Warszawa 17.01.2015 Halowe zawody lekkoatletyczne WMOZLA (okrężne) |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 26.09 | CIESIELSKA Karolina | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U20 | WN | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 27.92 | WUJKOWSKA Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 26.30 | SZCZERBACZEWICZ Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U20 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 28.21 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | IV | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | ||||||||
1 | s | 3 | 28.85 | STELMASZCZYK Joanna | SSA Legia 1926 Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | -- | B.D. OBROCKI Bogdan | , Z/1600/14 | , 2022 | 3 | |||||||
2 | s | 3 | 30.06 | DYLAWERSKA Sylwia | MKS Polonia Warszawa | 1997 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.43 | MILANOWSKA Beata | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/1253/11 | 2019 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 44.00 | WUJKOWSKA Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 44.33 | WIERNICKA Alicja | RLTL ZTE Radom # | 1997 | U20 | MZ | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | s | 2 | 45.19 | ŁUCZAK Wiktoria | MKS Pogoń Siedlce | 1999 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz # | Z/3612/15 | 2015 | 3 | |||||||
3 | s | 2 | 45.37 | MALMON Oliwia | SRS Kondycja Piaseczno # | 1998 | U18 | MZ | -- | PARADOWSKI Wiesław B.D. | Z/5220/15 | 2020 | 1 | LDK! | ||||||
1 | s | 3 | 44.08 | RADZKA Paulina | AKL Ursynów Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 47.84 | MANDZIUK Ilona | AZS UMCS Lublin # | 1996 | U20 | LU | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 48.55 | BORKOWSKA Julia | MKS Pogoń Siedlce | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 44.91 | ROMANEK Aleksandra | AZS UMCS Lublin | 1997 | U20 | LU | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 4 | 45.49 | DĘBIEC Klaudia | SSA Legia 1926 Warszawa | 1996 | U20 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/1579/13 | 2016 | 3 | |||||||
3 | s | 4 | 49.47 | WRONKA Patrycja | UKS Misiaczki Pruszków | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 43.35 | DUCHNOWSKA Natalia | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U20 | MZ | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | s | 5 | 47.97 | GIERAK Natalia | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 48.39 | WATRAS Monika | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 50.03 | TRYBUŁA Agata | AZS UMCS Lublin # | 1998 | U18 | LU | -- | # | ||||||||||
2 | s | 6 | 50.69 | TRZCIŃSKA Joanna | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | -- | B.D. B.D. MASTALERZ Janusz # | , Z/3944/15 | , 2023 | ||||||||
1 | s | 7 | 44.17 | GADOMSKA Julia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 2001 | U16 | LU | III | KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # | Z/2074/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 7 | 47.18 | KUCIŃSKA Weronika | MKS Pogoń Siedlce | 2000 | U16 | MZ | V | MACIEJEWSKI Janusz # | Z/2067/15 | 2015 | 4 | |||||||
3 | s | 7 | 47.82 | DĘBSKA Aleksandra | MKS Pogoń Siedlce | 2000 | U16 | MZ | V | MACIEJEWSKI Janusz # | Z/2060/15 | 2018 | 4 | |||||||
4 | s | 7 | 50.07 | KUCIŃSKA Dominika | MKS Pogoń Siedlce | 2001 | U16 | MZ | -- | B.D. | Z/2076/15 | 2017 | BEZ | |||||||
5 | s | 7 | 55.25 | KOPEĆ Gabriela | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2002 | U14 | PK | -- | ŻĄDŁO Jacek | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 8 | 50.70 | WIŚNIEWSKA Magdalena | OKS Skra Warszawa | 2000 | U16 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
