZKO Andrzej | 4 | LDK! | 602 | ||||||
3 | 3 | w | 2 | 1.65 | GOŁOMBEK Kevin | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | V | SACZKO Andrzej # | 2 | LDK! | 504 | ||||||
4 | 4 | w | 2 | 1.56 | POLEWAJCZYK Adam | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | -- | 434 | |||||||||
5 | 5 | w | 2 | 1.50 | LENART Tymoteusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej # | 3 | LDK! | 389 | ||||||
6 | 6 | w | 2 | 1.44 | BABICZ Wiktor | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | WÓJCIK Teodor B.D. # | Z/2981/16 | 2024 | 345 | ||||||
7 | 7 | w | 2 | 1.41 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2023 | LDK! | 324 | |||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.61 | KRUCZEK Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | 0.0 | V | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.58 | SAMEL Jakub | KS AZS AWF Kraków | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | ZAPART Stanisław | Z/2528/16 | 2021 | 3 | |||||
3 | 3 | f | 1 | 5.57 | WAJDZIK Kamil | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | KUKLA Rafał | 3 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.48 | STRZELEC Jakub | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | 4 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.44 | ŁEPKOWSKI Jakub | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.07 | MIRECKI Michał | UKS Gminy Brzeszcze | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2229/16 | 2019 | 4 | |||||
7 | 7 | f | 1 | 5.02 | JAGIEŁŁO Łukasz | UKS Gminy Brzeszcze | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/1351/16 | 2020 | 4 | |||||
8 | 8 | f | 1 | 4.84 | TENEROWICZ Dariusz | UKS Maraton Sękowa | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.79 | ZIEN Kamil | MOSM Tychy | 2001 | U16 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.70 | WIDUCH Piotr | UKS Gminy Brzeszcze | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 4.70 | POCZĘSNY Łukasz | MUKS ILKUS Olkusz | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/2466/16 | 2017 | BEZ | |||||
12 | 12 | f | 1 | 4.69 | KORCZAK Dariusz | UKS bieganie.pl Stryszawa # | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | KUKLA Rafał | BEZ | LDK! | ||||||
13 | 13 | f | 1 | 4.51 | ODROBINA Konrad | LKS Brzezina Osiek | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 4.43 | TRYFANÓW Adrian | OLA Małopolskie # | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
15 | 15 | f | 1 | 4.30 | SETLIK Daniel | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
16 | 16 | f | 1 | 4.15 | CHARNIK Maciej | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | BEZ | LDK! | ||||||
17 | 17 | f | 1 | 4.12 | PIEPRZYK Dominik | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # | BEZ | LDK! | ||||||
18 | 18 | f | 1 | 4.12 | FICEK Jakub | SKS Kusy Kraków | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | BEZ | LDK! | ||||||
19 | 19 | f | 1 | 3.95 | TISCHNER Jan | UKS Gimpel Nowy Targ | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
20 | 20 | f | 1 | 3.77 | DUDEK Daniel | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 1 | w | 2 | 5.62 | KOCOT Mateusz | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | 0.0 | V | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | 506 | |||||
2 | 2 | w | 2 | 5.54 | LENART Tymoteusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | GIZA Maciej # | 3 | LDK! | 490 | |||||
3 | 3 | w | 2 | 5.46 | PANEK Jakub | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | 0.0 | -- | SACZKO Andrzej | 4 | LDK! | 473 | |||||
4 | 4 | w | 2 | 5.38 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | 0.0 | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2023 | LDK! | 457 | ||||
5 | 5 | w | 2 | 5.04 | POLEWAJCZYK Adam | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | 0.0 | -- | 390 | ||||||||
6 | 6 | w | 2 | 5.00 | BABICZ Wiktor | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | 0.0 | -- | WÓJCIK Teodor B.D. # | Z/2981/16 | 2024 | 382 | |||||
7 | 7 | w | 2 | 4.49 | GOŁOMBEK Kevin | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | 0.0 | -- | SACZKO Andrzej # | 2 | LDK! | 288 | |||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.10 | PUCHAŁA Łukasz | MKS Tempo Kęty | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | SYSAK Tomasz | 3 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.92 | WÓJCIK Dawid | MOSM Tychy | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.86 | MIŚTAK Nikodem | MLUKS Tarnów # | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | JASICZ Ryszard # | 4 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.85 | JUSZCZYK Bartłomiej | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.76 | SIKORA Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | KUKLA Rafał | 2 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.45 | GROCHAL Jakub | WKS Wawel Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.38 | BYDOŃ Oskar | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej # | , Z/0276/18 | , 2024 | LDK! | |||||
8 | 8 | f | 1 | 4.28 | PIWOWARCZYK Przemysław | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.28 | PŁONKA Kacper | ULKS Bielgim Bielany | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.26 | ŚWIERZ Kacper | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | Z/3743/16 | 2019 | BEZ | |||||
