Świecie 11.09.2004
100 m K
1 e 1 13.29 LEWICKA Lucyna LIUKS Kruszwica 90 U16 KP -2.8 IV
2 e 1 13.40 KANIECKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -2.8 IV
1 e 2 13.51 WOJENKO Agata GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP -2.2 IV
2 e 2 14.03 GÓRSKA Patrycja LUKS Technik Ostrów Maz. # 84 U23 MZ -2.2 --
5 e 2 14.75 DEMBIŃSKA Angelika BKS Bydgoszcz 90 U16 KP -2.2 --
1 e 3 12.60 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U16 PM -1.8 II
2 e 3 13.19 ODRZYWOŁEK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM -1.8 III #
3 e 3 13.38 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U16 PM -1.8 IV
4 e 3 13.46 GRUSZKA Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -1.8 IV
1 f 1 12.61 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U16 PM -1.8 II
2 f 1 13.03 ODRZYWOŁEK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM -1.8 III #
3 f 1 13.14 LEWICKA Lucyna LIUKS Kruszwica 90 U16 KP III
4 f 1 13.21 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U16 PM -1.8 IV
5 f 1 13.28 GRUSZKA Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -1.8 IV
6 f 1 13.47 KANIECKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -1.8 IV
8 f 1 13.65 WOJENKO Agata GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP -1.8 IV
300 m K
1 e 1 41.74 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U16 KP II BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
2 e 1 42.80 BORKOWSKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM II
5 e 1 49.34 ZIĘBA Judyta MKS Zryw Toruń # 89 U16 KP --
1 e 2 43.57 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka # 89 U16 KP III MAŃKOWSKI Mariusz # Z/4939/11 2011 3
3 e 2 46.67 MACIEJEWSKA Magdalena SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP V B.D. BEZ
6 e 2 50.30 KOŚCIŁOWSKA Dorota GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
1 e 3 44.80 BORUTA Joanna BKS Bydgoszcz 90 U16 KP III B.D.
2 e 3 45.03 WŁODARCZYK Magdalena MUKL Brodnica # 90 U16 KP IV
600 m K
1 e 1 1:38.32 DEJK Monika SKLA Sopot # 89 U16 PM II
2 e 1 1:38.77 JEŻEWSKA Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP II
3 e 1 1:39.19 RYBACKA Agnieszka LKS Vectra Włocławek # 89 U16 KP III
5 e 1 1:39.55 STĘPIEŃ Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo # 90 U16 PM III
6 e 1 1:41.92 LABUDDA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U16 PM III B.D. # BEZ
7 e 1 1:43.67 MANTEUFEL Agata LKS Zantyr Sztum # 89 U16 PM IV
8 e 1 1:44.19 GOSPODARSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 90 U16 KP IV
10 e 1 1:47.31 LĄKIERT Dorota MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP V
11 e 1 1:51.52 ELLWARD Kamila LKS Zorza Gdynia # 90 U16 PM -- B.D.
1 e 2 1:43.15 ROSIŃSKA Beata LKS Vectra Włocławek # 89 U16 KP IV
2 e 2 1:44.74 TORŁOP Daria GKS Olimpia Grudziądz # 90 U16 KP IV
7 e 2 1:50.40 DOROZ Roksana SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP --
9 e 2 1:57.47 MATUSZAK Marta GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
1000 m K
1 f 3:01.90 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 89 U16 KP II
2 f 3:05.30 MISARKO Katarzyna MKL Lider Malbork # 90 U16 PM III
3 f 3:07.60 KUROWSKA Agnieszka MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U16 KP III
4 f 3:12.80 PAPIS Agnieszka KKL Rodło Kwidzyn # 89 U16 PM IV B.D.
5 f 3:13.01 GWIZDAŁA Natalia KS Agro Kociewie Starogard # 89 U16 PM IV B.D.
