Bielsko-Biała 12.09.2004
100 m K
1 s 1 12.67 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL +0.3 II #
2 s 2 12.93 PAWLOK Anna MKS-MOS Katowice # 89 U16 SL -0.2 III
2 f 12.95 PAWLOK Anna MKS-MOS Katowice # 89 U16 SL 0.0 III
300 m K
1 s 1 42.29 SOBIK Maja RMKS Rybnik 90 U16 SL II
2 s 1 42.50 SZEWCZYK Karolina MKS Budomark Mysłowice # 89 U16 SL II
3 s 1 42.85 KISIELA Katarzyna LUKS Dwójka Namysłów # 89 U16 OP II B.D.
4 s 1 42.93 FULBISZEWSKA Sonia RMKS Rybnik 91 U14 SL II
600 m K
1 s 1 1:38.66 BOTOR Daria MKS Iskra Pszczyna # 90 U16 SL II
2 s 1 1:38.84 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U16 SL II ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
3 s 1 1:39.04 PATERAK Ilona MMKS D±browa Górnicza 89 U16 SL III
4 s 1 1:40.35 PODBIOŁ Danuta RMKS Rybnik 90 U16 SL III
5 s 1 1:41.80 DYLA Patrycja LUKS Podium Kup # 89 U16 OP III
6 s 1 1:42.02 ZARYCHTA Marlena MMKS D±browa Górnicza 90 U16 SL III
7 s 1 1:42.45 SZCZERBAK Klaudia CKS Budowlani Częstochowa # 90 U16 SL III B.D. #
1000 m K
1 s 1 3:07.34 WNUK Ewa MMKS D±browa Górnicza 89 U16 SL III
2 s 1 3:08.89 JÓ¬WIK Ewa MKS-SMS Victoria Racibórz # 90 U16 SL III
100 m pł MŁ K
1 f 15.50 HANCZEROWSKA Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL +0.2 II
2 f 15.84 BLACH Agata TS AKS Chorzów # 89 U16 SL +0.2 III
3 f 15.85 PAWLOK Anna MKS-MOS Katowice # 89 U16 SL +0.2 III
4 f 16.89 KOZAKOWSKA Beata LUKS Podium Kup # 90 U16 OP +0.2 IV
300 m pł K
1 s 1 47.53 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U16 DS III #
2 s 1 48.02 SLEZIONA Damiana LUKS Podium Kup # 90 U16 OP III
3 s 1 48.57 MICHALIK Magdalena TS AKS Chorzów # 89 U16 SL III
Wzwyż K
1 1.68 KISIELA Aleksandra LUKS Dwójka Namysłów # 89 U16 OP II B.D.
2 1.68 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U16 DS II
3 1.50 LECHOWICZ Hanna CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL IV
Tyczka K
1 3.00 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 88 U18 SL II #
1 3.20 BIJOK Agata MKS Ustroń # 90 U16 SL II #
2 2.50 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U14 MA IV #
2 2.90 MOLEK Magdalena MKS Ustroń # 90 U16 SL III #
3 2.40 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U14 DS IV #
3 2.60 ANDRZEJAK Marta MKS Ustroń # 90 U16 SL IV #
4 2.60 OLEK Barbara UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL IV
5 2.10 PUZOŃ Jadwiga UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL V B.D.
6 2.10 BŁACHUT Iwona UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL V B.D.
7 2.00 BIERNOT Małgorzata UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL V B.D.
W dal K
1 5.60 WASYLUK Natalia MOSM Tychy 90 U16 SL +1.7 II
2 5.30 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL +0.3 III #
2 5.41 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL +3.7 II #
3 5.03 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U16 SL 0.0 IV #
4 4.95 CIE¦LIK Monika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U16 SL +2.7 IV B.D. BEZ
Kula (3) K
1 13.03 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U16 OP II #
2 12.22 KOZA Natalia LUKS Pomologia Prószków # 89 U16 OP III B.D.
3 11.29 KUBECKA Beata KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U16 SL III
4 10.96 ŁASEK Kamila ULKS Muflon Bielawa # 89 U16 DS IV
5 10.92 KI¦LUK Izabela UKS Czwórka Żory 89 U16 SL IV
6 10.37 SZOPA Marta MMKS D±browa Górnicza 89 U16 SL IV
7 10.30 KLIS Klaudia MKS Iskra Pszczyna # 89 U16 SL IV
Dysk (1) K
1 33.05 MISIARZ Ewelina KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U16 SL III
2 31.60 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U16 OP IV #
3 30.42 FRANICZEK Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz # 90 U16 SL IV #
4 29.59 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U16 OP IV #
5 28.47 MECH Paulina AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL IV
6 28.08 KOZA Natalia LUKS Pomologia Prószków # 89 U16 OP IV B.D.
