Zamość 12.09.2004
100 m K
1 s 1 12.93 BANACH Marzena LKS Narew Kurpiewski Łomża # 89 U16 PD 0.0 III
300 m K
1 s 1 43.25 TETERYCZ Aneta KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U16 LU III #
1 s 2 43.42 PIETRZAK Joanna KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III
2 s 2 43.54 TYMICKA Paulina AZS UMCS Lublin # 90 U16 LU III
1 s 3 43.43 ROGOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok # 90 U16 PD III B.D. # 3
1 s 4 41.00 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa # 89 U16 MZ II #
2 s 4 42.02 DĄBROWSKA Katarzyna KS Agros Zamość # 89 U16 LU II
3 s 4 42.92 STASZKIEWICZ Anna LUKS Hańcza Suwałki # 90 U16 PD II
4 s 4 43.54 ANTOSIK Natalia UKS 19 Bojary Białystok # 89 U16 PD III
600 m K
1 s 1 1:39.33 MICHALSKA Ewelina KS Wisła Puławy # 89 U16 LU III #
2 s 1 1:41.06 SZPAKOWSKA Barbara LKS Agros Rejowiec Fabryczny # 89 U16 LU III B.D.
2 s 2 1:42.74 SIDOR Jagoda MKS Start Lublin # 90 U16 LU III B.D.
1000 m K
1 s 1 3:00.25 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U16 PD II #
2 s 1 3:07.23 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin # 90 U16 LU III B.D. B.D. # 1
3 s 1 3:07.98 JASZCZYŃSKA Izabela MKS Żak Biała Podlaska # 89 U16 LU III
4 s 1 3:08.90 SAWICKA Adrianna LUKS Hańcza Suwałki # 89 U16 PD III
5 s 1 3:09.96 PRZEOR Bożena MKS Agros Chełm # 89 U16 LU III B.D.
6 s 1 3:11.42 GUZ Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska # 89 U16 LU III #
7 s 1 3:11.45 CZERNIAK Iwona KS Agros Zamość # 89 U16 LU III KUCHARSKI Marek 3
8 s 1 3:11.98 KONDRACKA Aneta MKS Juvenia Białystok # 89 U16 PD III B.D.
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.11 WOJTULEWICZ Diana KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD +1.0 III B.D. BEZ
2 s 1 16.92 WASZKIEWICZ Wioletta KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD +1.0 IV B.D. BEZ
300 m pł K
1 s 1 50.70 DOBUL Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki # 89 U16 PD IV
1 s 2 46.65 WOJTULEWICZ Diana KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD II B.D. BEZ
2 s 2 49.03 TEREPKA Anna KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III
3 s 2 49.65 KONOPKO Katarzyna LUKS Hańcza Suwałki # 90 U16 PD IV
Wzwyż K
1 1.59 KUCZYŃSKA Kinga UKS 19 Bojary Białystok # 89 U16 PD III B.D. BEZ
2 1.56 GAJOSZ Angelika MKS Agros Chełm # 90 U16 LU III B.D.
3 1.56 BYZDRA Kinga KS Wisła Puławy # 89 U16 LU III
4 1.53 BIELAWSKA Martyna AZS Łódź # 90 U16 LD IV #
5 1.50 KIECANA Karolina KS Agros Zamość # 97 U12 LU IV
W dal K
1 4.95 MAKARUK Katarzyna MKS Mechanik Włodawa # 89 U16 LU 0.0 IV
Kula (3) K
1 11.90 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U16 WP III WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2020 MM
2 11.65 BIELSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III
3 11.24 KRÓL Edyta UKS Czwórka Białystok # 89 U16 PD III
4 11.22 BOLESTA Justyna KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III
5 10.92 SADOWSKA Małgorzata KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD IV #
6 10.68 POPŁAWSKA Agnieszka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U16 PD IV B.D. 3
7 10.31 BĄK Joanna KS Agros Zamość # 89 U16 LU IV
Dysk (1) K
1 32.60 CĄKAŁA Agnieszka AZS UMCS Lublin # 87 U18 LU III #
1 35.22 SADOWSKA Małgorzata KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III #
2 28.36 BOLESTA Justyna KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD IV
3 27.23 CZAJKOWSKA Urszula KS Podlasie Białystok # 90 U16 PD IV B.D. # 3
4 25.97 ŻUR Edyta KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD V
Młot (3) K
1 36.55 MRÓZ Joanna KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD IV
2 36.01 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U16 WP IV WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2020 MM
3 31.71 PUDŁO Anna MKS Start Lublin # 90 U16 LU V B.D. BEZ
4 31.70 WEREMCZUK Justyna UKS 19 Bojary Białystok # 89 U16 PD V
5 31.52 BIELSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD V
6 29.73 PONIKOWSKA Olga UKS Adamów 90 U16 MZ V B.D.
