Brzeszcze 31.01.2015 Halowe mistrzostwa małopolski młodzików. Halowy mityng lekkoatletyczny. |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.28 | CELNER Angelika | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U20 | OP | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 8.63 | KUDLIŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | MIREK Wacław B.D. | Z/2407/15 | 2022 | ||||||||
3 | e | 1 | 8.65 | SAWICKA Ewelina | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 8.83 | BETLEJ Patrycja | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U14 | OP | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | BEZ | LDK! | ||||||||
5 | e | 1 | 8.92 | SERAFIN Wiktoria | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 9.20 | MAREK Emilia | UKS Kusy Bukowno | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.96 | NOSEK Marzena | TS Wieliczanka Wieliczka | 1997 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 8.28 | CZABAN Magdalena | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 8.61 | KRZEMIŃSKA Iga | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 9.32 | CZARNOWSKA Natalia | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U18 | OP | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 9.62 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U12 | LU | -- | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | |||||||
6 | e | 2 | DQ | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | e | 3 | 8.04 | KOWOLIK Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 8.11 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | ||||||||
3 | e | 3 | 8.57 | CHUDZIŃSKA Jolanta | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | e | 3 | 8.74 | RUMAN Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 8.77 | POLAK Joanna | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1998 | U18 | MA | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 10.05 | KANIA Wiktoria | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2003 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | Z/4551/17 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | e | 4 | 8.50 | BANA¦ Joanna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
2 | e | 4 | 8.65 | MENDROWSKA Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 8.68 | KO¦CIELNY Patrycja | KS Cracovia 1906 Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 8.81 | CHACIŃSKA Sandra | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | e | 4 | 9.13 | ¦LUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # | Z/4528/15 | 2024 | ||||||||
6 | e | 4 | 9.20 | PŁOSZAJ Kamila | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | e | 5 | 8.34 | SIKORA Marta | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 8.85 | CHLEBDA Marcelina | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U18 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 8.93 | BORUCHOWSKA Anna | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 5 | 9.19 | WIKAREK Natalia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | e | 5 | 9.30 | BOJAR Karolina | KS Cracovia 1906 Kraków | 1997 | U20 | MA | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | e | 5 | 9.52 | NOGA Kamila | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 6 | 8.52 | JA¬WIŃSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | -- | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0651/15 | 2024 | ||||||||
2 | e | 6 | 8.53 | ZIÓŁKOWSKA Weronika | MOSM Tychy | 2000 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 6 | 8.62 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ||||||||
4 | e | 6 | 8.64 | KOT Anna | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 6 | 8.92 | WŁODARCZYK Nikola | MOSM Tychy | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 6 | 9.34 | BRODA Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | -- | |||||||||||
7 | e | 6 | 9.44 | ROSÓŁ Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | e | 7 | 8.54 | HAJDUK Julia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej | 2 | LDK! | ||||||||
2 | e | 7 | 8.57 | GODYŃ Natalia | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 7 | 8.72 | MANIK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | FRANKIEWICZ Wioletta # | 3 | |||||||||
4 | e | 7 | 8.82 | KUSIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój # | 2001 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
5 | e | 7 | 9.20 | PYKA Anna | MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl | 2000 | U16 | MA | -- | PERUCKI Wiesław B.D. | Z/0917/15 | 2016 | ||||||||
6 | e | 7 | 9.24 | KOWALIK Emilia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | LDK! | |||||||||
1 | e | 8 | 8.75 | SZEWCZYK Klaudia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | e | 8 | 8.81 | BOCHENEK Gabriela | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 8 | 8.89 | WOJTYŁA Gabriela | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 8 | 8.94 | KOZIOŁ Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 8 | 9.12 | KIELIAN Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # | , Z/1264/15 | , 2022 | LDK! | |||||||
