Słubice 04.10.2013 Mistrzostwa Euroregionu Pro Europa Viadrina / 4. Memoriał Zdzisława Skręty |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.67 | WOCAL Alicja | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5596/15 | 2015 | BEZ | ||||||
2 | e | 1 | 10.12 | HERCHI Nadia | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 1 | 10.22 | DUDA Marta | Gimnazjum 1 Słubice # | 2001 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 1 | 10.29 | KUCHARSKA Wiktoria | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5593/15 | 2015 | 5 | ||||||
5 | e | 1 | 10.30 | LAZAREK Klaudia | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 9.45 | KRÓLAK Aleksandra | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5597/15 | 2015 | BEZ | ||||||
2 | e | 2 | 9.98 | KOWALSKA Karolina | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 2001 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||
3 | e | 2 | 10.29 | KLINCEWICZ Aleksandra | Gimnazjum 2 Słubice # | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 2 | 10.35 | SZUKAŁA Aleksandra | PLKS Gwda Piła # | 2002 | U12 | WP | 0.0 | -- | # | |||||||||
5 | e | 2 | 11.35 | OWERKO Wiktoria | SP 3 Słubice | 2001 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | e | 2 | 13.07 | TARCZYŃSKA Martyna | SP 3 Słubice | 2001 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 3 | 9.75 | KAMIŃSKA Julia | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | e | 3 | 10.34 | MROCZEK Aleksandra | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 10.39 | KAZUBEK Patrycja | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | e | 3 | 11.06 | SUKIENNIK Emilia | SP 3 Słubice | 2001 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 8.82 | KRÓL Klaudia | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||
2 | e | 4 | 9.44 | SADOWSKA Angelika | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 9.70 | KULAWIAK Weronika | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5598/15 | 2015 | BEZ | ||||||
5 | e | 4 | 10.59 | JĘDRZEJEWSKA Agata | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 10.97 | BLACHURA Kornelia | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 9.43 | WITKOWSKA Maria | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||
2 | e | 5 | 9.60 | ZAŁUSKA Roksana | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 5 | 9.65 | CHARYTONIUK Weronika | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 5 | 9.94 | ŁASZCZYŃSKA Weronika | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | e | 5 | 10.10 | GRZYBOWSKA Monika | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | e | 5 | 10.14 | NIEDZIELAN Weronika | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 6 | 8.85 | GRYGORCEWICZ Hanna | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||
2 | e | 6 | 9.04 | KUBAK Hanna | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||
3 | e | 6 | 9.18 | BOGUS Karolina | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5083/15 | 2016 | 2 | ||||||
4 | e | 6 | 9.37 | GÓRA Gabriela | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2002 | U12 | LB | 0.0 | -- | GÓRA Ireneusz | Z/0905/16 | 2017 | BEZ | LDK! | |||||
5 | e | 6 | 9.76 | BYKOWICZ Nikola | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||
6 | e | 6 | 9.93 | WATRAL Sandra | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | f | A | 8.82 | KRÓL Klaudia | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||
3 | f | A | 8.96 | BOGUS Karolina | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5083/15 | 2016 | 2 | ||||||
4 | f | A | 9.08 | GRYGORCEWICZ Hanna | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||
5 | f | A | 9.32 | KUBAK Hanna | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||
6 | f | A | 9.36 | GÓRA Gabriela | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2002 | U12 | LB | 0.0 | -- | GÓRA Ireneusz | Z/0905/16 | 2017 | BEZ | LDK! | |||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 13.38 | MARKIEFKA Paulina | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | -1.3 | IV | # | |||||||||
2 | e | 1 | 13.64 | PÓŁTORAK Natalia | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | -1.3 | IV | ||||||||||
3 | e | 1 | 14.22 | RÓŻAŃSKA Natalia | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U18 | LB | -1.3 | -- | SASKA Tomasz | Z/1002/13 | 2016 | BEZ | ||||||
4 | e | 1 | 14.25 | SOBKOWSKA Karolina | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | -1.3 | -- | ||||||||||
5 | e | 1 | 15.09 | SOBOLSKA Daria | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1997 | U18 | LB | -1.3 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 13.74 | KOROCIŃSKA Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | -1.2 | IV | # | |||||||||
2 | e | 2 | 13.98 | WARDA Adrianna | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -1.2 | V | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | e | 2 | 17.21 | SARBAK Paulina | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | -1.2 | -- | ||||||||||
