Gdańsk 10.07.2004
100 m K
1 e 1 11.78 KORCZYŃSKA Daria WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS -0.4 M
2 e 1 11.83 FLEJSZAR Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck # 83 U23 PM -0.4 M
3 e 1 11.83 DŁUGA Monika LKS Ziemi Puckiej Puck # 78 Sen PM -0.4 M #
4 e 1 11.93 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP -0.4 I #
5 e 1 12.60 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 U23 SL -0.4 II
6 e 1 12.78 KORNAS Anna AZS-AWF Katowice 84 U23 SL -0.4 III
7 e 1 13.06 STUDZIŃSKA Izabela LKB im. Braci Petk Lębork # 87 U18 PM -0.4 III
8 e 1 13.25 DOROBEK Justyna MUKS Płock 87 U18 MZ -0.4 IV
400 m K
1 e 1 57.06 KARPIESIUK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 82 U23 PM II #
2 e 1 60.70 DĄBROWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ III
3 e 1 66.95 RZESZEWICZ Agnieszka LKB im. Braci Petk Lębork # 86 U20 PM --
1 e 2 52.36 PROKOPEK-JANÁČEK Grażyna AZS-AWF Warszawa # 77 Sen MZ M #
2 e 2 52.68 JESIEŃ Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 78 Sen PD M #
3 e 2 53.77 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS M
4 e 2 54.43 NENTWIG Anna OŚ AZS Poznań # 83 U23 WP M
5 e 2 56.84 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach # 87 U18 ZP II B.D. # Z/0066/12 2016 1
5 e 2 56.84 ŻOCHOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 85 U20 PM II
800 m K
1 e 1 2:00.67 ROSTKOWSKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 80 Sen DS MM ROSTKOWSKI Piotr # Z/0016/13 2020 BEZ
2 e 1 2:02.67 BUZA Joanna MKS Start Lublin # 81 Sen LU M
3 e 1 2:03.57 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa # 81 Sen MZ M TOMCZYK Kazimierz # Z/2805/17 2020
4 e 1 2:05.55 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84 U23 SL I
5 e 1 2:09.15 NAGADOWSKA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 82 U23 WN I
1 e 2 2:10.98 PRZYBYŁA Beata AZS-AWF Katowice 83 U23 SL II #
2 e 2 2:11.78 ZYGMUNT Monika KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA II
3 e 2 2:12.26 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork # 85 U20 PM II NOWAKOWSKI Karol NOWAKOWSKI Karol # Z/0352/12 2018
4 e 2 2:15.99 WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka MKS Polonia Warszawa # 86 U20 MZ II #
Tyczka K
1 f 0 4.00 KASPRZAK Róża AZS-AWFiS Gdańsk 82 U23 PM M
1 f 0 4.00 WRONA Agnieszka KKL Kielce # 82 U23 SK M #
1 f 0 4.00 WIELGUS Anna AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM M
5 f 0 3.80 PIWOWARSKA Joanna KS AZS AWF Kraków # 83 U23 MA M #
7 f 0 3.70 OLKO-MASSEY Anna MKL Szczecin # 84 U23 ZP I #
Kula (4) K
1 f 0 18.93 ZABAWSKA Krystyna KS Podlasie Białystok # 68 Masters PD MM
2 f 0 14.11 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 84 U23 PM I
3 f 0 14.06 PAPROCKA Dorota AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ I
4 f 0 13.58 KOCIMA Magdalena AZS-AWF Katowice # 87 U18 SL I #
5 f 0 12.01 KRAWCZYK Patrycja MKS-MOSM Bytom 87 U18 SL II
Oszczep (600) K
1 f 0 61.36 MADEJCZYK Barbara LKS Jantar Ustka # 76 Sen PM MM #
2 f 0 54.19 CZENSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ M #
3 f 0 46.53 BAŁDYGA Joanna AZS-AWF Warszawa # 86 U20 MZ I
4 f 0 45.59 JAKIMOWICZ Urszula SKLA Sopot # 88 U18 PM I #
5 f 0 40.41 BUBIEŃKO Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 84 U23 PM II