6 | e | 8 | 9.55 | JAGACKA Maja | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 9 | 8.72 | TROJAŃSKA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 9 | 8.87 | TROJAŃSKA Urszula | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 9 | 9.16 | ZBYLUT Natalia | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 9 | 9.21 | ZAJˇC Anna | KS Cracovia 1906 Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 9 | 9.51 | MUSIAŁ Małgorzata | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
6 | e | 9 | 9.81 | RADECKA Iga | WKS Wawel Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 10 | 8.46 | KUBIC Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | e | 10 | 8.49 | BˇBKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 10 | 8.84 | ZAJˇC Justyna | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | KOŁODZIEJ Roman | Z/2375/15 | 2021 | 3 | |||||||
4 | e | 10 | 8.84 | DRABEK Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 10 | 8.86 | RUSEK Aleksandra | UKS Kusy Bukowno | 2001 | U16 | MA | -- | KOWINA-¦WIDEREK Grażyna | Z/0607/15 | 2021 | 4 | |||||||
6 | e | 10 | 9.76 | MAKSYMIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój # | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 11 | 8.84 | RÓŻAŃSKA Julia | KS Cracovia 1906 Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 11 | 9.01 | SOBIERAJ Konstancja | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 11 | 9.05 | FLASZ Sandra | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 11 | 9.28 | PYSZ Oliwia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 12 | 9.76 | NOWAK Oliwia | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | SZCZYRK Janusz | 5 | LDK! | ||||||||
2 | e | 12 | 10.04 | MAMICA Joanna | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | e | 12 | 10.14 | CIĘCIWA Anna | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3679/17 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | e | 12 | 10.33 | TOMAL Dominika | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | ||||||||||
5 | e | 12 | 10.44 | ZIEMIAŃSKA Roxana | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | e | 12 | 10.62 | BUCZEK Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 13 | 8.85 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 13 | 9.33 | STOKŁOSA Karolina | UKS Polfin O¶więcim | 2002 | U14 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | |||||||||
3 | e | 13 | 9.48 | SKRZYPEK Lena | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U12 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 13 | 9.91 | MATUSZEWSKA Maja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 13 | 10.00 | FLESZAR Julia | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||
6 | e | 13 | 10.27 | KOWALIK Milena | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | ||||||||||
1 | e | 14 | 9.16 | WIECHEĆ Klaudia | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
2 | e | 14 | 9.33 | KAPUSTKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej | , Z/0237/16 | , 2021 | LDK! | |||||||
3 | e | 14 | 9.64 | BIENIEK Amelia | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 14 | 10.02 | KACPEREK Wiktoria | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | e | 14 | 10.26 | BARAN Iga | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | BEZ | |||||||||
6 | e | 14 | 10.59 | WˇSOWICZ Anita | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3689/17 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | e | 15 | 8.79 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||
2 | e | 15 | 9.62 | ¦WIERKOSZ Wiktoria | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U14 | MA | -- | KUKLA Rafał | 5 | LDK! | ||||||||
3 | e | 15 | 9.98 | TORBA Nikola | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | e | 15 | 10.20 | SZYMAŃSKA Sandra | UKS Kusy Bukowno | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 15 | 10.23 | NALEPA Paulina | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||
6 | e | 15 | 10.75 | ZASĘPA Dobrawa | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 16 | 8.96 | KANIA Martyna | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 16 | 8.97 | CAFFREY Natalia | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ||||||||
3 | e | 16 | 9.80 | KOKOSZKA Karolina | UKS Gminy Brzeszcze | 2003 | U14 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 16 | 10.09 | HNATYSZYN Małgorzata | UKS Gminy Brzeszcze | 2003 | U14 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 16 | 10.25 | BOBREK Kamila | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata B.D. | Z/3676/17 | 2019 | 5 | LDK! | ||||||
6 | e | 16 | 10.73 | KRÓL Małgorzata | SKS Kusy Kraków | 2005 | U12 | MA | -- | MĘDRECKA Małgorzata | Z/3684/17 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||||
7 | e | 16 | 11.05 | PŁACHTA Zuzanna | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
