Kielce 06 - 07.05.2006
100 m K
1 s 2 13.16 STEFANIAK Angelika LKS Delfin Połaniec # 92 U16 SK +0.5 III
2 e 1 13.24 KOŁODZIEJCZYK Ewa KKL Kielce # 91 U16 SK +0.5 IV STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
3 e 1 13.44 WALIGÓRSKA Anna UKS WiR Łopuszno 89 U18 SK +0.5 IV
5 e 1 13.83 OZDOBA Monika KS Warszawianka W-wa # 91 U16 MZ +0.5 V
1 e 2 13.00 BŁASZKIEWICZ Aleksandra KKL Kielce # 90 U18 SK +0.5 III #
2 e 2 13.08 GOZDEK Natalia LKS Delfin Połaniec # 92 U16 SK +0.5 III
3 e 2 13.14 DULNIK Agnieszka KKL Kielce # 92 U16 SK +0.5 III #
7 e 2 14.06 SŁOPIECKA Adrianna KKL Kielce # 92 U16 SK +0.5 V
200 m K
2 s 1 26.41 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U18 LD +0.7 III B.D. # 3
4 s 1 27.39 MIGUS Marlena KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 91 U16 SK +0.7 IV
1 e 1 25.00 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość # 87 U20 LU +0.7 II
2 e 2 28.10 GOZDEK Natalia LKS Delfin Połaniec # 92 U16 SK +0.4 IV
3 e 2 28.36 MYCEK Katarzyna BKL Bełchatów 89 U18 LD +0.4 IV
5 e 2 30.52 SŁOPIECKA Adrianna KKL Kielce # 92 U16 SK +0.4 --
1 f 2 28.93 ŁODEJ Edyta KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U18 SK --
2 f 2 29.25 KRUCIŃSKA Karolina UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 90 U18 SK --
3 f 2 30.01 BOGUS Beata KKL Kielce # 92 U16 SK V #
400 m K
1 f 2 57.49 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK II #
2 f 2 57.77 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK II #
3 f 2 63.42 DUDZIC Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 87 U20 SK IV
4 f 2 65.11 ŚWIĄTEK Marta LKS Delfin Połaniec # 90 U18 SK --
5 f 2 66.23 JÓŹWIK Maja KKL Kielce # 91 U16 SK V
6 f 2 68.35 KOSTKA Kornelia RKS Łódź # 92 U16 LD -- #
800 m K
1 f 2 2:16.99 RÓŻYCKA Iwona KKL Kielce # 89 U18 SK II #
1 f 2 2:51.96 BOGUS Beata KKL Kielce # 92 U16 SK -- #
2 f 2 2:19.39 BZDON Anna BKL Bełchatów 89 U18 LD III #
2 f 2 2:52.67 KRUCIŃSKA Karolina UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 90 U18 SK --
3 f 2 2:21.20 DUDZIC Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 87 U20 SK III
4 f 2 2:26.18 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP IV KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2020 M
6 f 2 2:31.55 ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U16 PD IV #
7 f 2 2:34.82 KUCHARSKA Aneta LUKS Boguszyce 90 U18 LD --
3000 m K
1 f 2 9:58.08 DRÓŻDŻ Agata KKL Kielce # 84 U23 SK II
100 m pł MŁ K
1 17.44 MIGUS Magdalena KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 91 U16 SK 0.0 V
2 e 1 19.02 BOGUS Beata KKL Kielce # 92 U16 SK 0.0 -- #
100 m pł J MŁ K
1 e 2 15.40 WALIGÓRSKA Anna UKS WiR Łopuszno 89 U18 SK 0.0 II
2 e 2 17.64 ŁODEJ Edyta KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U18 SK 0.0 IV
3 e 2 18.28 KRUCIŃSKA Karolina UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 90 U18 SK 0.0 --
Wzwyż K
1 f 2 1.55 FRĄCZKOWSKA Agata BKL Bełchatów 90 U18 LD III
2 f 2 1.55 JASTRZĘBSKA Aneta KKL Kielce # 90 U18 SK III B.D.