6 f 0 39.99 LEWANDOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM II
200 m M
1 e 1 22.72 ZIÓŁKOWSKI Marek MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP -0.5 II
2 e 1 22.76 ŻUKOWSKI Maciej MKS Truso Elbląg # 86 U20 WN -0.5 II
3 e 1 22.82 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U18 WP -0.5 III #
4 e 1 24.67 KOWALSKI Sebastian MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP -0.5 --
1 e 2 20.90 CHYŁA Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS -2.0 M #
2 e 2 21.73 RYSIUKIEWICZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 74 Sen DS -2.0 I
3 e 2 21.86 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ -2.0 I B.D. # Z/1716/13 2020 3
4 e 2 22.03 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław # 82 U23 DS -2.0 II
5 e 2 22.40 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa # 83 U23 MZ -2.0 II #
400 m M
1 e 1 49.29 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U20 MZ II
2 e 1 49.82 GALOR Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 86 U20 WN II
3 e 1 53.45 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U18 SL IV #
1 e 2 46.98 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 U23 LD M B.D.
2 e 2 47.12 MAĆKOWIAK Robert WKS Śląsk Wrocław # 70 Sen DS M
3 e 2 48.27 PTAK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno # 83 U23 WP I PTAK Krzysztof 1
4 e 2 48.49 KRUK Dariusz MKS Truso Elbląg # 83 U23 WN I
5 e 2 50.52 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 85 U20 PM III
800 m M
1 e 1 1:55.12 WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa # 82 U23 MZ II
2 e 1 1:55.62 SZYRAJEW Aleksander GKS Piast Gliwice # 81 Sen SL II #
3 e 1 1:55.67 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 U20 SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
4 e 1 1:56.22 PASEK Daniel AZS-AWF Katowice # 85 U20 SL II
5 e 1 1:56.34 PAWUSZ Michał AZS-AWF Katowice 86 U20 SL II
7 e 1 2:01.97 FAERBER Marcin TL Pogoń Ruda Śląska # 86 U20 SL III #
1 e 2 1:51.42 ROGUSZCZAK Paweł MKS Polonia Warszawa # 81 Sen MZ I
2 e 2 1:51.43 MOSTRĄG Mariusz SKB Kraśnik # 81 Sen LU I
3 e 2 1:52.09 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość # 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2020 2
4 e 2 1:52.53 PAPINIGUS Artur WKS Flota Gdynia # 86 U20 PM II
1 e 3 1:46.87 FORMELA Mirosław KB Sporting Międzyzdroje # 78 Sen ZP MM
2 e 3 1:48.04 WALCZAK Mariusz KS Wejher Wejherowo # 75 Sen PM M WALCZAK Mariusz
3 e 3 1:49.87 SEKRETARSKI Ireneusz LKS Vectra Włocławek # 84 U23 KP I NOWAKOWSKI Marian M
4 e 3 1:50.14 CZAPIEWSKI Paweł LKS Lubusz Słubice # 78 Sen LB I
5 e 3 1:50.28 MARKS Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 81 Sen WN I
6 e 3 1:50.59 FUDALEJ Marcin KKL Kielce # 76 Sen SK I
7 e 3 1:50.93 OTOLIŃSKI Adrian MKS Truso Elbląg # 81 Sen WN I
3000 m M
4 s 1 8:11.21 ZBLEWSKI Leszek UKS Olimpijczyk Skorzewo # 73 Sen PM I ZBLEWSKI Leszek # Z/4434/11 2019 2
1 e 1 8:03.01 WÓJCIK Rafał SKB Dzik Police # 72 Sen ZP I WÓJCIK Rafał Z/3664/15 2016
2 e 1 8:05.18 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 81 Sen PD I B.D. Z/0139/13 2020 2
3 e 1 8:10.25 SNOCHOWSKI Rafał BKL Bełchatów # 83 U23 LD I