e | 2 | DNF | MUSIAŁ Magdalena | LKS Lubusz Słubice | 1997 | U18 | LB | -1.2 | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 13.19 | RAJKO Karolina | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | -1.1 | III | ||||||||||
2 | e | 3 | 14.42 | SIKORSKA Sandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U14 | MZ | -1.1 | V | SULWIRSKI Rafał # | Z/5585/15 | 2024 | |||||||
3 | e | 3 | 14.47 | OSOWSKA Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -1.1 | V | ||||||||||
4 | e | 3 | 15.02 | SZKODA Dominika | LKS Lubusz Słubice | 1999 | U16 | LB | -1.1 | -- | CZERNIK Edward | Z/3694/15 | 2018 | BEZ | ||||||
5 | e | 3 | 15.09 | BOJBA Aleksandra | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1998 | U16 | LB | -1.1 | -- | SASKA Tomasz KOWALSKI Zenon | Z/1151/14 | 2016 | BEZ | ||||||
6 | e | 3 | 15.16 | JA¦KIEWICZ Paulina | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -1.1 | -- | # | |||||||||
1 | e | 4 | 13.84 | KACZMAREK Natalia | KS Podlasie Białystok # | 1998 | U16 | PD | -1.9 | V | B.D. ROŻEJ Marek # | , Z/1152/14 | , 2024 | |||||||
2 | e | 4 | 13.88 | MAJCHRZAK Klaudia | LKS Lubusz Słubice | 1997 | U18 | LB | -1.9 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 14.40 | JANIK Daria | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | -1.9 | V | # | |||||||||
4 | e | 4 | 14.47 | KRAMPLIC-ANICKA Roksana | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | -1.9 | V | ||||||||||
5 | e | 4 | 15.19 | ŁACH Wiktoria | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | -1.9 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 15.26 | GRZE¦KÓW Maja | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | -1.9 | -- | ||||||||||
1 | f | A | 13.11 | RAJKO Karolina | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | -1.8 | III | ||||||||||
2 | f | A | 13.54 | MARKIEFKA Paulina | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | -1.8 | IV | # | |||||||||
3 | f | A | 13.74 | KOROCIŃSKA Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | -1.8 | IV | # | |||||||||
4 | f | A | 13.98 | PÓŁTORAK Natalia | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | -1.8 | -- | ||||||||||
5 | f | A | 14.15 | KACZMAREK Natalia | KS Podlasie Białystok # | 1998 | U16 | PD | -1.8 | V | B.D. ROŻEJ Marek # | , Z/1152/14 | , 2024 | |||||||
6 | f | A | 14.29 | MAJCHRZAK Klaudia | LKS Lubusz Słubice | 1997 | U18 | LB | -1.8 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.52 | TURZYŃSKA Anna | LŁKB Trucht Łobez # | 2000 | U14 | ZP | III | KIEDROWICZ Piotr # | Z/2512/15 | 2015 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 1 | 43.69 | PAWLICKA Joanna | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1998 | U16 | LB | III | WO¬NIAK Agnieszka | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 45.18 | KRÓL Klaudia | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2000 | U14 | LB | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 45.33 | KACZMAREK Natalia | KS Podlasie Białystok # | 1998 | U16 | PD | IV | B.D. ROŻEJ Marek # | , Z/1152/14 | , 2024 | ||||||||
5 | s | 1 | 52.55 | SOBOLSKA Daria | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1997 | U18 | LB | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 56.41 | LAZAREK Klaudia | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 45.98 | KU¦NIERZ Julia | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 48.32 | GRYGORCEWICZ Hanna | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2000 | U14 | LB | V | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 48.78 | WUSIEWICZ Patrycja | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U14 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 49.64 | ZDANOWSKA Kinga | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 51.46 | KULAWIAK Weronika | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5598/15 | 2015 | BEZ | |||||||
6 | s | 2 | 51.49 | BOGUS Karolina | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5083/15 | 2016 | 2 | |||||||
3 | s | 3 | 51.05 | SIKORSKA Sandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U14 | MZ | -- | SULWIRSKI Rafał # | Z/5585/15 | 2024 | ||||||||
4 | s | 3 | 56.21 | SOKÓŁ Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
3 | s | 4 | 57.26 | WATRAL Sandra | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 60.12 | PIEPIORA Magdalena | MUKS Jedynka Międzychód | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 49.36 | WITKOWSKA Maria | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
2 | s | 5 | 49.99 | GÓRA Gabriela | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2002 | U12 | LB | -- | GÓRA Ireneusz | Z/0905/16 | 2017 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 5 | 52.48 | POZNAŃSKA Natalia | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2001 | U14 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 52.92 | WOCAL Alicja | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5596/15 | 2015 | BEZ | |||||||
5 | s | 5 | 57.77 | BYKOWICZ Nikola | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