7 25.88 KURDZIEL Adrianna MKS Będzin 90 U16 SL V B.D.
Młot (3) K
1 36.79 PIECHA Martyna TS AKS Chorzów # 89 U16 SL IV #
2 36.37 NORAS Marta MOSM Tychy 89 U16 SL IV
3 32.48 WYPYCH Beata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL V
4 31.08 REKUS Anna RMKS Rybnik 89 U16 SL V
5 26.10 SENYK Katarzyna MOSM Tychy 90 U16 SL --
Oszczep (600) K
1 36.54 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U16 OP III #
1 42.66 BYRSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała # 87 U18 SL II
2 33.77 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice # 90 U16 SL IV B.D. # 2
3 31.74 GEMBARA Agnieszka TS AKS Chorzów # 90 U16 SL IV #
4 30.75 PANKIEWICZ Sandra LUKS Dwójka Namysłów # 89 U16 OP IV B.D.
Chód 3 km K
1 16:10.18 RYBAK Weronika KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA III B.D. BEZ
2 16:11.20 HAZY Joanna CKS Budowlani Częstochowa # 90 U16 SL III #
3 16:11.79 GORZELAK Monika CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL III
4 16:21.89 HAZY Monika CKS Budowlani Częstochowa # 88 U18 SL --
5 17:26.51 OGONOWSKA Joanna niest. Wrocław # 89 U16 DS III B.D.
6 17:46.90 BRUDEK Kinga niest. Wrocław # 88 U18 DS -- B.D.
7 18:37.47 BROL Patrycja MKS Górnik w Zabrzu # 90 U16 SL IV B.D.
8 18:44.88 KUCZMA Edyta LUKS 12 Częstochowa 90 U16 SL IV B.D.
9 19:05.12 TOMCZYK Aleksandra MKS Górnik w Zabrzu # 91 U14 SL V B.D.
10 19:19.07 PAŁUSZKA Agata CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL V
11 19:47.40 KOCH Natalia LUKS Podium Kup # 89 U16 OP V
12 19:48.91 SZYMONIK Dominika LUKS Konopiska # 90 U16 SL V B.D.
13 19:53.20 PIETKIEWICZ Natalia MKS Ekonomik Nysa # 89 U16 OP V B.D.
14 20:16.31 BARUCHA Anna MKS Górnik w Zabrzu # 89 U16 SL V B.D.
15 20:19.49 JENDRO Justyna LUKS Podium Kup # 92 U14 OP V
100 m M
1 s 3 11.75 JANIC Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 90 U16 SL -0.1 III
2 s 4 11.42 MIROSŁAW Paweł MMKS D±browa Górnicza 89 U16 SL +1.0 III
1 f 11.47 MIROSŁAW Paweł MMKS D±browa Górnicza 89 U16 SL 0.0 III
2 f 11.72 JANIC Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 90 U16 SL 0.0 III
300 m M
1 s 1 37.65 MIROSŁAW Paweł MMKS D±browa Górnicza 89 U16 SL III
2 s 1 37.92 KOPYTKO Adam TS AKS Chorzów # 89 U16 SL III
3 s 1 38.57 SAWKO Dariusz CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL III B.D.
1 s 3 38.41 POPCZYK Paweł AZS-AWF Katowice # 87 U18 SL --
2 s 3 38.54 GORZKOWSKI Andrzej MMKS D±browa Górnicza 88 U18 SL --
600 m M
1 s 1 1:25.52 DUDEK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U16 OP II
2 s 1 1:26.51 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL II #
3 s 1 1:29.16 ZIOŁA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 89 U16 SL III
4 s 1 1:29.57 POPEK Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL III
1 s 2 1:29.9 r CZERWIŃSKI Robert KB MOSiR Jastrzębie # 89 U16 SL -- #
1000 m M
1 s 1 2:41.49 KOS Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA III #
2 s 1 2:41.90 FRONCZAK Jakub LUKS Centrum Zdzieszowice # 89 U16 OP III B.D.
3 s 1 2:45.21 SZEGLOWSKI Przemysław UKS Czwórka Żory 89 U16 SL IV
4 s 1 2:45.98 ŻURAWSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA IV B.D. #
2000 m M
1 5:53.83 OCHAŁ Bartłomiej MKS-MOS Katowice # 89 U16 SL II
2 5:55.39 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL II B.D. # 3
3 5:56.76 O¦LIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL II MARMUR Stanisław # Z/2967/11 2020 1
4 6:09.62 KAWIK Marek KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA III
5 6:18.62 JANIK Krzysztof MUKS Gim 2 Nysa # 90 U16 OP IV B.D. 2
110 m pł MŁ M
1 f 15.08 TACIAK Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL +1.0 II
2 f 16.65 SKUPIEŃ Michał MKS Górnik w Zabrzu # 90 U16 SL +1.0 III B.D.
