Aleksandrów Łódzki 07 - 08.09.2013 5. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa Łódzkiego. III rzut Wojewódzkiej Ligi Młodzików |
||||||||||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 1.45 | SZCZERBICKA Klaudia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | IV | ||||||||||||
f | 1 | 1.45 | WALCZAK Anna | UKS Jedynka Łowicz | 1998 | U16 | LD | IV | ||||||||||||
f | 1 | 1.45 | DROBNIK Marta | AZS Łódź # | 1998 | U16 | LD | IV | B.D. | |||||||||||
f | 1 | 1.55 | SZABLEWSKA Paulina | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | III | ||||||||||||
1 | f | 1 | 1.50 | MROZIŃSKA Katarzyna | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.45 | MATYJA Klaudia | BKL Bełchatów | 1999 | U16 | LD | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.45 | SIERADZKA Paulina | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.40 | PYSERA Natalia | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.40 | IGNATOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.35 | KUCHARSKA Sandra | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.25 | SOLIŃSKA Justyna | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.25 | DRZEWOSZ Adrianna | BKL Bełchatów | 2000 | U14 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.20 | HAŁAS Roksana | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 3.71 | HAŁAS Roksana | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | +0.5 | -- | # | ||||||||||
f | 1 | 3.80 | WOŹNICKA Justyna | BKL Bełchatów # | 2002 | U12 | LD | +0.1 | -- | MANTYK Łukasz # | Z/2039/16 | 2020 | 3 | LDK! | ||||||
f | 1 | 4.36 | SNOPKOWSKA Aleksandra | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U16 | LD | +0.2 | -- | # | ||||||||||
f | 1 | 4.50 | KASZNICKA Weronika | BKL Bełchatów | 1998 | U16 | LD | +0.3 | V | |||||||||||
f | 1 | 4.53 | WOŹNIAK Ada | RKS Łódź | 1997 | U18 | LD | +0.1 | -- | # | ||||||||||
f | 1 | 4.53 | KUŹMIN Emilia | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U16 | LD | +0.2 | V | |||||||||||
f | 1 | 4.60 | OPASIŃSKA Wiktoria | AZS Łódź | 1999 | U16 | LD | 0.0 | V | |||||||||||
f | 1 | 5.00 | KOSTOWSKA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U18 | LD | +0.4 | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 5.15 | NAPIERALSKA Roksana | MULKS Żeromski Sieradz | 1998 | U16 | LD | 0.0 | III | KUŚ Tomasz | Z/0909/14 | 2018 | 2 | ||||||
2 | f | 1 | 5.11 | KOŁODZIEJCZAK Natalia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U16 | LD | 0.0 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 4.70 | RADOMSKA Sandra | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | +1.9 | V | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.59 | ZANIEWSKA Ida | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | +0.2 | V | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.57 | SZKUDLAREK Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | +0.6 | V | # | |||||||||
6 | f | 1 | 4.51 | SZCZERBICKA Klaudia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | 0.0 | V | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.40 | ŚLIZ Justyna | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | +0.1 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.31 | LIPINA Oliwia | LUKS Strzałków | 1998 | U16 | LD | +0.3 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.24 | SZTACHAŃSKA Zuzanna | AZS Łódź # | 2001 | U14 | LD | +0.6 | -- | SADACH Aneta B.D. B.D. | Z/4769/15 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 4.13 | KOSIOR Marta | UKS 55 Łódź | 2000 | U14 | LD | +0.2 | -- | PALISZEWSKI Maciej | BEZ | LDK! | |||||||
11 | f | 1 | 3.17 | SKIERA Paulina | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | +0.8 | -- | # | |||||||||
f | 1 | NM | RÓŻYCKA Klaudia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | 0.0 | -- | # | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 9.18 | ŻUK Joanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U18 | LD | -- | ||||||||||||
f | 1 | 10.83 | RÓŻAŃSKA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U14 | PD | IV | WOJTULEWICZ Malwina # | Z/3814/15 | 2024 | |||||||||
