Kielce 03 - 04.10.2009 Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w wielobojach. II Memoriał Edmunda Sarny |
||||||||||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 2:16.09 | PACHOLSKA Anna | UKS Olimp Kozienice | 1992 | U18 | MZ | II | B.D. # | 1 | LDK! | 877 | ||||||||
1 | w | 2:36.84 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | OKS Start Otwock # | 1989 | U23 | MZ | -- | B.D. # | 1 | 610 | |||||||||
2 | w | 2:44.73 | RUSAK Eliza | UKS Trójka Sandomierz | 1992 | U18 | SK | -- | 520 | |||||||||||
2 | w | 2:46.29 | TOPOREK Milena | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | -- | 503 | |||||||||||
3 | w | 2:51.17 | STANEK Karolina | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 452 | |||||||||||
3 | w | 2:51.77 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U18 | KP | -- | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | 445 | ||||||||
3 | w | 2:52.49 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U20 | LD | -- | B.D. | 3 | 438 | |||||||||
4 | w | 2:52.42 | MISIARCZYK Renata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 439 | |||||||||||
4 | w | 3:42.19 | DROP Magdalena | UKS Trójka Sandomierz | 1986 | Sen | SK | -- | 74 | |||||||||||
5 | w | 3:00.93 | BOGUS Beata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 357 | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.20 | BOGUS Beata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | II | |||||||||||||
2 | w | 0 | KRÓL Wioletta | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | -- | 0 | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 4.54 | MIERZWA Maria | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | +0.3 | V | 438 | ||||||||||
1 | w | 4.80 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | OKS Start Otwock # | 1989 | U23 | MZ | +1.1 | -- | B.D. # | 1 | 506 | ||||||||
1 | w | 5.22 | PACHOLSKA Anna | UKS Olimp Kozienice | 1992 | U18 | MZ | +0.4 | III | B.D. # | 1 | LDK! | 620 | |||||||
1 | w | 5.30 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U20 | LD | +0.9 | III | B.D. | 3 | 643 | ||||||||
2 | w | 4.19 | KRÓL Wioletta | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | +1.1 | -- | 352 | ||||||||||
2 | w | 4.76 | DROP Magdalena | UKS Trójka Sandomierz | 1986 | Sen | SK | +1.2 | -- | 495 | ||||||||||
2 | w | 4.78 | BOGUS Beata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | +0.5 | -- | 500 | ||||||||||
2 | w | 4.88 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U18 | KP | +0.8 | IV | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | 527 | |||||||
3 | w | 4.38 | RUSAK Eliza | UKS Trójka Sandomierz | 1992 | U18 | SK | +1.1 | -- | 398 | ||||||||||
3 | w | 4.59 | TOPOREK Milena | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | +1.1 | -- | 451 | ||||||||||
4 | w | 4.26 | STANEK Karolina | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | +1.8 | -- | 369 | ||||||||||
5 | w | 3.90 | MISIARCZYK Renata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | +0.5 | -- | 285 | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 20.47 | PACHOLSKA Anna | UKS Olimp Kozienice | 1992 | U18 | MZ | -- | B.D. # | 1 | LDK! | 298 | ||||||||
1 | w | 29.68 | DROP Magdalena | UKS Trójka Sandomierz | 1986 | Sen | SK | -- | 471 | |||||||||||
1 | w | 38.76 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U20 | LD | III | B.D. | 3 | 644 | |||||||||
2 | w | 18.94 | STANEK Karolina | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 269 | |||||||||||
2 | w | 25.13 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | OKS Start Otwock # | 1989 | U23 | MZ | -- | B.D. # | 1 | 385 | |||||||||
2 | w | 27.32 | BOGUS Beata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 426 | |||||||||||
3 | w | 15.90 | TOPOREK Milena | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | -- | 213 | |||||||||||
3 | w | 17.60 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U18 | KP | -- | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | 244 | ||||||||
4 | w | 17.41 | MISIARCZYK Renata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 241 | |||||||||||
5 | w | 16.85 | RUSAK Eliza | UKS Trójka Sandomierz | 1992 | U18 | SK | -- | 231 | |||||||||||
7-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 4329 | PACHOLSKA Anna | UKS Olimp Kozienice | 1992 | U18 | MZ | II | B.D. # | 1 | LDK! | ||||||||||
