Grudziądz 18.01.2003 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 7.59 | SZNAJDER Irena | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1977 | Sen | KP | -- | |||||||||||||
1 | 8.01 | CZAJA Agnieszka | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U18 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech | ||||||||||||
2 | 7.98 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U16 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/2191/11 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 8.03 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 8.09 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 8.29 | WOJENKO Agata | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
4 | 8.14 | IWAŃSKA Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 27.07 | ROSJAN Karolina | KS AZS AWF Poznań # | 1984 | U20 | WP | III | |||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 44.73 | MONDRY Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:51.38 | STĘPIEŃ Marta | LKS Prime Food Brda Przechlewo # | 1990 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 1:55.14 | GWIŻDŻ Sylwia | LKS Prime Food Brda Przechlewo # | 1992 | U12 | PM | -- | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
2 | 3:11.51 | ŻUREK Monika | KS Wda Świecie # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
60 m pł K Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.44 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
1 | 10.33 | JAŻDŻEWSKA Izabela | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 10.40 | KIEDROWSKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.05 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 9.30 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 9.60 | ROCZNIAK Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.49 | MUSIAŁ Aneta | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 9.86 | JAWIEŃ Dagmara | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.65 | ŻELECHOWSKA Aleksandra | KL Gdynia | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 1.65 | ŚNIADAŁA Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | II | |||||||||||||
3 | 1.60 | DEJEWSKA Tatiana | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
4 | 1.60 | GÓRSKA Iwona | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
5 | 1.55 | MUSIAŁ Aneta | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
6 | 1.50 | KAPŁANEK Agata | KS Wda Świecie # | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
7 | 1.50 | STUDZIŃSKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
8 | 1.50 | DASIEWICZ Natalia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 2.60 | MROZIŃSKA Monika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
2 | 2.50 | MICHALSKA Joanna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.71 | CUBAŁA Aneta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U20 | KP | II | |||||||||||||
2 | 5.45 | MISZCZAK Dominika | PLKS Gwda Piła # | 1985 | U20 | WP | II | |||||||||||||
3 | 5.18 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 5.04 | MOSA Karolina | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 4.94 | FOSTIAK Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.99 | PROCELEWSKA Agnieszka | LKS Vectra Włocławek # | 1982 | U23 | KP | II | |||||||||||||
2 | 11.76 | BACHMATIUK Magdalena | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U18 | WP | II | # | ||||||||||||
3 | 11.11 | LEWANDOWSKA Ewelina | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
4 | 10.78 | MŁODZIANKIEWICZ Kamila | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U20 | KP | III | |||||||||||||
5 | 10.55 | UMECKA Anna | KL Gdynia | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 10.47 | BYZDRA Michalina | BKS Bydgoszcz | 1985 | U20 | KP | IV | |||||||||||||
7 | 10.43 | CHYŁA Izabela | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
8 | 10.43 | CHYŁA Izabela | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
9 | 10.12 | KOTOWICZ Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
10 | 10.03 | DĄBROWSKA Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.68 | SOTKIEWICZ Agnieszka | MLKS Krajna Sępólno # | 1987 | U18 | KP | IV | B.D. | ||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.93 | GAJ Adam | OŚ AZS Poznań # | 1983 | U23 | WP | -- | |||||||||||||
2 | 6.95 | GLIŃSKI Marcin | MKL Toruń # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
2 | 7.18 | KOCHAŃSKI Rafał | SKLA Sopot # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 7.10 | GRZEGORCZYK Karol | PLKS Gwda Piła # | 1984 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
3 | 7.21 | DRAPAŁA Radosław | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 24.34 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | a | 39.37 | HERMAN Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | B.D. | |||||||||||
2 | 39.49 | STACHOWIAK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:25.55 | ŁĘGOWSKI Rafał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 1:27.01 | ANGIELCZYK Daniel | KS AZS AWF Poznań # | 1984 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
5 | 1:27.50 | LIDMANN Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:35.16 | ULICZNY Karol | KS Gwardia Piła # | 1984 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
1 | 2:36.05 | CHABOWSKI Marcin | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1986 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||||
