Kraków 03.09.2006
100 m K
1 f 1 12.18 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość # 87 U20 LU -0.1 II
3 f 1 12.84 OLSZEWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA -0.1 III
4 f 1 13.10 OLCZYK Katarzyna WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA -0.1 III B.D. BEZ
5 f 1 13.11 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK -0.1 III #
6 f 1 13.31 SERAFIN Maria KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U16 PK -0.1 IV #
7 f 1 13.48 OLSZEWSKA Weronika KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.1 --
8 f 1 13.52 BITNEROWICZ Bożena MKS Górnik w Zabrzu # 88 U20 SL -0.1 IV
1 f 2 13.12 MIESZKOWICZ Joanna LKS Stal Mielec # 90 U18 PK -0.1 III
2 f 2 13.28 KAZIOR Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA -0.1 IV
4 f 2 13.46 RZYCKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -0.1 IV
5 f 2 13.47 KOCHAŃSKA Kaja KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA -0.1 IV B.D. # BEZ
6 f 2 13.49 KLIMASARA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA -0.1 IV B.D.
2 f 3 13.63 ROZUMEK Kornelia WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA -0.1 IV
3 f 3 13.74 MRUKOWICZ Karolina KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA -0.1 IV
7 f 3 14.31 ISTRATI Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA -0.1 --
4 f 4 14.41 KARNAS Magdalena WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA -2.0 --
5 f 4 14.48 SUDER Izabela KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA -2.0 -- #
4 f 5 14.56 STANKIEWICZ Karolina UKS Dziesiątka Radomsko # 90 U18 LD 0.0 --
6 f 5 15.18 ZIENTARA Daria SKS Kusy Kraków # 93 U14 MA 0.0 --
7 f 5 15.35 SIKORA Anita KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA 0.0 --
3 f 6 14.97 TURCZANIK Żaneta SKS Kusy Kraków # 91 U16 MA -0.1 --
2 f 7 13.61 GNIADEK Patrycja CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK 0.0 IV #
1 f 8 13.59 SOBALA Katarzyna WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA -0.1 IV
2 f 8 13.71 ROŻEN Ewa ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA -0.1 IV
4 f 8 14.09 PRZYBYŁO Karolina UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA -0.1 V
6 f 8 14.33 ROSIEK Aleksandra SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA -0.1 V
7 f 8 14.44 SZOPA Martyna KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA -0.1 V
8 f 8 14.61 ZIELIŃSKA Katarzyna SKS Kusy Kraków # 91 U16 MA -0.1 --
1 f 9 13.67 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA -0.1 IV #
2 f 9 14.05 BABRAL Mirela ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA -0.1 V
4 f 9 14.58 BIAŁA Dominika WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA -0.1 --
200 m K
1 f 1 25.18 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość # 87 U20 LU -0.1 II
2 f 1 26.21 OLSZEWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA -0.1 II
4 f 1 27.52 BITNEROWICZ Bożena MKS Górnik w Zabrzu # 88 U20 SL -0.1 IV
6 f 1 27.92 OLSZEWSKA Weronika KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.1 --
3 f 2 29.77 KARNAS Magdalena WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA -0.2 --
4 f 2 29.99 BRĘKLEWICZ Anna MUKS ILKUS Olkusz # 90 U18 MA -0.2 --
6 f 2 30.83 PRZYBYŁO Karolina UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA -0.2 --
300 m K
1 f 1 43.48 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U16 SL III B.D. # Z/4322/11 2020
2 f 1 43.80 OLSZEWSKA Emanuela KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA III
3 f 1 44.49 SERAFIN Maria KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U16 PK III #
4 f 1 44.65 SUDER Izabela KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA -- #
5 f 1 45.17 KOCHAŃSKA Kaja KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA IV B.D. # BEZ
8 f 1 46.93 ZALEWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA V
5 f 2 47.10 ŁUKASZYK Honorata ULKS Lipinki 92 U16 MA V #
6 f 2 47.34 SZOPA Martyna KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA V
1 f 4 46.58 SZCZUREK Klaudia WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA V #
400 m K
