Bratkowice 17.06.2006
Chód 3 km K
1 14:50 r SERAFIN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U16 PK II #
2 15:12 r KISZKA Karolina CWKS Resovia Rzeszów # 92 U16 PK II
3 15:52 r RUSIN Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 92 U16 PK II
4 16:05 r OSINIAK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U16 PK III #
5 16:39 r ŻMUDA Ewelina GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 92 U16 PK III
6 16:51 r PIEKARSKA Karolina MKS Górnik w Zabrzu # 93 U14 SL III
7 16:57 r MUCHA Kinga UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # 92 U16 SL III
8 16:58 r ŁATKA Agnieszka MKS Unia Hrubieszów # 91 U16 LU III #
9 17:33 r KALINA Karolina CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK IV
10 17:53 r HABAJ Karolina GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 92 U16 PK IV
11 18:56 r CHŁOPEK Magdalena LKS Stal Mielec # 92 U16 PK IV
12 18:56 r BOGDANOWICZ Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U16 PK IV #
13 20:08 r RAJFUR Agnieszka UKS Korzeniowski Tarnobrzeg # 92 U16 PK V
14 20:09 r MORAWSKA Anna UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # 91 U16 PK V
15 20:40 r STAŃCZYK Angelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U16 PK --
16 21:18 r GARGAŁA Agata UKS Korzeniowski Tarnobrzeg # 92 U16 PK --
Chód 5 km K
1 24:56 r ZAGRODNIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK II
1 29:59 r MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 68 Masters PK -- B.D. Z/4674/19 2019
2 24:56 r SERAFIŃSKA Ilona LKS Stal Mielec # 88 U20 PK II
3 26:26 r KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ II #
4 27:18 r KOSZAŁKO Joanna MKS Żak Biała Podlaska # 90 U18 LU III
5 27:28 r SERAFIN Anna CWKS Resovia Rzeszów # 88 U20 PK III
6 27:42 r SKAKUJ Paulina KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK III
7 28:04 r GEMBAROWSKA Dorota CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK III B.D.
8 31:14 r NAROWSKA Agnieszka OTG Sokół Mielec # 89 U18 PK IV
9 31:28 r TUTKA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK IV
Chód 10 km K
1 49:37 r GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL I B.D. # Z/1925/11 2020 BEZ
2 49:53 r STRYCHARZ Joanna LKS Stal Mielec # 90 U18 PK I #
3 53:27 r SAMBOR Agnieszka OTG Sokół Mielec # 88 U20 PK II
4 53:45 r BOROŃ Sylwia CWKS Resovia Rzeszów # 88 U20 PK III
5 55:59 r BURDZIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice # 88 U20 SL III #
6 57:19 r MILEWSKA Dominika MKS Górnik w Zabrzu # 88 U20 SL -- B.D.
7 57:34 r ARAZY Karolina MKS Górnik w Zabrzu # 88 U20 SL -- B.D.
8 58:28 r BARUCHA Wioletta MKS Górnik w Zabrzu # 88 U20 SL -- B.D.
9 61:12 r BOROŃ Kinga CWKS Resovia Rzeszów # 88 U20 PK --
Chód 20 km K
1 1:42:18 r BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 U23 PK I ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2020 MM
2 1:43:07 r BURGHARDT Katarzyna RLTL ZTE Radom # 85 U23 MZ I #
3 1:48:26 r BODZIOCH Dorota KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA II
4 1:52:09 r MICHALAK Aleksandra AZS-AWF Katowice 86 U23 SL III
Chód 5 km M
1 23:24 r KŁOS Jan KU AZS URz Rzeszów # 60 Masters PK -- B.D.
1 26:32 r STALA Jakub LKS Stal Mielec # 91 U16 PK III #
2 24:15 r GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie # 66 Masters MZ -- GOŁAWSKI Janusz # Z/1785/11 2019 BEZ
2 26:53 r HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA III #
3 28:00 r PORCZAK Radosław CWKS Resovia Rzeszów # 92 U16 PK IV #
4 28:01 r KUĆ Kacper WLKS Nowe Iganie # 91 U16 MZ IV #
5 28:15 r GRABOWSKI Sylwester WLKS Nowe Iganie # 91 U16 MZ IV
Chód 10 km M
1 42:13 r SUDOŁ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 78 Sen MA I SUDOŁ Grzegorz # Z/1907/11 2016 M
1 44:41 r SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL I KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2020 MM
1 46:12 r WOLSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK II
2 43:21 r DYŚ Rafał AZS-AWF Katowice 82 Sen SL I
2 46:33 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP II TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2020 MM
2 50:31 r KOZŁOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ III #
3 44:21 r KALKA Kamil PLKS Gwda Piła # 81 Sen WP I
3 47:30 r PIÓREK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 89 U18 PK II B.D. # BEZ
3 50:52 r KRÓL Bartosz PLKS Gwda Piła # 87 U20 WP III
4 47:58 r AUGUSTYN Łukasz OTG Sokół Mielec # 90 U18 PK II #
4 52:47 r MORAWCZYŃSKI Konrad MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 75 Sen PK --
4 55:58 r GOŁAWSKI Rafał WLKS Nowe Iganie # 88 U20 MZ IV #
5 49:02 r MAZUREK Łukasz KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK III
5 52:47 r PYKA Piotr KU AZS URz Rzeszów # 85 U23 PK -- LASSOTA Lesław
6 49:14 r BIK Michał OTG Sokół Mielec # 90 U18 PK III #
Chód 20 km M
1 1:26:44 r FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin # 80 Sen LU M MARMUR Stanisław # Z/2959/11 2020 M
2 1:27:41 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa # 85 U23 SL M LAMCH Czesław # Z/4459/11 2020 MM
3 1:47:28 r MACHLOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.68854904174805 sekund