Tampere 24 - 27.07.2003 Mistrzostwa Europy Juniorów |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
7 | e | 2 | 12.11 | KASICA Agnieszka | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U20 | LB | -0.6 | I | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
6 | e | 3 | 2:12.41 | DRĄŻKOWSKA Małgorzata | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U20 | KP | II | NOWAKOWSKA Agnieszka | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
8 | f | 4:23.58 | WOJTKUŃSKA Marta | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U20 | KP | I | NOWAKOWSKI Marian | 1 | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 58.94 | KITLAS Weronika | KS Podlasie Białystok # | 1985 | U20 | PD | M | |||||||||||
7 | e | 1 | 58.94 | KITLAS Weronika | KS Podlasie Białystok # | 1985 | U20 | PD | M | |||||||||||
7 | f | 60.05 | KITLAS Weronika | KS Podlasie Białystok # | 1985 | U20 | PD | I | ||||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
7 | e | 1 | 6:48.72 | DRÓŻDŻ Agata | KKL Kielce # | 1984 | U20 | SK | I | |||||||||||
2 | e | 2 | 6:39.83 | NĘCKA Urszula | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | I | |||||||||||
8 | f | 6:39.29 | NĘCKA Urszula | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | I | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 3.85 | WIERZBICKA Katarzyna | KL Gdynia | 1984 | U20 | PM | M | ||||||||||||
2 | e | 3.85 | HUCULAK Anna | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | M | ||||||||||||
5 | f | 4.00 | HUCULAK Anna | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | M | ||||||||||||
5 | f | 4.00 | HUCULAK Anna | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | M | ||||||||||||
9 | f | 3.80 | WIERZBICKA Katarzyna | KL Gdynia | 1984 | U20 | PM | M | ||||||||||||
9 | f | 3.80 | WIERZBICKA Katarzyna | KL Gdynia | 1984 | U20 | PM | M | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
17 | e | 12.18 | KOSUDA Agata | AZS UMCS Lublin # | 1984 | U20 | LU | +0.4 | I | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
13 | f | 13.51 | JARMUŻEK Agnieszka | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1984 | U20 | LU | I | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
7 | e | 46.85 | KORALEWSKA Izabela | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U20 | LB | I | # | |||||||||||
8 | e | 46.66 | JARMUŻEK Agnieszka | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1984 | U20 | LU | I | ||||||||||||
4 | f | 51.71 | JARMUŻEK Agnieszka | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1984 | U20 | LU | I | ||||||||||||
9 | f | 46.71 | KORALEWSKA Izabela | LKS Lubusz Słubice # | 1985 | U20 | LB | I | # | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 66.08 | KITA Katarzyna | KS Agros Zamość # | 1984 | U20 | LU | M | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
4 | e | 1 | 10.80 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | U18 | KP | -0.6 | I | # | |||||||||
3 | e | 2 | 10.72 | NOWAK Artur | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | 0.0 | I | ||||||||||
6 | f | 10.63 | NOWAK Artur | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | -0.2 | M | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 1 | 21.78 | MAJCHRZAK Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | -0.2 | I | ||||||||||
4 | e | 3 | 21.37 | BADUREK Marcin | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | +1.2 | M | ||||||||||
7 | f | 21.41 | BADUREK Marcin | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | +1.0 | M | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 47.10 | ZRADA Piotr | LUKS Orneta # | 1984 | U20 | WN | M | |||||||||||
5 | e | 2 | 48.32 | PRYGA Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | I | |||||||||||
1 | e | 3 | 47.12 | KĘDZIA Piotr | AZS Łódź | 1984 | U20 | LD | M | B.D. | ||||||||||
3 | f | 46.69 | KĘDZIA Piotr | AZS Łódź | 1984 | U20 | LD | M | B.D. | |||||||||||
4 | f | 46.71 | ZRADA Piotr | LUKS Orneta # | 1984 | U20 | WN | M | ||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
4 | e | 1 | 1:49.85 | SEKRETARSKI Ireneusz | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U20 | KP | I | NOWAKOWSKI Marian | M | |||||||||
5 | e | 1 | 1:51.80 | ŁĘGOWSKI Rafał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | I | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | e | 2 | 1:54.41 | ŁĘGOWSKI Rafał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | II | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | e | 3 | 1:52.03 | SEKRETARSKI Ireneusz | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U20 | KP | II | NOWAKOWSKI Marian | M | |||||||||
6 | e | 4 | 1:53.97 | GAWRYŚ Kamil | KS AZS UWM Olsztyn # | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | f | 1:49.97 | SEKRETARSKI Ireneusz | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U20 | KP | I | NOWAKOWSKI Marian | M | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 3:45.01 | NOWICKI Bartosz | MKL Szczecin | 1984 | U20 | ZP | I | # | |||||||||||
7 | f | 3:48.13 | KRUPA Piotr | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1985 | U20 | MZ | I | ||||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
4 | e | 1 | 14.46 | NIEDZIELSKI Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | -0.2 | I | ||||||||||
w | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | 0.0 | II | |||||||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
5 | f | 9:05.12 | POKROP Hubert | WKS Grunwald Poznań # | 1985 | U20 | WP | II | # | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2.17 | BIENIEK Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | I | |||||||||||
5 | e | 1 | 2.14 | STRUZIK Radosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | I | |||||||||||
5 | f | 2.23 | BIENIEK Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U20 | DS | M | ||||||||||||
11 | f | 2.15 | STRUZIK Radosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | I | ||||||||||||
w | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | II | ||||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
w | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | I | ||||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
4 | f | 7.58 | ŁUKASIAK Michał | AZS-AWF Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | +1.3 | I | # | ||||||||||
10 | f | 7.23 | STARZAK Marcin | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | +0.4 | II | |||||||||||
w | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | +1.5 | II | |||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
10 | e | 15.05 | PARLICKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | +1.0 | I | |||||||||||
11 | f | 14.97 | PARLICKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | -1.2 | I | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
w | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | II | ||||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 55.71 | SZUSTER Konrad | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | I | |||||||||||
4 | f | 57.69 | SZUSTER Konrad | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | I | ||||||||||||
4 | f | 57.69 | SZUSTER Konrad | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | I | ||||||||||||
9 | f | 54.00 | RATAJCZAK Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1985 | U20 | WP | I | ||||||||||||
w | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | III | ||||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
10 | e | 1 | 66.27 | ZABROCKI Jarosław | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1984 | U20 | PM | I | RÓŻYCKI Ryszard | ||||||||||
7 | e | 2 | 67.05 | MARCHLEWICZ Marcin | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1984 | U20 | PM | I | RÓŻYCKI Ryszard | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
4 | f | 68.64 | BOBER Robert | RMKS Rybnik | 1984 | U20 | SL | I | ||||||||||||
w | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | I | ||||||||||||||
10-bój M | ||||||||||||||||||||
4 | 7490 | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | M | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.59434986114502 sekund |