6 | s | 5 | 58.66 | SADOWSKA Angelika | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 63.49 | GIERSZEWSKA Martyna | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 71.68 | KUDEŁKA Izabela | niest. Z.Góra # | 1967 | Masters | LB | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 74.57 | MAJCHRZAK Klaudia | LKS Lubusz Słubice | 1997 | U18 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 81.49 | MUSIAŁ Magdalena | LKS Lubusz Słubice | 1997 | U18 | LB | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:42.45 | MAK Dominika | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:46.08 | PIETRUSZYŃSKA Monika | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:48.69 | URBANIAK Zuzanna | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 1999 | U16 | LB | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:56.24 | GÓRNA Vanessa | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2001 | U14 | LB | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:03.12 | PIECHOWIAK Patrycja | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:20.89 | WRÓBLEWSKA Mirella | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:23.28 | RZETELNA Martyna | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:24.51 | MARCINISZYN Edyta | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1996 | U18 | LB | III | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 52.83 | WOŁCZYŃSKA Marta | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | V | |||||||||||
2 | s | 1 | 53.01 | BOLECHOWSKA Marcela | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U16 | LB | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 53.90 | NIEDZIÓŁKA Milena | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1999 | U16 | LB | V | WO¬NIAK Daniel | Z/4390/15 | 2015 | 4 | |||||||
4 | s | 1 | 55.76 | KUBAK Hanna | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 59.70 | KASPRZAK Emilia | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8:29.17 | MYDŁOWSKA Joanna | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1997 | U18 | LB | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | MARCINISZYN Edyta | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1996 | U18 | LB | -- | ||||||||||||
s | 1 | DNF | RZETELNA Martyna | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | # | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.50 | SZAŁAS Julia | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | IV | PAWELSKI Grzegorz B.D. # | Z/1107/14 | 2023 | ||||||||||
2 | 1.45 | SENDEREK Jagoda | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||||
3 | 1.40 | PAWLUKIEWICZ Paulina | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | V | LEMIESZ Aneta | Z/1369/14 | 2021 | ||||||||||
4 | 1.40 | JANIK Daria | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | V | # | ||||||||||||
5 | 1.25 | MROCZEK Aleksandra | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 4.94 | DˇBROWSKA Oliwia | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -1.2 | IV | |||||||||||
2 | 1 | 4.82 | KOROCIŃSKA Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | -0.9 | IV | # | ||||||||||
3 | 1 | 4.60 | OSOWSKA Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -1.2 | V | |||||||||||
4 | 1 | 4.37 | PAWLUKIEWICZ Paulina | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | -1.0 | -- | LEMIESZ Aneta | Z/1369/14 | 2021 | ||||||||
5 | 1 | 4.19 | KRAMPLIC-ANICKA Roksana | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | -1.1 | -- | |||||||||||
6 | 1 | 4.12 | KASPRZAK Emilia | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -1.1 | -- | |||||||||||
7 | 1 | 4.09 | JA¦KIEWICZ Paulina | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -0.9 | -- | # | ||||||||||
8 | 1 | 3.59 | ZDANOWSKA Kinga | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | -0.5 | -- | |||||||||||
1 | 2 | 5.30 | PALUCH Beata | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1994 | U20 | LB | -1.0 | III | SASKA Tomasz | Z/1825/11 | 2016 | 1 | |||||||
2 | 2 | 5.30 | SOZAŃSKA Oliwia | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1995 | U20 | LB | -1.2 | III | SASKA Tomasz | Z/2606/11 | 2016 | BEZ | |||||||
4 | 2 | 4.84 | ŁĘKOWSKA Manuela | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1996 | U18 | LB | -0.9 | IV | SASKA Tomasz | Z/1358/12 | BEZ | ||||||||
5 | 2 | 4.74 | ŻAK Anna | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -0.6 | -- | |||||||||||
6 | 2 | 4.61 | SOBKOWSKA Karolina | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | -0.7 | -- | |||||||||||
7 | 2 | 4.53 | RÓŻAŃSKA Natalia | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U18 | LB | -0.8 | -- | SASKA Tomasz | Z/1002/13 | 2016 | BEZ | |||||||
8 | 2 | 4.44 | SARBAK Paulina | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | -0.7 | -- | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
2 | 11.22 | SOZAŃSKA Oliwia | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1995 | U20 | LB | -1.0 | III | SASKA Tomasz | Z/2606/11 | 2016 | BEZ | ||||||||
3 | 11.16 | PALUCH Beata | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1994 | U20 | LB | -1.0 | III | SASKA Tomasz | Z/1825/11 | 2016 | 1 | ||||||||
