Słupsk 12 - 13.09.2009 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
||||||||||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.51 | CURYŁO Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U16 | DS | II | B.D. # | M | |||||||||
2 | s | 1 | 42.75 | KOZAK Aleksandra | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | II | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 42.88 | ŚWIĄTEK Kinga | SKLA Słupsk | 1994 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 43.66 | WIDOMSKA Anita | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 43.72 | DETTLAFF Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 44.25 | BREZA Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 45.19 | MANEROWSKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 46.57 | PAWLAK Sandra | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 44.26 | MADELSKA Sandra | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 45.03 | MATEROWSKA Regina | MMKS Gdańsk # | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 45.77 | ZIARNECKA Magdalena | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 46.54 | HOLKA Kinga | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 46.67 | SZMYCIŃSKA Sandra | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 2 | 46.80 | URBANIAK Monika | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 2 | 48.82 | SZPANKIEWICZ Patrycja | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 46.14 | SZYMAŃSKA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 48.31 | KAZUBOWSKA Dominika | LLKS Smętowo Graniczne # | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 3 | 48.90 | JAGIELSKA Ewa | SKLA Słupsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 49.41 | RAKOWSKA Julia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:03.58 | TAS Adrianna | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:04.16 | HRYCAJEWSKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 3:06.56 | DZIENNIAK Natalia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:08.44 | HANAS Anna | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||
5 | s | 1 | 3:10.24 | ŚMIGIELSKA Klaudia | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:11.99 | KONKEL Katarzyna | KS Wejher Wejherowo | 1994 | U16 | PM | III | WALCZAK Mariusz # | Z/0950/11 | 2013 | 3 | |||||||
7 | s | 1 | 3:15.24 | KARNAS Kinga | UKS Czapla Białe Błota | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:15.67 | CZARNOWSKA Joanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 3:16.22 | SZYLAKOWSKA Alina | MUKL Brodnica | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:17.94 | BOGDANOWICZ Anastazja | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1995 | U16 | KP | IV | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:18.35 | LABUDA Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:30.28 | ZAJĄC Klaudia | MKL Lider Malbork | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:16.60 | GAWŁOWSKA Daria | LKS Vectra Włocławek # | 1995 | U16 | KP | IV | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 2 | 3:20.78 | DUSZYŃSKA Amanda | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 3:25.33 | GŁODOWSKA Daria | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:25.68 | JASNOCH Martyna | MKL Lider Malbork | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:27.88 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:28.29 | POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | 1994 | U16 | PM | V | POBŁOCKI Piotr # | Z/0675/11 | 2024 | ||||||||
7 | s | 2 | 3:31.32 | KURZAWSKA Ewelina | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.47 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +1.6 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 15.54 | KOŁTONOWSKA Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | +1.6 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 15.73 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +1.6 | III | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | ||||||
4 | s | 1 | 16.23 | ZIELKA Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | +1.6 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 16.39 | LEŚNIAŃSKA Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | +1.6 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 16.82 | DYCZEK Maria | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +1.6 | IV | # | |||||||||
1 | s | 2 | 16.43 | SZPEJANKOWSKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1995 | U16 | KP | +0.4 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 16.51 | MICHALCZAK Alicja | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | +0.4 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 16.52 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | +0.4 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 17.56 | ABDUŁCHALIMOW Kamila | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | +0.4 | V | ||||||||||
5 | s | 2 | 20.27 | HAŃCZYK Marta | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | +0.4 | -- | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.70 | HUDZIK Adrianna | KL Gdynia | 1995 | U16 | PM | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | f | 1 | 2.10 | MIKOŁAJCZAK Karolina | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.25 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | +0.7 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.15 | WYSOCKA Agnieszka | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | -0.3 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 4.99 | ZALEWSKA Martyna | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +0.1 | IV | # | |||||||||
4 | f | 1 | 4.97 | MUSIALIK Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1994 | U16 | KP | +0.8 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.93 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.81 | RZEŹNIK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | +1.0 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.62 | ROESKE Alicja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | +1.8 | V | B.D. | BEZ | ||||||||
8 | f | 1 | 4.52 | FRONTCZAK Monika | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | 0.0 | V | # | |||||||||