2 | s | 8 | 53.60 | CZAJKA Barbara | OKS Skra Warszawa | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 8 | 55.79 | PAWLIK Magdalena | OKS Skra Warszawa | 2003 | U14 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 8 | 59.73 | KARDA Julia | OKS Skra Warszawa | 2002 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 8 | 60.52 | KACZMAREK Wiktoria | OKS Skra Warszawa | 2003 | U14 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 9 | 49.56 | AWTANI Sara | KS Warszawianka W-wa | 2000 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | s | 9 | 51.06 | SOBIERAJ Anna | OKS Skra Warszawa | 2000 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 9 | 52.39 | GÓRECKA Kinga | OKS Skra Warszawa | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 9 | 60.32 | HOŁUBIEC Katarzyna | WLKS Nowe Iganie # | 2002 | U14 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | LDK! | |||||||||
1 | s | 10 | 50.49 | KOŁODZIEJCZYK Renata | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
2 | s | 10 | 50.90 | MISARKO Aleksandra | UKS Otrębusy | 2000 | U16 | MZ | -- | GOLJANEK Janusz # | Z/3962/15 | 2017 | 3 | |||||||
3 | s | 10 | 51.02 | DĄBROWSKA Natalia | KS Agros Zamość | 2001 | U16 | LU | -- | WAWRZUSISZYN Tomasz | Z/0108/15 | 2017 | BEZ | |||||||
4 | s | 10 | 55.18 | CHRABĄSZCZ Natasza | UKS Otrębusy | 2002 | U14 | MZ | -- | # | ||||||||||
5 | s | 10 | 59.25 | SKORUPA Łucja | MKS Unia Hrubieszów | 2000 | U16 | LU | -- | # | ||||||||||
1 | s | 11 | 50.07 | KĘDZIOR Ewelina | OKS Skra Warszawa | 2000 | U16 | MZ | -- | BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. | Z/3950/15 | 2022 | ||||||||
2 | s | 11 | 52.66 | WÓJTOWICZ Paula | UKS Siódemka Ostrołęka # | 2002 | U14 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek # | 5 | LDK! | ||||||||
3 | s | 11 | 63.72 | BOŻOMAŃSKA Julia | UKS Clan Ostrołęka # | 2004 | U12 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina # | Z/1528/16 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:41.25 | DRABIK Kamila | RLTL ZTE Radom | 1997 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:43.67 | KACZMARCZYK Justyna | MKS Juvenia Białystok | 1997 | U20 | PD | -- | B.D. # | Z/5014/15 | 2020 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 1:44.07 | RODAK Karolina | MKS Polonia Warszawa | 1997 | U20 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:46.57 | DĄBROWSKA Dominika | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1996 | U20 | SK | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:47.80 | GLIBOWSKA Paulina | RLTL ZTE Radom | 1999 | U18 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:52.72 | PAWEŁCZAK Natalia | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:53.30 | STRZAŁKOWSKA Patrycja | RLTL ZTE Radom | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:47.97 | PŁATEK Aneta | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:51.16 | KRUPA Anna | WLKS Nowe Iganie # | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:56.78 | PONS Sara | UKS Siódemka Ostrołęka | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:56.97 | PTAK Aleksandra | OKLA Ostrołęka | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:02.75 | BOROWSKA Natalia | MKS Durasan Płońsk | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:19.42 | JARONI Zuzanna | MKS Unia Hrubieszów | 1999 | U18 | LU | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:49.24 | ZIENDARA Michalina | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U16 | MZ | V | B.D. | ||||||||||
2 | s | 3 | 1:53.26 | MIROSŁAW Monika | WLKS Nowe Iganie # | 2001 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | s | 3 | 1:56.38 | OLSZEWSKA Julia | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:59.44 | KLOCHOWICZ Zuzanna | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:03.57 | WĘGRZYN Monika | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2002 | U14 | PK | -- | KARKUT Bogdan # | Z/1364/16 | 2021 | 3 | |||||||
1 | s | 4 | 1:48.50 | PARADOWSKA Oliwia | SRS Kondycja Piaseczno # | 2001 | U16 | MZ | V | PARADOWSKA Renata B.D. B.D. # | Z/2079/15 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 4 | 1:50.86 | ORZOŁ Wiktoria | OKLA Ostrołęka | 2000 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 1:58.10 | EJZEMBERG Victoria | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 2:00.70 | SZYMANOWSKA Karolina | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U16 | MZ | -- | B.D. # | ||||||||||