NM | ŁĘKOWSKA Manuela | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1996 | U18 | LB | 0.0 | -- | SASKA Tomasz | Z/1358/12 | BEZ | ||||||||||
NM | BOJBA Aleksandra | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1998 | U16 | LB | 0.0 | -- | SASKA Tomasz KOWALSKI Zenon | Z/1151/14 | 2016 | BEZ | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.78 | MAŁYSZ Aleksandra | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | III | CHUSTECKI Ryszard # | Z/1480/12 | 2018 | 1 | |||||||||
2 | 10.40 | MAZURKIEWICZ Paulina | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
3 | 8.78 | KOZIOŁ Ewelina | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | V | # | ||||||||||||
4 | 6.50 | ZAWADZKA Wiktoria | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2001 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
NM | TEŁOWSKA Oliwia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | -- | # | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 30.27 | KRYGIEL Małgorzata | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||||
2 | 29.62 | TEŁOWSKA Oliwia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||||
3 | 28.39 | KOZIOŁ Ewelina | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||||
4 | 27.84 | MAZURKIEWICZ Paulina | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | V | |||||||||||||
5 | 24.24 | TROFIMOWICZ Kinga | ULKS Uczniak Szprotawa | 1999 | U16 | LB | V | |||||||||||||
6 | 22.10 | KUD Natalia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.11 | MAŁYSZ Aleksandra | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | II | CHUSTECKI Ryszard # | Z/1480/12 | 2018 | 1 | |||||||||
1 | 43.12 | SYGUTOWSKA Karolina | ZLKL Zielona Góra | 1993 | U23 | LB | I | WALCZAK Jerzy B.D. | Z/1396/11 | 2024 | 1 | |||||||||
2 | 31.32 | CZUBASZEK Kinga | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | IV | # | ||||||||||||
3 | 30.10 | MĘŻYŃSKA Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U18 | LB | IV | # | ||||||||||||
4 | 29.43 | WRÓBEL Angelika | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 43.56 | WRÓBEL Angelika | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | III | |||||||||||||
2 | 40.74 | MĘŻYŃSKA Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U18 | LB | IV | # | ||||||||||||
3 | 35.25 | CZUBASZEK Kinga | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | IV | # | ||||||||||||
4 | 36.98 | KRYGIEL Małgorzata | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||||
5 | 26.40 | TROFIMOWICZ Kinga | ULKS Uczniak Szprotawa | 1999 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 31.35 | KUD Natalia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | V | # | ||||||||||||
2 | 23.81 | WÓJCIAK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
3 | 23.45 | ŁACH Wiktoria | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
NM | IWANOWSKA Katarzyna | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -- | # | |||||||||||||
NM | SZAŁAS Julia | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | PAWELSKI Grzegorz B.D. # | Z/1107/14 | 2023 | |||||||||||
NM | SKOCZYLAS Kamila | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -- | ||||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 30.40 | DROZDALSKA Kamila | ZLKL Zielona Góra | 1995 | U20 | LB | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 18:26.16 | KUKIER Alicja | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1997 | U18 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka | Z/1180/13 | 2016 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 19:25.20 | KOŁODZIEJCZAK Karolina | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | V | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 18:38.47 | WILSKA Patrycja | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 19:46.02 | ANDRZEJAK Sandra | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | V | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.07 | KACZOR Hubert | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | e | 1 | 9.57 | HEROT Dawid | PLKS Gwda Piła # | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | # | |||||||||
3 | e | 1 | 9.72 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U14 | ZP | 0.0 | -- | B.D. # | |||||||||
4 | e | 1 | 9.76 | ŁAPO Artur | UKS Achilles Leszno # | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | # | |||||||||
5 | e | 1 | 9.98 | KOROTKIEWICZ Dominik | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5595/15 | 2015 | BEZ | ||||||
1 | e | 2 | 8.55 | MAJDAŃSKI Adam | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5084/15 | 2019 | 2 | ||||||
2 | e | 2 | 8.58 | PIOTROWSKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||
