Warszawa 15 - 16.05.2004
100 m K
1 e 2 12.59 NOWICKA Aneta WLKS Nowe Iganie # 87 U18 MZ 0.0 II
2 e 2 12.78 KRÓL Renata KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ 0.0 III
1 e 8 13.14 PLUTA Joanna ULKS Jedlińsk 89 U16 MZ 0.0 III
1 e 9 12.45 KARCZMAREK Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ 0.0 II
2 e 10 12.57 ARCISZEWSKA Ewa KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ 0.0 II
1 f b 12.55 RADZIMIRSKA Marta KKL Kielce # 87 U18 SK -0.3 II #
3 f b 12.67 DOROBEK Justyna MUKS Płock 87 U18 MZ -0.3 II
4 f b 12.76 REDEK Aleksandra OKS Start Otwock 87 U18 MZ -0.3 III
1 f c 12.21 CHORCHOS Monika MKS Pogoń Siedlce # 79 Sen MZ +0.4 II
2 f c 12.25 GÓRSKA Dorota KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS +0.4 II
200 m K
1 s 1 25.50 RADZIMIRSKA Marta KKL Kielce # 87 U18 SK +1.6 II #
2 s 1 26.02 MI¦KOWIEC Justyna KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 87 U18 SK +1.6 II
3 s 1 26.43 KŁOSIEWICZ-GIERA Natalia MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ +1.6 III
1 s 3 26.23 SOŁDYŃSKA Agnieszka MUKS Płock 89 U16 MZ +1.0 II
1 s 4 26.15 NOWICKA Aneta WLKS Nowe Iganie # 87 U18 MZ -0.5 II
1 s 6 24.85 GÓRSKA Dorota KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS +0.7 I
2 s 6 25.09 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 84 U23 MZ +0.7 II
3 s 6 25.74 KARCZMAREK Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ +0.7 II
1 s 7 24.58 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ +0.1 I #
2 s 7 24.86 ŁUKASIK Bożena RLTL ZTE Radom 85 U20 MZ +0.1 I
3 s 7 25.25 CHORCHOS Monika MKS Pogoń Siedlce # 79 Sen MZ +0.1 II
4 s 7 25.36 KONRAD Iwona RKS Skra Warszawa # 74 Sen MZ +0.1 II
5 s 7 25.66 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ +0.1 II
400 m K
1 s 1 59.55 WIJAS Izabela UKS WiR Łopuszno 87 U18 SK III
1 s 2 59.62 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U18 MZ III #
1 s 3 58.52 ILCZUK Weronika KS Sprinterzy.com Kraków # 86 U20 MA II B.D. Z/2529/20 2020
2 s 3 59.37 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U18 MZ III B.D. # BEZ
1 s 4 56.83 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ II
1 s 5 58.51 UDAŁOW Dorota AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ II
800 m K
2 s 1 2:17.24 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U18 MZ II B.D. # BEZ
3 s 1 2:19.51 DˇBROWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ III
1500 m K
1 s 1 4:54.99 SMOLIŃSKA Daria MLKS Ostróda 87 U18 WN III
2 s 1 4:55.49 GAWRYLUK Eliza KS AZS UWM Olsztyn # 88 U18 WN III #
3 s 1 4:56.81 KRAWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 87 U18 MZ III
3000 m K
1 s 1 9:32.56 JAMRÓZ Małgorzata KS Warszawianka W-wa # 73 Sen MZ I
2 s 1 9:49.49 DZIWOSZ Katarzyna MSKS Technik Malbork # 80 Sen PM I JAKUBOWSKI Marek 3
3 s 1 9:56.07 KALIŃSKA Renata KS Warszawianka W-wa # 78 Sen MZ II
4 s 1 10:13.43 DRÓŻDŻ Agata KKL Kielce # 84 U23 SK II
5 s 1 10:42.13 DRAPAŁA Olga PKS Gwardia Szczytno # 87 U18 WN III B.D.
