Częstochowa 05.05.2012 ¦l±ska Liga Młodzików I Rzut i Miting Otwarcia Sezonu |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.55 | SWOBODA Ewa | KS AZS AWF Katowice # | 1997 | U16 | SL | -0.1 | II | KRUPA Iwona # | Z/1069/13 | 2024 | MM | ||||||
2 | s | 1 | 13.52 | KOKORA Angelika | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | -0.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.57 | WĘGLARZ Natalia | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | -0.1 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 13.61 | GUZIK Justyna | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U16 | SL | -0.1 | IV | # | |||||||||
5 | s | 1 | 13.62 | MISTERKA Nikoletta | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U16 | SL | -0.1 | IV | # | |||||||||
6 | s | 1 | 13.73 | CHIBOWSKA Natalia | GKS Piast Gliwice | 1997 | U16 | SL | -0.1 | IV | ||||||||||
7 | s | 1 | 13.83 | BRY¦ Sandra | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | -0.1 | V | ||||||||||
8 | s | 1 | 14.05 | PASAMONIK Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -0.1 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.84 | SUCHAŃSKA Justyna | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U16 | SL | +0.2 | V | B.D. | |||||||||
2 | s | 2 | 14.34 | KRAWCZYK Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 1998 | U16 | MA | +0.2 | V | # | |||||||||
3 | s | 2 | 14.38 | KOWALEWSKA Dominika | MOSiR Mysłowice # | 1997 | U16 | SL | +0.2 | V | ||||||||||
4 | s | 2 | 14.68 | PALAMASZ Patrycja | LUKS Dwójka Namysłów # | 1998 | U16 | OP | +0.2 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 14.76 | SOBOTA Roksana | MOSiR Mysłowice # | 1997 | U16 | SL | +0.2 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 14.79 | FIUK Magdalena | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | +0.2 | -- | ||||||||||
7 | s | 2 | 14.89 | BARTOSZ Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | +0.2 | -- | ||||||||||
8 | s | 2 | 15.35 | FERFECKA Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | +0.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 14.05 | RYSZCZYK Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U14 | SL | -1.7 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 14.09 | DZIKI Oliwia | KB MOSiR Jastrzębie | 1998 | U16 | SL | -1.7 | V | B.D. | |||||||||
3 | s | 3 | 14.41 | POLITAŃSKA Laura | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -1.7 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 14.60 | RUBIK Kinga | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U16 | SL | -1.7 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 14.63 | KOWALIK Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | -1.7 | -- | # | |||||||||
6 | s | 3 | 15.27 | RUMIAN Gabriela | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U16 | SL | -1.7 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 15.28 | BRZUSZKIEWICZ Aleksandra | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | -1.7 | -- | ||||||||||
8 | s | 3 | 15.35 | NAZIMEK Aleksandra | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -1.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 14.36 | CZADER Anna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U14 | SL | -0.4 | V | # | |||||||||
2 | s | 4 | 14.55 | RÓŻALSKA Weronika | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -0.4 | -- | # | |||||||||
3 | s | 4 | 14.65 | WANDZIK Marta | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 14.88 | DOBRZAŃSKA Diana | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 15.21 | KUBLICKA Agata | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 15.32 | ADAMSKA Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | -0.4 | -- | # | |||||||||
7 | s | 4 | 15.52 | GRUBA Justyna | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
8 | s | 4 | 15.89 | KAŁUŻA Jessica | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 14.08 | MAJCHRZAK Monika | UKS-MOS Opole | 1998 | U16 | OP | -2.0 | V | ||||||||||
2 | s | 5 | 14.36 | ŁYZNIAK Magdalena | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -2.0 | V | # | |||||||||
3 | s | 5 | 14.71 | WOREK Klaudia | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | -2.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 14.88 | SO¦NICKA Dominika | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | -2.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 14.92 | KOWALSKA Weronika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U14 | SL | -2.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 15.32 | CZECH Joanna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | -2.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 15.34 | PASZEK Aleksandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | -2.0 | -- | ||||||||||
8 | s | 5 | 15.65 | SZCZE¦NIAK Angelika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U16 | SL | -2.0 | -- | # | |||||||||
1 | s | 6 | 14.99 | GRABOWSKA Patrycja | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | -2.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 6 | 15.25 | SOBOLEWSKA Żaneta | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | -2.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 6 | 15.40 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U12 | SL | -2.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 6 | 15.56 | PAJˇK Angelika | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U16 | SL | -2.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 6 | 16.14 | MYRCIK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U12 | SL | -2.0 | -- | B.D. | 4 | ||||||||
7 | s | 6 | 16.72 | KIN Anna | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -2.0 | -- | # | |||||||||
1 | s | 7 | 13.07 | SOBEK Magdalena | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | -0.9 | III | ||||||||||
2 | s | 7 | 13.69 | JURCZYK Sabina | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -0.9 | IV | ||||||||||
3 | s | 7 | 13.93 | KOMOROWSKA Janina | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U18 | SL | -0.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 7 | 14.14 | KIERA Aleksandra | UKS-MOS Opole | 1998 | U16 | OP | -0.9 | V | # | |||||||||
5 | s | 7 | 14.36 | LIPINA Oliwia | LUKS Strzałków | 1998 | U16 | LD | -0.9 | V | ||||||||||
6 | s | 7 | 14.70 | CYBIŃSKA Joanna | UKS-MOS Opole | 1998 | U16 | OP | -0.9 | -- | ||||||||||
7 | s | 7 | 15.14 | CZERWIK Paulina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | -0.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 8 | 12.21 | SIEWRUK Katarzyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | -0.4 | II | # | |||||||||
2 | s | 8 | 12.62 | GMYZ Gabriela | CKS Budowlani Częstochowa | 1993 | U20 | SL | -0.4 | II | LAMCH Czesław | Z/1862/11 | 2012 | 3 | ||||||
3 | s | 8 | 12.80 | LONCIERZ Magdalena | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1993 | U20 | SL | -0.4 | III | ||||||||||
4 | s | 8 | 12.87 | GORDZIELIK Natalia | WKS Wawel Kraków # | 1994 | U20 | MA | -0.4 | III | B.D. | 3 | ||||||||
5 | s | 8 | 12.91 | SOSNOWSKA Izabela | CKS Budowlani Częstochowa # | 1992 | U23 | SL | -0.4 | III | CIUK Marek # | Z/1853/11 | 2018 | 2 | ||||||
6 | s | 8 | 13.14 | GORZKOWSKA Anna | MKS-MOSM Bytom | 1993 | U20 | SL | -0.4 | III | ||||||||||
7 | s | 8 | 13.15 | WAL Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | -0.4 | III | RÓG Maciej # | Z/3660/11 | 2024 | M | ||||||
8 | s | 8 | 13.15 | KALISZ Magdalena | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1993 | U20 | SL | -0.4 | III | ||||||||||
1 | s | 9 | 12.69 | BUCZKOWICZ Aleksandra | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U18 | SL | -0.8 | II | ||||||||||
2 | s | 9 | 13.10 | TOMZA Magdalena | CKS Budowlani Częstochowa | 1991 | U23 | SL | -0.8 | III | B.D. | 2 | ||||||||
3 | s | 9 | 13.39 | ŁˇCZNA Emilia | CKS Budowlani Częstochowa | 1991 | U23 | SL | -0.8 | -- | B.D. | 3 | ||||||||
4 | s | 9 | 13.44 | KORPAS Klaudia | UMLKS Pegaz Opoczno | 1994 | U20 | LD | -0.8 | IV | ||||||||||
5 | s | 9 | 13.50 | PAKOS Nina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | -0.8 | IV | ||||||||||
6 | s | 9 | 13.78 | RICHTER Sylwia | MKS-MOSM Bytom | 1994 | U20 | SL | -0.8 | IV | ||||||||||
7 | s | 9 | 14.07 | MACHNER Ines | UKS-MOS Opole | 1996 | U18 | OP | -0.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 10 | 13.50 | GASIAK Julianna | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U18 | SL | -0.4 | IV | LAMCH Czesław | Z/1860/11 | 2013 | 1 | ||||||
2 | s | 10 | 13.51 | KASPEREK Oliwia | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U18 | SL | -0.4 | IV | ||||||||||
3 | s | 10 | 13.75 | GRAJA Ewa | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -0.4 | IV | # | |||||||||
4 | s | 10 | 13.91 | GRUCA Kamila | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U18 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 10 | 13.95 | ZAJˇC Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 10 | 13.98 | PLE¦NIAK Aleksandra | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.08 | OTRZONEK Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