3 f 2 1.46 ŁODEJ Edyta KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U18 SK IV
4 f 2 1.46 KRUCIŃSKA Karolina UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 90 U18 SK IV
5 f 2 1.43 KOŁODZIEJCZYK Ewa KKL Kielce # 91 U16 SK V STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
8 f 2 1.30 BOGUS Beata KKL Kielce # 92 U16 SK -- #
Tyczka K
1 f 2 2.00 PASZKOWSKA Paulina KKL Kielce # 90 U18 SK --
W dal K
1 f 2 4.48 KRUCIŃSKA Karolina UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 90 U18 SK --
1 f 2 5.07 BOKSIŃSKA-FIUK Dagmara KKL Kielce # 82 Sen SK -0.6 --
2 f 2 4.02 BOGUS Beata KKL Kielce # 92 U16 SK -- #
2 f 2 5.04 KUFEL Karolina MKS-MOS Katowice 88 U20 SL -0.6 IV #
3 f 2 4.80 LESIAKOWSKA Natalia BKL Bełchatów 90 U18 LD -0.5 IV
5 f 2 4.60 BŁASZKIEWICZ Aleksandra KKL Kielce # 90 U18 SK -0.4 -- #
7 f 2 4.48 CESARZ Karolina UKS WiR Łopuszno 92 U16 SK -0.6 --
8 f 2 4.46 PACHOLEC Aleksandra UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK -0.6 --
10 f 2 3.87 SITARSKA Monika KKL Kielce # 92 U16 SK -0.5 -- #
Kula (3) K
1 f 2 8.56 BOGUS Beata KKL Kielce # 92 U16 SK -- #
Kula (4) K
1 f 2 8.89 KRUCIŃSKA Karolina UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 90 U18 SK --
1 f 2 10.31 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce # 88 U20 SK III #
2 f 2 7.97 ŁODEJ Edyta KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U18 SK --
2 f 2 9.31 SKÓRA Ewelina KKL Kielce # 91 U16 SK IV
4 f 2 9.18 CESARZ Karolina UKS WiR Łopuszno 92 U16 SK IV
5 f 2 9.12 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U18 LD IV B.D. # 3
6 f 2 8.89 BANAK Iga KKL Kielce # 91 U16 SK V #
Dysk (1) K
1 f 2 29.39 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce # 88 U20 SK IV #
2 f 2 18.40 CESARZ Karolina UKS WiR Łopuszno 92 U16 SK --
3 f 2 14.84 SKÓRA Ewelina KKL Kielce # 91 U16 SK --
Młot (3) K
1 f 2 29.31 SKÓRA Ewelina KKL Kielce # 91 U16 SK V
Młot (4) K
1 f 2 51.79 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce # 88 U20 SK I #
2 f 2 35.33 ZUBER Małgorzata KKL Kielce # 86 U23 SK --
3 f 2 34.63 PODOLSKA Justyna KKL Kielce # 86 U23 SK --
Oszczep (600) K
1 f 2 22.91 KRUCIŃSKA Karolina UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 90 U18 SK --
1 f 2 40.76 KOKOSZA Irmina RLTL ZTE Radom 89 U18 MZ II
2 f 2 18.62 BOGUS Beata KKL Kielce # 92 U16 SK -- #
2 f 2 26.02 CESARZ Karolina UKS WiR Łopuszno 92 U16 SK --
7-bój J MŁ K
1 f 2 3232 KRUCIŃSKA Karolina UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 90 U18 SK IV
2 f 2 2732 BOGUS Beata KKL Kielce # 92 U16 SK -- #
3 f 2 2058 ŁODEJ Edyta KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U18 SK --
100 m M
1 s 1 11.30 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +0.5 II
2 e 1 11.55 SKOWROŃSKI Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +0.5 III
3 e 1 11.63 BOGUS Paweł KKL Kielce # 89 U18 SK +0.5 III
6 e 1 12.02 KASZUBA Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +0.5 IV
7 e 1 12.06 STĘPIEŃ Kamil UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 86 U23 SK +0.5 -- B.D.
2 e 2 12.22 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U20 OP +0.8 -- #
4 e 2 12.42 GIBAŁA Bartłomiej UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK +0.8 V
5 e 2 12.58 BOREK Łukasz KKL Kielce # 89 U18 SK +0.8 -- #
3 e 3 12.39 WRÓBLEWSKI Kamil KKL Kielce # 91 U16 SK +0.8 V #
1 e 4 11.98 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U18 SK +1.0 IV
2 e 4 12.43 GAŁDA Damian KKL Kielce # 88 U20 SK +1.0 --
3 e 4 12.97 MALESZA Marek UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK +1.0 --
4 e 4 13.05 CZAJA Daniel KKL Kielce # 89 U18 SK +1.0 --
200 m M
2 s 1 23.20 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +0.8 III
3 s 3 24.04 GRABAŁA Bartłomiej UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK +1.0 IV
4 s 3 24.10 PRZEMYSKI Filip KS AZS AWF Wrocław # 92 U16 DS +1.0 IV
1 e 1 22.87 SKOWROŃSKI Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +0.8 III
3 e 1 23.30 WRÓBEL Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 87 U20 PK +0.8 III B.D. 2
4 e 1 23.74 STĘPIEŃ Kamil UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 86 U23 SK +0.8 -- B.D.