2 | 3781 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U18 | KP | III | MARKUSZEWSKI Cezary # | Z/4343/11 | 2024 | ||||||||||
3 | 3181 | RUSAK Eliza | UKS Trójka Sandomierz | 1992 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 2839 | STANEK Karolina | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 2382 | MISIARCZYK Renata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
7-bój K | ||||||||||||||||||||
1 | 3772 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | OKS Start Otwock # | 1989 | U23 | MZ | III | B.D. # | 1 | |||||||||||
1 | 4389 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U20 | LD | II | B.D. | 3 | |||||||||||
2 | 2711 | TOPOREK Milena | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | -- | |||||||||||||
2 | 3106 | BOGUS Beata | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | IV | |||||||||||||
2 | 3740 | DROP Magdalena | UKS Trójka Sandomierz | 1986 | Sen | SK | III | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 2:50.81 | ZARYCHTA Michał | KKL Kielce | 1993 | U18 | SK | -- | 757 | |||||||||||
2 | w | 2:56.11 | TIETIERIN Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -- | 703 | |||||||||||
3 | w | 2:56.78 | SMOLIŃSKI Jakub | RLTL Optima Radom # | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 696 | ||||||||||
4 | w | 3:08.19 | JAKIMOWICZ Marek | KS Warszawianka W-wa | 1992 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/4970/11 | 2011 | 3 | 586 | |||||||
5 | w | 3:12.16 | KUNDERA Paweł | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 550 | |||||||||||
6 | w | 3:18.87 | GRADZIK Patryk | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | -- | # | 491 | ||||||||||
7 | w | 3:22.97 | ŻEWŁAKOW Kamil | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 457 | ||||||||||
8 | w | 3:33.81 | OCHAB Łukasz | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | -- | 371 | |||||||||||
9 | w | 3:38.99 | SZEWCZYK Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U16 | OP | -- | # | 333 | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 4:48.79 | NIEGOWSKI Filip | KS Warszawianka W-wa | 1990 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek # | Z/4068/11 | 2015 | 1 | 626 | |||||||
1 | w | 5:03.00 | STACHERA Tomasz | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 543 | |||||||||||
2 | w | 4:55.92 | CHMIELIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | -- | 583 | |||||||||||
2 | w | 5:08.07 | WIECZOREK Tomasz | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | -- | # | 514 | ||||||||||
3 | w | 5:01.21 | SZCZYGIEŁ Kacper | UKS Kusy Warszawa | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 553 | ||||||||||
3 | w | 5:13.61 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | -- | 484 | |||||||||||
4 | w | 5:05.49 | KĘDRACKI Maciej | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | -- | 529 | |||||||||||
4 | w | 5:37.85 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | -- | B.D. # | 1 | 361 | |||||||||
5 | w | 5:17.69 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | 462 | |||||||
5 | w | 5:39.60 | PEDRYCZ Rafał | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 353 | |||||||||||
6 | w | 5:20.07 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | U20 | MZ | -- | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | 450 | |||||||
6 | w | 6:00.35 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | -- | 263 | |||||||||||
7 | w | 5:51.71 | PROKOP Adrian | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | 299 | |||||||||||
7 | w | 6:01.26 | GAŁDA Damian | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 259 | |||||||||||
8 | w | 6:43.55 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 114 | |||||||||||
9 | w | 7:25.75 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce | 1986 | Sen | SK | -- | # | 26 | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 16.12 | SZEWCZYK Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U16 | OP | +0.4 | III | # | 719 | |||||||||
2 | w | 16.66 | GRADZIK Patryk | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | +0.4 | III | # | 660 | |||||||||
3 | w | 19.93 | OCHAB Łukasz | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | +0.4 | -- | 355 | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 14.76 | SMOLIŃSKI Jakub | RLTL Optima Radom # | 1992 | U18 | MZ | +0.9 | II | # | 879 | |||||||||