1 | f | 1 | 7.92 | KOWOLIK Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 7.99 | NOSEK Marzena | TS Wieliczanka Wieliczka | 1997 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 8.04 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 8.31 | SIKORA Marta | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 8.37 | CZABAN Magdalena | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 8.45 | KUBIC Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 8.46 | BˇBKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 8.59 | GODYŃ Natalia | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 8.61 | TROJAŃSKA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 8.63 | HAJDUK Julia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej | 2 | LDK! | ||||||||
6 | f | 2 | 8.78 | MANIK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | FRANKIEWICZ Wioletta # | 3 | |||||||||
1 | f | 3 | 8.68 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||
2 | f | 3 | 8.79 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 3 | 8.99 | CAFFREY Natalia | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ||||||||
4 | f | 3 | 9.03 | KANIA Martyna | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||
5 | f | 3 | 9.24 | WIECHEĆ Klaudia | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 3 | 9.25 | KAPUSTKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U14 | MA | -- | GIZA Maciej GIZA Maciej | , Z/0237/16 | , 2021 | LDK! | |||||||
60 m pł K Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.79 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 10.79 | ŁYSZKIEWICZ Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 10.98 | BRODA Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 11.68 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U12 | LU | -- | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 9.79 | TROJAŃSKA Urszula | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 10.19 | KONARCZAK Julia | LKS Brzezina Osiek | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 10.82 | DRABEK Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 11.08 | SZEWCZYK Klaudia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 9.68 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ||||||||
2 | s | 3 | 10.06 | TROJAŃSKA Urszula | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 10.58 | KONARCZAK Julia | LKS Brzezina Osiek | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 10.91 | DRABEK Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 11.11 | ŁYSZKIEWICZ Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 11.46 | BRODA Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | -- | |||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 9.47 | JA¬WIŃSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | -- | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0651/15 | 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 10.11 | SAWICKA Ewelina | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 9.44 | JA¬WIŃSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | -- | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0651/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 3 | 10.20 | SAWICKA Ewelina | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.65 | CHRAPKIEWICZ Karolina | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | II | |||||||||||||
2 | 1.50 | ZUZIAK Marzena | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1993 | U23 | MA | -- | |||||||||||||
3 | 1.40 | GODYŃ Natalia | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | V | |||||||||||||
4 | 1.35 | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | B.D. # | ||||||||||||
5 | 1.35 | CZABAN Magdalena | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
6 | 1.35 | SAWICKA Ewelina | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
6 | 1.35 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||||
8 | 1.30 | ¦LUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # | Z/4528/15 | 2024 | ||||||||||
8 | 1.30 | POPARDOWSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||||
10 | 1.25 | BOBREK Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | B.D. | ||||||||||||
11 | 1.25 | NALEPA Paulina | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
12 | 1.25 | DOROSZKO Dorota | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
13 | 1.25 | WIECHEĆ Klaudia | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||||
14 | 1.15 | KOWACKA Magdalena | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
14 | 1.15 | KANIA Martyna | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
16 | 1.10 | BIENIEK Amelia | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
16 | 1.10 | MAMICA Joanna | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | ||||||||||||
16 | 1.10 | KOWALIK Milena | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | ||||||||||||
NM | BĘBENEK Tatiana | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.33 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U23 | MA | III | ŁYSEK Tadeusz | Z/0846/11 | 2018 | 1 | |||||||||
2 | 5.27 | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | III | B.D. # | ||||||||||||
3 | 4.77 | RUMAN Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
4 | 4.54 | CHRAPKIEWICZ Karolina | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | V | |||||||||||||
