Częstochowa 19.06.2004
100 m K
1 s 1 12.28 CAŁKA Malwina KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA -0.8 II
2 s 1 12.30 NOSZCZYK Martyna CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL -0.8 II
2 s 1 13.01 PAWLOK Anna MKS-MOS Katowice # 89 U16 SL -0.6 III
3 s 1 12.42 FRĄCZEK Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL -0.8 II
3 s 1 13.02 PURGAT Monika niest. Katowice # 90 U16 SL -0.6 III B.D. BEZ
4 s 1 12.61 FICK Ewelina TS AKS Chorzów # 86 U20 SL -0.8 II
4 s 1 13.16 MAŁECKA Monika niest. Katowice # 90 U16 SL -0.6 III B.D. B.D. B.D. 3
5 s 1 13.18 MOLEK Sandra TS AKS Chorzów # 91 U14 SL -0.6 III
200 m K
1 s 1 25.16 NOSZCZYK Martyna CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL -0.7 II
2 s 1 25.41 FICK Ewelina TS AKS Chorzów # 86 U20 SL -0.7 II
300 m K
1 s 1 41.83 SOBIK Maja RMKS Rybnik 90 U16 SL II
2 s 1 42.24 SZEWCZYK Klaudia MKS Budomark Mysłowice # 89 U16 SL II
1 s 2 43.18 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U16 DS III #
2 s 2 43.75 FULBISZEWSKA Sonia RMKS Rybnik 91 U14 SL III
400 m K
1 s 1 57.47 DEPTUŁA Magdalena TS AKS Chorzów # 87 U18 SL II
2 s 1 58.04 ROZWADOWSKA Żaneta TL Pogoń Ruda Śląska # 88 U18 SL II
3 s 1 58.21 SZCZOTKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała # 87 U18 SL II
600 m K
1 s 1 1:41.73 BOTOR Daria MKS Iskra Pszczyna # 90 U16 SL III
2 s 1 1:42.97 ŚLIWA Sandra MOSM Tychy 90 U16 SL III
3 s 1 1:43.11 SZCZERBAK Klaudia CKS Budowlani Częstochowa # 90 U16 SL IV B.D. #
4 s 1 1:43.16 MATUSZEWSKA Roksana MKS-MOSM Bytom 90 U16 SL IV #
800 m K
1 s 1 2:17.78 CIWIS Ewelina TL Pogoń Ruda Śląska # 87 U18 SL III
2 s 1 2:17.93 GLUZA Monika UKS Czwórka Żory 87 U18 SL III
1000 m K
1 s 1 3:07.01 RUDNIK Kamila UKS Czwórka Żory 89 U16 SL III
2 s 1 3:08.44 OLENIUK Sandra RMKS Rybnik 89 U16 SL III
3 s 1 3:09.10 BĘCZKOWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL III
4 s 1 3:09.50 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U16 MA III #
5 s 1 3:10.54 JENDRZEJ Monika TS AKS Chorzów # 89 U16 SL III
300 m pł K
1 s 1 48.81 MICHALIK Magdalena TS AKS Chorzów # 89 U16 SL III
1500 m prz K
1 s 1 4:46.27 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U23 SL --
2 s 1 4:55.47 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL --
3 s 1 5:02.29 JARAWKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U20 SL -- B.D. 3
4 s 1 5:07.74 UCIEKLAK Karina CKS Budowlani Częstochowa # 87 U18 SL II B.D.
5 s 1 5:07.85 DROBIEC Joanna AZS-AWF Katowice # 87 U18 SL II
6 s 1 5:11.65 PAŁUSZKA Agnieszka CKS Budowlani Częstochowa # 88 U18 SL II
7 s 1 5:30.02 WASILEWSKA Agata KS Górnik 09 Mysłowice # 87 U18 SL III PASZTA Wiesław
8 s 1 5:34.40 JADASZ Anna LUKS Centrum Zdzieszowice # 87 U18 OP III B.D.
9 s 1 5:53.07 MAŁUSZA Agnieszka MKS Będzin 86 U20 SL -- B.D.
Wzwyż K
1 1.60 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U16 DS III
2 1.55 LECHOWICZ Hanna CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL III
Tyczka K
1 3.00 MOLEK Magdalena MKS Ustroń # 90 U16 SL II #
2 2.90 WAWAK Marcelina KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA III
3 2.70 ANDRZEJAK Marta MKS Ustroń # 90 U16 SL III #
4 2.50 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 88 U18 SL IV #
5 2.40 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U14 MA IV #
6 2.40 OLEK Barbara UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL IV
7 2.20 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U14 DS V #
7 2.20 BŁACHUT Iwona UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL V B.D.
8 2.00 KŁAPTOCZ Anna UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL V B.D.
9 2.00 CHROMIK Ewelina UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL V B.D.
W dal K
1 5.65 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL +1.9 II #
2 5.42 WASYLUK Natalia MOSM Tychy 90 U16 SL +0.6 II
3 5.05 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U16 SL +0.8 IV #
4 4.95 CIEŚLIK Mariola MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL +0.1 IV
Kula (3) K
1 10.77 KLIŚ Klaudia MKS Iskra Pszczyna # 89 U16 SL IV
2 10.51 KIŚLUK Izabela UKS Czwórka Żory 89 U16 SL IV
Dysk (1) K
1 30.57 MECH Paulina AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL IV
2 30.05 KASPRZAK Anna MOSM Tychy 89 U16 SL IV
3 29.81 FRANICZEK Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz # 90 U16 SL IV #
4 24.64 CHMIELINA Agnieszka niest. Katowice # 89 U16 SL V B.D.