11 | 11 | f | 1 | 4.26 | SZCZUREK Patryk | KS Victoria Trzebinia # | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 4.25 | KWAK Patryk | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 4.23 | ŁUKASIK Jan | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 4.18 | KOPEĆ Michał | UKS Polfin Oświęcim | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | KRZYZAK Stanisław # | BEZ | LDK! | ||||||
15 | 15 | f | 1 | 4.03 | WOZIWODZKI Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał # | 5 | LDK! | ||||||
16 | 16 | f | 1 | 4.02 | RADECKI Sebastian | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław # | Z/4452/18 | 2023 | BEZ | |||||
17 | 17 | f | 1 | 4.01 | BANACHOWICZ Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał | 5 | LDK! | ||||||
18 | 18 | f | 1 | 4.00 | KACZMARCZYK Dariusz | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
19 | 19 | f | 1 | 3.97 | MACHLOWSKI Bartosz | WKS Wawel Kraków | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | B.D. # | 4 | LDK! | ||||||
20 | 20 | f | 1 | 3.96 | JUSZCZAK Mateusz | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa | Z/3886/16 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
21 | 21 | f | 1 | 3.93 | RZEPKA Bartosz | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | |||||||
22 | 22 | f | 1 | 3.68 | A E | MOSM Tychy | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
22 | 22 | f | 1 | 3.82 | SUDER Alan | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał GUJA Marta # | , Z/1247/18 | , 2023 | LDK! | |||||
23 | 23 | f | 1 | 3.72 | KAPAŁKA Jakub | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
24 | 24 | f | 1 | 3.64 | WYWIAŁ Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
25 | 25 | f | 1 | 3.51 | KOŁODZIEJ Hubert | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
26 | 26 | f | 1 | 3.51 | KUBAŃSKI Patryk | OLA Małopolskie # | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
27 | 27 | f | 1 | 3.43 | OSTROWSKI Kacper | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
28 | 28 | f | 1 | 3.40 | STĘŻOWSKI Szczepan | OKA Tarnów | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | KACZMARCZYK Tomasz | BEZ | LDK! | ||||||
29 | 29 | f | 1 | 3.18 | WAŁACH Liwiusz | OLA Małopolskie # | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
30 | 30 | f | 1 | 3.10 | CIOŁCZYK Oskar | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
31 | 31 | f | 1 | 3.06 | BUJAREK Rafał | ULKS Bielgim Bielany | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 3.90 | PIŁKA Dariusz | LKS Kłos Olkusz # | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz # | , Z/3095/18 | , 2022 | 5 | LDK! | ||||
2 | 2 | f | 2 | 3.77 | ŁYSIN Bartosz | UKS Sokół Zator | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | KAJTOCH Jolanta | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 2 | 3.68 | LASYK Filip | IKS Olkusz | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | B.D. CEMBRZYŃSKA Izabela CEMBRZYŃSKA Izabela | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 2 | 3.62 | ŚLIWIŃSKI Dawid | UKS Sokół Zator | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 5 | f | 2 | 3.46 | A O | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 6 | f | 2 | 3.46 | KWINTA Wojciech | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 2 | 3.40 | OLAJOSSY Szymon | WKS Wawel Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy # | Z/4004/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
8 | 8 | f | 2 | 3.32 | PATYK Eryk | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 2 | 3.30 | KACZMARCZYK Emil | OLA Małopolskie # | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
10 | 10 | f | 2 | 3.29 | KOSIARSKI Filip | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 2 | 3.23 | LACH Bartosz | UKS Gminy Brzeszcze | 2007 | U12 | MA | 0.0 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/10996/21 | 2021 | ||||||
12 | 12 | f | 2 | 3.11 | PŁONKA Marcin | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
13 | 13 | f | 2 | 3.09 | DRABEK Piotr | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
14 | 14 | f | 2 | 2.97 | STĘPAK Alan | OLA Małopolskie # | 2006 | U12 | MA | 0.0 | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | ||||||
15 | 15 | f | 2 | 2.65 | TRYFANÓW Patryk | KS Victoria Trzebinia # | 2007 | U12 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||
16 | 16 | f | 2 | 2.64 | SYKUŁA Fabian | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | ||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.12 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | V | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.50 | BOBER Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U14 | PK | -- | SAMAGALSKI Tomasz # | Z/3742/16 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 8.84 | GABRYŚ Kacper | MKS Tempo Kęty | 2004 | U14 | MA | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.22 | RAJZER Krzysztof | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 7.31 | TOMASZEWSKI Sławomir | WKS Wawel Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 6.10 | CIOŁCZYK Oskar | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 5.91 | PYTLIK Marcel | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 5.76 | JUSZCZAK Mateusz | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | Z/3886/16 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
9 | 9 | f | 1 | 5.74 | PULNAR Szymon | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
10 | 10 | f | 1 | 5.44 | BUJAREK Rafał | ULKS Bielgim Bielany | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 5.35 | CIESIELSKI Oliwier | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | |||||||
