Toruń 04.02.2015 Halowy mityng lekkoatletyczny |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 7.76 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot | 1989 | Sen | PM | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 7.80 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U18 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 7.86 | KANIECKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1996 | U20 | PM | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 7.89 | CZĘSZ Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U20 | KP | -- | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 7.91 | BŁAŻEK Weronika | SKLA Sopot # | 1996 | U20 | PM | -- | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 7.97 | GRZYBOWSKA Joanna | LKS Lubawa | 1996 | U20 | WN | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 8.00 | BŁASZKOWSKA Anna | MKL Toruń | 1992 | Sen | KP | -- | MAŃKOWSKI Bogumił B.D. | 2 | ||||||||
8 | 12 | s | 1 | 8.05 | ŁASTOWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U23 | PM | -- | # | |||||||||
1 | 8 | s | 2 | 8.01 | WLEKLIŃSKA Dagna | MKL Toruń | 1988 | Sen | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/2411/11 | 2018 | 2 | ||||||
2 | 9 | s | 2 | 8.02 | LACH Marta | MKL Toruń | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
3 | 10 | s | 2 | 8.03 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U20 | KP | -- | # | |||||||||
3 | 11 | s | 2 | 8.03 | WEILAND Natasza | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | B.D. | 1 | ||||||||
5 | 13 | s | 2 | 8.06 | ŁUKASZEWSKA Dagmara | MKL Toruń | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
6 | 14 | s | 2 | 8.13 | PIETRAS Sandra | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1 | 15 | s | 3 | 8.18 | LORENC Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U23 | PM | -- | # | |||||||||
2 | 18 | s | 3 | 8.19 | ZANDECKA Marika | OŚ AZS Poznań | 1995 | U23 | WP | -- | # | |||||||||
3 | 17 | s | 3 | 8.19 | RĘBIŚ Kinga | AZS-AWF Warszawa | 1995 | U23 | MZ | -- | B.D. # | 2 | ||||||||
4 | 20 | s | 3 | 8.27 | OLEWIECKA Aleksandra | OKLA Ostrołęka | 2000 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 21 | s | 3 | 8.31 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. # | Z/0382/15 | 2023 | |||||||
6 | 22 | s | 3 | 8.33 | GUTMAŃSKA Natalia | MKL Toruń | 2000 | U16 | KP | -- | # | |||||||||
7 | 24 | s | 3 | 8.37 | MAKOWSKA Paulina | MKL Toruń | 1994 | U23 | KP | -- | B.D. | 3 | ||||||||
1 | 23 | s | 4 | 8.35 | ŻULCZYK Urszula | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U23 | PM | -- | ||||||||||
2 | 26 | s | 4 | 8.40 | BŁASZYK Wiktoria | OŚ AZS Poznań | 1996 | U20 | WP | -- | REJEWSKI Robert | Z/1671/12 | 2024 | 1 | ||||||
3 | 25 | s | 4 | 8.40 | CHYCZEWSKA Sandra | MKL Toruń | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
4 | 27 | s | 4 | 8.55 | MURAWSKA Mariola | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 28 | s | 4 | 8.61 | LICZNERSKA Agata | MKS Truso Elbląg | 1998 | U18 | WN | -- | B.D. | |||||||||
6 | 29 | s | 4 | 8.63 | ŚWIDERSKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2000 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/0023/15 | 2021 | 2 | ||||||
7 | 30 | s | 4 | 8.68 | KACZMAREK Aleksandra | LUKS Start Nakło | 2001 | U16 | KP | -- | # | |||||||||
1 | 16 | s | 5 | 8.19 | KRECZMER Marta | KS Gwardia Piła | 2002 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
2 | 19 | s | 5 | 8.25 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U16 | WP | -- | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | |||||||
3 | 31 | s | 5 | 9.13 | FEDDER Anna | MGLKS Grom Więcbork | 1999 | U18 | KP | -- | PATEREK Przemysław PATEREK Przemysław | |||||||||
4 | 32 | s | 5 | 9.81 | JANKOWSKA Emilia | MKL Toruń | 2002 | U14 | KP | -- | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 25.61 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot | 1989 | Sen | PM | II | ||||||||||
2 | 4 | s | 1 | 25.66 | TUNIEWICZ Katarzyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U23 | KP | II | B.D. # | 1 | ||||||||
3 | 9 | s | 1 | 26.21 | CHAŁUBIŃSKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U20 | ZP | II | ||||||||||
4 | 16 | s | 1 | 27.20 | GRZYBOWSKA Joanna | LKS Lubawa | 1996 | U20 | WN | III | ||||||||||
5 | 23 | s | 1 | 28.18 | DURAWA Maja | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | IV | ||||||||||
1 | 5 | s | 2 | 25.77 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz # | 1999 | U18 | KP | II | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | |||||||
2 | 6 | s | 2 | 25.81 | ŁASTOWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U23 | PM | II | # | |||||||||
3 | 8 | s | 2 | 26.12 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U20 | KP | II | # | |||||||||
4 | 10 | s | 2 | 26.29 | LORENC Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U23 | PM | III | # | |||||||||
5 | 19 | s | 2 | 27.55 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | IV | B.D. # | |||||||||
1 | 1 | s | 3 | 24.99 | DALKE Helena | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | II | ||||||||||
2 | 7 | s | 3 | 26.01 | ŻELIŃSKA Gabriela | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U20 | KP | II | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | 11 | s | 3 | 26.37 | ŁUKASZEWSKA Dagmara | MKL Toruń | 1997 | U20 | KP | III | ||||||||||
4 | 12 | s | 3 | 26.57 | GULCZYŃSKA Natalia | RAZ Szczecin # | 1997 | U20 | ZP | III | B.D. WARDASZKA Andrzej # | , Z/1234/13 | , 2022 | |||||||
5 | 18 | s | 3 | 27.54 | ZIMNY Antonina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U18 | WP | IV | ||||||||||
1 | 3 | s | 4 | 25.63 | KANIECKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1996 | U20 | PM | II | ||||||||||
2 | 13 | s | 4 | 26.61 | RĘBIŚ Kinga | AZS-AWF Warszawa | 1995 | U23 | MZ | III | B.D. # | 2 | ||||||||
3 | 14 | s | 4 | 26.65 | WLEKLIŃSKA Dagna | MKL Toruń | 1988 | Sen | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/2411/11 | 2018 | 2 | ||||||
4 | 15 | s | 4 | 26.91 | ZANDECKA Marika | OŚ AZS Poznań | 1995 | U23 | WP | III | # | |||||||||
5 | 17 | s | 4 | 27.24 | ŻULCZYK Urszula | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U23 | PM | III | ||||||||||
6 | 21 | s | 4 | 27.77 | OLEWIECKA Aleksandra | OKLA Ostrołęka | 2000 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
1 | 20 | s | 5 | 27.70 | KOWALEWSKA Sylwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | IV | CZAPIEWSKI Wiesław | 3 | ||||||||
2 | 22 | s | 5 | 27.89 | GUTMAŃSKA Natalia | MKL Toruń | 2000 | U16 | KP | IV | # | |||||||||
3 | 24 | s | 5 | 28.39 | GACKA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2001 | U16 | KP | IV | BAUMGART Iwona B.D. | Z/5030/15 | 2024 | |||||||
4 | 25 | s | 5 | 29.65 | BERDYCH Natalia | BKS Bydgoszcz | 2001 | U16 | KP | V | # | |||||||||
5 | 26 | s | 5 | 29.74 | WATRAS Monika | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 27 | s | 5 | 30.29 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 41.13 | SPADARZEWSKA Małgorzata | MKS Polonia Warszawa | 1992 | Sen | MZ | -- | B.D. | 1 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 42.02 | PACZYŃSKA Wiktoria | LUKS Start Nakło # | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 42.29 | SOBAŃSKA Nikola | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U16 | KP | II | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 43.46 | ADAMEK Patrycja | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 9 | s | 1 | 46.62 | TORKOWSKA Lena | MKL Toruń | 2000 | U16 | KP | V | ||||||||||