5 | s | 4 | 2:09.36 | JASTRZĘBSKA Magdalena | WLKS Nowe Iganie # | 2001 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:06.38 | DWORECKA Weronika | OKLA Ostrołęka | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:12.04 | MAKSYMIUK Julia | MKS Pogoń Siedlce | 2000 | U16 | MZ | III | MARKOWSKI Michał # | Z/2061/15 | 2018 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 3:13.95 | KAMIŃSKA Jagoda | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:13.98 | TREMBICKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:15.63 | NOWAK Natalia | OKLA Ostrołęka | 1997 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:15.70 | BRODOWSKA Aleksandra | WLKS Nowe Iganie # | 2000 | U16 | MZ | IV | LDK! | ||||||||||
7 | s | 1 | 3:16.88 | BUDZIŁEK Martyna | UKS Siódemka Ostrołęka | 1996 | U20 | MZ | -- | DĄBROWSKI Dariusz # | Z/0397/12 | 2024 | 3 | |||||||
8 | s | 1 | 3:16.98 | MANDZIUK Ilona | AZS UMCS Lublin # | 1996 | U20 | LU | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:18.94 | ŚNIETKA Dorota | UKS Siódemka Ostrołęka | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:16.85 | ZYCH Magdalena | AZS UMCS Lublin | 1998 | U18 | LU | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 2 | 3:24.72 | SOBICZEWSKA Natalia | MKS Pogoń Siedlce | 1999 | U18 | MZ | -- | MARKOWSKI Michał B.D. # | Z/2208/15 | 2018 | ||||||||
3 | s | 2 | 3:30.37 | OŚKO Oliwia | AKL Ursynów Warszawa | 2000 | U16 | MZ | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:31.47 | DĄBROWSKA Natalia | KS Agros Zamość | 2001 | U16 | LU | V | WAWRZUSISZYN Tomasz | Z/0108/15 | 2017 | BEZ | |||||||
5 | s | 2 | 3:31.87 | PRZESTRZELSKA Kornelia | WLKS Nowe Iganie # | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:33.58 | BRELA Zuzanna | AKL Ursynów Warszawa | 2000 | U16 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan B.D. # | Z/2319/15 | 2024 | ||||||||
7 | s | 2 | 3:43.73 | TOMASZEWSKA Karolina | OKS Skra Warszawa | 2000 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 3:18.43 | CZUBAK Milena | RLTL ZTE Radom | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 3:19.34 | SZATECKA Adrianna | AKL Ursynów Warszawa | 1992 | Sen | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 3:22.55 | PŁOCIŃSKA Aleksandra | SRS Kondycja Piaseczno # | 1999 | U18 | MZ | -- | PARADOWSKI Wiesław B.D. # | Z/5219/15 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 3 | 3:32.37 | DOMAGAŁA Weronika | AKL Ursynów Warszawa | 1998 | U18 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan B.D. # | Z/0709/14 | 2024 | ||||||||
5 | s | 3 | 3:36.35 | PIEŃKOSZ Marta | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 3:40.71 | STASIUKIEWICZ Patrycja | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 24.06 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U20 | WN | IV | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/0895/12 | 2021 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 24.51 | GANCARZ Szymon | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 24.85 | RUDENKO Wladimir | niest. Warszawa | 1995 | U23 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 24.98 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | |||||||
2 | s | 2 | 25.84 | PAROBCZY Przemysław | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 27.97 | STEMPKOWSKI Jan | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 25.11 | ANDRZEJEWSKI Kacper | OKS Skra Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 25.54 | KUTRA Aleksander | UKS SMS Warszawa | 1998 | U18 | MZ | -- | GĘBSKI Adam | ||||||||||
3 | s | 3 | 25.84 | KALINOWSKI Dawid | MKS Pułtusk | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 24.01 | MIZAK Szymon | OKS Skra Warszawa | 1998 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
2 | s | 4 | 24.55 | CZARNOCKI Emil | AZS-AWF Warszawa # | 1997 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | s | 5 | 24.73 | RUDNICKI Julian | SSA Legia 1926 Warszawa | 1996 | U20 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/1176/14 | 2016 | 3 | |||||||