6 f 3:14.31 NOWAK Dorota UKS Szafir Wałbrzych # 87 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz
9 f 3:22.43 JEŻEWSKA Maria MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U16 KP IV
100 m pł MŁ K
1 f 14.6 r KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U16 PM -- #
2 f 16.6 r METEL Justyna MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM --
3 f 17.6 r CZAPIEWSKA Marzena UKS Jedynka Bytów # 89 U16 PM --
300 m pł K
1 e 1 46.20 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD II #
2 e 1 46.34 MONDRY Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U16 PM II
3 e 1 47.85 FOSTIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM III
4 e 1 48.50 CZAPIEWSKA Marzena UKS Jedynka Bytów # 89 U16 PM III
5 e 1 49.82 CZECH Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM IV
3 e 2 59.08 MUSZKIEWICZ Daria GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
1 e 3 47.76 METEL Justyna MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM III
2 e 3 52.31 PABJAŃCZYK Natalia LIUKS Kruszwica 89 U16 KP V
Wzwyż K
1 f 1.60 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U16 KP III BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
2 f 1.55 GAJEWSKA Justyna MKS Sambor Tczew # 90 U16 PM III
3 f 1.50 STUDZIŃSKA Anna GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP IV
4 f 1.50 CHOSZCZ Kamila MKS Sambor Tczew # 89 U16 PM IV
5 f 1.50 JANKOWSKA Marta KS Wda Świecie # 89 U16 KP IV
6 f 1.50 KWIATKOWSKA Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U16 PM IV
9 f 1.40 POŁEĆ Katarzyna LKS Jantar Ustka # 89 U16 PM V
9 f 1.40 GUZOWSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM V B.D. BEZ
Tyczka K
2 2.80 BUNIKOWSKA Karmen AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM III #
1 f 3.00 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP II #
3 f 2.80 GRZELECKA Sonia AZS-AWFiS Gdańsk 88 U18 PM III
4 f 2.60 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 U16 PM IV #
W dal K
1 f 5.20 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP +0.1 III
2 f 5.10 FORMELA Iwona BKS Bydgoszcz 89 U16 KP +0.2 III
3 f 4.95 POŁEĆ Katarzyna LKS Jantar Ustka # 89 U16 PM 0.0 IV
4 f 4.90 GUZOWSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM 0.0 IV B.D. BEZ
5 f 4.78 KRAJEWSKA Liwia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP 0.0 V
7 f 4.68 GAJEWSKA Justyna MKS Sambor Tczew # 90 U16 PM +0.1 V
9 f 4.45 JANKOWSKA Joanna KKL Rodło Kwidzyn # 87 U18 PM -0.2 -- B.D.
11 f 4.20 CHOSZCZ Kamila MKS Sambor Tczew # 89 U16 PM 0.0 --
Kula (3) K
1 f 12.83 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U16 KP III
2 f 11.96 OLIWKOWSKA Ewelina UKS Cyprianka # 89 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward 3
3 f 11.26 KUNC Małgorzata KS Wda Świecie # 89 U16 KP III
4 f 11.13 JAŻDŻEWSKA Izabela MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM III
5 f 10.83 SKOWROŃSKA Katarzyna UKS Cyprianka # 89 U16 KP IV B.D.
Dysk (1) K
3 26.48 KLEINSHMIDT Natalia KS Wda Lipusz # 90 U16 PM V
1 f 28.16 BŁASZKOWSKA Magdalena KS Wda Lipusz # 89 U16 PM IV
2 f 27.57 SIARKIEWICZ Karolina KS Wda Świecie # 89 U16 KP IV
4 f 26.44 WOLSKA Żaneta GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP V
5 f 25.62 DAROŃ Aleksandra MLKS Krajna Sępólno # 89 U16 KP V B.D.
8 f 21.52 ZGRYZA Karolina LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 90 U16 PM -- B.D.
Młot (3) K
1 f 35.48 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U16 KP IV
2 f 31.12 ZGRYZA Karolina LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 90 U16 PM V B.D.
3 f 29.82 GODLEWSKA Hanna SKLA Sopot 89 U16 PM V
4 f 25.92 LEWANDOWSKA Aneta UKS Start Smólnik # 89 U16 KP --
Oszczep (600) K
1 f 35.96 OLIWKOWSKA Ewelina UKS Cyprianka # 89 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward 3
2 f 35.01 CZUBACHOWSKA Magdalena LIUKS Kruszwica 89 U16 KP III
5 f 30.00 JAŻDŻEWSKA Izabela MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM IV
6 f 29.97 SKOWROŃSKA Katarzyna UKS Cyprianka # 89 U16 KP V B.D.