1 | 5 | s | 2 | 43.83 | KARNAS Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 2001 | U16 | KP | III | LDK! | |||||||||
2 | 6 | s | 2 | 45.10 | FORC Kamila | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz # | 3 | ||||||||
3 | 7 | s | 2 | 46.10 | AFELT Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester B.D. | Z/0252/15 | 2024 | |||||||
4 | 8 | s | 2 | 46.23 | ZIENDARA Michalina | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U16 | MZ | IV | B.D. | |||||||||
5 | 10 | s | 2 | 47.59 | STRZELEWICZ Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U14 | WP | V | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/0024/15 | 2024 | LDK! | ||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 59.92 | GABRYSZEWSKA Kinga | LKS Vectra Włocławek | 1999 | U18 | KP | III | DOBROSIELSKA Martyna | 3 | ||||||||
2 | 3 | s | 1 | 60.29 | MARCINISZYN Edyta | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1996 | U20 | LB | III | ||||||||||
3 | 6 | s | 1 | 61.11 | KRZYWICKA Magda | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U20 | MZ | III | B.D. # | 2 | ||||||||
1 | 1 | s | 2 | 58.84 | KOWALSKA Michalina | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U20 | KP | II | B.D. # | |||||||||
2 | 4 | s | 2 | 60.55 | BAUMGART Weronika | LUKS Serock | 1997 | U20 | KP | III | KUTA Kazimierz | 4 | ||||||||
3 | 5 | s | 2 | 60.90 | WIERNICKA Alicja | RLTL ZTE Radom # | 1997 | U20 | MZ | III | B.D. # | 1 | ||||||||
4 | 7 | s | 2 | 61.71 | TRZCIŃSKA Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1994 | U23 | KP | III | B.D. | 3 | ||||||||
5 | 8 | s | 2 | 62.63 | KOHNKE Daria | RKS Rumia | 1998 | U18 | PM | IV | # | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:33.78 | KACZYŃSKA Paulina | WMLKS Pomorze Stargard | 1991 | Sen | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/4524/11 | 2024 | M | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:36.08 | KOŁECKA Agata | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U20 | MZ | -- | B.D. # | 1 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:36.58 | LENARTOWICZ Eliza | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:37.00 | DWORECKA Weronika | OKLA Ostrołęka | 1998 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:39.64 | TOPKA Beata | UKS Barnim Goleniów # | 1999 | U18 | ZP | -- | KOSTRZEBA Jacek | Z/0345/15 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:40.53 | WAŚKOWSKA Alicja | LKS Vectra Włocławek | 1998 | U18 | KP | -- | WIERZBICKI Dariusz | 2 | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:41.26 | JAŁOSZYŃSKA Agata | LKS Vectra Włocławek | 1997 | U20 | KP | -- | B.D. | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:41.81 | GULCZYŃSKA Natalia | RAZ Szczecin # | 1997 | U20 | ZP | -- | B.D. WARDASZKA Andrzej # | , Z/1234/13 | , 2022 | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:42.33 | PŁATEK Aneta | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
10 | 16 | s | 1 | 1:58.32 | WATRAL Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 2 | 1:42.78 | WASILUK Agata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | 11 | s | 2 | 1:44.36 | LEWANDOWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2001 | U16 | KP | IV | WOŹNIAK Jacek B.D. | Z/5717/15 | 2018 | 3 | LDK! | |||||
3 | 12 | s | 2 | 1:47.21 | BUKOWSKA Wiktoria | MKL Toruń | 1998 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 13 | s | 2 | 1:51.79 | GRUSZKA Magdalena | MKL Toruń | 2002 | U14 | KP | -- | B.D. | 5 | LDK! | |||||||
5 | 14 | s | 2 | 1:52.14 | JASIŃSKA Jagoda | LUKS Start Nakło | 2002 | U14 | KP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 15 | s | 2 | 1:57.40 | DURAWA Izabela | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | ||||||||||
7 | 17 | s | 2 | 2:04.83 | RYSZEWSKA Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U14 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/2104/16 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
8 | 18 | s | 2 | 2:18.83 | KADECKA Aleksandra | LUKS Start Nakło | 2000 | U16 | KP | -- | # | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:13.55 | SZARZYŃSKA Kinga | LUKS Podium Kup | 1995 | U23 | OP | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:22.34 | ZEZULA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U20 | KP | III | B.D. # | M | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:34.32 | WRZESIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U20 | DS | -- | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:43.29 | PRZYBYLSKA Dominika | UKS Dąb przy SP w Stobnie # | 2001 | U16 | KP | -- | B.D. # | Z/0171/17 | 2021 | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:59.75 | MIŃCZUK Alicja | MKL Szczecin # | 1997 | U20 | ZP | -- | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:59.92 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U18 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0084/14 | 2024 | 1 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 3:01.43 | MAIK Daria | LUKS Start Nakło | 1997 | U20 | KP | -- | B.D. # | 1 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:02.78 | SZPOTT Sandra | PLKS Gwda Piła # | 1996 | U20 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/0009/12 | 2020 | 1 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:05.93 | GÓRNA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:06.05 | KALICKA Klaudia | WMLKS Pomorze Stargard # | 1999 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:15.53 | POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | 1994 | U23 | PM | -- | POBŁOCKI Piotr # | Z/0675/11 | 2024 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:20.44 | SÓJKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. # | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:22.26 | PŁATEK Sylwia | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:26.59 | CHODECKA Nikola | MKL Szczecin # | 1998 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
11 | 11 | s | 1 | 3:29.95 | DĄBROWSKA Aleksandra | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
12 | s | 1 | 3:33.43 | RADTKE Aleksandra | LUKS Start Nakło | 2000 | U16 | KP | -- | |||||||||||
13 | 13 | s | 1 | 3:37.17 | KOŁATKA Monika | UKS Mały Jeziorak Iława | 1997 | U20 | WN | -- | B.D. B.D. | Z/0355/13 | 2019 | BEZ | ||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:48.04 | WIKTORCZYK Aleksandra | WMLKS Pomorze Stargard | 1998 | U18 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/0665/14 | 2019 | BEZ | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:48.94 | WIKTORCZYK Anna | WMLKS Pomorze Stargard | 1998 | U18 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/0666/14 | 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:53.44 | ROMEJ Justyna | MKL Szczecin # | 1994 | U23 | ZP | III | B.D. # | 2 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:55.29 | KIEŁPIKOWSKA Marta | UKS Czapla Białe Błota | 1998 | U18 | KP | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:58.08 | ŁUKIJANIUK Marta | WKS Śląsk Wrocław # | 1996 | U20 | DS | IV | B.D. | 2 | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 5:00.49 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U20 | PM | IV | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 5:07.22 | WAŚKOWSKA Adrianna | LKS Vectra Włocławek | 1998 | U18 | KP | IV | WIERZBICKI Dariusz | 4 | ||||||||