7 26.95 MYKA Karolina MKS Start Lublin # 90 U16 LU -- B.D.
8 26.12 GUSTAW Paulina MKS Start Lublin # 90 U16 LU -- B.D.
Oszczep (600) K
1 35.63 MAJEWSKA Iwona MKS Start Lublin # 89 U16 LU III WIEJAK Izydor B.D. # Z/4167/11 2013 1
2 35.47 TEREPKA Anna KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III
3 34.31 BOROWSKA Agnieszka UKS przy LO Sejny # 90 U16 PD IV
4 29.43 BYZDRA Kinga KS Wisła Puławy # 89 U16 LU V
Chód 3 km K
1 18:35.55 KOSZAŁKO Joanna MKS Żak Biała Podlaska # 90 U16 LU IV
2 18:43.58 ORZEŁ Anna MKS Żak Biała Podlaska # 89 U16 LU IV
3 18:48.91 ŻUK Ewelina MKS Żak Biała Podlaska # 89 U16 LU IV
4 19:34.30 CHMIEL Patrycja KS Agros Zamość # 89 U16 LU V
5 20:48.09 GOSK Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U16 PD -- B.D.
100 m M
1 s 1 11.83 DĄBROWA Jakub KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD +1.0 IV B.D.
2 s 1 11.85 GŁOGOWSKI Przemysław MKS Agros Chełm # 90 U16 LU +1.0 IV B.D.
3 s 1 11.94 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD +1.0 IV #
300 m M
1 s 1 36.95 DĄBROWICZ Jakub KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD II
2 s 1 38.42 BARTOSZEK Marcin MKS Start Lublin # 89 U16 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4158/11 2011 3
3 s 1 38.99 WISZOWATY Mariusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U16 PD III
3 s 3 38.91 MAGNUSZEWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III
600 m M
1 s 1 1:27.12 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź # 90 U16 LD II B.D. 2
1000 m M
1 s 1 2:41.95 CHYLIŃSKI Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U16 PD III
2 s 1 2:41.96 CZUPER Michał LUKS Hańcza Suwałki # 89 U16 PD III
3 s 1 2:43.32 ROLA Krzysztof SKB Kraśnik 90 U16 LU IV
4 s 1 2:44.33 MYSZKO Adam LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U16 PD IV B.D.
2000 m M
1 s 1 6:01.72 BRULIŃSKI Michał LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 89 U16 MZ III B.D.
3 s 1 6:16.68 BUCZAK Tomasz KS Agros Zamość # 89 U16 LU IV
4 s 1 6:17.36 KOZIARSKI Jan LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U16 PD IV B.D.
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.91 KURCEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD +1.0 V
2 s 1 17.93 KRUCHELSKI Zbigniew LUKS Hańcza Suwałki # 89 U16 PD +1.0 V
300 m pł M
1 s 1 41.23 LEWKO Przemysław KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD II
2 s 1 44.19 DĄBROWSKI Michał MKS Start Lublin # 90 U16 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek # 2
3 s 1 44.70 BAGIŃSKI Karol KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD V
4 s 1 45.64 KURCEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD V
1 s 2 44.03 KRUCHELSKI Zbigniew LUKS Hańcza Suwałki # 89 U16 PD IV
2 s 2 44.31 ŁUKANIUK Piotr UKS 19 Bojary Białystok # 89 U16 PD IV
3 s 2 45.53 KUCK Norbert MKS Unia Hrubieszów # 89 U16 LU V
4 s 2 45.66 KULCZAKIEWICZ Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U16 PD V B.D.
