Łódź 25.05.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.03 | JADCZAK Julita | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U16 | LD | +0.9 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.95 | POTOCKA Małgorzata | AZS Łódź | 1988 | U18 | LD | +1.4 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 13.02 | SKALSKA Ewa | MKLA Łęczyca | 1988 | U18 | LD | +1.4 | III | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.56 | KACZMAREK Agnieszka | KS Żeglina Sieradz # | 1989 | U16 | LD | III | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 1:43.89 | BZDON Anna | BKL Bełchatów | 1989 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 16.24 | SMARDZ Paulina | MKLA Łęczyca | 1989 | U16 | LD | +1.0 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 16.45 | DASZKOWSKA Iga | AZS Łódź | 1989 | U16 | LD | +1.0 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 16.51 | ĆWIKLIŃSKA Marta | AZS Łódź | 1990 | U16 | LD | +1.0 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 1 | 16.78 | DANIELCZYK Katarzyna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U16 | LD | +1.0 | IV | ||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
5 | s | 1 | 16.68 | SZALIŃSKA Paulina | KS Żeglina Sieradz # | 1988 | U18 | LD | III | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.61 | WÓJCIK Kamila | BKL Bełchatów | 1990 | U16 | LD | III | |||||||||||||
2 | 1.58 | ŁOMIŃSKA Klaudia | UKS Vis Skierniewice # | 1989 | U16 | LD | III | |||||||||||||
4 | 1.52 | SZKUDLAREK Natalia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1990 | U16 | LD | IV | |||||||||||||
5 | 1.52 | WAWRZYŃCZYK Monika | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1989 | U16 | LD | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.53 | SYGDZIAK Dagmara | AZS Łódź | 1988 | U18 | LD | +1.3 | II | B.D. | BEZ | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 29.48 | MYCZKA Iwona | MMKS Start Skierniewice # | 1990 | U16 | LD | V | B.D. | 4 | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 11.27 | NOCKOWSKI Jakub | KS Warszawianka W-wa # | 1988 | U18 | MZ | +0.9 | II | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 2 | 38.36 | FABRYKOWSKI Kamil | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U16 | LD | III | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:45.11 | KABZIŃSKI Michał | BKL Bełchatów | 1989 | U16 | LD | IV | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | 16.20 | BUDŹKO Robert | AZS Łódź | 1990 | U16 | LD | +1.5 | III | ||||||||||||
5 | 17.15 | GAŁAMON Jarosław | MKLA Łęczyca | 1989 | U16 | LD | +1.5 | IV | ||||||||||||
7 | 17.50 | DWORCZAK Piotr | AZS Łódź | 1989 | U16 | LD | +1.5 | IV | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.88 | MANTYK Łukasz | BKL Bełchatów | 1988 | U18 | LD | III | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | 1.85 | SIWEK Kamil | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1988 | U18 | LD | III | |||||||||||||
6 | 1.73 | KUDŁA Krystian | UKS Dziewiątka Kutno # | 1989 | U16 | LD | V | B.D. | ||||||||||||
7 | 1.73 | SELIGA Robert | UKS Vis Skierniewice # | 1989 | U16 | LD | V | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
2 | 6.00 | ANDRYSIAK Konrad | MKLA Łęczyca | 1989 | U16 | LD | +2.0 | IV | ||||||||||||
3 | 5.87 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U16 | MZ | +1.1 | V | ||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 51.95 | BELTER Artur | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U16 | LD | II | B.D. B.D. # | 1 | |||||||||||
3 | 39.36 | LIBISZEWSKI Tomasz | MKLA Łęczyca | 1989 | U16 | LD | IV | |||||||||||||
4 | 38.88 | DURYS Dawid | MKLA Łęczyca | 1989 | U16 | LD | IV | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.4417610168457 sekund |