2 | s | 1 | 48.85 | BŁAUT Hanna | UKS-MOS Opole | 1998 | U16 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 49.57 | GOŁUCH Dominika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 50.05 | PIERZCHAŁA Paulina | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 51.47 | SKRZYPEK Aneta | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 54.21 | ŁUŻNIAK Marta | MOSiR Mysłowice # | 2001 | U12 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 43.94 | KOWALSKA Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 44.78 | BANA¦ Joanna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | III | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 2 | 44.85 | GONDEK Zuzanna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 46.37 | ŁUŻNIAK Monika | MOSiR Mysłowice # | 1997 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 48.20 | BIELAK Sandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U14 | SL | V | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 49.54 | DRAGAN Martyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 43.53 | TOPOLNICKA Adrianna | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U14 | LU | III | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/3569/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 3 | 45.22 | SZUCHNIK Justyna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 45.73 | PAWLAK Karolina | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 3 | 46.52 | GADOMSKA Martyna | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | V | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 3 | 46.71 | MIERZEJEK Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
6 | s | 3 | 47.06 | GADOMSKA Natalia | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | V | B.D. B.D. | ||||||||||
1 | s | 4 | 46.58 | MICHNA Kinga | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
2 | s | 4 | 46.79 | JANKOWSKA Aleksandra | UKS Czwórka Żory | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
3 | s | 4 | 47.60 | PY¦K Natalia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
4 | s | 4 | 48.15 | LAUER Daria | GKS Piast Gliwice | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
5 | s | 4 | 49.18 | MYSZKA Małgorzata | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 49.47 | GROTKIEWICZ Weronika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 49.13 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U14 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 5 | 51.24 | WOJTYNEK Daria | LKS Pogórze Skoczów | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 51.57 | NIEWIADOMSKA Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 5 | 52.34 | WASILEWSKA Nikola | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 5 | 52.43 | PALACZ Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 6 | 50.66 | GÓRECKA Natalia | LKS Pogórze Skoczów | 1999 | U14 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 52.84 | BIAŁOŻYT Kinga | LKS Pogórze Skoczów | 1999 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 53.30 | WOJTYŁA Marcelina | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 6 | 53.43 | WYCI¦LIK Weronika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 6 | 54.97 | MI¦ Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 47.22 | WŁOCHOWICZ Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | V | # | ||||||||||
2 | s | 7 | 47.78 | LIS Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U14 | SL | V | |||||||||||
3 | s | 7 | 49.30 | LIPINA Oliwia | LUKS Strzałków | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 7 | 52.64 | DAWIDZIUK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 40.24 | GMYZ Gabriela | CKS Budowlani Częstochowa | 1993 | U20 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/1862/11 | 2012 | 3 | |||||||
2 | s | 8 | 40.25 | SOSNOWSKA Izabela | CKS Budowlani Częstochowa # | 1992 | U23 | SL | -- | CIUK Marek # | Z/1853/11 | 2018 | 2 | |||||||
3 | s | 8 | 43.14 | SAJDAK Renata | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 8 | 43.54 | SIEKIERZYCKA Sara | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 8 | 43.61 | POLNIK Weronika | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1993 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 9 | 44.05 | DYRCZ Justyna | niest. Kraków # | 1993 | U20 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 9 | 46.11 | STANKIEWICZ Karolina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 9 | 46.75 | SADOWSKA Dajana | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 9 | 49.44 | TRZE¦NIOWSKA Anna | LUKS Strzałków | 1996 | U18 | LD | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.61 | GASIAK Julianna | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U18 | SL | II | LAMCH Czesław | Z/1860/11 | 2013 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 58.05 | STAWIŃSKA Agata | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1991 | U23 | OP | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 60.04 | LEWKOWICZ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U20 | MA | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 62.84 | LEMPART Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1992 | U23 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 63.26 | ZYZIK Agnieszka | CKS Budowlani Częstochowa | 1994 | U20 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 70.49 | LINNERT Dominika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 60.75 | SIWCZYK Angelika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 60.85 | GÓRSKA Ewelina | UKS-MOS Opole | 1995 | U18 | OP | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 62.19 | DRYJA Ewelina | KKL Kielce | 1993 | U20 | SK | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 62.87 | SZCZYPKA Hanna | UKS Czwórka Żory | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 63.31 | PUTOŃ Zuzanna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U18 | SL | IV | B.D. | ||||||||||
6 | s | 2 | 65.67 | NOWAK Daria | UKS Czwórka Żory | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 58.98 | SOBEK Magdalena | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1994 | U20 | OP | II | |||||||||||
2 | s | 3 | 60.41 | SZARZYŃSKA Kinga | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | III | |||||||||||
3 | s | 3 | 63.30 | SMYŁA Zofia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 65.04 | WDOWCZYK Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 67.17 | KOŁODZIEJCZYK Zofia | LKS Pogórze Skoczów | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 67.68 | ZOREMBA Karolina | KB MOSiR Jastrzębie | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:43.30 | KAWALEC Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:44.18 | OLSZOK Oliwia | RKS ŁódĽ # | 1998 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:44.57 | RĘBISZ Judyta | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1997 | U16 | SL | IV | CZYŻ Katarzyna # | Z/0209/13 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 1:44.77 | RAŻAKOWSKA Marta | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:45.21 | MORMUL Joanna | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1996 | U18 | OP | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:45.50 | KORDALSKA Karolina | GKS Piast Gliwice | 1997 | U16 | SL | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:45.65 | SZYJKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:46.89 | TYTKO Sara | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:48.15 | BIOŁY Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U14 | OP | V | B.D. # | ||||||||||
10 | s | 1 | 1:49.22 | JAROMIN Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | V | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 1:52.29 | URAM Anna | UKS Olimpia Zabrze | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 1:55.03 | BĘC Karolina | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:46.13 | DREWIENKOWSKA Kaja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:49.00 | OLCHAWA Laura | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:51.94 | CZEKAJ Natalia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:53.16 | PIECHACZEK Izabela | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz # | Z/1005/13 | 2021 | 3 | |||||||
5 | s | 2 | 1:53.20 | ZAMORA Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 1:54.68 | PYKA Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2000 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 1:56.96 | STANEK Angelika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 1:58.95 | PUSTELNIK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
9 | s | 2 | 1:59.07 | CEBULA Anna | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
10 | s | 2 | 2:03.42 | WŁODARSKA Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 2:07.85 | MI¦ Małgorzata | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U12 | SL | -- | |||||||||||