2 | w | 15.40 | KUNDERA Paweł | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | +0.9 | III | 802 | ||||||||||
3 | w | 15.64 | ZARYCHTA Michał | KKL Kielce | 1993 | U18 | SK | +0.9 | III | 774 | ||||||||||
4 | w | 16.24 | JAKIMOWICZ Marek | KS Warszawianka W-wa | 1992 | U18 | MZ | +0.9 | IV | RĄCZKA Paweł # | Z/4970/11 | 2011 | 3 | 706 | ||||||
5 | w | 16.45 | TIETIERIN Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +0.9 | IV | 683 | ||||||||||
6 | w | 17.72 | ŻEWŁAKOW Kamil | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | +0.9 | -- | # | 551 | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 15.65 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | +0.6 | II | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | 773 | ||||||
2 | w | 15.74 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | U20 | MZ | +0.6 | III | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | 762 | ||||||
3 | w | 16.09 | NIEGOWSKI Filip | KS Warszawianka W-wa | 1990 | U20 | MZ | +0.6 | III | RZEPKA Marek # | Z/4068/11 | 2015 | 1 | 723 | ||||||
4 | w | 16.21 | CHMIELIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | +0.6 | III | 709 | ||||||||||
5 | w | 17.23 | SZCZYGIEŁ Kacper | UKS Kusy Warszawa | 1992 | U18 | MZ | +0.6 | IV | # | 600 | |||||||||
6 | w | 18.15 | KĘDRACKI Maciej | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | +0.6 | -- | 510 | ||||||||||
7 | w | 19.04 | PROKOP Adrian | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | +0.6 | -- | 429 | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 14.62 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | +1.4 | I | 896 | ||||||||||
2 | w | 15.30 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | +1.4 | II | 814 | ||||||||||
3 | w | 16.92 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | +1.4 | -- | B.D. # | 1 | 633 | ||||||||
4 | w | 17.69 | WIECZOREK Tomasz | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | +1.4 | -- | # | 554 | |||||||||
5 | w | 18.45 | GAŁDA Damian | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | +1.4 | -- | 482 | ||||||||||
6 | w | 21.75 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | +1.4 | -- | 224 | ||||||||||
7 | w | 22.25 | STACHERA Tomasz | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | +1.4 | -- | 193 | ||||||||||
8 | w | 23.17 | PEDRYCZ Rafał | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | +1.4 | -- | 142 | ||||||||||
9 | w | 23.19 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce | 1986 | Sen | SK | +1.4 | -- | # | 141 | |||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1.65 | GRADZIK Patryk | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | V | # | 504 | ||||||||||
1 | w | 1.71 | ZARYCHTA Michał | KKL Kielce | 1993 | U18 | SK | -- | 552 | |||||||||||
2 | w | 1.50 | SZEWCZYK Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U16 | OP | -- | # | 389 | ||||||||||
2 | w | 1.68 | TIETIERIN Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -- | 528 | |||||||||||
3 | w | 0 | OCHAB Łukasz | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | -- | 0 | |||||||||||
3 | w | 1.62 | JAKIMOWICZ Marek | KS Warszawianka W-wa | 1992 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/4970/11 | 2011 | 3 | 480 | |||||||
4 | w | 1.62 | KUNDERA Paweł | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 480 | |||||||||||
5 | w | 1.56 | SMOLIŃSKI Jakub | RLTL Optima Radom # | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 434 | ||||||||||
6 | w | 1.56 | ŻEWŁAKOW Kamil | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 434 | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
18 | 2.40 | WÓJCIK Mateusz | KKL Kielce | 1996 | U14 | SK | -- | |||||||||||||
1 | w | 4.40 | NIEGOWSKI Filip | KS Warszawianka W-wa | 1990 | U20 | MZ | II | RZEPKA Marek # | Z/4068/11 | 2015 | 1 | 731 | |||||||
2 | w | 4.00 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | II | 617 | |||||||||||
3 | w | 3.70 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | U20 | MZ | III | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | 535 | |||||||
4 | w | 3.60 | CHMIELIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | III | 509 | |||||||||||
5 | w | 3.30 | SZCZYGIEŁ Kacper | UKS Kusy Warszawa | 1992 | U18 | MZ | IV | # | 431 | ||||||||||
6 | w | 2.80 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | -- | 309 | |||||||||||