7 f 28.72 STANKIEWICZ Anna UKS Cyprianka # 90 U16 KP V MAŃKOWSKI Edward # 2
11 f 11.38 BOHONOS Anna LIUKS Kruszwica 90 U16 KP --
Chód 3 km K
2 f 16:58.96 SEROKA Karolina UKS Zagórzanka Rumia # 90 U16 PM III B.D.
3 f 17:33.99 SOKÓŁ Natalia KKL Rodło Kwidzyn # 89 U16 PM IV B.D.
4 f 18:19.87 PIĘTKA Edyta KKL Rodło Kwidzyn # 89 U16 PM IV B.D.
5 f 19:42.89 STASIŃSKA Justyna UKS Start Smólnik # 89 U16 KP V
6 f 19:48.69 CZUBEK Katarzyna KL Lechia Gdańsk # 89 U16 PM V
100 m M
1 e 1 12.08 PRZYBYLSKI Mariusz MKL Toruń # 89 U16 KP -1.0 IV B.D.
4 e 1 13.04 BABIŃSKI Łukasz LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP -1.0 --
1 e 2 11.95 LEWANDOWSKI Fabian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -1.6 IV B.D. 3
2 e 2 12.10 BUGAJSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP -1.6 IV
2 e 3 12.78 MUL Sebastian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -1.2 --
5 e 3 13.62 SZCZUKOWSKI Marek LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP -1.2 --
6 e 3 14.86 KALETA Kamil MKS-MOSM Bytom 87 U18 SL -1.2 --
1 e 4 12.14 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -0.8 IV
5 e 4 13.46 SMACKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP -0.8 --
6 e 4 13.52 WALASZEK Przemysław LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP -0.8 --
1 f 11.25 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 U20 KP II
2 f 11.37 ZIÓŁKOWSKI Marek MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP III
3 f 11.41 KOWALSKI Sebastian MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP III
4 f 12.06 JANISZEWSKI Marcin MKS Zryw Toruń # 86 U20 KP IV
1 f 1 11.82 LEWANDOWSKI Fabian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -1.2 IV B.D. 3
2 f 1 11.98 BUGAJSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP -1.2 IV
5 f 1 12.11 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -1.2 IV
7 f 1 12.34 PRZYBYLSKI Mariusz MKL Toruń # 89 U16 KP -1.2 V B.D.
300 m M
1 e 1 37.53 KRUK Zbigniew SKLA Słupsk 89 U16 PM III
2 e 1 37.64 PRZYBYLSKI Mariusz MKL Toruń # 89 U16 KP III B.D.
3 e 1 37.82 PAŻONTKA Łukasz MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM III
4 e 1 38.61 KOWALCZYK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM III
6 e 1 40.99 WIĘTCZAK Tomasz MKL Toruń # 89 U16 KP V
2 e 2 40.02 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa # 90 U16 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/2307/16 2018 3
3 e 2 41.52 CĘKAŁA Piotr LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP V
4 e 2 42.70 KUDLAK Piotr LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP --
600 m M
1 e 1 1:26.74 HOGE Jakub KS Wejher Wejherowo # 89 U16 PM II
2 e 1 1:27.62 BOROWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 89 U16 KP II
4 e 1 1:30.55 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U16 PD III B.D. # Z/1198/11 2020 2
5 e 1 1:31.58 ŻOŁNA Jakub SKLA Sopot 89 U16 PM III
6 e 1 1:32.38 BIERYT Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP IV
7 e 1 1:32.63 GLUBIAK Hubert LUKS Inowrocław 89 U16 KP IV
8 e 1 1:33.93 DUMKA Krzysztof MKS Zryw Toruń # 89 U16 KP IV
9 e 1 1:34.85 SOSIŃSKI Łukasz BKS Bydgoszcz 89 U16 KP IV
1 e 2 1:31.01 RADOSZEWSKI Wojciech GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP III #
5 e 2 1:43.65 HAN Marek GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP -- #
6 e 2 1:43.76 WEBER Paweł MKS Zryw Toruń # 90 U16 KP --
3 e 3 1:29.14 ŚWIS Jakub KS Wda Świecie # 90 U16 KP III
1000 m M
1 2:38.38 PATALAS Piotr UKS Bliza Władysławowo # 89 U16 PM III