5 | 4.54 | BˇBKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | V | |||||||||||||
6 | 4.52 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 2000 | U16 | SL | V | |||||||||||||
7 | 4.50 | KRZEMIŃSKA Iga | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
8 | 4.49 | FIC Renata | Kraków Athletics Team # | 2000 | U16 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3016/15 | 2022 | ||||||||||
9 | 4.39 | PYKA Anna | MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl | 2000 | U16 | MA | -- | PERUCKI Wiesław B.D. | Z/0917/15 | 2016 | ||||||||||
10 | 4.39 | KANIA Martyna | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
11 | 4.38 | ¦LIWIŃSKA Klaudia | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | -- | DRABEK Krzysztof | Z/4638/15 | 2018 | 3 | |||||||||
12 | 4.37 | KOS Katarzyna | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
13 | 4.37 | PEŁKA Patrycja | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||||
14 | 4.35 | KUBIC Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||||
15 | 4.32 | POPARDOWSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||||
16 | 4.19 | CAFFREY Natalia | WKS Wawel Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | B.D. # | 2 | LDK! | ||||||||||
17 | 4.14 | MANIK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | FRANKIEWICZ Wioletta # | 3 | |||||||||||
18 | 4.14 | DOROSZKO Dorota | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
19 | 4.10 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | |||||||||
20 | 4.10 | SOBIERAJ Konstancja | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
21 | 4.08 | PYSZ Oliwia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
22 | 4.08 | MENDROWSKA Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
23 | 4.06 | DRABEK Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
24 | 3.98 | KUSIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój # | 2001 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||||
25 | 3.90 | KANIA Wiktoria | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2003 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | Z/4551/17 | 2024 | LDK! | |||||||||
26 | 3.90 | STOKŁOSA Karolina | UKS Polfin O¶więcim | 2002 | U14 | MA | -- | KRZYZAK Stanisław | BEZ | |||||||||||
27 | 3.90 | WIECHEĆ Klaudia | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||||
28 | 3.80 | CICHY Wiktoria | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
29 | 3.79 | GRˇDZKA Celina | UKS Gminy Brzeszcze | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
30 | 3.74 | BIENIEK Amelia | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
31 | 3.59 | MAKSYMIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój # | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
32 | 3.42 | RÓŻAŃSKA Julia | KS Cracovia 1906 Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
33 | 3.30 | FLESZAR Julia | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
34 | 3.25 | KOKOSZKA Karolina | UKS Gminy Brzeszcze | 2003 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
35 | 3.25 | ZIEMIAŃSKA Roxana | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||||
36 | 3.15 | TORBA Nikola | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||||
37 | 3.06 | ¦WIERKOSZ Wiktoria | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U14 | MA | -- | KUKLA Rafał | 5 | LDK! | ||||||||||
38 | 3.05 | HNATYSZYN Małgorzata | UKS Gminy Brzeszcze | 2003 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
39 | 2.80 | POPIEL Nikola | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||||
NM | JAGACKA Maja | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||||||
NM | FLASZ Sandra | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.68 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U23 | MA | II | ŁYSEK Tadeusz | Z/0846/11 | 2018 | 1 | |||||||||
2 | 11.46 | MYSZOR Marta | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 10.73 | KASPRZYK Martyna | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.13 | KORDECZKA Klaudia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
2 | 9.82 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | |||||||||
3 | 9.36 | GRZYWA Izabela | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | V | |||||||||||||
4 | 9.23 | SROKA Anna | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||||
5 | 8.99 | ¦LIWIŃSKA Klaudia | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | V | DRABEK Krzysztof | Z/4638/15 | 2018 | 3 | |||||||||
6 | 8.28 | SURMIAK Zofia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
7 | 8.11 | POSZWA Patrycja | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | MUNIAK Michał | Z/1270/15 | 2023 | ||||||||||
8 | 8.09 | WYDERKA Izabela | UKS 10 Zagórze # | 2002 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1577/16 | , 2020 | LDK! | |||||||||
9 | 7.75 | DRABEK Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
10 | 5.70 | JAGŁA Wiktoria | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||||
11 | 5.35 | MENDROWSKA Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
