Suwałki 18 - 19.09.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
2 | 12.16 | GÓRSKA Dorota | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U23 | DS | -1.6 | II | ||||||||||||
1 | f | 12.04 | ZIÓŁKOWSKA Iwona | OŚ AZS Poznań # | 1980 | Sen | WP | -1.6 | I | # | ||||||||||
3 | f | 12.30 | TŁUSTOCHOWSKA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1981 | Sen | DS | -1.6 | II | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 24.96 | ZIÓŁKOWSKA Iwona | OŚ AZS Poznań # | 1980 | Sen | WP | -4.8 | II | # | |||||||||
2 | s | 2 | 25.26 | GÓRSKA Dorota | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U23 | DS | -4.8 | II | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.76 | STASZKIEWICZ Anna | LUKS Hańcza Suwałki # | 1990 | U16 | PD | II | |||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 53.25 | PSKIT Małgorzata | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1976 | Sen | PD | M | |||||||||||||
2 | 54.35 | HENNIG Anita | KS AZS AWF Wrocław # | 1982 | U23 | DS | M | |||||||||||||
3 | 54.86 | KOSTRUBA-RÓJ Izabela | KS Agros Zamość # | 1984 | U23 | LU | I | |||||||||||||
4 | 55.78 | CHRUST-ROŻEJ Marta | KS AZS AWF Wrocław # | 1978 | Sen | DS | I | |||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:03.42 | ROSTKOWSKA Anna | KS SMS Szklarska Poręba # | 1980 | Sen | DS | M | ROSTKOWSKI Piotr # | Z/0016/13 | 2024 | BEZ | |||||||||
2 | 2:04.30 | SĘTOWSKA-DRYK Ewelina | AZS-AWF Warszawa | 1980 | Sen | MZ | I | |||||||||||||
3 | 2:05.37 | BUZA Joanna | MKS Start Lublin # | 1981 | Sen | LU | I | |||||||||||||
4 | 2:07.66 | KUŚ Joanna | AZS-AWF Katowice | 1984 | U23 | SL | I | |||||||||||||
5 | 2:09.12 | EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia | WKS Śląsk Wrocław # | 1984 | U23 | DS | I | |||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:24.26 | BUZA Joanna | MKS Start Lublin # | 1981 | Sen | LU | I | |||||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.48 | TRYWIAŃSKA-KOLASCH Aurelia | AZS-AWF Warszawa | 1976 | Sen | MZ | -0.9 | M | ||||||||||||
2 | 15.14 | SZCZEPAN Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1982 | U23 | DS | -0.9 | II | ||||||||||||
3 | 15.71 | CHARTANOWICZ Monika | KBWiR Dystans Ełk # | 1986 | U20 | WN | -0.9 | II | PAZIEWSKI Janusz | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 56.28 | PSKIT Małgorzata | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1976 | Sen | PD | MM | |||||||||||||
2 | 57.50 | CHRUST-ROŻEJ Marta | KS AZS AWF Wrocław # | 1978 | Sen | DS | M | |||||||||||||
3 | 58.12 | SĘTOWSKA-DRYK Ewelina | AZS-AWF Warszawa | 1980 | Sen | MZ | M | |||||||||||||
4 | 65.48 | CHARTANOWICZ Monika | KBWiR Dystans Ełk # | 1986 | U20 | WN | II | PAZIEWSKI Janusz | ||||||||||||
3000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 11:00.25 | WŁODARCZYK Patrycja | JKLA Jawor Jaworzno # | 1980 | Sen | SL | I | B.D. B.D. # | Z/1664/11 | 2023 | BEZ | |||||||||
2 | 11:22.70 | PRZYBYŁA Beata | AZS-AWF Katowice | 1983 | U23 | SL | II | # | ||||||||||||
3 | 11:23.73 | WÓJCIK Justyna | MKS Hermes Gryfino # | 1984 | U23 | ZP | II | PODLEŚNY Jan | Z/0831/14 | 2020 | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.80 | LIĆWINKO Kamila | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | I | # | ||||||||||||