1 f 1 57.91 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK II #
2 f 1 60.74 ZYGMUNT Monika KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA III
3 f 1 61.44 JARMUŁA Katarzyna MLUKS Tarnów 89 U18 MA III
4 f 1 61.87 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA III KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2020 M
5 f 1 62.49 ZIARNO Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK IV
6 f 1 63.03 SZARUGA Małgorzata MKS Górnik w Zabrzu # 88 U20 SL IV
7 f 1 63.22 SZYPUŁA Sybilla UKS Polfin Oświęcim # 89 U18 MA IV
2 f 2 64.17 MARUT Żaneta KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK IV
4 f 2 66.50 PIECHA Anna UKS Polfin Oświęcim # 90 U18 MA --
7 f 2 71.30 BARCZYK Katarzyna IKS Olkusz # 88 U20 MA -- #
600 m K
1 f 1 1:37.02 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA II B.D. # 1
2 f 1 1:41.08 LIS Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U16 PK III B.D. BEZ
3 f 1 1:41.67 SZCZEPAŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA III #
4 f 1 1:44.47 BORAWSKA Anna MUKS ILKUS Olkusz # 88 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof B.D. # BEZ
5 f 1 1:45.56 KUROWSKA Sabina WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA IV
6 f 1 1:45.69 KUROWSKA Paulina WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA IV
7 f 1 1:46.30 BARCZYK Anna IKS Olkusz # 90 U18 MA -- #
10 f 1 1:51.64 PAPUGA Justyna MLUKS Tarnów 92 U16 MA --
1 f 2 1:47.43 JARUBAS Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA --
3 f 2 1:50.70 STANEK Żaneta UKS Budowlani Nowy Sącz # 91 U16 MA -- #
800 m K
1 f 1 2:15.39 NĘDZA Dorota LKS Stal Mielec # 90 U18 PK II
2 f 1 2:17.16 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U18 MA II #
3 f 1 2:19.59 BRZEZIŃSKA Anna AZS UMCS Lublin # 90 U18 LU III #
4 f 1 2:20.35 CHŁOSTA Justyna MUKS ILKUS Olkusz # 87 U20 MA III B.D. B.D. BEZ
5 f 1 2:21.28 MRUGACZ Magdalena ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 90 U18 MA III
6 f 1 2:22.40 OWCZAREK Joanna UKS Polfin Oświęcim # 90 U18 MA III B.D. 4
8 f 1 2:24.53 KLUK Marlena LKS Stal Mielec # 90 U18 PK III
9 f 1 2:26.59 MĄDRZYCKA Paulina UKS Dziesiątka Radomsko # 90 U18 LD IV
10 f 1 2:37.39 DUDA Katarzyna UKS Korzeniowski.pl Kraków # 89 U18 MA --
1000 m K
1 f 1 3:16.32 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA IV #
3 f 1 3:25.35 GALICA Mariola ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA V
1500 m K
1 f 1 5:03.78 KUKUCZKA Magdalena UKS Budowlani Nowy Sącz # 90 U18 MA IV
2 f 1 5:15.27 STAWIARSKA Aneta IKS Olkusz # 89 U18 MA -- #
4 f 1 5:44.15 JURCZYK Agnieszka MUKS ILKUS Olkusz # 88 U20 MA --
100 m pł MŁ K
3 s 1 17.19 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA -0.1 IV
4 s 1 17.27 ROZENBAJGIER Ewelina UKS Tempo 5 Przemyśl # 91 U16 PK -0.1 IV
1 s 2 15.71 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 92 U16 PK 0.0 III
1 f 1 15.98 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA -0.1 III #
2 f 1 16.81 BIELEC Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK -0.1 IV #
5 f 1 17.38 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA -0.1 IV
2 f 2 16.02 MRUKOWICZ Karolina KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA 0.0 III
3 f 2 16.49 RYNIEWICZ Katarzyna LKS Stal Mielec # 91 U16 PK 0.0 III
4 f 2 17.09 ŁUKASZYK Honorata ULKS Lipinki 92 U16 MA 0.0 IV #
5 f 2 17.47 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA 0.0 V #
300 m pł K
1 f 1 47.89 MRUKOWICZ Karolina KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA III
2 f 1 50.58 ROZUMEK Kornelia WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA --
3 f 1 50.86 WOSIEK Sonia KS Cracovia 1906 Kraków # 91 U16 MA IV #
1 f 2 49.82 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 92 U16 PK IV
2 f 2 52.26 KUSTRA Beata SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA V B.D. BEZ
3 f 2 52.60 GAJEK Kinga WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA V #
1500 m prz K
1 f 1 5:08.88 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 U23 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2484/11 2015 1 LDK!