12 | s | 2 | 2:11.80 | SAWICKA Paulina | MOSiR Mysłowice # | 2000 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
13 | s | 2 | 2:12.78 | KACZOROWSKA Małgorzata | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
14 | s | 2 | 2:18.53 | ŻUREK Justyna | MOSiR Mysłowice # | 2001 | U12 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:54.97 | MIELNICZUK Marta | UKS Olimpia Zabrze | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:55.30 | LEPA Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 1:55.47 | SZCZUREK Joanna | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:56.00 | SZELIGA Nicola | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 1:57.02 | MATUSEK Anna | UKS Olimpia Zabrze | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 1:57.18 | MICHALSKA Monika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
7 | s | 3 | 1:57.45 | GIRYCKA Katarzyna | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 1:59.70 | MˇKOSA Monika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
9 | s | 3 | 2:02.61 | MIELNICZUK Adrianna | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 3 | 2:03.11 | ZAJˇCZKOWSKA Michalina | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 3 | 2:04.51 | GORECKO Oliwia | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
12 | s | 3 | 2:06.44 | ORZECHOWSKA Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
13 | s | 3 | 2:25.06 | BANASZCZYK Jolanta | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:22.89 | BALIŃSKA Ewelina | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:26.19 | LUBSZCZYK Izabela | UKS Czwórka Żory | 1991 | U23 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:28.86 | SICIŃSKA Alicja | UKS Czwórka Żory | 1994 | U20 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:29.76 | SZCZUREK Alicja | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U20 | SL | IV | B.D. | 3 | |||||||||
5 | s | 1 | 2:37.91 | DOBOSZ Anna | GKS Piast Gliwice | 1994 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:09.45 | KAPAŁA Patrycja | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U16 | LU | III | B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # | , Z/0479/13 | , 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 3:10.25 | KOCIŃSKA Amanda | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:16.93 | KAŁWAK Maja | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:20.42 | GREŃ Agnieszka | UKS Brenna Górki # | 1998 | U16 | SL | IV | DYBCZYŃSKI Tomasz # | Z/0238/14 | 2018 | BEZ | |||||||
5 | s | 1 | 3:23.77 | HOJKA Żaneta | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 3:33.85 | STĘPIEŃ Patrycja | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:41.24 | IMIENIŃSKA Iga | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 3:49.45 | RAJMUS Nikola | MUKS Gim 2 Nysa | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:49.72 | ADAMIK Dagmara | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:34.06 | BIEGANOWSKA-ZAJˇC Barbara | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1981 | Sen | OP | II | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/4372/11 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 4:44.77 | PILARSKA Karolina | WKB Meta Lubliniec | 1987 | Sen | SL | III | DRACZYŃSKI Adam # | Z/1490/11 | 2024 | 1 | |||||||
3 | s | 1 | 4:49.72 | ¦LĘZAK Sylwia | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U18 | SL | III | CIUK Marek B.D. | Z/1854/11 | 2022 | 1 | |||||||
4 | s | 1 | 5:01.57 | DEPCZYŃSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 5:08.47 | SMYREK Paulina | TS AKS Chorzów | 1993 | U20 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 5:16.48 | HOJKA Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 5:20.70 | NABIAŁEK Nicoletta | CKS Budowlani Częstochowa | 1993 | U20 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 5:28.77 | WOJTYŁA-SIKORA Barbara | KS AZS AWF Katowice # | 1995 | U18 | SL | -- | B.D. # | Z/0438/11 | 2023 | 3 | |||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 17.05 | HAJDUK Klaudia | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 18.16 | HAJDASZ Aleksandra | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | 0.0 | V | # | |||||||||
4 | s | 1 | 19.39 | JURCZYK Sabina | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 18.05 | DEZOR Karolina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | -0.1 | V | ||||||||||
2 | s | 2 | 18.99 | RANECKA Daria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | -0.1 | -- | # | |||||||||
3 | s | 2 | 19.77 | MARTYŃSKA Natalia | UKS-MOS Opole | 1998 | U16 | OP | -0.1 | -- | # | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.43 | GÓRSKA Ewelina | UKS-MOS Opole | 1995 | U18 | OP | -0.2 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.86 | MYNTE Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U18 | DS | -0.2 | III | B.D. | 2 | ||||||||
3 | s | 1 | 16.90 | ZAGRODNIK Joanna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -0.2 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | s | 1 | 17.05 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | -0.2 | IV | MODELSKI Michał B.D. | Z/1714/12 | 2024 | |||||||
5 | s | 1 | 17.12 | BRYDA Paulina | UKS Skaut Będzin # | 1995 | U18 | SL | -0.2 | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir | Z/0981/11, Z/0981/11 | , 2013 | BEZ | ||||||
6 | s | 1 | 17.21 | SOLORZ Magdalena | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -0.2 | IV | # | |||||||||
7 | s | 1 | 17.39 | TWORZYDŁO Joanna | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | -0.2 | IV | ||||||||||
8 | s | 1 | 18.53 | CHWAŁ Joanna | UKS Skaut Będzin # | 1996 | U18 | SL | -0.2 | -- | PILAREK Sławomir B.D. | Z/1050/11 | 2014 | BEZ | ||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.55 | BLICHARSKA Zofia | AZS-AWF Warszawa | 1990 | U23 | MZ | 0.0 | II | # | |||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.46 | WYSOTA Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U16 | DS | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 49.55 | HAJDUK Klaudia | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 52.05 | NATALLI Justyna | UKS-MOS Opole | 1997 | U16 | OP | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 52.79 | RANECKA Daria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U16 | OP | V | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 60.04 | MRUK Wiktoria | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 46.52 | DYRCZ Justyna | niest. Kraków # | 1993 | U20 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 47.03 | STĘPOWSKA Karolina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1996 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 47.16 | SIEKIERZYCKA Sara | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 47.79 | POLNIK Weronika | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1993 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 52.00 | HAJDASZ Aleksandra | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | IV | # | ||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 54.57 |
GADOMSKA Natalia GADOMSKA Martyna MISTERKA Nikoletta BRY¦ Sandra |
MKS-MOS Katowice | 1997 1997 1997 1997 |
U16 | SLK | -- |
B.D. B.D. B.D. |
BEZ |
|||||||||
2 | s | 1 | 55.75 |
KIERA Aleksandra CYBIŃSKA Joanna DEZOR Karolina BŁAUT Hanna |
UKS-MOS Opole | 1998 1998 1998 1998 |
U16 | OPL | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 56.21 |
RUBIK Kinga POLITAŃSKA Laura SUCHAŃSKA Justyna KUBLICKA Agata |
CKS Budowlani Częstochowa | 1997 1998 1997 1998 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
4 | s | 1 | 57.31 |
BIELAK Sandra LEPA Klaudia WANDZIK Marta OLCHAWA Laura |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 1999 1997 1997 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 58.26 |
CZADER Anna KOWALSKA Weronika BRZUSZKIEWICZ Aleksandra KAŁUŻA Jessica |
KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 1999 1998 1998 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 54.46 |
RAŻAKOWSKA Małgorzata HOJKA Żaneta TYTKO Sara OLSZOK Oliwia |
MKS-MOSM Bytom | 1999 1997 1998 1998 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 2 | 55.01 |
BARTOSZ Patrycja ZASADZIAK Milena KORDALSKA Karolina CHIBOWSKA Natalia |
GKS Piast Gliwice | 2000 1999 1997 1997 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 2 | 55.79 |
FIUK Magdalena PY¦K Natalia MIERZEJEK Klaudia KOCIŃSKA Amanda |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 1997 1997 1997 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 2 | 57.96 |
GROTKIEWICZ Weronika STĘPIEŃ Patrycja BĘC Karolina CZEKAJ Natalia |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 1997 1997 1997 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
5 | s | 2 | 59.04 |
BIAŁOŻYT Robert WRZESZCZ Magdalena WOJTYNEK Daria PAGIEŁA Dominika |
LKS Pogórze Skoczów | 2000 2000 1998 1997 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
6 | s | 2 | 63.93 |
MI¦ Anna TOMALA Maria GAJ Joanna MI¦ Małgorzata |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 1999 2001 2001 |