NM | CHRAPKIEWICZ Karolina | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | -- | ||||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 6.92 | DERUS Michał | TZSN Start Tarnów # | 1990 | Sen | MA | -- | WAŁASZEK Jarosław # | Z/1201/12 | 2024 | ||||||||
2 | e | 1 | 7.09 | KWIATKOWSKI Karol | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/0558/13 | 2024 | M | |||||||
3 | e | 1 | 7.14 | KUBANEK Przemysław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U23 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.21 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 7.31 | URBANEK Sebastian | KB MOSiR Jastrzębie | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 7.47 | ŻACZEK Daniel | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 7.67 | MOSKAŁA Marcin | TS AKS Chorzów | 1980 | Masters | SL | -- | PODCHUL Krzysztof | Z/1725/13 | 2024 | BEZ | |||||||
1 | e | 2 | 7.25 | STEFANOWICZ Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.29 | GŁADYSZ Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | e | 2 | 7.38 | TARASEK Filip | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 7.42 | KO¦CIELNY Patryk | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U20 | OP | -- | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 7.55 | ZAREMBA Norbert | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 7.81 | HAŁOŃ Patryk | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
7 | e | 2 | DQ | KOIM Jakub | UKS Gminy Brzeszcze # | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 7.52 | WALCZAK Patryk | MOSM Tychy | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||
2 | e | 3 | 7.90 | MICOR Dominik | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 7.92 | ŻUCHOWSKI Maciej | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 7.97 | ŻYDEK Aleksander | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2000 | U16 | OP | -- | # | ||||||||||
5 | e | 3 | 8.13 | BREJNAK Piotr | niest. Kraków | 1994 | U23 | MA | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 8.38 | KOWAL Grzegorz | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | -- | |||||||||||
7 | e | 3 | 8.40 | WOJDAN Maciej | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 7.22 | OLSZÓWKA Daniel | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | -- | B.D. | 2 | |||||||||
2 | e | 4 | 7.51 | PODOBIŃSKI Arkadiusz | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | e | 4 | 7.53 | OJCZYK Wojciech | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 7.53 | KURLETO Dominik | KS Cracovia 1906 Kraków | 1994 | U23 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 4 | 7.69 | MYSTEK Kamil | UKS Gminy Brzeszcze | 1997 | U20 | MA | -- | B.D. | ||||||||||
6 | e | 4 | 7.73 | KURZYŃSKI Piotr | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | -- | |||||||||||
7 | e | 4 | 7.89 | MIKOŁAJCZYK Jakub | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 7.75 | GROBECKI Daniel | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 8.03 | BUŁHAK Jakub | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 8.05 | BUŁHAK Michał | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 5 | 8.06 | SZCZUDŁO Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
5 | e | 5 | 8.08 | MALICKI Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej | 4 | LDK! | ||||||||
6 | e | 5 | 8.09 | PLISZKA Jakub | MLUKS Tarnów | 2001 | U16 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
7 | e | 5 | 8.51 | TOMSIA Michał | UKS Kusy Bukowno | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 6 | 7.86 | ¦MIETANA Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej | 3 | LDK! | ||||||||
2 | e | 6 | 7.91 | ZADORA Michał | UKS Kusy Bukowno | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 6 | 7.99 | SMÓŁKA Wojciech | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 6 | 7.99 | KOPACZ Aleksander | MLUKS Tarnów | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
5 | e | 6 | 8.09 | WIECZOREK Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
6 | e | 6 | 8.44 | ZIĘTARSKI Filip | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
7 | e | 6 | 8.45 | SZYMAŃSKI Krystian | UKS Kusy Bukowno | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
1 | e | 7 | 7.78 | ZYCH Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | e | 7 | 7.79 | SZUMIEC Michał | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | ZAPART Stanisław B.D. # | Z/5971/15 | 2023 | ||||||||
3 | e | 7 | 7.82 | RUSIN Szymon | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 7 | 7.99 | KUFEL Jerzy | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 7 | 8.39 | ŻUREK Kacper | UKS Kusy Bukowno | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
6 | e | 7 | 8.42 | ŻYCHOWICZ Szymon | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
7 | e | 7 | 8.67 | STASIOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | e | 8 | 8.07 | GOLAS Daniel | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 8 | 8.32 | RUMIAN Jan | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 8 | 8.37 | ŁEPKOWSKI Jakub | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 8 | 8.41 | KOLANOWSKI Kacper | UKS Gminy Brzeszcze | 1998 | U18 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 8 | 8.75 | KRUCZEK Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 9 | 7.92 | DOBROWOLSKI Patryk | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 9 | 8.32 | BULIŃSKI Filip | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | MIREK Wacław B.D. # | Z/4806/15 | 2021 | ||||||||