2 f 1 5:20.32 WACŁAWSKA Anita MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 89 U18 PK III OLEKSYK Grzegorz # 1
3 f 1 5:37.18 KUMOR Katarzyna WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA III
4 f 1 5:49.30 KARPIŃSKA Katarzyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 90 U18 PK IV
5 f 1 5:57.76 WAŃCZYK Kamila UKS Budowlani Nowy Sącz # 89 U18 MA IV
Wzwyż K
1 1.50 MAKUCHOWSKA Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl # 91 U16 PK IV
2 1.66 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA II B.D. B.D. 2
6 = 1.35 MARKOWSKA Anna SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA --
1 f 1.70 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA I #
3 f 1.40 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA V
3 f 1.63 WYCHOWANIEC Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA II B.D. BEZ
4 f 1.40 BIEDA Justyna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK V
4 f 1.59 WYZGA Monika KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA III
5 f 1.59 GŁOWACKA Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 88 U20 PK III
9 f 1.35 KALINKA Angelika KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U16 PK --
W dal K
1 f 5.04 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA 0.0 IV #
1 f 5.56 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ 0.0 II
2 f 4.87 BIELEC Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK 0.0 IV #
2 f 5.27 OLSZEWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA 0.0 III
3 f 4.71 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA 0.0 V
3 f 4.89 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA 0.0 IV
5 f 4.46 SPISAK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA -2.1 --
6 f 4.31 SIKORA Anita KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA +0.1 --
6 f 4.36 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA 0.0 -- #
7 f 4.28 SUDER Izabela KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA 0.0 -- #
7 f 4.34 ZALEWSKA Katarzyna WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA 0.0 --
9 f 4.32 BIEDA Justyna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK 0.0 --
10 f 4.22 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA 0.0 -- B.D. M
12 f 4.18 BABRAL Mirela ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA 0.0 --
15 f 3.71 KORNAŚ Karolina SKS Kusy Kraków # 91 U16 MA 0.0 --
18 f 3.23 ZIENTARA Daria SKS Kusy Kraków # 93 U14 MA +0.1 --
Kula (3) K
1 10.13 KOZIOŁ Aneta ULKS Technik Trzcinica # 91 U16 PK IV #
2 f 9.88 MISZCZYK Magdalena MUKS ILKUS Olkusz # 91 U16 MA IV
3 f 9.73 JASTRZĄB Gabriela SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA V
4 f 9.54 GIMPEL Ksenia KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U16 PK V #
6 f 7.30 KORNAŚ Karolina SKS Kusy Kraków # 91 U16 MA --
Kula (4) K
1 10.69 MARTOWICZ Natalia KS Agros Zamość # 90 U18 LU III
2 f 10.42 RAJTAR Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA III #
3 f 10.23 ROSIEK Karolina KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA III
5 f 8.92 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA --
Dysk (0.75) K
3 26.66 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola # 94 U14 PK V
1 f 33.43 GIMPEL Ksenia KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U16 PK III #
2 f 33.08 SITKOWSKA Monika WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA III
4 f 24.53 KOWALSKA Anna WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA V
5 f 24.44 SYGUŁA Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 91 U16 PK V
6 f 23.03 MISZCZYK Magdalena MUKS ILKUS Olkusz # 91 U16 MA --
Dysk (1) K
1 f 34.05 NIEDOJAD Karolina WKS Wawel Kraków # 85 U23 MA III B.D. 3
2 f 30.96 KOWALEWSKA Monika WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA IV B.D. BEZ
3 f 30.40 RAJTAR Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA IV #