8 | 8 | s | 1 | 5:15.43 | LATAŃSKA Zuzanna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2001 | U16 | KP | V | LATAŃSKI Grzegorz | Z/1980/15 | 2023 | 2 | LDK! | |||||
9 | 9 | s | 1 | 5:28.12 | KUTA Krystyna | LUKS Pomorzanin Serock | 1967 | Masters | KP | -- | KUTA Kazimierz KUTA Kazimierz | Z/0527/13 | 2013 | 1 | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 6:18.61 | STASIAK Martyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 6:20.55 | JARGIŁO Sandra | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
60 m pł K Mł K | ||||||||||||||||||||
4 | s | 3 | 10.33 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
5 | s | 3 | 11.13 | GĄSIEWSKA Natalia | MKS Pułtusk | 2000 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 2 | 8.90 | WEISZEWSKI Linda | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | -- | # | |||||||||
2 | 2 | e | 2 | 9.13 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | -- | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | e | 2 | 9.39 | PODRAZA Kamila | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | e | 2 | 9.50 | KITA Patrycja | MKLA Łęczyca | 1999 | U18 | LD | -- | ||||||||||
5 | 5 | e | 2 | 9.53 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. # | |||||||||
6 | 6 | e | 2 | 9.54 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. # | Z/0382/15 | 2023 | |||||||
7 | 8 | e | 2 | 9.82 | DURAWA Maja | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
1 | 7 | e | 3 | 9.74 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
2 | 9 | e | 3 | 9.93 | JEZIERNA Aleksandra | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 10 | e | 3 | 10.28 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
2 | f | 1 | 8.85 | WEISZEWSKI Linda | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.16 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | -- | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 9.36 | KITA Patrycja | MKLA Łęczyca | 1999 | U18 | LD | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.38 | PODRAZA Kamila | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.40 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
8 | f | 1 | 9.40 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. # | Z/0382/15 | 2023 | ||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.93 | MAŁKIEWICZ Oliwia | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U20 | ZP | -- | # | ||||||||||
2 | 1 | s | 1 | 9.11 | BREZA Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U23 | PM | -- | # | |||||||||
3 | s | 1 | 9.20 | BŁASZYK Wiktoria | OŚ AZS Poznań | 1996 | U20 | WP | -- | REJEWSKI Robert | Z/1671/12 | 2024 | 1 | |||||||
4 | s | 1 | 9.25 | GRZEGOREK Marcelina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U20 | KP | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 8.81 | MAŁKIEWICZ Oliwia | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U20 | ZP | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 9.06 | BREZA Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.60 | GODLEWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1997 | U20 | PM | III | B.D. | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | STANISŁAWSKA Joanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U20 | WP | III | KACZOR Mieczysław B.D. | Z/1593/12 | 2019 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 1.60 | SIECZKOWSKA Martyna | MLKL Płock # | 1990 | Sen | MZ | III | B.D. | 3 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | PRZYBYŁ Monika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | III | B.D. # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.60 | KUBIAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | III | KACZOR Mieczysław | Z/0389/14 | 2020 | 3 | |||||||
6 | f | 1 | 1.55 | OKSENIUK Agnieszka | GKS Piast Gliwice # | 1996 | U20 | SL | III | B.D. # | 2 | |||||||||
7 | f | 1 | 1.55 | IGNATOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.50 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot # | 1999 | U18 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.50 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
10 | f | 1 | 1.50 | LECHMAN Julia | MKS Sambor Tczew | 2000 | U16 | PM | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.45 | SZWEJK Justyna | MKS Pułtusk | 2000 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.45 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 1.45 | SIERADZKA Paulina | MKLA Łęczyca | 1999 | U18 | LD | IV | |||||||||||
14 | f | 1 | 1.30 | PERZYŃSKA Julia | UKS Błyskawica Domaniewice | 2003 | U14 | LD | -- | SZYMAJDA Mieczysław B.D. | Z/1116/17 | 2023 | ||||||||
f | 1 | NM | CHIMKOWSKA Natalia | MKS Pułtusk | 2000 | U16 | MZ | -- | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.15 | PRZYBYŁA Kamila | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U20 | KP | M | B.D. | ||||||||||
2 | f | 1 | 3.90 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U18 | PM | M | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 3.70 | FRĄCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | Sen | PM | I | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 3.00 | RYCZAK Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | II | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 2.80 | KRAWIECKA Patrycja | KKL Kielce | 2000 | U16 | SK | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 2.80 | BIAŁOGOŃSKA Katarzyna | RKS Łódź # | 2001 | U16 | LD | III | B.D. LISIAK Adam | , Z/3633/15 | , 2023 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 2.70 | MROZIŃSKA Katarzyna | MKLA Łęczyca | 1998 | U18 | LD | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 2.70 | IWANIEC Anna | KKL Kielce | 2001 | U16 | SK | III | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 2.50 | SIUDA Karolina | MKLA Łęczyca | 1999 | U18 | LD | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 2.20 | KUBIEC Kaja | KKL Kielce | 2001 | U16 | SK | V | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.54 | BOKUN Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U20 | SL | II | NAZARKIEWICZ Robert # | Z/0398/12 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 5.51 | TARAŃ Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1995 | U23 | KP | II | B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz # | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.40 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U23 | PM | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 5.23 | JEZIERNA Aleksandra | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U18 | WP | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 5.08 | CIACHURSKA Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U18 | WP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 4.93 | WIELGOSZ Magdalena | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U16 | KP | IV | # | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 4.77 | GĄSIEWSKA Natalia | MKS Pułtusk | 2000 | U16 | MZ | V | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.48 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U23 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.45 | JANKOWIAK Sandra | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U20 | WP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.11 | GODLEWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1997 | U20 | PM | III | B.D. | 1 | |||||||||
