Warszawa 03 - 04.06.2006
100 m K
1 e 1 12.44 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U18 PM -0.6 II MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
2 e 1 12.73 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -0.6 II #
7 e 1 13.99 NOWAK Paulina MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ -0.6 --
2 e 2 13.56 NOWAK Ewelina OKLA Ostrołęka # 89 U18 MZ +0.8 IV
3 e 2 13.60 KOŁODZIEJCZYK Sylwia OKLA Ostrołęka # 89 U18 MZ +0.8 IV
4 e 2 13.77 PIETRUSZEWSKA Agnieszka WLKS Nowe Iganie # 90 U18 MZ +0.8 IV
6 e 2 14.22 NOWAK Aleksandra MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ +0.8 --
1 e 3 12.25 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U20 WN +0.3 II
2 e 3 12.35 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ +0.3 II
3 e 3 12.46 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ +0.3 II #
4 e 3 13.00 ŻBIKOWSKA Ewa SSA Legia 1926 Warszawa # 88 U20 MZ +0.3 III
5 e 3 13.09 DOROBEK Justyna MUKS Płock 87 U20 MZ +0.3 III
6 e 3 13.28 ROGOWICZ Małgorzata OKLA Ostrołęka # 88 U20 MZ +0.3 IV
7 e 3 13.34 KAMIŃSKA Beata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 88 U20 PM +0.3 IV B.D.
1 e 4 12.96 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ +0.3 III B.D. B.D. #
2 e 4 13.16 CYCHOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka # 87 U20 MZ +0.3 III
1 e 5 12.38 ZASŁAWSKA Marta RLTL ZTE Radom # 80 Sen MZ +0.7 II
2 e 5 12.73 RYMSZA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ +0.7 II
3 e 5 12.83 KARCZMAREK Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 86 U23 MZ +0.7 III
5 e 5 13.19 TYSZKA Izabela AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ +0.7 III
1 F B 12.17 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U20 WN +1.2 II
1 f 1 12.52 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U18 PM -0.5 II MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
2 f 1 12.66 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -0.5 II #
7 f 1 13.58 NOWAK Aleksandra MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ -0.5 IV
8 f 1 13.81 KOŁODZIEJCZYK Sylwia OKLA Ostrołęka # 89 U18 MZ -0.5 --
2 f 2 12.26 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ +1.2 II
3 f 2 12.41 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ +1.2 II #
4 f 2 12.91 CYCHOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka # 87 U20 MZ +1.2 III
5 f 2 13.11 DOROBEK Justyna MUKS Płock 87 U20 MZ +1.2 III
6 f 2 13.24 KAMIŃSKA Beata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 88 U20 PM +1.2 IV B.D.
7 f 2 13.42 ROGOWICZ Małgorzata OKLA Ostrołęka # 88 U20 MZ +1.2 IV
1 f 3 12.35 ZASŁAWSKA Marta RLTL ZTE Radom # 80 Sen MZ -0.1 II
2 f 3 12.77 KARCZMAREK Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 86 U23 MZ -0.2 III
3 f 3 12.79 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ -0.3 III B.D. B.D. #
5 f 3 13.20 TYSZKA Izabela AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ -0.5 III
200 m K
1 s 2 26.37 DORUCHOWSKA Joanna KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ +1.6 III
1 s 4 23.28 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ +2.8 M
2 s 4 24.82 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U20 WN +2.8 I
3 s 4 25.18 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ +2.8 II #
5 s 4 26.10 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ +2.8 II B.D. B.D. #
7 s 4 26.78 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ +2.8 III B.D. # 1
1 s 5 26.00 JAKUBOWSKA Alicja MLKS Ostróda 88 U20 WN +2.6 II
2 e 1 27.34 OSTAS Agnieszka WLKS Nowe Iganie # 89 U18 MZ +0.7 IV
3 e 1 27.66 MIKOŁAJCZAK Anna KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN +0.7 IV
4 e 1 27.93 BIERNACKA Anna MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ +0.7 IV
5 e 1 28.73 NOWAK Aleksandra MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ +0.7 --
6 e 1 29.13 ŁASZCZUK Iwona MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ +0.7 --
7 e 1 29.25 NOWAK Paulina MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ +0.7 --
2 e 2 26.65 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ +1.6 III #
3 e 2 26.86 BANASIK Marta RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ +1.6 III #
4 e 2 27.29 KŁOSIEWICZ-GIERA Natalia MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ +1.6 III
5 e 2 27.32 PIECHUTA Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków # 89 U18 MA +1.6 IV B.D. B.D. , Z/2528/20 , 2020
7 e 2 27.95 PALIŃSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN +1.6 IV
2 e 3 25.91 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ +1.2 II
3 e 3 26.53 ŻBIKOWSKA Ewa SSA Legia 1926 Warszawa # 88 U20 MZ +1.3 III
4 e 3 26.94 CYCHOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka # 87 U20 MZ +1.4 III
5 e 3 27.31 KUSION Renata RKS Skra Warszawa # 85 U23 MZ +1.5 --
4 e 4 25.79 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ +2.8 II
6 e 4 26.21 CYBUL Monika KS AZS UWM Olsztyn # 87 U20 WN +2.8 II
2 e 5 26.68 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa # 87 U20 MZ +2.6 III #
3 e 5 26.77 KRUPKA Aneta MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ +2.6 III
4 e 5 26.97 KAMIŃSKA Beata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 88 U20 PM +2.6 III B.D.
