Olsztyn 08.09.2013 Mityng LA. Mistrzostwa Województwa w rocznikach 1999-2000 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.14 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -2.0 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 13.16 | PIOTROWSKA Diana | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | -2.0 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 13.19 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U14 | MZ | -2.0 | III | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | |||||||
4 | s | 1 | 13.50 | KULAWCZYK Weronika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U16 | PD | -2.0 | IV | MIERZEJEWSKI Marek # | Z/0331/15 | 2019 | 2 | ||||||
5 | s | 1 | 13.62 | KAMIŃSKA Monika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U16 | PD | -2.0 | IV | PAZIEWSKI Janusz | 3 | ||||||||
6 | s | 1 | 13.68 | STASZEWSKA Dominika | PKS Gwardia Szczytno | 1999 | U16 | WN | -2.0 | IV | ||||||||||
7 | s | 1 | 14.40 | JAWORSKA Jonata | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -2.0 | V | ||||||||||
8 | s | 1 | 14.52 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn # | 2000 | U14 | WN | -2.0 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/5539/15 | 2022 | 3 | ||||||
1 | s | 2 | 14.71 | ŻUKOWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -0.3 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 14.75 | GŁĄBICKA Aleksandra | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U16 | WN | -0.3 | -- | B.D. GAJOWNICZEK Franciszek | BEZ | ||||||||
3 | s | 2 | 15.01 | GALEWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -0.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 15.99 | GRABOWSKA Kinga | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -0.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 14.54 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U14 | WN | +2.1 | -- | ||||||||||
2 | s | 3 | 15.86 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +2.1 | -- | # | |||||||||
3 | s | 3 | 16.50 | SZERSZENIEWSKA Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +2.1 | -- | # | |||||||||
4 | s | 3 | 17.09 | ORŁOWSKA Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +2.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 13.19 | GRZYBOWSKA Joanna | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | +1.1 | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 13.74 | BRZOZOWSKA Angelika | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | +1.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 13.75 | LICZNERSKA Agata | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | +1.1 | IV | B.D. | |||||||||
4 | s | 4 | 14.54 | JAKUBOWSKA Klaudia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | +1.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 13.09 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | 0.0 | III | # | |||||||||
2 | s | 5 | 13.14 | BRZEZICKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | 0.0 | III | ||||||||||
3 | s | 5 | 13.17 | JANKOWSKA Barbara | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1994 | U20 | WN | 0.0 | III | B.D. # | Z/4223/11 | 2014 | 2 | ||||||
4 | s | 5 | 13.70 | ZIÓŁKOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | 0.0 | IV | ||||||||||
5 | s | 5 | 14.48 | GÓRALSKA Marta | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | 0.0 | V | ||||||||||
6 | s | 5 | 14.96 | BELKA Patrycja | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1996 | U18 | WN | 0.0 | -- | B.D. | 4 | ||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.59 | CIESIELSKA Karolina | KS AZS UWM Olsztyn # | 1996 | U18 | WN | -0.7 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 25.98 | SZCZERBACZEWICZ Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -0.7 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 26.27 | BRZEZICKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -0.7 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 26.75 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -0.7 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 26.78 | GRZYBOWSKA Joanna | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | -0.7 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 26.80 | JANKOWSKA Barbara | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1994 | U20 | WN | -0.7 | III | B.D. # | Z/4223/11 | 2014 | 2 | ||||||
1 | s | 2 | 27.17 | PIOTROWSKA Diana | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | +0.6 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 27.77 | ZIÓŁKOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | +0.6 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 28.23 | LICZNERSKA Agata | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | +0.6 | IV | B.D. | |||||||||