4 | f | 1 | 11.09 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U18 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
5 | f | 1 | 10.94 | SMOLIBOCKA Eliza | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U18 | WP | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 10.82 | CIACHURSKA Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 1998 | U18 | WP | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 10.71 | OPASIŃSKA Wiktoria | AZS Łódź | 1999 | U18 | LD | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 10.67 | NIEDŹWIECKA Magdalena | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1999 | U18 | WP | IV | PTAK Krzysztof | Z/0718/15 | 2017 | 2 | |||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.29 | ŚLEPOWROŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 15.24 | SUŁEK Nikola | MMKS Gdańsk | 1998 | U18 | PM | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 14.42 | STARUCH Ewa | AZS-AWF Warszawa | 1998 | U18 | MZ | I | B.D. | 1 | |||||||||
4 | f | 1 | 13.84 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U18 | PM | II | WALCZAK Aleksandra | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
5 | f | 1 | 12.81 | MAKOWSKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U18 | WP | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 12.40 | SZYPERSKA Agnieszka | MGLKS Grom Więcbork | 1999 | U18 | KP | III | PATEREK Przemysław | Z/0693/15 | 2015 | 1 | |||||||
7 | f | 1 | 10.95 | BURZYŃSKA Angelika | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U18 | WP | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 10.88 | MIECZKOWSKA Weronika | LKS Lubawa | 1999 | U18 | WN | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 10.51 | RADECKA Sandra | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U18 | KP | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 10.01 | BIAŁA Marzena | MKL Toruń # | 1999 | U18 | KP | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 9.60 | RYBARCZYK Małgorzata | MKLA Łęczyca | 1999 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 14.84 | RÓŻAŃSKA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U16 | PD | I | WOJTULEWICZ Malwina # | Z/3814/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 12.90 | WOŹNIAK Angelika | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U16 | LD | III | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4015/15 | 2020 | 1 | |||||||
3 | f | 2 | 9.48 | GOSZCZYŃSKA Aleksandra | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U16 | LD | V | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4152/15 | 2019 | 2 | |||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.54 | GUBA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 1991 | Sen | LU | MM | LIĆWINKO Michał # | Z/4665/11 | 2023 | MM | |||||||
2 | f | 1 | 16.26 | WLOKA Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1993 | U23 | OP | M | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.60 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U23 | PM | I | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 10.70 | RÓŻAŃSKA Paulina | MKLA Łęczyca | 1996 | U20 | LD | III | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6.95 | LEWANDOWSKI Bartosz | OŚ AZS Poznań | 1993 | U23 | WP | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 6.97 | GIERSZEWSKI Daniel | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1994 | U23 | PM | -- | ||||||||||
3 | 4 | s | 1 | 7.06 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1987 | Sen | KP | -- | ||||||||||
4 | 6 | s | 1 | 7.10 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U18 | DS | -- | ||||||||||
5 | 9 | s | 1 | 7.12 | KUZIEMSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U20 | KP | -- | B.D. # | 3 | ||||||||
6 | 13 | s | 1 | 7.19 | HANNOUSH Dany | AZS-AWF Warszawa | 1996 | U20 | MZ | -- | B.D. | |||||||||
1 | 3 | s | 2 | 7.02 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U23 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub B.D. | Z/0786/11 | 2020 | 2 | ||||||
2 | 5 | s | 2 | 7.09 | KAŹMIERSKI Michał | LIUKS Kruszwica | 1998 | U18 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/1459/14 | 2016 | 3 | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 7.10 | KUCZEWSKI Mateusz | KL Lechia Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | ||||||||||
4 | 8 | s | 2 | 7.12 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U18 | PM | -- | # | |||||||||
5 | 12 | s | 2 | 7.17 | RAKOWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | Sen | PM | -- | # | |||||||||
6 | 16 | s | 2 | 7.22 | I O | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | Sen | PM | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 3 | 7.15 | KARNAS Kamil | SKLA Sopot | 1993 | U23 | PM | -- | ||||||||||
2 | 11 | s | 3 | 7.16 | SENK Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U20 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1601/12 | 2020 | 1 | ||||||
3 | 14 | s | 3 | 7.20 | KACZOR Wojciech | SKLA Sopot # | 1997 | U20 | PM | -- | # | |||||||||
4 | 15 | s | 3 | 7.22 | BOROWSKI Jakub | SKLA Słupsk | 1996 | U20 | PM | -- | ZAKRZEWSKI Bogdan # | Z/0685/15 | 2015 | 3 | ||||||
5 | 18 | s | 3 | 7.26 | WOLTMANN Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | # | |||||||||
6 | 20 | s | 3 | 7.34 | CHWEDCZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 1996 | U20 | WN | -- | ||||||||||
7 | 23 | s | 3 | 7.42 | BIEŃKOWSKI Wiktor | LKS Lubawa | 1997 | U20 | WN | -- | ||||||||||
1 | 22 | s | 4 | 7.42 | PRZYGODA Michał | LKS Polkowice | 1999 | U18 | DS | -- | ||||||||||
2 | 24 | s | 4 | 7.42 | WIESZCZEK Wojciech | LKS Polkowice | 1998 | U18 | DS | -- | ||||||||||
3 | 25 | s | 4 | 7.43 | JANIAK Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -- | B.D. # | 2 | ||||||||
4 | 27 | s | 4 | 7.46 | ZAWADZKI Patryk | LKS Lubawa | 1996 | U20 | WN | -- | ||||||||||
5 | 30 | s | 4 | 7.51 | RĘGOCKI Patryk | MKL Toruń # | 1997 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek | Z/1565/13 | 2019 | 2 | ||||||
6 | 33 | s | 4 | 7.56 | LISEWSKI Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
7 | 36 | s | 4 | 7.60 | CZARNOLEWSKI Jacek | MKS Inowrocław | 1996 | U20 | KP | -- | ||||||||||
1 | 26 | s | 5 | 7.44 | KASZUBA Piotr | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U20 | WP | -- | # | |||||||||
2 | 29 | s | 5 | 7.49 | TARASZKIEWICZ Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U20 | WN | -- | B.D. | 3 | ||||||||
3 | 35 | s | 5 | 7.59 | CHRZANOWSKI Szymon | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
4 | 38 | s | 5 | 7.64 | BASIEJKO Szymon | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
5 | 39 | s | 5 | 7.68 | FLORKOWSKI Radosław | MKS Truso Elbląg | 1996 | U20 | WN | -- | ||||||||||
s | 5 | DQ | KOWALSKI Maksymilian | MKL Toruń | 1998 | U18 | KP | -- | # | |||||||||||
1 | 32 | s | 6 | 7.55 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U20 | WN | -- | ||||||||||
