Siedlce 20 - 23.06.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 3 | 11.76 | MAKARUK Beata | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1980 | Sen | LU | +0.2 | M | ||||||||||
2 | s | 3 | 11.91 | TŁUSTOCHOWSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1981 | Sen | DS | +0.2 | I | ||||||||||
3 | s | 3 | 11.98 | ŻYNEL Magdalena | KS Podlasie Białystok # | 1983 | U23 | PD | +0.2 | I | # | |||||||||
4 | s | 3 | 12.06 | KOSTRUBA-RÓJ Izabela | KS Agros Zamość # | 1984 | U23 | LU | +0.2 | I | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 25.74 | TRZASKOWSKA Magdalena | OKS Start Otwock | 1985 | U20 | MZ | +2.4 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 26.33 | TEREPKA Anna | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U16 | PD | +2.4 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 24.03 | MAKARUK Beata | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1980 | Sen | LU | -1.2 | I | ||||||||||
2 | s | 3 | 24.25 | TŁUSTOCHOWSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1981 | Sen | DS | -1.2 | I | ||||||||||
3 | s | 3 | 24.26 | ŻYNEL Magdalena | KS Podlasie Białystok # | 1983 | U23 | PD | -1.2 | I | # | |||||||||
4 | s | 3 | 24.46 | KOSTRUBA-RÓJ Izabela | KS Agros Zamość # | 1984 | U23 | LU | -1.2 | I | ||||||||||
5 | s | 3 | 24.80 | GÓRSKA Dorota | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U23 | DS | -1.2 | I | ||||||||||
5 | f | 23.24 | GUZOWSKA Anna | AZS-AWF Warszawa # | 1980 | Sen | MZ | +0.6 | M | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 51.93 | RADECKA Zuzanna | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1975 | Sen | SL | MM | |||||||||||||
2 | 52.44 | GUZOWSKA Anna | AZS-AWF Warszawa # | 1980 | Sen | MZ | M | |||||||||||||
3 | 52.70 | BEJNAR Monika | AZS-AWF Warszawa | 1981 | Sen | MZ | M | |||||||||||||
4 | 57.19 | WIŚNIOWSKA Monika | WLKS Nowe Iganie # | 1984 | U23 | MZ | II | # | ||||||||||||
5 | 58.65 | GŁUCHOWSKA Monika | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | II | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:53.33 | KALIŃSKA Renata | KS Warszawianka W-wa # | 1978 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
2 | 2:57.48 | PRUSZKOWSKA Anna | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1987 | U18 | PD | -- | |||||||||||||
3 | 2:58.01 | LEWCZUK Małgorzata | MULKS Terespol # | 1988 | U18 | LU | -- | B.D. | ||||||||||||
4 | 2:59.12 | PASZKIEWICZ Izabela | AZS UMCS Lublin # | 1988 | U18 | LU | -- | GIŻYŃSKI Mariusz # | Z/2651/11 | 2023 | ||||||||||
5 | 3:01.49 | SKIBIŃSKA Marzena | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U18 | LU | -- | |||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
7 | f | 4:11.30 | JAKUBCZAK-PAWELEC Anna | KS Agros Zamość # | 1973 | Sen | LU | M | # | |||||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
4 | f | 15:24.25 | FRANKIEWICZ Wioletta | KS AZS AWF Kraków # | 1977 | Sen | MA | M | ||||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
5 | f | 12.99 | TRYWIAŃSKA-KOLASCH Aurelia | AZS-AWF Warszawa | 1976 | Sen | MZ | -1.0 | MM | |||||||||||
3000 m prz K | ||||||||||||||||||||