4 | s | 2 | 28.33 | BRZOZOWSKA Angelika | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | +0.6 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 29.54 | JAKUBOWSKA Klaudia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | +0.6 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.78 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U14 | MZ | II | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 42.97 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | II | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 1 | 46.10 | KRUPA Aleksandra | MKS Truso Elbląg | 1999 | U16 | WN | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 48.24 | BOGDAŃSKA Izabela | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U16 | WN | V | GAJOWNICZEK Franciszek | 5 | |||||||||
5 | s | 1 | 51.10 | GŁĄBICKA Aleksandra | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U16 | WN | -- | B.D. GAJOWNICZEK Franciszek | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 47.50 | ŻUKOWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 48.78 | GRUBERT Natalia | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 50.95 | LENDZION Wiktoria | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 51.82 | JABŁOŃSKA Angelika | LKS Lubawa | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 51.86 | GALEWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 53.02 | GRABOWSKA Kinga | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 55.40 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 58.11 | SZERSZENIEWSKA Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 58.30 | ORŁOWSKA Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 42.75 | PACHOLCZYK Adrianna | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 4 | 44.13 | KAMIŃSKA Monika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U16 | PD | III | PAZIEWSKI Janusz | 3 | |||||||||
3 | s | 4 | 44.69 | KULAWCZYK Weronika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U16 | PD | III | MIERZEJEWSKI Marek # | Z/0331/15 | 2019 | 2 | |||||||
4 | s | 4 | 45.39 | CIOSEK Patrycja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 49.17 | SULIKOWSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 55.89 | RUMIŃSKA Beata | LKS Lubawa | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 46.61 | POGORZELSKA Wioleta | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1998 | U16 | PD | V | |||||||||||
2 | s | 5 | 48.13 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U14 | WN | V | |||||||||||
3 | s | 5 | 49.21 | TATAREWICZ Angelika | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 49.52 | GÓRALSKA Marta | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 50.38 | PIOTROWSKA Alicja | LKS Lubawa | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 51.67 | KITEWSKA Wioleta | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U12 | WN | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 5 | 66.23 | BUCZEK Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U12 | WN | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:43.61 | KRUPA Aleksandra | MKS Truso Elbląg | 1999 | U16 | WN | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:43.73 | MATEJKOWSKA Aleksandra | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U16 | PD | IV | KORYTKOWSKI Andrzej B.D. | Z/2443/15 | 2021 | ||||||||
3 | s | 1 | 1:45.96 | TERCJAK Zofia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1999 | U16 | PD | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:47.33 | POLEWACZ Hanna | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:48.14 | BALICKA Aleksandra | UKS MOSiR Działdowo | 2000 | U14 | WN | V | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:48.43 | GRUBERT Natalia | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:55.03 | OŁÓW Edyta | MKS Rominta Gołdap | 1999 | U16 | WN | -- | B.D. B.D. | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:57.49 | KULESZO Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:57.53 | GÓRKO Dominika | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:55.30 | JĘDRASZEK Angelika | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:00.76 | LICZNERSKA Natalia | MKS Truso Elbląg | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:01.75 | OZGA-ZAJŁO Marcelina | KS Piast Wilczęta | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:09.07 | ZIOMEK Aleksandra | LUKS Olimpijczyk Morąg | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:09.37 | MAZURKIEWICZ Oliwia Jolanta | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:14.71 | REDDIG Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:17.31 | MAZUR Kinga | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:45.61 | CIOSEK Patrycja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:49.81 | TATAREWICZ Angelika | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