6 s 1 10:53.57 ŻAK Sylwia KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 85 U20 SK III
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.65 ¦WIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U18 MZ +0.9 II #
2 f 15.84 KARA¦ Joanna KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ +0.9 III
100 m pł K
  w SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ +0.3 II
  w CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU +0.3 II
  w CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM +0.3 III #
  w BAREJA Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U20 LU +0.3 III
1 s 1 15.05 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U20 MZ +0.9 II
2 s 1 15.49 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U20 MZ +0.9 II
400 m pł K K
1 s 1 67.73 WITEK Ewa KS Warszawianka W-wa # 88 U18 MZ III
2 s 1 68.08 ¦LIZOWSKA Aleksandra KKL Kielce # 88 U18 SK III
3 s 1 68.76 TRZCIŃSKA Katarzyna PKS Gwardia Szczytno # 88 U18 WN III B.D.
4 s 1 69.37 ZAWADZKA Anna MKS Polonia Warszawa # 87 U18 MZ IV
5 s 1 69.70 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ IV
1 s 2 62.97 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ II
2 s 2 65.22 KUSION Renata RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ II
4 s 2 70.01 BUDEK Agnieszka MUKS Płock 87 U18 MZ IV B.D. Z/2714/19 2020
1500 m prz K
1 s 1 4:56.23 MORAWSKA Agnieszka KKL Kielce # 85 U20 SK --
2 s 1 5:04.84 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
3 s 1 5:07.38 LESIK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
4 s 1 5:17.24 GIELEC Ewa KKL Kielce # 88 U18 SK III
5 s 1 5:17.92 ŻÓRAWSKA Patrycja MKS Polonia Warszawa # 85 U20 MZ --
6 s 1 5:23.93 DUDZIC Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 87 U18 SK III
7 s 1 5:24.20 PERZ Kamila UKS WiR Łopuszno 87 U18 SK III
8 s 1 5:26.28 KRÓL Agata STS Skarżysko-Kamienna # 86 U20 SK --
9 s 1 5:32.54 WOJA Justyna MUKS Płock 87 U18 MZ III
Wzwyż K
1 1.72 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U20 MZ I
2 1.60 LIS Justyna OKLA Ostrołęka # 87 U18 MZ III
3 1.60 WOLSKA Monika RLTL ZTE Radom 87 U18 MZ III
4 1.56 ŁABENTOWICZ Paulina RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ III
5 1.56 JODKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 87 U18 MZ III
10 1.52 KRYSTEK Wioletta LZS Płock 89 U16 MZ IV
  w SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ II
Tyczka K
1 4.20 WIELGUS Anna AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM M
2 4.00 PIWOWARSKA Joanna KS AZS AWF Kraków # 83 U23 MA M #
3 3.80 WRONA Agnieszka KKL Kielce # 82 U23 SK M #
4 2.80 PODGÓRSKA Julia KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ III
5 2.80 RUPALA Barbara AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ III
W dal K
1 5.84 TRZCIŃSKA Bożena RKS Skra Warszawa # 76 Sen MZ +0.5 I
2 5.73 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U20 MZ +0.8 II
3 5.50 JERZYKOWSKA Olga KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ +0.8 II
4 5.43 TARNOWSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 85 U20 WN +0.8 II
5 5.16 GRZYWACZ Marta OKS Start Otwock 88 U18 MZ +0.7 III
9 5.03 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U16 PM +0.9 IV #
10 4.98 PLUTA Joanna ULKS Jedlińsk 89 U16 MZ +0.9 IV