2 f 2:39.61 FUSIEK Łukasz MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM III
3 f 2:40.85 GUŹLAK Tomasz SKLA Słupsk # 89 U16 PM III
4 f 2:42.18 KASS Michał RKS Rumia 89 U16 PM III
5 f 2:42.44 RESZKA Dominik GKS Olimpia Grudziądz # 90 U16 KP III #
6 f 2:46.47 BLONKOWSKI Karol MUKL Brodnica # 89 U16 KP IV
7 f 2:47.42 POMAGRUK Łukasz KL Lechia Gdańsk # 89 U16 PM IV
8 f 2:48.28 MICHNA Marcin UKB Szubin 89 U16 KP IV
10 f 2:51.47 SIEMIONTKOWSKI Piotr MKL Toruń # 89 U16 KP V
2000 m M
1 f 6:05.54 TAMIŁA Rafał KKL Rodło Kwidzyn # 89 U16 PM III KWIATKOWSKI Lech
2 f 6:06.51 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2020 1
3 f 6:06.72 ŻUROWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U16 KP III
4 f 6:06.86 JACEWIAK Dawid LIUKS Kruszwica # 89 U16 KP III
5 f 6:08.63 WYSOCKI Karol MKS Sambor Tczew # 89 U16 PM III
6 f 6:15.54 MIKULEWICZ Przemysław LKS Vectra Włocławek # 89 U16 KP IV
7 f 6:15.96 POŁOMSKI Kamil MKS Sambor Tczew # 89 U16 PM IV
8 f 6:16.08 TEPPER Adam niest. Bydgoszcz # 90 U16 KP IV B.D. B.D. BEZ
11 f 6:27.60 WIELICZKO Adrian LKS Zantyr Sztum # 89 U16 PM V
110 m pł MŁ M
1 f 15.55 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -2.0 II #
2 f 16.63 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM -2.0 III
3 f 17.42 KORZENIOWSKI Paweł MKS Sambor Tczew # 89 U16 PM -2.0 IV
4 f 18.08 JAROSZ Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM -2.0 V
300 m pł M
1 e 1 42.26 KOSECKI Michał MKS Sambor Tczew # 89 U16 PM III
2 e 1 42.36 WITT Tomasz KL Gdynia 89 U16 PM III #
3 e 1 43.03 KIERUL Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM IV
5 e 1 49.69 WIŚNIEWSKI Andrzej PLKS Gwda Piła # 83 U23 WP --
1 e 2 44.18 BREZA Leszek KS Wda Lipusz # 90 U16 PM IV
2 e 2 46.70 SPRINGER Jakub LIUKS Kruszwica 90 U16 KP -- WEGWERTH Włodzimierz
4 e 2 48.60 MALOTKA Krzysztof MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM --
Wzwyż M
3 1.80 BLUSZCZ Mateusz LKS Vectra Włocławek # 89 U16 KP IV
1 f 1.85 WÓJCIK Mariusz UKS Jedynka Reda # 90 U16 PM III
2 f 1.85 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP III
4 f 1.65 GOLICKI Kajetan MKS Sambor Tczew # 90 U16 PM V
5 f 1.55 SZCZUKOWSKI Marek LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP --
7 f 1.55 PRUSKI Łukasz BKS Bydgoszcz 89 U16 KP --
Tyczka M
1 f 5.30 KOLASA Adam MKS Start Lublin # 75 Sen LU M B.D. M
2 f 3.60 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP III #
3 f 3.50 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U16 KP IV BOCHENEK Dominik # Z/2184/11 2020 MM
4 f 3.40 KIEŁBOŃ Bartosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP IV
5 f 3.10 LEWANDOWSKI Jacek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 77 Sen KP --
6 f 2.20 GÓRNY Krzysztof MKS Sambor Tczew # 90 U16 PM --
W dal M
1 6.17 FABJAŃCZYK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM +0.4 IV
2 f 6.02 RUCIŃSKI Mateusz LIUKS Kruszwica 90 U16 KP +0.4 IV
3 f 5.93 WOJTAKOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP +0.1 IV
4 f 5.72 BAJEROWSKI Krystian AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM 0.0 V
5 f 5.70 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U16 KP -0.1 V #
6 f 5.63 NAPARTY Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP -0.2 V
7 f 5.52 WESOŁOWSKI Paweł LIUKS Kruszwica 89 U16 KP -0.1 --
9 f 5.33 MROZIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 89 U16 KP 0.0 --
10 f 5.33 ŁOBODA Bartosz BKS Bydgoszcz 89 U16 KP 0.0 --
14 f 5.22 PRUSKI Łukasz BKS Bydgoszcz 89 U16 KP -0.2 --