3 | s | 3 | 1:51.26 | KOBESZKO Barbara | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1998 | U16 | PD | -- | KOTOWSKI Jan | 3 | |||||||||
4 | s | 3 | 1:57.73 | RUMIŃSKA Marika | LKS Lubawa | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:00.06 | MEJCZ Ola | MKS Rominta Gołdap | 1997 | U18 | WN | -- | KARNIŁOWICZ Dawid | BEZ | |||||||||
6 | s | 3 | 2:02.80 | LEMANOWICZ Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U14 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # | Z/2102/15 | 2023 | ||||||||
7 | s | 3 | 2:07.05 | KARPIŃSKA Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 2:12.52 | KUBICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U12 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | ||||||||
9 | s | 3 | 2:16.00 | OGRODNIK Kornelia | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:18.06 | GRZYMAŁA Eliza | MKS Juvenia Białystok # | 1996 | U18 | PD | III | MYDLARZ Adrian | Z/0105/12 | 2018 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 2:18.96 | KARCZEWSKA Karolina | MLKS Ostróda | 1996 | U18 | WN | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:24.39 | RUTKOWSKA Michaela | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:31.46 | KĘDZIA Milena | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | IV | WOSIEK Jacek # | Z/0466/13 | 2023 | ||||||||
5 | s | 1 | 2:33.78 | STOLARCZYK Magdalena | MLKS Ostróda | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:44.18 | MIKULAK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:49.21 | KORYTKOWSKA Justyna | KS Prefbet-Sonarol # | 1986 | Sen | PD | -- | KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej | , Z/2255/11 | , 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 2:50.26 | STRUCIŃSKA Martyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:05.84 | TRZECIAK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | PODOLAK Kazimierz # | Z/1260/11 | 2021 | 2 | |||||||
4 | s | 1 | 3:09.01 | KAMIŃSKA Jagoda | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:13.52 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U14 | WN | IV | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 3:21.57 | TERCJAK Małgorzata | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1999 | U16 | PD | IV | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 3:26.62 | ŁOJEWSKA Dominika | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:27.00 | ZUK Aleksandra | LUKS Olimpijczyk Morąg | 1997 | U18 | WN | -- | BIERNACKI Leszek | BEZ | |||||||||
9 | s | 1 | 3:30.11 | SIECZKOWSKA Agata | LKS Korab Olecko # | 1995 | U20 | WN | -- | B.D. | Z/3088/20 | 2023 | ||||||||
10 | s | 1 | 3:31.05 | SZYMAŃSKA Agata | UKS Gimpas Pasłęk | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:31.91 | TREMBICKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:33.16 | GRAMAN Natalia | LKS Lubawa | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 55.25 | PIOTROWSKA Alicja | LKS Lubawa | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 55.94 | SULIKOWSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 56.90 | TEREBIŁÓW Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 58.40 | WOŁEJKO Izabela | LUKS Orneta | 1999 | U16 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 46.14 | SZCZERBACZEWICZ Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 46.22 | WUJKOWSKA Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | II | |||||||||||
3 | s | 2 | 48.26 | MICHAŁOWSKA Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | III | # | ||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 54.18 |
JATKIEWICZ Izabela GRUBERT Natalia ŁOJEWSKA Dominika POTASZNIK Alicja |
GUKS Asy Dywity | 2000 2000 2000 2000 |
U14 | WMZ | -- |
NIESTATEK Szymon KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek |
Z/5539/15 Z/2957/15 |
2022 2024 |
3 |
|||||||
2 | s | 1 | 54.55 |
WRÓBEL Anna KOLTERMAN Dominika FLIS Aleksandra ADAMCZYK Patrycja |
KS Polonia Pasłęk | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | WMZ | -- |
BORYSEWICZ Piotr B.D. BORYSEWICZ Piotr B.D. |
Z/2588/17 |
2017 |
4 3 |
|||||||
3 | s | 1 | 54.81 |
ŻUKOWSKA Julia WUJKOWSKA Izabela TREMBICKA Aleksandra KAMIŃSKA Jagoda |
KS AZS UWM Olsztyn | 2000 1999 1999 1999 |
U16 | WMZ | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 63.43 |
