Gdańsk 24.09.2006
100 m K
1 s 2 13.56 WANTA Liliana AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U16 PM +0.3 IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/3953/11 2018 1
3 s 2 13.91 KWIATKOWSKA Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM +0.3 --
4 s 2 14.85 MIELEWCZYK Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM +0.3 -- #
3 s 3 13.74 MANTEUFEL Agata LKS Zantyr Sztum # 89 U18 PM -1.2 IV
1 s 4 13.20 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U18 PM -0.6 III #
300 m K
1 s 1 41.98 PIKTA Karolina KL Bałtyk Koszalin # 89 U18 ZP --
2 s 1 43.89 ŻEBROWSKA Paulina KL Bałtyk Koszalin # 88 U20 ZP --
3 s 2 44.95 MANTEUFEL Agata LKS Zantyr Sztum # 89 U18 PM --
600 m K
1 s 1 1:33.76 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork # 85 U23 PM -- NOWAKOWSKI Karol NOWAKOWSKI Karol # Z/0352/12 2018
2 s 1 1:39.92 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP III
4 s 1 1:47.73 HINC Elwira KS Agro Kociewie Starogard # 91 U16 PM V B.D.
1000 m K
2 3:05.51 MISARKO Katarzyna MKL Lider Malbork # 90 U18 PM --
3 3:13.75 TERENDY Zuzanna MKL Lider Malbork # 92 U16 PM IV
3000 m K
3 s 1 12:49.22 ELLWARD Kamila LKS Zorza Gdynia # 90 U18 PM -- B.D.
100 m pł MŁ K
1 s 2 15.90 GRZĄDZIELA Olga KL Gdynia 91 U16 PM -1.1 III #
2 s 2 16.36 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U16 PM -1.1 III B.D. B.D. # BEZ
3 s 2 17.31 GELO Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 92 U16 PM -1.1 IV
4 s 2 17.60 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot # 92 U16 PM -1.1 V
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.22 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U18 PM -0.1 II #
2 s 1 15.79 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U18 PM -0.1 III
3 s 1 16.22 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM -0.1 III #
4 s 1 16.51 KWIATKOWSKA out Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM -0.1 III
Wzwyż K
1 1.55 LANGOWSKA Alina MKS Sambor Tczew # 92 U16 PM III #
2 = 1.55 KILIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM III #
2 = 1.55 ANTONOWICZ Agata AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM III B.D. # 3
6 1.50 FILA Dorota MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM IV B.D.
Tyczka K
1 4.00 SOWA Katarzyna KKL Kielce # 85 U23 SK M
2 3.50 KOLASA Agnieszka SKLA Sopot 92 U16 PM I #
3 3.20 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM II #
4 2.80 BLOCH Joanna SKLA Sopot 91 U16 PM III
W dal K
1 5.30 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U16 PM +0.5 III SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
2 f 1 5.30 KILIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM +1.5 III #
3 f 1 5.28 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U18 PM +1.4 III
4 f 1 5.25 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U18 PM +0.9 III #
6 f 1 5.08 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U18 PM +0.5 IV #
7 f 1 5.00 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U18 PM +1.2 IV #
8 f 1 4.94 ROSIŃSKA Dominika ZLKL Zielona Góra # 88 U20 LB +0.9 IV
9 f 1 4.85 GRZĄDZIELA Olga KL Gdynia 91 U16 PM +0.9 IV #
10 f 1 4.82 KACPRZAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM +0.8 IV
11 f 1 4.76 ŻELEZIŃSKA Ewelina AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM -0.3 V
18 f 1 4.52 WANTA Liliana AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U16 PM -0.7 V KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/3953/11 2018 1
Trójskok K
1 10.46 SITARZ Anna KL Bałtyk Koszalin # 90 U18 ZP +1.3 IV
Kula (3) K
1 11.74 KOWALCZUK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM III
2 11.29 WIŚNIEWSKA Natalia SKLA Sopot 91 U16 PM III