  w SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ III
Trójskok K
1 10.76 MAJ Ewelina LUKS Jedlińsk 86 U20 MZ +1.3 III
1 11.13 PRZESTRZELSKA Monika OKLA Ostrołęka # 87 U18 MZ 0.0 III
2 10.51 MARSZAŁEK Jolanta MKS Durasan Płońsk # 87 U18 MZ +0.9 IV
2 11.11 SKALSKA Ewa MKLA Łęczyca 88 U18 LD 0.0 III
3 10.84 SOBOTKA Marta MKLA Łęczyca # 87 U18 LD 0.0 III
4 10.80 NOWAK Joanna MKLA Łęczyca # 88 U18 LD 0.0 III
Kula (4) K
  12.96 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU I
1 13.14 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ I #
2 11.92 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa # 87 U18 MZ II #
3 11.86 SUPIŃSKA Justyna PKS Gwardia Szczytno # 87 U18 WN II SIENNICKI Andrzej 3
4 11.64 SZCZEPŁEK Katarzyna OKS Start Otwock 85 U20 MZ III
5 10.00 HUDZIK Olga OKS Start Otwock 87 U18 MZ III
  w CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM III #
Dysk (1) K
1 44.30 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ I #
2 36.07 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa # 87 U18 MZ III #
3 31.65 RAJ Katarzyna MKLA Łęczyca 87 U18 LD IV #
4 31.48 TWARDOWSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 87 U18 LD IV
5 30.49 AFANASJEW Hanna PKS Gwardia Szczytno # 89 U16 WN IV
Młot (4) K
1 45.00 TOMASZKIEWICZ Ewa KS Orzeł Warszawa # 86 U20 MZ II
2 42.57 GRˇBCZEWSKA Urszula RKS Skra Warszawa # 86 U20 MZ III #
3 42.12 PINDOR Agnieszka RKS Skra Warszawa # 87 U18 MZ III
4 34.18 KRYSZTOWSKA Dominika KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ IV
Oszczep (600) K
1 45.49 SKIBA Kamila KS Wisła Puławy # 82 U23 LU I #
2 33.10 KOKOSZA Irmina RLTL ZTE Radom 89 U16 MZ IV
  w CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM II #
7-bój J MŁ K
1 2973 GRABOWSKA Sonia KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ --
7-bój K
1 4698 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ I
2 4427 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM II #
3 4367 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU II
4 4055 BAREJA Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U20 LU III
100 m M
1 e 1 11.20 OLEJARCZYK Kacper KS Zawkrze Mława # 87 U18 MZ +0.4 II B.D.
1 e 5 11.98 RACKI Michał KS Orzeł Warszawa # 89 U16 MZ -0.5 IV
1 e 11 10.85 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ 0.0 I B.D. # Z/1716/13 2020 3
2 f b 11.37 ZAWI¦LAK Karol AZS-AWF Warszawa 88 U18 MZ +0.6 III
200 m M
5 s 1 23.77 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U16 MZ +1.0 IV
1 s 5 23.06 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 87 U18 LD +0.5 III #
1 s 6 21.60 KOZA Paweł RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ +0.5 I
2 s 6 22.34 ŁAZICKI Filip KS Orzeł Warszawa # 86 U20 MZ +0.5 II
1 s 8 21.59 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ +0.7 I B.D. # Z/1716/13 2020 3
1 s 9 21.46 DŁUGOSIELSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 77 Sen MZ +0.5 I
2 s 9 21.58 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ +0.5 I #
400 m M
1 s 2 51.00 ŻOŁEK Daniel LZS Płock # 81 Sen MZ III B.D.
1 s 5 49.35 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN II KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
2 s 5 49.88 WITKOWSKI Bartosz niest. Olsztyn # 85 U20 WN II B.D. B.D.