GRABOWSKA Kinga OGRODNIK Kornelia ORŁOWSKA Weronika PRUSIŃSKA Małgorzata |
KS AZS UWM Olsztyn | 2000 2000 2000 2000 |
U14 | WMZ | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.59 | OKSENIUK Agnieszka | GKS Piast Gliwice # | 1996 | U18 | SL | III | B.D. # | 2 | |||||||||||
2 | 1.55 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | III | B.D. # | ||||||||||||
3 | 1.50 | GRZYB Joanna | UKS Gimpas Pasłęk | 2000 | U14 | WN | IV | |||||||||||||
4 | 1.40 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U14 | PM | V | B.D. # | ||||||||||||
5 | 1.40 | WYŻLIC Hanna | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||||
6 | 1.35 | ZAMŁYŃSKA Beata | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.87 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | +0.9 | IV | # | |||||||||||
2 | 4.72 | BELKA Patrycja | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1996 | U18 | WN | +0.3 | -- | B.D. | 4 | ||||||||||
3 | 4.67 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn # | 2000 | U14 | WN | +0.1 | V | NIESTATEK Szymon # | Z/5539/15 | 2022 | 3 | ||||||||
4 | 4.55 | JAWORSKA Jonata | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | +0.4 | V | ||||||||||||
5 | 4.48 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | 0.0 | -- | B.D. # | |||||||||||
6 | 4.12 | AUGUSTYNOWICZ Alicja | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1998 | U16 | WN | +0.6 | -- | ||||||||||||
7 | 4.07 | OŁÓW Edyta | MKS Rominta Gołdap | 1999 | U16 | WN | 0.0 | -- | B.D. B.D. | |||||||||||
8 | 4.01 | WRÓBEL Anna | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | +0.2 | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/2588/17 | 2017 | 4 | ||||||||
9 | 3.98 | GRAMAN Natalia | LKS Lubawa | 1998 | U16 | WN | +0.7 | -- | ||||||||||||
10 | 3.88 | JABŁOŃSKA Angelika | LKS Lubawa | 2000 | U14 | WN | +1.2 | -- | ||||||||||||
11 | 3.85 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U14 | PM | +0.2 | -- | B.D. # | |||||||||||
12 | 3.48 | RUMIŃSKA Beata | LKS Lubawa | 2001 | U14 | WN | +0.6 | -- | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.96 | MICHAŁEK Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | III | B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 9.68 | BIERNACKA Patrycja | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | V | BIERNACKI Leszek # | BEZ | |||||||||||
3 | 9.50 | MIECZKOWSKA Weronika | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||||
4 | 9.30 | FLIS Aleksandra | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | V | BORYSEWICZ Piotr | 3 | |||||||||||
5 | 9.15 | RZĄP Aleksandra | niest. Olsztyn # | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||||
6 | 8.52 | WALCZAK Klaudia | UKS Atos Woźnice | 1999 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||||
7 | 8.43 | REDOSZ Maja | LUKS Olimpijczyk Morąg | 2000 | U14 | WN | -- | BIERNACKI Leszek | 5 | |||||||||||
8 | 7.84 | PĘKAŁA Angelika | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
9 | 7.56 | GOZDAN Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
10 | 7.22 | ZAPAŚNIK Małgorzata | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
11 | 7.20 | KRAJEWSKA Angelika | LKS Lubawa | 2000 | U14 | WN | -- | # | LDK! | |||||||||||
12 | 6.77 | MELNYK Zuzanna | LKS Lubawa | 2000 | U14 | WN | -- | LDK! | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.38 | MICHAŁEK Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | III | B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 9.23 | JABŁOŃSKA Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | IV | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 28.29 | FLIS Aleksandra | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr | 3 | |||||||||||
2 | 18.35 | GOZDAN Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 11.31 | KRAJEWSKA Angelika | LKS Lubawa | 2000 | U14 | WN | -- | # | LDK! | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 28.59 | MICHAŁEK Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | IV | B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 26.62 | JABŁOŃSKA Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 25.08 | PĘKAŁA Angelika | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 39.75 | MIECZKOWSKA Weronika | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | III | |||||||||||||
2 | 35.90 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||||
3 | 32.63 | BIERNACKA Patrycja | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | IV | BIERNACKI Leszek # | BEZ | |||||||||||
4 | 21.47 | PRZYSTASZ Aleksandra | UKS Gimpas Pasłęk | 2000 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||||
