Olsztyn 01.05.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.72 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | -0.5 | II | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
3 | s | 2 | 42.90 | WASILEWSKA Justyna | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1989 | U16 | WN | II | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:37.64 | MARKIEWICZ Katarzyna | PKS Gwardia Szczytno # | 1989 | U16 | WN | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:37.90 | ZGLEJC Kamila | KS AZS UWM Olsztyn # | 1989 | U16 | WN | II | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:55.94 | BARCEWICZ Marta | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:57.83 | LESIK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:58.18 | NAJDA Anna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | ||||||||||
4 | s | 1 | 3:03.34 | KULESA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:03.75 | KOZŁOWSKA Karolina | MLKS Ostróda # | 1990 | U16 | WN | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 3:04.14 | MAJEWSKA Anna | MLKS Ostróda | 1987 | U18 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:04.32 | REJENT Natalia | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U18 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:04.48 | JAKIMOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 6:27.13 | NOWAK Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
2 | 6:30.07 | ZRADA Agnieszka | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U23 | KP | -- | B.D. | Z/0869/11 | 1 | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 50.07 | WIERZBOWSKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1989 | U16 | WN | IV | B.D. | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.60 | GÓRSKA Iwona | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 1.50 | WIELGOSZ Monika | MKS Truso Elbląg # | 1989 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.71 | AFANASJEW Hanna | PKS Gwardia Szczytno # | 1989 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.14 | SITARZ Katarzyna | KS Polonia Pasłęk # | 1986 | U20 | WN | I | |||||||||||||
2 | 12.15 | CHLEBOWSKA Natalia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | II | |||||||||||||
3 | 11.61 | ŻYNDUL Ewelina | MOS Zatoka Braniewo # | 1983 | U23 | WN | III | GAJOWNICZEK Franciszek | ||||||||||||
4 | 11.29 | SUPIŃSKA Justyna | PKS Gwardia Szczytno # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 2 | 11.80 | KOROTKIEWICZ Adrian | MKS Truso Elbląg # | 1989 | U16 | WN | -1.3 | IV | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 4 | 38.25 | BOGUSZ Igor | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U16 | PM | III | WALCZAK Mariusz # | Z/0282/11 | 2019 | ||||||||
1 | s | 5 | 37.97 | KOROTKIEWICZ Adrian | MKS Truso Elbląg # | 1989 | U16 | WN | III | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:24.81 | PIETERCZYK Damian | LUKS Dystans Wydminy # | 1984 | U23 | WN | -- | B.D. | Z/0996/12 | 2017 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 2:25.98 | OTOLIŃSKI Adrian | MKS Truso Elbląg # | 1981 | Sen | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:26.67 | NOWOTKA Rafał | MLKS Ostróda | 1985 | U20 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:29.27 | TREPANOWSKI Tomasz | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1986 | U20 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:30.29 | PODOLAK Michał | KS AZS UWM Olsztyn # | 1985 | U20 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:30.84 | WALEROWICZ Tomasz | LKS Olymp Błonie # | 1981 | Sen | MZ | -- | ŻUKIEWICZ Maciej # | Z/2782/16 | 2017 | 1 | |||||||
7 | s | 1 | 2:31.95 | KOPEĆ Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | -- | B.D. | Z/1267/14 | 2022 | 1 | |||||||
9 | s | 1 | 2:34.39 | BARAN Łukasz | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:34.62 | PIERWONICKI Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 2:37.85 | WLAZŁY Bartosz | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:39.87 | LISKOWICZ Mateusz | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:45.25 | KURIATA Marcin | niest. Olsztyn # | 1989 | U16 | WN | IV | B.D. | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
4 | 6:11.28 | SMOLIŃSKI Grzegorz | MLKS Ostróda | 1989 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 41.13 | BOGUSZ Igor | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U16 | PM | II | WALCZAK Mariusz # | Z/0282/11 | 2019 | ||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.95 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 65.15 | MARKIEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | I | BORYSEWICZ Zbigniew | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.37988305091858 sekund |