3 | e | 2 | 8.95 | KMIECIAK Maciej | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 2 | 9.06 | ZINKIEWICZ Marek | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 9.35 | BIERNAT Szymon | Gimnazjum 2 Słubice # | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 8.85 | PAŁĘGA Piotr | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | e | 3 | 9.22 | MACZMAREK Jakub | MUKS Jedynka Międzychód | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 3 | 9.48 | JANOSZ Mateusz | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 3 | 9.92 | KRZYŻANIAK Jakub | PLKS Gwda Piła # | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | # | |||||||||
1 | f | A | 8.50 | MAJDAŃSKI Adam | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5084/15 | 2019 | 2 | ||||||
2 | f | A | 8.75 | ZINKIEWICZ Marek | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | f | A | 9.03 | KACZOR Hubert | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | f | A | 9.03 | KMIECIAK Maciej | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | f | A | 9.23 | PAŁĘGA Piotr | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | f | A | 9.84 | PIOTROWSKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 11.52 | KONWA Mateusz | CRS Barlinek # | 1995 | U20 | ZP | -1.7 | III | STAWICKI Michał | Z/4154/11 | 2014 | 2 | ||||||
2 | e | 1 | 11.66 | SZCZEPANIAK Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | -1.7 | III | ||||||||||
3 | e | 1 | 12.39 | KOWALEWSKI Jakub | CRS Barlinek # | 1994 | U20 | ZP | -1.7 | -- | STAWICKI Michał | Z/1591/13 | 2014 | BEZ | ||||||
4 | e | 1 | 12.84 | ADAMOWSKI Adam | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U16 | LB | -1.7 | -- | ||||||||||
5 | e | 1 | 13.09 | KAZARNOWICZ Daniel | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U16 | LB | -1.7 | -- | # | |||||||||
6 | e | 1 | 14.73 | CHYCZEWSKI Damian | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1999 | U16 | LB | -1.7 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 12.11 | PAWLAK Dominik | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1997 | U18 | LB | -2.1 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 12.21 | WÓJCIK Maciej | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | -2.1 | V | # | |||||||||
3 | e | 2 | 12.28 | SIKORA Kamil | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | -2.1 | -- | ||||||||||
4 | e | 2 | 12.45 | ERAZMUS Wojciech | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -2.1 | V | ||||||||||
5 | e | 2 | 13.55 | RABIEGA Kamil | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | -2.1 | -- | ||||||||||
6 | e | 2 | 13.68 | ANTONIK Paweł | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | -2.1 | -- | ||||||||||
2 | e | 3 | 12.81 | LORENZ Dawid | SL Olimpia Poznań # | 1998 | U16 | WP | -1.6 | -- | # | |||||||||
3 | e | 3 | 12.99 | RADUŃSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U16 | LB | -1.6 | -- | # | |||||||||
4 | e | 3 | 13.36 | KRZYŻANIAK Michał | MUKS Jedynka Międzychód | 1998 | U16 | WP | -1.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 13.98 | WO¬NIAK Piotr | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1999 | U16 | LB | -1.6 | -- | WO¬NIAK Daniel | BEZ | ||||||||
6 | e | 3 | 14.04 | PASZKOWSKI Dawid | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | -1.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 12.23 | STACHÓW Marcin | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -1.1 | V | ||||||||||
2 | e | 4 | 12.36 | DURA Dawid | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 1999 | U16 | LB | -1.1 | V | # | |||||||||
3 | e | 4 | 12.44 | NOCEK Mateusz | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -1.1 | V | ||||||||||
4 | e | 4 | 12.83 | DUSZYŃSKI Grzegorz | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -1.1 | -- | ||||||||||
5 | e | 4 | 13.27 | WALICKI Antoni | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | -1.1 | -- | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0509/15 | 2021 | |||||||
6 | e | 4 | 13.78 | WOJCIECHOWSKI Dominik | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | -1.1 | -- | # | |||||||||
1 | e | 5 | 12.38 | JAMROZIAK Dawid | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -1.8 | V | ||||||||||
2 | e | 5 | 13.28 | CECHEL Dominik | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -1.8 | -- | ||||||||||
3 | e | 5 | 13.21 | DYBEK Michał | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -1.8 | -- | ||||||||||
4 | e | 5 | 13.39 | GAŁEK Damian | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -1.8 | -- | ||||||||||
1 | f | A | 12.20 | STACHÓW Marcin | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -1.1 | IV | ||||||||||
2 | f | A | 12.33 | WÓJCIK Maciej | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | -1.1 | V | # | |||||||||
3 | f | A | 12.36 | NOCEK Mateusz | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -1.1 | V | ||||||||||
4 | f | A | 12.48 | DURA Dawid | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 1999 | U16 | LB | -1.1 | V | # | |||||||||
5 | f | A | 12.70 | JAMROZIAK Dawid | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -1.1 | V | ||||||||||
6 | f | A | 12.73 | ERAZMUS Wojciech | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -1.1 | V | ||||||||||
1 | f | B | 11.70 | SZCZEPANIAK Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | -1.8 | III | ||||||||||