5 | 20.96 | MELNYK Zuzanna | LKS Lubawa | 2000 | U14 | WN | -- | LDK! | ||||||||||||
6 | 15.86 | ZAPAŚNIK Małgorzata | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.63 | GRECZKO Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | +0.7 | V | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.66 | JURKIEWICZ Wojciech | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | +0.7 | V | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.21 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | +0.7 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | |||||||
4 | s | 1 | 13.22 | KUCIŃSKI Arkadiusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.7 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 13.25 | SZON Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.7 | -- | # | |||||||||
6 | s | 1 | 13.43 | PIKURA Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | +0.7 | -- | ||||||||||
7 | s | 1 | 13.79 | BARTNICKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.7 | -- | ||||||||||
8 | s | 1 | 14.21 | BŁOŃSKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | +0.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 12.60 | KUROWSKI Ernest | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | +0.6 | V | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.02 | ŁUKASZEWICZ Antoni | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | +0.6 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.13 | BRZÓZKA Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | +0.6 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 13.20 | SZYMAŃSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.6 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 13.30 | RYBKA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.6 | -- | B.D. | |||||||||
6 | s | 2 | 13.93 | DRZEWIŃSKI Jakub | LKS Lubawa | 2000 | U14 | WN | +0.6 | -- | ||||||||||
7 | s | 2 | 14.60 | RAKOWSKI Maurycy | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | +0.6 | -- | ||||||||||
8 | s | 2 | 14.75 | ŁAWRESZUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | +0.6 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.00 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U23 | WN | +0.3 | II | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | ||||||
2 | s | 3 | 11.60 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | +0.3 | III | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
3 | s | 3 | 11.64 | KALWASIŃSKI Ariel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | +0.3 | III | # | |||||||||
4 | s | 3 | 11.93 | DĄBROWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | +0.3 | IV | ||||||||||
5 | s | 3 | 12.10 | MACIOŁEK Damian | LKS Lubawa | 1995 | U20 | WN | +0.3 | IV | ||||||||||
6 | s | 3 | 12.67 | BARTNIKOWSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | +0.3 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 12.70 | KRAWCZYK Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | +0.3 | V | # | |||||||||
8 | s | 3 | 13.80 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.3 | -- | # | |||||||||
1 | s | 4 | 11.49 | CHWEDCZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 1996 | U18 | WN | +0.2 | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 11.88 | KAJETANEK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | +0.2 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 11.91 | KAJETANEK Piotr | MLKS Ostróda | 1995 | U20 | WN | +0.2 | IV | ||||||||||
4 | s | 4 | 12.27 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | +0.2 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 12.35 | PIWCEWICZ Mateusz | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | +0.2 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 13.12 | OŻAŃSKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | +0.2 | -- | ||||||||||
7 | s | 4 | 16.26 | SZUMNY Grzegorz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2001 | U14 | WN | +0.2 | -- | # | |||||||||
1 | s | 5 | 13.58 | GRZYWACZ Paweł | LKS Lubawa | 2000 | U14 | WN | +0.1 | -- | ||||||||||
2 | s | 5 | 14.54 | GRZYWACZ Mateusz | LKS Lubawa | 2000 | U14 | WN | +0.1 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.09 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U23 | WN | +0.4 | II | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | ||||||
2 | s | 1 | 23.19 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | +0.4 | III | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
3 | s | 1 | 23.64 | KAJETANEK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | +0.4 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 23.96 | ROLKA Cezary | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | +0.4 | IV | # | |||||||||