3 f 16.67 DRAPIEWSKI Maciej GUKS Byczyna 90 U16 OP +1.0 III BU¦KO Przemysław
4 f 17.65 GRELA Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL +1.0 IV
300 m pł M
1 41.55 KRIST Dawid MKS-MOSM Bytom 89 U16 SL III
2 41.58 BROŻEK Radosław UKS-MOS Opole # 89 U16 OP III
3 42.86 NIZGORSKI Maciej TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 89 U16 SL III
4 44.88 KOWALSKI Łukasz MOSM Tychy 89 U16 SL V
5 45.81 KULAWIK Kornel MOSM Tychy 90 U16 SL V
Wzwyż M
1 1.90 KUDZIA Krzysztof MKS Żywiec 89 U16 SL III
2 1.75 KOCHAN Przemysław LKS Orzeł Namysłów # 90 U16 OP IV B.D.
3 1.75 WANDZEL Adrian MKS Żywiec 90 U16 SL IV B.D. 3
4 1.70 PROCHALSKI Marcin UKS-MOS Opole # 89 U16 OP V
Tyczka M
1 3.10 PIERZGA Piotr UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL V B.D.
2 2.90 MAŃDOK Łukasz UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL V B.D.
3 2.80 KO¦CIELNY Marcin UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL V B.D.
4 2.40 MENTEL Damian UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL -- B.D.
5 2.20 KRÓLAK Kajetan UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL -- B.D.
6 2.20 KLYTA Tomasz MKS Ustroń # 91 U14 SL -- #
6 2.20 GODYŃ Marcin UKS Olimp Mazańcowice # 90 U16 SL -- B.D.
7 2.20 KŁODA Michał MKS Ustroń # 93 U12 SL -- #
W dal M
1 6.06 STEFANEK Ireneusz LUKS Dwójka Namysłów # 89 U16 OP +1.0 IV B.D.
2 6.02 GNIO¬DZIOCH Wojciech RMKS Rybnik 89 U16 SL -0.1 IV
3 6.02 KĘDROŃ Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy # 90 U16 OP +0.3 IV #
4 5.97 KUDZIA Krzysztof MKS Żywiec 89 U16 SL 0.0 IV
5 5.87 MARCINKIEWICZ Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów # 90 U16 OP +0.4 V #
Kula (5) M
1 13.92 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL III
1 17.21 KUTEK Łukasz AZS-AWF Katowice # 88 U18 SL II #
2 12.38 PROCH Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL V
3 12.07 ŻELE¬NIK Mateusz MKS Iskra Pszczyna # 89 U16 SL V
4 11.77 LASOTA Mariusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL V #
5 11.47 LITOWIŃSKI Kamil MKS Ekonomik Nysa # 89 U16 OP V B.D.
Dysk (1) M
1 51.10 BRODA Maciej MOSM Tychy 89 U16 SL II
2 47.06 GRELA Arkadiusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U16 SL II #
3 45.45 ZAKRZEWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL III
4 44.31 PAWLU¦ Rafał MMKS D±browa Górnicza 89 U16 SL III
5 40.09 SZCZEPAŃSKI Paweł MOSM Tychy 89 U16 SL IV
6 39.82 CIEPIELA Oskar MMKS Kędzierzyn KoĽle # 90 U16 OP IV
7 39.68 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U16 MA IV #
8 37.93 POROSŁO Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL IV
Młot (5) M
1 45.57 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL IV
2 44.90 PROCH Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL IV
3 42.05 MROZEK Artur RMKS Rybnik 89 U16 SL IV
4 34.27 BOGDAŁ Marcin TS AKS Chorzów # 89 U16 SL V
5 27.53 SKRZYPCZYŃSKI Michał TS AKS Chorzów # 90 U16 SL -- #
Oszczep (600) M
2 49.42 GRELA Arkadiusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U16 SL III #
3 47.90 SZCZEPANIK Damian LUKS MGOKSiR Korfantów # 89 U16 OP IV
4 47.71 MIRGA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U16 SL IV
5 45.58 MATWIJCZYK Grzegorz MKS-MOS Katowice # 89 U16 SL IV #
6 44.14 POTUCHA Michał MKS-MOS Katowice # 89 U16 SL IV
7 43.44 SAGAN Bartosz KS Energetyk Jaworzno # 89 U16 SL IV
8 42.03 WILKOSZYŃSKI Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 89 U16 SL IV
Chód 5 km M
1 25:12.72 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U16 OP II TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2020 MM
2 25:27.85 WOŁCZYK Damian CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL II
3 26:35.45 CZARNYNOGA Michał UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # 89 U16 SL III
4 29:04.05 PINDEL Kamil UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # 88 U18 SL --
5 29:54.48 NABIAŁEK Michał UKS 50 Częstochowa 89 U16 SL V B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4064657688141 sekund