2 | 34 | s | 6 | 7.58 | ŁAWNICZAK Phillip | MKL Toruń | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
3 | 40 | s | 6 | 7.88 | ZAJMA Paweł | RKS Łódź # | 1999 | U18 | LD | -- | ||||||||||
4 | 42 | s | 6 | 8.08 | SKULMOWSKI Norman | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1 | 17 | s | 7 | 7.23 | FORMANIEWICZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U18 | PM | -- | B.D. | 1 | ||||||||
2 | 31 | s | 7 | 7.53 | WIŚNIEWSKI Miłosz | MKL Toruń | 1998 | U18 | KP | -- | ||||||||||
3 | 41 | s | 7 | 7.98 | KRUPSKI Łukasz | MKL Toruń | 1998 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 43 | s | 7 | 8.14 | WIETESKA Tomasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U16 | LD | -- | ZNYK Stanisław # | Z/4029/15 | 2021 | 3 | ||||||
5 | 45 | s | 7 | 8.49 | PIEKAREK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U14 | DS | -- | B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek | , Z/1571/16 | , 2023 | |||||||
6 | 46 | s | 7 | 8.50 | TRZECIAK Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | -- | ||||||||||
7 | 48 | s | 7 | 8.67 | JAKIEL Krystian | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U16 | LD | -- | ZNYK Stanisław # | Z/4028/15 | 2022 | 4 | ||||||
s | 7 | DQ | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U14 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2023 | |||||||||
1 | 19 | s | 8 | 7.29 | BYKOWSKI Michał | SKLA Sopot | 1993 | U23 | PM | -- | ||||||||||
2 | 21 | s | 8 | 7.42 | TYLAK Łukasz | UKS Dąb Suchy Las # | 1990 | Sen | WP | -- | TYLAK Łukasz | Z/1668/12 | 2023 | II | ||||||
3 | 28 | s | 8 | 7.48 | BONDALSKI Paweł | OŚ AZS Poznań | 1991 | Sen | WP | -- | ||||||||||
4 | 37 | s | 8 | 7.62 | WILK Damian | MKL Toruń | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
5 | 44 | s | 8 | 8.28 | FORMANIEWICZ Andrzej | MKL Toruń | 1957 | Masters | KP | -- | B.D. MAŃKOWSKI Gabriel | Z/0353/19, Z/1766/22 | 2019, 2022 | |||||||
6 | 47 | s | 8 | 8.65 | CZESIŃSKI Kacper | BKS Bydgoszcz | 2003 | U14 | KP | -- | ||||||||||
s | 8 | DQ | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | -- | # | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22.03 | ZIÓŁKOWSKI Konrad | LKS Vectra Włocławek # | 1996 | U20 | KP | II | ||||||||||
2 | 3 | s | 1 | 22.07 | WESELA Adrian | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | II | B.D. # | Z/0387/14 | 2022 | |||||||
3 | 5 | s | 1 | 22.18 | KACZOR Wojciech | SKLA Sopot # | 1997 | U20 | PM | II | # | |||||||||
4 | 9 | s | 1 | 22.66 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1987 | Sen | KP | II | ||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 22.09 | LEWANDOWSKI Bartosz | OŚ AZS Poznań | 1993 | U23 | WP | II | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 22.43 | APACKI Mateusz | SKLA Sopot | 1992 | Sen | PM | II | B.D. | 2 | ||||||||
3 | 8 | s | 2 | 22.61 | SŁUPSKI Artur | MKL Toruń | 1997 | U20 | KP | II | ||||||||||
4 | 15 | s | 2 | 23.07 | FORMANIEWICZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U18 | PM | III | B.D. | 1 | ||||||||
5 | 28 | s | 2 | 24.42 | TARASZKIEWICZ Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U20 | WN | -- | B.D. | 3 | ||||||||
6 | 33 | s | 2 | 29.65 | IŃSKI Oskar | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2001 | U16 | KP | -- | ||||||||||
1 | 2 | s | 3 | 22.03 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U23 | ZP | II | JUNIEWICZ Jakub B.D. | Z/0786/11 | 2020 | 2 | ||||||
2 | 7 | s | 3 | 22.59 | SENK Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U20 | WP | II | KACZOR Mieczysław | Z/1601/12 | 2020 | 1 | ||||||
3 | 10 | s | 3 | 22.82 | CHWEDCZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 1996 | U20 | WN | III | ||||||||||
4 | 17 | s | 3 | 23.21 | HANNOUSH Dany | AZS-AWF Warszawa | 1996 | U20 | MZ | III | B.D. | |||||||||
5 | 22 | s | 3 | 23.53 | WOLTMANN Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | III | # | |||||||||
1 | 11 | s | 4 | 22.83 | WOJCIECHOWSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U18 | KP | III | ||||||||||
2 | 12 | s | 4 | 22.83 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U18 | DS | III | ||||||||||
3 | 19 | s | 4 | 23.38 | MIELNICZEK Artur | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | III | ||||||||||
4 | 21 | s | 4 | 23.52 | MADEJ Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U20 | KP | III | ||||||||||
1 | 13 | s | 5 | 22.87 | PALICKI Maciej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U20 | WP | III | KACZOR Mieczysław # | Z/0931/12 | 2021 | 1 | ||||||
2 | 14 | s | 5 | 22.88 | KUZIEMSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U20 | KP | III | B.D. # | 3 | ||||||||
3 | 18 | s | 5 | 23.31 | TABA Oskar | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | III | ||||||||||
4 | 20 | s | 5 | 23.47 | NICPOŃ Jakub | KSI Start Szczecin # | 1998 | U18 | ZP | III | B.D. # | Z/1531/14 | 2022 | |||||||
5 | 25 | s | 5 | 23.97 | KOWALSKI Maksymilian | MKL Toruń | 1998 | U18 | KP | IV | # | |||||||||
1 | 23 | s | 6 | 23.53 | TYLAK Łukasz | UKS Dąb Suchy Las # | 1990 | Sen | WP | III | TYLAK Łukasz | Z/1668/12 | 2023 | II | ||||||
2 | 24 | s | 6 | 23.63 | WALUKIEWICZ Mikołaj | BKS Bydgoszcz | 1998 | U18 | KP | IV | B.D. | |||||||||
3 | 29 | s | 6 | 24.63 | FLORKOWSKI Radosław | MKS Truso Elbląg | 1996 | U20 | WN | -- | ||||||||||
1 | 26 | s | 7 | 24.19 | BIEŃKOWSKI Wiktor | LKS Lubawa | 1997 | U20 | WN | IV | ||||||||||
2 | 27 | s | 7 | 24.30 | KASZUBA Piotr | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U20 | WP | IV | # | |||||||||
3 | 31 | s | 7 | 25.21 | SOWIŃSKI Konrad | KS Sprinter Włocławek | 1999 | U18 | KP | -- | WIERZBICKI Dariusz | Z/0954/15 | 2015 | 3 | ||||||
1 | 16 | s | 8 | 23.09 | HUDZIAK Marek | OŚ AZS Poznań | 1987 | Sen | WP | III | B.D. | 3 | ||||||||
2 | 30 | s | 8 | 25.17 | ZAJMA Paweł | RKS Łódź # | 1999 | U18 | LD | -- | ||||||||||
3 | 32 | s | 8 | 26.37 | SKULMOWSKI Norman | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 34.71 | MARCINISZYN Marcin | WKS Śląsk Wrocław | 1982 | Sen | DS | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 35.98 | SIUDA Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 4 | s | 1 | 36.74 | RODZIAK Łukasz | SL Olimpia Poznań | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 5 | s | 1 | 37.34 | JENDRZEJCZAK Damian | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
5 | 8 | s | 1 | 37.91 | POZORSKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz # | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
6 | 10 | s | 1 | 38.38 | LESTER Mateusz | SL Olimpia Poznań | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 37.76 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U20 | WN | -- | ||||||||||
2 | 9 | s | 2 | 38.06 | SUCHORAB Sławomir | KS Gwardia Piła | 1998 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
3 | 11 | s | 2 | 38.40 | WROŃSKI Mateusz | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U18 | PM | -- | ||||||||||
4 | 12 | s | 2 | 38.59 | NOWAK Wojciech | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | -- | # | |||||||||
5 | 14 | s | 2 | 39.28 | MACIESZA Jakub | MKS Truso Elbląg | 1998 | U18 | WN | -- | B.D. | |||||||||