3 10.10 NAGÓRSKA Maria SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP IV B.D. 2
4 9.63 DRANIEWICZ Anita AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM V
Kula (4) K
2 10.67 LABUDDA Emilia KU AZS Uniwersytet Gdański # 90 U18 PM III B.D. 3
1 f 1 11.01 MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM III
3 f 1 10.35 GODLEWSKA Hanna SKLA Sopot 89 U18 PM III
Dysk (0.75) K
1 38.72 DROZD Katarzyna SKLA Sopot 88 U20 PM --
2 36.92 KOWALCZUK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM III
3 25.57 WIŚNIEWSKA Natalia SKLA Sopot 91 U16 PM V
Młot (4) K
1 f 1 43.57 GODLEWSKA Hanna SKLA Sopot 89 U18 PM II
Oszczep (600) K
1 44.65 ANTONOWICZ Agata AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM I B.D. # 3
2 43.70 JAKIMOWICZ Urszula SKLA Sopot # 88 U20 PM II #
3 35.51 MALINOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM III
4 35.20 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U16 PM III WALCZAK Leszek # Z/3384/11 2020 1
5 34.51 KAMIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM III
6 33.88 NAGÓRSKA Maria SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP IV B.D. 2
8 30.81 POLECHOŃSKA Paulina KL Bałtyk Koszalin # 91 U16 ZP IV B.D.
12 28.70 DRANIEWICZ Anita AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM V
13 27.37 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot # 92 U16 PM V
7 f 1 31.21 ŁYSZCZYŃSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM IV
10 f 1 29.93 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U18 PM --
11 f 1 29.50 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U18 PM -- #
100 m M
2 s 1 11.77 KOWALCZYK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM -0.7 IV
3 s 1 11.80 SOROKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM -0.7 --
4 s 1 11.93 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM -0.7 IV #
6 s 1 12.10 MODELSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM -0.7 -- #
1 s 2 12.64 TESSEN Jacek MKS Sambor Tczew # 88 U20 PM -1.3 --
1 s 3 11.14 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM -0.6 II
2 s 3 11.28 KOSECKI Michał MKS Sambor Tczew # 89 U18 PM -0.6 II
3 s 3 11.39 DERENGOWSKI Przemysław KL Lechia Gdańsk # 88 U20 PM -0.6 III B.D. BEZ
5 s 3 11.69 CELEP Paweł MKL Toruń # 90 U18 KP -0.6 III B.D. BEZ
6 s 3 11.75 PAŁUBICKI Łukasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U16 PM -0.6 III
1 s 4 12.17 MIELKE Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck # 87 U20 PM -2.3 IV JASKUŁKA Teresa # Z/4234/11 2020
2 s 4 12.46 KOS Dariusz MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM -2.3 --
1 s 5 11.93 RADOMSKI Kacper KL Gdynia 88 U20 PM -0.8 IV
4 s 5 12.68 SZUFLER Miłosz MKS Sambor Tczew # 88 U20 PM -0.8 --
3 s 6 12.55 MYSZKA Dawid GKS Luzino 88 U20 PM -0.6 -- B.D. 3
5 s 6 13.07 MIOTKE Damian KS Wejher Wejherowo # 88 U20 PM -0.6 --
300 m M
1 s 1 38.91 TAS Mariusz KKL Rodło Kwidzyn # 91 U16 PM III
1 s 2 39.13 FALKOWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP IV #
1 s 4 34.78 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM --
600 m M
1 s 1 1:25.15 STACHOWIAK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
2 s 1 1:26.06 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM -- #
3 s 1 1:27.88 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP II #
1 s 2 1:25.91 CHYŁA Mateusz SKLA Sopot 87 U20 PM -- B.D. BEZ
2 s 2 1:29.69 JANKOWSKI Mateusz MKL Lider Malbork # 91 U16 PM III #
1000 m M
1 s 1 2:36.98 PLUTOWSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN --
2 s 1 2:37.05 KOWALSKI Marek GKS Żukowo # 91 U16 PM II B.D. B.D. # Z/0988/11 2018 2
3 s 1 2:40.45 REJTER Adam GKS Żukowo # 91 U16 PM III B.D.