5 f 21.30 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA --
Młot (3) K
1 f 31.10 GIMPEL Ksenia KKS Victoria Stalowa Wola # 92 U16 PK V #
Młot (4) K
1 f 35.56 MATYSIAK Beata KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK IV
Oszczep (600) K
5 25.40 WŁODARSKA Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK --
1 f 34.08 HABINA Aleksandra SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA IV
2 f 30.27 ROSIEK Karolina KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA IV
3 f 28.83 RAJTAR Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -- #
4 f 26.57 GORAJ Magdalena MUKS ILKUS Olkusz # 90 U18 MA -- B.D. BONK Stanisław BEZ
6 f 24.05 BANASIK Agata MUKS ILKUS Olkusz # 89 U18 MA --
7 f 23.21 GAPIŃSKA Magdalena SKS Kusy Kraków # 90 U18 MA --
8 f 23.11 ŻELAZKO Agnieszka SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA --
100 m M
1 s 4 12.01 PROKOP Adrian UKS Trójka Sandomierz # 91 U16 SK +0.1 IV
1 f 1 11.33 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK -0.1 III
2 f 1 11.42 SKOWROŃSKI Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK -0.1 III
3 f 1 11.46 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK -0.1 III B.D. B.D. B.D. BEZ
5 f 1 11.57 SMAGAŁA Jerzy WKS Wawel Kraków # 84 U23 MA -0.1 III
6 f 1 11.69 BUGAJ Bartłomiej KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA -0.1 III
7 f 1 11.81 KASZUBA Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK -0.1 IV
2 f 2 11.78 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA 0.0 IV B.D. # 3
3 f 2 11.85 KOZACZKIEWICZ Marek WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA 0.0 IV
4 f 2 11.87 MISZCZAK Jakub WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA 0.0 IV
5 f 2 11.90 MACIAŁEK Dawid niest. Rzeszów # 90 U18 PK 0.0 IV
7 f 2 11.98 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 U20 MA 0.0 IV KOLODZIEJ Roman # 2
2 f 3 11.92 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +0.3 IV B.D. # BEZ
1 f 4 11.88 BYLICA Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +0.1 IV
3 f 4 12.17 DONIEC Andrzej KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +0.1 IV B.D. B.D. # BEZ
4 f 4 12.30 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA +0.1 -- B.D. # 3
6 f 4 12.57 PAPIEŻ Artur KS Cracovia 1906 Kraków # 89 U18 MA +0.1 -- #
7 f 4 12.69 KULPA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA +0.1 V #
1 f 5 12.31 KUDLEK Kacper CWKS Resovia Rzeszów # 90 U18 PK +0.1 --
4 f 5 12.83 KLUCZNIK Damian KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA +0.1 --
5 f 5 12.91 MAŁEK Piotr KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +0.1 --
7 f 6 14.48 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 48 Masters MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # , Z/0177/19 , 2019
1 f 7 11.61 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA -0.4 III B.D. # M
2 f 7 12.03 DRABICKI Konrad MKS Tempo Kęty # 91 U16 MA -0.4 IV #
3 f 7 12.06 PODOBIŃSKI Andrzej UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA -0.4 IV
4 f 7 12.24 ZIENTARA Dawid SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA -0.4 V
6 f 7 12.76 FILIPEK Paweł SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA -0.4 --
200 m M
1 f 1 21.56 HARDEJ Paweł KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA +0.3 I
2 f 1 22.42 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 U23 MA +0.3 II #
3 f 1 22.75 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK +0.3 II B.D. B.D. B.D. BEZ
4 f 1 23.38 GŁADYSZ Sławomir MKS Stal Nowa Dęba # 90 U18 PK +0.3 III #
1 f 2 23.83 KOZACZKIEWICZ Marek WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA -1.1 IV
2 f 2 23.88 MACIAŁEK Dawid niest. Rzeszów # 90 U18 PK -1.1 IV
6 f 2 24.40 BYLICA Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -1.1 IV
3 f 3 24.93 CHUDY Michał WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA -0.1 --