Młot (3) K
1 33.73 PIECHA Martyna TS AKS Chorzów # 89 U16 SL V #
2 30.32 NORAS Marta MOSM Tychy 89 U16 SL V
3 27.11 REKUS Anna RMKS Rybnik 89 U16 SL V
Oszczep (600) K
1 30.81 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice # 90 U16 SL IV B.D. # 2
2 29.45 GEMBARA Agnieszka TS AKS Chorzów # 90 U16 SL V #
Chód 3 km K
2 16:25.36 RYBAK Weronika KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA III B.D. BEZ
3 16:52.00 HAZY Joanna CKS Budowlani Częstochowa # 90 U16 SL III #
4 17:18.30 GORZELAK Monika CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL III
5 18:27.98 ŚLOSARCZYK Anna UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # 91 U14 SL IV B.D.
6 20:02.17 GRZYB Dorota CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL V
7 20:11.45 PAŁUSZKA Agata CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL V
100 m M
1 f 11.93 ŚLEDŹ Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U16 SL -0.2 IV #
300 m M
1 s 1 37.75 KOPYTKO Adam TS AKS Chorzów # 89 U16 SL III
400 m M
1 s 1 49.47 SOPA Tomasz GKS Naprzód Rydułtowy # 85 U20 SL II BOJKO Bogdan
4 s 1 51.40 DOMBEK Łukasz UKS Hajduki Chorzów # 88 U18 SL III B.D.
2 s 2 51.77 DORIGHI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała # 87 U18 SL III
600 m M
1 s 1 1:28.28 POPEK Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL III
800 m M
2 s 1 1:58.36 CZAPLA Marcin CKS Budowlani Częstochowa # 87 U18 SL III B.D. 3
1000 m M
1 s 1 2:43.09 KAWIK Marek KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA IV
2 s 1 2:44.83 SZEGLOWSKI Przemysław UKS Czwórka Żory 89 U16 SL IV
3 s 1 2:45.10 FRONCZAK Jakub LUKS Centrum Zdzieszowice # 89 U16 OP IV B.D.
2000 m M
1 s 1 6:00.86 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL III MARMUR Stanisław # Z/2967/11 2020 1
2 s 1 6:07.09 OCHAŁ Bartłomiej MKS-MOS Katowice # 89 U16 SL III
3 s 1 6:08.21 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL III B.D. # 3
4 s 1 6:15.60 SZYMOŃCZYK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U16 SL IV
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.78 TACIAK Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL -1.1 III
2 s 1 17.20 SKUPIEŃ Michał MKS Górnik w Zabrzu # 90 U16 SL -1.1 IV B.D.
3 s 1 17.94 GRELA Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL -1.1 V
300 m pł M
1 s 1 41.97 KRIST Dawid MKS-MOSM Bytom 89 U16 SL III
2 s 1 43.63 NIŻNIK Przemysław LLKS Osowa Sień # 80 Sen LB --
3 s 1 43.89 CZECH Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL IV
Wzwyż M
1 1.75 KUDZIA Krzysztof MKS Żywiec 89 U16 SL IV
2 1.70 CHOLEWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda Śląska # 89 U16 SL V
Tyczka M
1 2.80 KOŚCIELNY Marcin UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL V B.D.
2 2.80 MAŃDOK Łukasz UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL V B.D.
3 2.50 KRÓLAK Kajetan UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL -- B.D.
4 2.40 PIERZGA Piotr UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL -- B.D.
5 2.20 KŁODA Michał MKS Ustroń # 93 U12 SL -- #
6 2.20 KLYTA Tomasz MKS Ustroń # 91 U14 SL -- #
7 2.20 MENTEL Damian UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL -- B.D.
8 2.00 GODYŃ Marcin UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL -- B.D.
9 2.00 JANIK Stanisław UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL -- B.D.
W dal M
1 6.00 GNIOŹDZIOCH Wojciech RMKS Rybnik 89 U16 SL +0.8 IV
2 5.92 ZIĘBA Damian MOSM Tychy 89 U16 SL +1.7 IV
Kula (5) M
1 13.89 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL III
2 11.42 LASOTA Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL V
Dysk (1) M
1 48.29 GRELA Arkadiusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U16 SL II #
2 48.00 BRODA Maciej MOSM Tychy 89 U16 SL II
3 39.80 ZAKRZEWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL IV
4 36.85 SOWA Paweł MKS-MOS Katowice # 89 U16 SL IV
5 36.16 SZCZEPAŃSKI Paweł MOSM Tychy 89 U16 SL IV
Młot (5) M
1 40.92 PROCH Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL IV
2 40.42 MROZEK Artur RMKS Rybnik 89 U16 SL IV
3 31.28 BOGDAŁ Marcin TS AKS Chorzów # 89 U16 SL V
4 29.17 SKRZYPCZYŃSKI Michał TS AKS Chorzów # 90 U16 SL -- #
Oszczep (600) M
2 45.07 MIRGA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U16 SL IV
3 43.04 SAGAN Bartosz KS Energetyk Jaworzno # 89 U16 SL IV
Chód 5 km M
1 25:40.93 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U16 OP II TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2020 MM
2 25:59.03 WOŁCZYK Damian CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL III
3 29:40.06 NABIAŁEK Michał UKS 50 Częstochowa 89 U16 SL IV B.D.
4 36:07.61 WOŁCZYK Paweł CKS Budowlani Częstochowa # 90 U16 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3620159626007 sekund