1 | 6 | s | 3 | 37.43 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U20 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
2 | 13 | s | 3 | 38.93 | STRUBIŃSKI Konrad | MKS Polonia Warszawa | 1995 | U23 | MZ | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | 15 | s | 3 | 39.89 | SZON Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | IV | # | |||||||||
4 | 16 | s | 3 | 40.16 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | IV | # | |||||||||
5 | 17 | s | 3 | 40.33 | JABŁOŃSKI Kasper | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U18 | WN | -- | ||||||||||
1 | 18 | s | 4 | 43.08 | TRZECIAK Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | -- | ||||||||||
2 | 19 | s | 4 | 43.28 | JAKIEL Krystian | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U16 | LD | -- | ZNYK Stanisław # | Z/4028/15 | 2022 | 4 | ||||||
3 | 21 | s | 4 | 44.34 | KUDLIŃSKI Mikołaj | LUKS Start Nakło | 2001 | U16 | KP | -- | # | |||||||||
4 | 23 | s | 4 | 46.57 | KRAIŃSKI Miłosz | LUKS Start Nakło | 2002 | U14 | KP | -- | LDK! | |||||||||
5 | 25 | s | 4 | 49.93 | SPRENGER Denis | LUKS Start Nakło | 2003 | U14 | KP | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 3 | s | 5 | 36.15 | CISZEWSKI Paweł | WMLKS Pomorze Stargard | 1995 | U23 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 20 | s | 5 | 44.16 | PIEKAREK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U14 | DS | -- | B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek | , Z/1571/16 | , 2023 | |||||||
3 | 22 | s | 5 | 44.61 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U14 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2023 | |||||||
4 | 24 | s | 5 | 48.70 | WALUKIEWICZ Jakub | BKS Bydgoszcz | 2002 | U14 | KP | -- | ||||||||||
5 | 26 | s | 5 | 52.02 | KUCHCZYŃSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2002 | U14 | KP | -- | B.D. MICHALSKI Włodzimierz # | , Z/6464/15 | , 2024 | |||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 48.85 | CHOJNOWSKI Bartłomiej | WKS Śląsk Wrocław | 1993 | U23 | DS | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 50.60 | BŁAŻEJEWSKI Wiktor | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1996 | U20 | LB | III | WOŹNIAK Agnieszka | Z/0619/12 | 2015 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 50.86 | OLEJNICZAK Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1997 | U20 | MA | III | CZYŻ Radosław B.D. B.D. # | Z/0056/13 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 52.49 | SZALA Wojciech | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U20 | KP | III | # | |||||||||
5 | 7 | s | 1 | 54.00 | NEUMANN Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U20 | WP | IV | # | |||||||||
1 | 5 | s | 2 | 52.60 | PIOTROWSKI Konrad | RKS Rumia | 1998 | U18 | PM | III | # | |||||||||
2 | 6 | s | 2 | 52.71 | SIERADZKI Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | III | B.D. # | 2 | ||||||||
3 | 8 | s | 2 | 54.03 | LISEWSKI Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | IV | ||||||||||
4 | 9 | s | 2 | 54.41 | JAKUBEK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U20 | PM | IV | ||||||||||
5 | 10 | s | 2 | 56.12 | KLIMEK Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:22.77 | OCZKI Jakub | MKL Toruń | 1996 | U20 | KP | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:23.53 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U18 | WN | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:26.11 | KORYCKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:26.23 | CZYŻEWSKI Jakub | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1995 | U23 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/4077/11 | 2020 | 2 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:26.53 | CZYŻEWSKI Arkadiusz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1996 | U20 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka | Z/0618/12 | 2015 | 3 | ||||||
6 | 8 | s | 1 | 1:30.44 | WROŃSKI Mateusz | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U18 | PM | -- | ||||||||||
7 | 10 | s | 1 | 1:31.80 | POZORSKI Szymon | GKS Olimpia Grudziądz # | 2001 | U16 | KP | III | ||||||||||
1 | 6 | s | 2 | 1:28.20 | PRZYBOROWSKI Piotr | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester # | 3 | ||||||||
2 | 7 | s | 2 | 1:28.74 | MAJDZIŃSKI Konrad | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U20 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1600/13 | 2024 | 3 | ||||||
3 | 9 | s | 2 | 1:31.09 | LEWKOWICZ Arkadiusz | LKS Vectra Włocławek # | 1998 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 11 | s | 2 | 1:33.70 | NITZ Miłosz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester | BEZ | ||||||||
5 | 12 | s | 2 | 1:34.17 | WOJCIECHOWSKI Kamil | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz | BEZ | ||||||||
6 | 13 | s | 2 | 1:35.55 | PIETRAS Paweł | UKS Mały Jeziorak Iława | 1998 | U18 | WN | -- | ||||||||||
7 | 14 | s | 2 | 1:36.28 | MAJEWSKI Wojciech | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
8 | 15 | s | 2 | 1:36.87 | MAŃSKI Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
9 | 16 | s | 2 | 1:38.08 | JANKOWSKI Adam | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U16 | KP | V | ||||||||||
10 | 17 | s | 2 | 1:42.01 | JAZEL Szymon | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U16 | KP | -- | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:52.49 | SZYMAŃSKI Marek | MKLA Łęczyca | 1991 | Sen | LD | II | ANDRYSIAK Mirosław B.D. | Z/1044/11 | 2023 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:52.70 | RADWAŃSKI Patryk | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U20 | KP | II | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:53.26 | SIERADZKI Patryk | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U18 | KP | II | SOBOWIEC Bartosz B.D. | Z/0064/14 | 2024 | 1 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:54.51 | NAGÓREK Marcin | KS Agros Zamość | 1980 | Masters | LU | II | NAGÓREK Marcin B.D. | Z/0851/11 | 2023 | 2 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:54.83 | KULPA Michał | KS Wda Świecie | 1987 | Sen | KP | II | B.D. # | Z/0781/11 | 2023 | 2 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:59.09 | NARLOCH Damian | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U20 | PM | III | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:59.30 | JANKOWSKI Radosław | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U18 | PM | III | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:59.70 | MIELEWCZYK Dawid | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U20 | PM | III | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:00.24 | GAŁGAŃSKI Marek | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | III | # | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:06.24 | GORZELAŃCZYK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U20 | WP | IV | B.D. | 3 | ||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:33.70 | GINTER Leszek | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U18 | PM | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:40.28 | KOCAK Patryk | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:41.87 | POBŁOCKI Piotr | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | 1965 | Masters | PM | -- | POBŁOCKI Piotr # | Z/0672/11 | 2024 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:42.54 | ODWROT Michał | KS Gwardia Piła | 1997 | U20 | WP | -- | ||||||||||