5 e 5 27.00 DOROBEK Justyna MUKS Płock 87 U20 MZ +2.6 III
400 m K
1 s 1 58.30 SOŁDYŃSKA Agnieszka MUKS Płock 89 U18 MZ II
2 s 1 58.95 DĄBROWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ II
3 s 1 59.38 SADOWSKA Emilia UKS MOSiR Działdowo # 90 U18 WN III
4 s 1 59.66 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U18 MZ III B.D. # 1
5 s 1 59.80 WUJTEWICZ Beata MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ III
6 e 1 60.90 KREFT Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U18 PM III
7 e 1 61.64 JASTRZĘBSKA Magdalena MKS Pogoń Siedlce # 89 U18 MZ III
1 e 2 60.34 ZAWADA Natalia MUKS Płock 90 U18 MZ III
2 e 2 60.76 PIECHUTA Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków # 89 U18 MA III B.D. B.D. , Z/2528/20 , 2020
3 e 2 62.56 MIKOŁAJCZAK Anna KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN IV
5 e 2 63.05 PALIŃSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN IV
6 e 2 66.73 MALINOWSKA Elżbieta MUKS Płock 89 U18 MZ --
1 e 3 57.73 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II
2 e 3 58.61 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II
3 e 3 59.24 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ III #
4 e 3 59.65 KUSION Renata RKS Skra Warszawa # 85 U23 MZ III
5 e 3 60.74 PIEŚKIEWICZ Małgorzata WLKS Nowe Iganie # 86 U23 MZ III
2 e 4 59.93 KRUPKA Aneta MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ III
3 e 4 61.31 KRAWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 87 U20 MZ III
4 e 4 63.58 CYBUL Monika KS AZS UWM Olsztyn # 87 U20 WN IV
800 m K
1 s 1 2:17.06 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U18 MZ II B.D. # BEZ
2 s 1 2:17.09 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U18 WN II #
3 s 1 2:18.88 SACZUK Elżbieta WLKS Nowe Iganie # 89 U18 MZ III
4 s 1 2:19.01 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
5 e 1 2:21.47 TEPEREK Karolina OKS Start Otwock 90 U18 MZ III
7 e 1 2:31.96 WITKOWSKA Edyta MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ IV #
1 e 2 2:13.11 PRUSZKOWSKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 U20 PD II
2 e 2 2:13.37 WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka MKS Polonia Warszawa # 86 U23 MZ II #
3 e 2 2:13.94 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
4 e 2 2:16.07 PRZYGÓDZKA Angelika KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN II #
6 e 2 2:20.52 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U20 MZ III B.D. # BEZ
7 e 2 2:23.64 ZARĘBA Edyta AZS AP Siedlce # 82 Sen MZ III
1 e 3 2:16.93 TUSZYŃSKA Marlena MLKS Ostróda 88 U20 WN II
2 e 3 2:18.67 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN III
3 e 3 2:20.18 LUBA Alicja MKS Polonia Warszawa # 83 Sen MZ III #
4 e 3 2:22.24 SMOLIŃSKA Daria MLKS Ostróda 87 U20 WN III
5 e 3 2:22.89 KRAWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 87 U20 MZ III
6 e 3 2:31.14 SZCZEPAŃSKA Adrianna MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ IV
1500 m K
1 4:26.97 ZGLEJC Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN I
5 4:47.84 MACKIEWICZ Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN III
6 4:48.22 SAWICKA Olga AKL Ursynów Warszawa # 88 U20 MZ III
2 e 4:29.51 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U20 MZ I #
3 e 4:39.68 PRZYGÓDZKA Angelika KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN II #
4 e 4:41.71 DOBROWOLSKA Ewa WLKS Nowe Iganie # 90 U18 MZ II
7 e 4:50.00 RACZYŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN III
8 e 4:55.42 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN III
9 e 5:21.39 BIELAK Joanna MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ --
3000 m K
1 e 10:10.85 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
2 e 10:28.03 LENARD Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III
3 e 10:37.43 SKIBIŃSKA Marzena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U20 LU III
4 e 10:56.45 KOZŁOWSKA Kinga MLKS Ostróda 89 U18 WN III B.D.
5 e 11:03.80 PIKORA Ilona MKS Durasan Płońsk # 88 U20 MZ III
6 e 11:38.68 POŚWIATA Paulina MLKS Czarni Olecko # 90 U18 WN IV #
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.76 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ +0.1 II #
4 e 1 15.32 SZCZEPAŃSKA Paulina KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ +0.1 II
5 e 1 16.22 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ +0.1 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/2087/11 2017 1
1 e 2 15.33 DORUCHOWSKA Joanna KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ -0.2 II
2 e 2 15.40 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM -0.2 II #
4 e 2 16.53 GUTOWSKA Anna WKS Gwardia Warszawa # 90 U18 MZ -0.2 III PUŁAWSKI Andrzej STANISLAWSKI Krzysztof Z/1228/12 2012 BEZ
1 f A 14.68 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ -0.7 II #
2 f A 15.04 SZCZEPAŃSKA Paulina KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -0.7 II
3 f A 15.13 DORUCHOWSKA Joanna KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ -0.7 II
4 f A 15.92 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ -0.7 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/2087/11 2017 1
5 f A 16.38 GUTOWSKA Anna WKS Gwardia Warszawa # 90 U18 MZ -0.7 III PUŁAWSKI Andrzej STANISLAWSKI Krzysztof Z/1228/12 2012 BEZ
100 m pł K
1 e 1 14.81 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ +0.1 II
2 e 1 15.11 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ +0.1 II
6 e 1 17.26 ZAREMBSKA Patrycja KS Orzeł Warszawa # 88 U20 MZ +0.1 IV
3 e 2 16.04 KRÓL Renata KS Orzeł Warszawa # 88 U20 MZ -0.2 III
5 e 2 18.39 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ -0.2 -- #
1 F B 14.96 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ -0.5 II
2 F B 15.47 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ -0.5 II
3 F B 16.04 KRÓL Renata KS Orzeł Warszawa # 88 U20 MZ -0.5 III
4 F B 18.16 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ -0.5 -- #
400 m pł K K
5 s 1 70.79 BOŻKIEWICZ Martyna AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ IV
1 s 2 69.93 NIEBRZYDOWSKA Anita KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN IV
1 e 1 64.17 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U18 MZ II B.D. # 1
2 e 1 66.33 MARKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno # 89 U18 WN III B.D.