2 | f | B | 12.35 | SIKORA Kamil | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | -1.8 | -- | ||||||||||
3 | f | B | 12.48 | DUSZYŃSKI Grzegorz | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -1.8 | -- | ||||||||||
4 | f | B | 13.06 | CECHEL Dominik | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -1.8 | -- | ||||||||||
5 | f | B | 13.26 | DYBEK Michał | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -1.8 | -- | ||||||||||
f | B | DNF | PAWLAK Dominik | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1997 | U18 | LB | -1.8 | -- | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.36 | PAWLAK Dominik | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1997 | U18 | LB | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 41.46 | LORENZ Dawid | SL Olimpia Poznań # | 1998 | U16 | WP | V | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 46.16 | WO¬NIAK Piotr | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1999 | U16 | LB | -- | WO¬NIAK Daniel | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 48.99 | JA¦KÓW Aleksander | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 50.39 | PIOTROWSKI Sławomir | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1999 | U16 | LB | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 50.44 | CHYCZEWSKI Damian | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1999 | U16 | LB | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 45.20 | MAJDAŃSKI Adam | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2000 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5084/15 | 2019 | 2 | |||||||
2 | s | 2 | 51.02 | KRZYŻANIAK Jakub | PLKS Gwda Piła # | 2001 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 53.08 | BŁASZCZYK Sebastian | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2002 | U12 | LB | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 62.52 | KLUSZCZYK Patryk | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2002 | U12 | LB | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 40.96 | WOJCIECHOWSKI Dominik | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | V | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 46.75 | KACZOR Hubert | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 48.86 | KMIECIAK Maciej | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 50.48 | KOWALSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 51.83 | KOROTKIEWICZ Dominik | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/5595/15 | 2015 | BEZ | |||||||
6 | s | 3 | 52.51 | USZAKIEWICZ Szymon | MUKS Jedynka Międzychód | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 40.82 | DURA Dawid | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 1999 | U16 | LB | V | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 47.49 | BUDA Piotr | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U14 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 49.68 | DEMBOWSKI Wiktor | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 50.42 | KURPAS Rafał | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 50.48 | JANOSZ Mateusz | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 52.44 | PAŁĘGA Piotr | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 52.57 | KONWA Mateusz | CRS Barlinek # | 1995 | U20 | ZP | III | STAWICKI Michał | Z/4154/11 | 2014 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 56.88 | KOWALEWSKI Jakub | CRS Barlinek # | 1994 | U20 | ZP | -- | STAWICKI Michał | Z/1591/13 | 2014 | BEZ | |||||||
3 | s | 1 | 56.92 | KRUCZYK Kamil | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 57.46 | GAP Daniel | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 57.49 | SZYMAŃSKI Miłosz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1998 | U16 | LB | -- | SASKA Tomasz | Z/1154/14 | 2016 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 62.32 | GAŁEK Damian | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 57.68 | DYBEK Michał | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 58.30 | JAROSZEWSKI Krystian | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 58.84 | DUSZYŃSKI Grzegorz | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 59.14 | DˇBROWSKI Radosław | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 60.44 | PYTEL Szymon | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 59.35 | WYLEGAŁA Michał | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 60.31 | STĘPIEŃ Jakub | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1999 | U16 | LB | -- | WO¬NIAK Daniel | Z/4395/15 | 2015 | BEZ | |||||||
3 | s | 3 | 60.52 | PIASECZNY Dawid | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 64.52 | ANDRZEJCZAK Kacper | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1999 | U16 | LB | -- | B.D. WO¬NIAK Daniel | , Z/4393/15 | , 2015 | BEZ | |||||||