4 | f | 9:53.08 | BĄK Justyna | KS Piętka Katowice # | 1974 | Sen | SL | M | # | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.65 | JACZYNOWSKA Dominika | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U18 | DS | II | |||||||||||||
2 | 1.65 | GRONAU Karolina | MKS Start Lublin # | 1984 | U23 | LU | II | MODELSKI Michał B.D. # | Z/4166/11 | 2013 | 3 | |||||||||
4 | f | 1.89 | WIDAWSKA Anna | niest. Wrocław # | 1983 | U23 | DS | M | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.01 | WIELGUS Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1981 | Sen | PM | M | |||||||||||||
2 | 4.01 | PIWOWARSKA Joanna | KS AZS AWF Kraków # | 1983 | U23 | MA | M | # | ||||||||||||
3 | 3.90 | KASPRZAK Róża | AZS-AWFiS Gdańsk | 1982 | U23 | PM | M | |||||||||||||
4 | 3.70 | WRONA Agnieszka | KKL Kielce # | 1982 | U23 | SK | I | WRONA Agnieszka # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
6 | f | 6.40 | TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata | KS AZS AWF Kraków # | 1981 | Sen | MA | +1.9 | M | # | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
4 | f | 18.42 | ZABAWSKA Krystyna | KS Podlasie Białystok # | 1968 | Masters | PD | MM | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 61.35 | WIŚNIEWSKA Joanna | LKS Polkowice # | 1972 | Sen | DS | MM | B.D. # | Z/4389/11 | 2019 | M | |||||||||
2 | 60.79 | POTĘPA Wioletta | WKS Śląsk Wrocław # | 1980 | Sen | DS | MM | # | ||||||||||||
3 | 59.40 | WYSOCKA Marzena | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1969 | Masters | LU | MM | |||||||||||||
4 | 54.54 | KRAWCZUK Agnieszka | AZS-AWF Warszawa | 1983 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
5 | 40.54 | POCIASK Lidia | KS Agros Zamość # | 1982 | U23 | LU | II | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 62.54 | POGROSZEWSKA Agnieszka | LKS Jantar Ustka # | 1977 | Sen | PM | M | |||||||||||||
2 | 62.33 | KITA Katarzyna | KS Agros Zamość # | 1984 | U23 | LU | M | |||||||||||||
3 | 61.48 | ZADURA Małgorzata | AZS-AWF Warszawa | 1982 | U23 | MZ | M | # | ||||||||||||
4 | 48.01 | OŚKA Emilia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1982 | U23 | LU | I | |||||||||||||
5 | 46.22 | PRZEPIÓRKA Anna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1983 | U23 | LU | II | |||||||||||||
4 | f | 69.68 | SKOLIMOWSKA Kamila | RKS Skra Warszawa # | 1982 | U23 | MZ | MM | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.26 | TOPCZEWSKI Łukasz | LKS Narew Kurpiewski Łomża # | 1984 | U23 | PD | +1.1 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 11.38 | OSTAŚ Sebastian | WLKS Nowe Iganie # | 1987 | U18 | MZ | +1.1 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.27 | NOCKOWSKI Jakub | KS Warszawianka W-wa # | 1988 | U18 | MZ | +0.7 | II | ||||||||||
5 | s | 3 | 11.90 | WOJNO Arkadiusz | AZS Łódź # | 1990 | U16 | LD | +0.7 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
1 | s | 5 | 10.62 | GRZELA Damian | KS AZS AWF Poznań # | 1983 | U23 | WP | +0.2 | M | ||||||||||
2 | s | 5 | 10.77 | KRZYWAŃSKI Marcin | niest. Łódź # | 1975 | Sen | LD | +0.2 | I | ||||||||||
3 | s | 5 | 10.92 | KOCZOŃ Krzysztof | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1982 | U23 | LU | +0.2 | II | ||||||||||