3 e 1 66.96 WALTER Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN III #
4 e 1 67.26 WÓJCIK Magdalena KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ III
2 e 2 75.79 LENARCIK Agnieszka UKS Olimp Kozienice # 90 U18 MZ -- B.D.
1 e 3 62.61 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II
2 e 3 63.87 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa # 87 U20 MZ II
3 e 3 64.34 WITEK Ewa KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ II
1 e 4 63.93 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ II #
2 e 4 68.16 TRZCIŃSKA Katarzyna PKS Gwardia Szczytno # 88 U20 WN III B.D.
3 e 4 69.03 URBANIEC Agata MKS Polonia Warszawa # 86 U23 MZ --
1500 m prz K
1 e 5:18.02 BOJARCZUK Monika WLKS Nowe Iganie # 89 U18 MZ III B.D. #
2 e 5:32.71 JASEK Paulina UKS Olimp Kozienice # 88 U20 MZ --
3 e 5:42.35 WOJA Justyna MUKS Płock 87 U20 MZ --
4 e 5:49.71 ŁUKASZEWICZ Dorota LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 89 U18 MZ IV
Wzwyż K
2 = 1.60 KRUŻYCKA Barbara OKLA Ostrołęka # 90 U18 MZ III
2 = 1.60 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock # 90 U18 MZ III B.D. # 3
1 e 1.65 PAWLONKA Renata UKS Impuls Warszawa # 87 U20 MZ II B.D.
1 e 1.65 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM II #
2 e 1.55 JODKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 87 U20 MZ III
4 e 1.55 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ III #
5 e 1.55 ŻABOWSKA Kesja MUKS Płock 90 U18 MZ III
Tyczka K
1 s 1 3.10 WALCZYŃSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ II
2 s 1 2.80 ORNOCH Agata UKS Kusy Warszawa # 90 U18 MZ III
3 s 1 2.80 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ III
4 s 1 2.60 RAFALSKA Martyna KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ IV
5 s 1 2.40 WIŚNIEWSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa # 92 U16 MZ IV
1 s 2 3.80 RUPALA Barbara AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ M
2 s 2 3.60 GRABOWSKA Sonia KS Orzeł Warszawa # 88 U20 MZ I
3 s 2 3.60 KALWODA Kaja AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ I
4 s 2 3.50 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ I
5 s 2 3.00 CUDNA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ II
W dal K
  5.64 PLUTA Joanna ULKS Jedlińsk 89 U18 MZ +0.9 II
  - KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ +1.8 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/2087/11 2017 1
1 e 5.33 MARSZAŁEK Jolanta MKS Durasan Płońsk # 87 U20 MZ +1.6 III
1 e 5.70 PLUTA Joanna ULKS Jedlińsk 89 U18 MZ +3.2 II
2 e 5.13 SIEŃSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława # 88 U20 MZ +2.6 III
2 e 5.18 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ +2.4 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/2087/11 2017 1
3 e 4.71 KOWALIK Natalia AKL Ursynów Warszawa # 89 U18 MZ +3.8 --
3 e 4.88 SMOLIŃSKA Paulina SSA Legia 1926 Warszawa # 88 U20 MZ +1.9 IV
4 e 4.65 GUTOWSKA Anna WKS Gwardia Warszawa # 90 U18 MZ +2.6 -- PUŁAWSKI Andrzej STANISLAWSKI Krzysztof Z/1228/12 2012 BEZ
5 e 4.26 JABŁOŃSKA Patrycja KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ +0.7 --
Trójskok K
1 e 11.88 WITEK Monika KS Warszawianka W-wa # 87 U20 MZ +1.2 II
2 e 11.38 MARSZAŁEK Jolanta MKS Durasan Płońsk # 87 U20 MZ +0.4 III
3 e 11.37 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA +1.3 III #
4 e 10.91 ADAMCZAK Paulina OKLA Ostrołęka # 90 U18 MZ +0.5 III
5 e 10.18 BACZEWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka # 90 U18 MZ +0.5 --
Kula (4) K
3 10.24 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM III #
1 e 10.95 AFANASJEW Hanna PKS Gwardia Szczytno # 89 U18 WN III
1 e 14.53 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ I #
2 e 10.25 ULICKA Monika MLKL Płock # 90 U18 MZ III
2 e 13.82 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ I #
3 e 11.90 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin # 87 U20 LU II
4 e 9.26 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa # 88 U20 MZ IV B.D. # 2
4 e 10.18 MAŁECKA Magdalena MUKS Płock 89 U18 MZ III
5 e 8.58 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ -- #
5 e 10.04 WINIAREK Sandra OKS Start Otwock 89 U18 MZ III
7 e 9.01 BACŁAWSKA Paulina OKLA Ostrołęka # 89 U18 MZ IV
8 e 8.88 KOKOSIŃSKA Katarzyna MLKL Płock # 90 U18 MZ -- #
Dysk (1) K
1 e 35.36 AFANASJEW Hanna PKS Gwardia Szczytno # 89 U18 WN III
1 e 48.05 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ I #
2 e 31.05 ULICKA Monika MLKL Płock # 90 U18 MZ IV
2 e 44.31 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ I #
3 e 30.90 BRZOZOWSKA Justyna MKS Pułtusk # 89 U18 MZ IV
3 e 31.28 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin # 87 U20 LU IV
4 e 14.83 MALINOWSKA Katarzyna MUKS Płock 87 U20 MZ --
4 e 30.51 STĘPIEŃ Klaudia RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ IV #
5 e 30.02 KRAUZE Agnieszka UKS MOSiR Działdowo # 90 U18 WN IV B.D.