2 | s | 5 | 25.40 | MILEWSKI Jacek | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 25.65 | RUS Karol | RLTL ZTE Radom | 1997 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 24.48 | KWIATKOWSKI Rafał | MKS Polonia Warszawa | 1997 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 25.47 | KAWULSKI Michał | UKS LA Basket Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 25.71 | CYC Dominik | KS Agros Zamość | 1998 | U18 | LU | -- | # | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.66 | MOSKWIAK Paweł | MKS Pogoń Siedlce | 1997 | U20 | MZ | -- | MARKOWSKI Michał | Z/1512/13 | 2016 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 38.87 | KACZMAREK Konrad | OKS Skra Warszawa | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 40.56 | BIEGALESKI Adrian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1998 | U18 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/0494/14 | 2022 | ||||||||
1 | s | 2 | 37.71 | ŚLĄZEK Michał | SSA Legia 1926 Warszawa | 1995 | U23 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/1580/13 | 2018 | 3 | |||||||
2 | s | 2 | 39.53 | PERKUSZEWSKI Kamil | RLTL ZTE Radom | 1997 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 40.15 | BORKOWSKI Maciej | MKS Pogoń Siedlce | 1998 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 39.64 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U20 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 39.64 | PACZÓSKI Mateusz | MKS Pogoń Siedlce | 1997 | U20 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/0694/13 | 2015 | 3 | |||||||
3 | s | 3 | 41.39 | KLIMEK Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 36.68 | LIS Dawid | MKS Durasan Płońsk | 1996 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 39.41 | OGORZAŁEK Jakub | KS Agros Zamość | 1997 | U20 | LU | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 39.60 | CHMIEL Jakub | KS Agros Zamość | 1997 | U20 | LU | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 39.27 | CYBULSKI Jacek | niest. Warszawa | 1992 | Sen | MZ | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 5 | 39.27 | SOBOLEWSKI Michał | KS Agros Zamość # | 1996 | U20 | LU | -- | B.D. | Z/0857/12 | 2017 | BEZ | |||||||
3 | s | 5 | 39.70 | NOWOCIEŃ Michał | RLTL ZTE Radom | 1993 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 39.12 | BYKOWSKI Filip | RLTL ZTE Radom | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 39.54 | PLISZKA Jakub | PKS Gwardia Szczytno | 1997 | U20 | WN | -- | # | ||||||||||
3 | s | 6 | 42.81 | CZOSKA Patryk | KS Agros Zamość | 1996 | U20 | LU | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 40.53 | CZECHOSKI Adam | MKS Juvenia Białystok # | 1999 | U18 | PD | -- | B.D. | Z/0535/15 | 2023 | ||||||||
2 | s | 7 | 43.25 | HOŁUBIEC Kacper | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 39.84 | MORZEWSKI Marceli | OKS Skra Warszawa # | 2000 | U16 | MZ | IV | # | ||||||||||
2 | s | 8 | 40.85 | RYBKA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | V | B.D. | ||||||||||
3 | s | 8 | 43.36 | SZYMAŃSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 8 | 44.37 | KUBAJ Dominik | MKS Pogoń Siedlce | 2001 | U16 | MZ | -- | MARKOWSKI Michał # | Z/2059/15 | 2018 | 4 | |||||||
5 | s | 8 | 45.03 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||
1 | s | 9 | 44.55 | TRZECIAK Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 9 | 46.89 | DUDA Andrzej | MKS Unia Hrubieszów | 2001 | U16 | LU | -- | |||||||||||
3 | s | 9 | 50.51 | KILIŃSKI Jan | OKS Skra Warszawa | 2000 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 9 | 50.63 | DOLIŃSKI Stanisław | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 9 | 58.60 | KOPKA Tomasz Aleksander | UKS Clan Ostrołęka # | 2002 | U14 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/2825/15 | 2020 | BEZ | |||||||