2 | 1.75 | GARDZIELEWSKA Urszula | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U18 | DS | I | # | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.90 | SOWA Katarzyna | KKL Kielce # | 1985 | U20 | SK | M | |||||||||||||
2 | 3.60 | PLEWA Marta | AZS UMCS Lublin # | 1983 | U23 | LU | I | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 6.32 | TRYWIAŃSKA-KOLASCH Aurelia | AZS-AWF Warszawa | 1976 | Sen | MZ | +0.1 | M | |||||||||||
2 | f | 5.78 | BANACH Marzena | LKS Narew Kurpiewski Łomża # | 1989 | U16 | PD | +1.3 | II | |||||||||||
3 | f | 5.42 | CHRUST-ROŻEJ Marta | KS AZS AWF Wrocław # | 1978 | Sen | DS | +0.7 | II | |||||||||||
4 | f | 5.28 | SAKOWICZ Alicja | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | 0.0 | III | # | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.62 | POTĘPA Wioletta | WKS Śląsk Wrocław # | 1980 | Sen | DS | I | # | ||||||||||||
2 | 13.60 | PAPROCKA Dorota | LKS Zantyr Sztum # | 1980 | Sen | PM | I | PAPROCKA Dorota # | Z/12513/21 | 2023 | ||||||||||
3 | 11.39 | KARŁOWICZ Joanna | LUKS Hańcza Suwałki # | 1987 | U18 | PD | III | |||||||||||||
4 | 10.46 | MAZUR Emilia | LUKS Hańcza Suwałki # | 1988 | U18 | PD | III | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 60.44 | WIŚNIEWSKA Joanna | LKS Polkowice # | 1972 | Sen | DS | MM | B.D. # | Z/4389/11 | 2019 | M | |||||||||
2 | 59.34 | POTĘPA Wioletta | WKS Śląsk Wrocław # | 1980 | Sen | DS | MM | # | ||||||||||||
3 | 50.09 | KRAWCZUK Agnieszka | AZS-AWF Warszawa | 1983 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 61.12 | ZADURA Małgorzata | AZS-AWF Warszawa | 1982 | U23 | MZ | M | # | ||||||||||||
2 | 60.55 | WOJTULEWICZ Malwina | KS Podlasie Białystok # | 1985 | U20 | PD | M | |||||||||||||
4 | 56.86 | KOŹLAKOWSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1982 | U23 | PM | I | |||||||||||||
5 | 35.97 | KARŁOWICZ Joanna | LUKS Hańcza Suwałki # | 1987 | U18 | PD | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 48.62 | CZENSKA Magdalena | AZS-AWF Warszawa | 1981 | Sen | MZ | I | # | ||||||||||||
2 | 44.55 | SKIBA Kamila | RLTL Optima Radom # | 1982 | U23 | MZ | I | B.D. # | Z/1384/14 | 2024 | ||||||||||
3 | 43.77 | JANUSZANIS Natalia | LUKS Hańcza Suwałki # | 1986 | U20 | PD | II | |||||||||||||
5 | 35.32 | SOWÓL Joanna | UKS Technik Augustów # | 1988 | U18 | PD | III | B.D. B.D. | ||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 21.77 | NIEWIARA Marcin | KS AZS AWF Wrocław # | 1981 | Sen | DS | -0.1 | I | ||||||||||||
2 | 21.84 | KOSSOWSKI Daniel | RLTL Optima Radom # | 1981 | Sen | MZ | -0.1 | I | B.D. # | Z/1716/13 | 2023 | 3 | ||||||||
3 | 22.85 | PRYSTROM Jakub | UKS 19 Bojary Białystok # | 1988 | U18 | PD | -0.1 | III | B.D. | 3 | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.35 | SKALSKI Kacper | KS Warszawianka W-wa # | 1982 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:54.50 | WALCZAK Mariusz | KS Wejher Wejherowo # | 1975 | Sen | PM | II | WALCZAK Mariusz | ||||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.67 | NIEDZIELSKI Rafał | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U23 | DS | -0.1 | I | ||||||||||||