4 f 3 24.94 DONIEC Andrzej KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -0.1 -- B.D. B.D. # BEZ
7 f 3 25.82 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA -0.1 -- B.D. # 3
8 f 3 26.34 PAPIEŻ Artur KS Cracovia 1906 Kraków # 89 U18 MA -0.1 -- #
300 m M
5 s 1 38.46 PROKOP Adrian UKS Trójka Sandomierz # 91 U16 SK III
1 f 1 34.53 KOPEĆ Dominik RKS Łódź # 85 U23 LD -- #
2 f 1 35.84 LAŃCZYK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA --
3 f 1 36.60 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 U20 MA -- KOLODZIEJ Roman # 2
4 f 1 37.99 DRABICKI Konrad MKS Tempo Kęty # 91 U16 MA III #
6 f 1 38.89 MISZCZAK Jakub WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA III
7 f 1 39.09 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów # 92 U16 PK IV
2 f 2 39.57 JARZĘBA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA --
4 f 2 39.78 GUMÓŁKA Łukasz IKS Olkusz # 91 U16 MA IV #
5 f 2 40.78 MAŁEK Piotr KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA --
2 f 3 41.14 KULPA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA V #
1 f 4 41.30 KUĆ Bartosz WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA V
2 f 4 44.61 DZIUSZKO Patryk SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA --
6 f 4 46.54 ARCZYŃSKI Mirosław KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA --
7 f 4 47.35 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 48 Masters MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # , Z/0177/19 , 2019
400 m M
1 f 1 52.07 GŁADYSZ Sławomir MKS Stal Nowa Dęba # 90 U18 PK III #
3 f 1 53.06 SIUDAK Radosław WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA IV
4 f 1 55.64 DRABA Mateusz MUKS ILKUS Olkusz # 89 U18 MA --
6 f 1 58.96 CIEKALSKI Mateusz MKS Górnik w Zabrzu # 90 U18 SL -- B.D.
1 f 2 56.15 STELMACH Marcin KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK --
3 f 2 57.05 LOTEK Robert MKS Tempo Kęty # 89 U18 MA --
6 f 2 58.67 CADER Marcin MUKS ILKUS Olkusz # 89 U18 MA --
600 m M
3 s 1 1:31.71 KONRAD Mariusz SKS Wisła Sandomierz # 91 U16 SK III
1 f 1 1:28.27 KASPROWICZ Wojciech LKS Znicz Biłgoraj # 91 U16 LU III
2 f 1 1:28.61 FILAWSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA III
4 f 1 1:32.79 ZAJĄC Wojciech ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA IV
1 f 2 1:36.37 STEFAŃSKI Karol IKS Olkusz # 91 U16 MA V #
2 f 2 1:36.46 KNAPIK Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 92 U16 MA V
5 f 2 1:39.62 ŻABA Piotr SKS Kusy Kraków # 91 U16 MA V
10 f 2 1:43.33 LISOWSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA -- #
800 m M
3 s 1 1:57.08 DUL Bartosz MKS Stal Nowa Dęba # 89 U18 PK III #
1 f 1 1:54.19 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA II #
2 f 1 1:56.80 JANIK Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA II
4 f 1 1:57.60 PIĄTKOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 83 Sen MA III #
5 f 1 1:58.07 KUBICZ Wojciech ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 88 U20 MA III
6 f 1 2:01.31 WIKTORSKI Hubert WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA III OLEKSYK Grzegorz 2
7 f 1 2:01.68 STEC Damian UKS Budowlani Nowy Sącz # 88 U20 MA III
8 f 1 2:02.20 GALICA Jarosław ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 89 U18 MA IV
9 f 1 2:02.77 JUŚKO Łukasz KKS Victoria Stalowa Wola # 88 U20 PK IV
10 f 1 2:03.69 PÓŁROLA Maciej AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ IV
11 f 1 2:09.70 CETNAR Mateusz MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 90 U18 PK --
1 f 2 2:05.72 TRYBUŁA Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 90 U18 MA IV
2 f 2 2:06.98 TABOR Maciej UKS Maraton Sękowa # 90 U18 MA IV
9 f 2 2:14.14 PÓŁROLA Mateusz UKS Dziesiątka Radomsko # 89 U18 LD --
10 f 2 2:16.48 ROGÓŻ Tomasz MUKS ILKUS Olkusz # 89 U18 MA --
1000 m M
