Szczecin 05 - 06.06.2004
200 m K
1 s 1 w ZALESKA Izabela AZS-AWF Gorzów 80 Sen LB +0.7 II
1 s 2 w GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM +1.6 M
2 s 2 w NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM +1.6 I
3 s 2 w TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U23 PM +1.6 I #
4 s 2 w SZCZEPAŃSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 80 Sen PM +1.6 II
800 m K
1 w GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM I
5000 m K
1 18:56.67 CHEŁMNIŃSKA Karolina MKL Szczecin 85 U20 ZP III
100 m pł K
1 s 1 w ŁUKASZEWSKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 80 Sen PM +0.1 II
2 s 1 w LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 84 U23 PM +0.1 II
3 s 1 w ZALESKA Izabela AZS-AWF Gorzów 80 Sen LB +0.1 II
4 s 1 w SOBOLEWSKA Aldona AZS-AWF Gorzów 82 U23 LB +0.1 II
5 s 1 w TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U23 PM +0.1 II #
1 s 2 w GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM +0.4 M
2 s 2 w NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM +0.4 I
3 s 2 w SZCZEPAŃSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 80 Sen PM +0.4 I
4 s 2 w PLURA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 82 U23 PM +0.4 I
5 s 2 w FALASA Agnieszka AZS-AWF Katowice 79 Sen SL +0.4 II
Wzwyż K
1 w SZCZEPAŃSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 80 Sen PM I
2 w NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM I
3 w FALASA Agnieszka AZS-AWF Katowice 79 Sen SL I
4 w PLURA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 82 U23 PM I
W dal K
1 w TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U23 PM +1.9 I #
2 w NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM +2.3 I
3 w SZCZEPAŃSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 80 Sen PM +2.3 I
4 w GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM +0.6 I
5 w PLURA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 82 U23 PM +1.8 I
6 w LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 84 U23 PM +2.7 I
7 w FALASA Agnieszka AZS-AWF Katowice 79 Sen SL +2.1 I
8 w ZALESKA Izabela AZS-AWF Gorzów 80 Sen LB +1.6 II
Kula (4) K
1 w ŁUKASZEWSKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 80 Sen PM I
2 w SZCZEPAŃSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 80 Sen PM I
3 w LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 84 U23 PM I
4 w FALASA Agnieszka AZS-AWF Katowice 79 Sen SL I
5 w TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U23 PM I #
6 w NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM I
7 w GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM I
8 w PLURA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 82 U23 PM II
Oszczep (600) K
1 w ŁUKASZEWSKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 80 Sen PM I
2 w SZCZEPAŃSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 80 Sen PM I
3 w FALASA Agnieszka AZS-AWF Katowice 79 Sen SL III
4 w NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM III
7-bój K
1 6079 SZCZEPAŃSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 80 Sen PM MM
2 5959 NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM MM
3 5930 GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM MM
4 5603 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U23 PM M #
5 5571 FALASA Agnieszka AZS-AWF Katowice 79 Sen SL M
6 5551 ŁUKASZEWSKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 80 Sen PM M
7 5527 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 84 U23 PM M
8 5476 PLURA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 82 U23 PM M
9 5072 ZALESKA Izabela AZS-AWF Gorzów 80 Sen LB I
10 5000 SOBOLEWSKA Aldona AZS-AWF Gorzów 82 U23 LB I
100 m M
1 s 2 w ANDRZEJAK Krzysztof BKS Bydgoszcz # 75 Sen KP -0.4 II
1500 m M
1 3:44.34 FUDALEJ Marcin KKL Kielce # 76 Sen SK I
2 3:45.04 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 80 Sen PD I B.D. B.D. Z/2823/11 2019 2
3 3:45.38 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 U20 PD I DˇBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
4 3:46.21 DANILEWICZ Adrian WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U20 DS I
5 3:51.50 KRUPA Piotr LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 85 U20 MZ II
110 m pł M
1 s 1 w DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 U23 KP +2.0 II #
2 s 1 w KINAL Grzegorz WKS ¦l±sk Wrocław # 81 Sen DS +2.0 II B.D. Z/1227/20 2020
3 s 1 w RZEPKA Marek KS Warszawianka W-wa # 79 Sen MZ +2.0 II
1 s 2 w MODELSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 75 Sen PM +0.6 I
2 s 2 w GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U23 KP +0.6 II
3 s 2 w ŻURAWICZ Ireneusz AZS-AWF Gorzów 78 Sen LB +0.6 II
4 s 2 w ZAMBRZYCKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 U23 KP +0.6 II
Wzwyż M
1 w DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 U23 KP II #
Tyczka M
1 w CHMARA Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 U23 KP I
2 w MODELSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 75 Sen PM I
3 w ŻURAWICZ Ireneusz AZS-AWF Gorzów 78 Sen LB I
4 w GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U23 KP I
5 w DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 U23 KP II #
6 w KINAL Grzegorz WKS ¦l±sk Wrocław # 81 Sen DS III B.D. Z/1227/20 2020
7 w WILK Marcin AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ III
8 w PŁACZEK Łukasz SKLA Sopot # 83 U23 PM III #
W dal M
1 w PŁACZEK Łukasz SKLA Sopot # 83 U23 PM -0.5 II #
Kula (7.26) M
1 w MODELSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 75 Sen PM II
2 w GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U23 KP II
3 w ANDRZEJAK Krzysztof BKS Bydgoszcz # 75 Sen KP II
Dysk (2) M
1 w ANDRZEJAK Krzysztof BKS Bydgoszcz # 75 Sen KP II
2 w ŻURAWICZ Ireneusz AZS-AWF Gorzów 78 Sen LB II
Oszczep (800) M
1 w GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U23 KP II
2 w RZEPKA Marek KS Warszawianka W-wa # 79 Sen MZ II
10-bój M
1 7603 MODELSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 75 Sen PM M
2 7370 ŻURAWICZ Ireneusz AZS-AWF Gorzów 78 Sen LB M
3 7364 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U23 KP M
4 6960 PŁACZEK Łukasz SKLA Sopot # 83 U23 PM I #
5 6804 ZAMBRZYCKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 U23 KP I
6 6754 WILK Marcin AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ I
7 6616 KINAL Grzegorz WKS ¦l±sk Wrocław # 81 Sen DS I B.D. Z/1227/20 2020
8 6374 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 U23 KP I #
9 6266 CHMARA Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 U23 KP II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.87343502044678 sekund