1 | 2:37.59 | BRESZKA Michał | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1984 | U20 | PM | -- | POBŁOCKI Piotr # | Z/0673/11 | 2021 | 1 | |||||||||
1 | 2:44.74 | ZŁOTEK Dariusz | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 2:37.68 | ANTROPIK Roman | SKLA Słupsk | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 2:38.09 | HEBEL Łukasz | LKS Zantyr Sztum # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 2:43.36 | PAPINIGUS Artur | WKS Flota Gdynia # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 2:54.78 | CHILIŃSKI Ireneusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U16 | KP | V | |||||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 5:34.44 | JANIAK Marcin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1984 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
2 | 5:39.51 | ZBLEWSKI Tadeusz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1984 | U20 | PM | -- | B.D. # | Z/0523/12 | 2022 | ||||||||||
3 | 5:42.70 | DORSZYŃSKI Grzegorz | ULKS Talex Borzytuchom # | 1983 | U23 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/0521/12 | 2021 | BEZ | |||||||||
4 | 6:15.77 | SZABELSKI Łukasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 8.95 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | |||||||||||||
2 | 9.17 | BORZESZKOWSKI Tomasz | KL Lechia Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 9.31 | PODSĘKOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
5 | 9.33 | TOCZEK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | 8.69 | GRUDKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 8.80 | KOBUS Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 8.95 | JÓŹWIAK Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
4 | 9.03 | BUJAK Ireneusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
4 | 9.60 | BUJAK Ireneusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.10 | KLINKOSZ Marcin | SKLA Słupsk | 1980 | Sen | PM | I | |||||||||||||
2 | 2.05 | KUŁAKOWSKI Paweł | KS Wda Świecie # | 1985 | U20 | KP | II | |||||||||||||
3 | 2.05 | ŻURAWSKI Sebastian | SKLA Sopot | 1980 | Sen | PM | II | |||||||||||||
4 | 2.00 | ZIELIŃSKI Dawid | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
5 | 1.95 | MALIJEWSKI Maciej | MKS Truso Elbląg # | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||||
6 | 1.90 | TABIENKO Bartłomiej | KS Gwardia Piła # | 1985 | U20 | WP | III | |||||||||||||
8 | 1.80 | WITEK Radosław | KS Wda Świecie # | 1988 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.80 | CZERWIŃSKI Przemysław | OSOT Szczecin # | 1983 | U23 | ZP | I | # | ||||||||||||
2 | 4.70 | CZERNIAK Przemysław | SL Olimpia Poznań # | 1984 | U20 | WP | I | DZIAMSKI Krzysztof | Z/1609/20 | 2024 | ||||||||||
3 | 4.60 | SZYMAŃSKI Damian | ZLKL Zielona Góra # | 1984 | U20 | LB | I | |||||||||||||
4 | 4.20 | MASŁOWSKI Piotr | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | II | |||||||||||||
5 | 4.20 | MICHALSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U16 | KP | II | # | ||||||||||||
6 | 3.40 | HERMAN Marek | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
7 | 3.10 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | V | # | ||||||||||||
8 | 3.00 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | -- | |||||||||||||
10 | 2.20 | GRZEGORCZYK Patryk | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U14 | KP | -- | |||||||||||||
11 | 2.05 | WIEŻEL Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U16 | KP | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.06 | RĘDZIO Łukasz | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2 | 6.93 | ZIELIŃSKI Adam | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U20 | KP | II | |||||||||||||
3 | 6.72 | HAŁAS Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1980 | Sen | KP | III | |||||||||||||
4 | 6.70 | PIĄTEK Norbert | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U18 | WP | III | |||||||||||||
5 | 6.52 | GRABAN Sebastian | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | III | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | ||||||||||||
6 | 6.27 | KOWALCZYK Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
7 | 6.01 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
10 | 5.66 | APANOWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U16 | KP | V | |||||||||||||
11 | 5.64 | KOROTKIEWICZ Adrian | MKS Truso Elbląg # | 1989 | U16 | WN | V | |||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.54 | ROMANOWSKI Paweł | BKS Bydgoszcz | 1982 | U23 | KP | II | |||||||||||||
2 | 13.82 | ŁOJKO Piotr | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
3 | 13.56 | BELOWSKI Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
4 | 12.91 | BORZESZKOWSKI Tomasz | KL Lechia Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 12.64 | NALEŻYTY Piotr | BKS Bydgoszcz | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
6 | 12.30 | APANOWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U16 | KP | V | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.91 | LIBERACKI Łukasz | BKS Bydgoszcz | 1986 | U18 | KP | III | |||||||||||||
3 | 12.90 | OWCZAREK Henryk | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.76 | PANKAU Grzegorz | MLKS Krajna Sępólno # | 1984 | U20 | KP | II | |||||||||||||
2 | 15.70 | WYSOCKI Wojciech | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
3 | 14.33 | RADZIO Radosław | MLKS Krajna Sępólno # | 1985 | U20 | KP | II | KRAKOWIAK Dariusz | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.91663002967834 sekund |