5 e 1 8:12.19 MAZERSKI Bartosz LKS Zantyr Sztum # 76 Sen PM I MAZERSKI Ryszard Z/0611/11 2016 3
6 e 1 8:12.58 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań # 81 Sen WP I GAJDUS Grzegorz # Z/2492/11 2020 M
7 e 1 8:20.15 BRESZKA Michał UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 84 U23 PM II POBŁOCKI Piotr # Z/0673/11 2020 1
8 e 1 8:21.94 KWIATKOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 U23 KP II
9 e 1 8:23.47 JANIAK Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 84 U23 KP II
10 e 1 8:26.00 ŚNIEGÓRSKI Maciej GKS Piast Gliwice # 83 U23 SL II
11 e 1 8:26.84 RZESZEWICZ Karol LKS Zantyr Sztum # 83 U23 PM II #
12 e 1 8:27.35 DROZDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin # 86 U20 LU II JAROS Marek
13 e 1 8:28.86 KAŁĘDKOWSKI Dawid SKLA Sopot 84 U23 PM II
14 e 1 8:34.36 KUBIAK Michał RKS Łódź # 81 Sen LD II
15 e 1 8:38.10 KOŚMIEJA Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U20 KP II B.D. 3
16 e 1 8:43.90 LABUDDA Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 U20 PM II BLASZKE Mirosław Z/2984/11 2014 BEZ
17 e 1 8:45.94 ROJEWSKI Przemysław UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 75 Sen PM III
18 e 1 8:58.82 LAKSA Dariusz WKB Meta Lubliniec # 84 U23 SL III B.D. Z/1626/11 2020 BEZ
19 e 1 9:06.08 ŁUDZIK Piotr KUKS Remus Kościerzyna # 86 U20 PM III #
Tyczka M
1 f 0 5.20 PIEŃKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 83 U23 PM M
2 f 0 5.00 NOWOCIN Daniel RKS Skra Warszawa # 80 Sen MZ I
3 f 0 4.80 WŁUKA Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 83 U23 PM I
Kula (7.26) M
1 f 0 19.11 ŚLIWA Leszek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 79 Sen KP M
2 f 0 18.94 WENTA Sebastian KL Lechia Gdańsk # 75 Sen PM M
3 f 0 17.64 PANKAU Grzegorz MLKS Krajna Sępólno # 84 U23 KP I
4 f 0 16.32 ZIELIŃSKI Dominik WKS Flota Gdynia # 80 Sen PM I #
5 f 0 16.16 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 U20 PM I
6 f 0 15.81 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 83 U23 PM I
7 f 0 15.05 BARON Radosław MOSiR Łaziska Górne # 85 U20 SL I #
8 f 0 13.82 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II #
Dysk (2) M
1 f 0 62.50 KRAWCZYK Andrzej KS AZS-AWF Biała Podlaska # 76 Sen LU MM
2 f 0 60.07 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin # 73 Sen LU M KOZŁOWSKI Robert # Z/3039/11 2019 1
3 f 0 51.30 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice # 64 Masters LB I STOLARCZYK Marek # Z/3898/18 2020 2
4 f 0 47.31 MALECKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U23 PM I
5 f 0 44.66 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 83 U23 PM II
6 f 0 44.49 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 U20 PM II KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2020 1
Oszczep (800) M
1 f 0 80.78 TRAFAS Dariusz NKS Namysłów 72 Sen OP MM HOLLM R 2
2 f 0 80.17 KÓŁKO Rajmund LKS Polkowice 71 Sen DS MM PIERZCHALA Robert 1
3 f 0 73.61 JANIK Igor AZS-AWFiS Gdańsk 83 U23 PM I #
4 f 0 67.77 ROGIŃSKI Tomasz SKLA Sopot 85 U20 PM I
5 f 0 66.71 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 78 Sen KP I #
6 f 0 61.30 RAKOCZY Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 87 U18 PM II #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2888510227203 sekund