1 | s | 10 | 44.48 | ZABOLEWICZ Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 10 | 46.76 | SUMIŃSKI Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | -- | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 10 | 47.71 | MELAK Konrad | OKS Skra Warszawa | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 10 | 50.70 | KOCERKA Julian | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:25.41 | PALUCH Mariusz | MKS Pogoń Siedlce | 1997 | U20 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/0696/13 | 2016 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 1:26.31 | NAGÓREK Marcin | KS Agros Zamość | 1980 | Masters | LU | -- | NAGÓREK Marcin B.D. | Z/0851/11 | 2023 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 1:30.20 | PIEŃKOSZ Rafał | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U18 | MZ | -- | B.D. | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 1:31.14 | STRUBIŃSKI Konrad | MKS Polonia Warszawa | 1995 | U23 | MZ | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 1:31.73 | KLIMEK Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 1:26.07 | ZIĘBA Szymon | Kraków Athletics Team # | 1999 | U18 | MA | -- | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/0312/15 | , 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 1:27.16 | SZATECKI Maksymilian | AKL Ursynów Warszawa | 1996 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:28.93 | KOĆ Piotr | MKS Pogoń Siedlce | 1997 | U20 | MZ | -- | MARKOWSKI Michał | Z/0693/13 | 2016 | 2 | |||||||
4 | s | 2 | 1:32.35 | WIŚNIEWSKI Damian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U18 | MZ | -- | B.D. | Z/0164/15 | 2023 | ||||||||
5 | s | 2 | 1:33.50 | NIEWCZAS Kamil | UKS Victoria Józefów | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:29.31 | GRABARCZYK Mateusz | AKL Ursynów Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:31.50 | GĄSIEWICZ Szymon | SSA Legia 1926 Warszawa | 1996 | U20 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/1380/14 | 2016 | BEZ | |||||||
3 | s | 3 | 1:33.83 | RUTKOWSKI Gerard | RLTL ZTE Radom | 1997 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:37.31 | BOGDAL Filip | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 1:41.38 | ABYSZKIN Michał | UKS Otrębusy | 1999 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 1:35.73 | PIĄTKOWSKI Adam | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U16 | MZ | V | |||||||||||
2 | s | 4 | 1:35.84 | RYBAKOWSKI Michał | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U16 | MZ | V | JOBT Andrzej | Z/1769/15 | 2024 | 3 | |||||||
3 | s | 4 | 1:36.25 | WIĄCEK Aleksander | OKS Start Otwock | 2000 | U16 | MZ | V | B.D. # | Z/4260/15 | 2024 | 2 | |||||||
4 | s | 4 | 1:44.03 | BĄCZEK Wojciech | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 1:51.76 | PIEŃKOWSKI Daniel | WLKS Nowe Iganie # | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 1:55.39 | WEREDA Bartosz | MKS Pogoń Siedlce | 2001 | U16 | MZ | -- | MARKOWSKI Michał # | Z/2058/15 | 2016 | 4 | |||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:33.04 | BOROWSKI Miłosz | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 1994 | U23 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:34.52 | KERN Artur | MKS Unia Hrubieszów | 1980 | Masters | LU | -- | KERN Artur | Z/4762/11 | 2022 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 2:37.38 | SOBOLEWSKI Michał | KS Agros Zamość # | 1996 | U20 | LU | -- | B.D. | Z/0857/12 | 2017 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 2:37.38 | JACKIEWICZ Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U20 | KP | -- | B.D. | 2 | |||||||||
5 | s | 1 | 2:44.23 | KOCAK Patryk | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:44.25 | PIEŃKOSZ Grzegorz | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U18 | MZ | -- | B.D. | 3 | |||||||||
7 | s | 1 | 2:48.53 | SZYMAŃSKI Jakub | MKS Pogoń Siedlce | 1999 | U18 | MZ | -- | MARKOWSKI Michał # | Z/2206/15 | 2018 | 3 | |||||||
8 | s | 1 | 2:51.88 | PUSTUŁKA Konrad | AKL Ursynów Warszawa | 1980 | Masters | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:44.15 | DZIEWULSKI Dawid | MKS Agros Chełm | 1999 | U18 | LU | -- | B.D. | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:44.74 | ŁYSZKOWSKI Kamil | UKS Siódemka Ostrołęka # | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:45.56 | KUDRZYCKI Karol | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:46.52 | POLIKOWSKI Aleksander | MKS Unia Hrubieszów | 1998 | U18 | LU | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:55.56 | BIAŁĘCKI Adam | MKS Durasan Płońsk | 1999 | U18 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/0165/15 | 2018 | 3 | |||||||