800 m M
1 s 1 1:51.41 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć # 80 Sen LU I NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2020 2
2 s 1 1:52.51 KRUPA Piotr LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 85 U20 MZ II
3 s 1 1:52.83 NOWOTKA Rafał MLKS Ostróda 85 U20 WN II
5 s 1 1:55.75 SITEK Grzegorz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 88 U18 MZ II
6 s 1 1:56.50 NIEMIRSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ II
8 s 1 1:59.19 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 87 U18 SK III KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
1500 m M
1 s 1 3:48.74 PIETERCZYK Damian LUKS Dystans Wydminy # 84 U23 WN I B.D. Z/0996/12 2017 1
2 s 1 3:48.82 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 U20 PD I DˇBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
3 s 1 3:53.86 MOSTRˇG Mariusz SKB Kra¶nik # 81 Sen LU II
3000 m M
1 s 1 8:35.44 KSIˇŻEK Marek OKS Start Otwock # 81 Sen MZ II #
2 s 1 8:49.76 DUKLANOWSKI Hubert KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ III
4 s 1 9:03.30 BANA¦KIEWICZ Kamil MUKS Płock 88 U18 MZ III
110 m pł J MŁ M
  w BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ +0.7 IV #
1 s 1 15.12 ZIEMBICKI Daniel KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ +0.4 III
2 s 1 15.65 MICHALSKI Przemysław MKLA Łęczyca 88 U18 LD +0.4 III
1 s 2 15.04 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 88 U18 MZ +1.2 III #
2 s 2 15.15 WIECZOREK Karol UKS Michałów Radom 88 U18 MZ +1.2 III
3 s 2 15.31 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ +1.2 III #
4 s 2 16.25 CZAJKOWSKI Michał RLTL ZTE Radom # 88 U18 MZ +1.2 IV
1 f a 14.91 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 88 U18 MZ +1.4 II #
2 f a 15.40 ZIEMBICKI Daniel KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ +1.4 III
1 f b 15.70 CZAJKOWSKI Michał RLTL ZTE Radom # 88 U18 MZ +1.2 III
2 f b 15.82 KOSMOWSKI Jakub KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ +1.2 IV
3 f b 15.87 GROSZYŃSKI Filip KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ +1.2 IV
110 m pł M
  w DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ +0.5 II
  w WYPORSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U20 MZ +0.5 III
  w KURACH Piotr WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ +0.5 III
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.53 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 89 U16 PM III WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
2 s 1 59.84 STERANIEC Michał PKS Gwardia Szczytno # 88 U18 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz 3
400 m pł M
1 s 2 56.46 PASTUSZKA Tomasz RLTL ZTE Radom 84 U23 MZ II
3 s 2 58.20 MICHALSKI Przemysław MKLA Łęczyca 88 U18 LD III
2000 m prz M
1 5:57.66 PAWLAK Robert STS Skarżysko-Kamienna # 80 Sen SK --
2 6:05.37 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków # 86 U20 MA II B.D. #
3 6:14.70 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U18 WN III
Wzwyż M
1 2.00 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ II
2 1.95 JASIŃSKI Radosław KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ II
3 1.90 MASZCZAK Radosław KS Orzeł Warszawa # 86 U20 MZ III
4 1.90 STRYJEWSKI Janusz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU III
5 1.90 RUSINIAK Krzysztof KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof 2
7 1.85 JASIŃSKI Bartosz KS Orzeł Warszawa # 88 U18 MZ III
12 1.80 SZULIŃSKI Piotr MUKS Płock 89 U16 MZ IV
Tyczka M
1 4.40 ROSA Oskar KS Warszawianka W-wa # 83 U23 MZ II
2 4.20 CZUŁKOWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ II
3 4.20 LEWICKI Andrzej RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ II
4 3.40 POLAK Dawid KS Warszawianka W-wa # 88 U18 MZ IV
7 3.40 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U18 MZ IV #
8 3.40 KOPYŁOWSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 88 U18 MZ IV
9 3.40 MARCINIAK Maciej KS Warszawianka W-wa # 88 U18 MZ IV
10 2.60 JAROSZEK Daniel AZS-AWF Warszawa 89 U16 MZ --
  w BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ -- #
  w MARTYNIAK Sławomir KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
  w DYSZKIEWICZ Jacek AZS-AWF Warszawa 88 U18 MZ IV
  w DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ III
  w ŁUNIEWSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ III
W dal M