12 | 12 | f | 1 | 4.94 | DZIERWA Adam | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 10.28 | ZYGMUND Alan | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2002 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej # | 4 | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.17 | WŁUDYKA Dawid | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.15 | WÓJCIK Kamil | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 9.45 | LEŚNIAK Konrad | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 8.64 | SROKA Konrad | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 8.34 | POCHOPIEŃ Szymon | UKS bieganie.pl Stryszawa # | 2002 | U16 | MA | -- | KUKLA Rafał | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 8.14 | MUCHA Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 7.92 | TRYFANÓW Adrian | OLA Małopolskie # | 2001 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 7.62 | KOCĘBA Bartłomiej | LKS Brzezina Osiek | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 7.56 | HAŁATEK Bartłomiej | SKS Kusy Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | BEZ | LDK! | |||||||
11 | 11 | f | 1 | 7.38 | ZEGZDA Szymon | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 7.05 | ZUŻAŁEK Szymon | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 6.98 | CHARCHUT Michał | OLA Małopolskie # | 2002 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 6.54 | TISCHNER Jan | UKS Gimpel Nowy Targ | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 9.90 | KOCOT Mateusz | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | 480 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 9.73 | PANEK Jakub | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej | 4 | LDK! | 469 | ||||||
3 | 3 | w | 1 | 9.55 | LENART Tymoteusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej # | 3 | LDK! | 459 | ||||||
4 | 4 | w | 1 | 8.30 | POLEWAJCZYK Adam | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | -- | 384 | |||||||||
5 | 5 | w | 1 | 8.16 | GOŁOMBEK Kevin | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej # | 2 | LDK! | 376 | ||||||
6 | 6 | w | 1 | 6.98 | BABICZ Wiktor | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | WÓJCIK Teodor B.D. # | Z/2981/16 | 2024 | 306 | ||||||
7 | 7 | w | 1 | 6.60 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | -- | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2023 | LDK! | 284 | |||||
Ppal (150) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 62.50 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 54.50 | KOSIBA Arkadiusz | UKS Maraton Sękowa | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 52.50 | KOŹLIK Jan | LKS Kłos Olkusz | 2003 | U14 | MA | -- | MENTLEWICZ Czesława | BEZ | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 50.50 | HRYC Bartłomiej | UKS Maraton Sękowa | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 49.50 | BOBER Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U14 | PK | -- | SAMAGALSKI Tomasz # | Z/3742/16 | 2024 | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 48.50 | PACHOLSKI Konrad | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | -- | KUKLA Rafał | 5 | LDK! | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 47.00 | PIWOWARCZYK Przemysław | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
8 | 8 | f | 1 | 46.50 | KWAK Patryk | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 46.00 | PULNAR Szymon | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
10 | 10 | f | 1 | 44.00 | KAPAŁKA Jakub | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
11 | 11 | f | 1 | 43.00 | KACZMARCZYK Dariusz | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 43.00 | BYDOŃ Oskar | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | -- | GIZA Andrzej GIZA Maciej # | , Z/0276/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
13 | 13 | f | 1 | 42.00 | CHWAST Klaudiusz | LKS Kłos Olkusz | 2004 | U14 | MA | -- | MENTLEWICZ Czesława | BEZ | ||||||||
14 | 14 | f | 1 | 41.50 | GABRYŚ Kacper | MKS Tempo Kęty | 2004 | U14 | MA | -- | SYSAK Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
15 | 15 | f | 1 | 39.00 | PYTLIK Marcel | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | |||||||
16 | 16 | f | 1 | 38.50 | ŻELASZKIEWICZ Nikodem | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MUNIAK Michał # | BEZ | LDK! | |||||||
17 | 17 | f | 1 | 38.00 | RAJZER Krzysztof | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
18 | 18 | f | 1 | 37.50 | AUST Alex | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | |||||||
19 | 19 | f | 1 | 37.00 | GRYZIK Dawid | UKS Kobylanka | 2003 | U14 | MA | -- | DZIEDZIAK Jerzy | BEZ | ||||||||
20 | 20 | f | 1 | 36.00 | BORÓWKA Mateusz | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MUNIAK Michał # | BEZ | LDK! | |||||||
21 | 21 | f | 1 | 35.50 | KUBAŃSKI Patryk | OLA Małopolskie # | 2004 | U14 | MA | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
22 | 22 | f | 1 | 35.00 | WAŁACH Liwiusz | OLA Małopolskie # | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
23 | 23 | f | 1 | 34.00 | SURMIAK Adam | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
24 | 24 | f | 1 | 32.50 | PAJOR Paweł | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
25 | 25 | f | 1 | 32.00 | CIOŁCZYK Oskar | OLA Małopolskie # | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
26 | 26 | f | 1 | 31.00 | DZIERWA Adam | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
27 | 27 | f | 1 | 28.00 | FUDAŁA Jakub | SKS Kusy Kraków | 2004 | U14 | MA | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | |||||||