7 | w | 2.40 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | -- | B.D. # | 1 | 220 | |||||||||
8 | w | 2.40 | GAŁDA Damian | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 220 | |||||||||||
9 | w | 2.20 | PEDRYCZ Rafał | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 179 | |||||||||||
10 | w | 2.20 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 179 | |||||||||||
11 | w | 2.20 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | 179 | |||||||
12 | w | 2.00 | WIECZOREK Tomasz | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | -- | # | 140 | ||||||||||
13 | w | 2.00 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce | 1986 | Sen | SK | -- | # | 140 | ||||||||||
14 | w | 1.60 | KĘDRACKI Maciej | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | -- | 70 | |||||||||||
15 | w | 0 | STACHERA Tomasz | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 0 | |||||||||||
16 | w | 0 | PROKOP Adrian | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | 0 | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
8 | 37.00 | FURMANEK Tomasz | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | IV | # | ||||||||||||
1 | w | 34.62 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | U20 | MZ | IV | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | 556 | |||||||
2 | w | 32.12 | CHMIELIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | IV | 506 | |||||||||||
3 | w | 30.16 | NIEGOWSKI Filip | KS Warszawianka W-wa | 1990 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek # | Z/4068/11 | 2015 | 1 | 468 | |||||||
4 | w | 24.32 | SZCZYGIEŁ Kacper | UKS Kusy Warszawa | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 354 | ||||||||||
5 | w | 21.36 | KĘDRACKI Maciej | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | -- | 298 | |||||||||||
6 | w | 20.88 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | 289 | |||||||
7 | w | 18.61 | PROKOP Adrian | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | 246 | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 33.05 | FURMANEK Tomasz | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | IV | # | ||||||||||||
2 | w | 35.51 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce | 1986 | Sen | SK | III | # | 574 | ||||||||||
3 | w | 34.26 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | -- | 549 | |||||||||||
4 | w | 33.72 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | -- | 538 | |||||||||||
5 | w | 28.70 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 439 | |||||||||||
6 | w | 27.56 | GAŁDA Damian | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 417 | |||||||||||
7 | w | 25.36 | PEDRYCZ Rafał | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 374 | |||||||||||
8 | w | 25.28 | STACHERA Tomasz | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 372 | |||||||||||
9 | w | 22.58 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | -- | B.D. # | 1 | 321 | |||||||||
10 | w | 22.28 | WIECZOREK Tomasz | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | -- | # | 315 | ||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 29.80 | OCHAB Łukasz | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | -- | 0 | |||||||||||
2 | w | 25.30 | SZEWCZYK Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U16 | OP | -- | # | 0 | ||||||||||
3 | w | 25.00 | GRADZIK Patryk | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | -- | # | 0 | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 45.21 | TIETIERIN Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | IV | 518 | |||||||||||
2 | w | 37.18 | ZARYCHTA Michał | KKL Kielce | 1993 | U18 | SK | -- | 401 | |||||||||||
3 | w | 36.10 | KUNDERA Paweł | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | -- | 386 | |||||||||||
4 | w | 33.90 | JAKIMOWICZ Marek | KS Warszawianka W-wa | 1992 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/4970/11 | 2011 | 3 | 354 | |||||||
5 | w | 31.85 | ŻEWŁAKOW Kamil | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 325 | ||||||||||
6 | w | 27.12 | SMOLIŃSKI Jakub | RLTL Optima Radom # | 1992 | U18 | MZ | -- | # | 259 | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 51.81 | CHMIELIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | III | 615 | |||||||||||
1 | w | 51.83 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | III | 616 | |||||||||||
2 | w | 43.21 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | -- | 489 | |||||||||||
