Aleksandrów Łódzki 19.06.2016 Mityng lekkoatletyczny (biegi) |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.87 | ZAGAJEWSKA Karolina | AZS Łódź | 1993 | Sen | LD | -0.2 | I | B.D. | M | ||||||||
2 | s | 1 | 13.13 | WYSOCKA Zuzanna | PTT Delta Płock | 2000 | U18 | MZ | -0.2 | III | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/3091/15 | 2016 | 3 | ||||||
3 | s | 1 | 13.39 | POKRZYWKA Agnieszka | AZS-PWSZ Gorzów | 1994 | U23 | LB | -0.2 | -- | WALCZAK Zygmunt WOŹNIAK Agnieszka B.D. B.D. | Z/4079/11 | 2012 | 3 | ||||||
1 | s | 2 | 13.22 | KSYTA Izabela | UMLKS Pegaz Opoczno | 2000 | U18 | LD | -0.9 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.48 | GEBLER Julia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U18 | LD | -0.9 | IV | # | LDK! | ||||||||
3 | s | 2 | 13.61 | JĘDRASIK Natalia | UMLKS Pegaz Opoczno | 1999 | U18 | LD | -0.9 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 13.65 | CHAŁUPKA Milena | KS Warszawianka W-wa # | 2000 | U18 | MZ | -0.9 | IV | RZEPKA Marek B.D. | Z/0222/16 | 2020 | |||||||
5 | s | 2 | 13.79 | MASŁOWSKA Sylwia | UKS Błyskawica Domaniewice # | 1999 | U18 | LD | -0.9 | IV | ZNYK Stanisław # | Z/3925/20 | 2022 | |||||||
1 | s | 3 | 13.59 | LISIECKA Kinga | PTT Delta Płock | 2002 | U16 | MZ | -1.3 | IV | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/1526/16 | 2017 | 3 | ||||||
2 | s | 3 | 14.15 | WOJTYRA Viktoria | UKS Sprinter Słodków | 2002 | U16 | WP | -1.3 | V | LDK! | |||||||||
1 | s | 4 | 14.04 | GROT Weronika | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -1.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 4 | 15.02 | JAWORSKA Natalia | RKS Łódź | 2001 | U16 | LD | -1.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 15.81 | BIEGANOWSKA Karolina | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2005 | U12 | LD | -1.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 14.25 | KURKOWSKA Joanna | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -0.5 | -- | B.D. | |||||||||
2 | s | 5 | 14.57 | SZYMCZAK Paulina | RKS Łódź | 2001 | U16 | LD | -0.5 | -- | ||||||||||
3 | s | 5 | 15.46 | SMOLEŃSKA Oliwia | PTT Delta Płock | 2001 | U16 | MZ | -0.5 | -- | B.D. KĄPIŃSKI Sławomir | , Z/3710/16 | , 2016 | BEZ | ||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.84 | GRZESZKIEWICZ Marta | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 42.41 | SAWICKA Karolina | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U16 | WP | II | LDK! | ||||||||||
3 | s | 1 | 42.62 | KSYTA Izabela | UMLKS Pegaz Opoczno | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 44.45 | OLCZAK Dagmara | UMLKS Pegaz Opoczno | 1999 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 43.16 | JAKŚ Aleksandra | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | -- | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/1333/14 | 2024 | 2 | |||||||
2 | s | 2 | 44.22 | JĘDRASIK Natalia | UMLKS Pegaz Opoczno | 1999 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 45.45 | PRZYBYLSKA Kamila | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U18 | LD | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 2 | 46.86 | MASŁOWSKA Sylwia | UKS Błyskawica Domaniewice # | 1999 | U18 | LD | -- | ZNYK Stanisław # | Z/3925/20 | 2022 | ||||||||
1 | s | 3 | 44.97 | WĄGIEL Anna | UKS Sprinter Słodków | 2003 | U14 | WP | III | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 3 | 45.08 | JAKŚ Małgorzata | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | -- | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/1334/14 | 2024 | ||||||||
3 | s | 3 | 45.88 | PRZYBYŁ Daria | UKS Sprinter Słodków | 2002 | U16 | WP | IV | LDK! | ||||||||||
4 | s | 3 | 48.43 | ZAWADZKA Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | V | |||||||||||
1 | s | 4 | 46.91 | KOLASA Zuzanna | PTT Delta Płock | 2001 | U16 | MZ | V | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/2633/16 | 2019 | 3 | |||||||
2 | s | 4 | 48.51 | CHUDZIK Oliwia | PTT Delta Płock | 2002 | U16 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/1592/16 | 2017 | 5 | |||||||
3 | s | 4 | 50.10 | NOWAK Weronika | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U16 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 50.51 | JAWORSKA Natalia | RKS Łódź | 2001 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 44.89 | BUDNICKA Zuzanna | PTT Delta Płock | 2002 | U16 | MZ | III | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/1527/16 | 2019 | 3 | |||||||
2 | s | 5 | 45.89 | PAROŃSKA Justyna | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
3 | s | 5 | 47.74 | ZATORSKA Natalia | UKS Lisy Zgierz | 2002 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
4 | s | 5 | 50.62 | PYRKOWSKA Agata | LKS Maraton Turek # | 2002 | U16 | WP | -- | ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # | Z/2622/17 | 2024 | LDK! | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:37.40 | OCZKOWICZ Magdalena | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U20 | LD | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:40.26 | PIĄTEK Klaudia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U20 | LD | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:46.35 | KRZEMIŃSKA Elżbieta | PTT Delta Płock | 2001 | U16 | MZ | V | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/3093/15 | 2017 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 1:47.63 | RYBAK Aleksandra | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U18 | LD | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 1 | 1:59.97 | MASŁOWSKA Justyna | UKS GOK Zduny | 2000 | U18 | LD | -- | ZNYK Stanisław # | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 2:09.14 | MIANOWSKA Patrycja | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U16 | LD | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | BERCZYŃSKA Paulina | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U20 | LD | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.11 | RZEŹNICZAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U20 | LD | -1.5 | II | B.D. KOPEĆ Dominik # | , Z/0865/14 | , 2024 | |||||||
