Mielec 15.05.2004 |
||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 16:06 r | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | U16 | SL | III | B.D. # | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | |||||||||
1 | 18:42 r | OBARA Magdalena | UKS Sokół Czermin # | 1988 | U18 | PK | -- | B.D. | ||||||||||||
2 | 15:38 r | MICHALAK Anna | AZS-AWF Katowice | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
2 | 16:47 r | BŁAŻEJEWSKA Dorota | LKS Stal Mielec # | 1989 | U16 | PK | III | |||||||||||||
3 | 17:21 r | JER Marta | LKS Stal Mielec # | 1990 | U16 | PK | III | |||||||||||||
4 | 19:50 r | BIGOS Paulina | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U16 | PK | V | |||||||||||||
5 | 20:04 r | GRABOWKSA Kamila | LKS Stal Mielec # | 1990 | U16 | PK | V | |||||||||||||
6 | 21:21 r | STEC Mariola | niest. Lublin # | 1989 | U16 | LU | -- | B.D. | ||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 24:00 r | SPYCHALSKA Wioletta | KS Agros Zamość # | 1982 | U23 | LU | -- | |||||||||||||
1 | 25:32 r | SAMBOR Agnieszka | OTG Sokół Mielec # | 1988 | U18 | PK | II | |||||||||||||
2 | 26:17 r | NARKUN Barbara | MKS Start Lublin # | 1988 | U18 | LU | II | B.D. | ||||||||||||
2 | 26:20 r | MICHALAK Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1986 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 26:55 r | JANUSZ Anna | LKS Delfin Połaniec | 1987 | U18 | SK | II | |||||||||||||
3 | 28:26 r | JACHYM Joanna | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | III | |||||||||||||
4 | 26:59 r | SERAFIŃSKA Ilona | LKS Stal Mielec # | 1988 | U18 | PK | II | |||||||||||||
5 | 28:44 r | BURDZIŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
6 | 30:39 r | CHRUŚCIEL Lucyna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U18 | MA | III | |||||||||||||
Chód 10 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 47:06 r | BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina | LKS Stal Mielec # | 1986 | U20 | PK | M | # | ||||||||||||
2 | 49:31 r | NIECKARZ Elżbieta | KU AZS URz Rzeszów | 1981 | Sen | PK | I | LASSOTA Lesław | ||||||||||||
3 | 52:22 r | BURGHARDT Katarzyna | RLTL ZTE Radom # | 1985 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||||
4 | 56:51 r | GRENDYSA Dorota | CWKS Resovia Rzeszów # | 1985 | U20 | PK | III | |||||||||||||
5 | 57:43 r | MIKLASZEWSKA Natalia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1986 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
6 | 61:48 r | LIŚCIOCH Jolanta | OTG Sokół Mielec # | 1986 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 23:29 r | MAREK Dariusz | KB Sobótka # | 1985 | U20 | DS | -- | ORŁOWSKI Andrzej # | Z/5467/15 | 2021 | ||||||||||
2 | 23:47 r | BABULA Grzegorz | OTG Sokół Mielec # | 1987 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 28:42 r | FORCZEK Łukasz | OTG Sokół Mielec # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 42:42 r | AUGUSTYN Rafał | LKS Stal Mielec # | 1984 | U23 | PK | I | # | ||||||||||||
2 | 43:11 r | SIKORA Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U18 | MA | I | KISIEL Krzysztof # | Z/0346/11 | 2024 | ||||||||||
3 | 43:52 r | OSTROWSKI Tomasz | KS Agros Zamość # | 1982 | U23 | LU | I | |||||||||||||
4 | 44:23 r | BUBIŃSKI Andrzej | KS Agros Zamość # | 1986 | U20 | LU | I | |||||||||||||
5 | 44:23 r | BRZOZOWSKI Artur | KKL Stal Stalowa Wola # | 1985 | U20 | PK | I | B.D. # | Z/0001/11 | 2024 | ||||||||||
6 | 45:21 r | DOMINIAK Michał | UKS 12 Kalisz | 1987 | U18 | WP | II | |||||||||||||
7 | 45:45 r | AUGUSTYN Krzysztof | OTG Sokół Mielec # | 1987 | U18 | PK | II | |||||||||||||
8 | 48:23 r | MACHLOWSKI Łukasz | WKS Wawel Kraków # | 1986 | U20 | MA | III | |||||||||||||
9 | 48:24 r | BOJKO Kamil | KS Agros Zamość # | 1984 | U23 | LU | III | |||||||||||||
10 | 50:15 r | SZYMCZAK Łukasz | UKS 12 Kalisz | 1983 | U23 | WP | III | |||||||||||||
11 | 53:28 r | KOZŁOWSKI Mateusz | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U18 | MZ | IV | # | ||||||||||||
12 | 56:05 r | KOZŁOWSKI Dominik | MKS Polonia Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | IV | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.36048412322998 sekund |