2 | w | 46.05 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | U20 | MZ | IV | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | 530 | |||||||
3 | w | 42.78 | GAŁDA Damian | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 483 | |||||||||||
3 | w | 43.06 | SZCZYGIEŁ Kacper | UKS Kusy Warszawa | 1992 | U18 | MZ | IV | # | 487 | ||||||||||
4 | w | 39.96 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | -- | B.D. # | 1 | 442 | |||||||||
4 | w | 41.35 | NIEGOWSKI Filip | KS Warszawianka W-wa | 1990 | U20 | MZ | IV | RZEPKA Marek # | Z/4068/11 | 2015 | 1 | 462 | |||||||
5 | w | 32.90 | PROKOP Adrian | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | 340 | |||||||||||
5 | w | 35.60 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | 379 | |||||||||||
6 | w | 23.16 | KĘDRACKI Maciej | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | -- | 204 | |||||||||||
6 | w | 32.70 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce | 1986 | Sen | SK | -- | # | 337 | ||||||||||
7 | w | 17.50 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | 128 | |||||||
7 | w | 30.58 | STACHERA Tomasz | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 307 | |||||||||||
8 | w | 26.78 | PEDRYCZ Rafał | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | 254 | |||||||||||
9 | w | 20.15 | WIECZOREK Tomasz | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | -- | # | 163 | ||||||||||
8-bój MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 3924 | SZEWCZYK Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U16 | OP | IV | # | ||||||||||||
2 | 3762 | GRADZIK Patryk | KKL Kielce | 1995 | U16 | SK | IV | # | ||||||||||||
3 | 2400 | OCHAB Łukasz | KKL Kielce | 1994 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
8-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 5169 | TIETIERIN Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | II | |||||||||||||
2 | 4748 | ZARYCHTA Michał | KKL Kielce | 1993 | U18 | SK | III | |||||||||||||
3 | 4669 | JAKIMOWICZ Marek | KS Warszawianka W-wa | 1992 | U18 | MZ | III | RĄCZKA Paweł # | Z/4970/11 | 2011 | 3 | |||||||||
4 | 4546 | SMOLIŃSKI Jakub | RLTL Optima Radom # | 1992 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||||
5 | 4465 | KUNDERA Paweł | KKL Kielce | 1992 | U18 | SK | IV | |||||||||||||
6 | 3681 | ŻEWŁAKOW Kamil | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||||
7 | 2249 | JARZĄBEK Sebastian | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U18 | DS | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||||
10-bój JUN M | ||||||||||||||||||||
1 | 6181 | CHMIELIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1992 | U18 | MZ | II | |||||||||||||
2 | 6095 | NIEGOWSKI Filip | KS Warszawianka W-wa | 1990 | U20 | MZ | II | RZEPKA Marek # | Z/4068/11 | 2015 | 1 | |||||||||
3 | 5968 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | U20 | MZ | III | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | |||||||||
4 | 5249 | SZCZYGIEŁ Kacper | UKS Kusy Warszawa | 1992 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||||
5 | 4640 | PETELEWICZ Karol | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | IV | MIREK Andrzej | Z/4341/11 | 2013 | 2 | |||||||||
6 | 4621 | KĘDRACKI Maciej | KKL Kielce | 1991 | U20 | SK | IV | |||||||||||||
7 | 3932 | PROKOP Adrian | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | -- | |||||||||||||
10-bój M | ||||||||||||||||||||
1 | 6633 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | I | |||||||||||||
2 | 5951 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | II | |||||||||||||
3 | 5078 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce | 1987 | U23 | SK | III | B.D. # | 1 | |||||||||||
4 | 4377 | WIECZOREK Tomasz | KKL Kielce | 1984 | Sen | SK | -- | # | ||||||||||||
5 | 4021 | GAŁDA Damian | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | |||||||||||||
6 | 3553 | STACHERA Tomasz | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | |||||||||||||
7 | 3433 | PEDRYCZ Rafał | KKL Kielce | 1989 | U23 | SK | -- | |||||||||||||
8 | 3213 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce | 1986 | Sen | SK | -- | # | ||||||||||||
9 | 3126 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce | 1988 | U23 | SK | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.4718189239502 sekund |