5 e 1 23.98 KOŁACZ Łukasz UKS WiR Łopuszno 89 U18 SK +0.8 IV
1 e 2 23.13 KIDOŃ Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA +1.0 III
2 e 2 23.93 BOGUS Paweł KKL Kielce # 89 U18 SK +1.0 IV
3 e 2 24.14 KASZUBA Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +1.0 IV
2 e 3 24.02 BOREK Łukasz KKL Kielce # 89 U18 SK +1.0 IV #
5 e 3 24.71 WRÓBLEWSKI Kamil KKL Kielce # 91 U16 SK +1.0 V #
400 m M
1 f 2 50.47 KIDOŃ Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA II
1 f 2 55.73 GAŁDA Damian KKL Kielce # 88 U20 SK --
2 f 2 51.94 SZCZĘK Karol STS Skarżysko-Kamienna # 88 U20 SK III
2 f 2 57.80 MALESZA Marek UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK --
3 f 2 54.07 MICHALSKI Marcin STS Skarżysko-Kamienna # 90 U18 SK IV
3 f 2 54.07 MICHALSKI Marcin LKS Delfin Połaniec # 90 U18 SK IV
3 f 2 63.31 CZAJA Daniel KKL Kielce # 89 U18 SK --
6 f 2 58.49 PARKITA Mateusz KKL Kielce # 92 U16 SK -- #
800 m M
2 s 2 1:59.31 NOGA Damian UKS Żaczek Połaniec # 89 U18 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2654/11 2013 2
8 s 2 2:08.34 ZARYMBSKI Robert LUKS Boguszyce 91 U16 LD V
5 f 2 2:03.34 PIWKO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM IV
6 f 2 2:04.33 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS IV #
7 f 2 2:07.23 BÓL Krzysztof STS Skarżysko-Kamienna # 88 U20 SK IV
1000 m M
1 f 2 3:07.28 MALESZA Marek UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK --
2 f 2 3:07.63 CICHOŃ Wojciech KKL Kielce # 91 U16 SK --
1500 m M
1 f 2 3:59.71 WOŹNIAK Mariusz UKL Ósemka Police # 88 U20 ZP II
1 f 2 5:12.01 GAŁDA Damian KKL Kielce # 88 U20 SK --
2 f 2 4:07.56 BEDNARSKI Łukasz KKL Kielce # 88 U20 SK III #
3 f 2 4:07.87 DUMA Arkadiusz KKL Kielce # 82 Sen SK III
4 f 2 4:13.67 GARYCKI Szymon KKL Kielce # 83 Sen SK --
5 f 2 4:17.50 BĄK Michał KKL Kielce # 88 U20 SK IV
6 f 2 4:20.07 ZUGAJ Dawid UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 89 U18 SK IV B.D.
110 m pł J MŁ M
1 s 2 15.94 JAGODZIŃSKI Michał KKL Kielce # 89 U18 SK -1.0 IV B.D.
2 e 1 15.66 JAGODZIŃSKI Michał KKL Kielce # 89 U18 SK +0.5 III B.D.
3 e 1 16.08 ROKITA Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 90 U18 PK +0.5 IV
4 e 1 18.41 KOŁACZ Łukasz UKS WiR Łopuszno 89 U18 SK +0.5 --
2 e 2 19.78 MALESZA Marek UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK -1.0 --
3 e 2 20.31 CICHOŃ Wojciech KKL Kielce # 91 U16 SK -1.0 --
110 m pł M (99.1) M
1 15.47 WRÓBEL Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 87 U20 PK +0.5 II B.D. 2
1 e 1 16.47 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS -0.9 III #
2 e 1 16.84 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK -0.9 IV #
3 e 1 17.79 GAŁDA Damian KKL Kielce # 88 U20 SK -0.9 --
Wzwyż M
1 f 2 1.95 KRÓL Tomasz KKL Kielce # 87 U20 SK II B.D. # 1
2 f 2 1.77 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK IV #
3 f 2 1.71 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS -- #
4 f 2 1.71 GAŁDA Damian KKL Kielce # 88 U20 SK --
5 f 2 1.68 CZAJA Daniel KKL Kielce # 89 U18 SK --
7 f 2 1.45 MALESZA Marek UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK --
Tyczka M
1 f 2 3.75 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS III #
2 f 2 2.50 GAŁDA Damian KKL Kielce # 88 U20 SK --
3 f 2 2.50 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK -- #
4 f 2 2.40 CICHOŃ Wojciech KKL Kielce # 91 U16 SK --
5 f 2 2.20 DULEWICZ Marcin KKL Kielce # 90 U18 SK --
W dal M
1 f 2 6.51 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS -0.4 III #
2 f 2 6.42 KRÓL Tomasz KKL Kielce # 87 U20 SK -0.4 III B.D. # 1
3 f 2 6.25 PISKULAK Artur KKL Kielce # 86 U23 SK -0.4 --
3 f 2 6.25 PISKULAK Artur KKL Kielce # 86 U23 SK -0.4 --
4 f 2 6.22 ROGOWSKI Kamil LUKS ŚKB Maraton Kielce # 87 U20 SK -0.7 IV