6 | s | 2 | 3:07.31 | GORZAŁA Jakub | MKS Pogoń Siedlce | 1998 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz # | Z/3610/15 | 2016 | 4 | |||||||
7 | s | 2 | 3:14.21 | BARANOWSKI Michał | MKS Unia Hrubieszów | 1998 | U18 | LU | -- | CHYLIŃSKI Andrzej B.D. # | Z/1243/14 | 2022 | ||||||||
1 | s | 3 | 2:45.73 | KRAWCZYK Łukasz | RLTL ZTE Radom | 1997 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 2:57.01 | ŁOZA Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | -- | B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia | , Z/1244/14 | , 2024 | ||||||||
3 | s | 3 | 3:03.23 | KOSTRZEWA Filip | AKL Ursynów Warszawa | 2000 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 3:07.51 | DĄBROWSKI Michał | SRS Kondycja Piaseczno # | 1999 | U18 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 3 | 3:10.77 | KONIOR Jan | AKL Ursynów Warszawa | 2000 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 3:11.08 | DEMBY Łukasz | UKS Clan Ostrołęka # | 1997 | U20 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/0643/14 | 2018 | BEZ | |||||||
7 | s | 3 | 3:14.09 | BRODZIK Kamil | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 3:15.82 | GÓRALSKI Cezary | AKL Ursynów Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 3:22.01 | DUCH Mikołaj | WLKS Nowe Iganie # | 2001 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 3 | LDK! | ||||||||
10 | s | 3 | 3:30.21 | DUCH Jakub | WLKS Nowe Iganie # | 2001 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 2 | LDK! | ||||||||
1 | s | 4 | 2:49.42 | CZOSKA Patryk | KS Agros Zamość | 1996 | U20 | LU | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 2:54.99 | NIEWIADOMSKI Igor | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1994 | U23 | ZP | -- | BARTA Franciszek B.D. | Z/3637/11 | 2022 | BEZ | |||||||
3 | s | 4 | 3:06.06 | OLESZCZAK Adrian | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 3:10.65 | MRÓZ Przemysław | KS Agros Zamość | 1999 | U18 | LU | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 3:12.31 | NASIADKO Sebastian | OKLA Ostrołęka | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 3:23.11 | SKORUPA Dominik | MKS Unia Hrubieszów | 2000 | U16 | LU | -- | # | ||||||||||
7 | s | 4 | 3:29.23 | KOBYŁKA Mateusz | RLTL ZTE Radom | 2000 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
8 | s | 4 | 3:31.49 | STEĆ Jakub | MKS Unia Hrubieszów | 2001 | U16 | LU | -- | |||||||||||
9 | s | 4 | 3:31.67 | TRĘBICKI Ignacy | OKS Skra Warszawa | 2000 | U16 | MZ | -- | BUKIS-OWSIAK Anna B.D. | Z/4007/15 | 2024 | ||||||||
10 | s | 4 | 3:35.04 | DACIUK Dominik | MKS Unia Hrubieszów | 2001 | U16 | LU | -- | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:32.83 | WASIEWICZ Krzysztof | SRS Kondycja Piaseczno # | 1992 | Sen | MZ | -- | PARADOWSKA Renata # | Z/0866/11 | 2024 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 5:36.64 | KERN Artur | MKS Unia Hrubieszów | 1980 | Masters | LU | -- | KERN Artur | Z/4762/11 | 2022 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 5:51.55 | SZYMBORSKI Rafał | BKS Wataha Warszawa # | 1992 | Sen | MZ | -- | B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # | , Z/5072/11 | , 2022 | 2 | |||||||
4 | s | 1 | 5:54.52 | DOMAGAŁA Patryk | MKS Pogoń Siedlce | 1997 | U20 | MZ | -- | B.D. | Z/0692/13 | 2015 | 3 | |||||||
5 | s | 1 | 5:57.74 | ROGUSKI Michał | MKS Pogoń Siedlce | 1997 | U20 | MZ | -- | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # | Z/0695/13 | 2017 | 2 | |||||||
6 | s | 1 | 6:15.37 | ROMASZKO Albert | MKS Unia Hrubieszów | 1998 | U18 | LU | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 6:18.30 | KRAMAR Lubomir | AKL Ursynów Warszawa | 1998 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 6:29.01 | WEREMCZUK Krzysztof | MKS Polonia Warszawa # | 2000 | U16 | MZ | V | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.3798799514771 sekund |