4 | s | 5 | 10.98 | WASZKOWIAK Erwin | KS Podlasie Białystok # | 1980 | Sen | PD | +0.2 | II | ||||||||||
5 | s | 5 | 11.16 | OLEJARCZYK Kacper | KS Zawkrze Mława # | 1987 | U18 | MZ | +0.2 | II | B.D. | |||||||||
1 | s | 6 | 10.78 | KOSSOWSKI Daniel | RLTL Optima Radom # | 1981 | Sen | MZ | +2.1 | I | B.D. # | Z/1716/13 | 2023 | 3 | ||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.87 | OSTAŚ Sebastian | WLKS Nowe Iganie # | 1987 | U18 | MZ | -2.6 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 23.82 | WOJNO Arkadiusz | AZS Łódź # | 1990 | U16 | LD | -2.6 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
5 | s | 5 | 23.13 | NOCKOWSKI Jakub | KS Warszawianka W-wa # | 1988 | U18 | MZ | +1.1 | III | ||||||||||
1 | s | 6 | 21.25 | KOSSOWSKI Daniel | RLTL Optima Radom # | 1981 | Sen | MZ | -0.1 | M | B.D. # | Z/1716/13 | 2023 | 3 | ||||||
2 | s | 6 | 21.59 | WASZKOWIAK Erwin | KS Podlasie Białystok # | 1980 | Sen | PD | -0.1 | I | ||||||||||
3 | s | 6 | 21.64 | MAZUREK Daniel | AZS-AWF Warszawa | 1983 | U23 | MZ | -0.1 | I | ||||||||||
4 | s | 6 | 21.77 | KOCZOŃ Krzysztof | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1982 | U23 | LU | -0.1 | I | ||||||||||
5 | s | 6 | 21.94 | GRZELA Damian | KS AZS AWF Poznań # | 1983 | U23 | WP | -0.1 | II | ||||||||||
6 | f | 20.77 | URBAŚ Marcin | OŚ AZS Poznań # | 1976 | Sen | WP | 0.0 | M | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
5 | f | 1:46.42 | KRZOSEK Grzegorz | RLTL ZTE Radom | 1976 | Sen | MZ | MM | ||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:24.79 | BERNARDELLI Michał | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1980 | Sen | PD | -- | B.D. B.D. | Z/2823/11 | 2019 | 2 | |||||||||
2 | 2:24.97 | MOSTRĄG Mariusz | SKB Kraśnik # | 1981 | Sen | LU | -- | |||||||||||||
3 | 2:31.51 | ŻMUDA Dariusz | WLKS Nowe Iganie # | 1973 | Sen | MZ | -- | |||||||||||||
4 | 2:31.73 | MOSTRĄG Arkadiusz | SKB Kraśnik | 1988 | U18 | LU | -- | |||||||||||||
5 | 2:32.71 | ROLA Szymon | SKB Kraśnik | 1987 | U18 | LU | -- | # | ||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
5 | f | 8:07.50 | POPŁAWSKI Radosław | WKS Grunwald Poznań # | 1983 | U23 | WP | I | # | |||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 13.66 | ŚCIGACZEWSKI Tomasz | OŚ AZS Poznań # | 1978 | Sen | WP | -1.0 | MM | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 53.21 | ADAMCZYK Jakub | MKS Polonia Warszawa # | 1979 | Sen | MZ | I | ADAMCZYK Jakub B.D. # | Z/3910/11 | 2024 | 3 | |||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 8:25.51 | CZAJA Jakub | SKLA Sopot | 1980 | Sen | PM | MM | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.20 | WOLSKI Robert | UKS Błyskawica Domaniewice # | 1982 | U23 | LD | I | B.D. | Z/1042/11 | 2021 | ||||||||||
2 | 2.20 | BAŁKOWIEC Grzegorz | WLKS Nowe Iganie # | 1984 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
3 | 2.10 | ŚMIAŁEK Tomasz | KS Warszawianka W-wa # | 1981 | Sen | MZ | I | |||||||||||||
4 | 2.10 | PIECHOWSKI Dawid | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U20 | MZ | I | |||||||||||||
5 | 2.00 | BARSZCZEWSKI Kamil | MKS Juvenia Białystok # | 1983 | U23 | PD | II | ŁUKASZUK Wiesław | 2 | |||||||||||