6 e 26.51 KUCHARCZYK Magdalena AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ --
7 e 26.42 MAKOWSKA Małgorzata MKS Pułtusk 89 U18 MZ --
8 e 25.95 WINIAREK Sandra OKS Start Otwock 89 U18 MZ --
9 e 25.38 PATOKA Monika UKS Halinów 89 U18 MZ --
Młot (4) K
1 59.68 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ M #
4 40.93 OSIECKA Marta RKS Skra Warszawa # 88 U20 MZ III
1 e 46.58 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ II #
2 e 41.40 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ III #
2 e 48.45 GRĄBCZEWSKA Urszula RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ I #
3 e 39.68 KOKOSIŃSKA Katarzyna MLKL Płock # 90 U18 MZ III #
3 e 44.59 TOMASZKIEWICZ Ewa KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ II
4 e 37.49 BIESIADECKA Anna RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ III
5 e 35.90 KANIA Justyna MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ IV
6 e 27.05 SZCZYPEK Joanna KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ --
Oszczep (600) K
1 e 40.15 KOKOSZA Irmina RLTL ZTE Radom 89 U18 MZ II
1 e 45.04 FELICIAK Ewelina AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
2 e 33.44 DROŃ Aneta MKS Pogoń Siedlce # 88 U20 MZ IV
3 e 32.45 HUDZIK Olga OKS Start Otwock 87 U20 MZ IV
4 e 29.06 MALINOWSKA Katarzyna MUKS Płock 87 U20 MZ --
6 e 26.21 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ -- #
7 e 23.78 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa # 88 U20 MZ -- B.D. # 2
8 e 19.71 KOZAKIEWICZ Anna SSA Legia 1926 Warszawa # 88 U20 MZ --
100 m M
2 e 1 11.60 BĘBENEK Tomasz niest. Warszawa # 89 U18 MZ +0.8 III B.D. 3
3 e 1 11.64 CHWIŁOC-FIŁOC Łukasz MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ +0.8 III
4 e 1 11.71 NOWAKOWSKI Grzegorz WKS Gwardia Warszawa # 89 U18 MZ +0.8 III #
5 e 1 11.98 ZACHARSKI Paweł KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ +0.8 IV
1 e 2 11.47 PIWOWARCZYK Krzysztof WLKS Nowe Iganie # 89 U18 MZ -1.0 III
2 e 2 11.60 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ -1.0 III
3 e 2 11.66 KACNER Sebastian MUKS Płock 90 U18 MZ -1.0 III B.D. # 2
4 e 2 11.92 PODLASKI Sebastian MKS Pułtusk 90 U18 MZ -1.0 IV
5 e 2 12.18 PACHOLCZAK Przemysław KS Piaseczno 89 U18 MZ -1.0 IV #
6 e 2 12.25 KORYCIŃSKI Jakub WLKS Nowe Iganie # 90 U18 MZ -1.0 --
1 e 3 11.27 STASIEŁUK Andrzej MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ +0.5 II
2 e 3 11.44 CZAJOR Łukasz AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ +0.5 III
3 e 3 11.59 PYRŻAK Bartosz KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ +0.5 III
4 e 3 11.60 KOŁODZIEJSKI Karol MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ +0.5 III
6 e 3 12.30 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa # 90 U18 MZ +0.5 -- B.D. # 1
2 e 4 12.28 SIEWRUK Grzegorz MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ -1.7 --
1 e 5 11.19 ZAWIŚLAK Karol AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ -0.2 II
2 e 5 11.30 GOŁĘBIEWSKI Marek RKS Skra Warszawa # 88 U20 MZ -0.2 II
3 e 5 11.34 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U20 MZ -0.2 III RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
4 e 5 11.75 ŚWIERCZEWSKI Tomasz WKS Gwardia Warszawa # 88 U20 MZ -0.2 III #
6 e 5 11.83 GWIAZDA Radosław OKLA Ostrołęka # 88 U20 MZ -0.2 IV
7 e 5 11.91 ZACHARUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce # 87 U20 MZ -0.2 IV
1 e 6 11.39 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U20 MZ +0.6 III #
3 e 6 11.80 FARECKI Marcin AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ +0.6 IV
5 e 6 11.94 WOLSKI Łukasz MKS Start Lublin # 89 U18 LU +0.6 IV #
6 e 6 12.14 ZUBALA Tomasz AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ +0.6 IV
1 e 7 11.57 LEWANDOWSKI Marek AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ 0.0 III
2 e 7 11.95 SZKUP Józef UKS Jedynka Łowicz # 90 U18 LD 0.0 IV
1 e 8 10.69 BIERNAT Tomasz AZS-AWF Warszawa 83 Sen MZ +0.5 I
2 e 8 11.53 RUDOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ +0.5 III #
3 e 8 11.86 KOSSEK Marcin MKS Polonia Warszawa # 85 U23 MZ +0.5 --
5 e 8 12.09 CZARNECKI Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 86 U23 MZ +0.5 --
3 e 9 11.51 KAC Janusz SSA Legia 1926 Warszawa # 85 U23 MZ -1.4 III
4 e 9 11.75 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U23 MZ -1.4 III
5 e 9 12.00 BŁAZIŃSKI Witold AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -1.4 -- B.D.