9 | f | 1 | 4.35 | ABDUŁCHALIMOW Kamila | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | +0.4 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 4.30 | CICHOSZ Małgorzata | MLKS Baszta Bytów | 1995 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 3.83 | PSTRONGOWSKA Justyna | KL Gdynia | 1995 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 3.78 | KAZUBOWSKA Dominika | LLKS Smętowo Graniczne # | 1994 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.71 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 9.79 | REYER Joanna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 9.53 | LIETZ Karolina | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.35 | DEMSKA Dagmara | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.29 | LIPECKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.25 | WIECZORKOWSKA Agata | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.18 | MEYER Sandra | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 8.78 | GIERSZEWSKA Marta | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | f | 1 | 8.03 | MASŁOWSKA Joanna | LKS Ostromecko | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.70 | ZDYBAŁ Kamila | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U16 | WN | II | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 37.83 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 37.09 | KULAS Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 34.94 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U16 | PM | III | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 32.09 | WIECZORKOWSKA Agata | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 25.90 | WENTA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 25.28 | SZTAL Antonina | MKL Toruń | 1995 | U16 | KP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 25.13 | GIERSZEWSKA Marta | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 24.56 | KAMIŃSKA Hanna | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 22.43 | GÓRECKA Alicja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 22.32 | KWIATKOWSKA Katarzyna | MKL Toruń | 1995 | U16 | KP | -- | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 37.81 | MAJEWSKI Mikołaj | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 38.50 | ZOSIAK Mariusz | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 38.73 | MIELEWCZYK Rafał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1994 | U16 | PM | III | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 38.91 | PRZYCHODZKI Krzysztof | KKL Rodło Kwidzyn | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 39.74 | UŚCIŃSKI Artur | RKS Rumia | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 40.81 | JANKOWSKI Maciej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 40.83 | KRAWACZYŃSKI Sebastian | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 41.04 | WICHROWSKI Patryk | RKS Rumia | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 41.27 | KOBUS Paweł | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 41.79 | BOLT Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
1 | s | 3 | 37.98 | LADEMANN Radosław | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 39.49 | BISHA Maciej | RKS Rumia | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 40.28 | WYZINA Damian | UKS Czapla Białe Błota | 1995 | U16 | KP | IV | |||||||||||
4 | s | 3 | 41.14 | LEWANDOWSKI Maciej | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
5 | s | 3 | 41.31 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 3 | 41.62 | IWIŃSKI Filip | UKS Czapla Białe Błota | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
7 | s | 3 | 42.30 | MUDLAFF Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:42.71 | CIECIERSKI Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:45.29 | GIL Waldemar | UKS Czapla Białe Błota | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:46.08 | KANIGOWSKI Marcin | KKL Rodło Kwidzyn | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:47.53 | RUDNIK Damian | BKS Bydgoszcz # | 1995 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:49.48 | WOLNIAK Kacper | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:49.85 | SIUDA Filip | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:50.08 | SAROSIEK Patryk | MKL Lider Malbork | 1995 | U16 | PM | V | GODLEWSKI Łukasz | Z/4457/11 | 2012 | 4 | |||||||
8 | s | 1 | 2:50.54 | KOSIŃSKI Tomasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:55.98 | KOTOWSKI Tomasz | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:56.53 | BARANOWSKI Adrian | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:02.11 | GRABKOWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
12 | s | 1 | 3:04.07 | WENT Dawid | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.72 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | 0.0 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 16.09 | PÓLKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U16 | PM | 0.0 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 16.13 | ŁUNKIEWICZ Mateusz | LKS Jantar Ustka | 1994 | U16 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 16.17 | STODOLNY Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | 0.0 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
5 | s | 1 | 16.28 | LUBECKI Paweł | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 16.96 | ŚWIĄTKOWSKI Przemysław | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | 0.0 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.80 | TRZCIŃSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.75 | MAŁKIEWICZ Michał | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.70 | HINC Radosław | SKLA Sopot # | 1994 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.70 | LIWOCH Juliusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.65 | KWIATKOWSKI Tomasz | SKLA Sopot | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.60 | KREFTA Cezary | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.50 | BŁASZKOWSKI Jacek | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.13 | SZUFREIDA Damian | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +1.6 | IV | # | |||||||||
2 | f | 1 | 6.04 | KOBYLARZ Radosław | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +0.8 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
3 | f | 1 | 5.67 | TRZCIŃSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | +0.8 | V | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.65 | WENTA Aleksander | LKS Jantar Ustka | 1994 | U16 | PM | -0.1 | V | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.63 | STECKA Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | +1.0 | V | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.58 | KAMIŃSKI Mariusz | MMKS Gdańsk # | 1994 | U16 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.37 | BRUSKI Marcin | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.86 | TYMA Karol | BKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +0.7 | -- | ||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.78 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U16 | WN | II | B.D. # | M | |||||||||
2 | f | 1 | 45.24 | PIESIK Nikodem | UKS I LO Viking Rumia | 1994 | U16 | PM | III | B.D. | Z/4672/11 | 2011 | 3 | |||||||
3 | f | 1 | 43.71 | WACHOWSKI Adam | MKS Sambor Tczew | 1994 | U16 | PM | III | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 40.30 | WYSOCKI Michał | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 36.07 | MARCZAK Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 34.84 | WELENC Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 26.84 | KŁÓSEK Maciej | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | -- | |||||||||||
Młot (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.89 | KRĘCKI Sławomir | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 41.47 | HOLESIŃSKI Szymon | BKS Bydgoszcz | 1995 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 37.38 | GÓRECKI Sławomir | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1994 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 31.41 | PUKAS Dominik | MUKS Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 64.23 | DREGER Maciej | BKS Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | I | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.1051559448242 sekund |