6 | 1.95 | MARCZUK Mariusz | MKS Pogoń Siedlce # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.20 | CZERWIŃSKI Przemysław | OSOT Szczecin # | 1983 | U23 | ZP | M | # | ||||||||||||
2 | 5.11 | WŁUKA Jacek | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | U23 | PM | I | |||||||||||||
5 | f | 5.65 | KOLASA Adam | MKS Start Lublin # | 1975 | Sen | LU | MM | B.D. | M | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.84 | ŁUKASIAK Michał | AZS-AWF Warszawa | 1984 | U23 | MZ | +0.1 | M | # | |||||||||||
2 | 7.51 | GŁUSZKOWSKI Krzysztof | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1977 | Sen | LU | +0.2 | I | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
4 | f | 16.89 | KAZIMIEROWSKI Jacek | BKS Bydgoszcz # | 1974 | Sen | KP | +2.9 | MM | # | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 18.63 | ŚLIWA Leszek | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1979 | Sen | KP | M | |||||||||||||
2 | 17.29 | PRZYSOWA Marcin | MKS Pogoń Siedlce # | 1979 | Sen | MZ | I | |||||||||||||
3 | 14.04 | BREWKA Bartosz | LKS Stal Mielec # | 1983 | U23 | PK | II | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 61.10 | MAŁACHOWSKI Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1983 | U23 | DS | M | |||||||||||||
2 | 60.20 | STAŃSKI Olgierd | AZS UMCS Lublin # | 1973 | Sen | LU | M | KOZŁOWSKI Robert # | Z/3039/11 | 2020 | 1 | |||||||||
3 | 58.28 | HODUN Michał | AZS UMCS Lublin # | 1983 | U23 | LU | M | # | ||||||||||||
4 | 54.72 | SZUSTER Konrad | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U23 | KP | I | |||||||||||||
5 | 49.30 | ZGORZAŁEK Paweł | AZS-AWF Warszawa | 1978 | Sen | MZ | I | |||||||||||||
6 | 47.20 | ŚLIWA Leszek | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1979 | Sen | KP | I | |||||||||||||
4 | f | 60.17 | KRAWCZYK Andrzej | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1976 | Sen | LU | M | ||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 77.97 | ZIÓŁKOWSKI Szymon | OŚ AZS Poznań # | 1976 | Sen | WP | MM | # | ||||||||||||
2 | 75.23 | PAŁYSZKO Maciej | KKL Kielce # | 1978 | Sen | SK | MM | |||||||||||||
3 | 74.24 | KONDRATOWICZ Wojciech | RKS Skra Warszawa # | 1980 | Sen | MZ | MM | |||||||||||||
4 | 59.27 | KALISZEWSKI Krzysztof | RKS Skra Warszawa # | 1972 | Sen | MZ | I | |||||||||||||
5 | 56.80 | GÓRA Marcin | AZS-AWF Warszawa | 1982 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 78.78 | KÓŁKO Rajmund | LKS Polkowice | 1971 | Sen | DS | MM | PIERZCHALA Robert | 1 | |||||||||||
2 | 73.94 | MARKOWSKI Adrian | MKS Osa Zgorzelec # | 1978 | Sen | DS | I | |||||||||||||
3 | 70.30 | DAMSZEL Tomasz | niest. Warszawa # | 1972 | Sen | MZ | I | DAMSZEL Jacek | 2 | |||||||||||
4 | 64.10 | KRZYŻAŃSKI Piotr | AZS-AWF Warszawa | 1981 | Sen | MZ | I | |||||||||||||
5 | 64.10 | KRUKOWSKI Michał | KS Warszawianka W-wa # | 1969 | Masters | MZ | I | |||||||||||||
6 | 54.18 | SIEWRUK Łukasz | MKS Pogoń Siedlce # | 1988 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
5 | f | 74.86 | TRAFAS Dariusz | NKS Namysłów | 1972 | Sen | OP | M | HOLLM R | 2 | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.95555400848389 sekund |