16 f 5.11 JAMIOŁKOWSKI Maciej BKS Bydgoszcz 90 U16 KP 0.0 --
19 f 4.71 OPALEWSKI Dawid MKS Zryw Toruń # 89 U16 KP -0.9 --
Kula (5) M
1 f 12.90 WASYLISZYN Michał SKLA Słupsk 89 U16 PM IV #
2 f 12.80 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM IV #
3 f 12.62 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U16 KP IV LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
4 f 11.76 POPOWICZ Krzysztof UKS Jedynka Reda # 89 U16 PM V
5 f 11.67 BELZEROWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP V
Dysk (1) M
5 42.35 MALIKOWSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP III
9 37.55 DEUTER Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP IV
1 f 50.66 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM II #
2 f 46.06 KOWALSKI Krystian AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM II
3 f 45.91 LASSOTTA Piotr BKS Bydgoszcz 89 U16 KP III
4 f 43.08 HENKE Tomasz BKS Bydgoszcz 89 U16 KP III
6 f 41.62 POPOWICZ Krzysztof UKS Jedynka Reda # 89 U16 PM III
7 f 40.81 NOGA Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U16 PM IV #
8 f 39.94 WASYLISZYN Michał SKLA Słupsk 89 U16 PM IV #
10 f 36.94 LICA Kacper GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP IV
11 f 36.00 KĄKOL Filip GKS Luzino 89 U16 PM IV #
14 f 32.55 MAKIŁA Błażej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U16 PM V B.D.
15 f 31.55 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U16 KP V LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
21 f 24.38 NOWAK Grzegorz MLKS Echo Twardogóra # 83 U23 DS --
Młot (5) M
1 f 60.21 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP II #
2 f 46.50 NOGA Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U16 PM IV #
3 f 35.61 MAKIŁA Błażej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U16 PM V B.D.
4 f 26.82 HENKE Tomasz BKS Bydgoszcz 89 U16 KP --
5 f 20.05 NOWAK Grzegorz MLKS Echo Twardogóra # 83 U23 DS --
Oszczep (600) M
5 48.11 SZYMAŃSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP III
11 42.84 KUJAWA Marcin MLKS Krajna Sępólno # 89 U16 KP IV B.D. Z/4593/18 2019 3
1 f 51.81 KOWALEWSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM III
2 f 49.80 MICHALSKI Patryk UKS Cyprianka # 90 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward # M
3 f 49.45 HAJDYSZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM III #
6 f 47.34 STACHECKI Adrian SKLA Słupsk 89 U16 PM IV
7 f 47.29 BELZEROWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP IV
8 f 46.29 SZEWEL Remigiusz SKLA Słupsk 89 U16 PM IV
9 f 44.88 MALIKOWSKI Tadeusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP IV
10 f 42.88 MATUSZEWSKI Grzegorz UKS Cyprianka # 89 U16 KP IV
13 f 38.03 MALOTKA Krzysztof MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM V
14 f 37.37 ZGUBIŃSKI Jakub KS Wda Świecie # 89 U16 KP V
Oszczep (800) M
4 f 48.93 WÓJTOWICZ Dawid RMKS Rybnik 86 U20 SL III
Chód 5 km M
1 f 27:19.64 JĘDRZEJEWSKI Artur KKL Rodło Kwidzyn # 89 U16 PM III B.D.
2 f 27:45.02 KAZUB Jakub UKS Zagórzanka Rumia # 89 U16 PM IV B.D.
3 f 29:04.81 KWIATKOWSKI Grzegorz KKL Rodło Kwidzyn # 90 U16 PM IV B.D.
4 f 29:26.89 GŁOWACZ Adam KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS --
5 f 29:48.02 ŻMUDZKI Tomasz KL Lechia Gdańsk # 90 U16 PM V STASIEWICZ Mirosław # Z/1230/11 2013 1
6 f 30.43.66 KUREK Mateusz KL Lechia Gdańsk # 90 U16 PM V
7 f 30:59.38 JASTROWSKI Kamil UKS Zagórzanka Rumia # 90 U16 PM V B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.3683569431305 sekund