3 2:45.51 GAMROT Filip UKS Budowlani Nowy Sącz # 91 U16 MA IV
4 2:45.96 SŁOWIK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 92 U16 MA IV
1 f 1 2:43.14 GĘBARA Rafał KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA --
2 f 1 2:44.35 MUSZYŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA IV #
6 f 1 2:59.75 TARASZKA Daniel MLUKS Tarnów 92 U16 MA V
1500 m M
1 f 1 3:56.35 OGORZAŁY Tomasz KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
2 f 1 3:57.37 KACZMAREK Michał KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
3 f 1 3:57.41 DELA Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
4 f 1 3:59.29 GRZEGORCZYK Artur KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA II
5 f 1 4:00.62 DWOJAK Paweł ULKS Lipinki 88 U20 MA II #
6 f 1 4:01.72 ŁACH Piotr WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA II
7 f 1 4:11.57 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz # 86 U23 MA III #
8 f 1 4:14.90 ZABAWSKI Jarosław WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA IV
10 f 1 4:19.51 CZARNOTA Tomasz IKS Olkusz # 88 U20 MA IV
1 f 2 4:14.19 STADNICKI Jarosław MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 90 U18 PK IV
2 f 2 4:16.20 PODOLAK Mirosław MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 89 U18 PK IV
3 f 2 4:17.66 CHŁOPEK Dawid LKS Stal Mielec # 90 U18 PK IV
4 f 2 4:18.48 POCIECHA Tomasz GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 88 U20 PK IV LASSOTA Lesław # Z/0416/13 2020 3
6 f 2 4:24.12 ŻABSKI Bartosz MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 90 U18 PK --
7 f 2 4:24.51 IRLA Arkadiusz MLUKS Tarnów 90 U18 MA --
9 f 2 4:31.71 KACZMARCZYK Tomasz MLUKS Tarnów 90 U18 MA --
11 f 2 4:52.36 GURBA Dawid ULKS Lipinki 89 U18 MA -- #
110 m pł MŁ M
1 f 1 16.62 DOBROCZYŃSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA -0.1 III
2 f 1 16.73 SOKÓŁ Mateusz LKS Stal Mielec # 91 U16 PK -0.1 III #
3 f 1 17.20 ZIENTARA Dawid SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA -0.1 IV
4 f 1 17.34 KLUCZNIK Damian KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA -0.1 IV
5 f 1 17.71 ZGÓRNIAKIEWICZ Mateusz LKS Stal Mielec # 92 U16 PK -0.1 IV
6 f 1 19.79 FLESZAR Kamil SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA -0.1 --
110 m pł J MŁ M
1 15.07 SKUPIEŃ Michał MKS Górnik w Zabrzu # 90 U18 SL -0.1 III B.D.
2 s 2 15.38 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -0.1 III
3 s 2 15.46 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -0.1 III #
4 s 2 16.12 PASTERNAK Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -0.1 IV
5 s 2 16.60 ŻABA Tomasz KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -0.1 --
110 m pł M (99.1) M
1 f 2 14.80 WRÓBEL Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 87 U20 PK -0.1 II B.D. 2
6 f 2 16.36 NĘDZKA Michał WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA -0.1 III
7 f 2 16.49 JARZĘBA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA -0.1 III
300 m pł M
2 s 1 40.83 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec # 91 U16 PK II #
4 s 1 44.57 CZERWIEŃ Adrian UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA V
5 s 1 45.57 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA V
2 s 2 45.12 GRDEŃ Jarosław MKS Stal Nowa Dęba # 92 U16 PK V
1 f 1 40.38 GNAT Krystian LKS Stal Mielec # 91 U16 PK II #
3 f 1 43.43 PODOBIŃSKI Andrzej UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA IV
6 f 1 45.76 KLUCZNIK Damian KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA V
1 f 2 43.82 DOBROCZYŃSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA IV
3 f 2 45.52 CETNAROWICZ Rafał ULKS Lipinki 92 U16 MA V #
400 m pł M
1 f 1 55.22 KUBOŃ Arkadiusz AZS-AWF Katowice # 86 U23 SL II #
2 f 1 58.74 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 U23 MA III #
2000 m prz M
1 f 1 6:19.91 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 90 U18 PK III ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