2 | s | 1 | 11.54 | KNOP Juliusz | UKS Azymut Pabianice | 1998 | U20 | LD | -1.5 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 11.61 | GRABOWSKI Kacper | UKS Lisy Zgierz | 1993 | Sen | LD | -1.5 | III | B.D. | 2 | ||||||||
4 | s | 1 | 11.63 | SZYMAŃSKI Marcin | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U23 | LD | -1.5 | III | B.D. | 2 | ||||||||
5 | s | 1 | 11.76 | ZNYK Stanisław | UKS GOK Zduny | 1984 | Sen | LD | -1.5 | -- | ZNYK Stanisław # | Z/3981/18 | 2024 | BEZ | ||||||
1 | s | 2 | 11.68 | MALEC Bartłomiej | UMLKS Pegaz Opoczno | 1999 | U18 | LD | -0.5 | III | MARSZAŁEK Rafał | Z/3246/15 | 2016 | 3 | ||||||
2 | s | 2 | 11.87 | KACZMARCZYK Michał | MUKS Płock # | 2000 | U18 | MZ | -0.5 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 11.99 | MILCZAREK Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2000 | U18 | LD | -0.5 | IV | GRABOLUS Marek | Z/2273/15 | 2019 | 3 | ||||||
4 | s | 2 | 12.00 | RACZYŃSKI Kacper | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U18 | LD | -0.5 | IV | # | |||||||||
1 | s | 3 | 11.80 | SMOLAREK Michał | MUKS Park Zduńska Wola | 2000 | U18 | LD | +1.5 | IV | SZEWCZYK Tomasz | Z/5756/15 | 2018 | 4 | ||||||
2 | s | 3 | 11.86 | SUBKO Dominik | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | +1.5 | IV | KOPEĆ Dominik | BEZ | LDK! | |||||||
3 | s | 3 | 11.93 | KRÓLIKOWSKI Kacper | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U16 | LD | +1.5 | IV | LDK! | |||||||||
4 | s | 3 | 12.03 | MARKOWSKI Wojciech | MUKS Park Zduńska Wola | 1999 | U18 | LD | +1.5 | IV | ||||||||||
1 | s | 4 | 11.72 | SOCHACKI Kacper | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | +2.5 | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 12.29 | MASŁOWSKI Mateusz | UKS GOK Zduny | 1997 | U20 | LD | +2.5 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 12.33 | ROŻNIATOWSKI Jakub | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | +2.5 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 12.43 | WŁODAREK Bartek | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | +2.5 | V | ||||||||||
5 | s | 4 | 12.70 | PODSIADŁY Mariusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | +2.5 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 34.33 | RZEŹNICZAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U20 | LD | -- | B.D. KOPEĆ Dominik # | , Z/0865/14 | , 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 35.10 | KRUPIŃSKI Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 37.32 | MARCZEWSKI Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | s | 2 | 36.55 | MALEC Bartłomiej | UMLKS Pegaz Opoczno | 1999 | U18 | LD | -- | MARSZAŁEK Rafał | Z/3246/15 | 2016 | 3 | |||||||
2 | s | 2 | 36.78 | GRABOWSKI Kacper | UKS Lisy Zgierz | 1993 | Sen | LD | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | s | 2 | 38.44 | WOJCIECHOWSKI Marcin | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U20 | LD | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 38.90 | GAWRYSZCZAK Daniel | AZS Łódź | 2001 | U16 | LD | III | SADACH Aneta # | 4 | LDK! | ||||||||
1 | s | 3 | 38.86 | SUBKO Dominik | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -- | KOPEĆ Dominik | BEZ | LDK! | ||||||||
2 | s | 3 | 39.50 | ROŻNIATOWSKI Jakub | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 42.83 | ORCZYKOWSKI Dawid | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 41.00 | GALAS Jakub | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U16 | WP | V | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 4 | 41.32 | PAWLUCZYK Adam | MKS Aleksandrów Łódzki | 2002 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
3 | s | 4 | 41.51 | ROSIAK Maciej | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U16 | WP | V | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:24.52 | ZIENTALAK Mateusz | MKS Zduńska Wola # | 1999 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:25.31 | OLEJNICZAK Wiktor | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:25.51 | MARUSZEWSKI Arkadiusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -- | B.D. WOSIEK Jacek # | , Z/3276/15 | , 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 1:30.79 | SKROBIŃSKI Arkadiusz | KS Sprintwarsaw # | 2000 | U18 | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz # | Z/2052/15 | 2024 | ||||||||
5 | s | 1 | 1:34.56 | PRZYBYSZ Artur | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1997 | U20 | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:34.72 | ROGULSKI Łukasz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2001 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:36.11 | PĘCZEK Adrian | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2001 | U16 | LD | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:43.00 | KONEWKA Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2002 | U16 | LD | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.65445590019226 sekund |