1 f A 11.21 STASIEŁUK Andrzej MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ +1.3 II
2 F A 11.45 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ +1.3 III
1 F B 11.15 GOŁĘBIEWSKI Marek RKS Skra Warszawa # 88 U20 MZ +0.9 II
3 f 1 11.56 KOŁODZIEJSKI Karol MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ +1.3 III
5 f 1 11.60 BĘBENEK Tomasz niest. Warszawa # 89 U18 MZ +1.3 III B.D. 3
7 f 1 11.75 PYRŻAK Bartosz KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ +1.3 III
2 f 2 11.16 ZAWIŚLAK Karol AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ +0.9 II
3 f 2 11.22 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U20 MZ +0.9 II RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
4 f 2 11.34 LEWANDOWSKI Marek AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ +0.9 III
5 f 2 11.56 ŚWIERCZEWSKI Tomasz WKS Gwardia Warszawa # 88 U20 MZ +0.9 III #
1 f 3 10.66 BIERNAT Tomasz AZS-AWF Warszawa 83 Sen MZ +0.5 I
3 f 3 11.41 KAC Janusz SSA Legia 1926 Warszawa # 85 U23 MZ +0.5 III
4 f 3 11.54 RUDOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ +0.5 III #
5 f 3 11.64 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U23 MZ +0.5 III
6 f 3 11.86 KOSSEK Marcin MKS Polonia Warszawa # 85 U23 MZ +0.5 --
200 m M
1 s 1 22.98 STASIEŁUK Andrzej MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ +2.8 III
2 s 1 23.20 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ +2.8 III
3 s 1 23.59 KACNER Sebastian MUKS Płock 90 U18 MZ +2.8 III B.D. # 2
1 s 4 22.11 SOŁODKO Daniel AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ +0.9 II #
2 s 4 22.55 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U20 MZ +0.9 II RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
1 s 6 22.04 TULIN Zbigniew SSA Legia 1926 Warszawa # 76 Sen MZ +1.2 II
5 e 1 23.79 NOWAKOWSKI Grzegorz WKS Gwardia Warszawa # 89 U18 MZ +2.8 IV #
7 e 1 24.17 PAWŁOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 89 U18 MZ +2.8 IV
1 e 2 23.66 SZKUP Józef UKS Jedynka Łowicz # 90 U18 LD -0.1 IV
3 e 2 24.29 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U18 MZ -0.1 IV B.D. # BEZ
4 e 2 24.29 GAWRYLCZYK Andrzej KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -0.1 IV
5 e 2 24.37 SIEWRUK Grzegorz MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ -0.1 IV
6 e 2 24.51 WŁODAREK Damian MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ -0.1 --
7 e 2 24.54 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 90 U18 MZ -0.1 -- CZYŻ Maciej # Z/0200/11 2019
1 e 3 24.60 GOS Filip OKS Start Otwock 89 U18 MZ +1.2 -- #
2 e 3 24.72 TRZASKOWSKI Grzegorz OKS Start Otwock 89 U18 MZ +1.2 -- #
6 e 3 25.57 WIERZBICKI Konrad KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ +1.2 --
3 e 4 22.85 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U23 MZ +0.9 III
4 e 4 22.91 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ +0.9 III #
5 e 4 23.20 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U20 KP +0.9 III B.D. 2
6 e 4 23.29 PIOTROWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ +0.9 III #
1 e 5 22.68 SMOLIŃSKI Piotr AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ +1.7 II #
3 e 5 23.27 LEWANDOWSKI Marek AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ +1.7 III
4 e 5 23.45 RUDOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ +1.7 III #
5 e 5 23.49 PIKUS Piotr AZS-AWF Warszawa # 88 U20 MZ +1.7 III
8 e 5 24.64 ZUBALA Tomasz AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ +1.7 --
2 e 6 22.82 TYTEK Karol MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ +1.2 III
3 e 6 23.18 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa # 83 Sen MZ +1.2 III #
4 e 6 23.72 BŁAZIŃSKI Witold AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ +1.2 -- B.D.
5 e 6 23.78 STĘPNICKI Emil MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ +1.2 IV
6 e 6 23.82 KOSSEK Marcin MKS Polonia Warszawa # 85 U23 MZ +1.2 --
7 e 6 24.19 WOLSKI Łukasz MKS Start Lublin # 89 U18 LU +1.2 IV #
8 e 6 24.54 CZARNECKI Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 86 U23 MZ +1.2 --
400 m M
1 s 1 50.14 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U18 WN II
2 s 1 50.70 TARASZKIEWICZ Michał KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN III
3 s 1 50.78 KALITA Marcin KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN III #
4 s 1 51.50 SZCZYGLAK Paweł MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ III
6 e 1 53.81 SOBOTKA Michał KS Zawkrze Mława # 89 U18 MZ IV
8 e 1 54.77 JAGIEŁŁO Tomasz RLTL ZTE Radom 89 U18 MZ --
1 e 2 52.33 WISŁA Robert KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ III
2 e 2 52.44 BIELECKI Rafał AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ III
3 e 2 53.50 KRASUSKI Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 89 U18 MZ IV
7 e 2 55.81 CIEŚLAK Piotr KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ --
8 e 2 56.12 WIERZBICKI Konrad KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ --
1 e 3 47.92 CHYBIŃSKI Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN I #
2 e 3 49.69 KOTARSKI Patryk AZS Łódź # 84 U23 LD II
3 e 3 49.88 KARNIŁOWICZ Dawid AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ II B.D.