28 | 28 | f | 1 | 28.00 | ŻERDA Piotr | OLA Małopolskie # | 2004 | U14 | MA | -- | PŁATEK Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
29 | 29 | f | 1 | 28.00 | JUSZCZAK Mateusz | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | Z/3886/16 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
30 | 30 | f | 1 | 26.50 | BUJAREK Rafał | ULKS Bielgim Bielany | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
31 | 31 | f | 1 | 26.00 | SZCZUREK Patryk | KS Victoria Trzebinia # | 2003 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
32 | 32 | f | 1 | 24.00 | KOŁODZIEJ Hubert | TS Wieliczanka Wieliczka | 2004 | U14 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 39.00 | JAMRÓZ Paweł | UKS Polfin Oświęcim | 2005 | U12 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 2 | 33.50 | PATYK Eryk | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 2 | 32.50 | BARAN Kacper | IKS Olkusz | 2005 | U12 | MA | -- | CEMBRZYŃSKA Izabela CEMBRZYŃSKA Izabela | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 2 | 32.00 | KWINTA Wojciech | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 5 | f | 2 | 31.00 | GABRYŚ Bartosz | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 2 | 28.00 | WOJTALA Miłosz | LKS Brzezina Osiek | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 2 | 26.00 | DRABEK Piotr | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 2 | 24.50 | GABRYŚ Paweł | LKS Brzezina Osiek | 2006 | U12 | MA | -- | LDK! | |||||||||
9 | 9 | f | 2 | 24.50 | KACZMARCZYK Emil | OLA Małopolskie # | 2005 | U12 | MA | -- | LDK! | |||||||||
10 | 10 | f | 2 | 20.50 | SYKUŁA Fabian | KS Victoria Trzebinia # | 2005 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | |||||||
11 | 11 | f | 2 | 19.50 | TRYFANÓW Patryk | KS Victoria Trzebinia # | 2007 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
12 | 12 | f | 2 | 16.00 | KOSIARSKI Filip | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | MUNIAK Michał | BEZ | LDK! | |||||||
13 | 13 | f | 2 | 14.00 | HAŁAT Jakub | ULKS Bielgim Bielany | 2005 | U12 | MA | -- | ||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 51.22 | LIS Czesław | KS Energetyk Jaworzno | 1956 | Masters | SL | -- | BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef | BEZ | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 39.04 | ZYGMUND Alan | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2002 | U16 | OP | IV | SACZKO Andrzej # | 4 | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 38.31 | HAŁATEK Bartłomiej | SKS Kusy Kraków # | 2001 | U16 | MA | IV | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 38.07 | ZEGZDA Szymon | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 32.70 | WŁUDYKA Dawid | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2001 | U16 | MA | V | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 30.75 | WĘGLARZ Szymon | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 28.88 | KOS Patryk | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 24.96 | WÓJCIK Kamil | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 23.34 | SROKA Konrad | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 22.75 | GĘŚLAK Jakub | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 22.36 | KOCĘBA Bartłomiej | LKS Brzezina Osiek | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 18.52 | ZAGRODZKI Adam | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | -- | SZUBERLA Stanisław B.D. | Z/2979/16 | 2023 | |||||||
14 | 14 | f | 1 | 16.66 | DUDEK Daniel | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | BIES Kondrad | LKS Brzezina Osiek | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 48.60 | TOMASZEWSKI Arkadiusz | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 33.97 | KOS Patryk | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 33.24 | WĘGLARZ Szymon | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 29.73 | RUMIAN Jan | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 27.80 | GĘŚLAK Jakub | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 25.80 | WÓJCIK Kamil | ULKS Bielgim Bielany | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 22.32 | LEŚNIAK Konrad | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 21.30 | ZUŻAŁEK Szymon | ULKS Bielgim Bielany | 2002 | U16 | MA | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | MUCHA Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | -- | # | |||||||||||
5-bój M MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 2893 | KOCOT Mateusz | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | III | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 2587 | PANEK Jakub | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | IV | SACZKO Andrzej | 4 | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 2501 | LENART Tymoteusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U16 | MA | IV | GIZA Maciej # | 3 | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 2371 | GOŁOMBEK Kevin | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | IV | SACZKO Andrzej # | 2 | LDK! | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 2245 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | V | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 2058 | POLEWAJCZYK Adam | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U16 | OP | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 2039 | BABICZ Wiktor | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | WÓJCIK Teodor B.D. # | Z/2981/16 | 2024 | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 5.2944841384888 sekund |