5 | s | 3 | 69.46 | ERAZMUS Wojciech | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:00.13 | BŁAŻEJEWSKI Wiktor | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1996 | U18 | LB | III | WO¬NIAK Agnieszka | Z/0619/12 | 2015 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 2:03.57 | WALCZAK Piotr | AZS-AWF Gorzów | 1990 | Sen | LB | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:04.21 | ADAMCZYK Maksym | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U18 | LB | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:04.71 | WISZ Mateusz | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:11.47 | CZYŻEWSKI Arkadiusz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1996 | U18 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka | Z/0618/12 | 2015 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 2:21.98 | MOROZ Robert | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:23.84 | GRZE¦KÓW Karol | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:30.71 | SZYNDLAR Jakub | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:47.92 | KUREK Michał | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:51.03 | MALISZEWSKI Filip | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:56.22 | WRÓBEL Mateusz | AZS-AWF Gorzów # | 1998 | U16 | LB | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 3:02.20 | GASPEROWICZ Aleksander | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:22.90 | SAROL Marek | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 3:23.10 | PERUŻYŃSKI Filip | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:45.39 | ORZEŁ Sławomir | MUKS Jedynka Międzychód | 1996 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 4:52.59 | KOSZELA Michał | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 5:59.93 | PRZYBYLSKI Jakub | MUKS Jedynka Międzychód | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
200 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 28.22 | SIKORA Kamil | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | -1.2 | -- | ||||||||||
2 | s | 1 | 30.15 | LECHOCKI Grzegorz | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U18 | LB | -1.2 | -- | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.93 | CZYŻEWSKI Jakub | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1995 | U20 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/4077/11 | 2020 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 44.80 | SZYMCZAK Marek | ULKS Uczniak Szprotawa | 1998 | U16 | LB | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 46.48 | PIECHOWIAK Dominik | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 47.91 | MARCZAK Konrad | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 48.04 | NOCUŁA Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 51.70 | SMYRAK Dawid | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 64.62 | PIOTROWSKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | KARCZEWSKI Dawid | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | -- | B.D. | 3 | |||||||||||
2 | 1.60 | NOWAK Mateusz | LKS Lubusz Słubice | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
3 | 1.55 | CZYNSZAK Jan | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
4 | 1.50 | LIER Oskar | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||||
5 | 1.45 | KOWALSKI Dominik | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.76 | NOWAK Mateusz | LKS Lubusz Słubice | 1998 | U16 | LB | -1.0 | V | ||||||||||||
2 | 5.57 | SZYMAŃSKI Miłosz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1998 | U16 | LB | -0.9 | -- | SASKA Tomasz | Z/1154/14 | 2016 | 3 | ||||||||
3 | 5.45 | CZYŻEWSKI Jakub | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1995 | U20 | LB | -0.9 | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/4077/11 | 2020 | 2 | ||||||||
4 | 5.43 | JARNOT Damian | PLKS Gwda Piła | 1995 | U20 | WP | -0.8 | -- | ||||||||||||
5 | 5.39 | ŻUKLIŃSKI Kacper | LKS Lubusz Słubice | 1998 | U16 | LB | -0.9 | -- | ||||||||||||
6 | 5.21 | WALICKI Antoni | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | -0.7 | -- | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0509/15 | 2021 | |||||||||
7 | 5.11 | WYLEGAŁA Michał | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -0.4 | -- | ||||||||||||
8 | 4.97 | MARCZAK Konrad | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | -1.6 | -- | ||||||||||||
9 | 4.62 | PYTEL Szymon | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -0.7 | -- | ||||||||||||
10 | 4.32 | CZYNSZAK Jan | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | -0.7 | -- | # | |||||||||||
11 | 3.59 | USZAKIEWICZ Szymon | MUKS Jedynka Międzychód | 1999 | U16 | WP | -0.8 | -- | ||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 10.93 | GRAJKOWSKI Maciej | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||||
2 | 10.59 | RATAJCZAK Hubert | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
3 | 7.34 | ŁAPO Artur | UKS Achilles Leszno # | 2000 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.01 | LEWKOWICZ Tomasz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | II | |||||||||||||
2 | 13.82 | ZYGMUNT Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | III | # | ||||||||||||