2 f 1 6:24.46 WOJCIECHOWSKI Rafał MKS Stal Nowa Dęba # 90 U18 PK III #
Wzwyż M
1 f 2.12 ZAWIŁA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA I
2 f 1.96 TITTINGER Michał KU AZS URz Rzeszów # 77 Sen PK II MAZUR Janusz
3 f 1.82 ŚNIEĆ Paweł KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA III #
4 f 1.78 MACHAJ Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl # 90 U18 PK IV B.D. 3
W dal M
1 f 6.45 KOPROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +0.3 III B.D. 3
2 f 5.53 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA 0.0 --
2 f 6.37 KONDRACIUK Karol KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA +0.1 III #
3 f 6.29 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty # 90 U18 MA 0.0 IV #
4 f 6.02 WANAT Krzysztof MKS Tempo Kęty # 90 U18 MA -0.1 IV
5 f 5.75 ZARĘBA Sławomir KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA 0.0 --
6 f 5.23 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA 0.0 -- #
7 f 5.11 ZGÓRNIAKIEWICZ Mateusz LKS Stal Mielec # 92 U16 PK 0.0 --
11 f 4.77 KULPA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA 0.0 -- #
Kula (4) M
1 12.29 JANUS Arnold ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 92 U16 MA V
1 f 13.82 KUSIAK Kamil UKS Maraton Sękowa # 92 U16 MA IV
2 f 12.79 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U16 PK V
3 f 12.39 PODSIADŁO Wiktor IKS Olkusz # 91 U16 MA V
5 f 12.15 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK V #
Kula (5) M
1 f 18.05 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość # 90 U18 LU I B.D. # 1
2 f 13.18 MĄCZKA Paweł MKS Stal Nowa Dęba # 89 U18 PK IV
6 f 9.19 KLOCEK Patryk MUKS ILKUS Olkusz # 90 U18 MA --
Kula (6) M
1 f 12.30 STACH Jarosław IKS Olkusz # 88 U20 MA IV
2 f 10.80 PŁONKA Przemysław MKS Tempo Kęty # 88 U20 MA --
Kula (7.26) M
1 f 15.92 GIBES Wojciech WKS Wawel Kraków # 84 U23 MA I #
2 f 12.47 STARZYK Jerzy KS AZS AWF Kraków # 56 Masters MA III #
Dysk (1) M
1 f 42.23 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK III #
Dysk (1.5) M
1 f 37.02 SITKOWSKI Michał WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA IV
2 f 28.35 SUPRUN Grzegorz MUKS ILKUS Olkusz # 90 U18 MA --
Dysk (1.75) M
1 f 32.44 STACH Jarosław IKS Olkusz # 88 U20 MA IV
2 f 30.50 PŁONKA Przemysław MKS Tempo Kęty # 88 U20 MA --
Dysk (2) M
1 f 41.48 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA II
Młot (4) M
2 34.30 NYGA Marian KKL Kielce # 91 U16 SK V
1 f 60.94 FURMANEK Tomasz KKL Kielce # 91 U16 SK II #
3 f 30.54 KUSIAK Kamil UKS Maraton Sękowa # 92 U16 MA --
Młot (5) M
1 f 52.07 MICHALSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA III
2 f 38.31 SITKOWSKI Michał WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA --
Młot (6) M
1 f 45.93 JANUS Paweł WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA III
Oszczep (600) M
1 42.06 PIĄTEK Michał UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA IV
3 f 36.11 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola # 91 U16 PK --
4 f 34.72 PODOBIŃSKI Andrzej UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA --
6 f 32.46 TRZASKA Damian WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA --
10 f 27.27 KUSIAK Kamil UKS Maraton Sękowa # 92 U16 MA --
11 f 27.25 HYLA Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA --
Oszczep (700) M
1 f 34.62 BOŁOZ Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA --
2 f 33.93 SUPRUN Grzegorz MUKS ILKUS Olkusz # 90 U18 MA --
3 f 31.91 KLOCEK Patryk MUKS ILKUS Olkusz # 90 U18 MA --
Oszczep (800) M
1 f 56.40 LUBERA Sławomir MKS Stal Nowa Dęba # 88 U20 PK II #
2 f 56.07 POLAŃSKI Sławomir KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA II
3 f 53.33 BIES Mateusz MKS Tempo Kęty # 88 U20 MA III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0917568206787 sekund