f | 1 | 10.83 | WOŹNIAK Angelika | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U14 | LD | IV | SZYMAJDA Mieczysław # | Z/4015/15 | 2020 | 1 | ||||||||
1 | f | 1 | 9.61 | KOZERA Marlena | LUKS Strzałków | 1998 | U16 | LD | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 9.58 | SZEWCZYK Martyna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | V | B.D. | ||||||||||
3 | f | 1 | 8.22 | JOACHIMIAK Monika | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | NOWAK Oliwia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -- | ||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 15.96 | NOWICKA Anna | LUKS Strzałków | 2000 | U14 | LD | -- | ||||||||||||
f | 1 | 20.29 | RZEPECKA Natalia | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -- | ||||||||||||
f | 1 | 34.24 | RÓŻAŃSKA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U14 | PD | III | WOJTULEWICZ Malwina # | Z/3814/15 | 2024 | |||||||||
1 | f | 1 | 33.53 | NOWAK Oliwia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 32.76 | KOZERA Marlena | LUKS Strzałków | 1998 | U16 | LD | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 29.75 | BECALIK Wanesa | MUKS Park Zduńska Wola | 1998 | U16 | LD | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 27.62 | DZWONEK Angelika | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | V | B.D. # | 3 | |||||||||
5 | f | 1 | 27.57 | GIERAGA Natalia | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 19.76 | ŚWIĄDER Magdalena | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 16.47 | PISARKIEWICZ Natalia | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 17.98 | GIERAGA Natalia | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | -- | ||||||||||||
f | 1 | 23.00 | SZABLEWSKA Paulina | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -- | ||||||||||||
f | 1 | 24.60 | NOWAK Oliwia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -- | ||||||||||||
f | 1 | 25.48 | CHODOROWSKA Iga | UKS Dziewiątka Kutno | 1998 | U16 | LD | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
f | 1 | 26.23 | ŻUK Joanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U18 | LD | -- | ||||||||||||
f | 1 | 27.62 | WOŹNIAK Angelika | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U14 | LD | -- | SZYMAJDA Mieczysław # | Z/4015/15 | 2020 | 1 | ||||||||
f | 1 | 33.16 | KOŁODZIEJCZAK Natalia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U16 | LD | IV | # | |||||||||||
1 | f | 1 | 28.38 | DZWONEK Angelika | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | V | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 15.91 | BECALIK Wanesa | MUKS Park Zduńska Wola | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.87 | RZEPECKA Natalia | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 1.55 | PAJĄK Jakub | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U14 | LD | -- | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4050/15 | 2023 | 2 | ||||||||
f | 1 | 1.75 | MRZYGŁÓD Cyprian | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | IV | PAWELSKI Grzegorz # | Z/0962/14 | 2024 | LDK! | ||||||||
f | 1 | 1.80 | LEWANDOWSKI Kamil | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | IV | ||||||||||||
f | 1 | 1.80 | WOŹNIAK Marceli | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | IV | ||||||||||||
f | 1 | 1.90 | JUSZCZAK Tomasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U18 | LD | III | ||||||||||||
1 | f | 1 | 1.80 | KARWACKI Łukasz | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.70 | BRZEZIŃSKI Alan | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.70 | KAŹMIERCZAK Krystian | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | JAROSIŃSKI Adrian | UKS Dziewiątka Kutno | 1999 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 4.31 | WIETESKA Tomasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U14 | LD | +0.1 | -- | ZNYK Stanisław # | Z/4029/15 | 2021 | 3 | |||||||
f | 1 | 4.44 | SERAFIN Jerzy | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | +0.5 | -- | |||||||||||
f | 1 | 4.62 | SARBAK Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | +0.1 | -- | |||||||||||