5 | 6 | s | 1 | 2:45.16 | DĄBROWICZ Szymon | LUKS Start Nakło # | 1998 | U18 | KP | -- | B.D. | |||||||||
6 | 8 | s | 1 | 2:45.50 | WASILEWSKI Marek | PLKS Gwda Piła | 1975 | Masters | WP | -- | B.D. | 3 | ||||||||
7 | 9 | s | 1 | 2:45.64 | GONERA Dominik | UKS Mały Jeziorak Iława | 1997 | U20 | WN | -- | ||||||||||
8 | 10 | s | 1 | 2:45.69 | BUKOWSKI Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
9 | 11 | s | 1 | 2:45.87 | KACZMAREK Mateusz | MKLA Łęczyca | 1999 | U18 | LD | -- | ||||||||||
10 | 13 | s | 1 | 2:47.27 | SZREDER Dawid | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U18 | PM | -- | ||||||||||
11 | 27 | s | 1 | 3:16.32 | ADAMCZYK Adam | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | ||||||||||
12 | 29 | s | 1 | 3:22.41 | PAWŁOWSKI Bartłomiej | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1 | 12 | s | 2 | 2:45.92 | MOKWA Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
2 | 15 | s | 2 | 2:49.01 | WILEMSKI Nikolas | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
3 | 16 | s | 2 | 2:51.47 | BRZOZOWSKI Dawid | LUKS Start Nakło | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 17 | s | 2 | 2:52.87 | MALICH Kacper | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
5 | 18 | s | 2 | 2:54.42 | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | PTT Delta Płock | 1998 | U18 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/2135/15 | 2015 | BEZ | ||||||
6 | 19 | s | 2 | 2:54.99 | MIELEWCZYK Bartłomiej | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U16 | PM | V | ||||||||||
7 | 21 | s | 2 | 2:56.04 | MUZOLF Sebastian | LUKS Start Nakło | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
8 | 22 | s | 2 | 3:05.72 | SZWED Maciej | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
9 | 23 | s | 2 | 3:07.13 | KOWALCZYK Szymon | LUKS Start Nakło | 2001 | U16 | KP | -- | ||||||||||
10 | 25 | s | 2 | 3:13.33 | KOZAK Paweł | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | -- | CZEPIEL Mateusz # | 2 | LDK! | |||||||
11 | 26 | s | 2 | 3:14.67 | MARASZ Kacper | LUKS Start Nakło | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1 | 5 | s | 3 | 2:44.88 | WISNIEWSKI Maciej | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
2 | 7 | s | 3 | 2:45.20 | ŁOZIŃSKI Jakub | UKS Mały Jeziorak Iława | 1997 | U20 | WN | -- | ||||||||||
3 | 14 | s | 3 | 2:47.98 | PAPLA Filip | WKS Śląsk Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -- | # | |||||||||
4 | 20 | s | 3 | 2:55.21 | GĄSIOREK Mariusz | niest. Poznań | 1977 | Masters | WP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | 24 | s | 3 | 3:12.38 | ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKI Maciej | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | ||||||||||
6 | 28 | s | 3 | 3:20.22 | TRZÓSŁO Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U16 | KP | -- | B.D. # | |||||||||
7 | 30 | s | 3 | 3:23.55 | BRZOZOWSKI Łukasz | LUKS Start Nakło | 2001 | U16 | KP | -- | # | |||||||||
8 | 31 | s | 3 | 3:31.41 | WIRKUS Wiktor | MGLKS Grom Więcbork | 2000 | U16 | KP | -- | KAŁAS-PATEREK Monika | Z/0462/15 | 2015 | BEZ | ||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:03.76 | PRZYSIĘŻNY Oskar | LKB im. Braci Petk Lębork | 1986 | Sen | PM | III | B.D. | Z/0427/13 | 2016 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:11.40 | CHUCHAŁA Daniel | LKB im. Braci Petk Lębork | 1983 | Sen | PM | III | B.D. | Z/0536/12 | 2016 | 3 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:11.62 | SZYMBORSKI Rafał | BKS Wataha Warszawa # | 1992 | Sen | MZ | III | B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # | , Z/5072/11 | , 2022 | 2 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:13.34 | LEANDRO Jean Marc | niest. Warszawa | 1969 | Masters | MZ | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:21.62 | WITKOWSKI Mateusz | KL Iskra Białogard # | 1993 | U23 | ZP | -- | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:21.65 | KOZAK Arkadiusz | KL Bałtyk Koszalin | 1972 | Masters | ZP | -- | B.D. CZEPIEL Mateusz | , Z/4612/11 | , 2023 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:25.18 | MROŻEK Filip | UKS Wiking Rychnowy | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:28.18 | KAMIŃSKI Daniel | KL Iskra Białogard # | 1978 | Masters | ZP | -- | # | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:45.61 | SOKÓŁ Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U20 | WN | -- | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:52.85 | ŻAKOWSKI Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
4 | 1 | s | 3 | 10.72 | WIETESKA Tomasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U16 | LD | -- | ZNYK Stanisław # | Z/4029/15 | 2021 | 3 | ||||||
5 | 2 | s | 3 | 10.79 | JAKIEL Krystian | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U16 | LD | -- | ZNYK Stanisław # | Z/4028/15 | 2022 | 4 | ||||||
6 | 3 | s | 3 | 11.78 | PAJĄK Jakub | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U16 | LD | -- | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4050/15 | 2023 | 2 | ||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 3 | 8.08 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U18 | ZP | -- | B.D. | M | |||||||||
2 | s | 3 | 8.50 | MACHIŃSKI Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 8.51 | KARLIŃSKI Mateusz | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U18 | WP | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 7.98 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U18 | ZP | -- | B.D. | M | |||||||||
6 | f | 1 | 8.46 | KARLIŃSKI Mateusz | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U18 | WP | -- | |||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 2 | 8.09 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -- | B.D. | 1 | ||||||||
2 | 2 | e | 2 | 8.13 | KALWASIŃSKI Ariel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | # | |||||||||
3 | 3 | e | 2 | 8.41 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
4 | 4 | e | 2 | 8.45 | BOLSZAKÓW Miłosz | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | 5 | e | 2 | 8.47 | TUSZYŃSKI Bartosz | MKLA Łęczyca | 1997 | U20 | LD | -- | ||||||||||
6 | 6 | e | 2 | 8.50 | PALICKI Maciej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U20 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/0931/12 | 2021 | 1 | ||||||
7 | 7 | e | 2 | 8.59 | NAPIERAŁA Jan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U20 | KP | -- | B.D. | 3 | ||||||||
2 | f | 1 | 8.07 | KALWASIŃSKI Ariel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 8.11 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -- | B.D. | 1 | |||||||||
4 | f | 1 | 8.33 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 8.34 | BOLSZAKÓW Miłosz | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 7.80 | CZYKIER Damian | KS Podlasie Białystok | 1992 | Sen | PD | -- | JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # | Z/3159/11 | 2024 | MM | ||||||
2 | 2 | e | 1 | 8.08 | JUNIEWICZ Jakub | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U23 | ZP | -- | JUNIEWICZ Andrzej # | Z/1798/11 | 2021 | |||||||
3 | 3 | e | 1 | 8.21 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U23 | MZ | -- | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | |||||||