5 s 1 2:42.37 BLEWĄSKA Adam LKS Zorza Gdynia # 91 U16 PM III
8 s 1 2:45.36 HERING Mateusz ULKS Talex Borzytuchom # 91 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4205/11 2011 BEZ
10 s 1 2:45.62 SZOK Filip MLKS Baszta Bytów # 91 U16 PM IV
11 s 1 2:55.98 STASIEWICZ Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM -- #
9 s 2 2:55.04 ŁOBODZIŃSKI Filip LKS Promień Kowalewo Pomorskie # 91 U16 KP V B.D.
1 s 3 2:29.89 PRZYSIĘŻNY Oskar LKB im. Braci Petk Lębork # 86 U23 PM -- B.D. Z/0427/13 2016 2
4 s 3 2:49.91 HALMAN Wojciech KL Lechia Gdańsk # 90 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław # Z/1229/11 2012 BEZ
3000 m M
1 s 1 9:26.11 KRUPA Mateusz LKS Zantyr Sztum # 89 U18 PM IV
110 m pł J MŁ M
2 15.38 GRZELAK Piotr KL Lechia Gdańsk # 89 U18 PM -1.0 III #
3 15.53 MOCNY Piotr MKS Sambor Tczew # 89 U18 PM -1.0 III
1 s 1 15.17 CELEP Paweł MKL Toruń # 90 U18 KP -1.0 III B.D. BEZ
110 m pł M (99.1) M
2 15.62 MISZEWSKI Radosław KL Lechia Gdańsk # 88 U20 PM -0.5 II
1 s 1 15.30 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM -0.5 II
300 m pł M
1 41.41 GRUGIEL Bartosz MKS Sambor Tczew # 92 U16 PM II #
2 43.53 MIKUCIŃSKI Patryk KL Lechia Gdańsk # 91 U16 PM IV
Wzwyż M
2 1.85 MOCNY Piotr MKS Sambor Tczew # 89 U18 PM III
3 1.75 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U16 PM IV B.D.
5 1.70 GADALIŃSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U16 PM V
4 f 1 1.75 MYSZKA Dawid GKS Luzino 88 U20 PM IV B.D. 3
6 f 1 1.70 MIOTKE Damian KS Wejher Wejherowo # 88 U20 PM --
Tyczka M
1 4.20 RUTKOWSKI Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM II
2 4.10 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U18 ZP II #
3 4.00 LEWANDOWSKI Jacek KL Gdynia 89 U18 PM II
4 3.80 KŁOS Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM III #
5 3.60 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM III
6 3.60 LANGOWSKI Andrzej MKS Sambor Tczew # 59 Masters PM III
7 3.40 WIERZCHOWSKI Damian KL Gdynia 90 U18 PM IV
8 3.40 TORKOWSKI Rafał OSOT Szczecin # 92 U16 ZP IV #
9 3.20 WENTA Arkadiusz KL Gdynia 90 U18 PM IV #
11 2.80 ŚWISTELNICKI Patryk KL Gdynia 91 U16 PM V
12 2.60 JANUCEWICZ Jan KL Gdynia 92 U16 PM --
13 2.60 PLICHTA Tomasz KL Gdynia 92 U16 PM -- #
13 2.60 PLICHTA Tomasz KL Gdynia 92 U16 PM -- #
W dal M
1 6.86 ZAREMBSKI Paweł KL Gdynia 89 U18 PM +0.9 II #
3 6.07 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U16 PM +1.2 IV B.D. # Z/2560/11 2017 1
9 5.68 ZAKRZEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM +0.9 V #
2 f 1 6.61 KOSECKI Michał MKS Sambor Tczew # 89 U18 PM +1.3 III
4 f 1 6.06 RADOMSKI Kacper KL Gdynia 88 U20 PM +1.9 IV
8 f 1 5.80 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM +0.6 -- #
Trójskok M
4 12.23 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM +1.3 -- GALINSKI Tadeusz # Z/2472/11 2020 2
1 f 1 14.78 MODELSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM +1.2 II #