5 | s | 1 | 23.97 | KAJETANEK Piotr | MLKS Ostróda | 1995 | U20 | WN | +0.4 | IV | ||||||||||
6 | s | 1 | 24.96 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | +0.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 23.22 | CHWEDCZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 1996 | U18 | WN | +0.1 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 23.75 | MACIOŁEK Damian | LKS Lubawa | 1995 | U20 | WN | +0.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 24.20 | WĄDOŁOWSKI Michał | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1997 | U18 | PD | +0.1 | IV | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.19 | JURKIEWICZ Wojciech | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||
2 | s | 1 | 41.52 | GRECZKO Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 41.69 | SZCZĘSNY Konrad | GUKS Asy Dywity | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 42.55 | ŁUKASZEWICZ Antoni | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 42.67 | SZON Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 48.55 | FAFIŃSKI Paweł | LKS Lubawa | 2001 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/5532/15 | 2019 | 3 | |||||||
7 | s | 1 | 49.06 | OBUCHOWICZ Hubert | GUKS Asy Dywity | 2002 | U12 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 41.51 | BRZÓZKA Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 42.30 | SZYMAŃSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 42.99 | PIKURA Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 44.39 | DRZEWIŃSKI Jakub | LKS Lubawa | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 45.43 | POŁEĆ Patryk | KS Piast Wilczęta | 1999 | U16 | WN | -- | MICHAŁEK Piotr B.D. | ||||||||||
6 | s | 2 | 45.88 | RAKOWSKI Maurycy | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 48.87 | ŁAWRESZUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 37.71 | HADER Rafał | SL Olimpia Poznań # | 1995 | U20 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 38.13 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 38.98 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # | Z/0895/12 | 2021 | 3 | |||||||
4 | s | 3 | 40.01 | DĄBROWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 40.08 | RZERZUCHOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 40.73 | JUDEK Adrian | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
7 | s | 3 | 41.89 | KOZŁOWSKI Bartosz | MKS Truso Elbląg # | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 39.91 | PIWCEWICZ Mateusz | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 40.70 | BARTNIKOWSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 40.93 | NAHAJOWSKI Łukasz | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 41.15 | MACIESZA Jakub | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | V | B.D. | ||||||||||
5 | s | 4 | 41.42 | PROCAJŁO Adrian | MKS Truso Elbląg | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 42.95 | OŻAŃSKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 4 | 43.10 | SPUSTEK Marcin | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.16 | JASIŃSKI Paweł | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1993 | U23 | PD | II | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 49.74 | GOLENBOWSKI Jerzy | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1992 | U23 | PD | II | B.D. | 2 | |||||||||
3 | s | 1 | 54.98 | BUGNACKI Kamil | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1997 | U18 | PD | -- | B.D. | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:31.44 | JUDEK Adrian | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:32.63 | RZERZUCHOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:32.84 | NAHAJOWSKI Łukasz | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:32.89 | PROCAJŁO Adrian | MKS Truso Elbląg | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:34.23 | RYKOWSKI Piotr | LUKS Orneta | 1998 | U16 | WN | IV | MAKOWSKI Leszek | Z/1442/14 | 2014 | BEZ | |||||||
6 | s | 1 | 1:34.85 | STANISZEWSKI Łukasz | LKS Lubawa | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:44.10 | PRZYPŁOT Damian | LUKS Orneta | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:35.93 | GOLIASZEWSKI Grzegorz | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:36.41 | KLIMEK Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | V | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:36.42 | SZCZĘSNY Konrad | GUKS Asy Dywity | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:37.54 | JAKUBOWSKI Sebastian | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | V | TYKARSKI Marek # | Z/0165/16 | 2019 | 1 | |||||||