4 e 3 50.07 KUCHARSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ II B.D. BEZ
5 e 3 50.74 PIOTROWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ III #
6 e 3 50.97 SOLIS Adam KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III
7 e 3 50.98 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ III #
1 e 4 50.96 ŻYWEK Dawid OKS Start Otwock 85 U23 MZ III
2 e 4 51.49 DAŃKO Robert KS Piaseczno 85 U23 MZ III
3 e 4 51.75 LEWANDOWSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ III
4 e 4 52.69 WOŁOWICZ Michał OKS Start Otwock 88 U20 MZ III
5 e 4 53.19 BORZYMOWSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 88 U20 MZ IV
6 e 4 53.31 POLKOWSKI Paweł MKS Pogoń Siedlce # 88 U20 MZ IV
7 e 4 55.98 SŁOMCZEWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk # 86 U23 MZ --
8 e 4 56.41 KRASUSKI Sylwester MKS Pogoń Siedlce # 88 U20 MZ --
1 e 5 48.99 SOŁODKO Daniel AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ II #
2 e 5 49.21 OLSZEWSKI Mariusz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U23 MZ II
3 e 5 50.66 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U20 KP III B.D. 2
4 e 5 51.48 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ III #
5 e 5 51.61 JARZĄBEK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN III
6 e 5 52.69 WITCZAK Piotr MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ III
8 e 5 57.47 PASENNIK Emil MKS Pogoń Siedlce # 87 U20 MZ --
800 m M
2 s 1 1:58.66 SZPAK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ III
3 s 1 1:58.77 KOSIŃSKI Dawid MUKS Płock 89 U18 MZ III
4 s 1 1:59.95 DUDZIŃSKI Michał RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ III
1 e 1 1:57.31 WACŁAWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 89 U18 WN III
5 e 1 2:02.02 PAWLAK Mariusz niest. Warszawa # 89 U18 MZ IV B.D.
8 e 1 2:03.42 SEKUŁA Łukasz OKS Start Otwock 89 U18 MZ IV
9 e 1 2:05.86 PRZYBYSZ Michał MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ IV
1 e 2 2:04.68 JAGIEŁŁO Tomasz RLTL ZTE Radom 89 U18 MZ IV
5 e 2 2:10.19 ANIOŁ Gabriel MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ --
7 e 2 2:11.95 KĘSIK Paweł UKS Olimp Kozienice # 90 U18 MZ --
8 e 2 2:12.65 WIĘCEK Mateusz LUKS Bartnik Myszyniec # 89 U18 MZ --
1 e 3 1:52.72 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN II
2 e 3 1:52.75 KRUPA Piotr LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 85 U23 MZ II
3 e 3 1:53.21 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość # 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2020 2
4 e 3 1:53.51 ŻYWEK Dawid OKS Start Otwock 85 U23 MZ II
5 e 3 1:54.39 LASIUK Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN II
6 e 3 1:54.90 STANISZEWSKI Michał RLTL ZTE Radom 87 U20 MZ II
8 e 3 1:57.60 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ III #
1 e 4 1:55.52 SITEK Grzegorz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 88 U20 MZ II
2 e 4 1:58.38 JARZĄBEK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN III
3 e 4 1:58.73 DAŃKO Robert KS Piaseczno 85 U23 MZ III
4 e 4 1:59.32 WOŁOWICZ Michał OKS Start Otwock 88 U20 MZ III
5 e 4 1:59.64 NIEMIRSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa # 87 U20 MZ III
7 e 4 2:00.13 CICHECKI Konrad UKS Olimp Kozienice # 88 U20 MZ III
8 e 4 2:03.02 ORYNIAK Grzegorz KS Piaseczno 88 U20 MZ IV
9 e 4 2:08.46 SŁOMCZEWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk # 86 U23 MZ --
1 e 5 1:58.07 SOBIECH Marcin AZS-AWF Warszawa # 88 U20 MZ III
2 e 5 1:58.48 WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa # 82 Sen MZ III
3 e 5 1:59.24 ŻYWEK Franciszek OKS Start Otwock 88 U20 MZ III
4 e 5 1:59.47 PUCYK Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U20 PD III B.D. KOTOWSKI Jan BEZ
6 e 5 2:01.03 MAKOWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ III
7 e 5 2:02.49 BIELSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN IV
8 e 5 2:09.56 PLUTA Piotr SSA Legia 1926 Warszawa # 87 U20 MZ --
9 e 5 2:18.19 NAŁĘCZ Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 91 U16 MZ --
1500 m M
1 3:59.55 KRAUZE Kamil niest. Warszawa # 87 U20 MZ II #
2 4.00.13 MAKOWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ II
3 e 4:06.22 WRÓBLEWSKI Grzegorz KS Piaseczno 87 U20 MZ III
4 e 4:06.74 MUĆKA Kamil WLKS Nowe Iganie # 88 U20 MZ III
6 e 4:15.77 CHUDZYŃSKI Tadeusz KS Romex Płońsk # 75 Sen MZ -- B.D. Z/5231/11 2012 BEZ
7 e 4:17.46 DURKA Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U18 WN IV
8 e 4:20.32 PAWLAK Mariusz niest. Warszawa # 89 U18 MZ IV B.D.