U14 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 3 | 52.55 |
KOKORA Angelika WĘGLARZ Natalia NOWACKA Anna RĘBISZ Judyta |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 1998 1997 1997 |
U16 | SLK | -- |
B.D. CZYŻ Katarzyna |
Z/0209/13 |
2024 |
3 |
|||||||
3 | s | 3 | 52.81 |
SMYŁA Zofia ZAJˇC Angelika KOWALSKA Małgorzata KAPAŁA Patrycja |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 1996 1998 1997 |
U18 | SLK | -- |
B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. |
, Z/0479/13 |
, 2024 |
||||||||
4 | s | 3 | 53.36 |
PAWLAK Karolina BANA¦ Joanna PASAMONIK Klaudia KAWALEC Karolina |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 1998 1998 1997 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
5 | s | 3 | 53.39 |
SIWCZYK Angelika ZAGRODNIK Joanna PUTOŃ Zuzanna SOLORZ Magdalena |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 1996 1995 1996 |
U18 | SLK | -- |
B.D. B.D. |
BEZ |
|||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | BLICHARSKA Zofia | AZS-AWF Warszawa | 1990 | U23 | MZ | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.55 | WˇCHAŁA Patrycja | LUKS Dwójka Namysłów # | 1998 | U16 | OP | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.50 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | IV | MODELSKI Michał B.D. | Z/1714/12 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | FUKS Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | TWORZYDŁO Joanna | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.45 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | IV | B.D. # | 3 | |||||||||
7 | f | 1 | 1.35 | BRYDA Paulina | UKS Skaut Będzin # | 1995 | U18 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir | Z/0981/11, Z/0981/11 | , 2013 | BEZ | |||||||
8 | f | 1 | 1.35 | DZIEDZIC Milena | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.35 | URBANIEC Dominika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 1.35 | ADAMIEC Martyna | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
10 | f | 1 | 1.35 | ZASADZIAK Milena | GKS Piast Gliwice | 1999 | U14 | SL | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.35 | SKORA Barbara | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U14 | SL | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.30 | GORZAWSKA Nicola | GKS Piast Gliwice | 1999 | U14 | SL | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 1.20 | RUMIN Martyna | GKS Piast Gliwice | 1999 | U14 | SL | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 1.15 | LISIAK Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U14 | SL | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.67 | GORDZIELIK Natalia | WKS Wawel Kraków # | 1994 | U20 | MA | 0.0 | II | B.D. | 3 | ||||||||
2 | f | 1 | 5.63 | WAL Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | +0.1 | II | RÓG Maciej # | Z/3660/11 | 2024 | M | ||||||
3 | f | 1 | 4.88 | BRYDA Paulina | UKS Skaut Będzin # | 1995 | U18 | SL | +1.0 | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir | Z/0981/11, Z/0981/11 | , 2013 | BEZ | ||||||
4 | f | 1 | 4.67 | KORPAS Klaudia | UMLKS Pegaz Opoczno | 1994 | U20 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.54 | GRAJA Ewa | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
6 | f | 1 | 4.47 | PAGIEŁA Dominika | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.44 | CHWAŁ Joanna | UKS Skaut Będzin # | 1996 | U18 | SL | 0.0 | -- | PILAREK Sławomir B.D. | Z/1050/11 | 2014 | BEZ | ||||||
8 | f | 1 | 4.27 | WRZESZCZ Magdalena | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.26 | FOJT Kinga | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 4.18 | LUDWISZEWSKA Sylwia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.16 | MACHNER Ines | UKS-MOS Opole | 1996 | U18 | OP | -0.1 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.11 | GORZAWSKA Nicola | GKS Piast Gliwice | 1999 | U14 | SL | +0.7 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.06 | ZASADZIAK Milena | GKS Piast Gliwice | 1999 | U14 | SL | +1.2 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.04 | MAJCHRZAK Monika | UKS-MOS Opole | 1998 | U16 | OP | +0.9 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 4.00 | PALAMASZ Patrycja | LUKS Dwójka Namysłów # | 1998 | U16 | OP | +0.1 | -- | # | |||||||||
16 | f | 1 | 3.95 | MARTYŃSKA Natalia | UKS-MOS Opole | 1998 | U16 | OP | 0.0 | -- | # | |||||||||
17 | f | 1 | 3.92 | TOMALA Maria | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U14 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
18 | f | 1 | 3.88 | TRZE¦NIOWSKA Anna | LUKS Strzałków | 1996 | U18 | LD | +0.3 | -- | ||||||||||
19 | f | 1 | 3.86 | PODOLAK Wiktoria | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
20 | f | 1 | 3.77 | GAJ Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U14 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
21 | f | 1 | 3.75 | UŁAMEK Urszula | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U14 | SL | +1.0 | -- | CIUK Marek # | Z/3899/15 | 2018 | 2 | ||||||
22 | f | 1 | 3.73 | RÓŻALSKA Weronika | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | +0.1 | -- | # | |||||||||
23 | f | 1 | 3.70 | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U14 | SL | +0.5 | -- | B.D. # | |||||||||
24 | f | 1 | 3.51 | RUMIN Martyna | GKS Piast Gliwice | 1999 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
25 | f | 1 | 3.36 | OSTROWICZ Dominika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U14 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.35 | NOWAKOWSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.35 | PIASTOWSKA Marcelina | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.74 | RAŃDA Aleksandra | LKS Pogórze Skoczów | 1998 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 10.28 | CISICKA Natalia | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 9.76 | KOWALCZYK Katarzyna | LUKS Strzałków | 1997 | U16 | LD | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.66 | GRYGIEL Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.65 | MIREK Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | -- | NIERODA Renata B.D. # | Z/1361/13 | 2021 | ||||||||
8 | f | 1 | 8.55 | WIERUCKA Klaudia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 8.48 | SZINDLER Julia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 8.32 | KOZERA Marlena | LUKS Strzałków | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 8.30 | SIDORUK Anna | LKS Pogórze Skoczów | 1999 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 8.15 | VU-NGOC Paulina | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 7.88 | BOGACZ Paulina | LUKS Strzałków | 1996 | U18 | LD | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 7.80 | MRACHACZ Dagmara | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
15 | f | 1 | 7.74 | BANA¦KIEWICZ Daria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
16 | f | 1 | 7.50 | KUBAREK Agata | MOSiR Mysłowice # | 1997 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
17 | f | 1 | 6.80 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
18 | f | 1 | 6.55 | RYBIŃSKA Jolanta | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 5.64 | PIASECKA Aleksandra | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 27.75 | CZARNY Wiktoria | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 24.00 | KOWALCZYK Katarzyna | LUKS Strzałków | 1997 | U16 | LD | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 23.27 | ŁOZOWICKA Aleksandra | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 19.24 | DZIEDZIC Milena | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 13.91 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 30.01 | NOWAKOWSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 22.04 | PORDZIK Karolina | MKS-MOS Katowice | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 21.84 | CIEMAŁA Daria | LKS Pogórze Skoczów | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.51 | KU¬NICKA Adrianna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U16 | SL | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 31.23 | JOŃSKA Adrianna | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U16 | SL | V | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 20.82 | GERKI Kamila | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.51 | TWORZYDŁO Joanna | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 31.44 | GRAJA Ewa | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 31.23 | CHWAŁ Joanna | UKS Skaut Będzin # | 1996 | U18 | SL | -- | PILAREK Sławomir B.D. | Z/1050/11 | 2014 | BEZ | |||||||
4 | f | 1 | 24.60 | ADAMASZEK Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
5 | f | 1 | 24.44 | NOWICKA Sylwia | LUKS Strzałków | 1997 | U16 | LD | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 24.29 | BRYDA Paulina | UKS Skaut Będzin # | 1995 | U18 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir | Z/0981/11, Z/0981/11 | , 2013 | BEZ | |||||||