5 | s | 2 | 1:39.72 | TADEJEWSKI Mateusz | MLKS Ostróda | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:44.26 | SZABLIŃSKI Hubert | LUKS Orneta | 1999 | U16 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek | BEZ | |||||||||
7 | s | 2 | 2:07.13 | KOMUDZIŃSKI Mariusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:12.57 | COŁTA Kamil Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:01.44 | KAPUŚCIŃSKI Jakub | KS Podlasie Białystok # | 1995 | U20 | PD | III | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 2:02.60 | ILSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:06.31 | WIELGUS Mateusz | KS Podlasie Białystok # | 1998 | U16 | PD | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:14.40 | SOKÓŁ Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:14.96 | RATUSZYŃSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:17.11 | SIEMIĄTKOWSKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:22.61 | SUDUJKO Ryszard | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:39.35 | PIÓRKOWSKI Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1992 | U23 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:40.79 | KONOPSKI Kacper | MKS Truso Elbląg | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:42.91 | SŁUPSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:42.94 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U16 | WN | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:44.46 | NOWAK Dariusz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. MIGDA Leszek | , Z/0545/13 | , 2023 | ||||||||
6 | s | 1 | 2:44.51 | TOMCZAK Michał | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1997 | U18 | PD | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:46.68 | KOZŁOWSKI Bartosz | MKS Truso Elbląg # | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:46.78 | SPUSTEK Marcin | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:47.45 | KOZIOŁ Adrian | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1998 | U16 | PD | IV | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:51.09 | KURKOWSKI Paweł | MKS Rominta Gołdap | 1995 | U20 | WN | -- | KARNIŁOWICZ Dawid | BEZ | |||||||||
11 | s | 1 | 2:55.52 | WÓJCICKI Maciej | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:03.90 | ZAHORSKI Grzegorz | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U16 | WN | -- | GAJOWNICZEK Franciszek | Z/2557/15 | 2015 | 4 | |||||||
13 | s | 1 | 3:11.17 | BŁASZCZYK Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
14 | s | 1 | 3:17.02 | OSTRĘGA Hubert | UKS Gimpas Pasłęk | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
15 | s | 1 | 3:24.32 | OSTROWSKI Tymoteusz | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
16 | s | 1 | 3:36.16 | KOZŁOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn # | 2001 | U14 | WN | -- | # | LDK! | |||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7:40.04 | JABŁOŃSKI Błażej | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 7:43.78 | MIĘSIAK Dominik | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 8:33.28 | BARTNICKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.91 | NOWAK Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | IV | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 44.56 | ZAWADZKI Szymon | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 45.63 | JABŁOŃSKI Kasper | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 48.65 | KUROWSKI Ernest | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 40.62 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 43.84 | ZAWADZKI Patryk | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 45.62 | GOŁASZEWSKI Dominik | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1998 | U16 | PD | V | |||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.06 |
BRZÓZKA Maciej GRECZKO Marcin PIKURA Kamil SZON Wojciech |
KS AZS UWM Olsztyn | 1999 1999 1999 2000 |
U16 | WMZ | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 51.30 |
JABŁOŃSKI Kasper OŻAŃSKI Kamil BIENKOWSKI Tomasz NOWAK Jakub |
KS AZS UWM Olsztyn | 1998 1998 1999 1998 |
U16 | WMZ | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 52.58 |
BŁOŃSKI Jakub KUCIŃSKI Arkadiusz SZYMAŃSKI Damian RYBKA Sebastian |
KS AZS UWM Olsztyn | 1999 2000 2000 2000 |
U16 | WMZ | -- |
B.D. |
||||||||||
4 | s | 1 | 56.24 |
LEWALSKI Błażej FAFIŃSKI Paweł OSTROWSKI Tymoteusz PIOTROWICZ Cezary |
LKS Lubawa | 2001 2001 1999 1999 |
U16 | WMZ | -- |
TYKARSKI Marek B.D. TYKARSKI Marek |
Z/5536/15 Z/5532/15 |
2019 2019 |
3 |