3 | e | 9 | 8.32 | TEKIELA Filip | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 9 | 8.65 | FRANKOWICZ Jakub | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 10 | 9.07 | CZECHOWSKI Jakub | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ¦LUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||
2 | e | 10 | 9.26 | KWAK Patryk | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | -- | |||||||||||
3 | e | 10 | 9.41 | SIKORA Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | -- | KUKLA Rafał | 2 | LDK! | ||||||||
4 | e | 10 | 9.59 | FURGAŁ Patryk | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 10 | 9.72 | JUSZCZYK Bartłomiej | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ¦LUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||
6 | e | 10 | 9.77 | WYWIAŁ Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
7 | e | 10 | 10.63 | SOBALA Mikołaj | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz # | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | f | 1 | 6.83 | DERUS Michał | TZSN Start Tarnów # | 1990 | Sen | MA | -- | WAŁASZEK Jarosław # | Z/1201/12 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 7.12 | KWIATKOWSKI Karol | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/0558/13 | 2024 | M | |||||||
3 | f | 1 | 7.14 | KUBANEK Przemysław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U23 | SL | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 7.20 | OLSZÓWKA Daniel | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | -- | B.D. | 2 | |||||||||
5 | f | 1 | 7.21 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 7.29 | STEFANOWICZ Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 7.65 | GROBECKI Daniel | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 7.68 | ZYCH Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 7.74 | RUSIN Szymon | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 7.84 | ¦MIETANA Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U16 | MA | -- | GIZA Maciej | 3 | LDK! | ||||||||
5 | f | 2 | 7.85 | ZADORA Michał | UKS Kusy Bukowno | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
6 | f | 2 | 7.90 | SZUMIEC Michał | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | ZAPART Stanisław B.D. # | Z/5971/15 | 2023 | ||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.21 | KUFEL Jerzy | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 10.29 | KOPACZ Aleksander | MLUKS Tarnów | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 10.65 | SERWAŃSKI Adam | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 9.31 | KUFEL Jerzy | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 10.23 | SERWAŃSKI Adam | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 9.16 | GIL Filip | WKS Wawel Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 9.95 | WCISŁO Jeremiasz | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 10.31 | KOLANOWSKI Kacper | UKS Gminy Brzeszcze | 1998 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 9.34 | GIL Filip | WKS Wawel Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 9.87 | WCISŁO Jeremiasz | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.66 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.80 | GRZELAK Mieszko | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U20 | OP | IV | |||||||||||||
2 | 1.70 | WCISŁO Jeremiasz | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
3 | 1.65 | KŁOSIŃSKI Kamil | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
4 | 1.65 | SYCHTA Maciej | WKS Wawel Kraków | 1997 | U20 | MA | -- | B.D. | ||||||||||||
5 | 1.60 | ZYCH Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||||
6 | 1.60 | ŻUCHOWSKI Maciej | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
7 | 1.55 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U16 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | |||||||||
8 | 1.55 | WRÓBEL Marcin | UKS Gminy Brzeszcze | 1999 | U18 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2987/15 | 2022 | 4 | |||||||||
9 | 1.50 | KLIMEK Michał | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
10 | 1.50 | DOMIŃSKI Karol | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
11 | 1.50 | GIBEK Filip | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
12 | 1.45 | SYNOWIEC Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
13 | 1.40 | TEKIELA Filip | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
14 | 1.20 | WILCZYŃSKI Gabriel | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
15 | 1.15 | CZECHOWSKI Jakub | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ¦LUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.14 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U23 | SL | II | |||||||||||||
2 | 6.80 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U20 | MA | II | B.D. # | 3 | |||||||||||