7 | f | 1 | 23.22 | PIASTOWSKA Marcelina | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 19.39 | KOZERA Marlena | LUKS Strzałków | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.19 | BLICHARSKA Zofia | AZS-AWF Warszawa | 1990 | U23 | MZ | II | # | ||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13:50.98 | KAPERA Monika | AZS-AWF Katowice | 1990 | U23 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 14:20.73 | WIERUS Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 1993 | U20 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/1874/11 | 2017 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 15:31.33 | BINDRYN Joanna | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 16:44.93 | PATYNA Emilia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 17:13.76 | BORAL Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 19:38.48 | SZEWCZYK Sara | LUKS Konopiska | 1997 | U16 | SL | V | LAMCH Mariola | 5 | |||||||||
7 | s | 1 | 20:32.12 | FICEK Magdalena | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.97 | KALINKIEWICZ Damian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U16 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.03 | WIECZOREK Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||
3 | s | 1 | 12.28 | PAŃKÓW Dawid | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | 0.0 | V | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.38 | POCZĘTY Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | 0.0 | V | # | |||||||||
5 | s | 1 | 12.39 | ŻYŁKA Szymon | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | 0.0 | V | ||||||||||
6 | s | 1 | 12.51 | SZYMAŃSKI Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | 0.0 | V | # | |||||||||
7 | s | 1 | 12.95 | STAWIARSKI Dawid | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
8 | s | 1 | 14.21 | BOGUCKI Wojciech | MOSiR Mysłowice # | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 12.43 | ROLLIK Dawid | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -0.1 | V | ||||||||||
2 | s | 2 | 12.64 | MICHALAK Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | -0.1 | V | ||||||||||
3 | s | 2 | 12.90 | PAWLIK Tomasz | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -0.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 13.04 | STEFANOWICZ Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -0.1 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 13.53 | ROLL Damian | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | -0.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 13.85 | URBANIAK Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U14 | SL | -0.1 | -- | ||||||||||
7 | s | 2 | 14.14 | PISAREK Kamil | LUKS Strzałków | 1999 | U14 | LD | -0.1 | -- | ||||||||||
8 | s | 2 | 15.63 | SIPOWICZ Patryk | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | -0.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.74 | MAKOWSKI Tomasz | UKS Skaut Będzin | 1997 | U16 | SL | -0.5 | V | PILAREK Sławomir | 5 | ||||||||
2 | s | 3 | 12.85 | PIORUŃSKI Patryk | LUKS Strzałków | 1996 | U18 | LD | -0.5 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 12.92 | DUDEK Sebastian | LUKS Strzałków | 1997 | U16 | LD | -0.5 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 12.93 | DUK Damian | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -0.5 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 12.97 | PRZERADA Daniel | RKS ŁódĽ # | 1997 | U16 | LD | -0.5 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 12.98 | PIGUŁA Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | -0.5 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
7 | s | 3 | 13.46 | PAŁKA Łukasz | GKS Piast Gliwice | 1997 | U16 | SL | -0.5 | -- | ||||||||||
8 | s | 3 | 13.52 | OJRZYŃSKI Sebastian | LUKS Strzałków | 1996 | U18 | LD | -0.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 12.06 | WERNER Mariusz | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -0.4 | IV | ||||||||||
2 | s | 4 | 12.17 | KONIECZNY Mateusz | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | -0.4 | IV | # | |||||||||
3 | s | 4 | 12.63 | GŁOWACKI Mateusz | UKS-MOS Opole | 1998 | U16 | OP | -0.4 | V | ||||||||||
4 | s | 4 | 14.29 | LIPIŃSKI Patryk | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 15.24 | WESOŁEK Krzysztof | CKS Budowlani Częstochowa | 2001 | U12 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 12.36 | BALASIŃSKI Karol | UMLKS Pegaz Opoczno | 1998 | U16 | LD | -0.9 | V | GRABOLUS Marek | Z/0872/14 | 2017 | 3 | ||||||
2 | s | 5 | 12.62 | KOZŁOWSKI Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | -0.9 | V | B.D. PRENCEL Piotr # | , Z/0326/14 | , 2024 | |||||||
3 | s | 5 | 12.68 | SZYDŁO Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U16 | SL | -0.9 | V | ||||||||||
4 | s | 5 | 12.94 | KRASOŃ Szymon | UMLKS Pegaz Opoczno | 1998 | U16 | LD | -0.9 | -- | # | |||||||||
5 | s | 5 | 13.07 | KUCHARCZYK Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 1998 | U16 | LD | -0.9 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 13.49 | BURDA Olaf | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | -0.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 11.25 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1985 | Sen | OP | +1.0 | II | ||||||||||
2 | s | 6 | 11.42 | ABRAMOWICZ Jacek | UKS Olimpia Zabrze | 1991 | U23 | SL | +1.0 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 6 | 11.58 | PIOTROWIAK Kamil | GKS Piast Gliwice | 1993 | U20 | SL | +1.0 | III | ||||||||||
4 | s | 6 | 11.59 | KUCHAREK Piotr | CKS Budowlani Częstochowa | 1992 | U23 | SL | +1.0 | III | B.D. | 3 | ||||||||
5 | s | 6 | 11.63 | BŁASIK Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 1995 | U18 | SL | +1.0 | III | B.D. # | 2 | ||||||||
6 | s | 6 | 11.80 | ZIAJA Marek | GKS Piast Gliwice | 1994 | U20 | SL | +1.0 | IV | ||||||||||
1 | s | 7 | 11.50 | TWARDECKI Szymon | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
2 | s | 7 | 11.77 | CYBIŃSKI Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | 0.0 | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
3 | s | 7 | 11.79 | TARNAWA Mikołaj | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 7 | 11.85 | KOŁODZIEJCZYK Maksymilian | niest. Katowice # | 1993 | U20 | SL | 0.0 | IV | B.D. | Z/2590/11 | 2016 | 3 | ||||||
5 | s | 7 | 11.90 | LIPKA Mateusz | UKS Czwórka Żory | 1993 | U20 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
6 | s | 7 | 12.33 | GAŁECKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 8 | 11.21 | CENTOMIRSKI Karol | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1990 | U23 | OP | +0.6 | II | ||||||||||
2 | s | 8 | 11.74 | PATERAK Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | +0.6 | III | ||||||||||
3 | s | 8 | 12.21 | DUSIŃSKI Nikodem | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U18 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
4 | s | 8 | 12.45 | KRAKOWCZYK Kamil | KB MOSiR Jastrzębie | 1996 | U18 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
5 | s | 8 | 12.46 | ŁYŻNIAK Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 1993 | U20 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
6 | s | 8 | 12.57 | SZULAKOWSKI Wojciech | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U18 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
7 | s | 8 | 12.84 | PLATEN Grzegorz | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U18 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 39.90 | BALASIŃSKI Karol | UMLKS Pegaz Opoczno | 1998 | U16 | LD | IV | GRABOLUS Marek | Z/0872/14 | 2017 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 40.78 | SOBIERAŃSKI Marcel | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 41.10 | STĘPIEŃ Bartosz | UMLKS Pegaz Opoczno | 1997 | U16 | LD | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 41.23 | DZIUBAŁTOWSKI Adrian | UMLKS Pegaz Opoczno | 1998 | U16 | LD | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 41.71 | KRASOŃ Szymon | UMLKS Pegaz Opoczno | 1998 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 51.04 | MIZERA Mateusz | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 38.22 | KUPCZAK Aleksander | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1997 | U16 | OP | III | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 2 | 39.80 | ZABŁOCKI Przemysław | MUKS Gim 2 Nysa | 1997 | U16 | OP | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 40.89 | PRZERADA Daniel | RKS ŁódĽ # | 1997 | U16 | LD | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 42.56 | DUDEK Sebastian | LUKS Strzałków | 1997 | U16 | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 45.01 | ORMAN Ignacy | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 48.59 | WILCZEK Bartosz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 39.02 | NESKA Patryk | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 40.53 | DANIELAK Adam | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 40.92 | SŁOWIOK Dawid | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 44.64 | POCHOCKI Wojciech | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 44.74 | SOLORZ Maciej | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 46.42 | SIWIK Kewin | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 39.25 | BIERNAT Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U16 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 4 | 40.35 | MATUSZEWSKI Oskar | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 4 | 40.66 | KIJEWSKI Aleksander | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 41.06 | POLAK Przemysław | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