1 6.93 BRZOSTEK Damian OKLA Ostrołęka # 86 U20 MZ +1.0 II
2 6.66 KULPA Karol KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ +1.4 III
14 5.84 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U16 SL +1.4 V B.D. 3
  w WILK Marcin AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ +0.4 II
Trójskok M
1 13.36 MAJEWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 87 U18 MA +0.2 III
1 14.40 KACPRZAK Paweł MKLA Łęczyca 82 U23 LD 0.0 II
2 13.03 MARKOWSKI Arkadiusz MKS Durasan Płońsk # 86 U20 MZ +0.2 IV
2 13.77 SKOCZEŃ Tomasz OKLA Ostrołęka # 81 Sen MZ 0.0 III
3 13.55 KRÓL Jakub MKLA Łęczyca 86 U20 LD -0.2 III
4 13.16 GACIOCH Damian OKLA Ostrołęka # 86 U20 MZ -0.4 IV
5 13.07 WIKTORSKI Tomasz OKLA Ostrołęka # 88 U18 MZ +0.4 IV #
6 12.96 BOŻEK Tomasz OKLA Ostrołęka # 86 U20 MZ +0.4 IV
7 12.92 MAZUR Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U18 LU 0.0 IV
Kula (5) M
1 15.82 JUREWICZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U18 LU II #
2 15.32 ¦NIOSEK Przemysław RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ II
3 14.55 FRYSZTAK Piotr RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ III
4 14.53 MAZUREK Michał AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ --
Kula (6) M
1 19.22 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ I #
2 17.73 MISZKURKA Daniel WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ I
3 16.41 GAWKOWSKI Adam AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ I
4 14.38 ZIELIŃSKI Paweł MKS Durasan Płońsk # 86 U20 MZ II
5 13.42 STRYJEK Przemysław AZS-AWF Warszawa 86 U20 MZ III
6 12.90 CICHOŃ Norbert OKLA Ostrołęka # 86 U20 MZ IV
  w SIONKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ IV
  w DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ III
Dysk (1.5) M
1 48.15 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki # 87 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2020 MM
2 45.48 JUREWICZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U18 LU II #
Dysk (1.75) M
  43.71 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ III
1 49.50 JÓ¬WIAK Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM II #
2 49.12 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ II #
3 44.14 MISZKURKA Daniel WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ II
4 42.48 BORAWSKI Radosław KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU III
5 39.83 GAWKOWSKI Adam AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ III
6 39.10 SROKA Tomasz MKLA Łęczyca 86 U20 LD III
  w WYPORSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U20 MZ III
  w ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ III
Młot (5) M
1 65.58 MOSSOŃ Michał KS AZS AWF Wrocław # 87 U18 DS II
2 54.16 KOZŁOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 88 U18 MZ III
3 51.20 BUSZKOWSKI Janusz AZS-AWF Warszawa 87 U18 MZ III
4 44.55 GLIŃSKI Łukasz RKS Skra Warszawa # 88 U18 MZ IV
Młot (6) M
1 59.02 GOSK Aleksander KS Orzeł Warszawa # 85 U20 MZ II
2 55.23 STYKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ II
3 44.90 STRYJEK Przemysław AZS-AWF Warszawa 86 U20 MZ III
4 42.78 KUSZPIT Grzegorz OKS Start Otwock 85 U20 MZ IV #
5 41.24 KOŁOSOWSKI Krzysztof AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ IV
Oszczep (700) M
1 52.65 SIEWRUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 88 U18 MZ III
2 51.28 PLICHTA Konrad MKS Pogoń Siedlce # 87 U18 MZ III
Oszczep (800) M
1 57.57 LESZCZYŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ II
2 53.48 IMIOŁOWSKI Tomasz RLTL ZTE Radom 86 U20 MZ III
10-bój J MŁ M
1 5925 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U18 MZ III #
2 5297 DYSZKIEWICZ Jacek AZS-AWF Warszawa 88 U18 MZ III
3 4574 MARTYNIAK Sławomir KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ IV
10-bój M
1 6704 WILK Marcin AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ I
7-bój J MŁ M
1 6518 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ --
2 5870 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ --
3 5820 ŁUNIEWSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ --
4 5765 WYPORSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U20 MZ --
5 5526 SIONKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 86 U20 MZ --
6 5315 KURACH Piotr WLKS Nowe Iganie # 86 U20 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1448051929474 sekund