3 | 12.82 | PACHURKA Michał | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
4 | 10.60 | PIEKARNIK Radosław | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | V | # | ||||||||||||
5 | 8.88 | KU¦NIERZ Patryk | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
6 | 8.64 | BAŁDYGA Mateusz | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
7 | 7.80 | BAŁDYGA Marcin | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.88 | PAWELSKI Patryk | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U20 | LB | II | |||||||||||||
2 | 13.61 | MAŁYSZ Michał | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U20 | LB | III | CHUSTECKI Ryszard # | Z/3819/11 | 2018 | 2 | |||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.81 | MAJEWSKI Damian | ULKS Uczniak Szprotawa | 1998 | U16 | LB | II | |||||||||||||
2 | 47.75 | ZYGMUNT Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | II | # | ||||||||||||
3 | 41.34 | DUDZIK Korneliusz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1998 | U16 | LB | III | |||||||||||||
4 | 39.80 | IWANIUK Kacper | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||||
5 | 31.54 | SKRZYPIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | V | # | ||||||||||||
6 | 30.94 | JARMOŁOWICZ Michał | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -- | B.D. # | ||||||||||||
7 | 30.77 | BAŁDYGA Mateusz | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
8 | 29.47 | MICHAJLUK Paweł | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
9 | 28.72 | BAŁDYGA Marcin | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
10 | 27.13 | SZANDROWSKI Dawid | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
NM | SABAJTIS Gracjan | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | -- | KOWALSKI Zenon | Z/4629/15 | 2024 | 1 | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 44.52 | LEWKOWICZ Tomasz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | III | |||||||||||||
2 | 44.30 | PACHURKA Michał | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | III | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.28 | SIEJKOWSKI Dominik | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U20 | LB | II | |||||||||||||
2 | 45.22 | WOŁKOWSKI Karol | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U20 | LB | II | |||||||||||||
3 | 43.46 | MAŁYSZ Michał | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U20 | LB | III | CHUSTECKI Ryszard # | Z/3819/11 | 2018 | 2 | |||||||||
4 | 31.92 | KOPANIA Dawid | LKS Lubusz Słubice | 1994 | U20 | LB | -- | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 51.81 | PACHURKA Michał | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | III | |||||||||||||
2 | 50.80 | LEWKOWICZ Tomasz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | III | |||||||||||||
3 | 45.11 | DUDZIK Korneliusz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1998 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
4 | 42.14 | MAJEWSKI Damian | ULKS Uczniak Szprotawa | 1998 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
5 | 35.40 | SKRZYPIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | V | # | ||||||||||||
6 | 30.68 | IWANIUK Kacper | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | V | # | ||||||||||||
7 | 19.31 | SABAJTIS Gracjan | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | -- | KOWALSKI Zenon | Z/4629/15 | 2024 | 1 | |||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 37.73 | PAWELSKI Patryk | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U20 | LB | IV | |||||||||||||
NM | ADAMCIO Konrad | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 35.30 | SZANDROWSKI Dawid | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
2 | 29.29 | KAMIŃSKI Marcin | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
3 | 26.79 | RESZEL Michał | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
4 | 24.22 | WOJTY¦ Eryk | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 52.08 | WCZELIK Mikołaj | ZLKL Zielona Góra | 1997 | U18 | LB | III | # | ||||||||||||
2 | 49.18 | JACH Sebastian | ZLKL Zielona Góra # | 1996 | U18 | LB | IV | B.D. | 2 | |||||||||||
3 | 31.46 | GROLL Bartosz | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 68.00 | KWA¦NIEWSKI Mateusz | AZS UMCS Lublin # | 1995 | U20 | LU | I | KRUKOWSKI Michał B.D. # | Z/2300/11 | 2023 | ||||||||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17:58.47 | PIASECZNY Dawid | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 18:31.87 | BORKOWSKI Mateusz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1999 | U16 | LB | -- | WO¬NIAK Daniel | Z/4392/15 | 2015 | BEZ | |||||||
3 | s | 1 | 20:09.06 | CERAZY Michał | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/4455/15 | 2022 | 3 | |||||||
4 | s | 1 | 20:17.80 | JEŻ Paweł | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/4456/15 | 2022 | 3 | |||||||
5 | s | 1 | 22:02.38 | STARZYK Kacper | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U14 | LB | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.7361750602722 sekund |