3 | 6.08 | MYSTEK Kamil | UKS Gminy Brzeszcze | 1997 | U20 | MA | IV | B.D. | ||||||||||||
4 | 5.98 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U16 | MA | IV | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | |||||||||
5 | 5.80 | POLOK Kamil | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U16 | MA | V | |||||||||||||
6 | 5.42 | GOLAS Daniel | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
7 | 5.21 | WIECZOREK Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||||
8 | 5.17 | GIL Filip | WKS Wawel Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
9 | 5.10 | SZUMIEC Michał | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | ZAPART Stanisław B.D. # | Z/5971/15 | 2023 | ||||||||||
10 | 5.10 | WRÓBEL Marcin | UKS Gminy Brzeszcze | 1999 | U18 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2987/15 | 2022 | 4 | |||||||||
11 | 5.04 | ¦WIERCZEK Szymon | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
12 | 4.95 | SZCZUDŁO Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||||
13 | 4.78 | BRODOWSKI Krystian | SKS Kusy Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
14 | 4.60 | DZIUBEK Mikołaj | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
15 | 4.55 | SERWAŃSKI Adam | SKS Kusy Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
16 | 4.50 | JAGIEŁŁO Łukasz | UKS Gminy Brzeszcze | 2002 | U14 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław # | Z/1351/16 | 2020 | 4 | |||||||||
17 | 4.44 | KLITA Jakub | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
18 | 4.43 | KRUCZEK Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
19 | 4.24 | ŻAK Patryk | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
20 | 4.23 | BULIŃSKI Filip | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | MIREK Wacław B.D. # | Z/4806/15 | 2021 | ||||||||||
21 | 4.04 | DOBROWOLSKI Patryk | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
22 | 4.00 | CZECHOWSKI Jakub | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ¦LUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||||
23 | 3.98 | KRAWĘTKOWSKI Bartosz | UKS Gminy Brzeszcze | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
24 | 3.97 | STASIOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | -- | B.D. # | ||||||||||||
25 | 3.96 | WIDUCH Piotr | UKS Gminy Brzeszcze | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
26 | 3.91 | WOJTYGA Miłosz | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
27 | 3.91 | SIKORA Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | -- | KUKLA Rafał | 2 | LDK! | ||||||||||
28 | 3.87 | KWAK Patryk | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
29 | 3.78 | FRANKOWICZ Jakub | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
30 | 3.75 | JUSZCZYK Bartłomiej | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ¦LUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||||
31 | 3.75 | ŁEPKOWSKI Jakub | SKS Kusy Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
32 | 3.48 | FURGAŁ Patryk | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
33 | 3.47 | WYWIAŁ Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||||
34 | 3.33 | ZEGAN Oliwier | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | ¦LUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||||
35 | 3.28 | LENARD Wojciech | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
36 | 3.27 | PĘDZIMˇŻ Mikołaj | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | |||||||||||||
37 | 3.22 | BŁAŻ Adam | SKS Kusy Kraków | 2003 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||||
38 | 3.12 | SURMIAK Adam | SKS Kusy Kraków | 2004 | U12 | MA | -- | ¦LUSARCZYK Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||||
39 | 3.03 | RADECKI Sebastian | UKS Gminy Brzeszcze | 2004 | U12 | MA | -- | WŁODARCZYK Mirosław # | Z/4452/18 | 2023 | BEZ | |||||||||
40 | 2.90 | SOBALA Mikołaj | SKS Kusy Kraków | 2002 | U14 | MA | -- | ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz # | BEZ | LDK! | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.71 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U23 | SL | II | |||||||||||||
2 | 14.29 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U20 | MA | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
3 | 14.15 | SACHA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | III | KUKLA Rafał # | Z/1284/12 | 2023 | 1 | |||||||||
4 | 12.61 | SYCHTA Maciej | WKS Wawel Kraków | 1997 | U20 | MA | IV | B.D. | ||||||||||||
5 | 11.65 | MYSTEK Kamil | UKS Gminy Brzeszcze | 1997 | U20 | MA | -- | B.D. | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 10.81 | GAWLIK Kamil | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | V | # | ||||||||||||
2 | 10.76 | KLITA Jakub | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
3 | 10.26 | MAJCHERCZYK Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
4 | 10.16 | JEZIOREK Maciej | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.23 | BRY¦ Kamil | UKS Sprint ZSME Żywiec | 1996 | U20 | SL | II | HACZEK Mariusz B.D. | Z/1178/14 | 2015 | 3 | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.363785982132 sekund |