2 f 1 13.10 MROZOWICZ Jakub SKLA Słupsk 88 U20 PM +1.9 IV
Kula (4) M
1 14.43 ZAKRZEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM III #
2 14.22 FIKUS Karol GKS Luzino 91 U16 PM III
3 12.70 ZYCH Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U16 KP V #
4 12.55 ZYCH Nikita SKLA Sopot 91 U16 PM V
5 12.43 REISKE Dawid KS Agro Kociewie Starogard # 92 U16 PM V
9 7.57 TOPP Przemysław GKS Luzino 83 Sen PM --
Kula (5) M
1 13.42 KĄKOL Filip GKS Luzino 89 U18 PM IV #
2 13.22 GRUBA Mateusz GKS Luzino 90 U18 PM IV
Kula (6) M
1 14.64 MIELKE Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck # 87 U20 PM II JASKUŁKA Teresa # Z/4234/11 2020
2 13.47 ROBAKOWSKI Łukasz UKS Olimp Bolszewo # 88 U20 PM III
Kula (7.26) M
1 17.32 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 U23 PM I
2 13.60 DOMARADZKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM II
Dysk (1) M
1 55.90 ZAKRZEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U16 PM II #
2 48.16 NIEMKIEWICZ Marcin SKLA Sopot # 91 U16 PM II B.D. BEZ
3 40.72 ZYCH Nikita SKLA Sopot 91 U16 PM IV
4 39.18 KOENIG Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 92 U16 PM IV
5 38.20 ZYCH Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U16 KP IV #
Dysk (1.5) M
1 54.36 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM I #
2 39.76 KĄKOL Filip GKS Luzino 89 U18 PM III #
3 36.35 LISEWSKI Łukasz MKS Sambor Tczew # 89 U18 PM IV #
Dysk (1.75) M
1 41.39 MIELKE Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck # 87 U20 PM III JASKUŁKA Teresa # Z/4234/11 2020
2 36.87 KĄKOL Filip GKS Luzino 89 U18 PM IV #
Dysk (2) M
1 47.92 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 U23 PM I KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2020 1
2 46.68 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 83 Sen PM I
3 46.17 JÓŹWIAK Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM I #
4 43.70 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 U23 PM II
5 39.60 KĄKOL Stanisław LKS Ziemi Puckiej Puck # 62 Masters PM III
Oszczep (600) M
1 48.87 KAMELA Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U16 PM III #
2 46.75 GÓRAK Maciej SKLA Sopot # 92 U16 PM IV #
Oszczep (700) M
1 47.35 LEMKE Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck # 90 U18 PM IV
Oszczep (800) M
1 66.65 CZAJKOWSKI Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM I
2 65.98 JAKIMOWICZ Karol SKLA Sopot # 87 U20 PM I
3 62.76 KĄKOL Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM I
4 61.11 HAJDYSZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM II #
5 52.35 MYSZKA Dawid GKS Luzino 88 U20 PM III B.D. 3
6 48.89 ROBAKOWSKI Łukasz UKS Olimp Bolszewo # 88 U20 PM III
7 48.58 TYROLSKI Grzegorz Pom. Klub Weterana LA # 76 Sen PM III B.D. # Z/0148/19 2020 BEZ
8 47.79 ZALEWSKI Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck # 88 U20 PM III
9 46.61 GAJKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7369601726532 sekund