2 | 15.75 | TOMASZEWSKI Adrian | UKS 19 Bojary Białystok # | 1986 | U20 | PD | -0.1 | II | ||||||||||||
3 | 16.22 | KONDRATOWICZ Bartłomiej | MOKS Słoneczny Stok Białystok # | 1986 | U20 | PD | -0.1 | III | ||||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 52.95 | ADAMCZYK Jakub | MKS Polonia Warszawa # | 1979 | Sen | MZ | I | ADAMCZYK Jakub B.D. # | Z/3910/11 | 2024 | 3 | |||||||||
2 | 53.02 | CHRUST Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław # | 1981 | Sen | DS | I | |||||||||||||
3 | 55.32 | GŁOWACZ Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 1984 | U23 | DS | II | |||||||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 8:41.09 | GIŻYŃSKI Mariusz | TKKF Płock # | 1981 | Sen | MZ | I | GIŻYŃSKI Mariusz # | Z/2492/11 | 2024 | ||||||||||
2 | 8:41.76 | WIŚNIEWSKI Jakub | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1977 | Sen | PD | I | |||||||||||||
3 | 9:20.79 | LAKSA Dariusz | WKB Meta Lubliniec # | 1984 | U23 | SL | II | B.D. | Z/1626/11 | 2023 | BEZ | |||||||||
4 | 9:35.47 | POCZWARDOWSKI Kamil | KB Sporting Międzyzdroje # | 1984 | U23 | ZP | III | |||||||||||||
5 | 9:53.35 | TRZASKO Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
4 | 1.75 | MICHAŁOWSKI Szymon | LUKS Hańcza Suwałki # | 1990 | U16 | PD | IV | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.53 | ŁUKASIAK Michał | AZS-AWF Warszawa | 1984 | U23 | MZ | +3.5 | I | # | |||||||||||
2 | 6.94 | DUDEK Marcin | KS Podlasie Białystok # | 1986 | U20 | PD | +1.3 | II | # | |||||||||||
3 | 6.64 | DROZDOWSKI Krzysztof | ŁKS Łomża | 1987 | U18 | PD | +2.5 | III | B.D. | |||||||||||
4 | 6.34 | BRULIŃSKI Jakub | LKS Narew Kurpiewski Łomża # | 1989 | U16 | PD | +0.9 | III | ||||||||||||
5 | 6.31 | URYNOWICZ Szymon | LUKS Hańcza Suwałki # | 1988 | U18 | PD | +2.0 | III | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.25 | SZLASZYŃSKI Przemysław | MLKS Czarni Olecko # | 1983 | U23 | WN | +1.3 | III | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 20.34 | MAJEWSKI Tomasz | AZS-AWF Warszawa | 1981 | Sen | MZ | MM | # | ||||||||||||
2 | 19.90 | ŚLIWA Leszek | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1979 | Sen | KP | MM | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 59.13 | MAŁACHOWSKI Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1983 | U23 | DS | M | |||||||||||||
2 | 59.11 | KRAWCZYK Andrzej | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1976 | Sen | LU | M | |||||||||||||
4 | 51.70 | SZUSTER Konrad | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U23 | KP | I | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
2 | 64.72 | TADRZAK Michał | AZS-AWF Warszawa | 1983 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 60.68 | SADOWSKI Sławomir | KBWiR Dystans Ełk # | 1986 | U20 | WN | II | B.D. | ||||||||||||
2 | 48.69 | HOŁUBOWICZ Cezary | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | III | B.D. B.D. | 1 | |||||||||||
3 | 46.34 | MICHAŁOWSKI Szymon | LUKS Hańcza Suwałki # | 1990 | U16 | PD | IV | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.66537690162659 sekund |