5 f 2 6.15 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U18 SK -0.6 IV
6 f 2 5.91 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U20 OP -0.4 IV #
7 f 2 5.87 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK -0.8 -- #
8 f 2 5.66 GAŁDA Damian KKL Kielce # 88 U20 SK -0.6 --
9 f 2 5.44 RYBICKI Paweł KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ -0.4 --
10 f 2 5.41 CHUDZICKI Jakub UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK -0.4 --
12 f 2 5.18 CZAJA Daniel KKL Kielce # 89 U18 SK -0.6 --
13 f 2 5.16 WASIK Mateusz KKL Kielce # 91 U16 SK -0.8 -- #
15 f 2 4.80 MALESZA Marek UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK -0.5 --
Kula (4) M
1 f 2 9.08 MALESZA Marek UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK --
1 f 2 13.34 FURMANEK Tomasz KKL Kielce # 91 U16 SK IV #
2 f 2 12.95 KARBOWNIK Radosław KKL Kielce # 91 U16 SK V
3 f 2 12.20 NYGA Marian KKL Kielce # 91 U16 SK V
4 f 2 11.09 TUZ Łukasz KKL Kielce # 91 U16 SK V B.D. BEZ
5 f 2 11.05 PICHETA Szymon KKL Kielce # 91 U16 SK V
Kula (5) M
1 f 2 12.17 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U18 SK --
1 f 2 14.95 PICHETA Kamil KKL Kielce # 89 U18 SK III
2 f 2 9.32 CZAJA Daniel KKL Kielce # 89 U18 SK --
2 f 2 10.53 RYBICKI Paweł KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ --
Kula (6) M
1 f 2 11.13 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK IV #
1 f 2 15.25 FRYSZTAK Piotr RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ II
2 f 2 11.02 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS IV #
2 f 2 15.05 ZIĘBA Rafał KKL Kielce # 88 U20 SK II #
3 f 2 9.72 GAŁDA Damian KKL Kielce # 88 U20 SK --
Kula (7.26) M
1 f 2 14.90 BORKOWSKI Daniel KKL Kielce # 84 U23 SK I #
Dysk (1.5) M
1 f 2 47.36 PICHETA Kamil KKL Kielce # 89 U18 SK II
2 f 2 35.65 FURMANEK Tomasz KKL Kielce # 91 U16 SK IV #
3 f 2 32.88 PICHETA Szymon KKL Kielce # 91 U16 SK V
4 f 2 14.75 CICHOŃ Wojciech KKL Kielce # 91 U16 SK --
Dysk (1.75) M
1 f 2 33.74 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK IV #
2 f 2 29.34 GAŁDA Damian KKL Kielce # 88 U20 SK --
3 f 2 28.37 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS -- #
Młot (4) M
2 43.51 NYGA Marian KKL Kielce # 91 U16 SK IV
1 f 2 59.76 FURMANEK Tomasz KKL Kielce # 91 U16 SK II #
3 f 2 38.46 PICHETA Szymon KKL Kielce # 91 U16 SK V
4 f 2 31.93 TUZ Łukasz KKL Kielce # 91 U16 SK -- B.D. BEZ
Młot (5) M
1 f 2 53.89 JAS Paweł KKL Kielce # 89 U18 SK III
2 f 2 35.58 PICHETA Kamil KKL Kielce # 89 U18 SK --
Młot (6) M
1 f 2 57.03 ZIĘBA Rafał KKL Kielce # 88 U20 SK II #
2 f 2 44.72 RUTYNA Paweł KKL Kielce # 88 U20 SK III
Oszczep (600) M
1 f 2 45.61 CHUDZICKI Jakub UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK IV
2 f 2 37.85 WASIK Mateusz KKL Kielce # 91 U16 SK V #
5 f 2 30.76 MALESZA Marek UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK --
6 f 2 20.08 CICHOŃ Wojciech KKL Kielce # 91 U16 SK --
Oszczep (700) M
1 f 2 54.24 DUDZIC Piotr KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U18 SK III
2 f 2 51.47 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce # 90 U18 SK III B.D. # 2
Oszczep (800) M
1 f 2 36.82 RADZISZEWSKI Jacek KKL Kielce # 88 U20 SK --
1 f 2 42.18 GAŁDA Damian KKL Kielce # 88 U20 SK IV
2 f 2 36.20 RADZISZEWSKI Jacek KKL Kielce # 88 U20 SK --
3 f 2 35.92 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS -- #
4 f 2 33.96 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK -- #
10-bój J MŁ M
1 f 2 3363 MALESZA Marek UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK V
10-bój JUN M
1 f 2 4880 GAŁDA Damian KKL Kielce # 88 U20 SK IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5491459369659 sekund