Abyvallen (SWE) 02.07.2011 Baltic Sea Youth Games |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 12.75 | FABIAŃCZYK Sylwia | MKL Szczecin | 1994 | U18 | ZP | -1.0 | II | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 26.14 | ŚLĘZAK Natalia | MKS Hermes Gryfino | 1995 | U18 | ZP | +0.7 | II | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 60.24 | NOWAK Natalia | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | III | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
2 | 4:52.67 | POŚNIAK Manuela | MKS Hermes Gryfino | 1994 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
3 | 4:57.69 | STARZYŃSKA Paulina | WMLKS Pomorze Stargard # | 1995 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 15.42 | PODLASZCZAK Weronika | MKL Szczecin | 1995 | U18 | ZP | +0.1 | II | ||||||||||
4 | s | 2 | 16.45 | BUKOWSKA Urszula | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1994 | U18 | ZP | +0.5 | III | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
3 | 1.58 | ABRAMIUK Małgorzata | OSOT Szczecin # | 1994 | U18 | ZP | III | B.D. GRENDA Jan | 2 | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
3 | 11.02 | MAKUCH Gabriela | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1994 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
4 | 31.81 | MAKUCH Gabriela | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1994 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
2 | 32.09 | PASZKO Aleksandra | KL Bałtyk Koszalin | 1995 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.94 | JANISZAK Kamil | MKS Junior Złocieniec | 1995 | U18 | ZP | -0.9 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 11.16 | STANKIEWICZ Gabriel | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U18 | DS | -0.9 | II | B.D. | 1 | ||||||||
2 | s | 2 | 11.42 | ROKOWSKI Mateusz | KL Bałtyk Koszalin | 1994 | U18 | ZP | -0.4 | III | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 22.80 | STANKIEWICZ Gabriel | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U18 | DS | +1.0 | II | B.D. | 1 | ||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 51.10 | BONOWICZ Krystian | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U18 | ZP | III | ROLBIECKI Janusz # | Z/1046/11 | 2013 | 2 | |||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
3 | 1:58.93 | GAŁKOWSKI Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 1:59.14 | PANKRATOW Paweł | MKS Hermes Gryfino | 1995 | U18 | ZP | III | B.D. # | 2 | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4:06.63 | KRAUS Krzysztof | MKS Olimp Łobez # | 1994 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 4:07.61 | KRAJEWSKI Andrzej | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
6 | 6.37 | KOSIOR Michał | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1995 | U18 | ZP | -0.9 | III | B.D. # | 3 | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
5 | 13.30 | KOSIOR Michał | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1995 | U18 | ZP | -1.3 | III | B.D. # | 3 | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
2 | 16.69 | STANOWSKI Dawid | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1995 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
4 | 15.31 | WALKOWIAK Marcin | MKS Junior Złocieniec | 1994 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
2 | 47.40 | WALKOWIAK Marcin | MKS Junior Złocieniec | 1994 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
4 | 41.20 | STANOWSKI Dawid | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1995 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.32906985282898 sekund |