5 | s | 4 | 45.56 | SUKMANOWSKI Denis | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 49.10 | BANCER Mateusz | GKS Piast Gliwice | 1999 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 41.93 | KOWAL Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1999 | U14 | SL | V | # | ||||||||||
2 | s | 5 | 42.39 | JABŁOŃSKI Paweł | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
3 | s | 5 | 44.54 | BARNACH Krzysztof | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 5 | 44.56 | KWIATKOWSKI Rafał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 39.57 | WERNER Mariusz | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | IV | |||||||||||
2 | s | 6 | 41.20 | WOJTYCZKA Dominik | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
3 | s | 6 | 42.08 | BAKOŃ Nicolas | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
1 | s | 7 | 33.98 | SMOLEŃ Rafał | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1994 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 7 | 35.54 | SOBOL Maciej | CKS Budowlani Częstochowa | 1990 | U23 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 7 | 36.22 | MATYJA Piotr | KS AZS AWF Kraków | 1992 | U23 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 7 | 36.47 | ZALEWSKI Daniel | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 7 | 36.60 | BŁASIK Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 1995 | U18 | SL | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
1 | s | 8 | 35.05 | MŁYNARCZYK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U20 | SL | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | s | 8 | 38.38 | WASKIN Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1996 | U18 | SL | -- | PASZTA Wiesław | 2 | |||||||||
3 | s | 8 | 40.43 | STRZELIŃSKI Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.15 | WAŁTOSZ Przemysław | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 50.16 | GOŁKOWSKI Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 50.65 | KOS Marek | UKS Czwórka Żory | 1989 | Sen | SL | III | B.D. | 2 | |||||||||
4 | s | 1 | 51.41 | GÓRALCZYK Daniel | UKS Olimpia Zabrze | 1988 | Sen | SL | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 52.10 | JANKOWSKI Marcin | GKS Piast Gliwice | 1993 | U20 | SL | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 54.34 | KUBIAK Mariusz | UKS Czwórka Żory | 1991 | U23 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 53.72 | DOLATA Tomasz | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 53.84 | NADOLSKI Daniel | GKS Piast Gliwice | 1995 | U18 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 53.99 | WRZAŁEK Wojciech | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 54.68 | FALEJCZYK Mateusz | TS AKS Chorzów | 1994 | U20 | SL | IV | CZECH Klaus | Z/0984/11 | 2015 | BEZ | |||||||
5 | s | 2 | 55.09 | KIEŁKOWSKI Patryk | MUKS SZS Cieszyn | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 55.22 | BAJON Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 52.14 | MIROWSKI Daniel | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 53.43 | DUDKIEWICZ Przemysław | MKS-MOS Katowice | 1995 | U18 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 54.46 | BABULA Przemysław | GKS Piast Gliwice | 1994 | U20 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 3 | 54.64 | MECH Arkadiusz | MKS-MOS Katowice | 1994 | U20 | SL | IV | BONK Stanisław | BEZ | |||||||||
5 | s | 3 | 57.65 | DUDEK Paweł | MKS-MOS Katowice | 1993 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 49.64 | CENTOMIRSKI Karol | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1990 | U23 | OP | II | |||||||||||
2 | s | 4 | 50.72 | PATERAK Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | U23 | OP | III | |||||||||||
3 | s | 4 | 51.49 | BEDNARZ Patryk | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1994 | U20 | MA | III | B.D. OSTROWSKA Justyna # | , Z/2032/11 | , 2024 | ||||||||
4 | s | 4 | 52.65 | PIERÓG Paweł | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1992 | U23 | OP | III | |||||||||||
5 | s | 4 | 53.71 | LUDWIG Sebastian | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | IV | |||||||||||
6 | s | 4 | 54.26 | BIELECKI Adam | GKS Piast Gliwice | 1993 | U20 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 5 | 53.47 | COPIK Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1995 | U18 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 5 | 53.73 | LAKSA Dariusz | WKB Meta Lubliniec | 1984 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/1626/11 | 2023 | BEZ | |||||||
3 | s | 5 | 54.50 | STĘPIEŃ Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 1994 | U20 | LD | IV | |||||||||||
4 | s | 5 | 54.94 | STĘPNIAK Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 1996 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 57.78 | GANCAREK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 51.49 | KAMPA Rafał | GKS Piast Gliwice # | 1991 | U23 | SL | III | B.D. B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 6 | 52.33 | BRZˇKALIK Patryk | UKS Czwórka Żory | 1994 | U20 | SL | III | B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 6 | 52.48 | WĘGLER Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U18 | SL | III | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 6 | 53.25 | ZBYDNIEWSKI Andrzej | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 6 | 61.19 | ŁUKASIAK Robert | AZS-AWF Katowice # | 1995 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 7 | 53.16 | BĘDZIESZAK Bartosz | TS AKS Chorzów | 1995 | U18 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 7 | 53.23 | KUREK Kamil | MKS-MOS Katowice | 1995 | U18 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 7 | 53.24 | STASZUK Krystian | MKS-MOS Katowice | 1993 | U20 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 7 | 56.32 | GRZEGORCZYK Artur | TKKF Czarni Katowice | 1997 | U16 | SL | V | B.D. | Z/1147/13 | 2013 | 4 | |||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:30.86 | KRAUZE Filip | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:33.80 | DEC Mateusz | GKS Piast Gliwice | 1997 | U16 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:35.65 | MIZERA Marcel | GKS Piast Gliwice | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:36.51 | GÓRAL Daniel | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:36.81 | MRACHACZ Piotr | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | V | B.D. | 3 | |||||||||
6 | s | 1 | 1:38.34 | POPIELAWSKI Szymon | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:39.06 | KOLAŃCZYK Sebastian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:39.88 | SZTUCKI Tobiasz | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:41.68 | KAMIŃSKI Gabriel | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:44.12 | LEWICKI Patryk | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 1:44.20 | MŁYNEK Rafał | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 1:53.44 | TWOREK Michał | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:23.03 | LAMCH Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 1993 | U20 | SL | -- | LAMCH Czesław B.D. B.D. | Z/1881/11 | 2014 | 3 | |||||||
2 | s | 2 | 1:24.75 | BRZOSKA Damian | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1993 | U20 | OP | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | s | 2 | 1:32.72 | BARTELA Mateusz | UKS-MOS Opole | 1997 | U16 | OP | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:33.39 | PIˇTKOWSKI Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:35.26 | MIKLEWSKI Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:41.04 | GWÓ¬D¬ Konrad | UMLKS Pegaz Opoczno | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:41.79 | CIE¦LIK Wojciech | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 1:51.50 | HADAMIK Sebastian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
9 | s | 2 | 1:53.19 | SO¦NICKI Przemysław | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
10 | s | 2 | 2:02.06 | BIAŁOŻYT Robert | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 2:03.77 | TRUBIC Fabian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