Wzwyż M
1 1.86 MICHAŁOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki # 90 U16 PD III #
2 1.70 SZESTOWICKI Szymon KS Podlasie Białystok # 90 U16 PD V
2 1.70 PYCIOR Adam KS Wisła Puławy # 89 U16 LU V #
4 1.70 MAŁKA Mateusz KS Agros Zamość # 89 U16 LU V
Tyczka M
1 2.60 PAZDERSKI Jakub KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD --
2 2.50 ZINÓWKO Arkadiusz KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD -- B.D.
3 2.40 HARASIM Wojciech KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD -- B.D.
W dal M
1 6.55 KUBICKI Adam MKS Start Lublin # 89 U16 LU 0.0 III
2 6.28 GŁOGOWSKI Przemysław MKS Agros Chełm # 90 U16 LU -0.1 IV B.D.
3 6.17 BRULIŃSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża # 89 U16 PD -0.4 IV
4 5.98 MICHAŁOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki # 90 U16 PD -1.3 IV #
5 5.87 WYPYCH Mateusz AZS UMCS Lublin # 89 U16 LU -0.3 V #
6 5.72 SAWICKI Dawid KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD -0.5 V
Kula (5) M
1 15.89 SUCHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD II #
2 13.32 HASIEC Damian KS Agros Zamość # 89 U16 LU IV
3 12.17 STĘPIŃSKI Artur UKS 19 Bojary Białystok # 89 U16 PD V
4 11.73 RACIBORSKI Andrzej KS Podlasie Białystok # 90 U16 PD V
5 11.47 SYGIT Tomasz KS Podlasie Białystok # 90 U16 PD V #
6 11.40 SZUWARA Rafał KS Agros Zamość # 89 U16 LU V
Dysk (1) M
1 53.17 SUCHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD II #
2 49.80 STEFAŃCZUK Krzysztof KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD II
3 48.26 GŁÓW Marcin KS Wisła Puławy # 89 U16 LU II
4 45.31 LUTY Kamil KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III B.D. B.D. 3
5 43.12 KRAHEL Mateusz KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III
Młot (5) M
1 42.53 SULIMA Patryk KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD IV
2 41.95 GŁÓW Marcin KS Wisła Puławy # 89 U16 LU IV
3 31.21 KRYSZTOPOWICZ Karol KS Podlasie Białystok # 90 U16 PD V
5 30.06 STĘPIŃSKI Artur UKS 19 Bojary Białystok # 89 U16 PD V
6 27.59 SYGIT Tomasz KS Podlasie Białystok # 90 U16 PD -- #
Oszczep (600) M
1 52.81 CHMIELAK Hubert LUKS Hańcza Suwałki # 89 U16 PD III WALCZAK Leszek # Z/2665/11 2020
2 49.16 CIERESZKO Karol KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III
3 44.38 SANIUKIEWICZ Krzysztof KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD IV
4 42.47 RUSCHEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 90 U16 PD IV #
Chód 5 km M
1 28:50.42 SMOLAREK Rafał MKS Żak Biała Podlaska # 89 U16 LU IV
2 29:02.49 KROSZKA Oskar MKS Żak Biała Podlaska # 89 U16 LU IV
3 29:02.70 BORODIJUK Tomasz MKS Żak Biała Podlaska # 89 U16 LU IV
4 30:01.11 SADOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD V
5 30:29.17 GOŚ Paweł MKS Żak Biała Podlaska # 89 U16 LU V
6 31:46.55 POKRYSZKA Kamil KS Agros Zamość # 89 U16 LU V
7 32:23.60 KOPAŃCZYK Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U16 PD V B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5632381439209 sekund