9 e 4:24.03 PUSZCZ Piotr MUKS Płock 89 U18 MZ --
11 e 4:28.44 WIĘCŁAW Kamil MKS Durasan Płońsk # 90 U18 MZ -- #
3000 m M
1 e 8:39.23 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN II B.D. Z/1267/14 2019 1
2 e 8:48.10 GOLEŃ Kamil AZS Łódź 87 U20 LD III
3 e 8:50.44 WRÓBLEWSKI Grzegorz KS Piaseczno 87 U20 MZ III
4 e 8:51.41 ZAWISTOWSKI Marek LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 88 U20 MZ III
5 e 9:06.12 DZICZEK Krystian WLKS Nowe Iganie # 90 U18 MZ III
6 e 9:24.66 ŁYSIK Paweł OKS Start Otwock 90 U18 MZ IV #
110 m pł J MŁ M
1 e 2 14.95 RACKI Michał KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ +1.3 II
2 e 2 15.27 PAWŁOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 89 U18 MZ +1.3 III
3 e 2 15.39 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ +1.3 III #
4 e 2 15.64 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ +1.3 III
5 e 2 16.95 WOJNAROWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ +1.3 --
1 f A 15.02 PAWŁOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 89 U18 MZ +0.9 III
2 f A 15.12 RACKI Michał KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ +0.9 III
3 f A 15.25 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ +0.9 III #
4 f A 15.50 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ +0.9 III
5 f A 17.28 WOJNAROWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ +0.9 --
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.69 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ +1.9 II #
2 e 1 14.93 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U20 MZ +1.9 II #
3 e 1 15.14 KWIECIŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ +1.9 II
1 f B 14.65 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ +1.3 II #
2 f 2 15.03 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U20 MZ +1.3 II #
3 f 2 15.29 KWIECIŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ +1.3 II
110 m pł M
4 e 1 15.43 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN +1.9 II
4 f B 15.46 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN +1.3 II
400 m pł J MŁ M
1 e 1 57.84 CIESZEWSKI Dawid MKS Durasan Płońsk # 90 U18 MZ III
2 e 1 59.43 JASIŃSKI Konrad RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ IV
3 e 1 59.45 KSIĘŻOPOLSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ IV
4 e 1 62.21 JASIŃSKI Adrian RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ --
5 e 1 63.93 ZIELIŃSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ --
6 e 1 64.26 KRUPA Sylwester OKLA Ostrołęka # 89 U18 MZ --
400 m pł M
1 e 2 52.01 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa # 79 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2020 3
2 e 2 52.36 SZWEDZIK Jakub niest. Warszawa # 84 U23 MZ I
3 e 2 55.30 KARNIŁOWICZ Dawid AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ II B.D.
4 e 2 57.09 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ III #
5 e 2 60.13 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ IV #
6 e 2 61.26 CZAJKOWSKI Michał RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ IV
2000 m prz M
2 6:02.04 ZAŁOGA Dobromił KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN II WEGWERTH Włodzimierz
1 e 5:48.10 DEMBIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 83 Sen DS --
3 e 6:05.47 OSKIERKO Łukasz KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN II B.D. Z/1877/16 2019 1
4 e 6:09.90 PĘDZICH Bartłomiej MKS Polonia Warszawa # 87 U20 MZ II
5 e 6:30.47 ZAKRZEWSKI Piotr MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ IV
6 e 6:33.57 ZALEWSKI Maciej MLKS Czarni Olecko # 90 U18 WN IV #
7 e 6:38.69 BANAŚKIEWICZ Kamil MUKS Płock 88 U20 MZ IV
8 e 6:51.11 ŚMIETANKA Rafał UKS Olimp Kozienice # 90 U18 MZ --
Wzwyż M
  e 1.75 WÓJCIK Adrian KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ IV B.D.
1 e 1.89 SZULIŃSKI Piotr MUKS Płock 89 U18 MZ III
1 e 2.09 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN I
2 e 1.89 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM III #
2 e 2.05 SIBIGA Wojciech RKS Skra Warszawa # 83 Sen MZ II #
3 e 1.85 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock # 89 U18 MZ III #
3 e 2.05 JASIŃSKI Radosław KS Orzeł Warszawa # 87 U20 MZ II
4 e 1.85 GOŁAWSKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 90 U18 MZ III
4 e 2.05 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa # 87 U20 MZ II
5 e 2.01 OLSZEWSKI Adrian KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN II
6 e 1.97 DOMAGAŁA Patryk MUKS Płock 88 U20 MZ II
7 e 1.93 KRUSZYŃSKI Konrad MUKS Płock 88 U20 MZ III
9 e 1.89 POPŁAWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 87 U20 MZ III
11 e 1.65 PRZYBYSZ Michał KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ --
Tyczka M
4 3.80 RUTKOWSKI Bartosz KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ III
8 = 3.60 KONASZEWSKI Aleksander AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ III
8 = 3.60 PRZYBYSZ Adrian AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ III
12 = 2.80 ŚWIECZKA Jakub KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -- #
12 = 2.80 REWIŚ Jakub AZS-AWF Warszawa 92 U16 MZ V #
1 e 4.40 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U20 MZ II #
2 e 4.00 POLAK Dawid KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ II
3 e 4.00 KOPYŁOWSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ II
5 e 3.80 WÓJCIK Michał KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ III
6 e 3.80 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ III #
7 e 3.80 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
10 e 3.60 ONIŚK Mateusz AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ III
11 e 3.40 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U16 MZ IV B.D. BONTRUK Dariusz # , Z/3899/11 , 2020 1
W dal M
1 e 6.94 MAZUR Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U20 LU -0.5 II
1 e 7.11 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL 0.0 II B.D. 3
2 e 6.30 PODLASKI Tobiasz MKS Durasan Płońsk # 87 U20 MZ +0.5 III