4 | 4 | e | 1 | 8.30 | FRĄCZEK Kamil | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1994 | U23 | KP | -- | B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz | |||||||||
5 | 5 | e | 1 | 8.44 | PRZYBYŁA Adrian | WKS Flota Gdynia | 1995 | U23 | PM | -- | ||||||||||
6 | 6 | e | 1 | 8.46 | HULISZ Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1993 | U23 | KP | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 7.70 | CZYKIER Damian | KS Podlasie Białystok | 1992 | Sen | PD | -- | JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # | Z/3159/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | f | 1 | 8.01 | JUNIEWICZ Jakub | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U23 | ZP | -- | JUNIEWICZ Andrzej # | Z/1798/11 | 2021 | ||||||||
3 | f | 1 | 8.30 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U23 | MZ | -- | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | ||||||||
4 | f | 1 | 8.32 | FRĄCZEK Kamil | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1994 | U23 | KP | -- | B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz | ||||||||||
5 | f | 1 | 8.43 | PRZYBYŁA Adrian | WKS Flota Gdynia | 1995 | U23 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.50 | HULISZ Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1993 | U23 | KP | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.10 | KOBIELSKI Norbert | MKS Inowrocław | 1997 | U20 | KP | I | KRAKOWIAK Lech B.D. # | Z/1752/13 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 2.05 | WAWRZYNIAK Dawid | MKLA Łęczyca # | 1996 | U20 | LD | II | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.95 | PIETRUSZYŃSKI Cezary | GKS Olimpia Grudziądz | 1996 | U20 | KP | II | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.95 | MACHIŃSKI Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U18 | WP | II | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.90 | WAŻNY Karol | MKS Sambor Tczew | 1997 | U20 | PM | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.85 | KARKOWSKI Krzysztof | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.85 | WOŹNIAK Marceli | MKLA Łęczyca | 1998 | U18 | LD | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.80 | KAŹMIERCZAK Krystian | MKLA Łęczyca | 1999 | U18 | LD | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.75 | BRZEZIŃSKI Alan | MKLA Łęczyca | 1999 | U18 | LD | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.70 | MAŁEJKYJ Damian | KS Piast Wilczęta | 1997 | U20 | WN | -- | MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr | , Z/0843/13 | , 2014 | 4 | |||||||
11 | f | 1 | 1.65 | MIRZEJEWSKI Łukasz | MKS Inowrocław | 1998 | U18 | KP | -- | B.D. | ||||||||||
12 | f | 1 | 1.65 | BEDNARSKI Dariusz | MUKS Płock | 1954 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | Z/1790/12 | 2023 | BEZ | |||||||
13 | f | 1 | 1.55 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | |||||||
14 | f | 1 | 1.50 | PAJĄK Jakub | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U16 | LD | -- | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4050/15 | 2023 | 2 | |||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.50 | BŁASZCZYK Jan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U20 | KP | I | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | f | 1 | 4.20 | BUDZISZEWSKI Mirosław | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U23 | KP | II | B.D. # | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 4.00 | MUŻDŻYŃSKI Maksymilian | RKS Łódź # | 1997 | U20 | LD | II | B.D. # | ||||||||||
4 | f | 1 | 3.50 | MIKOŁAJCZYK Adrian | MKLA Łęczyca | 1999 | U18 | LD | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 3.50 | KRZYSZCZAK Konrad | UKS 55 Łódź | 1999 | U18 | LD | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 3.20 | PIWOWARSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | IV | B.D. # | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.93 | KUCZEWSKI Mateusz | KL Lechia Gdańsk | 1993 | U23 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 6.83 | RĘGOCKI Patryk | MKL Toruń # | 1997 | U20 | KP | II | BUTKIEWICZ Jacek | Z/1565/13 | 2019 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 5.77 | WIŚNIEWSKI Karol | LUKS Start Nakło | 2001 | U16 | KP | V | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 5.68 | CHAMSKI Kamil | MKS Sambor Tczew | 1996 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 5.14 | KRZESZEWSKI Przemysław | UKS Cyprianka | 2000 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Mariusz # | 5 | |||||||||
6 | f | 1 | 5.00 | WIETESKA Tomasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U16 | LD | -- | ZNYK Stanisław # | Z/4029/15 | 2021 | 3 | |||||||
7 | f | 1 | 4.22 | STYCZYŃSKI Olaf | BKS Bydgoszcz | 2002 | U14 | KP | -- | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.36 | KASPRZAK Mikołaj | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 12.54 | BOLT Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 12.18 | BANASIAK Patryk | AZS Łódź | 1998 | U18 | LD | -- | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.79 | KOSZAŁKA Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 14.45 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1998 | U18 | PM | III | KOWNATKE Rafał # | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 13.70 | PRZYBYŁEK Łukasz | LUKS Orkan Września # | 1999 | U18 | WP | III | PAWLAK Przemysław # | Z/0383/15 | 2019 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 13.14 | MORAWSKI Dominik | MMKS Gdańsk | 1998 | U18 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 12.51 | KORZEC Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | IV | |||||||||||
1 | f | 2 | 12.26 | WAWRZYNIAK Maciej | MKLA Łęczyca | 2000 | U16 | LD | V | ANDRYSIAK Mirosław | Z/3824/15 | 2023 | 2 | |||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.17 | MARCHLEWSKI Szymon | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U20 | KP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 15.56 | GRUBA Szymon | KL Gdynia | 1996 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 15.07 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 14.44 | JANICKI Krzysztof | KL Gdynia | 1997 | U20 | PM | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 13.27 | SĘDROWICZ Maciej | MKS Baszta Szamotuły | 1997 | U20 | WP | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 11.98 | PEPLIŃSKI Adrian | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1997 | U20 | KP | IV | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 18.22 | ZIELIŃSKI Sylwester | KSLZS Kruszwica # | 1989 | Sen | KP | M | LUZAK Andrzej | Z/4893/11 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 14.51 | WITEK Mirosław | AML Słupsk # | 1967 | Masters | PM | I | WITEK Mirosław # | Z/1294/19 | 2022 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 13.50 | AMBROZIEWICZ Marek | RKS Skra Warszawa | 1994 | U23 | MZ | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 12.45 | KRANKOWSKI Wacław | KLAM Toruń # | 1951 | Masters | KP | III | B.D. | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.45 | MATCZYŃSKI Wiktor | niest. Bydgoszcz | 1950 | Masters | KP | III | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.969251871109 sekund |