12 | s | 2 | 2:04.74 | WINKOWSKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:59.95 | TOPOLNICKI Szymon | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U20 | SL | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:00.11 | PIECZKO Jakub | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U18 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:02.38 | BRZOZOWSKI Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U18 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:04.05 | SWAT Nataniel | GKS Piast Gliwice | 1994 | U20 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:04.86 | DULSKI Daniel | MKS Brenna Górki # | 1992 | U23 | SL | -- | B.D. | Z/3420/11 | 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 2:05.55 | MODRZEJEWSKI Bartosz | UKS Olimpia Zabrze | 1995 | U18 | SL | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:05.76 | DEHN Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1994 | U20 | SL | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:12.29 | KELMER Paweł | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | -- | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 2:15.02 | ZEMBROŃ Mariusz | WKB Meta Lubliniec | 1974 | Masters | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:01.04 | STRZˇDAŁA Przemysław | LKS Pogórze Skoczów | 1995 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:01.21 | KUC Sławomir | RKS ŁódĽ # | 1996 | U18 | LD | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:01.79 | KRUPPA Patryk | MKS-MOSM Bytom | 1994 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:05.67 | ANDAŁA Robert | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:07.00 | WŁOSTOWSKI Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U18 | SL | IV | B.D. | 2 | |||||||||
6 | s | 2 | 2:07.48 | GUTOWSKI Adam | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U18 | SL | IV | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:19.65 | FRANITZA Paweł | UKS Olimpia Zabrze | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:43.14 | DZIĘCIOŁ Paweł | TKKF Czarni Katowice | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:46.59 | KOWALSKI Marcin | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:47.67 | RYSZEWSKI Michał | MUKS Gim 2 Nysa | 1996 | U18 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:47.88 | KLEMIŃSKI Dawid | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:48.14 | RYBAK Arnold | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:50.42 | DUDKIEWICZ Patryk | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:51.25 | BORONOWSKI Julian | UKS Czwórka Żory | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:52.75 | GRZESZCZAK Dominik | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:53.47 | FREDYK Dawid | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:56.62 | KRAWCZYK Tomasz | niest. Katowice | 1989 | Sen | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:58.04 | FICA Damian | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 3:00.01 | WÓJTOWICZ Michał | KB MOSiR Jastrzębie | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:02.13 | BRYL Dariusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:03.06 | WIECHA Piotr | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 3:06.43 | SZYMAŃSKI Adam | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 3:07.24 | MISA Kamil | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:11.19 | POŁEĆ Damian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 3:17.32 | WALECZKO Mario | MOSiR Mysłowice # | 1999 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:20.77 | PASINIEWICZ Adrian | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 3:21.28 | PORADA Piotr | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 3:21.41 | JAROMIN Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U14 | SL | -- | B.D. # | ||||||||||
9 | s | 2 | 3:30.35 | POTERALSKI Mateusz | LUKS Strzałków | 1998 | U16 | LD | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 3:30.55 | WOJTYŁA Wojciech | LKS Pogórze Skoczów | 2001 | U12 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 3:52.31 | WO¬NIAK Oskar | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U14 | SL | -- | LAMCH Czesław B.D. # | Z/3365/15 | 2024 | ||||||||
12 | s | 2 | 4:19.01 | SŁONIEC Kamil | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:57.03 | ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz | CKS Budowlani Częstochowa | 1989 | Sen | SL | II | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 1 | 4:00.50 | GRABOWSKI Karol | CKS Budowlani Częstochowa | 1989 | Sen | SL | II | B.D. # | Z/1863/11 | 2024 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 4:02.49 | POŁEĆ Adrian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1992 | U23 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 4:03.66 | PIOTROWSKI Piotr | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1993 | U20 | OP | III | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/4374/11 | 2017 | 1 | |||||||
5 | s | 1 | 4:06.40 | WOCH Daniel | CKS Budowlani Częstochowa | 1988 | Sen | SL | III | B.D. | 2 | |||||||||
6 | s | 1 | 4:14.52 | CZUPAŁA Martin | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U20 | SL | IV | B.D. | 2 | |||||||||
7 | s | 1 | 4:15.29 | PRIMUS Paweł | TS AKS Chorzów | 1993 | U20 | SL | IV | CZECH Klaus | Z/3948/11 | 2013 | 3 | |||||||
8 | s | 1 | 4:22.04 | MARCINKOWSKI Piotr | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 4:22.27 | WOJTEK Paweł | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U20 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
10 | s | 1 | 4:24.70 | ¦CIEBURA Mariusz | niest. Katowice | 1991 | U23 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 4:25.10 | DREKSLER Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 1993 | U20 | SL | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 4:28.96 | BIAŁEK Konrad | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
13 | s | 1 | 4:29.80 | RYSZKA Dariusz | UKS Olimpia Zabrze | 1992 | U23 | SL | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
14 | s | 1 | 4:35.73 | FIGURA Kamil | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | -- | |||||||||||
15 | s | 1 | 4:40.71 | STEMPLOWSKI Grzegorz | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9:04.29 | GRAJCAR Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1987 | Sen | SL | III | LAMCH Czesław | Z/1879/11 | 2021 | 3 | |||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:12.49 | TRONT Adam | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 6:59.37 | BOCHENEK Wiktor | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.75 | ŻEBROWSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 1997 | U16 | MZ | -1.0 | II | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0213/13 | 2023 | M | ||||||
2 | s | 1 | 16.27 | CHMIELEWSKI Maciej | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -1.0 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 18.32 | SAWICKI Jakub | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -1.0 | V | ||||||||||
3 | s | 2 | 17.26 | NALEPKA Łukasz | UKS-MOS Opole | 1997 | U16 | OP | -1.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 18.61 | SAWICKI Kacper | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -1.0 | -- | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 16.59 | CYBIŃSKI Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U18 | OP | 0.0 | -- | B.D. # | 3 | ||||||||
3 | s | 1 | 16.89 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | -1.0 | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | |||||||
1 | s | 2 | 16.19 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | -1.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 17.01 | GRZELAK Mieszko | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | -1.0 | -- | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.29 | SZADE Grzegorz | AZS-AWF Katowice | 1993 | U20 | SL | 0.0 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 15.68 | DAMASIEWICZ Aleksander | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U20 | SL | 0.0 | II | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.72 | CHMIELEWSKI Maciej | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 42.00 | URBANEK Sebastian | KB MOSiR Jastrzębie | 1997 | U16 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 46.42 | TRZASKOWSKI Mikołaj | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 47.51 | SAWICKI Jakub | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 45.01 | NALEPKA Łukasz | UKS-MOS Opole | 1997 | U16 | OP | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 49.67 | SAWICKI Kacper | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 51.97 | BIOŁY Jan | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.24 |
ŻEBROWSKI Dawid ŻYŁKA Szymon WIECZOREK Kacper KIJEWSKI Aleksander |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 1997 1997 1997 |
U16 | SLK | -- |
BŁASIŃSKI Artur |
Z/0213/13 |
2023 |
M |
|||||||
2 | s | 1 | 49.01 |
PAŁKA Łukasz SIPOWICZ Patryk MIZERA Marcel DEC Mateusz |
GKS Piast Gliwice | 1997 1998 1997 1997 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 49.51 |
KOLAŃCZYK Sebastian KAMIŃSKI Krzysztof SOBIERAŃSKI Marcel KOZŁOWSKI Przemysław |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 1998 1997 1998 |
U16 | SLK | -- |
B.D. B.D. PRENCEL Piotr |