2 e 6.78 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ +1.2 III GRABOLUS Marek BEZ
3 e 6.28 MAJEWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA +0.5 IV
3 e 6.64 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ +0.1 III
4 e 6.23 GWIAZDA Radosław OKLA Ostrołęka # 88 U20 MZ -0.3 IV
4 e 6.54 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ +1.0 III #
5 e 6.07 ZUBALA Tomasz AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ +1.4 IV
5 e 6.31 KUĆ Dariusz MKS Pogoń Siedlce # 89 U18 MZ +0.1 III
6 e 5.79 CHORĄŻEWICZ Adam OKLA Ostrołęka # 88 U20 MZ +0.1 --
6 e 6.30 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ -0.4 III
7 e 5.77 WOŹNIAK Adam UKS Kusy Warszawa # 90 U18 MZ +0.2 --
7 e 6.19 WYRZYKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ +0.2 IV
8 e 5.50 FARECKI Marcin AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ +1.1 --
9 e 5.89 SENDERSKI Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ +0.9 --
11 e 5.72 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U18 MZ +0.3 -- #
Trójskok M
  11.99 MULKITYN Przemysław UKS MOSiR Działdowo # 90 U18 WN +1.9 -- B.D. 4
  12.23 POŚWIATA Jakub MLKS Czarni Olecko # 89 U18 WN +0.6 -- #
  12.99 NOWAK Szymon OKLA Ostrołęka # 88 U20 MZ +0.4 IV #
  14.18 PODLASKI Tobiasz MKS Durasan Płońsk # 87 U20 MZ +0.8 III
3 13.70 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ +1.2 III RADKIEWICZ Przemysław # Z/0308/11 2017 2
5 12.46 POŚWIATA Jakub MLKS Czarni Olecko # 89 U18 WN +2.6 -- #
1 e 14.36 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL +1.4 III B.D. 3
1 e 15.02 SZLASZYŃSKI Przemysław MLKS Czarni Olecko # 83 Sen WN +3.1 I
2 e 13.79 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ +0.7 III
2 e 14.52 PODLASKI Tobiasz MKS Durasan Płońsk # 87 U20 MZ +3.0 II
3 e 13.30 MAZUR Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U20 LU +1.3 III
4 e 12.90 PIECHOTKA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ +1.3 IV
4 e 13.23 JAWORSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 87 U20 MZ +1.8 III
5 e 13.11 NOWAK Szymon OKLA Ostrołęka # 88 U20 MZ +2.4 IV #
6 e 12.08 MULKITYN Przemysław UKS MOSiR Działdowo # 90 U18 WN +2.3 -- B.D. 4
7 e 11.95 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U18 MZ +0.7 -- #
9 e 11.46 KOWALCZYK Cezary OKLA Ostrołęka # 89 U18 MZ +0.8 --
Kula (5) M
4 14.59 SOBCZAK Janusz RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ III
1 e 19.56 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ I #
2 e 16.59 RASIŃSKI Michał AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ II #
3 e 16.56 OLSZEWSKI Daniel OKS Start Otwock 90 U18 MZ II
5 e 14.49 CICHOCKI Tomasz MKS Pułtusk 90 U18 MZ III
6 e 14.13 BALUKIEWICZ Paweł MKS Truso Elbląg # 90 U18 WN III #
7 e 13.83 DĄBROWSKI Kamil MKS Pułtusk 89 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław # 3
8 e 12.32 RUDAŚ Piotr UKS LA Basket Warszawa # 89 U18 MZ --
Kula (6) M
1 e 16.40 JUREWICZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U20 LU I #
2 e 15.53 FRYSZTAK Piotr RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ II
3 e 15.35 ŚNIOSEK Przemysław RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ II
4 e 13.21 GĄSIEWSKI Paweł MKS Durasan Płońsk # 87 U20 MZ III
Kula (7.26) M
2 e 16.36 OZIMEK Maciej AZS-AWF Warszawa 73 Sen MZ I
3 e 16.17 GAWKOWSKI Adam AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
Dysk (1.5) M
4 36.74 WYSOCKI Paweł AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ IV
1 e 44.85 CICHOCKI Tomasz MKS Pułtusk 90 U18 MZ III
2 e 42.09 OLSZEWSKI Daniel OKS Start Otwock 90 U18 MZ III
3 e 40.88 ZAŁOGA Emil MKS Pułtusk 89 U18 MZ III
5 e 34.35 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ -- #
6 e 32.04 PIEŃKOS Piotr MKS Pułtusk 90 U18 MZ --
8 e 22.61 WOŹNIAK Adam UKS Kusy Warszawa # 90 U18 MZ --
9 e 21.02 WOJNAROWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ --
Dysk (1.75) M
1 e 42.75 JUREWICZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U20 LU III #
2 e 42.16 ŚNIOSEK Przemysław RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ III
3 e 39.28 GĄSIEWSKI Paweł MKS Durasan Płońsk # 87 U20 MZ III
Młot (4) M
1 e 41.94 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 92 U16 MZ V B.D. # BEZ
Młot (5) M
1 65.95 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U18 LU II #
6 36.01 MIKA Andrzej AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ --
2 e 47.83 BARAN Łukasz KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ IV
3 e 43.55 RUDAŚ Piotr UKS LA Basket Warszawa # 89 U18 MZ IV
4 e 41.01 KAMYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ IV
5 e 39.07 LUTO Michał KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ --
7 e 35.86 ŚLIWA Marcin MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ --
9 e 30.84 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ -- #
Młot (6) M
1 e 59.08 KOZŁOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 88 U20 MZ II
2 e 49.16 GLIŃSKI Łukasz RKS Skra Warszawa # 88 U20 MZ III
Oszczep (700) M
1 e 58.57 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ II KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2020 MM
2 e 58.46 KAŹMIERCZAK Andrzej RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ II B.D. 2
3 e 56.64 KUBASIEWICZ Kamil RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ III
4 e 53.48 KAMYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ III
5 e 53.40 BIELAK Patryk MKS Pogoń Siedlce # 89 U18 MZ III
6 e 50.89 ROGOWSKI Rafał UKS Impuls Warszawa # 89 U18 MZ III B.D. BEZ
7 e 46.14 WOŹNIAK Kamil OKLA Ostrołęka # 89 U18 MZ IV
8 e 40.77 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ -- #
9 e 35.19 WOŹNIAK Adam UKS Kusy Warszawa # 90 U18 MZ --
10 e 33.21 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ -- #
Oszczep (800) M
1 e 54.02 SIEWRUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 88 U20 MZ III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6281881332397 sekund