|||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.75 | MAŁEJKYJ Damian | KS Piast Wilczęta | 1997 | U18 | WN | IV | MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr | , Z/0843/13 | , 2014 | 4 | |||||||||
2 | 1.65 | JANKOWSKI Marcin | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | V | B.D. # | ||||||||||||
3 | 1.55 | GOŁASZEWSKI Dominik | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1998 | U16 | PD | -- | |||||||||||||
4 | 1.50 | PIOTROWICZ Cezary | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.12 | ZAWADZKI Szymon | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | +0.1 | -- | ||||||||||||
2 | 5.05 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | +0.5 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | |||||||||
3 | 5.03 | WODZYŃSKI Artur | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U20 | WN | +0.3 | -- | ||||||||||||
4 | 4.88 | PIOTROWICZ Cezary | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | +0.1 | -- | ||||||||||||
5 | 4.17 | LEWALSKI Błażej | LKS Lubawa | 2001 | U14 | WN | +0.1 | -- | TYKARSKI Marek B.D. | Z/5536/15 | 2019 | |||||||||
6 | 4.17 | GRZYWACZ Mateusz | LKS Lubawa | 2000 | U14 | WN | 0.0 | -- | ||||||||||||
7 | 4.17 | FAFIŃSKI Paweł | LKS Lubawa | 2001 | U14 | WN | +0.9 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5532/15 | 2019 | 3 | ||||||||
8 | 3.67 | KOZŁOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn # | 2001 | U14 | WN | -0.1 | -- | # | LDK! | ||||||||||
9 | 3.55 | SZUMNY Grzegorz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2001 | U14 | WN | +0.8 | -- | # | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.03 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | II | # | ||||||||||||
2 | 10.15 | SYREWICZ Łukasz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 9.46 | JUCHNOWSKI Oskar | UKS MOSiR Działdowo | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 7.37 | MOŁDA Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 18.42 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U18 | WN | I | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | |||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.08 | REGIN Andrzej | PKS Gwardia Szczytno | 1994 | U20 | WN | I | B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 16.96 | REGIN Paweł | PKS Gwardia Szczytno | 1992 | U23 | WN | I | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 33.03 | FIGGER Mateusz | KS Polonia Pasłęk # | 1998 | U16 | WN | V | BORYSEWICZ Piotr | Z/1447/14 | 2016 | ||||||||||
2 | 32.96 | MOŁDA Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||||
3 | 31.76 | JACHIMOWICZ Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||||
4 | 31.25 | JUCHNOWSKI Oskar | UKS MOSiR Działdowo | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||||
5 | 30.56 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | |||||||||
6 | 23.17 | SYREWICZ Łukasz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.47 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U18 | WN | II | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 46.22 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | II | # | ||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.98 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U18 | WN | I | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 45.33 | REGIN Andrzej | PKS Gwardia Szczytno | 1994 | U20 | WN | II | B.D. | 2 | |||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.48 | FIGGER Mateusz | KS Polonia Pasłęk # | 1998 | U16 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr | Z/1447/14 | 2016 | ||||||||||
2 | 44.32 | WOLANIN Hubert | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U16 | WN | IV | GAJOWNICZEK Franciszek | 3 | |||||||||||
3 | 42.93 | MIERZEJEWSKI Mateusz | LKS Narew Kurpiewski Łomża # | 1998 | U16 | PD | IV | |||||||||||||
4 | 38.46 | JACHIMOWICZ Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||||
5 | 35.06 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | |||||||||
6 | 32.95 | SYREWICZ Łukasz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
7 | 28.23 | ADAMECZEK Damian | UKS Gimpas Pasłęk | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
8 | 27.23 | JANKOWSKI Marcin | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -- | B.D. # | ||||||||||||
9 | 26.80 | WOŹNIAK Filip | KS Piast Wilczęta | 1999 | U16 | WN | -- | MICHAŁEK Piotr B.D. | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 52.92 | RÓŻEWICZ Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | III | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.64 | RÓŻEWICZ Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | IV | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.0928740501404 sekund |