Gdynia 25.01.2015 Halowe mistrzostwa okręgu młodzików |
||||||||||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.90 | FRĄCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | Sen | PM | M | # | ||||||||||
1 | f | 2 | 3.00 | WOJEWÓDZKA Wiktoria | OSOT Szczecin | 1997 | U20 | ZP | II | # | ||||||||||
1 | f | 3 | 3.90 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U18 | PM | M | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | 3 | 3.60 | KUSY Emilia | SKLA Sopot | 1998 | U18 | PM | I | ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # | Z/0016/14 | 2024 | ||||||||
3 | f | 3 | 3.20 | CELEJ Natalia | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 3 | 3.20 | WRĘGA Paula | OSOT Szczecin | 1999 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||
3 | f | 3 | 3.20 | ZAPADKA Karolina | WKS Flota Gdynia | 1998 | U18 | PM | II | |||||||||||
6 | f | 3 | 3.00 | NOWAK Anna | OSOT Szczecin | 1998 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||
7 | f | 3 | 2.80 | FARASIEWICZ Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | III | |||||||||||
8 | f | 3 | 2.60 | POHNKE Dominika | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1998 | U18 | PM | IV | |||||||||||
9 | f | 3 | 2.20 | DUDA Sandra | OSOT Szczecin | 1999 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
10 | f | 3 | NM | NAUTZ Julia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | f | 4 | 2.70 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 4 | 2.60 | BARTEL Agata | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 4 | 2.60 | CZARNECKA Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | IV | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 4 | 2.60 | KAWKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
5 | f | 4 | 2.20 | BORKIEWICZ Marika | KMS Szczecin # | 2000 | U16 | ZP | V | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/4929/15 | 2024 | ||||||||
6 | f | 4 | 2.20 | OGIEGŁO Pola | WKS Flota Gdynia | 2002 | U14 | PM | V | B.D. PISKULSKI Paweł | , Z/3692/15 | , 2024 | 4 | |||||||
7 | f | 4 | 2.20 | BRZESKA Zofia | KL Gdynia | 2000 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
8 | f | 4 | 2.00 | PASEK Dominika | KL Gdynia | 2001 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
9 | f | 4 | 1.90 | SKUBISZ Julia | WKS Flota Gdynia | 2003 | U14 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 4 | 1.60 | WROŃSKA Julianna | KL Gdynia | 2003 | U14 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.20 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U23 | PM | II | |||||||||||
1 | f | 2 | 4.80 | DŻAMAN Borys | OSOT Szczecin | 1996 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 4.30 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U20 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | f | 2 | 4.20 | KUKIEŁKO Igor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U20 | KP | II | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 3.80 | MŁYŃSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 2 | 3.50 | CZARNECKI Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U20 | PM | IV | |||||||||||
1 | f | 3 | 4.20 | ADAMCZYK Jakub | OSOT Szczecin | 1998 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||
2 | f | 3 | 4.00 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U18 | PM | II | B.D. # | ||||||||||
3 | f | 3 | 3.70 | SPRENGEL Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1999 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 3 | 3.50 | TOMCZAK Aleksander | OSOT Szczecin | 1999 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||
5 | f | 3 | 3.50 | PIWOWARSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | IV | B.D. # | ||||||||||
6 | f | 3 | 3.40 | JAKUBOWSKI Dominik | WKS Flota Gdynia | 1999 | U18 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 3 | 3.40 | ŁASKI Andrzej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
8 | f | 3 | 3.40 | NIŹNIK Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1998 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
9 | f | 3 | 3.20 | WESOŁOWSKI Krzysztof | OSOT Szczecin | 1999 | U18 | ZP | IV | B.D. # | ||||||||||
9 | f | 3 | 3.20 | KAPTURSKI Albert | KL Gdynia | 1998 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
11 | f | 3 | 3.20 | PARZYSZEK Fryderyk | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
11 | f | 3 | 3.20 | BLEJA Jacek | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | IV | B.D. B.D. # | ||||||||||
13 | f | 3 | 3.00 | GŁAŻEWSKI Dawid | WKS Flota Gdynia | 1998 | U18 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 3 | 2.80 | KOMSA Radosław | MKS Kusy Szczecin | 1999 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
1 | f | 4 | 2.80 | STANDURA Jakub | KL Gdynia | 2000 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
2 | f | 4 | 2.80 | WASILEWSKI Filip | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | f | 4 | 2.60 | MYKOWSKI Cezary | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 4 | 2.50 | MANIA Aleksander | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | f | 4 | 2.20 | WIELGUS Adam | KL Gdynia | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 4 | 2.20 | KRZYŻANOWSKI Kajetan | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.51462984085083 sekund |