, Z/0326/14 |
, 2024 |
||||||||
4 | s | 1 | 49.96 |
STAWIARSKI Dawid WOJTYCZKA Dominik DUDKIEWICZ Patryk PIGUŁA Mateusz |
MKS-MOS Katowice | 1997 1997 1997 1998 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
5 | s | 1 | 52.09 |
CIE¦LIK Wojciech BARNACH Krzysztof NOWAK Patryk KAMIŃSKI Gabriel |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 1998 1997 1998 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
6 | s | 1 | 52.66 |
BOCK Kamil BAKOŃ Nicolas NOCUŃ Łukasz KWIATKOWSKI Rafał |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 1998 1997 1998 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 47.89 |
RYBAK Arnold NESKA Patryk MATUSZEWSKI Oskar GÓRAL Daniel |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 1997 1997 1997 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 2 | 48.78 |
KALINKIEWICZ Damian KASZA Artur POCZĘTY Jakub ¦WIERCZYNA Bartosz |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 1998 1998 1998 |
U16 | SLK | -- |
B.D. KORZEŃ Robert B.D. |
Z/0485/14 |
2024 |
||||||||
3 | s | 2 | 48.80 |
KLEMIŃSKI Dawid FREDYK Dawid SZYMAŃSKI Mateusz GAJEWSKI Łukasz |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 1997 1998 1998 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 2 | 48.93 |
SWOBODA Grzegorz GOŁY¦ Dawid WĘGLER Kamil GAŁECKI Kamil |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 1995 1995 1996 |
U18 | SLK | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
5 | s | 2 | 48.98 |
DUK Damian ROLLIK Dawid PAŃKÓW Dawid MICHALAK Mateusz |
MKS-MOSM Bytom | 1998 1998 1997 1997 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.90 | DZIEDZIC Mateusz | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1994 | U20 | OP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.75 | PTAK Grzegorz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.75 | DAMASIEWICZ Aleksander | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U20 | SL | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.75 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U18 | SL | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.65 | SWOBODA Grzegorz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.65 | CISZEWSKI Jakub | LUKS Strzałków | 1996 | U18 | LD | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.65 | MACHETA Patryk | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.65 | PLUTA Paweł | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.60 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
10 | f | 1 | 1.60 | LAKSA Dariusz | WKB Meta Lubliniec | 1984 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/1626/11 | 2023 | BEZ | |||||||
11 | f | 1 | 1.60 | WÓJCIK Filip | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.64 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.26 | BAKALARSKI Szymon | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U18 | SL | +1.0 | IV | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.13 | TARNAWA Mikołaj | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.92 | ZIAJA Marek | GKS Piast Gliwice | 1994 | U20 | SL | -0.8 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.77 | SWOBODA Grzegorz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U18 | SL | +2.3 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.65 | DUSIŃSKI Nikodem | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U18 | SL | +1.9 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.53 | GŁOWACKI Mateusz | UKS-MOS Opole | 1998 | U16 | OP | +1.3 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.32 | KAMIŃSKI Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | +1.8 | -- | B.D. | |||||||||
9 | f | 1 | 5.09 | GAŁECKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 5.06 | KORONA Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | +0.5 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 5.01 | MAKOWSKI Tomasz | UKS Skaut Będzin | 1997 | U16 | SL | +0.6 | -- | PILAREK Sławomir | 5 | ||||||||
12 | f | 1 | 4.97 | GAJEWSKI Łukasz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.94 | SZYDŁO Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U16 | SL | +1.0 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.91 | PIGUŁA Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | +1.5 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
15 | f | 1 | 4.90 | KONIECZNY Mateusz | LUKS Podium Kup | 1998 | U16 | OP | -1.0 | -- | # | |||||||||
16 | f | 1 | 4.88 | BIOŁY Jan | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | +0.5 | -- | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
17 | f | 1 | 4.55 | KUCHARCZYK Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 1998 | U16 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
18 | f | 1 | 4.53 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | KORZEŃ Robert B.D. # | Z/0485/14 | 2024 | |||||||
19 | f | 1 | 4.51 | BOCK Kamil | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | +1.1 | -- | ||||||||||
20 | f | 1 | 4.41 | SMOLAK Paweł | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | +0.5 | -- | ||||||||||
21 | f | 1 | 4.24 | MIZIA Mariusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
22 | f | 1 | 4.24 | NOWAK Patryk | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | +0.4 | -- | ||||||||||
23 | f | 1 | 4.20 | SZYDŁO Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
24 | f | 1 | 4.16 | ZACZYŃSKI Marek | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | +1.6 | -- | ||||||||||
25 | f | 1 | 3.89 | PISAREK Kamil | LUKS Strzałków | 1999 | U14 | LD | +0.4 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.97 | PATYK Marcin | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 12.20 | SZTEN Aleksander | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 1 | 11.96 | KUBIESA Mateusz | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1997 | U16 | OP | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 11.94 | GORAZDOWSKI Mateusz | LUKS Dwójka Namysłów | 1997 | U16 | OP | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.29 | CZAPOR Wiktor | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 11.19 | GˇSZCZAK Krystian | LUKS Podium Kup | 1996 | U18 | OP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 10.03 | TOKARCZYK Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.62 | FOKSOWICZ Maciej | LUKS Strzałków | 1996 | U18 | LD | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 8.76 | DUDEK Sebastian | LUKS Strzałków | 1997 | U16 | LD | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 7.73 | KURA Paweł | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 7.69 | KOSTKA Adam | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.13 | GORAZDOWSKI Mateusz | LUKS Dwójka Namysłów | 1997 | U16 | OP | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 38.52 | PATYK Marcin | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 35.17 | PIETRUCHA Miłosz | LKS Orkan Ostrzeszów | 1997 | U16 | WP | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 30.60 | PAWŁOWSKI Jakub | MKS-MOS Katowice | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 30.44 | TOKARCZYK Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 30.42 | KUBIESA Mateusz | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 29.48 | CZAPOR Wiktor | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.48 | SZTEN Aleksander | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | III | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | f | 1 | 32.98 | CICHY Krzysztof | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 29.49 | KOŁODZIEJCZYK Bartosz | LKS Pogórze Skoczów | 1994 | U20 | SL | -- | |||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 41.06 | NOCUŃ Łukasz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 29.31 | KRÓLAK Maciej | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 29.20 | DUDEK Sebastian | LUKS Strzałków | 1997 | U16 | LD | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 28.82 | MAKOWSKI Tomasz | UKS Skaut Będzin | 1997 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir | 5 | |||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.81 | MENDELSKI Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 34.68 | OJRZYŃSKI Sebastian | LUKS Strzałków | 1996 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 26.73 | FOKSOWICZ Maciej | LUKS Strzałków | 1996 | U18 | LD | -- | |||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 23:38.68 | RYGAŁ Jan | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 24:50.96 | BIELECKI Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1994 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 25:38.19 | KOSTRZEWA Patryk | CKS Budowlani Częstochowa | 1994 | U20 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 25:47.63 | RYBAK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 1993 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 28:35.06 | CIE¦LIŃSKI Paweł | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | IV | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.9433100223541 sekund |