f | 1 | 5.09 | PAJĄK Patryk | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U14 | LD | 0.0 | -- | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4151/15 | 2021 | 3 | |||||||
f | 1 | 5.34 | RUTKOWSKI Michał | RKS Łódź | 1998 | U16 | LD | 0.0 | -- | # | ||||||||||
f | 1 | 5.35 | WYPŁOSZ Tymoteusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | 0.0 | -- | |||||||||||
f | 1 | 5.54 | BARTCZAK Kamil | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | 0.0 | -- | # | ||||||||||
f | 1 | 5.62 | DOLNY Kamil | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | +1.4 | V | |||||||||||
f | 1 | 5.97 | KOWALSKI Piotr | UKS Dziewiątka Kutno | 1997 | U18 | LD | +0.6 | IV | B.D. | ||||||||||
f | 1 | 6.56 | ANDRZEJCZAK Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | 0.0 | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 5.56 | NYKS Kamil | MUKS Park Zduńska Wola | 1998 | U16 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.51 | MRZYGŁÓD Cyprian | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | 0.0 | -- | PAWELSKI Grzegorz # | Z/0962/14 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 5.36 | MYSIALA Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.27 | LEWANDOWSKI Kamil | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 7.46 | WAWRZYNIAK Maciej | MKLA Łęczyca | 2000 | U14 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/3824/15 | 2023 | 2 | ||||||||
f | 1 | 8.41 | WOŹNIAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | -- | ||||||||||||
f | 1 | 10.35 | EWKOWSKI Rafał | UKS Dziewiątka Kutno | 1997 | U18 | LD | -- | ||||||||||||
f | 1 | 11.41 | BOJANOWSKI Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | V | ||||||||||||
f | 1 | 13.15 | NOWAK Dawid | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | IV | B.D. | |||||||||||
1 | f | 1 | 11.86 | JUCHNER Mateusz | KS Żeglina Sieradz | 1998 | U16 | LD | V | NOWAK Mieczysław B.D. | Z/0049/14 | 2020 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 8.36 | KAWECKI Bartłomiej | UKS Jedynka Łowicz | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 5.76 | LIPIEC Przemysław | UKS Dziewiątka Kutno | 2000 | U14 | LD | -- | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 31.36 | WAWRZYNIAK Maciej | MKLA Łęczyca | 2000 | U14 | LD | V | ANDRYSIAK Mirosław | Z/3824/15 | 2023 | 2 | ||||||||
f | 1 | 35.27 | JUCHNER Mateusz | KS Żeglina Sieradz | 1998 | U16 | LD | V | NOWAK Mieczysław B.D. | Z/0049/14 | 2020 | 2 | ||||||||
1 | f | 1 | 46.59 | NOWAK Dawid | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | II | B.D. | ||||||||||
2 | f | 1 | 30.72 | POSAK Bartłomiej | LUKS Strzałków | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 30.55 | TWARDOWSKI Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 27.54 | WOŹNIAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 27.50 | GIELARSKI Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 26.12 | KASPERKIEWICZ Michał | UKS Dziesiątka Radomsko | 1999 | U16 | LD | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | PIĘTA Nikodem | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | -- | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 24.86 | PAJĄK Patryk | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U14 | LD | -- | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4151/15 | 2021 | 3 | ||||||||
f | 1 | 37.38 | WOŹNIAK Marceli | MKLA Łęczyca | 1998 | U16 | LD | V | ||||||||||||
f | 1 | 53.15 | MRZYGŁÓD Cyprian | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | III | PAWELSKI Grzegorz # | Z/0962/14 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | f | 1 | 48.48 | JUCHNER Mateusz | KS Żeglina Sieradz | 1998 | U16 | LD | III | NOWAK Mieczysław B.D. | Z/0049/14 | 2020 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 41.96 | POSAK Bartłomiej | LUKS Strzałków | 1998 | U16 | LD | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 38.68 | BOJANOWSKI Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U16 | LD | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 24.39 | DOLNY Kamil | AZS Łódź | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.89090490341187 sekund |